User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message503126
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 15-10-2011, 13:22:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Hellgate imi dai un /w in joc pentru test dps.

Respins




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."



Last edited by tulpan on 15-10-2011, 15:14:09; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-10-2011, 13:36:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Drinky - Respins


Necomercial - /w me in-game
Yuly - /w in-game





Last edited by Catalepsia on 15-10-2011, 14:13:22; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 15-10-2011, 14:11:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a,io nam primit nici acuma raspuns


MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 15-10-2011, 14:34:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu mai postati daca:
-Nu aveti enchanturi pe voi!
-Nu sunteti soketati cum trebuie!
-Nu stapaniti bine specul, rotatia!
-Nu puteti sta dupa 00:00 in game!




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-10-2011, 14:44:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Yuly - Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 15-10-2011, 15:03:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aa, e bug,mie numi arata socketele pe armory si nici enchanturile cum trebuie


MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2017 16:44)
Joined: 29 Jul 2011
Posts: 164, Topics: 30
Location: United Kingdom

Reputation: 52.5
Votes: 10

 
Post Posted: 15-10-2011, 15:13:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:
Stelian
Varsta:
19
Localitate:
Tulcea
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
5-6h pe zi,mai putine in weekend
Clasa:
Priest
Main Spec/Off Spec:
Holy/Discipline
Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tasaro
daca am gearu pvp,imi puteti da inspect in joc
Screenshot cu Interfata:
http://www.picz.ro/index.php?id=24b088cafa045672cdd5fa60473cd4c0
De ce ai ales specul pe care joci acum?
De cand am inceput sa joc pe priest am fost healer,si imi place sa-mi tin partenerii de raid in viata pentru a reusi ceea ce ne-am propus.
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Avand in vedere ca pe cataclysm,nu mai ai libertatea de a-ti face specu cum doresti,acum exista doar 1 bun...
Mie imi place sa cred ca priestu e facut mai mult pt aoe heal,si incerc sa il exploatez la maxim.
Ca gear, statusurile ar fi cam asa: intel>mastery>haste>spirit
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow de pe xwow tbc,rowow tbc,wotkl freakz wotkl si pana acum cataclysm.Am participat cam la toate raidurile posibile inafara de LK 25 hc,deoarece o perioada de timp nu am mai jucat wow
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
All Stars- o perioada indelungata de timp,dar dupa am iesit fiindca gm,nu a mai jucat si nu s-au mai facut raiduri
Gravity sau Lethality cum a mai fost cunoscuta-Mult timp,acolo m-am simtit chiar foarte bn,acum am renuntat deoarece s-au mutat la alianta
Detalii PC
Procesor:AMD Athlon Dual Core 2,5 Ghz
RAM: 2 GB
Placa video:ATI Radeon HD 4250
Am posibilitatea de a sta pe TS3 plus Mic
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Caut o guilda calculata si cu activitate crescuta pentru PvE.
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Inginerie Mecanica.Timpul liber mi-l petrec cu prietena,prietenii.Cat despre hobby-uri imi plac tenisul de masa si biliardul

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TJ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2011 09:50)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 15-10-2011, 16:05:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL:
Denis

2.Varsta:
24 ani

3.Localitate:
Chisinau ( Republica Moldova)

4.Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
5 ore pe zi ( de la ora 18:00 pina la 23:00)

5.Clasa:
Paladin

6.Main Spec/OFF spec:
main spec : retribution ///// off spec : protection - dar in scurt timp il schimb pe holy

7.Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tj

8.De ce ai ales specul pe care joci acum?
deoarece joc retri inca de pe tbc si niciodata nu mam gindit sami schimb specu sau sa imi creez alt caracter. Imi place retri deoarece are dps brust si isi da heal singur si poate sa tie parteneru in 2v2 .

