User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485978
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 13-01-2015, 21:47:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Raddoi (Obelyx) - Respins.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 14-01-2015, 01:12:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile sunt in continuare deschise pentru:

- Mage (Fire/Arcane) -
- Shaman (Elemental) -
- Death Knight (Blood) -
- Hunter (Beast Mastery/Survival) -
- Druid (Restoration/Balance/Feral) -
- Warlock (Affliction/Demonology/Destruction) -


Cerinte minime: 403 ilvl, experienta pve, 40 days char played.

Putem recruta si alte clase/spec-uri, insa doar cu un nivel al jocului foarte ridicat + gear BIS.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dglvlad
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-01-2015 01:27)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 522, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: -19.6
Votes: 18

   
Post Posted: 15-01-2015, 04:57:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume CHAR : LOCKHER

DPS MADNESS : (VA DAU LA **** LA TOTI WARLOCKI DIN HKP ) - 100k+ ca sa fie ok
la voi in guyilda 130k+

**** ELIZU SUGI **** IN MORTII ***** DE BOSCHETAR TE INTRETINE MA-TA . SUGI **** SI MORI


 
Staff message (Cyad):
 
+2 warn-uri
limbaj + offtopic





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
emilian3192

[Learn from the Best]



Status: Offline
(since 26-06-2020 09:27)
Joined: 21 Aug 2013
Posts: 263, Topics: 144
Location: Romania

Reputation: 153.9
Votes: 43

Post Posted: 05-02-2015, 17:06:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Emilian
2. Varsta: 26
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 5 zile pe saptamana libere..pot sta si 15 ore pe joc online
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Elemental/Restoration
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Twingtwo
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc elemental de cand am crescut primul shaman...apoi am incercat si un offspec in restoration.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talentele difera de la un boss la altu..rotatia difera la fel uniii bosi necesita mai mult aoe dmg altii nu,la fel si cu talentele de mai devreme.Importanta gearului difera de ilvl cu care dai equip pe tine..gemurile trebuie axate pe stats primare apoi secundare incepand cu intelect>mastery>haste>Critical pentru Elemental
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe original de acum aproape 9 ani cand te chinuiai pentru Leeroy Jenkins - dea lungul anilor am tot continuat sa joc de la expansion la expansion pana acum inclusiv la WOD..experienta mea este extrem de avansata atat in PVE cat si in PVP aproape 21k Achievements points ceea ce explica cam tot.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Unstoppable..am facut o pauza de freakz..stiu ca se lasase Adar de joc..dupa am aflat ca Arcanegirl se mutase la hoarda si multi playeri buni nu mai jucau asa ca nu mai aveam nici un motiv sa ma intorc pur si simplu nu mai aveai cu cine juca(asta era parerea mea nu ii cunosteam pe cei noi intrati) Si din inactivitate am fost scos din guilda. Am facut progres pe Freakz pana la Ultraxion inclusiv.
12. Detalii PC***. Amd Fx 6100 Six Core,8 GbRam, 500Gb Hard, GeForce GTX 650
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda exceptionala cu experienta in pve,cu playeri care isi cunosc clasa bine spre ceva si mai bine...ceea ce aici gasesc,sunteti si veti fii intotdeauna prima si ultima guilda care s-a descurcat exceptional la PVE. Am dorinta de a face parte in main raid mai ales pe Pandaria..deoarece pe oficial am fost co-coordonator la raidurile de normal atat si heroic...cum am ajuns asa simplu am fost nr 1 la dps de fiecare data si nr 1 la heal cand a fost nevoie de 3 heal la anumiti bosi incepand cu immerseus(tinand cont ca se baga direct SoO).
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez in armata..sunt caporal si am o pasiune pentru world of warcraft.Imi place sa calatoresc..sa ma distrez noaptea o petrec cel mai mult cu prietenii si iubita..in rest ne vom mai cunoaste pe parcursul jocului daca este necesar si cazul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper sa mearga si aici la fel shamanul sa pot demonstra ce pot face nu numai voua ci si mie in primul rand. Se vede ca sunt la alliance dar ma voi muta si fi horde doar daca voi fi acceptat.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Tinand cont ca nu am mai jucat de mult timp pe freakz nu stiu ce s-a mai reparat la shaman asta e recountu si primul care l-am facut [img=http://s21.postimg.org/qbrdgfqf7/Wo_WScrn_Shot_020515_164853.jpg]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anonimatia

