User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485938
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 21-12-2014, 23:06:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@skn: Leaga-ti cont-ul din WoW cu cel de pe Forum si dupa o sa ne uitam peste aplicatia ta.

Posturi unite automat, 21-12-2014, 23:06:37

Recrutarile sunt in continuare deschise pentru:

- Mage (Fire/Arcane) -
- Shaman (Elemental) -
- Death Knight (Blood) -
- Druid (Restoration/Balance) -
- Warlock (Affliction/Demonology/Destruction) -


Cerinte minime: 403 ilvl, experienta pve, 40 days char played.

Putem recruta si alte clase/spec-uri, insa doar cu un nivel al jocului foarte ridicat + gear BIS.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills



Last edited by Cosmin050895 on 23-12-2014, 00:55:01; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skn

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-06-2017 09:13)
Joined: 09 Feb 2011
Posts: 27, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 208.9
Votes: 6

 
Post Posted: 21-12-2014, 23:09:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Cosmin050895 : Done.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 21-12-2014, 23:54:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@skn (Flowbeast) - Vei fi testat maine 22.12.2014 intre orele 21:00 - 22:00.

Edit: Acceptat, 2 saptamani de proba.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
evadatu09

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2015 15:07)
Joined: 14 Nov 2014
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 69.2
Votes: 2

 
Post Posted: 28-12-2014, 13:08:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:alex
2. Varsta:14
3. Localitate:bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: 3-4 ore pe zi
4. Clasa:dk
5. Main Spec/OFF spec: main spec unholy, off spec blood
6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Raymondk
7. Screenshot cu Interfata**:https://imageshack.com/i/eyyPko1aj
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:mi se pare top dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: roatatie: army of the dead(la 7 sec), ourbreak-2x festering strike-scrouge strike cate pot-death coil la proc, cand nu mai am rune blood tap. deoarece joc cu gurtalak, eu joc la mastery-haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:am inceput pve pe Cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):the betrayers,the divinity le-am parasit deoarece am avut oportunitati la guilde mai bune
12. Detalii PC***.:procesor i7
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: mi se pare o guilda buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): sunt elev, imiplace sportul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: nimic
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. https://imageshack.com/i/exnt3Qstj

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 28-12-2014, 13:59:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@evadatu09 (Raymondk) - Respins.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Griennko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-03-2015 11:30)
Joined: 29 Dec 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

 
Post Posted: 29-12-2014, 23:12:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ioan Ionel
2. Varsta: 18
3. Localitate: Cluj Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cand este nevoie(cand nu sunt ocupat cu lucrul)
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Main spec arms/off spec fury
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Griennko
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? deoarece momentan este cel mai bun pt dps ca si warrior
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ok,sa scriu toata rotatia imi ia ceva timp:)fac stance dance,la gemuri cele rosii full bold si galbene am inscribed
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). de pe tbc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am avut propria guild si inca o am daca e sa fiu admis las gm urmatorului rank dupa mine...nu a fost sa fie ceva si vreau sa ma alatur unei guilde de top
12. Detalii PC***. 4gb ram,1gb placa video,3.2 gh
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Fiindca vreau progrese nu wipe-uri si certuri
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student nu,am propria afacere
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu cred ca ar mai trebuii sa spun ceva

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RhyhorN^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-04-2021 15:34)
Joined: 06 Dec 2012
Posts: 25, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 128.1
Votes: 5

 
Post Posted: 30-12-2014, 01:37:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Griennko - Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crudeworld

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 08:28)
Joined: 06 Sep 2013
Posts: 8, Topics: 3
Location: Denmark

Reputation: 48.3
Votes: 1

 
Post Posted: 01-01-2015, 13:33:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Radu

2. Varsta: 23 ani

3. Localitate: Iasi ( momentan locuiesc in Danemarca)

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.). De obicei termin serviciul la ora 3 (ora 4 in Romania) , dupa timpul necesar pentru a fi online/prezent la raids sau alte evenimente nu este o problema.