9.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
pentru un retri pala cel mai inportat stat este strenght fireste , foarte mult conteaza si mastery raiting si haste, dar deoaree pe serveru asta la palac haste e buguit va sugerezi sa puneti in toate hainele mastery raiting . DIVINE STORM este un talent cu totul inutil daca joci pvp, in pve mai poate fi folosit ca aoe dps. De cind sa schimbat serveru pe CATA multi spun ca PALACUL are cel mai slab dps din toate clasele- pai nu e adevarat deloc, incercati si facetiva full gear si bagati totul cu mastery si apoi faceti concluzii, face dps ca si restul ba chiar daca ai skill ai primele locuri la dps in toate topurile .

10.Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

Mam apucat sa joc wow pe la sfirsitul TBC-ului, pe patchul 2.4.3 . Pe TBC foarte mult miau placut raidurile BLACK TAMPLE si FURY OF THE SUNWELL , reusiseram sa fac 4 piese T6 pina a venit WOTLK. Pe WOTLK cea mai mare experienta am optinuto in raidurile ULDUAR si TRIAL OF THE CRUSADE , jucam pe molten wow atunci, ii facuseram pe YOGG SARON si ANUB'ARAK acolo, adica full bosi . Dupa mam lasat putin de wow findca eram in deplasare, acum pe CATA inca nu am ajuns sa fac nici un raid serios , am facut doar BH 25 . Sper cu ajutoru acestei guilde sa optin o experienta de neuitat in raidurile de pe CATA .

11.Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

Pe molten-wow am fost intro guilda decenta, se numea "union" erau circa 40-50 membri online , cit am jucat pe molten am stat doar in guilda asta, era o guilda cu adevarat buna, oameni care te ajutau la nevoie, se faceau raiduri doar vineri-simbata-duminica pe la ora 19:00-19:30. apoi mam mutat pe freakz pe patchu 3.3.5, aicea am intrat in guilda " MOLDOVA UNITA" era o guilda de moldoveni- nu era prea populata, poate mai reuseam sa facem voa 10 duminica si nu todeauna, acum cind am intrat pe CATA am vazut ca e o guilda moarta,8 players doar si doar eu online mereu, de aceasta am decis so parasesc.

12:Detalii PC.

4GB DDR3--Amd Phenom II X4 2.6 Ghz---UPC 25 Mbps------Placa Video: NVIDIA® GeForce® GTX 460 1g ddr5

13.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Vreau sa ma alatur guildei voastre deoarece este una dintre cele mai prospere guilde de pe server, am inteles ca faceti raiduri programate--- bg-- arene si sunteti foarte uniti. Poate unu din motive ar mai fi ca imi plac oameni seriosi , si multi prieteni de ai mei din wow pe care chiar ii stimezi sunt la voi in guilda.

14.Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Sunt o persoana serioasa,responsabila..La 21 ani am terminat academia de politie " STEFAN CEL MARE " din CHISINAU dupa care am lucrat un an in politie in localitatea ANENINOI. LA moment nu lucrezi nicaeri, am deschis un schimb valutar si un lombard si ma ocup cu ele, de pe ele traiesc.

15.Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Asi dori foarte mult sa intru in guilda voastra pentru a creste cu voi inpreuna. MULTUMESC !!!!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-10-2011, 16:26:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tj

catalepsia wrote:
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TJ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2011 09:50)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 15-10-2011, 16:32:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok. acusi postezi si screenshotu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TJ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2011 09:50)
Joined: 08 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 15-10-2011, 17:36:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SRY baieti, nu am cum sa postezi screenshot cu dps de la dummy deoarece nam dps reacount, sry, poate va pot arata dps-ul meu prin alta cale ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-10-2011, 18:20:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@tj - vorbim diseara in joc, te caut eu.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hezuul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-06-2012 21:04)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 486, Topics: 283
Location: Unde intoarce uliul cu frana de mana.