[Celebru anonim]



Status: Offline
(since 26-02-2021 20:45)
Joined: 18 Jan 2013
Posts: 772, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 27.2
Votes: 72

 
Post Posted: 05-02-2015, 20:31:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

emilian3192 wrote:
1. Nume IRL: Emilian
2. Varsta: 26
3. Localitate: Galati
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 5 zile pe saptamana libere..pot sta si 15 ore pe joc online
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Elemental/Restoration
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Twingtwo
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc elemental de cand am crescut primul shaman...apoi am incercat si un offspec in restoration.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec (talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talentele difera de la un boss la altu..rotatia difera la fel uniii bosi necesita mai mult aoe dmg altii nu,la fel si cu talentele de mai devreme.Importanta gearului difera de ilvl cu care dai equip pe tine..gemurile trebuie axate pe stats primare apoi secundare incepand cu intelect>mastery>haste>Critical pentru Elemental
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe original de acum aproape 9 ani cand te chinuiai pentru Leeroy Jenkins - dea lungul anilor am tot continuat sa joc de la expansion la expansion pana acum inclusiv la WOD..experienta mea este extrem de avansata atat in PVE cat si in PVP aproape 21k Achievements points ceea ce explica cam tot.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in Unstoppable..am facut o pauza de freakz..stiu ca se lasase Adar de joc..dupa am aflat ca Arcanegirl se mutase la hoarda si multi playeri buni nu mai jucau asa ca nu mai aveam nici un motiv sa ma intorc pur si simplu nu mai aveai cu cine juca(asta era parerea mea nu ii cunosteam pe cei noi intrati) Si din inactivitate am fost scos din guilda. Am facut progres pe Freakz pana la Ultraxion inclusiv.
12. Detalii PC***. Amd Fx 6100 Six Core,8 GbRam, 500Gb Hard, GeForce GTX 650
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda exceptionala cu experienta in pve,cu playeri care isi cunosc clasa bine spre ceva si mai bine...ceea ce aici gasesc,sunteti si veti fii intotdeauna prima si ultima guilda care s-a descurcat exceptional la PVE. Am dorinta de a face parte in main raid mai ales pe Pandaria..deoarece pe oficial am fost co-coordonator la raidurile de normal atat si heroic...cum am ajuns asa simplu am fost nr 1 la dps de fiecare data si nr 1 la heal cand a fost nevoie de 3 heal la anumiti bosi incepand cu immerseus(tinand cont ca se baga direct SoO).
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez in armata..sunt caporal si am o pasiune pentru world of warcraft.Imi place sa calatoresc..sa ma distrez noaptea o petrec cel mai mult cu prietenii si iubita..in rest ne vom mai cunoaste pe parcursul jocului daca este necesar si cazul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper sa mearga si aici la fel shamanul sa pot demonstra ce pot face nu numai voua ci si mie in primul rand. Se vede ca sunt la alliance dar ma voi muta si fi horde doar daca voi fi acceptat.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Tinand cont ca nu am mai jucat de mult timp pe freakz nu stiu ce s-a mai reparat la shaman asta e recountu si primul care l-am facut [img=http://s21.postimg.org/qbrdgfqf7/Wo_WScrn_Shot_020515_164853.jpg]


Respins

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Aer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2015 16:46)
Joined: 06 Oct 2011
Posts: 300, Topics: 59
Location: Romania

Reputation: 128.1
Votes: 6

 
Post Posted: 09-03-2015, 01:03:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marian
2. Varsta: 27
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Intre 4-6 ore dupa-amiaza in timpul saptamanii si in weekend cat curpinde daca nu anunt ceva inainte..
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire - Arcane

6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nevermindz

7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/v4uhuw0.jpg - am vazut ca toti din HKP jucati cu interfata total modificata ... Am jucat si eu cu xperl o vreme dar am revenit la asta simpla ...

