User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message494313
zolika007

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2012 10:20)
Joined: 06 Oct 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47
Votes: 2

Post Posted: 13-02-2012, 16:28:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Zoltan

2. Varsta:
19

3. Localitate:
Targu Mures

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Cam 4 ore pe zi, daca vine vorba pot sa stau mai mult dupa ora 20-21

4. Clasa:
Shaman

5. Main Spec/OFF spec:
MS : Enhancement
OS : Elemental

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dominatorr

7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/f/542/wowscrnshot021312155235.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
In general am ales sa joc enhancement pentru dps mai mare. In wotlk am fost pe elemental si totul era ok, dar cand so bagat cata nu mai puteam sa scot dps-ul dorit, de acea am schimbat specul.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Enhancement shaman este relativ usor, are o rotatie destul de usoara trebuie numai sa fi atent sa dai Flame Shock dupa Unleash Elements , in rest Searing Totem trebuie sa fie pus in permanenta, dotul de la flame shock sa fie pe target, dai stormstrike, lava lash, earth sock. Lighning shield sa fie activ intotdeauna impreuna cu winfury weapon ( MH ), flametongue weapont ( OH ).
Gem / stat : eu cred ca hit cap-ul nu merita sa faci la enhancement shaman, faci hit cap pentru special attacks. In rest agility este cea mai importanta. Uni zic ca mastery este mai buna decat crit, mie personal imi place sa dau crituri mari asa ca pentru mine crit > mastery xD

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc din vanilla, nu mai amintesc numele primului server pe care am jucat, dar stiu ca erau foarte putini online (in jur de 20-30), apoin in TBC (pe atunci jucam cu retri paladin / feral druid) am inceput sa joc mai serios am cautat server mai mare si m-am apucat de raiduri : BT, SWP, TK. Apoi a venit o pauza mai mare si a aparut WOTLK, m-am apucat de shaman si de atunci joc cu asta numai ca prima data eram elemental, am facut Naxx, ulduar, icc ( nu am apucat sa ucid lich kingul dar in rest tot). Iar acum este cata si dupa o pauza de vreo jumatate de an am inceput sa joc iarasi.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am facut un guild cu cativa prieteni dar nu am depus destul de munca in guild sa fie tare, am facut din fun. Acum sunt in Fight Club dar nu prea se intampla nimic.

12. Detalii PC***.
http://www.cel.ro/laptop-notebook/notebook-acer-as7750g_2434g75mnkk-i5-2430m-750gb-4gb-hd6650m-2gb-l/ +4gb ram
Net: fiberlink
Microfon am

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Dupa cum am auzit sunteti un guild serios si activi, iar aste mi-ar trebui. Sa stiu ca este raid de la ora 10 si stiu ca daca vin pe la 10 online o sa ne ducem undeva ( ca de ex, in guildul meu o fost anunta un raid duminica de la ora 5.. 30 player online si erau vreo 4-5 care voriau sa se duca ).

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Crea ca pana acum v-ati dat seama ca limba mea materna nu este romana. Sunt student la o facultate de inginer in Targu Mures. In timpul meu liber ma duc afara cu prieteni la o bere (in firgul asta mai degraba la un vin fiert). Imi place sa foc fotbal, ma duc in fiecare saptamana sa joc cateva ore.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
No sa va mint, nu stiu toate scripturile, nu a avut rost sa invat daca nu aveam cu cine sa ma duc, dar invat repede -

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/photo/my-images/850/wowscrnshot021312153739.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Eraven

[YJR HS,R]



Status: Offline
(since 11-03-2013 15:39)
Joined: 10 Jan 2011
Posts: 317, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 94.6
Votes: 3