Reputation: -28.2
Votes: 10

 
Post Posted: 15-10-2011, 19:11:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian

2. Varsta: 18

3. Localitate: Madrid

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore cateodata mai mult/zi

4. Clasa: druid

5. Main Spec/OFF spec: momentan feral dps si feral pvp *ma gandesc intre off spec tank sau resto inca nu m-am decis

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nefer (momentan am bis exceptie boots/arma de la halfus)

7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/836/wowscrnshot101511181819.jpg/
Party am hidden permanent iar raid se vede in screenshot. http://imageshack.us/f/543/wowscrnshot101511131718.jpg/ arata normal

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Feral entru ca mereu am jucat druid si in nici un joc nu ma incanta sa atac de la departare (is *** dai si fugi)
Ma gandeam sa joc resto deoarece era main spec meu pe wotlk 6.4 gs dar aveam destui healeri in guilda

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Cel mai bun spec pve feral e 0/35/6 cu 3 puncte in fury swipes si 2 in blood in the water pt extra dps
Ca si pe WotLK nu exista o rotatie stabila pt druid e mai mult in functie de prioritati, mangle debuff 30% bleed damage la fiecare 60 secunde rip si rake always on boss faerie fire pentru -12% armor si savage roar se mentine desi nu mai e asa important ca pe WotLK
Se incepe faerie fire>feral charge>mangle,rake(ravage free energy datorita stampede) rip .. si cam atat
Stats... AGI>mastery>crit/haste>hit8%> expertise Hit si expertise nu se merita sa le cresti pe 4.0.6

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Primul server TBC 2.4.3 am jucat feral druid pe un server privat timp de vreo 6-8 luni
Dupa acea am mai jucat pe diferite servere cam praf nimic special pana am ajuns pe Neverendless WoW acolo versiunea 3.1.3 si faceam ulduar full run pe 10 (inclusiv algalon)
Apoi freakz LK down pe toate dificultatile.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Prima guilda pe freakz (importanta) a fost HKP am ramas aproximativ 1 luna pana m-ati dat afara ca nu am intrat 1 saptamana (probleme personale)
Wanted assassins am iesit deoarece gmii erau jegosi si faceau magarii la dkp.
Sapped girls cant say no aproximativ 1 luna s-a dat guild disband datorita problemelor intre gm.
Loading 1 zi apoi s-a dat guild disband.
The life is pve aproximativ 2 luni pana ieri cand mi-au dat kick pentru ca l-am batut pe second gm in arena la 2v2 de 2 ori.

12. Detalii PC***.
laptop HP intel core 2 duo 2.2ghz 3 gb ram placa ati 256 mb am mic internet adsl 6 mbs

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Din mai multe motive 1 pentru guild level (vreau scorpion de lvl 25)
2 pentru ca vreau sa fac raiduri pe heroic (ma plictisesc in wow ca m-am apucat de pvp) bot 10/25 bh10/25 non hc le-am facut
3 pentru ca vreau sa fiu printre primele persoane care vor dobora pe sinestra pe 10h sau 25h

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student 18 ani clasa a12-a nu lucrez, in timp liber m-a joc, invat si cam atat .

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Daca aveti nevoie de resto-druid am iteme si nu imi e greu sa imi fac spec in loc de cel feral (stiu sa joc bine pe ambele feral/resto)

16. Screenshot:
http://imageshack.us/f/543/wowscrnshot101511131718.jpg/
*ebon training dummy deoarece cei din ogrimmar sunt buguiti si se intorc dupa tine si nu pot folosi shred

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
x.InMySoul_

[DotA Player]



Status: Offline
(since 19-12-2017 18:52)
Joined: 06 Jul 2011
Posts: 310, Topics: 25
Location: Langa Inna

Reputation: 92.3
Votes: 20

 
Post Posted: 15-10-2011, 21:23:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-


Last edited by x.InMySoul_ on 16-03-2012, 08:02:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-10-2011, 22:09:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kiki - ai mai aplicat o data la noi pe subforum, aici: http://forum.wow-freakz.com/view-post-1389275.html?#1389275

Doar ca ai aplicat cu alt caracter, sunt sigur ca n-ai aplicat cu DK-u asta, mi-as fi amintit. Ti-ai modificat postul dupa ce ai primit respins. Spune-mi cu ce caracter ai aplicat, daca esti amabil :)

Posturi unite automat, 15-10-2011, 23:09:07

Tj - RESPINS
Tasaro - RESPINS
Nefer - RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 10-09-2024, 18:51:19
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x