User
Pass
2FA
 
 

Situatia actuala @ Freakz
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message15981
Mr.Faith

[Observer]



Status: Offline
(since 18-06-2023 13:22)
Joined: 09 Nov 2010
Posts: 750, Topics: 123
Location: Romania

Reputation: 751.4
Votes: 62

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-06-2014, 23:05:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dazz1 wrote:
nseries wrote:
sunt multi care vor sa faca asta pe moca, nu bat apropouri


Degeaba vrei asta daca stai doar 10 minute, te-ai plictisit si ai iesit. E vorba de playeri care sa stea cu orele si sa gaseasca issues.


Lasa ca am stat eu ORE intregi, zile intregi sa verific nustiu cate chestii, si pentru ce ? Am asteptat un an de zile (da, 365 zile) ca sa repare 2-3 speluri amarate la clasa de o jucam.

Cateva din ce ma deranjeaza pe mine cel putin atat direct cat si indirect:

1. World pvp zero....la level 85 cica, ce gluma buna cu fly paths descoperite si 20% dintre questuri auto complete. Sa mai zic ca nu merge comanda aia amarata de pvp on/off ?
2. Rubrica aia de la bug reports la trinkete total haotica, si mai multe chestii prin zona aia care nu sunt bagate in seama.
3. Vendorul ala de arena spectate trebuie redenumit in "Dodge suporter", ideea a fost buna dar la patrupedele de pe server face mai mult rau decat bine.
4. SRSLY....boting alowed ? fishbot, gatherbot, bg bot; daca folosesti oricare din cele 3 pe blizz iti iei suspend, aici de ce sunt permise(cel putin primele 2) ? Badea Ion cu 3 dejte taiate de coasa nu se intelege bine cu mouse-ul si tastatura ?! Hai sa stam toti afk...in mod sigur devine serverul mai bun.

Cateva sugestii:

1.Cand incepeti sa scriptati diverse ar fi frumos sa si terminati, nu incepi un lucru si il lasi neterminat pe termen indefinit. Ex: rated bg's, spell queue(stiu ca unii mai aveau inca probleme), Warmaster Blackhorn, Zon'ozz faptul ca mori cu imunitati gen divine shield, ice block (cel putin cand jucam eu), faptul ca nici la n saptamani dupa release inca nu facea bounce bine bila aia si pot pune pariu ca si acum tot la fel este, si alte cate si mai cate.
2. Bugurile nu au un sistem de prioritati absolut deloc...ar trebui implementat unul in asa fel incat GM-i care se ocupa de ele sa le valideze apoi sa le puna un numar de ordine dupa care sa fie sortate, indiferent ca sunt questuri sau mai stiu eu ce. De asemenea sa fie restrictie pe baza de nr. posturi/reputatie pentru cei care vor sa posteze la bug report. Nu sa se certe toti boschetarii aiurea, pentru ca ideal ar fi sa nu se inchida topicurile decat dupa ce se repara bugul in cauza.
3. Ingame, restrictie de whisper/say/yell sau vorbit pe canale bazata pe cat a jucat persoana respectiva si level. Astfel incat sa nu poti vorbi fara a avea minim 2h played si level 20(doar pe guild si party sa mearga). Ce sa mai adaug aici, 30 secunde/1 minut mute dupa fiecare post pe canalele de chat...sau macar sa nu poti scrie nimic altceva acolo timp de 30sec - 1 min.


“No greater love hath a man than he lay down his life for his brother.”
Not for millions…not for glory…not for fame. For one person, in the dark, where no one will ever know or see.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azwraithz
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-09-2014 01:39)
Joined: 11 Mar 2011
Posts: 919, Topics: 323
Location: Perfection.

Reputation: 112.6
Votes: 104

Post Posted: 07-06-2014, 23:29:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mr.Faith wrote:
Dazz1 wrote:
nseries wrote:
sunt multi care vor sa faca asta pe moca, nu bat apropouri


Degeaba vrei asta daca stai doar 10 minute, te-ai plictisit si ai iesit. E vorba de playeri care sa stea cu orele si sa gaseasca issues.


Lasa ca am stat eu ORE intregi, zile intregi sa verific nustiu cate chestii, si pentru ce ? Am asteptat un an de zile (da, 365 zile) ca sa repare 2-3 speluri amarate la clasa de o jucam.

