User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message498392
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 07-06-2013, 17:05:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@wozy - Cauta-ma in joc pt life dps test. Azi am plecat, vb maine dak vrei.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wozy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2018 18:07)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 93, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 74
Votes: 5

 
Post Posted: 07-06-2013, 22:42:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Furyel wrote:
@wozy - Cauta-ma in joc pt life dps test. Azi am plecat, vb maine dak vrei.

Oke vb ingame.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Supererou

[Ace Of Spades]



Status: Offline
(since 08-10-2019 08:01)
Joined: 12 May 2011
Posts: 58, Topics: 12
Location: Bucurtesti

Reputation: 58.5
Votes: 3

     
Post Posted: 07-06-2013, 23:48:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Victor Enea
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Pot fi deobicei de la 6 pana la 2-3 daca e nevoie.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Portection / Retribution
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Supererou
7. Screenshot cu Interfata**: http://s14.postimg.org/j630a4qbl/Wo_WScrn_Shot_060813_003754.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul de tank de cand am jucat pe wotlk si mi-a placut.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Am citit tutoriale pentru clasa, am mai intervin cu cateva schimbari unde era cazul si am facut specul, rotatia, etc. Nu are rost sa enumar ce stiti deja. Cunosc clasa foarte bine.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat wotlk. la vremea lui am apucat sa-l dau doar odata jos pe lk pe 10n, in cataclysm am jucat doar pe 4.3.4, am dat hagara jos pe 10n si 25n, am dat jos pe hc doar Morchok si Yor'sahj... In general pricep repede un script nou.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost la inceputprin niste guilde mici, apoi am stat o peroada in Evo.
12. Detalii PC***. Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T8300 @ 2.40GHz 2.40 Ghz, 4GB RAM, placa video Nvidia GForce GT-8300 (parca, nu mai stiu).
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda PVE cu progres, vreau performanta nu sa ma rog de ei sa dea jos morchock pe hc.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt in liceu, trec clasa a 12-a (mda, o sa am bacul - ), practic un sport de auto-aparare, imi place designul web si artele plastice.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper sa ne intelegem bine si sa fac si eu parte din raidurile heroic la Hagara. -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Nu cred ca e cazul, pe retribution dau maxim 34-35k in burst, dar nu pot mentine, scad pana pe la 25-26k. (daca este nevoie facem test pe dummy)


Acest mesaj se va autodistruge in 30 de secunde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 07-06-2013, 23:51:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Supererou Respins cautam persoane care joaca 2 specuri la acelasi nivel.



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Supererou

[Ace Of Spades]



Status: Offline
(since 08-10-2019 08:01)
Joined: 12 May 2011
Posts: 58, Topics: 12
Location: Bucurtesti

Reputation: 58.5
Votes: 3

     
Post Posted: 08-06-2013, 08:39:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
@Supererou Respins cautam persoane care joaca 2 specuri la acelasi nivel.


Dau si pe retribution, am cumparat toate itemele din valor points pe tank, avum bag numai in dps, daca as apuca sa iau axe-ul de la Yor'sahj as creste enorm in dps. Cunosc ambele clase f bine. In prezent dau constant 25-26k intr-o saptamana o sa-mi creasca sigur la 30k. Am niste iteme de schimbat si le schimb acum.


Acest mesaj se va autodistruge in 30 de secunde.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dudaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2013 19:36)
Joined: 03 Jun 2013
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 36.2
Votes: 1

 
Post Posted: 08-06-2013, 08:46:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: dan sau duda
2. Varsta: 16si 9luni
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpul saptamanii 4 si in weekend cat vreau
4. Clasa: war
5. Main Spec/OFF spec: arms/protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Kantay
7. Screenshot cu Interfata**: nu am screen cu interfata e modificata cu bar tender
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? il iubesc pur si simplu
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). slam mortal colossus la cd rend pe target ettc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). since vanilla(classic wow ) blizzard maelstorm realm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) specii,betrayers divinity,pve core (am iesit din unele si specii si pve core sau spart)
12. Detalii PC***. placa video 2gb intel core i5,microfon(am fps la raid)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt ca sunteti seriosi si cu bun simt
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev,sunt pasionat de masini:D skate sala etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu am alte mentiuni

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
showftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2013 15:25)
Joined: 08 Jun 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 31
Votes: 1

