User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message503557
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 14-11-2011, 00:45:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte frumoasa aplicatia, dar momentan nu recrutam shamani...decat pala retri sau druid balance -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 14-11-2011, 00:59:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer scuze ca am deranjat tinand cont de faptul ca pe prima pagina ai spus decat ca ceva "exceptional ar fi acceptat"... m-am inselat amarnic in privinta mea -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sinistrul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2022 19:28)
Joined: 10 Apr 2011
Posts: 47, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 147.8
Votes: 3

 
Post Posted: 15-11-2011, 22:47:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: vilan adrian
2. Varsta: 14
3. Localitate: Tg-jiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in wekend joc cate 5-7 ore iar in zilele cu scoala 4-5
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Main Blood/off Unholy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kreing
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/829/userinterface.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pt ca imi place sa tankez raiduri trashuri si dungeon-uri
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). trebuie sa ai grija si cum iti pui talentele deoarece unele pot vi cu stamina DMG taken
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pai mia placut foarte mult WOTKL deoarece erau raidurile cu mult mai grele de exemplu icecrown citadel care era cel mia greu raid de acolo
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in multe alte guilde dar nu prea ma intelegeam cu colegii din guild si am mai fost in elitenightstalkers si am mai fost tot in una puternica pe WOTKL dar nu imi aduc aminte
12. Detalii PC***. am 2 GB rami,am calculatorul,care imi merge super bine ce sa mai spun despre el -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt ca mi se pare o guilda serioasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nu sunt student sunt in clasa a 8-a nu lucrez ma duc cu prietenii la footbal joc si tenis si pe calculator ,imi place sa lucrez in lemn si sa desenez -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). sunt o persoana impulsiva si ma enervez si usor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-11-2011, 23:01:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Kreing - nu recrutam dk momentan, ms


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillaWayZgubi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2012 16:53)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

 
Post Posted: 16-11-2011, 14:21:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Zgubi

2. Varsta: 19 ani

3. Localitate: Craiova

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): minim 2 ore pe zi, maxim 5 ( weekend x2)
4. Clasa: Paladin

5. Main Spec/OFF spec: Holy main and only

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zgubi

7. Screenshot cu Interfata**: IMG: http://i44.tinypic.com/1tjv2f.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Joc Holy paladin de aproximativ 6 ani... ma reprezinta cred...

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). asta e o cerinta imposibil de indeplinit ar trebui sa stau sa scriu 5 pagini asa ca o sa o rezum intr-un link - ( http://www.mmo-champion.com/threads/854320-Holy-Paladin-Guide-Updated-for-4.2 best holy paladin guide untill now)

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc WoW din 2005 am jucat toate versiunile posibile inclusiv 8 luni pe oficial...dupa care am luat un ban pt ca foloseam un bot...m-am lasat m-am apucat iar si povestea poate continua. Am pus la pamant cam tot ce se poate de la (Ragnaros-Vanilla),(Illidan Stormrage, Kael'thas, Lady Vash- BC),( Lich-King 25h- Wotlk)

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Used to Could...de mult cand existam, I just Crit.. tot pe Wotlk. Nu le-am parasit ci pur si simplu s-au destramat datorita pach-ului sa datorita inactivitatii. Sincer sa fiu de cand ma stiu am stat intr-un guild pentru comunitate nu neaparat pentru loot,iteme, favoruri...imi place WoW-l si avand in vedere acest lucru imi place sa fiu inconjurat de omeni ca care ai ce sa discutii si in afara jocului.

12. Detalii PC*** IMG: http://i41.tinypic.com/dh5q8i.jpg
Video Board- Nvidia 9800GT
Display- Philips E110 19''

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres... + din ce stiu eu aveti o comunitate ok

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Ma integrez usor in orice grup, am o experienta de viata variata putand sa raspund oricarei cerinte. Student in anul I la Stiinte economice, joc baschet, WoW-ul nostru cel de toate zilele... si multe altele care o sa ramana personale.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
PS1: You might remember me ( alte Nick-uri: KillaWay/Wubthearrow/Chaos/Zgubi)
PS2: am vazut postul de mai sus cu Only retri paladin and Druid x_x . Dar abia dupa ce am facut aplicatia anyway - it was worth trying -
C'ya m8's -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 16-11-2011, 20:58:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Zgubi - da te stim.