Cateva din ce ma deranjeaza pe mine cel putin atat direct cat si indirect:

1. World pvp zero....la level 85 cica, ce gluma buna cu fly paths descoperite si 20% dintre questuri auto complete. Sa mai zic ca nu merge comanda aia amarata de pvp on/off ?
2. Rubrica aia de la bug reports la trinkete total haotica, si mai multe chestii prin zona aia care nu sunt bagate in seama.
3. Vendorul ala de arena spectate trebuie redenumit in "Dodge suporter", ideea a fost buna dar la patrupedele de pe server face mai mult rau decat bine.
4. SRSLY....boting alowed ? fishbot, gatherbot, bg bot; daca folosesti oricare din cele 3 pe blizz iti iei suspend, aici de ce sunt permise(cel putin primele 2) ? Badea Ion cu 3 dejte taiate de coasa nu se intelege bine cu mouse-ul si tastatura ?! Hai sa stam toti afk...in mod sigur devine serverul mai bun.

Cateva sugestii:

1.Cand incepeti sa scriptati diverse ar fi frumos sa si terminati, nu incepi un lucru si il lasi neterminat pe termen indefinit. Ex: rated bg's, spell queue(stiu ca unii mai aveau inca probleme), Warmaster Blackhorn, Zon'ozz faptul ca mori cu imunitati gen divine shield, ice block (cel putin cand jucam eu), faptul ca nici la n saptamani dupa release inca nu facea bounce bine bila aia si pot pune pariu ca si acum tot la fel este, si alte cate si mai cate.
2. Bugurile nu au un sistem de prioritati absolut deloc...ar trebui implementat unul in asa fel incat GM-i care se ocupa de ele sa le valideze apoi sa le puna un numar de ordine dupa care sa fie sortate, indiferent ca sunt questuri sau mai stiu eu ce. De asemenea sa fie restrictie pe baza de nr. posturi/reputatie pentru cei care vor sa posteze la bug report. Nu sa se certe toti boschetarii aiurea, pentru ca ideal ar fi sa nu se inchida topicurile decat dupa ce se repara bugul in cauza.
3. Ingame, restrictie de whisper/say/yell sau vorbit pe canale bazata pe cat a jucat persoana respectiva si level. Astfel incat sa nu poti vorbi fara a avea minim 2h played si level 20(doar pe guild si party sa mearga). Ce sa mai adaug aici, 30 secunde/1 minut mute dupa fiecare post pe global...sau macar sa nu poti scrie nimic altceva acolo timp de 30sec - 1 min.



This^ + 1000

Ai totala dreptate prin ceea ce spui. Eu unul nu am mai vrut sa mai postez in topicul asta, ca dupa se intelege ca am eu ceva de vin cu astfel de topicuri sau sugestii,anyway;

La 1,da, faza cu Fly paths instante e o prostie,am vrut sa spun de ea de mult timp,dar am lasat asa.Quest-urile auto-complete..meh,da sunt si acolo nu mai sunt chiar multe dar mna, Insa mai sunt buguri de genu ( Ex: quest-ul ala din Deepholm prin care faci 2 reputation levels cu Therazane) care nici acum nu se stie de el.Pur si simplu te duci,faci 2 questuri pentru Therazane,faci apoi ala si ai Exalted; Pai pe blizz sa faci rep cu Therazane pierdeai o gramada de timp.


2. Da,sectiunea aia a fost ok la perioada ei,acum e pur si simplu ignorata oarecum,sunt N trinkete si arme care au probleme si se trec peste ele.
Ex: Vial-ul care procuie din N* spell-uri si e atat de usor de reparat, la fel e ignorat total. ;
Ex2: Kiril-ul care nu da armor.
si lista continua.

3. Da,asta a fost oarecum o prostie nu am fost de acord de prima data cand a fost pusa ideea asta in aplicare.Toti plozii stau langa npc-ul ala si se uita pe el si nu dau queue cand stiu ca nu il pot bate pe X/Y/Z. Sa nu mai zic de prostia ca toti mai nou iti da invite in party ca sa vada daca ai picat vs ei.Au facut toate plevele serverului 2800+ , daca ma uit in topul ala la 2v2 si la 3v3 , pai in top 20 nu sunt decat maxim 3-4 teams care au acolo cat de cat habar de mecanicile jocului; Nu cum joaca majoritatea care isi dau full cds din prima si daca nu pica unu e over arena si apoi dodge.

