User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message505166
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 10-03-2013, 00:52:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:
Recrutam :

Un Paladin Holly
2 Druizi Balance


@Codlea Respins




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zeFoXro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-01-2018 08:23)
Joined: 30 Jun 2012
Posts: 134, Topics: 80
Location: United Kingdom

Reputation: 258.7
Votes: 31

 
Post Posted: 16-03-2013, 00:42:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 28
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 1-5 ore , 3-4 zile
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: MM
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zeeff
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Intotdeuna mi-a placut marksman si l-am ales de la inceput de cand am inceput sa joc si am ramas pe acest spec.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatia care o folosesc eu e in mare parte este sting chim 2 steady aim 2 steady chim 2 steady aim.
Gear cu crit si haste cat se poate (si e in game)
Stats agi>crit>haste>mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc de pe TBC . Am jucat si pe wotlk vreo un an si pe cata vreo 2)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca este o guilda buna cu progres si organizare
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Lucrez
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

http://postimage.org/image/g38wc6d1p/full/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 17-03-2013, 01:06:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam :

Un Paladin Holy
2 Druizi Balance

Un Warlock


@Zeeff: wisp TZZ in joc si vorbeste cu el


Mistweaver Monk Guide PvE



Last edited by Drodu on 17-03-2013, 23:35:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ichigo40k

[Dark Paladin]



Status: Offline
(since 03-10-2016 10:35)
Joined: 12 Feb 2012
Posts: 310, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 194
Votes: 10

 
Post Posted: 17-03-2013, 22:20:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mircea
2. Varsta: 22
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :pe zi 4-5 ore depinde cum am programul de serviciu
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance/Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Akator
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/142vdoj/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pei din simplu fapt ca pe 4.0.6 am fost resto main spec si acolo druidul era cel mai bun si off spec boomkin findca intodeaua a fost o placere sa joc boomkin...experienta mea pe boomkin este undeva de pe vanilla...acum insa resto din pacate nu mai este o forta si am decis sa inversez main specul cu off specul si sa joc ce imi place mai mult
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:este destul de simplu acest spec (boomkin) avand in vedere ca pe freakz deocamdata nu functioneaza mecanica haste la aproape nici o clasa este foarte greu sa scoti dps si aici ma refer ca haste-ul nu infuenteaza deloc doturile(tickuri in plus) sau cast time-ul scazut.Statusul principal ar fi Intelect>Hit 17%=spirit findca faci hit ratting din spirit foarte usor si cum mai toate itmele de druid cu intelect au si spirit foarte mult este foarte foarte usor sa atingi hit cap>Haste>mastery>crit desi eu joci la full mastery momentan pana este reparat haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow (bineinteles druid) de pe vanilla pe un server privat care acuma nu mai exista din pacate...avand GM a fost destul de usor sa imi fac druidul BIS si din toate clasele care jucasem druidul boomkin a fost singurul care ma atras.Dupa aceia a urmat TBC care nu am jucat mai deloc ...ma lasasem de wow complet si am revenit pe wotlk ca paladin chiar pe freakz pe realmul Evolution...care nu am apucat mare lucru din wotlk (2 luni).Cand bagase Cataclysm-ul m-am reapucat calumea de druid care il facusem resto/boomkin, fusesem intr-o guilda Defiance care reusisem cam tot bossi bagati pe Normal si uni pe hc (Halfus n/hc Valiona n,Chimaeron n/hc Maloriak N, ODS n).....dupa am hotarat ca evo nu mai avea ce sa imi ofere si am decis sa donez sa vin pe realmul Genesis unde am fost recrutat de un fost membru din Defiance(cam prin martie), el fiind offiter in specii si am stat in specii la cererea lor ca druid resto pana in octombrie unde atunci am decis ca locul meu nu mai este in Specii deoarece oameni se schimbase, venise alti noi...gm hotarasese sa facem o fuziune cu guilda Realness si cam atunci a fost inceputul sfarsitului pentru guilda Specii...dupa ce invasasem mai multi oameni veniti din realness si bineinteles am renuntat la iteme in favoarea lor ca sa gereze si iei putin, incepuse sa "sufere"la vechi membri iar guild masterul a decis sa nu faca nimic....eu am iesit si cam de atunci nu gasesc guilda care sa isi respecte membri si sa fie regurile pentru toata lumea.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Specii...nerespectarea oamenilor si zgomotele pe ts3///restul povesti o gasesti sus ...nu prea pot sa despart povestea de experienta la raid cu fosta guilda.
12. Detalii PC***. Amd Athlon 5000 Dual Core 3.3ghz,2gb Ram,GeForce 8400 Gs 512 mb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am inteles ca sunteti o guilda de profesionisti si imi doresc sa fac raiduri profesioniste fara alte zgomote pe ts3(pisica vecinului,manele etc.)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Deocamdata lucrez la un restaurant ca bucatar 8 ore pe zi 5 zile pe saptamana///depinde ce tura pic .In timpul liber ies cu prieteni la un Snooker,Biliard si la cinematograf.Hobby-uri :wow,baschet.STARCRAFT
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Gatesc Bine -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i48.tinypic.com/2sa14s6.jpg