1. dai leaga conturi.
2. de ce nu ai continuat pe hunter?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillaWayZgubi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2012 16:53)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

 
Post Posted: 17-11-2011, 15:07:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am o problema la contul cu hunter-ul...gen nu imi arata questurile pe map si mi-a fost lene sa il cresc fara sa am display-ul de la quest-uri -
cast despre conturi nu mai stiu pass-ul de la contul de pe forum cu Wubthearrow... pt confirmare iti intru si pe hunter si pe paladin in acelasi timp - daca asta reprezinta o problema

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 17-11-2011, 15:10:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mda. N-am loc la pala holy, decat 1 pala retri vreau . Si nu ma incanta paladinul tau, daca voiai sa vii stateam de vb la hunter ca pe ala stiam ca joci ok. Asta din punctul meu de vedere e un offchar. Sorry.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillaWayZgubi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-05-2012 16:53)
Joined: 16 Nov 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

 
Post Posted: 17-11-2011, 15:14:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

as you wish - oricum am vazut ca nu aveati loc dar tarziu dupa ce am facut post-ul - anyway asa ca un PS: am jucat Paladin cu mult inainte sa joc Hunter dar nu conteaza tnx for the time anyway -

Hunter-ul nici macar nu e 85 saracu de el datorita problemei mentionate mai sus

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
arcasul55

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-07-2015 16:42)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 7
Votes: 4

 
Post Posted: 18-11-2011, 00:34:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Razvan
2. Varsta:16
3. Localitate:Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?pai cam de la ora 18:00 pana seara tarziu
4. Clasa:Druid
5. Main Spec/OFF spec:Balance/Feral
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hanqwass este gear de pe feral, dar gear meu lati vazut la test
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/64/wowscrnshot111711234814.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place cand vad un crit de 70k+
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).rotatia gemming si altele cred ca leati vazut la test
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am jucat mai mult pe wotlk unde am avut 6.4gs pe resto
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Twinkiez am iesit deoarece nu au vrut sa imi dea iteme la roll
12. Detalii PC***.Celeron(R) Dual-core CPu T3000 @1.800ghz 2gb ram chiar dak nu e f bun nu am probleme cu lag
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca sunteti singura guilda care face pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)pai sunt o persoana careia ii place sa rada, timpul liber mil petrec cu prieteni pe afara
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). dak vreti sa stati ceva despre mn ma puteti intreba



Last edited by arcasul55 on 18-11-2011, 00:38:29; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 18-11-2011, 00:37:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

arcasul55 wrote:
1. Nume IRL:Razvan
2. Varsta:16
3. Localitate:Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?pai cam de la ora 18:00 pana seara tarziu
4. Clasa:Druid
5. Main Spec/OFF spec:Balance/Feral
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hanqwass este gear de pe feral, dar gear meu lati vazut la test
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/64/wowscrnshot111711234814.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place cand vad un crit de 70k+
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).rotatia gemming si altele cred ca leati vazut la test
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am jucat mai mult pe wotlk unde am avut 6.4gs pe resto
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Twinkiez am iesit deoarece nu au vrut sa imi dea iteme la roll
12. Detalii PC***.Celeron(R) Dual-core CPu T3000 @1.800ghz 2gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca sunteti singura guilda care face pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)pai sunt o persoana careia ii place sa rada, timpul liber mil petrec cu prieteni pe afara
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). dak vreti sa stati ceva despre mn ma puteti intreba



Respins pana la urma, sorry.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 18-11-2011, 18:51:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM:

- WARLOCK
- PALADIN RETRI / PALADIN TANK
- Druid Balance
- Shadow Priest
- MAGE



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lxr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-11-2011 12:47)
Joined: 27 Sep 2011
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 60.5
Votes: 2

