User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504944
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 28-09-2011, 11:16:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Ingham - Imi dai /w in game Asiria


Nu mai recrutam nimic inafara de dk blood si un priest holy!




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 11:19:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Tsarbomba - Respins - singurul motiv fiind ca momentan avem paladini protection;

@julyan - Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D4rk0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-10-2017 16:42)
Joined: 16 Apr 2011
Posts: 33, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 101.3
Votes: 2

 
Post Posted: 28-09-2011, 14:32:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: .
Cata
2. Varsta:.
19
3. Localitate:.
Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) .
4-5 ore / zi , probabil mai mult in weekend.
4. Clasa: .
Priest
5. Main Spec/OFF spec:.
Shadow PvE / Disc PvP
6. Link Armory*:.
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Criticallz
- Avand in vedere modul in care functioneaza armory in momentul de fata precizez ca itemele sunt socketed / enchanted.
Gear-ul meu PvE este full PvE , daca se creaza vreo confuzie datorita armory-ului care in continuare arata ca am equipped si gear de PvP pot face o lista a gear-ului PvE sau pot veni la un Inspect -.
7. Screenshot cu Interfata**: .
http://imageshack.us/photo/my-images/830/wowscrnshot092811142929.jpg/ - Disc
http://imageshack.us/photo/my-images/839/wowscrnshot092811143133.jpg/ - Shadow
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? .
Am ales shadow pentru ca inca de pe vanilla sunt obijnuit ca in PvE sa fiu DpS-er , shadow fiind evident singurul DpS Spec al Priest-ului.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). .
Talentele pt shadow nu variaza exagerat de mult , fiind evident importanta alegerea talentelor Pure DpS spre deosebire de cele gen Silence , pentru PvE.
Rotatia shadow este relativ lejera , cel mai important lucru fiind evident mentinerea DoT-urilor pe target pe intreaga durata a encounter-ului , asadar : VT > Dev. Plague > SD: Pain > Mindflay > Mindblast ( on cooldown )
Gemming: Simplu , odata de esti Hit capped go for Int + Haste.
Din punct de vedere al Stats-urilor este clar.
1.Intelect - Intelect ne ofera SP / Crit si evident more mana.
2.Haste - Haste este extrem de important pt shadow priest. DoTs tick faster / mind flay channel faster.
3.Crit - Crit nu este rau dar nici pe departe la fel de important ca haste / int.
4.Mastery - mastery pentru shadow este un stat util dar nici pe departe suficient de util ca sa merite soketing / enchanting.
5.Spirit - spirit e evident un stat pentru healeri , avantajul care il ai insa pe shadow este faptul ca primesti Hit rating in functie de spirit, in niciun caz insa nu este un stat pentru care merita soketing / enchanting.
(Aceste stats sunt in ordine a importantei lor , plecand insa de la premisa ca Hit cap este atins , otherwise , hit cap is your priority.)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). .
Am inceput WoW inca de pe vanilla -> Main achievs : Hakkar / Nefarion / Ony / Ragnaros downed. (evident ,nu pe retail , insa experienta de joc ramane)
TBC - Killed Illidan a few times , some SwP bosses downed aswell.
WOTLK - Din pacate nu am apucat sa trec de lk10hc cu guildul de atunci , nici nu am avut suficient timp de wow in perioada aceea.
Cataclysm - Evident , raiding nu am prea facut avand in vedere ca primul boss real din BH a fost implementat abia acum cateva zile.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) .
Pe WOTLK am jucat pe Evo , in guild Warsong. Un guild bun cu oameni decenti insa insuficienti pentru realizari "reale". Aici mi-am petrecut majoritatea timpului.Guildul s-a destramat spre finalul expansion-ului.
Sa fiu sincer ,avand in vedere cat timp am petrecut in Warsong , numai retin numele celorlalte guilde prin care am umblat , nimic serios,in orice cez.
In ceea ce priveste Cataclysm , The Third Realm . English speaking guild , guild placut , dar fara potential PvE.Nici nu am incercat pana acum sa caut vreun guild avand in vedere ca PvE-ul a fost relativ mort , acum , la inceput. In plus , sunt relativ nou pe Genesis ( 2 saptamani ).
12. Detalii PC***. .
Cele mai importante detalii: 4 GB DDR2 / Nvidia 9400 GT / WoW rezolution - 1280 x 800 - framerate always > 80- / Net RDS 20 mbps / Genius HS - G500V Headset - Mic on.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? .
Caut un guild capabil de PvE intr-o maniera cat mai serioasa . Sunt de parere ca o guilda nu trebuie sa fie doar o cafenea in care altceva decat sa vorbesti pe gchat nu se poate.Progresul guildei este impresionant , ceea ce inseamna oameni capabili . Asta este ceea ce caut eu.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) .
Student IT Cluj. Momentan nu lucrez.Sunt genul de om care invata rapid , capabil de adaptare in cam orice situatie , easy to work with.
Hobby-uri principale : Sports / gym / chicks. oh, and beer.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)..
not really,no.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 15:21:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Criticallz - te caut eu in joc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spouke