Last edited by ichigo40k on 18-03-2013, 11:43:25; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 17-03-2013, 23:31:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Akator: Respins

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 19-03-2013, 22:29:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam :

Paladin Holy
Druizi Balance

Warlock
Priest holy
Shaman resto


Mistweaver Monk Guide PvE



Last edited by Drodu on 24-03-2013, 11:57:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thebest8058

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2014 12:20)
Joined: 24 Oct 2012
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 21.4
Votes: 3

Post Posted: 21-03-2013, 20:19:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Florin
2. Varsta:22
3. Localitate:Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De luni pana vineri cam de la ora 15 pana la ora 23 si in weekend toata ziua
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec:Resto/Elemental
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Algazor
7. Screenshot cu Interfata**:Am o problema la tastaturi cu cateva butoane printre care si cel de print trebuie sa cumpar curand o noua tastatura
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Deoarece ma reprezinta cel mai mult si cred eu ca ma avantajeaza mai mult decat celelalte specuri
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Ca healer in raid nu poti sa ai o anumita rotatie totul depinde de boss si tipul de script pe care il are iar ceea ce tine de gems gear si altele stiu foarte bn ce am de facut
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Wow am inceput sa joc cam de pe wotlk iar ceea ce tine de pve am inceput cam de pe 3.3.5 sa joc serios
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc
Pai pe 4.0.6 am fost cam tot timpu in the divinity si am decis sa plec de acolo din cauza unor certuri cu un officer(care mia cautat motive numai sa plec dar in fine nu cred ca are importanta asta)
12. Detalii PC***.
Model (Procesor): Pentium Dual-Core G2020
Model (Placa de baza): GA-H61M-DS2
Model (Placa video): GeForce GT 630
Capacitate: 4096 MB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca e o guilda foarte buna cu un real progres in domeniul pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Momentan sunt student , iar timpul liber il petrec cu prietenii prin cluburi si alte nebunii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
undisclosed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-09-2013 20:58)
Joined: 21 Mar 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 2

Post Posted: 21-03-2013, 22:54:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Cristi
2. Varsta:19
3. Localitate:Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
in fiecare zi 3-5 ore depinde, si mai mult
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec:Resto/Elemental
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Djhex
7. Screenshot cu Interfata**: Daca este obligatoriu o voi pune,no problem
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
A fi healer nu e asa usor,nu zic ca restu specurilor is usoare dar healeru are un roll mai important,acela de a sustine raidul si nu numai imi place rolul acestuia.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Ca healer in raid trebuie sa sti in primul rand cum sa iti menti mana pentru anumite perioade ale encounterului unde presiunea asupra raidului va fi mult mai mare si multe alte situati,iar cat despre stats intelect>spirit si mastery,mastery pentru ca shamanul este o clasa cu direct heal foarte mare.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de pe LK pana in momentu acesta si in continuare, cat despre experienta in raiduri:sunt o persoana care pot singur sami dau seama de un encounter fara prea multe explicatii si prind rapind cea ce mi se explica
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc
Am fost si la voi Hkp pana in perioada veri cand a trebuit sa plec (altele nu mai stiu oricum nivelul lor era sub).Cred ca am avut o durata de 6 7 luni la voi nu mai stiu sigur
12. Detalii PC***.
Model (Procesor): Intel(R) Pentium 4 3.0 GZ CPU
Model (Placa de baza): asus p5ld2 se
Model (Placa video): nvidia Geforce 210 1gb
Capacitate: 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am fost si stiu cum este iar in privinta regulilor sunt de acord.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt in clasa a 12 timpul liber mil petrec la cate o ieseala cu prieteni care duce la nebunii:))
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Have a nice day!