Post Posted: 08-06-2013, 13:40:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17 ani
3. Localitate: botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpul saptamanii de la 20:00 pana la 2/3 si in weekend cat vreau
4. Clasa: Dk
5. Main Spec/OFF spec: Blood/Unholy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Showftw
7. Screenshot cu Interfata**: IMG: http://i40.tinypic.com/soo4fp.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place sa tankez si dk blood este foarte folositor in raiduri.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Dk tank nu are neaparat o rotatie in general ds hs rs outbreak .. in ceea ce priveste gearu / reforge dk blood se bazeaza pe mastery>dodge>parry...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). 3 ani pe blizzar mai mult pe wotk si acum in cataclysm full progres pe 4.0.6 si pe 4.3.4 morchok/yor down pe hc nu am avut cu cine hagara h dar cunosc scriptul
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Sunt venit de la alianta acolo am fost in sublime / old gang / deathwish
12. Detalii PC***. placa video 2gb intel core i3,
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt ca sunteti seriosi si cu bun simt
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.).Elev ..in timpu liber cu prietenii la o bere / cluburi etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu am alte mentiuni

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 08-06-2013, 13:53:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@showftw
1. Leaga contu de forum cu cel de wow
2. Fa un print screen cu /played

Ma sa intereseaza sa sti si unholy la nivel avansat .

Dupa toate astea /w Neffy in game


Edited: Respins





Last edited by neffy on 09-06-2013, 01:15:26; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 08-06-2013, 15:13:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Kantay - Respins.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Azkweed

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-08-2014 20:38)
Joined: 08 Dec 2012
Posts: 27, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-06-2013, 22:46:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru Catalin
2. Varsta: 19
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in fiecare zi de la 9 jumate -10 pana la 2 3 noaptea.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Retri in devenire(adun gear momentan)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Azkweed apar itemele de pvp cred,dar daca e ,inspect ingame
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/71193q/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place sa ajut raidul.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Roatia ar fi cam asa:pe singel target spam holy light si holy shock la cd ptr holy power ,Wog la 3 HP ,flash of light cand e nev de heal rapid si beacon pe tank ptr generare de HP,iar aoe ar 3 HP =>light of dawn si holy radiance
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe Tbc,am exp in Pve si mom stiu script la toti bossi care sunt pe Freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Twinkiez,Blue World.
12. Detalii PC***. 4 gb ram ddr3,procesor i3,placa video 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru progres pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Tocmai am terminat clasa a 12a si ma preg ptr BAC.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-06-2013, 23:02:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Azkweed - Respins


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 09-06-2013, 00:45:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:
Recrutam:

Blood Dk

Shaman Enha / Elemental / Resto

Feral Druid(Tank)

Warrior Arms


Va rog sa respectati modelul de aplicatie !!!

Cei care aplica in guild trebuie sa aiba si un off spec pus la punct.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dixxyomgwtflol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-07-2014 21:00)
Joined: 19 Mar 2013
Posts: 11, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 114.3
Votes: 4

Post Posted: 09-06-2013, 01:50:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: dixyba
2. Varsta: nu am
3. Localitate: vrancea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 5-25h
4. Clasa: Troll
5. Main Spec/OFF spec: tank/matza
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dixxy
7. Screenshot cu Interfata**: pas
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? guilda are nevoie de mn
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). exact asa cum il joc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pro player- M.O.P
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) hkp hkp hkp si ultima hkp
12. Detalii PC***. 8gb ram procesor phenom 2 x2 si toate cele
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sa ajut :S
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Da
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). By
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://www.dau70kladummy.com

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 09-06-2013, 01:55:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Dixxy - Respins, nu ai sanse cu asa o aplicatie si cat timp mai joc eu in aceasta guilda.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Daanyy001

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2013 12:54)
Joined: 09 Jun 2013
Posts: 5, Topics: 2
Location: India

Reputation: 38.2
Votes: 1

 
Post Posted: 09-06-2013, 15:30:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dany
2. Varsta: 16
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Pai... aproximativ 5-6 ore pe zi
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Disci
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Daanyy
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/MbhY8KL
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece priestul heal este o clasa exceptionala, se poate adapta la ori ce inconvenient si am o experienta destul de mare (3 ani) ca priest healer + ca am jucat si pe official.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai trebuie sa iti mentii mana, sa ai un gear respectabil, dar celmai important sa iti mentii mana mai ales ca se duce foarte repede iar daca mai esti si la un 25h.... este esential acest lucru.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai eu am inceput sa joc wow de cand pe wow freakz a fost bagat pachul "Wrath of the LichKing"(era intro iarna chiar de craciun) Am facut toate raidurile de atunci si pana acum... (mai putin LichKing... deoarece nu am avut timp ca pana m-am ridicat s-a bagat pachul Cataclism)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pai am fost pe pachul trecut in Inspiration Betrayers si multe altele dar in aceste guilde am avut mari realizari.
12. Detalii PC***. pai nu este cine stie ce... dar eu ma descurc pana imi voi lua unul noi... 2gb ram placa video Nvidia Gforce FX 5500 procesor 1.6GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece doresc sa particip la raiduri si sa fiu un membru respectat al acestei guilde
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai sunt un baiat cu simtul umorului, serios, ca hobbyuri am PC-ul si meciurile de footbal
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Multumesc pentru timpul acordat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 31-07-2024, 17:48:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x