User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message490436
Mel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2012 17:43)
Joined: 15 Jun 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.1
Votes: 2

Post Posted: 20-11-2011, 11:34:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1: Nume IRL: Emanuel.
2: Varsta: 19 yo.
3: Localitate: ***.
4: Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Fiind student la ID( invatamant la distanta) anul I, fac doar vinerea, sambata si duminica, si atunci cateva ore, in principiu am timp liber cat incape.
5: Clasa: Shaman.
6: Main spec/off spec: Main Elemental/off resto
7: Link armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Melu
8: Screenshot cu interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/256/wowscrnshot111811232807.jpg/
9: De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul pe care joc acum deoarece, din punctul meu de vedere scoate un dps bun si nu are o rotatie foarte grea.
10: Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Shamanul elemental e o clasa agresiva, cu care se joaca la burst, rotatia mea este in felul urmator: Flame shock pe target, 2-3 lightning bolt-chain lightning pana imi intra proc'urile, iar apoi unleash elements si lava burst, trebuie tinut cont de lava burst, (spam la cd), la fel si cu unleash elements, iar dupa acesta obligatoriu lava burst. Shamanu elemental nu ar trebui sa ramana fara mana deoarece are un talent "Rolling Thunder" care da mana la aproape toate lightning bolturile + chain lightningurile castate si mai are si un glyph pentru thunderstorm care iti da 2% mai multa mana, si foarte important in pve, nu iti mai arunca mobii prin textura etc.
Am pus sokete cu mastery/haste deoarece, din punctul meu de vedere, intelect iau din gear, crit..lava are 100% crit cand ai flame shock pe target si sa spunem ca ar ajunge, intr-un fel...mastery la shaman da inca un spell ca cel castat inainte, deci e bun. Incerc sa nu fac spamm de intelect/spell, stiu din propria experienta ca spell powerul conteaza undeva la 70% din damage, restul de 30% conteaza celelalte stats, haste/mastery crit/hit ( in cazul meu).
11: Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.).
Ehe, old times, am inceput sa joc wow prin xwow tbc, eram intr-o guilda InspiratioN. ma intelegeam bine cu oamenii, a trebuit sa ies din cauza unor probleme medicale ( ma lasasem de wow vreo 3 luni). Dupaia, am intrat pe lk intr-o guilda Legends of crime, de acolo am plecat din cauza "autoritatii prea mari a gm'ului" nu ca as fi impotriva ei, dar parerea mea era aceeasi cu a altor playeri, si inspre binele tuturor am decis sa iesim.
Asa a luat fiinta Knights of azzeroth unde am fost second gm aprox 1 an...nu mai stiu exact. In guilda aia am fost primul player de pe server cu full set de hc din icc - ne donat (nu stiu daca trebuia sa spun si asta). Acolo munca ne era apreciata, playerii erau capabili, puteam face raiduri fara wipe'uri si certuri pe ts..ca in alte parti. Dupaia playerii au plecat pe alte servere, iar dupa scurt timp au venit inapoi pe rowow, asa a luat fiinta guilda Paragon (numele ales de mine), acolo am continuat ce am inceput in KoA. Si momentan joc pe freakz in Pride.
12: . Detalii PC***.
Aici aveti un link cu laptopul meu: http://www.emag.ro/laptopuri/notebook-acer-extensa-5630-582g16mn-intel-core2duo-t5800-20ghz-2gb-160gb-linux--pLX.EAU0C.004
este identic.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
In primul rand progresul guildei este unul incurajator.
In al 2lea rand, imi este dor de jucat wow asa cum scrie la carte ( asa cum faceam in KoA/Paragon).
Intr-o alta ordine de idei, vreau sa schimb pareri, opinii cu alti playeri care stiu clasele pentru perfectionarea calitatii jocului pe care eu il "practic".