Last edited by undisclosed on 22-03-2013, 00:27:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
quix

[Bulgarian Lions]



Status: Offline
(since 22-12-2014 22:01)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 239, Topics: 85
Location: mejdu krakata na maika ti :}

Reputation: 264.3
Votes: 7

 
Post Posted: 22-03-2013, 00:20:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vasil
2. Varsta:23
3. Localitate:Craiova Dolj (Vratza Bulgaria)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5 pana 8 ore (mai mult stau joi pana luni seara inclusiv)
4. Clasa: Am toate clasele dar prefer akm Resto Shaman cu care m-am apucat sa joc serios de acum 7 zile
5. Main Spec/OFF spec: Resto only spek
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shamanestiya
7. Screenshot cu Interfata**: http://i47.tinypic.com/izmag7.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? -> M-am saturat de CS
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Cu multa rabdare si posibilitatea de invata cele mai bune metode de heal .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Cunosc majoritatea raidurilor din cata am facut bh , bot -> halfus si valiona mereu cu grupe global , bwd -> Magmaw , ODS si Chimareon , Dragon Soul Morchok 10n , 10H . Cu WoW m-am apucat anul trecut prin iulie si de atunci am 12 eroi 85 (toate clasele) . In anii trecuti am jucat Vanilla si tbc , wotlk am jucat doar odata dar nu ma tras .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in 3 guilde pline de bulgari , denumirile nu vreau sa le pun din cauza ca sunt dezamagit de ele !
12. Detalii PC***. Laptop Compaq Presario CQ56 , 4gb ram ati hd radeon 4250 256 mb 64bit , cpu athlon PII @ 2,3ghz 2 core , scoate 50 fps fara probleme !
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca dezamagirea mea de anumite oameni ma fac sa caut guild in care pot gasi oameni capabili care isi cunosc clasele si stiu cum se face un raid ci nu ca unii care fac wipe si ninja !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student UMFCV Farmacie anul 3
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Pot sa zic doar ca omul invata pana moarte ;]
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 22-03-2013, 13:33:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respinsi toti trei.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thebest8058

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2014 12:20)
Joined: 24 Oct 2012
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 21.4
Votes: 3

Post Posted: 22-03-2013, 14:17:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe ce motiv? si vreau un motiv plauzibil nu inventat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 22-03-2013, 20:23:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

! - Nu este main charul tau
2 - Dupa spusele altor playeri pe care ii cunosc si am incredere in ei, esti LOW-skilled

Daca ai ceva de adugat te rog sa nu o faci.
Ai primit raspunsul.
Daca mai postezi aici ai report, e valabil pentru toti.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b0by

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-12-2015 22:59)
Joined: 01 Aug 2011
Posts: 49, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 81.1
Votes: 7

 
Post Posted: 24-03-2013, 13:00:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut.numele meu este Bogdan (prieteni IRL imi zic Bby[Bobby],in fine,nu prea conteaza asta.In game numele meu este Shnitzelftw [ http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shnitzelftw ] si am un druid resto full pve de 397 ilvl restoration si off spec feral pve 376 ilvl (am fost la alliance si m-am transferat,eram night elf pt racial [Shadowmeld] care ma scoate din combat si imi reseteaza cd la [Volcanic Potion] sau [Potion of Concentration] cand am probleme cu mana (foarte rar,rar ),am fost si Worgen dar am zis ca ii mai bun night elf.Am fost in guilda "OldGang" unde am avut rank de ClassLider si dupa am fost promovat la Officer ,cand am avut rank-ul de ClassLider mi-a placut sa ii invat si pe ceilalti cum sa joace cu druid restoration si cum sa dea heal si ce trebuie sa faca si ne-am consultat unu cu celalalt in privinta specului,dar si dupa ce am fost promovat la rank-ul de Ofiicer am ajutat playeri cu un sfat sau cu o explecatie la o intrebare.Joc druid restoration pve de pe pach 2.4.3 si am acumulat experienta destul de multa zic eu..stiu cu ce se "mananca" druid restoration daca pot sa zic asa ,sper sa intelegi ce vreau sa spun si sa nu o iei in nume de rau.Pe pach 2.4.3 am jucat la Horde,apoi pe pach 3.3.5 am jucat tot la horde iar pe pach 4.0.6 am jucat doar un pic la Horde si dupa m-am transferat la alliance pentru ca imi facusem niste prieteni acolo si am ramas si pana in momentul de fata,am revint la Horde unde is mult mai bune "racialurile" care ne ajuta foarte mult din punctul meu de vedere.