Post Posted: 18-11-2011, 23:09:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:
Manu
Varsta:
19
Localitate:
Galati
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
5-6 ore pe zi ... more in the weekend.
Clasa:
Paladin
Main Spec/OFF spec:
Protection / Retribution
Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Yuly
Screenshot cu Interfata:
IMG: http://img412.imageshack.us/img412/4390/wowscrnshot012407222014.th.jpg
De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am inceput cu ideea de pvp-protection pentru patchul asta si datorita amicilor am pus gear pve si am ramas tank .
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Ca stats : Mastery+Stamina si Dodge+Parry
Rotatie : Judgement -> Aoe Consacration -> Crusader(one target)/Hammer of the Righteous(aoe) -> Avenger's Shield ... etc (La 3 holyPower In functie de situatie Shield of Righteous sau Word of Glory)
Talente : Standard.

Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
TBC progress : BT , SP , Hyjal , SerpentCaverns , TK .
WOTLK progress : LK 25HC , RS 25HC (toate gerurile pe toate specurile paladinului)
Cataclysm progress : Bh 10/25.
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Wanted Assasins : Guilda buna organizata dar din pacate s'a mutat pe Evo.
Dalaran : Guild PVP only . (Just For Fun) .

Detalii PC : IMG: http://img535.imageshack.us/img535/6411/unledbiw.th.jpg

De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Motivul ar fi dorinta de a face ceva mai mult decat a ma loga in wow si a sta in orgrimar/durotar(la PVP) si din speranta de a nu'mi mai face nervi in fiecare saptamana cand adun lume de pe global pt cate un bh si observ ca nu stiu scriptul si ma trezesc cu offtankul ca fuge prin camera cu bossu pe el ...dupa ce l'am intrebat daca stie scriptul si imi zisese ca da Sigh .

Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Mai am jumate de an de pauza dupa care vine Inscrierea la facultate - .
Timpul liber mi'l petrec in wow (pe freakz si pe retail) si cand nu's in wow in oras cu prietenii !
Ca hobby cred ca cel mai mare este Calatoritu - . Ador sa calatoresc atat prin tara (ca desi unii afirma contrarul avem o tara frumoasa ...) cat si inafara hotarelor .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Necks

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-07-2012 10:13)
Joined: 03 Jun 2011
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 105.4
Votes: 2

Post Posted: 19-11-2011, 14:24:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristian
2. Varsta:20
3. Localitate: Sinaia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Dupa ora 18:00 am la dispozitie tot timpul neceser atat pt raiduri sau pvp
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Elemental pve/Resto pvp
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Styxz
7. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul Elemental deoarece consider k nu sunt foarte multi playeri care joaca cu acest spec pe sv shi mi-a placut de la inceput acest spec
8.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatia pe elemental nu este foarte grea doar trebuie atentie in privinta cd-ului la Lava Burst in rest spam lighting bolt. Gemurile pe care le-am ales pe Cataclysm sunt cu 40 intelect. Iar in privinta unui avantaj in fata altor clase, consider eu, este acela ca pot casta in timp de merg cu ajutorul spelului Spiritwalker's Grace. Dupa parerea mea este un spel f important deoarece ma ajuta sa nu pierd dps dak sunt pus in dificultatea sa ma misc.
10.Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum. Hmm, prima data m-am apucat de wow cam pe la sfarsitul anului 2008. A fost ceva banal la inceput, nu stiam ce inseamna cu adevarat wow dar dupaia cu timpul am inceput sa invat. Am jucat prima data pe un sv privat chiar banal pot spune apoi cineva m-a redirectionat pe ROWOW unde akolo am jucat deasemenea cu shaman elemental.Apoi, vazand ca Rowow se duce de rapa am venit pe ''celebrul'' FREAKZ -.
11.Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pot spune k multe guilde nu am schimbat dar am incercat sa gasesc o guilda in care ma pot integra cu usurinta iar dak cei din guilda au fost multumiti de mine cu atat mai bine. Guildele de pe WOTLK au fost Awaken & QQ givers.
12.Detalii PC***Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+, Ram: 2.0 GB Placa video: GeForce 8600 GT
13.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc o guilda buna unde pot face raidurile cap-coada
14.Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan pot spune k nu fac mai nimik, majoritatea timpului mi-l petrec la PC. Timpul liber mi-l petrec la baietii la un pub la o bere sau intr-un club.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghosth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2012 12:37)
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 60.1
Votes: 2