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 20-11-2011, 11:42:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Basesku - respins

@Melu - vb in-game pt dps. test, imi place aplicatia ta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-11-2022 18:32)
Joined: 11 Jul 2010
Posts: 132, Topics: 13
Location: Spain

Reputation: 314.3
Votes: 13

 
Post Posted: 20-11-2011, 12:34:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Nelimitat , pot sta in wow pana ma plictisesc .
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Shadow/Shadow pvp (momentan)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gosst
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/10/wowscrnshot102011121002.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mi s-a parut cel mai functional , daca tot ma joc pe cataclysm sa joc cu un spec care merge mai mult de 80% .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Rotatia e easy VT , DP, SwD , mind flay pana ai minim 1 shadow orb si 5x Evanghelism , apoi folosesti Archangel si imediat dai MB , apoi revii la dot-uri care trebuie sa fie pe mob tot timpul. Importanta gearului, dupa ce ai facut hit cap (17.00%) incepi sa strangi gear ce contine Haste , Mastery , Spirit/Hit (dak nu ai item cu hit iei cu spirit iti faci hit-ul) Gemming , red gems 40 intelect (intelect = more spel power , more mana.) blue 20 intelect 20 spirit , yellow e bine sa ai cel putin 12 mastery ...dak nu ai macar 12 mastery bagi 20 intelect 20 mastery dak ai deja 12 mastery bagi 20 intelect 20 haste , meta soket Ember Shadowspirit Diamond
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe Vanilla , am jucat constant pana acum , stiu majoritatea scripturilor importante .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Una singura Realness a fost bine pana cand am facut-o neatenta pe prietena unuia din guilda - ... am luat kick si mi-am vazut de treaba .
12. Detalii PC***. 1 gb ram , intel dual core 2.00 ghz . placa video Nvidia Gforce Fx5500
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa mai invat cate ceva despre cataclysm si la asta am nevoie de raiduri organizate si oameni care pot explica un script. Din cate am auzit voi aveti si raid-uri organizate si oameni care pot explica un script calumea de aceea vreau in guilda HKP
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Scoala numai am, Nu muncesc , in schimb cand mai am chef si n-am ce face acasa, ma mai duc la sala.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper sa luati deciza corecta !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 20-11-2011, 12:48:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Gosst - cauta-ma in joc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
violentj

[High Warlord]



Status: Offline
(since 31-01-2014 08:35)
Joined: 29 Apr 2011
Posts: 120, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 154.7
Votes: 5

 
Post Posted: 20-11-2011, 15:20:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deleted

ViolentJ - Frost Mage
Lunacy - Frost Death Knight


Last edited by violentj on 20-11-2011, 23:34:27; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 20-11-2011, 15:47:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Lunacy - si punctul 16. cu dps test ?


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
violentj

[High Warlord]



Status: Offline
(since 31-01-2014 08:35)
Joined: 29 Apr 2011
Posts: 120, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 154.7
Votes: 5

 
Post Posted: 20-11-2011, 17:23:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deleted

ViolentJ - Frost Mage
Lunacy - Frost Death Knight


Last edited by violentj on 20-11-2011, 23:34:50; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
maxstill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-12-2012 21:05)
Joined: 14 Jan 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 83.5
Votes: 5

 
Post Posted: 20-11-2011, 17:26:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Ionut

2. Varsta:
18

3. Localitate:
Constanta

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De la 2 cand ajung acasa pana...la orice ora

4. Clasa:
Death Knight

5. Main Spec/OFF spec:
Frost/Blood

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ragnnarok

7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/f/14/wowscrnshot101211160312.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Frost functioneaza momentan cel mai bine,in afara de asta scot dps bun pe frost
Blood am ales pentru specul de tank


9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
hmmm...incep cu buffele Horn of winter apoi Pillar of Frost si Blood Tap pentru a nu strica rotatia+trinket,apoi dau Outbrake pentru a pune diseas-uri pe target,dupa asta deschid cu Obliterate,Howling Blast la proc si Frost Strike(tin procul de Killing Machine prntru Obliterate)dupa asta rince and repeat,ocazional mai dau si cate un Plague Strike pentru a pune disease pe target,sau cate 1 Bood Strike ca sa transform runele blood in death runes

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am inceput cu TBC,mi sa parut amuzant jocul si am continuat,am inceput sa joc pe Eternal WOW initial,apoi am continuat cu WOTLK pe Molten WOW,acum 1 an am venit pe Freakz si mia placut comunitatea,am avut progres complet pe toate dificultatile