1. Nume IRL: Bogdan [Bobby]
2. Varsta: 21
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : eu sunt dimineata online de la ora ~10:oo pana la ~12:oo si dupa masa de la ora 14:00-15:00 sunt online pana seara tarziu dupa ora 00:00 chiar si 1:00-2:00 noaptea.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration / Feral DPS
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shnitzelftw
7. Screenshot cu Interfata**: (am vb in game despre )
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Specul Restoration : l-am ales deoarece jocul devine mult mai captivant atunci cand ai o raspundere mai mare ca un Dps imi place sa fiu in top sa fiu exclamat ,imi place sa dau tot ce pot si sa arat lumi ca imi cunosc bine clasa.Specul Feral DPS : l-am ales din cauza ca in actuala/fosta guilda erau tanci destui si nu mai era nevoie sa imi fac si eu spec de tank [vroiam sa optez pt tank pt off spec deoarece imi place sa fiu tank si am jucat druid tank pe off spec pe 3.3.5 si pe 2.4.3 ],este destul de oke si druid feral Dps, imi si place sa joc ca ma mentin printre primele locuri la dps cand mai jos pe off spec.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Talente : http://db.mmo-champion.com/utils/talents/#k=DqSxQbEeh.bqj.druid.Mm-8Mu ,am ales acest spec deoare m-am consultat cu playeri care inca care inca mai joaca restoration si am ajuns la acest spec,am citit pe mai multe situri despre druid si am ajuns la acest spec care eu cred ca este bun.Pe pach 4.3.4 pe Oficial druid restoration se joaca la https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=5185 (wowhead link) si la https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=50464 (wowhead link) merge destul de bine dar am ales specul cu "dots" daca pot zice asa care mi se pare mult mai bun aici pe Freakz.Am ales sa pun un punct aici https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=17116 (wowhead link) deoarece ma ajuta foarte mult cand tank-ul sau alt player ia dmg mare.am ales sa pun doar 1 punct aici https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=48500 (wowhead link) deoarece se activeaza la fiecare healing cast spell ,am pus celelalte 2 puncte in : 1 aici https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=33886 (wowhead link) si 1 aici https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=92364 (wowhead link) ales sa scot 1 punct din https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=88423 (wowhead link) ( da este folositor dar,am zis ca este mai bine sa pun un punct pe talentele care ma ajuta pe mine sa dau healing,tinand cont ca am un dispell-er in raid.Am vazut druid`s care au pus 2 puncte in https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=16846 (wowhead link) eu nu am probleme cu mana si am ales sa pun cele 2 puncte in https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=57811 (wowhead link) mea : 3x https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=33763 pe target care face sa procuie foarte des https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=92364 si sa castez un un spell https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=16864 fara mana cost.Pe pach-ul trecut am ajuns la ultimul status Crit.Este foarte important sa ai https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=86530 care te ajuta enorm,intelect care pe druid iti da : SpellPower,iti da Mana incrased si SpellCritical Hit.Am vazut la cativa Druid`s care foloseau trinket cu Spirit o.O,NEFOLOSITOR,ai spirit la druid cat vrei tu,in raiduri daca ai un shaman resto..nu ai ce face cu trinket cu spirit si da este folositor acest trinket https://www.wow-freakz.com/item_finder.php?item=69000&&name=fiery-quintessence pt acell 1149 intelect care il activezi o data la 1min si 30sec,dar eu optez mai bine pt alt trinket care iti da intelect.Main status la druid este Mastery care te ajuta foarte mult la healing deoarece Mastery la druid iti da healing incresed https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=77495 dupa care vine haste care iti creste numarul de ticuri dupa cum bine stiti si ultimul status crit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Joc WOW de pe TBC unde am inceput cu un Warlock ( nu imi vine sa cred cand ma gandesc :))) ),am jucat ceva timp (eram praf) atunci am auzit de wow si eu am zis sa incerc,ca un incepator nu stiam nimic mii se pare plictisitor si enervant ca nimeni nu ma ajuta.Dupa un timp dupa ce am acumulat niste experienta am schimbat serverul cu alt server care avea pach 2.4.3 unde am inceput cu un Druid si m-am "indragostit" de el si de atunci a inceput povestea si acumularea de experienta pe Druid,nu m-am mai "dezlipit" de el.Pe TBC am facut toate raidurile posibile BT,SunWell,Naxx,Karazan si restul.Pe WOTLK am jucat aici si pe Ultimate :)) tot Druid aveam 6400 si ceva GS pve si 4200 Gs PVP,mi-a placut foarte mult pach 3.3.5 deoare nu exista https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=86530 si puteai combina bis non-set items.Cataclysm : pach 4.0.6 am jucat 1-2 luni la Horde in guilda AboveAll si dupa am plecat la Alliance cu niste prieteni si am ramas acolo pana acum cand m-am intors "acasa" la Horde.Doar pe pach 4.0.6 am jucat la alliance si am stat acolo doar din cauza la prieteni.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : OldGang deoarece lumea a inceput sa faca PVP foarte mult si multi playeri buni au venit la Horde din guilda si mie nu imi place PVP-ul.Raidurile le faceam cateodata cu global ,unii playeri au inceput sa faca ninaja intre ei din guilda si am zis sa plec de la alliance si sa revin de unde am plecat cum spune vorba aceea "nicaieri nu ii mai bine ca acasa",adica la Horde.
12. Detalii PC***. : Ts3 : da.Microfon : da. Hardware : Procesor -Pentium(R) Dual-COre CPU T4300 @ 2.10 GHz,4 GB ram,Sistem type 32-bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Stiu ca sunteti o guilda foare buna in PVE cu progrese si First realm-uri/first server,am cativa prieteni la voi in guilda si vreau sa imi fac prieteni noi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt student la asistenti medicali :D,nu lucrez.Imi place sa joc wow,imi place sa fiu in centrul atentiei -.imi place sa fac ache de aceea sunt asa de mult timp in wow si imi place la nebunie cand sunt printre primele locuri la heal,imi place sa vorbesc cu priteni pe ts freakz.in timpul liber ori sunt in wow ori sunt pe ts ori sunt in oras cu prieteni dar nu imi place sa ratez nici un raid..deci sunt online la orice ora pt un raid -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