4. Depinde aici,eu pe blizz foloseam Honorbuddy,farma pentru mine,vindea la AH pentru mine,trimitea mails pe charele mele,dadea logout daca aveam inventory full and so on. Aici e chestia ca daca nu esti prins e ok, dar da,boting-ul pe server e cam aiurea ca este allowed,pentru ca sunt N chare in tol barad afk farmand(mai ales low levels)


Suggestions:

1. Aici la fel depinde,uite de exemplu aici poti pune intrebarea de ce nu mai sunt accesibile instantele/raid-urile de erau pe 4.0.6 gen BoT si tot asa, (Same,Lich King @ Icc) care ar trebui rescriptate,ca totusi core-ul a avansat deci nu e o problema banuiesc.
2. Agree aici,bugurile trebuiesc luate in functie de prioritate,iar daca gms nu se pricep la ce ''level'' sa le seteze prioritatea,pot discuta cu playerii care au totusi habar de mecanicile jocului si cunosc situatia serverului referitoare la fiecare bug in parte si cat dauneaza el(fie pozitiv sau negativ).
3. Nu,aici te contrazic; Pe blizz eu personal foloseam SpamThrottle in legatura cu spamm-ul din orase sau global and stuff. Dar ideea mea aici este alta : Pedepse mai mari pentru aia de palavragesc intruna pe global; Eu in 3 ani si ceva de cand joc aici nu am tinut /global mai mult de 2-3 minute niciodata , si asta o fac odata la nush cate luni. Nu stau sa citesc cum se maimutaresc si se dau in spectacol toti limbricii pe global, iar cand e sa primeasca mute,li se da 50 minute (fie intra pe alt cont apoi,fie dupa 50 minute continua comentariile). Sunt atatia palavragii pe genesis cel putin care le merg intruna gura pe global,desii ei sunt niste persoane de 2 parale daca porti o discutie mai inteligenta cu ei.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Keishaxx
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-06-2014 17:48)
Joined: 11 May 2014
Posts: 68, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: -92.5
Votes: 6

 
Post Posted: 08-06-2014, 00:14:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

asa bossule sterge-mi posturile trag in vip-u tau

 
Staff message (Zohlomg):
 
Eu ti-am Sters, si ti-am dat si warn acu. Esti multi cont si te las totuși pe forum, te porti mai frumos sau ma asigur ca regreti. VIP nu are acces la sters posturi





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hbrake

[Whisky Fan]



Status: Offline
(since 12-06-2022 13:34)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 2239, Topics: 98
Location: Bucharest

Reputation: 303.4
Votes: 28

 
Post Posted: 08-06-2014, 04:29:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zohlomg wrote:
Ce vrei sa-i fac eu daca e atat de terminat sa nu aiba timp in 4 luni sa-si punã o amarata de întrebare? Nu merita sa joace pe freakz.

Posturi unite automat, 05-06-2014, 22:13:56

david33 wrote:
Pai cum sa nu scada populatia serverului cand securitatea e la pamant si:
http://forum.wow-freakz.com/Mi-a-fost-furat-accountul-t301930.html


Cum e securitatea la pãmânt? E la pãmânt daca esti un imbecil care mãnâncã pãmânt in loc de mâncare. Ai si email si security question, daca te-ai nãscut ieri si accepti toti keyloggerii de pe net, meriți sa iti fie furat contu.

Am securizat conturile pentru cei care nu mai au acces la email, si asta a fost o mișcare mare pentru noi. Pentru retardism nu putem face nimic.




Si eu am facut un topic asemanator care nu a fost solutionat. Joc pe Freakz de cand s-a deschis si aveam un cont la care am "muncit" 4 ani aproximativ. Daca eu intru din an in paste in WoW si nu mi-am pus intrebarea respectiva din simplul motiv ca intru rar pe site, inseamna ca sunt terminat si nu merit sa joc pe Freakz? Trist este ca mai este legat (contul ingame) si de cel de pe forum, adica asta, tot de cam 3-4 ani. Nu cred ca a fost furat, din moment ce nu s-a mai logat nimeni pe cont de cand pur si simplu nu-mi mai merge parola.

Astept un raspuns totusi la intrebarea de mai sus. Multumesc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 08-06-2014, 05:36:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu consider ca sectiunea de Bug Reports e mult prea haotica atat pentru playeri cat si pentru GM'i.