4. Clasa: Warlock

5. Main Spec/OFF spec: Main spec ar fi Destruction dar in principiu pentru mine main/off spec nu exsita. In functie de encounter schimb specurile , tallents , glyphs pentru a maximiza DPS-ul dar si raid utillity cand este necesar.

6. Link Armory*: http://eu.battle.net/wow/en/character/stormscale/Myraje/advanced

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Pentru ca nu am raspunsuri la multe intrebari de aici , daca se poate doresc sa vorbesc in privat cu guild leaderul sau ofiterii guildei. Pe skype,teamspeak sau orice alt program.
Cateva detalii despre mine care sper sa va capteze atentia : incepand cu startul MoP (official) am inceput raiding-ul fiind in cea mai buna guilda de pe server (momentan locul 130 in lume WoD) jucand ca disc priest. Impreuna cu ei am reusit sa fim prima guilda care a terminat mogu'shan valuts, heart of fear 1st on server. Din moment ce eram in ultimul an si aveam licenta trebuia sa las jocul intr-un mod sau altul asa ca am luat o masura pe care o consider ca a fost foarte utila , nu am mai platit subscription si am sters toate caracterele. Dupa ce am terminat cu licenta si mi-am gasit de lucru in Dk am inceput jocul din nou ( la sfarsitul Throne of thunder raid si inceputul Siege of Ogg) jucand ca warlock. Din moment ce am fost absent o perioada destul de mare nu am mai avut main spot in fosta guilda asa ca am inceput si am terminat SOO in alta guilda (locul 3 in acel moment) pe heroic si Mythic
.

Desi stiu ca e o poveste mai mult de adormit copiii am backup la tot ce am spus mai sus si pot dovedi multe dintre lucrurile sustinute.
Doresc sa incep din nou sa joc pe Freakz cu ocazia MoP intr-o guilda de top . Daca sunte-ti interesati va rog sa lasati un mesaj / pm cu o metoda de a va putea contacta pentru toate detaliile necesare , in caz contrar un simplu "respins" este de ajuns.

Sarbatori fericite si un an cat mai bun .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 02-01-2015, 16:33:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Radu - intra pe ts.freakz.ro intr-o seara si discutam acolo ori cu mine ori cu alt officer.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Addye

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-08-2017 20:14)
Joined: 18 Aug 2012
Posts: 15, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 10.5
Votes: 5

 
Post Posted: 07-01-2015, 23:19:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL :
Addye

2.Varsta :
18

3. Localitatea :
Dej

4.Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi,saptamana,aproximativ.)?
De obicei de de la ora 2-3 dupa-amiaza pana seara tarziu (daca e nevoie).

5.Main Spec/OFF Spec:
Priest Holy/Shadow (Pot juca si Discipline).

6.Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Addye

7.Screenshot cu Interfata**:


Am si bari cu mouse over.

8.De ce ai ales specul pe care joci acum ? :
Am ales specul de Priest Holy pentru ca am fost interesat de healing .Cu timpul m-am obijnuit ,am ajuns sa imi placa foarte mult si am continuat ca healer.In acest timp am fost nevoit sa joc si ca DPS pe Shadow , care mi se pare o clasa interesanta de DoT-uri.

9.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente,rotatie,importanta gear, gemming,importanta unor stati in fata altora,etc).
In primul rand legat de stats-uri , eu consider ca pe Priest Holy mastery-ul e cel mai important , mai ales ca haste cap-ul se poate face din raid buffs.Mastery-ul este important deoarece iti mareste healing done-ul la echo light care procuie fara consum de mana.
In al doilea rand consider ca gearul pe un Priest Holy are o importanta semnificativa deoarece este diferenta foarte mare intre low gear si BIS gear (de exemplu : 2Set : After using Divine Hymn , the mana cost of healing spells is reduced by 25% for 23 sec, ceea ce inseamna 23 de sec de spam de healuri mari la cost mai putin).
Legat de gemming : eu folosesc cel mai mult Brilliant Queen Garnet deoarece stackand intellect maresc healing done-ul .
Legat de rotatie : eu consider ca Power Word Shield , Prayer of Mending , Cyrcle of Healing si Holy Word Sancruary sunt cele mai importante cds , iar in rest spam de Flash Heal , Bindng Heal si Prayer of Healing.