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Si pe blizz si aici m-am inteles foarte bine cu fire-ul ... Dar fiind main class pot juca toate cele 3 speccuri ... Atat pve cat si pvp.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). - hehe - magul este o clasa dependenta de rng ... parerea mea e ca dupa ce ai facut haste soft cap-ul .. 14 mastery ... restul crit cat cuprinde ... Rotatie: Incep mereu cu volcanic si castez pyroblast in ultimele 3 secunde pana la pull ... Living bomb ... si urmeaza lupta cu criturile ... In principiu cand pregatesc un combustion dau cam tot ce am (manusi de engi ... orb ... mirror images.. etc) .. si asta doar ca pot pacali putin RNG-ul si astfel obtin un ignite mai mare din crituri pentru combustion ...

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput de pe Wotlk ... Pe "paianjennet" prin 2010 cred ?!!? .... Dupa care am venit pe freakz, mai mult cu pvpul pe wotlk ... cand s-a deschis al 2-lea realm, evolution, am luat-o de la zero ... am creat guilda SublimE si tin minte ca ne bateam cu Ground Zero pe realm firsturi - A fost destul de ok, vreo 7 realm firsturi din cate tin minte, pe diferite dificultati ... dupa care am facut o pauza de privat , ne-am mutat vreo 5 prieteni din guilda pe blizz si cam aia a fost ...

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) SublimE si atat pe 406 .. iar acum pe 434 in Council Of Elders ...

12. Detalii PC***. : i3, 6 giga ram, 1 giga placa video, mouse tastatura razer -

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este guilda in care vreau sa fac progres de cand joc pe acest server. Plus ca am fost cu o parte din membrii HKP la raiduri si sunt baietii foarte ok.. de altfel fara injuraturi si cocalarisme ...

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) - Sunt web designer/developer, imi plac berea si rocku... in rest sunt cam chill. Timpul liber il folosesc in functie de ce apare ...

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

"own buffs, no food, no flasks, no scrolls. "

http://i.imgur.com/JGHdhC7.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 09-03-2015, 13:17:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins. Nu se mai fac recrutari pana la lansarea MOP-ului.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 30-04-2015, 01:22:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile sunt in continuare deschise pentru:

-Warrior (Protection) -
- Priest (Holy/Shadow) -
- Death Knight (Blood) -
- Mage (Frost/Fire/Arcane) -
- Paladin (Protection/Holy) -
- Shaman (Restoration/Elemental) -
- Druid (Feral/Restoration/Balance) -
- Warlock (Destruction/Demonology) -
- Rogue (Combat/Assassination/Subtlety) -
- Monk (Brewmaster/Mistweaver/Windwalker) -


Cerinte minime: 460 ilvl, experienta pve, 40 days char played.

Putem recruta si alte clase/spec-uri, insa doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bulanpopa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-05-2015 12:12)
Joined: 11 Apr 2015
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

 
Post Posted: 30-04-2015, 15:57:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume IRL: Gabi(Majoritatea imi spun Bulan fiind un nickname primit in urma cu mult timp tot de pe WoW.)

2.Varsta:20 ani .

3.Localitate:Iasi .

4.Cat timp ai la dispozitie pentru wow:Din punctul meu de vedere , timpul nu este o problema. Dat fiind faptul ca pot fi la orice ora online , dar mai ales seara,iar noptile le petrec (majoritatea) pe wow. Per general sa zic undeva la ..4 ore pe timp de zi , si toata noaptea .

4.Clasa:Shaman .

5.Main spec/Offspec: Main spec = restoration , iar offspec =enhancement(dar elemental suna destul de dragut dealtfel).

6.Armory link:https://armory.freakz.ro/character/genesis/uncalfrumos

7.Screenshot cu interfata:http://tinypic.com/usermedia.php?uo=nvlS1L5AwLM1fLnz8%2BPn7Yh4l5k2TGxc#.VUIZyKnFypw . Ca si
interface addons, foloseam in cata MSBt, dar in mop imi place sa am interfata cat mai 'curata'.