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
am fost in All Stars, a fost intersant apoi guilda sa spart datorita gm-ului,am continuat in guilde precum Dystopia,The Life is Pve,Mad Dogs unde am avut cele mai bune momente,din pacate Mad Dogs sa desfintat inca dinainte de cataclysm,de atunci am fost ViceGM in guilda Specii

12. Detalii PC***.
AMD Phenom X6 1001T,2 placi video Nvidia GForce Gts 250 de 2gb memorie video GDDR3 in SLI, 4gb RAM DDR3

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Imi place seriozitatea cu care tratati lucrurile,am vazut cativa dintre voi,dar sunt mai ales impresionat de progresele voastre si simt ca as putea face parte din acesta guilda

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Liceean momentan,imi petrec timpul liber alaturi de prieteni,de obicei acasa sau prin oras,in cluburi noaptea,ca hobby wow ar fii unul ,este singurul joc care ma captivat profund,atat in materie de gameplay cat si storyline si lore

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Blacksmithing/Jewelcrafting pe Warr(off-char),Mining/Engeneering pe DK,altele sunt in dezvoltare

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/f/803/wowscrnshot102811232240.jpg/



MENTALLY STABLE....Hmmm...not sure about that...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 20-11-2011, 18:01:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Lunacy - respins

@Ragnarok - respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alinho

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-10-2021 22:07)
Joined: 10 Jul 2010
Posts: 297, Topics: 42
Location: United Kingdom

Reputation: 97.4
Votes: 11

Post Posted: 20-11-2011, 20:42:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alin
2. Varsta:19
3. Localitate:Neamt
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? am tot timpul din lume
4. Clasa:Rogue
5. Main Spec/OFF spec:assassination/ sub pvp
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Akizor
7. Screenshot cu Interfata**:joc cu interfata basic
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? ca e speck pve si stiu sa joc
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).talente 32/2/8 stealth -->garrote--> mutilate(5 combo)--->slice and dice(mentinut tot timpul)-->envenom(4 sau 5 combo)-->mutilate-->rupture(5 combo)... si inainte de primul envenom -->vendeta-->trinket reputatie tol barad(1605 agi)-->could blood and then BOOM:D
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).pe tbc am jucat rogue aveam head de la illidan ... warglaives main and of... + t6 gear ... pt wotlk...full raids ... in 2 saptamani facussem 6,2k gs + lichking down pe toate dificultatile...pe cataclysm joc cam de pe 4 sau 5 octombrie de cand mi-am luat noul laptop Toshiba Satellite c660-c1
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Brootherhood... am fost class leader dar am primit kick deoarece m-am pus in gura cu guild masterul in legatura cu limbajul sau...
12. Detalii PC***. 4 gb ddr3 ... hd 500 gb ...placa video 1,5 gb procesor intel dual cor
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?..poi eu sunt un player pve ... doresc sa ma alaturi acestei guilde deoarece vreau sa bat si eu tot ce se poate pe server , sa mai invat unele lucruri ... si sa imi fac noi prieteni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)poi sunt elev in clasa a 12-a ...am bacul anul asta( e greu ... dar am incredere in mine)- in wow imi petrec cam 75% din timp pe zi ...hobby-uri ma ocup cu curatenia si gatitul -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). rankul din fosta guilda l-am primit al2-lea ... dar nu a fost corect deoarece eram first place tot timpul...sper sa intru in aceasta guilda ca is un player 99% addicted pve si 1% pvp SI CAND VINE VORBA DE RAID EU TOT TIMPUL SUNT ONLINE ... SI NU VA VOI DEZAMAGI... in privinta raidurilor pt mn nu reprezinta o problema daca nu mai am loc sau ceva ... eu voi fi acolo cand va fi nevoie de mn -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rusraul

[OmulCuc]



Status: Offline
(since 10-10-2013 18:56)
Joined: 14 Jun 2007
Posts: 117, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 52.3
Votes: 4

 
Post Posted: 20-11-2011, 21:46:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1


