User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485973
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 09-06-2013, 16:33:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Daanyy - Respins, low gear.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
OneHit

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2016 14:36)
Joined: 22 Feb 2013
Posts: 10, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 33.6
Votes: 2

 
Post Posted: 12-06-2013, 00:36:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 20
3. Localitate: Salaj/Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5 6 ore pe zi daca e nevoie si mai mult !
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / fire(pvp-il schimb daca trebuie)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Congtong
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/5xta6zdlt/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este un spec bun pt pve superior celui de arcane(parerea mea) si il joc de mult timp deci m-am obijnuit cu el si imi place !
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Stats : Intel-crit-haste-mastery (binenteles hit cap 17%) Rotatie : cast piro clone + orb living fireball pana la proc pyro cd potiuni etc + comb (nu neaparat in ordinea asta depinde de bos )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). tbc si wotlk nu - cata 4.0.6 + 4.3.4+ full progres !
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) guilde mici !
12. Detalii PC***. luat de vro 6 ore >> dual core 2.9 ghz 4 gb ram placa video nvidia gtforce 630 1 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres si dorinta de a prinde un loc la raid 10 macar pt a putea dovedi ca merit !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) hobiuri > berea , mici , distractia iesirile prin club si wow !
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am pretentia de raid 1 25 sau raid 1 2 10h doar sa fac si eu macar de cd 10n sau un 25n .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://postimg.org/image/phtklfo0z/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 12-06-2013, 00:57:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Congtong dute si plimba ursul, ai buful de Pyromaniac de la aoe dmg pe tine cu 36k si ai tupeul sa postezi pe forum la recrutari.

RESPINS




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sinestra

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-06-2013 07:39)
Joined: 13 May 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 13-06-2013, 09:23:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Daniel
2. Varsta: 24
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In fiecare siara dupa ora 20:00
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: MM / Sw
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tatavlad
7. Screenshot cu Interfata**: pff nu stiu sa pun
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? jocc mm pentru a putea plecare mai tare in dps / iar sw pt a ma mantine constant la un dps bun depinde de boss
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). poi cam ambele stats joca lafel si mm si sw Mult haste si mult crit e baza , agil full si reforge maxim haste crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow de pe Lk am fost pe un dk tank , care il am siacum tot tank are si el 381 ilvl , dar acum joc hunter m-am saturat de tankat si de Ml dps
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in multe guilde cel mai mult am stat in exiled si de cand sa spart nu am mai avut o gulda asa cu progres sa zicem ca a mai fost Havok dar sa dus si aia
12. Detalii PC***. 2 g ram 1 g vga 3600+ procesor
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? este o guilda cu renume si stiu ca se face progers acolo e super
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) am terminat liceul si m-am apucat de munca fac sisteme de incalzire
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu mai am ce sa spun astept un raspuns

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 13-06-2013, 10:53:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Daniel - Respins.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 14-06-2013, 18:03:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Campina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In weekend sunt disponibil spre seara, eventual si in timpul zilei, in timpul saptamanii in general de la ora 18 in sus
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms (one spec only)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Greenieshk
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/2m6snrk/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc arms, deoarece am vrut ceva diferit, o rotatie care se bazeaza pe prioritati.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In burst joc la urmatoarea rotatie: Slam>MS>HS>OP, colossus la cooldown, rend always pe target, asta doar in recklesness, deoarece dupa cateva teste efectuate am observat ca am avut sustain mult mai bun daca joc la OP>MS>HS, colossus la cooldown. Deci joc la slam spam in burst, si OP spam in rest, deoarece joc la OP spam inca nu am inceput sa joc la stance dance de-si planuiesc in viitor sa fac asta.
La AoE joc cu 2 puncte in blood and thunder, boosteaza destul de mult damage-ul la AoE pt yor sahj. La hagara joc cu 2 trinkete de burst, avand rezultate mult mai bune cu 2 trinkete de burst, deoarece este dificil sa dai dps in alte faze inafara de main phase ( dpdv al unui mdps)
Gemming-ul desigur este full strenght, reforgeuri joc cu: Hit cap > Expertise cap > Crit >= Mastery > Haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat putin sfarsit de WOTLK pe freakz, joc de 2 zile, 18 ore, 32 de minute Warrior.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Perverts, am fost invitat, fiind guildless, dupa aceea am facut parte din Quality Skill, invitat in acelas fel.
12. Detalii PC***. Procesor Intel Core 2 Quad Q8200, 2.33ghz, 4GM RAM ddr3, Nvidia Geforce G100 512mb, internet NextGen 100 mb/s banda ~ in jur de 80 mb/s download pe speedtest.net, Teamspeak 3 + microfon nefunctional momentan
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Este o guilda care a avut un renume pe acest server, o guilda respectoasa, care doreste sa fie respectata si de la care ma astept sa ofere respect, si mai ales sa stie ce este respectul reciproc.
De asemenea am cautat o guilda de nivel mediu, deoarece nu am prea multa experienta pe Warrior, iar aceasta guilda este singura pe care am gasit-o care putea sa imi indeplineasca cerintele.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev, destul de activ, pasionat de inot/tennis de masa, imi petrec timpul liber prin oras/pubs...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am decis sa aplic la aceasta guilda, deoarece cunosc anumite persoane din guilda. Am auzit ca aveti nevoie de ajutor la raidurile de 25h, deci nu ma deranjeaza sa particip la acestea. Cunosc toate scripturile, DPS-ul eu zic ca este foarte bun pentru ilvl-ul meu, si desigur nu ma deranjeaza sa iau multe wipe-uri cu guilda, chiar daca acest lucru se intampla frecvent. Nu ma enervez repede, pot suporta cateva wipe-uri la Hagara.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/r/2m6snrk/5