8.De ce ai ales specul pe care il joci acuma : Sa fiu sincer , din doua mari motive:Unul fiind ca am o opinie personala despre shaman foarte buna , imi place cum se misca in raid .Al doilea ar fi ca imi place cum a evoluat shamanul resto in timpul expansiunilor , fiind badass in fiecare dintre ele. Are o gama larga de abilitati ceea ce iti ofera o satisfactie cat mai mare cand iti tii raidul in viata . Sunt un healer inrait , iar shamanul fiind una dintre clasele mele preferate . Schimbarile din MoP imi plac foarte mult. Mai ales pentru resto.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec:Bun , deci o sa vorbesc putin despre talente . Primul talent ales de mine fiind Stone Bulwark Totem, cred ca este cea mai buna alegere in majoritatea situatiilor,benefitul de la acest totem usurandu-mi cat de putin munca, insa Astral Shift este un situational talent exceptional, chiar se merita foarte bine in anumite situatii, carand la mine Tome of clear mind , pot sa schimb aceste doua talente intre ele raportanduma la encounterul intalnit.

->Windwalk totem, destul de bun fata de celelante doua talente(fiind mai mult de pvp) , poate fi un situation totem, good to have.

->Call of the Elements, face o treaba extraordinara , il folosesc in special pentru Healing Steam totem , cat si pentru Fire/Earth elemental, dar nici Totemic Persistance nu este rau de ales , repet , este un talent in functii de situatie , cunoscand deja scriptul poti sa-ti pui in minte exact ce talente ai nevoie pentru next fight. Dar per general Call of the elements imi usureaza treaba.

->Ancestral Swiftness talentl urmator , ma ajuta destul de mult , mai ales in situatii disperate cand Elemental Mastery nu poate ajuta , Echo of elements fiind o foarte buna alegere , dar prefer pasiva de la AS.

->Rushing Stream , in opinia mea ajuta foarte mult avand in vedere ca folosim Healing Stream totem la Cd. Desigur Conductivity este o alegere buna , dar nu cred ca se merita per general.

->Unleashed fury , avand in vedere ca Primal Elementalist nu merge..inca.Dar si Elemental blast este o alegere de luat in considerare , dar ma multumeste mult mai mult UF.

Rotatie: Riptide TOT timpul pe minim 3 targeturi.Cand sunt mai mult de 3 targeturi stakate =Healing rain.Chain heal/Healing wave/Great healing wave/Healing surge in functi de nevoile raidului. Healing Stream totem la cd. Unleash Elements se va folosi INTOTDEAUNA inainte de a pun jos HEaling rain . Restul cd-urilor se vor folosi in functie de encounter/raid dmg taken.

Gemming : Red-Briliant Primordial Ruby , Blue Sparkling Riven heart , Orange , o combinatie intre INTEL+Mastery /Haste /Critical. La fel pentru albastru daca stai bine cu mana /rolul tau in raid poti pune intel+spirit.Toate acestea for fi legate de statusurile tale .

Statusurile se modifica in functi de gear :
1) <500 ilvl: Intelect( spl poweeeeeeeeeeeer!)>Spirit (more manaa)>Haste (3,5k este perfect) > Mastery ( undeva la 50 %)
2)<530 ilvl :Intel> Spirit > Haste(5,5k )> Critical >Mastery(50%)
3)>550 ilvl: Intel>Spirit>Haste(7,5k)> Crit >Mastery(50%)

Deocamdata ma aflu in situatia 1).

Sunt un goblin(1% more haste ) , ma pot juca destul de bine cu Acestral Swwiftens/Elemetal Blast. Intel fiind cel mai bun stats , haste fiind al doilea.
Profesiile mele sunt Jwl /Mining , deci am un bonus destul de bun pentru 3 gemuri . ( Am ales aceste profesii deoarece pot dezvolta alte profesii pt alte chare. + gold.)

10. Experienta in Wow: Am inceput cu WOTLK , am jucat timp de 4 ani jumate pe un server privat (eternal wow ) , full progress , apoi cata pe Freakz ( un an si ceva ) , iar acuma mop .Am stat destul de mult timp pe WOTLk deoarece mi-a placut destul de mult expansiunea si am avut o guilda care ma tinut acolo , fiind prieteni foarte buni. Ma intereseaza destul de mult Questing , Archivements , cat si raiduri , mai putin pvp , nu ma atras foarte mult .