 
Post Posted: 13-02-2012, 20:24:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?
Depinde, in general seara dupa 19 pana la 24-1 depinde de zi si de program.
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Shadow / PvP Shadow maybe
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lomadia
7. Screenshot cu Interfata**: http://i164.photobucket.com/albums/u32/eminemutz/WoWScrnShot_021212_172945.jpg N-am facut ss cu raid deoarece nu am facut de ceva timp raid si am modificat interfata dar e party+raid pe stanga =).
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am inceput sa joc pvp cu priest si am zis sa incerc si niste pve si m-am obisnuit asa.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatia mea incepe cu VT->SW: P->DP->Mind Flay pana la 2-3 Orbs->Mind Blast
Cand bossul are mai putin de 25% adaug si 2 SW: D
Cat despre stats Haste-Intellect>Crit>Mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am descoperit WoW cu cateva saptamani inainte sa apara TBC pe majoritatea serverelor si avand in vedere ca jucam pe un blizzlike nu am apucat sa traiesc experienta PVE-ului in Vanilla. In TBC pot spune ca am facut absolut tot iar in WotLk la fel, in afara de ultimii 3 bossi din ICC si RS deoarece am luat o pauza mai mare de la WoW. In Cata am jucat pe retail primele 3 luni de cand a aparut si am facut toate dungeons, cat despre raiduri am facut tot ce se poate face aici.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pe Evolution am fost in Ground Zero din care am iesit datorita...greutatii lor de a intelege scripturi? am intrat in Requiem in care a fost bine pana s-au decis sa nu mai joace/sa se mute unul cate unul dupa care am revenit in Ground Zero unde am stat pana acum 2-3 saptamani cand am primit kick mai repede decat doream sa ies =)
12. Detalii PC***.
Intel i3-350M(2.26GHz); 3072MB 1333MHz DDR3; HDD 320GB; ATI Mobility Radeon HD 5470 1GB GDDR3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Tind mereu sa fac parte din cei mai buni.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student, momentan nu lucrez.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu chiar:\
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i164.photobucket.com/albums/u32/eminemutz/WoWScrnShot_021212_172945.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 14-02-2012, 01:38:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@dominatorr - nu recrutam enha sham.

@lomadia - nu recrutam shadow priest.


Recrutarile sunt oprite momentan.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KentHd

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2021 09:58)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 249, Topics: 29
Location: Bucuresti

Reputation: 298.7
Votes: 16

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-02-2012, 12:41:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Stefan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De la ora 15 pana a doua zi la 7 :)Zilnic
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Furry/Furry PvP sau tank -
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cortez
7. Screenshot cu Interfata**:
Default
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
PT ca furry este spec de DPS PVE :)si mie imi place doar PVE
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc de pe TBC ,am fact toate instantele accesibile,pe Cataclysm am facut raid urile mari ,stiu script urile de la fiecare boss
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Twinkiez(am luat kick dp ce am luat demote fara motiv)Wanted Assasins(nu aveam loc la raid uri)
12. Detalii PC***.
2,4GHz ,1gb Ram,256 Placa Video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa fac PVE -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student Cls.a 13 ea ,nu lucrez,timpu liber acasa ,pe PC sau dormind -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nu imi place sa mi se vorbeasca de sus,nu suport sa fiu jignit,vreau sa fiu lasat in pace sa imi fac treaba( sa ma distrez )
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://postimage.org/image/j2qv7vb63/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 19-02-2012, 12:53:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Cortez respins



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minima

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-04-2018 17:44)
Joined: 17 Jan 2011
Posts: 86, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 162.7
Votes: 4

 
Post Posted: 19-02-2012, 23:37:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Razvan

2. Varsta:
23 ani

3. Localitate:
Brezoaele

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4-5 ore iar daca sunt raiduri importante nelimitat dupa ora 21:00

4. Clasa:
Shaman

5. Main Spec/OFF spec:
Resto/Enha

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zagarel
Sper sa se fi updatat armory in caz contrar mai postez maine seara daca chiar este nevoie, daca nu eu maine sunt la ora 21:00 online. Multumesc anticipat

7. Screenshot cu Interfata**:
http://uploadpic.org/v.php?img=82ygOT9L9o aici puteti vedea si dps la off spec cu un ilvl 357

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Imi place sa joc healer iar shamanul se potriveste cel mai bine stilului meu de joc