Propun ca bugurile sa fie impartite si dupa severitate gen:(Ex: S1,S2,S3,S4,S5)

S1 reprezentand bugurile majore de genul:
- Crashuri in anumite zone ale jocului.
- Raid Frames care reduc performantele (FPS) playerilor.
etc...

-
-
-

S5 reprezentand bugurile minore ce nu ar trebui considerate o prioritate de genul:
- Textul unui quest are o litera in plus.
- Soarele nu bate cum trebuie in Durotar

Bine, nici sa se ajunga cu bug reports in halul ala cum am scris eu mai sus la S5, dar ati prins ideea.

O alta idee ar mai fi sa bagati sub-features cand introduci un bug, de ex: Talents, Class Skills, Professions, si asa mai departe.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-06-2014, 06:01:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Singurul sistem de bug priority care ar aduce o imbunatatire ar fi unul in care userii cu 100+ posts ar putea vota de 2 ori pe saptamana un bug, asta ca sa nu le votati pe toate si sa votati cu cap, sa nu aiba toate eticheta Game-Breaking, iar sistemul de prioritizare sa fie automat, gen 500+ votes => Game-Breaking, 300 - 500 votes => High Priority, 200 - 300 => Medium Priority


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aen

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2015 00:15)
Joined: 12 Jun 2011
Posts: 282, Topics: 40
Location: Other Side of the World

Reputation: -7
Votes: 12

Post Posted: 08-06-2014, 07:42:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mr.Faith wrote:


2. Bugurile nu au un sistem de prioritati absolut deloc...ar trebui implementat unul in asa fel incat GM-i care se ocupa de ele sa le valideze apoi sa le puna un numar de ordine dupa care sa fie sortate


Am zis si eu asta mult timp in urma dar nu am fost luat in seama.
Poate macar acuma or sa faca un vote system pentru bug's sau or sa puna un gm(unul adecvat) sa le sorteze, eventual unu cu all class xp care joaca (care nu joaca de mult timp nu are cum sa stie situatia actuala de gameplay pe freakz) @pvp bg's/arenas nu doar intra ingame sa stea pe chat.


 
Staff message (Shpace):
 
+1 warn, limbaj@voturi reputatie


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
riobang

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2014 12:03)
Joined: 05 May 2014
Posts: 13, Topics: 1
Location: Croatia

Reputation: 59.5
Votes: 2

Post Posted: 08-06-2014, 10:35:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2 cuvinte : reset arena (ca e de pre vremea cand era mama v i r gi n a )
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nazzgull

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2016 19:38)
Joined: 22 Jan 2014
Posts: 172, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 168.3
Votes: 7

 
Post Posted: 08-06-2014, 11:18:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mr.Faith wrote:
Dazz1 wrote:
nseries wrote:
sunt multi care vor sa faca asta pe moca, nu bat apropouri


Degeaba vrei asta daca stai doar 10 minute, te-ai plictisit si ai iesit. E vorba de playeri care sa stea cu orele si sa gaseasca issues.



1.Cand incepeti sa scriptati diverse ar fi frumos sa si terminati, nu incepi un lucru si il lasi neterminat pe termen indefinit. Ex: rated bg's, spell queue(stiu ca unii mai aveau inca probleme), Warmaster Blackhorn, Zon'ozz faptul ca mori cu imunitati gen divine shield, ice block (cel putin cand jucam eu), faptul ca nici la n saptamani dupa release inca nu facea bounce bine bila aia si pot pune pariu ca si acum tot la fel este, si alte cate si mai cate.
2. Bugurile nu au un sistem de prioritati absolut deloc...ar trebui implementat unul in asa fel incat GM-i care se ocupa de ele sa le valideze apoi sa le puna un numar de ordine dupa care sa fie sortate, indiferent ca sunt questuri sau mai stiu eu ce. De asemenea sa fie restrictie pe baza de nr. posturi/reputatie pentru cei care vor sa posteze la bug report. Nu sa se certe toti boschetarii aiurea, pentru ca ideal ar fi sa nu se inchida topicurile decat dupa ce se repara bugul in cauza.