Last edited by rusraul on 21-03-2012, 11:31:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Afrikanudej

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-12-2011 15:34)
Joined: 20 Nov 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 20-11-2011, 23:26:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ovidiu

2. Varsta: 19 ani (in 29 dec )

3. Localitate: Cluj

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? - 3-4/zi si in weekend 10+

4. Clasa: Mage

5. Main Spec/OFF spec: Main spec sunt Frost (PVP) iar off spec sunt Arcane (PvE)

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Afrikanu

7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/100/wowscrnshot112011230531.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? - Imi place pt ca trebuie sa fi activ tot timpu - si nu poti pierde vremea (asta dak vrei sa scoti dps bun) si ... in special imi place specul -

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Poi trebuie gear intelect si stam ... NO spirit - ... talente ... logic arcane ... geeming intelect,crit si haste ... (dak ai cap la hit/boss) statusurile conteaza f mult ... statusuri cu + este egaul cu dmg in +

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow de pe Normal ... - knd Era WOW simplu ... recunosc atunci eram un noob ... joc de 6 ani cu mage - stiu clasa si in somn .... la raiduri km stiu cum sta treaba intrucat am jucat pe blizz ... si am ceva experientza

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Fosta Guilda si Singura .... a fost "The Frozen Order" nu ai cu cine te intelege ( adik dak zice k la 8 e raid nu intra nimeni aproape ) si etc ...

12. Detalii PC***.
Procesor 3200 dual core 2gb RAM placa video 1gb Intel Pentium 4 PC

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am auzit k e unita - si unde o guilda e unita totu` merge perfect

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt o persoana calma , nu ma enervez prea repde - sunt in clasa a 12 - timpu liber cu prietenii ... am un defect .... ma bag in orice sa ajut -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 21-11-2011, 00:47:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Afrikanu - respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 21-11-2011, 10:29:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Denis
2. Varsta:17 jumate
3. Localitate:Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
3-4.. depinde de programul vostru, si o sa ma imi fac timp:)
4. Clasa:Dk Frost
5. Main Spec/OFF spec:Frost Pve / Frost PvP -
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Darkfest
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/f/820/asdasdasr.png/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pt ca imi place, scoate dps mare... si e bun si pve si pvp.... blood e tank ( nu-mi place) si unholy nu cunosc -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Spek: http://imageshack.us/f/855/spekj.png/

Rotatie : Frost Presence..Incepi cu Outbreak(pt a pune ambele disease-uri pe target, ne scuteste de a folosi 2 rune degeaab) 2x blood strike ( pt a face din blood runes => death runes) obliterate (la killing machine proc), howling blast (rime proc) spam frost strike, dmg boosts la cd (orc racial, pillar of frost, dmg trinket, golemblood potion)

Importanta stats : Hit > Mastery > Haste (crit DELOC, scoatem prin reforge cat se poate)
Meseri : Jwl / Bs (3 sokete speciale / 2 sokete in + )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow de pe tbc... prea putin am invatat akolo, faceam doar bg-uri, apoi pe wotlk am jucat majoritatea claselor, si mi-a placut dk-u - lichking pe 25 hc, e singurul bos care nu l-am facut. si pe cata, am inceput sa joc de cand au facut update la server - dar stiu toate scripturile care sunt pana in momentul de fata.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in realness, pe wotlk a fost o guilda foarte buna, activa..... akum pe cata ... nu prea se mai fac raiduri, doar premade bg la o guilda pve, ceea ce mi se pare lol -
12. Detalii PC***.
Procesor : Intel Core i3 [email protected](4Cpus), 2~2.9GHz ( imi tine 4 wow-uri in window mode, si merge bine)
Memory : 4gb ram ddr3
Placa video : GeForce 9800GT

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pt ca este o guilda foarte buna, activa, si as dori si eu sa particip la niste raiduri frumoase -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt in clasa 12-a liceu-l sportiv -, nu lucrez... imi place sa joc baschet si sa inot -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 21-11-2011, 10:43:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Lebenita - /w Qiu in joc pt dps test.

@darkfest - mai cresti dps-u si stam de vb.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 05-06-2024, 17:05:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password