Sper sa colaboram impreuna, asta daca voi fii acceptat desigur.



*****Hearthstone Arena Coaching*****

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
bogdan100

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-10-2013 16:28)
Joined: 09 Jun 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38.1
Votes: 1

 
Post Posted: 14-06-2013, 20:39:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.


Last edited by bogdan100 on 15-06-2013, 04:20:54; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sexiTzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2016 08:34)
Joined: 03 May 2011
Posts: 61, Topics: 8
Location: HKP

Reputation: 210
Votes: 10

 
Post Posted: 15-06-2013, 02:03:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@KRAFTT- mai pune ceva gear,mai lucreaza cu dpsul si vedem dupa


Faima existenþei umane nu constã în a trãi, ci în a ºti pentru ce trãieºti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 15-06-2013, 06:04:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Greenieshk Respins nu luam offchare in guilda

"De asemenea am cautat o guilda de nivel mediu, deoarece nu am prea multa experienta pe Warrior, iar aceasta guilda este singura pe care am gasit-o care putea sa imi indeplineasca cerintele."

Baga`ti offcharul in guilda ta de nivel mediu ca nu avem nevoie de tine.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexWeed

[Death Knight Trainer]



Status: Offline
(since 27-02-2016 15:38)
Joined: 22 Feb 2012
Posts: 243, Topics: 20
Location: Bucuresti

Reputation: 72.9
Votes: 15

   
Post Posted: 16-06-2013, 13:57:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cat este nevoie.
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Unholy/Blood/Frost (Specs le pot schimba dupa preferintele guildei, este doar o diferenta mica de gear)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexzanderh
7. Screenshot cu Interfata**: Combat: http://www3.picturepush.com/photo/a/13329326/1024/Anonymous/WoWScrnShot-060613-184204.jpg Non Combat:http://www3.picturepush.com/photo/a/13329331/1024/Anonymous/WoWScrnShot-061613-141907.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ultima perioada am jucat mai mult Unholy pentru ca asta s-a cerut in fosta mea guilda si pentru ca este un spec usor de jucat care da foarte mult.In rest am ales majoritatea timpului off spec blood pentru ca este cel mai bun tank dupa parerea mea si de multe ori a fost de foarte mare ajutor, spre exemplu la Dragon Soul 10h a fost mai bine sa stau off tank la Morchok si +1 dps la Yor/hagara decat varianta in care ar fi fost 2 tanki main spec.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatie : Unholy - in principal rotatia mea este 2xfestering strike la inceputul encounter-ului =>Burst+ Death and decay => Gragoyle pentru a beneficia de bonus de la burst => Spam Scourge Strike => Death Coil la proc.Strength - Hit (ca 7-8%) - Haste - Mastery - Crit - Expertise. Dupa parerea mea acest spec este jucat de fiecare altfel, in functie de gameplay-ul fiecaruia,insa pana la urma exista o baza in orice.
Blood - Death Strike/Rune Strike/Heart Strike - mentin blood shield cu Death Strike si Bone Shield.And....it's blood after all...Strength - Hit (5% pt ca dupa parerea mea nu este foarte mare nevoie de hit ca Tank mai ales Blood) - Mastery aaaall the way.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de la sfarsitul 2.4 pe Blizz pana pe pe pre 4.0.6 cand m-am lasat o perioada si m-am reapucat la sfarsit de 4.0.6 pe Freakz.Pe blizz am avut full progress inafara de Lich King pe 25hc, iar pe freakz deocamdata am pe 4.3.4 full progres.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Warlords/2nd GM (s-a destramat), Old Gang - Member (s-a destramat) BNL - Raider (luna asta nu am putut fi activ continuand sa fiu pana pe 30 iulie, so inactivitate) si multe alte guilde mai mici.
12. Detalii PC***. Laptop Asus- Processor Intel Core i3, 4gb RAM, dd3, placa video dedicata Nvidia Gefore 2gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru sansa de a intra intr-o comunitate veche si a avea parte de progres profesionist asemanator cu cel de pe Blizz alaturi de oameni relativ maturi (uneori prea multa maturitate strica - ) si sper sa am sansa sa dovedesc ce fel de player/persoana sunt.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Hobby-uri - Gaming, iesitul in oras cu baietii la o bauta or something, wow, babes , etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt constient de perioada de proba in care voi sta pana voi dovedi de ce sunt in stare, so nu vin cu suferinte si pretentii de genul vreau la ds25hc.Alt ceva ar fi perioada de inactivitate pana pe 30 iunie din cauza unor examene in cazul in care as fi acceptat.Multumesc anticipat.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - http://www3.picturepush.com/photo/a/13329326/1024/Anonymous/WoWScrnShot-060613-184204.jpg