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-09-2011 17:25)
Joined: 04 Aug 2011
Posts: 5, Topics: 2
Location: Portugal

Reputation: 57.2
Votes: 2

Post Posted: 28-09-2011, 19:21:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :5-8 ore pe zi
4. Clasa: PALADIN
5. Main Spec/OFF spec: Main Retry/OFF Retry
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Spouke
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pai am ales Retry deoarece scot mult mai mult Dps decat alte clase / Eu pe lich am fost holly full dar pe cata nu este foarte ok momentan paladinu Holly
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
PALA Rettry
Eu va pot face un scurt rezumat dar cel mai bine ma vedeti in joc ,un spec de pala pot lua si de pe net si sa postez.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow de cand a aparut Tbc (clasicul nu l-am jucat) si am facut tot ce inseamna raid si dungeon de la Karazan----Black Rock Deeps
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in guilda Specii dar am decis sa o parasesc deoarece nu se mai ocupa nimeni de ea si membrii erau in scadere.
12. Detalii PC***.
Prefer sa tin asta pt mine.NU AM NICI UN FEL DE PROBLEMA CU JOCUL FUNCTIONEAZA PE GRAFICI FULL

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Deoarece este una dintre cele mai bune guilde de pe servar si asi fi onorat sa pot lucra cu voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.
Asta ma puteti intreba pe privat daca chiar vreti sa ma cunoastem si ne intalnim la un suc.-
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
MESERIE FULL

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 19:31:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

spouke wrote:
1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :5-8 ore pe zi
4. Clasa: PALADIN
5. Main Spec/OFF spec: Main Retry/OFF Retry
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spouke
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pai am ales Retry deoarece scot mult mai mult Dps decat alte clase / Eu pe lich am fost holly full dar pe cata nu este foarte ok momentan paladinu Holly
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
PALA Rettry
Eu va pot face un scurt rezumat dar cel mai bine ma vedeti in joc ,un spec de pala pot lua si de pe net si sa postez.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow de cand a aparut Tbc (clasicul nu l-am jucat) si am facut tot ce inseamna raid si dungeon de la Karazan----Black Rock Deeps
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in guilda Specii dar am decis sa o parasesc deoarece nu se mai ocupa nimeni de ea si membrii erau in scadere.
12. Detalii PC***.
Prefer sa tin asta pt mine.NU AM NICI UN FEL DE PROBLEMA CU JOCUL FUNCTIONEAZA PE GRAFICI FULL

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Deoarece este una dintre cele mai bune guilde de pe servar si asi fi onorat sa pot lucra cu voi.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.
Asta ma puteti intreba pe privat daca chiar vreti sa ma cunoastem si ne intalnim la un suc.-
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
MESERIE FULL


Respins - nu ai citit primul post.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bogjip

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2023 11:16)
Joined: 29 Oct 2010
Posts: 15, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 147.7
Votes: 6

 
Post Posted: 28-09-2011, 19:44:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Hugsy - RESPINS why?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 28-09-2011, 19:55:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-ai varsta, iar aplicatia e slabuta


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shamax

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2012 22:31)
Joined: 09 Nov 2010
Posts: 25, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 131.5
Votes: 2

Post Posted: 28-09-2011, 22:27:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Mugurel:))un nume cam neobisnuit sper sa ma acceptati tinand cont de nume
2. Varsta:17
3. Localitate:Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:10
4. Clasa:Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Fury
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Falny
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.freeimagehosting.net/e44b4
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Pentru ca are burstu foarte mare si totusi rezisti,adica nu iti iei damage mare,pentru ca ai armura plate
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).-e pre-tbc n-am jucat deloc,pe Tbc faceai foarte multe raiduri:Black Temple,Hijal si Karazan;pe wotlk am facut foarte multe raiduri:ICC si Toc iar pe Cataclysm nu am facut pve pana acm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)-e wotlk am fost in Mad Dogs si am decis sa o parasesc pentru ca leaderu nostru scadea foarte multe dkpuri gen:Ai luat agroo iti scad 500 dkp
12. Detalii PC***.Procesor dual core 2.5 Ghz,3GB rami,placa video512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:Pentru ca nu este nici o guilda si imi doresc sa vad pveul,iar dupa aplicatia asta se vede ca este o guilda calumea
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Pai sunt la liceu in clasa a 11-a.De dimineata ma joc wow,poate mai ies cu un tovaras la cafea iar dupa amiaza am scoala;stau la scoala pana la 6-7 mai stau putin cu tovarasii si plec acas si ma joc wow iar in weekend petrecem,in weekend nu prea ma joc wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Nici o mentiunie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 28-09-2011, 22:35:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Falny- respins, avem destui warriori in guilda