Post Posted: 19-11-2011, 14:54:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)


Nume IRL:
Cezar
Varsta:
35
Localitate:
Mangalia
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
dupa ora 17.00 deoarece sunt la munca in timpul zilei, more in the weekend.
Clasa:
DK
Main Spec/OFF spec:
frost dps/ tank
Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Basesku
Screenshot cu Interfata:http://imageshack.us/photo/my-images/268/wowscrnshot111011201425.jpg/
mai am inca un caracter rogue de lvl 85
De ce ai ales specul pe care joci acum?
Joc frost deoare asta este specul care il joc cel mai bine de la dk il joc de vre-o 3 ani
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Eu folosesc urmatorul bild :5-31-5 , iar ca rotatie folosesc pt single target: Disease>Obliterate [ daca ambele rune sunt activate frost/unholy sau daca kiling machine este activat>Frost Strike>Rime>Obliterate>Frost Strike> Horn of Winter iar pt multi target:Disease> Howling Blast >Plague Strike>Frost Strike>Howling Blast>Plague Strike>Frost Strike> Horn of Winter iar ca buff Horn of Winter si Improved Icy Talons + flask of Titanic Strenght
Iar ca stats cel mai important este strenght dar dupa ce ai capul de hit si cel de expertize { cel de hit este 8% [961]iar cel de expertize este 26,5 [781]} apoi urmeaza haste care cu cat este mai mare cu atat procuieste mai multe kiling machine apoi mastery care afecteaza c-am 40% din dps-ul nostru si ultimul este critul
Gems: pt soket rosu cele cu 40 strenght , soket galben Fierce Topaz 20 strenght + 20 haste, soket albastru Etched Demonseye 20 strenght + 20 hit iar meta gem Reverberating Shadowspirit Diamond 54strenght si 3%Crit
ca meserii am black smith si minerit
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
M-am apucat prin 2008 sa joc pe Dentarg sv oficial [ acum 2 luni cand am venit pe Genesis ] am crescut un paladin retribution apoi in 2009 mi-am facut dk-ul deoarece m-a saturasem de paladin am facut cu paladinul Naxx toate dificultatile plus achiv de undying ,Ulduar 10/25 n/h , Onyxia 10/25,EoE 10/25, OS 10/25 ,RS 10/ 25 ,Trial of the Crusader 10/25 ,VoA 10/25,Icc 10/25 n/h / care la fel am luat achiv de Light Down ,BOT 10/25 am fost doar de 4 ori pt ca nu mai aveam timp sa raiduiesc ,Throne of the Four Winds,Blackwing Descent ,BH 10/25 n/h si toate dungeonurile
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc. Pe dentarg am fost in Borealis care era a doua de pe sv apoi am plecat in VVV care era o ghilda romaneasca infintata de un prieten
iar cand am venit aici am fost in Wanted Assasin am plecat datorita ofiterilor [nepotrivire de caractere]-> Eternal din care am plecat acum 2 zile pt ca pierd timpul acolo
Detalii PC.
Pc:Ati 3800 , 2GB DDR2 game extreme , AMD Quadro Core 9500, Next gen 100 Mbps, casti 5.1 Terratec
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
pai nu vreau sa pierd timpul degeaba cu celelalte ghilde nu am reusit nici macar sa fac o heroica pe sv asta > Despre mine ce sa va zic am facut Universitatea Ovidius din Constanta dar lucrez ca mecanic in santier la Daewoo , sunt insurat am 2 copii .{daca mai doriti alte informatii v-a stau la dispozitie}



Last edited by ghosth on 20-11-2011, 11:35:38; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 12-09-2024, 14:25:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x