“Scopul scuzã mijloacele”

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 16-06-2013, 19:39:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti

Acceptat . Vei juca blood



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
luvlyrrah

[Creep]



Status: Offline
(since 29-07-2015 17:28)
Joined: 12 Dec 2012
Posts: 522, Topics: 99
Location: Romania

Reputation: 0.4
Votes: 39

   
Post Posted: 17-06-2013, 21:54:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dani
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : fiind perioada cu bac-ul acum undeva la 5-6 ore/zi dupa bac toata ziua
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: main ret
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lyrrah
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : mi se pare mult mai ok decat celelalte.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
- la burst: Guardian of Anciant Kings - Zealotry la 3HP(Inquisition up) -> Avenging's Wrath -> Golemblood potion + trinket
- rotatie normala: 1x Judgement , 1x Crusader Strike, 1x Holy wrath , templar's verdict la 3 hp, evident inquisition up tot timpul
- prioritati: hit cap 8%, expertise cap 26
- stats: mastery - crit - haste
- talente : 7/2/32
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
- pai m-am apucat de wow prin tbc , pe blizz ( trial 10d), dupa pe private cu prietenii, si de atunci fara pauze -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : BNL, am primit kick, nu stiu motivul.
12. Detalii PC***. laptop acer, procesor i3 @2,53, 4 gb Ram, 1,5 gb video (integrata :<)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : este cea mai buna guilda, din punctul meu de vedere
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : student la postliceala de medicina (asistent), nu lucrez , iesiri prin parcuri/terase, ca hobby-uri : jocurile, muzica, serialele.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
@33k




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Naturelle

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2013 19:59)
Joined: 22 May 2013
Posts: 4, Topics: None
Location: Deva

Reputation: 61.1
Votes: 2

 
Post Posted: 17-06-2013, 22:03:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta 19 ani
3. Localitate: Deva(jud HD)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : ~2-4 ore pe zi, mai mault pentru raiduri (dupa perioada iulie cand voi da si BAC-ul voi fi mai activ)
4. Clasa: Druid(Troll)
5. Main Spec/OFF spec: Restoration/Balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Brehar , sper sa fie facut update la gear.
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/r/ao5ptv/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am jucat Rdrood de pe lk unde pot sa zic ca era peste patch-ul asta, dar mobilitatea lui ma face sa continui sa il joc. Este un healer chiar bun jucat "la meserie" care are avantajul WG-ului (fiind cel mai bun AOE heal din joc dupa parerea mea).
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Gasesc talentele astea utile, eventual cu mici modificari in functie de gameplay http://wowtal.com/#k=gBkPXayM4.bqj.druid.entGdS . O posibila rotatie(greu de numit asa dupa parerea mea) este: 3xLifebloom pe tank + Regrowth/Nourish/HT sa dam refresh la LB, Swiftmend si WG cand se ia AOE dmg(deci almost la cd in cazul DS-ului) . Rejuvenation parerea mea ca trebuie folosit cu cap, nu pus la intamplare pe oricine din raid, fiind un HOT cu heal considerabil (deci pe cei care iau DMG mare in special) . La clearcasting se da Regrowth(heal bun, sansa de crit mare, cast mic). Gearul este si el o necesitate, ca stats urmand : Intelect>Mastery>Haste(2005)>Spirit>Crit .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). WoW joc de pe 2.4.3 pana in prezent (o pauza de 3 luni parca) avand o experienta in ceea ce priveste healul in raiduri si nu numai. Am avut full progres TBC, LK. Pe CATA fac PVE (din nou) doar de pe patch-ul actual.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Gravity, Betrayers (TBC/LK) , BNL fiind ultima.
12. Detalii PC***.Laptop cu: Procesor 2.4 GHz, ram 2gb, placa video 512 ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Nume cu rezonanta, profesionalism si seriozitate. Doresc de asemenea o guilda ca HKP unde inteligenta suprima infantilismul incontestabil de pe server^^ .Acestea sunt cateva din trasaturile care cred ca se stiu deja.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in an terminal, ba chiar la mica distanta de BAC. Timpul liber il petrec cu prietenii in cafenele,cluburi, etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Scuzati eventualele greseli de exprimare, dar oboseala isi spune cuvantul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-06-2013, 02:45:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Lyrrah - Accepted - probie 2-3 saptamani, dar vreau sa-ti legi contul de pe forum cu cel al mainului si sa ma lamuresti de ce ai primit kick, in rest esti okei.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Inace cu virgula

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2018 22:49)
Joined: 17 May 2013
Posts: 34, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 217.7
Votes: 23

 
Post Posted: 18-06-2013, 16:50:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000


Last edited by Inace cu virgula on 18-06-2013, 22:10:34; edited 10 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-04-2024, 09:35:46
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x