10.Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla,TBC,WOTLK,Cataclysm):
Am inceput sa joc WOW pe Freakz pe Cataclysm.Acest patch am incercat sa-l joc cat mai bine si astfel am reusit sa parcurg tot Dragon Soul-ul pe n si pe hc.Pe langa Dragon Soul am mai parcurs si alte raids si dungeons .Desi joc doar de pe acest expansion am ajuns sa cunosc destul de bine acest joc.Consider ca am experienta destula in raidurile de pe Cataclysm deoarece pot invata repede.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele , de ce ai decis sa le parasesti , etc.):
Am fost in Bad Example (care sa destramat) si dupa aceea am continuat o perioada lunga in The Betrayers.Am decis sa parasesc guilda deoarece am avut o perioada problem cu PC-ul si nu am vrut sa incurc raidurile guildei doar pentru ca mie nu imi mergea PC-ul.Acum am alt PC si vreau sa continui in forta.

12. Detalii PC***:
Procesor Intel Celeron , 4 GB DDR3, 2.70 GHz, Windows 7 (PC-ul este nou),am microfon si ts3.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am ales HKP deoarece sunt in cautare de o guilda serioasas si activa.Nu imi place sa intru pe WOW si sa stau AFK in Orgrimmar,prefer sa fac raids , dungeons si bgs si de ce nu si prieteni.Eu consider ca HKP mi se potriveste.

14.Spune-ne cate ceva despre tine , ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber , hobbys, etc.)
Urmeaza sa fiu student dar inca nu mam hotarat la ce facultate voi merge , dar as prefer sa presupuna PS/IT.Momentan nu lucrez dar am de gand sa caut un part-time job. Timpul liber mi-l petrec cu iubita , cu prietenii la o bere sau pe WOW.Cat despre hobbys pot sa zic ca imi place programarea si sportul.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)
Sunt un player care invata repde si nu comenteaza.Cand gresesc cu ceva as dori sa imi fie explicat ce am gresit si voi incerca sa nu imi mai repet greselile.Stiu ca nu sunt cel mai bun dar sunt dispus sa invat lucruri noi.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spintEE

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2021 07:42)
Joined: 08 Mar 2014
Posts: 100, Topics: 25
Location: Brasov , Romania

Reputation: 123.6
Votes: 46

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-01-2015, 18:15:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cosmin

2. Varsta: 17

3. Localitate: Brasov

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : 15:00 - 4:00

4. Clasa: Warrior

5. Main Spec/OFF spec: Arms/Prot

6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Warrspintees

7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/5ocUhcy.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Am ales Arms pentru un dps balansat .

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec :

Stats : Hit 8% > Expertise 26 > Strenght > Crit > Mastery

Talents : Cele obisnuite.. (Sweeping Strikes , Executioner , etc..)

Rotatie : Nu prea am o rotatie care o folosesc intotdeauna.. Mentinere x3 stackuri de Slaughter , Rend up ....

Gear : 4 piese Colossal + Backbreaker Spaulders , Trinkete in functie de situatie..

Gemming : Meta : + 54 Strenght and 3% Increased Critical Effect ( Reverberating Shadowspirit Diamond )
Red : + 50 Strenght ( Bold Queen's Garnet )
Yellow : + 25 Strenght and + 25 Critical Strike Rating ( Inscribed Lava Coral )

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Am inceput pe Cataclysm sa joc WOW (2013) . Raiduri mai greu la inceput ... Acum full progres .

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Equinox , Opus Dei (Alliance) - Transfer pentru raciala. ; The Divinity (Horde) - Inactivitate

12. Detalii PC*** : Processor : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
RAM : 4.00(GB)
NVIDIA GeForce 210

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Pentru ca este o guilda buna .

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Student , Gaming , TV , Prieteni , etc..