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cappuccino

[IMBA FUCKING PRIEST]



Status: Offline
(since 17-03-2013 21:36)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 20, Topics: 3
Location: Dubai

Reputation: 76.9
Votes: 2

 
Post Posted: 29-09-2011, 10:25:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Weaknesses
2. Varsta:
Almost 17
3. Localitate:
Giurgiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Depinde , pot intervenii unele lucruri dar in mod obisnuit aproximativ 4-5 ore/zi.
4. Clasa:
Priest
5. Main Spec/OFF spec:
Holy PvE, Discipline PvP
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Weaknesses
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/850/wowscrnshot100411202541.jpg/ - Nu am din raid dar o aveam pe aceasta deja uploadata pe imageshack.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
In PvE nu cred ca exista vreun priest care mai joaca Discipline in PvE pe Cataclysm. S.au adaugat si s.au imbunatatit unele speluri in avantajul alegerii buildului Holy in PvE. Nu cred ca este nevoie sa intru in detalii despre avantajele Holyului.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
So... As vrea sa incep prin a spune ca Guideul lui Qiu m.a ajutat mult cand s.a introdus Cataclysmul.
-Build- 6/31/4, cu o mica modificare. ( Nu joc la Spirit of Redemption, dupa parerea mea nu are rost. Pe WotLK datea pare.mi.se si spirit in plus pe langa transformarea in spirit. Acum s.a eliminat asta..).
- Rotatie. Nu exista o rotatie exacta pentru healeri.. Totul trebuie inceput prin Chakra, Mending ( joc la CHakra:sanctuary, mi se pare more useful) apoi Circle of Healing. Heal s.a modificat dupa WotLK, sa zicem ca i s.a dat mai multa importanta. Foarte putina mana pentru folosirea lui dar castul este destul de mare. Lightwell este in aceasi situatie. S.a modificat rangeul de unde poti da click si este foarte folositor. Flash si Biding Heal sunt folosite doar in situatii de urgenta avand castu time mic dar si costisitor de folosit. Hymn of Hope si petul sunt foarte folositoare... lista continua.
-Importanta gear. Ne trebuie spirit si mana pool. Spiritul fiind inclus in marea majoritate a itemelor, e nevoie de intellect asa ca incerc sa introduc sokete si enchanturi cu intelect.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc exact cand s.a introdus TBCul cu un mage, 8/8 t6, farmam illidan cu guilda We Still Can. Lafel si in PvP, 5/5 vengeful. Am omorat LK pe toate modurile (10n 10hc 25n 25hc. Am achiv) . ICC full run fara niciun wipe. Pe Cataclysm am facut full run Hoo si vreau o continuare lafel de buna cu guilda HKP.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in TWINKIEZ dar sunt cam pasivi si nu am nevoie de asta.
12. Detalii PC***.
2GB RAM , microfon, TS3, Skype, Mess tot ce vreti.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am nevoie de o guilda capabila de raiduri si de
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt la liceu, timpul liber mi.l petrec cu prietenii si cu wowul. Ce sa zic.. cluburi, partyes , my life -. Hobby: Biker (yamaha yzf r125 ^^)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Greetings Qiu pentru guildul acela.



F**k Me, I'm Famous !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 29-09-2011, 10:49:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Weaknesses - respins, mai ai de invatat cate ceva -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciprianclipea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 22:17)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 77.3
Votes: 9

 
Post Posted: 30-09-2011, 10:32:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Volcano

2. Varsta: 19

3. Localitate: Pucioasa,dambovita

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? (6-8 ore)mai mult de jumatate din zii, mai ales dupa masa si seara

4. Clasa: shaman

5. Main Spec/OFF spec: elemental/enhacement.

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Volcano

7. Screenshot cu Interfata**: <<<<here imi place sa fiu foarte organizat in meniu, folosesc foarte multe macrorui si nu stiu daca va puteti da seama din screenshot cum joc...