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
In principiu acum pe catacysm shamanul este foarte diferit, nu mai merge CH spam 1 button, sunt spel-uri prioritare in situati diferite, pe raid se foloseste HR si HW RT la cd iar GHW cand tank-ul primeste prea mult dmg, eu folosesc in combinatie cu HW si glyph-ul care in combinatie cu HW da heal 20% si shamanului, supravietuiesc mult mai usor raidurilor si sunt mult mai concentrat pe raid heal decat pe mine. Spirit este main stat la shaman pana cand cred ca am mana indeajuns cat sa pot da heal pe toata durata encounterului, dupa spirit urmeaza dupa parerea mea intelect pt bonus SP si crit, mastery si haste cam la egalitate deoarece haste mult pe shaman=oom foarte rapid. Acum pe shaman este foarte important ca gearul sa il ai tot mail pt bonusul de 5% la primary atribut in functie de spec: ele/intel, enha/agi, resto/spirit

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow de la sfarsitul TBC 2.4.3 pana in prezent, cateva luni bune pe retail. Despre raiduri pot spune ca am prins tot ce se putea face pana in prezent.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Specii, ElGG, Awaken, guilde bune colectiv placut dar vrea ca in acele ore care intru in joc sa nu le mai pierd prin fata Orgrimmarului

12. Detalii PC***.
intel dual core 3000, 3G Ram, Nvidia Geforce G210 1G ram 256biti.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau o guilda care se straduieste mai mult pentru performanta

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Calm, simtul umorului, ma adaptez rapid la orice boss. Lucrez in domeniu farmaceutic timpul liber il petrec in mare in wow iar in rest cu sotia.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nimic nou sub soare -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
morty11
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2012 13:13)
Joined: 19 Jul 2011
Posts: 226, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: -70.6
Votes: 8

Post Posted: 20-02-2012, 14:17:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 17
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5ore
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral dps/Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bucher
7. Screenshot cu Interfata**: Classica
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca ma atrage mult druidu feral
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Incep cu Faerie Fire pe boss dau un mangle pt bleed debuff dupa aplic rake apoi incep sa dau cu shred pana la 5combo point apoi pun Rip apoi fac 2-3combo point si dau Savage Roar folosesc Tiger's Fury la colldown
Stats:8%Hit si 7expertise
Spec: http://imageshack.us/photo/my-images/825/specj.png/
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow dupa TBC am jucat numai pve am facut toate raidurile dupa cataclysm cunosc toate scripturile
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Specii este o guilda super oameni calumea dar vreau sa incerc ceva nou si mai bun
12. Detalii PC***. 1Gb ram plaka video Nvidia 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Pt ca este o guilda buna oameni seriosi si pt progress
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt la liceu timpu liber il petrec cu prieteni la o bere sau in club
15. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.Am un screen de la un raid mai vechi http://picz.ro/index.php?id=66e7e0548b7f2c9e9f5c7d5e5057e89e


http://i42.tinypic.com/15cj2j5.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 20-02-2012, 19:21:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Bucher - nu recrutam clasa ta

@ Zagarel - vei primi un raspuns zilele astea, momentan suntem destul de prinsi cu noul boss, si nu avem timp de teste. Te voi cauta eu, mi-a spus si Punkyfunky de tine . Pana atunci, spor la joc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Desabafo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-03-2012 02:33)
Joined: 07 Feb 2012
Posts: 35, Topics: 6
Location: Sweden

Reputation: 47.3
Votes: 2

 
Post Posted: 21-02-2012, 19:44:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dan
2. Varsta: aproape 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : timpu saptamani -> 4-5 ore weekend-> mult rau
4. Clasa:Warr
5. Main Spec/OFF spec: Fury/Prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cochilie
7. Screenshot cu Interfata**: http://i39.tinypic.com/2ufyhk8.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Ca imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : rotatie e foarte usoara c-am orice nab ar juca si gear stie toata lumea si cum sa fie imbracat stats e vorba de hit raiting
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : am jucat pe toate
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Mortis , Pride, multe altele
12. Detalii PC***. : i7
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : e singura guilda de la hoarda care are o treaba cu PVE
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : sport
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : ?? nimic altceva.