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : No

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - http://i.imgur.com/2dXuyDy.jpg



0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 09-01-2015, 00:10:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Addye - Respins. Nu recrutam priesti deloc. Nu vreau sa te tin in guilda degeaba si sa nu prinzi raid.. mai bine iti cauti alta unde se recruteaza priest.
Warrspintees - Acceptat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
destoit

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-01-2015 12:19)
Joined: 22 Oct 2014
Posts: 7, Topics: None
Location: Bulgaria

Reputation: 63.2
Votes: 2

Post Posted: 09-01-2015, 13:25:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Addye - Respins. Nu recrutam Paladin. Nu vreau sa te tin in guilda degeaba si sa nu prinzi raid.. mai bine iti cauti alta unde se recruteaza Paladin.
Destoit.

1. Nume IRL: Niki

2. Varsta: 18

3. Localitate: Romania

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : 13:30-05:00

5. Class Paladin

6. Main Spec/OFF spec: Holy/retry

7.Linkk Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Destoit

8.De ce ai ales specul pe care joci acum?: Am ales Holy pentru un dps balansat .

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec :

Stats: Spirit > Haste >Crit > Mastery

Talantes:Cele Obisnuite (Holy Radiance , Light of Down , ect..)

Rotatie : Start using Holy Radiance Icon Holy Radiance.
Keep in mind that Holy Radiance acts as a heal over time, so you should continue Light healing the raid, while the HoT is ticking, with spells such as Light of Dawn Icon Light of Dawn, Holy Shock Icon Holy Shock, or Divine Light Icon Divine.

Gemming: Meta : +54 Intelect and 2% Maximun Mana Regen (Ember Shadowspirit Diamond)

Red: +50 Intelect (Brilliant Queen's Garnet)

Yellow: + 25 Intelect and + 25 Mastery (Artful Lava Coral)

Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Project Eden, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Am inceput pe Cataclysm sa joc WOW (2011) . Raiduri mai greu la inceput ... Acum full progres.

Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Ominence (Alliance) - Transfer pentru raciala. ; The Betrayers The Revengers (Horde) - Inactivitate

12. Detalii PC*** : Processor : Intel(R) Core(TM)4 Duo CPU
RAM : 4.00(GB)
NVIDIA GeForce 210

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Pentru ca este o guilda buna .

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):, Gaming , TV , Prieteni , etc..

15. . Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : No

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pitiqh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2020 18:32)
Joined: 01 Dec 2014
Posts: 86, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 168.5
Votes: 13

 
Post Posted: 09-01-2015, 18:14:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ destoit respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raddoi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2017 07:16)
Joined: 20 Apr 2011
Posts: 12, Topics: 4
Location: Zalau

Reputation: 42.5
Votes: 5

 
Post Posted: 13-01-2015, 20:04:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Radu

2. Varsta: 24

3. Localitate: Zalau

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : 19:00 - 1:30

4. Clasa: DK

5. Main Spec/OFF spec: Blood/frost

6. Link Armory*:

7. Screenshot cu Interfata**:https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Obelyx

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pentru ca joc tank de cand ma stiu

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec :

Stats :Mastery-Stamina,Pary,Dodge...

Talents : Cele obisnuite

Rotatie : Nu prea am o rotatie care o folosesc intotdeauna.. depinde de boss

Gear : 4 piese

Gemming : Meta : + 81 Stamina and incresed 2% armor value from items
Blue:Solid 75 stamina
Green:25 mastery si 37 stamina

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm) : Am inceput pe TBC..am jucat pe o multime de servere...pe Freakz joc de pe wotlk.Am fost in majoritatea guildelor bune de pe Freakz/

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Opus dei,INL,The Revengers,bet.am avut eu vreo 2-3 guilde ale mele...si ultima in care am fsot mult timp The Council of Elders

12. Detalii PC*** : Processor : Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU
RAM : 4.00(GB)
NVIDIA GeForce 210

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Pentru ca este o guilda buna .

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Lucrez.Gaming,cu prieteni etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : No

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-04-2024, 01:44:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x