asta ^, faptul ca implementati un boss la 4 luni si ca aveti niste GMi de aroganta maxima m-au facut sa plec de pe Freakz, shockeru ar trebuii sa stranga din buci si sa dea de la el si sa mai angajeze 1-2 developeri ca problema sa fie rezolvata, cu only shockeru developer nu o sa fiti niciodata mai buni decat ALTE servere private si nu ma refer la Molten, ca vad ca numai cu ei va comparati.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 08-06-2014, 18:04:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ravenous wrote:
Singurul sistem de bug priority care ar aduce o imbunatatire ar fi unul in care userii cu 100+ posts ar putea vota de 2 ori pe saptamana un bug, asta ca sa nu le votati pe toate si sa votati cu cap, sa nu aiba toate eticheta Game-Breaking, iar sistemul de prioritizare sa fie automat, gen 500+ votes => Game-Breaking, 300 - 500 votes => High Priority, 200 - 300 => Medium Priority


Nu ar trebui sa prioritizeze niciun player nimic daca s-ar implementa un sistem cum am dat eu in exemplul mai sus.

Nu e asa greu sa aduc 50 de useri cu 100+ posts sa le dau 10k gold la fiecare sa voteze un bug. Nu e eficienta ideea ta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-06-2014, 18:30:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Atunci cine crezi ca e in stare sa prioritizeze bugurile? Buguri cu prioritate au existat de cand Freakz-ul s-a nascut, daca nu a fost o eticheta publica pe forum care sa indice nivelul de prioritate al unui bug, asta nu inseamna ca nu s-au facut fixuri intr-o anumita ordine. Voua nu va convine oricum ar fi.

Daca nu, stabilim un "consiliu" al Bug Report-ului format din 10 - 15 playeri care joaca des, implicit sunt la curent cu situatia reala a serverului, au experienta si le pasa de Freakz, cu scopul de a prioritiza bugurile mai bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mengecewakan

[#1]



Status: Offline
(since 06-04-2018 10:38)
Joined: 04 Sep 2012
Posts: 478, Topics: 138
Location: Bucuresti

Reputation: 88.8
Votes: 33

   
Post Posted: 08-06-2014, 18:44:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arena Ladder ar trebui resetata odata la 2 luni de zile ~ . Si oferite rewards... 2v2, 3v3. (mounts, titlu rival duelist...trasmoguri etc.).

Ex : Am facut 2.2k la 3s. Am luat gear si acum chiar numai am chef sa fac 3v3... pt ca stau mult in queue si stau degeaba... castig 10 arene iau 20 rating, pierd 1 arena (3dps) pierd 20 rating.



https://www.facebook.com/plictisit
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-06-2014, 19:03:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu este greu sa clasifici bugurile in functie de importanta... Sunt anumite buguri care maresc/scad DPS-ul enorm, acelea trebuie incadrate in categoria A+, sunt unele buguri legate de CC, care ar trebuii incadrate in categoria A/B si sunt buguri minore cum ar fii bugurile care au probabilitate foarte mica sa se intample gen Spell Reflection vs Counterspell, care pot fii incadrate intr-o posibila categorie D/E.

Chiar GM-ul care se ocupa de bug reports la clase poate face o astfel de clasificare...



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
nseries

[Dumnezeu in devenire]



Status: Offline
(since 08-10-2022 13:11)
Joined: 08 Feb 2012
Posts: 5215, Topics: 114
Location: Miss Ghica

Reputation: 677.7
Votes: 162

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-06-2014, 19:24:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Roshkatul wrote:
Nu este greu sa clasifici bugurile in functie de importanta... Sunt anumite buguri care maresc/scad DPS-ul enorm, acelea trebuie incadrate in categoria A+, sunt unele buguri legate de CC, care ar trebuii incadrate in categoria A/B si sunt buguri minore cum ar fii bugurile care au probabilitate foarte mica sa se intample gen Spell Reflection vs Counterspell, care pot fii incadrate intr-o posibila categorie D/E.

Chiar GM-ul care se ocupa de bug reports la clase poate face o astfel de clasificare...


nu poate singur, ca il trimitem apoi pe saracu nero la spitalu de nebuni



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dazz1

[Falcon Punch]



Status: Offline
(since 04-01-2019 09:23)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 547, Topics: 211
Location: Romania

Reputation: 175.3
Votes: 16

 
Post Posted: 08-06-2014, 19:35:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e ATAT de complicat sa modifici felul in care sunt adaugate bugurile astfel incat pana si playerii sa poata sa selecteze severitatea si clasificarea acestuia.

Si in caz ca cineva a adaugat un bug unde nu trebuie, un GM sa-l poata modifica (nu sa astepte dupa un forum mod).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 10 June 2014 07:54



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next    


The time now is 15-05-2024, 15:10:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x