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? momentan joc Elemental pentru ca dupa 3 ani de jucat enhacementam zis sa incerc si altceva, iar cum alta clasa nu mi s -a parut la fel de spectaculoasa ca shamanul , am ales sa fiu tot shaman:D

[color=green9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).[/color] o sa completez o intreaga poveste..daca ar fii sa completez acest spec. Cel mai bine va dau un link catre My own guide ptr enhacement shaman , ca sa va faceti o idee .
Cat despre elemental... cum se paote vedea pe armory , majoritatea gearului se bazeaza pe spirit/ haste ptr 2 motive. De cand a intrat cataclymsul, Shamanul elemental poate purta "resto gear" asa cum este considerat gearul compus din spirit/haste, din 2 motive.. Spirit= hit rating, mastery =next on pritority.Gearul momentan este in totala schimbare...bineinteles doresc sa strang cele 5 chaos orb necesare chestului si waistului mail , de la Leatherworking( http://www.wowhead.com/item=56538 , http://www.wowhead.com/item=56563. Deasemena , vreau sa termin Engineering pana pe 31.9 .2011, sa mi pot fae helmul mail cu cele 2 sockete cowheel.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow inca de cand a aparut wotlk, am jucat 2 ani buni pe spiderdernetromania cu un enhacement /resto shaman, dupa am descoperit freakz.Cunosc majoritatea scripturilor vechi + cele noi din cataclysm... atat cat ne sunt accesibile . Oricum nu imi este greu sa deschid un google page si sa caut scriptul unui anumit boss atunci cand sunt intr un moment de cumpana.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) O buna bucata de timp am jucat pe rowow, dupa pe freakz dar pe Evolution. Nu consider ca este necesar sa numesc guildele de pe aceste realmuri. Pe Genesis am fost in ETERNAL= ptr grow up si sustinere.....dar era o dezorganizare totala....fiecare era cu treaba lui. Twinkiez-momentan sunt . Cam pasiva.... maxim 20 playeri at a time....Nu prea poti face nimic...mai ales ca new entry...

12. Detalii PC***. dual core 2200 amd athlon, placa video 512 MB ati radeon 3450, 4gb ram, windows 7. Skype,mess,TS,if needed.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? LVL 9?? wow... pare ceea ce caut eu. Raiduri cu leaderi care au cap, no wipe. comunitate !!! nu loc de injurat

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student anul 1 la calculatoare cu predare in limba engleza in brasov... si alte detalii o sa le aveti daca va fii nevoie:)

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Doresc sa ma alature unei guilde care stie ce face, ce vrea si in care se poate juca wow... nu e doar o intalnire a picilor dupa ore.
Lucrez in photoshop( poate aveti nevoie de un gfx designer).
Am calitati de leader... iau mereu initiativa, nimic nu ma poate oprii!!! i a killing machine
Sunt un jucator complet, cunosc scripturi, imi place sa urmaresc modificari in joc, citesc changeloguri, cunosc aproapte toate clasele chiar daca nu le am jucat pe toate. Intodeauna trebuie sa ti cunoscti adversarul. De fiecare data cand a fost introdus ceva nou nu m-am aruncat sa vad ce poate mobu/bosu respectiv. Am citit pe wowhead=my friend, alaturi de google... ce stie sa faca , si m-am pregatit corespunzator.
Consider ca desi nu aveti nevoie de inca un shaman in guilda, aveti nevoie de mine!




Enhacement Shaman PVP Cataclysm Guide


Last edited by ciprianclipea on 30-09-2011, 11:31:37; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AngelHunter

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 21:19)
Joined: 06 May 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 83.6
Votes: 2

Post Posted: 30-09-2011, 11:24:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:
ftA
Varsta:
24
Localitate:
Iasi
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
8-10h/day - disponibil late night

Clasa:
Hunter

Main Spec/OFF spec:
MM DPS

Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fta

Screenshot cu Interfata:
http://imageshack.us/photo/my-images/534/wowscrnshot010703112019.jpg/

Acum, reorganizare Atunci, ce vreau sa recreez
De ce ai ales specul pe care joci acum?
Dupa multe considerente am ales MM , multi spun ca spec SV e best DPS pe patch ul asta dar dupa multe teste si foarte multe rotatii am ajuns sa aleg MM , daca iti alegi rotatia corecta cu 2x steady sa iti dea procul cu 15% incrased attack speed pe care il poti mentine tot encounterul e un avantaj, m-a impresionat criticalul la aimed din proc mi-a ajuns cateodata la 50k+ ceea ce la SV nu mi a trecut niciodata peste 40k , ma uit zilnic pe net etc pt a invata lucruri noi .


Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Cred ca Gem-wise [Glinting Demonseye]blue slot [Delicate Chimera's Eye] red slot [Deadly Ember Topaz] yellow slot e cel mai indicat sa iti dea bonusul de la iteme . am incercat full [Delicate Chimera's Eye] si rezulta in dps mai slab , dar presupun ca ce gear ai pe tine infuenteaza alegerea finala ...

Talent-wise vad ca multi au ales sa puna puncte in Cuncussive Barrage sau Bombardment in Specul de MM , ceea ce e useless in pve. 10focus care il iei in plus o data la un secol care oricum se poate incarca intr o fractiune de secunda e mai prost ca 10% stamina incresed .

La fel si la glyph ... Eu am pe Chimera , arcane care il fol sub 80%boss HP si kill shot , iarasi multi aleg glyph of aimed shot in loc de kill shot care iti da 5 focus knd da crit ... ceea ce e iar useles in comparatie cu kill shot kre iti scurteaza cd la kill shot la 6 sec.

Rotatie mea ar fi : - pana la 80% boss HP serpent , chimera , 2x steady , aimed , 2x steady si de la capat
- sub 80% boss HP serpent chimera 2xsteady 2-3 arcane 2xsteady si de la capat . aimed knd se procuie nu conteaza knd sunt in rotatie , nu cont de boss HP

Am observat ca de curand au umblat la focus regen ... si vad k uneori serpent nu-mi da refresh din chimera ... si cred k mai sunt multe bugs


Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

In raiduri cu multa munca si atentie la detaliile din gear si rotatii reuseam sa fiu primele locuri la dps . Eram atent la guild messege si eram tot timpul on cand era vorba de facut raiduri.

Am inceput sa joc WOW in oct-nov anul trecut pe freaks . nu am prins TBC , numai wotlk .
Guildele in care am fost .

Unknown - la inceput . m-am abgat k si colegii de apart unde steateam erau si ei acolo dar in urma unei dispute in apart am dat leave , ulterior mi am gasit alt loc de chirie. colegul de apart era GM

Mad Dogs - am fost aici pe la inceputul anului si a mers foarte bine la inceput ... prindeam numai raid 1 ... pana cand s-au iscat controverse in guild , discutii in contradictoriu ... spirite aprinse ... arfe multe si multi au dat leave atunci

Snails gone Mad - organizare buna , problema era dkp's , GM nu shtia sa foloseasca addonul , multi nu primeau dkp's , ceream pe prv , zicea " da da acum " and never got them .

Wanted Assasin - Gm si CL isi puneau dkp's fix inainte de raid sa se asigure k iau un anumit item .de 2 ori s-a intampalt . am prezentat printscreenuri cu cei in cauza cu dkp inainte de raid si knd era vorba sa ia item , diferente uriase , numani nu ma lua in seamana... am dat leave

Real Men wear Pink - origanizare buna . chiar nu mai tzin minte ce s-a intamplat . s-au certat multi si a fost disband guild.

o data cu Cata am venit in The life is PVE si de knd s-a bagat patch ul ... am facut crek 2-3 hoo hc in tot timpul asta . 1-2 tanki in guild care faceau raid numai cu GM ul undercover ceea ce m-a suparat foarte tare. inactivitate totala.

Curent- PHS since yesterday


Detalii PC.
Desktop, 1280x720, Ati x550, 1gb ddr2, AMD 64 2.6, RDS_RCS cable, Mic on. (no freeze/crash sau low fps la Sindra pe wotlk - am inteles k multi aveau prob asta in raid de 25)

De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Lipsa de inactivitate , doresc sa ma alatur unei guilde care face treaba , nu sa stea toata ziua sa se bronzeze la soare in Oggri .Ma gasesc des facand trash sau q-uri insignifiante pt trecerea timpului si M-am saturat sa caut sa fac eu raid sau party cu globalul .Asta e scopul guildei . sa se faca guild run uri. Inteleg ca cei cu high rank o sa faca raidurile dar atata timp cat e programat i have no problem with that , i'm willing to wait
Heard nice things and i wanted to join -

Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Curently Facultatea arhitectura - work when needed 3-4 ori pe sapt pt 2 Arhitecti la un birou de proiectare . de obicei iau detaliile proiectului . il fac acasa si revin cu el facut la birou , doar cand necesita supravegherea atenta a arhitectului stau la birou (confidential stuff). hobby - fitness stuff - running , bikeing , partying , drinking -

Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
- fac proiecte AutoCAD , ArchiCAD , Artlantis , PhotoShop - 3dMAX



Last edited by AngelHunter on 30-09-2011, 11:33:20; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 30-09-2011, 11:30:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Volcano - acceptat

Fta - discutam in joc

Va caut eu pt dps test.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 30-09-2024, 05:23:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x