Respecta Si Vei Fi Respectat!!
Shocker wrote:
A crapat fizic serverul, ma uit acum

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 21-02-2012, 20:42:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Cochilie - nu recrutam clasa ta


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coditzaru
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-08-2012 18:11)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 47, Topics: 5
Location: UnDe Zeii Se FuT

Reputation: -66.1
Votes: 5

 
Post Posted: 22-02-2012, 11:07:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alex
2. Varsta:15ani
3. Localitate:Mizil( langa Ploiesti)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:in timpul saptamanii seara dupa ora 6 jumate(atunci ies de la scoala)iar in weekend sunt disponibil oricand
4. Clasa:Rogue
5. Main Spec/OFF spec:Main spec COMBAT(pve)/ Off Spec Subtlety(pvp)
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Coditze
7. Screenshot cu Interfata**: http://i41.tinypic.com/vu83a.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Pentru ca este singurul pe care stiu juca pve si sunt 100 % sigur ca e cel mai bun
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:
Pai, ca la orice mdps trebuie sa ai hit cap(8%) si expertise cap 26%, apoi prefer sa joc cu reforge la haste, iar in final pun mastery.Gearu de asemenea este important insa si rotatia conteaza.Prefer sa tin SnD tot timpu pe mine, sa dau revealing strike la cd,in rest e rotatia de baza.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:Joc wow dupa WOTLK, atunci aveam alt caracter, cu care am facut toate raidurile posibile, inafara de lk25hc.In rest, pe cataclysm stiu toate scripturile.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)-e cataclysm am fost in guilda Specii si am iesit din cauza certurilor prea dese dintre ofiteri care aduceau consecinte nefavorabile guildei.(si unii playeri bun au iesit btw)
12. Detalii PC***.AMD Athlon(tm) II x4 640 procesor 3.00Ghz., 4.00GB ddr3, placa video ati radeon 6890
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Este o guilda buna, serioasa,laudata, cu pretentii de la playeri din ea.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt elev,, din pacate invat dupa amiaza ceea ce imi ocupa toata ziua, insa weekendu il petrec pe afara cu prietenii si pe la calculator la WoW:D
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:Varsta mea nitel mai mica nu as dorii sa va influenteze decizia deoarece stiu cu ce se mananca wow-ul, stiu ce inseamna disciplina la raiduri , etc etc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 22-02-2012, 11:24:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@coditze - respins. nu recrutam clasa ta


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bRz^

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2015 05:47)
Joined: 30 Jan 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

 
Post Posted: 22-02-2012, 22:57:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Lucian
2. Varsta: 20 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 24ore pe zi 168 pe saptamana /nelimitat
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Survival/MM
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bossule
7. Screenshot cu Interfata**:http://img716.imageshack.us/img716/7641/wowscrnshot022212223838.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Cred ca e cel mai bun pentru PVE si PVP.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :Am jucat pe TBC WOTLK si Cataclysm ,stiu toate script-urile in afara de OMNOTRON DEFENSE SYSTEM pe care am sa il invat rapid.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : SatanS,am decis sa schimb guild-ul pentru ca nu aveam suficienti oameni de baza si nu faceam mai nimic ,faceam cu globalul si nu imi placea deloc.
12. Detalii PC***. : Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHhz (4 CPUs),RAM 3072MB,ATI Radeon HD 5570 1GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pentru ca a fost primul guild care a avut level 25,si pentru ca e cel mai bun guild.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Nu lucrez(momentan),timpul liber il petrec stand la calculator si jucandu-ma,ascult muzica si din cand in cand joc si Counter-Strike
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Nu am. Multumesc anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spinner_01

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-04-2012 10:43)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 25-02-2012, 09:48:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

catalepsia ne poti spune ce mai se recruteaza in hkp sa stim si noi daca scriem degeaba sau nu ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-02-2012, 12:04:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

spinner_01 wrote:
catalepsia ne poti spune ce mai se recruteaza in hkp sa stim si noi daca scriem degeaba sau nu ?


Scrie in primul post, nu e vina mea ca nu cititi tot, de lene -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 02-07-2024, 01:29:15
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x