app. daca am facut greseli gramaticale scuze :|,mi se mai intampla.multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 24-03-2013, 13:21:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shnitzelftw - Acceptat /w Drodu in joc.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Midnight

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2017 15:53)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 187, Topics: 15
Location: Brasov

Reputation: 179.3
Votes: 7

Post Posted: 24-03-2013, 14:10:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inainte de toate Salut !


1. Nume IRL: Sergiu
2. Varsta:23 ani
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : pe zi , in jur de 4-5 ore, si variaza orele pentru ca lucrez o saptamana schimbul 1 si o saptamana schimbul 2..
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Main spec Restoration, off spec va fi enha, dar nu prea am gear, de aia nici nu m-am obosit sa fac spec
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mid
7. Screenshot cu Interfata**: http://i45.tinypic.com/zkqwsz.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este dupa parerea mea unul din cele mai bune specuri, (damage reduce, HP boost ,si healing decent)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec: ca si rotatie , Earth shield obligatoriu in mod constant sa fie pe tank, atentie mare la charge-uri, riptide folosit la cooldown, apoi in functie de situatie Healing wave,(economie mana) iar daca a incasat targetul un critical, Unleash Elements+Greater healing wave sau healing surge
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum: Am inceput sa joc wow de pe vanilla, si de atunci joc constant, am avut pauze intre toti acesti ani cumulate de vreun an jumate, pe freakz joc de cand s-a deschis serverul.Am activat pe toate patchurile pana in prezent.
11. Foste Guilde: Am fost in Realness, de mult in tinerete,Wpe Pro , Mad dogs de pe Lich King( certuri care => Disband), Twinkies pe patch-ul trecut(s-a dat disband) ,InspiratioN,(nu mi-a placut) iar acum in Web of sleepy Nubbys
12. Detalii PC*** Proc : AMD Athlon II X3 425 2.70GHz
Hard disk Samsung 500GB SATA-II 7200 rpm 16MB
Memorie TeamGroup Elite Ram 4GB DDR3 1333MHz
Placa video Leadtek WinFast GTS 250 512MB DDR3 256-bit v
Internet Rds FIberlink, (cu probleme foarte rar, dar cand pica , pica vreo cateva ore bune)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru progres,pentru ca m-am saturat de Globalisti, si pentru ca e o guilda serioasa si capabila
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana: Lucrez ca si Controlor C.T.C la o turnatorie de aluminiu, timpul liber mi-l petrec cu prietenii, o terasa cand se poate,un gratar in aer liber, un pin-pong , mai pe scurt o ieseala ; si de ce nu si prin wow.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Va multumesc anticipat pentru orice decizie ati lua


O zi faina!



Last edited by Midnight on 25-03-2013, 00:50:53; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 03-10-2024, 03:21:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x