11.Foste guilde: Aurora pe WOTLK (4 ani si ceva) , WOTA( cata cateva luni ) apoi Aurora din nou . pt WOtlk a fost guild disband din cauza unei drame , WOTA , am plecat din ea pentru ca sa reformat Aurora pe cata , nu sa intamplat asta deoarce am fost destui de putini , iar cei ce au ramas sau dus in Aeon , am preferat sa nu ma duc acolo pentru ca am vazut intamplator pe formul guildul vostru si ma atras.

12.Pc: 4 Gb DDR3 , Placa video de 1 Gb , Amd athlon x2 220 dual-core , net de 25mbs(upc) . am mic /ts/rc/skype . Nu am probleme cu gameplay-ul lag , sau alte minuni.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: am citit regulile , imi plac foarte mult , este eficienta , cand ma joc imi place sa port conversatii , o atmosfera destinsa dar in acelasi timp performanta, si pentru ca lumea face ceva in loc sa /afk prin ogri sau sa nu-ti raspunda macar la salut .Guilda este unu dintre marile motive care ma atrag pe wow, si vreau ca raidurile sa fie cat mai rapide sa-mi ramana timp pentru diverse , vine sfaristul anului..si toti trebuie sa tragem tare sa scoatem cat mai mult din materii - .

14.Despre mine :Sunt student la politehnica , am 20 de ani , imi place sa ies cu prieteni , sa bem o bere , sa ma joc o dota/wow cand suntem mai multi , imi place sa vorbim , nu sunt 'comunist' , sa ies prin natura , sa vad lucruri noi , sa le descopar ,ceva roadtripuri , ma uit la seriale destul de mult , ascult muzica , chicks , si cam atat .

15.Mentiuni: Sunt sociabil , imi place sa ma faci trolling din cand in cand , sa rad ,accept sfaturi , nu fac urat cand mi se reproseaza ceva , sunt deschis la opinii , nu am prejudecati in privinta la muzica , religie , orientare sexuala. daca cineva imi spune vezi ca trebuie sa mai lucrezi la asta , iau in considerare -. Astept un feedback , indiferent daca este bun sau mai putin bun .

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pitiqh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2020 18:32)
Joined: 01 Dec 2014
Posts: 86, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 168.5
Votes: 13

 
Post Posted: 30-04-2015, 15:59:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leaga cont-ul.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bulanpopa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-05-2015 12:12)
Joined: 11 Apr 2015
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

 
Post Posted: 30-04-2015, 16:21:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

imi spune ca s-a actualizat..insa nici o schimbare , are ceva daca fac un account nou pe formul cu numele in game ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
aaleck
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-05-2015 20:09)
Joined: 30 Apr 2015
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 43.5
Votes: 4

 
Post Posted: 30-04-2015, 17:46:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 18
3. Localitate: Campina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde cat timp nu sunt la liceu am tot timpul din lume
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: healer/tank
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/aaleck
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/bvvhw7mu5/ab473476/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales sa joc resto pentru ca fata de alti healeri este dottar ceea ce imi place .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***. 1gb video,2 gb ram ,pentium(R) dual cpu 2.00 Ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda foarte buna cu playeri capabili , care se poate face progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai imi place sa joc footbal , scoala nu imi place deloc , imi place sa ma distrez cu prieteniii sa beau , sa *** pot sa zic -)) cam atat .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 30-04-2015, 19:38:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@bulanpopa: Pe noi ne intereseaza sa-ti vedem numarul de ore jucate pe charul respectiv asa ca nu, nu are nimic daca-ti faci cont nou pe forum atata timp cat il legi cu cel din joc.

@aaleck: Incercati si voi atunci cand faceti o Aplicatie sa completati fiecare subpunct, daca vreti sa intrati intr-o guilda serioasa ar trebui si voi deasemenea sa va dati interesul pentru a face o Aplicatie Completa.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bulanpopa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-05-2015 12:12)
Joined: 11 Apr 2015
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

 
Post Posted: 30-04-2015, 20:14:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gata , s-a rezolvat !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 30-04-2015, 21:13:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@bulanpopa - O sa ia cat de curand legatura cu tine Class Leader-ul la Shamani.

@aaleck - Respins.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-04-2024, 10:48:02
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x