User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485996
odium

[Black Metal \m/]



Status: Offline
(since 18-08-2015 15:01)
Joined: 15 Sep 2010
Posts: 58, Topics: 7
Location: Timisoara

Reputation: 74.1
Votes: 6

 
Post Posted: 02-10-2011, 14:37:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 20
3. Localitate: Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? ~3-4h/zi, depinde de orarul meu de la facultate.
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Enh
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Shabaka
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/827/wowscrnshot091311141300.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mereu mi-a placut sa joc ca si support/heal, iar shaman-ul imi place din mai multe puncte de vedere: cultura shamanica, spirite, etc.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu folosesc clasicul 3/7/31, spec ce l-am folosit sip e serverul official. Ca si shaman healer nu cred ca este o anumita rotatie care trebuie utilizata: Ripitide ca sa am Tidal Waves -> HW/GHW/HS. Mereu ES pe tank, daca sunt 2 resto shamans pun ES pe celalalt shaman ca sa previn casting time loss si mereu Unleash Elements alaturi de ELW. Evident Water Shield on pe mine. Stats Importante: INT->SPIRIT->HASTE(916 soft cap)->MASTERY->CRIT/Haste. Gems: Red: 40 INT, Yellow: 20INT+20HASTE/MASTERY, Blue:20INT+20SPIRIT.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe official dupa ce s-a lansat TBC. Au urmat WotLK si Cata. Pe cand era versiunea ~3, WotLK, am inceput si eu pe Freakz, sa vad cum e. Bug-uri la inceput, dar mi s-a parut cel mai bun server romanesc. Pe official am gustat din primul content si putin din Firelands.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in LIFE IS PVE, lumea s-a cam dispersat dupa aparitia Cataclysm-ului si nu mai avea rost sa continui.
12. Detalii PC***. Procesor Intel i3, 3GB DDR3, ATI 1GB video card, internet prin fibra optica 100mb, casti cu microfon.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Trebuie sa recunosc ca v-am urmarit de mult timp. Cand am vazut ca ati dat jos Argaloth, Realm First, mi-am adus aminte cu bucurie de placerile si euforia de pe serverul oficial cand cineva primeste Realm First. De ce doresc sa ma alatur voua? Simplu: eu am fost obisnuit cu raidurile saptamanale pe oficial, alaturi de guildmates. S-a muncit din greu, chiar daca nu am fost hardcore raiding guild. Cred, defapt sunt sigur, ca alaturi de voi am din ocazia sa gust din acele placeri mai sus mentionate. De asemenea, imi place sa lucrez cu oameni maturi, cu oameni care accepta cand li s-a spus ca au gresit si de asemenea accepta critica, in special cea constructiva.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Da, sunt studen de automatica si calculatoare. De lucrat inca nu, mai am timp. Timpul liber mi-l petrec cu prietenii dar si in cadrul unei organizatii studentesti din care fac parte. Hobbys: DnB(Neurofunk) & Dubstep music, Black Metal (ciudat), filozofia, fotbalul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Urasc mediocritatea si incultura, nu imi plac agramatii si cei ce vor sa para ceva ce nu sunt. Imi plac glumele ironice si seriozitatea.
Am obs la Qiu ca da dovada de experienta si seriozitate cand vorbeste cu lumea. Despre mine in final, nu sunt eu zeu doar ca am jucat pe oficial, chiar deloc, dar mi-ar placea sa joc alaturi de voi, din motivele pe care le-am mentionat mai sus: experienta voastra + seriozitate si strictete.


http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Shabaka
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 02-10-2011, 14:56:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shabaka - nu recrutam shamani atm.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fanaticu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-11-2011 22:51)
Joined: 02 Oct 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50
Votes: 2

Post Posted: 02-10-2011, 18:49:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Bogdan
2. Varsta:18
3. Localitate:Tg-Jiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
aproximativ de la 16:00 pana la 01:00 zilnic
4. Clasa:DK
5. Main Spec/OFF spec:Tank/DPs
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fanaticu
7. Screenshot cu Interfata**: interfata standard Blizzard
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? E specul pe care joc inca de pe Wotlk pt a tanca.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Cataclysmul a fct ca Dk sa tankeze numai pe blood acm in ceea ce priveste rotatia folosesc Death strike , hearth strike , necrotic strike , spam de death coil + anti-magic sheel si icebone fortitude la nevoie ) dupa cu m am observat importanta soketelor cu dodge si pary au o mai mare valoare decat cele cu stamina . primul stats si cel mai important este hitul care trebuie sa ai cap de 4.63 % la dk pt a nu da miss dupa care pary, dodge , mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc wow de pe TBC primul meu caracter a fost un warrior tank si de atunci am prins eu febra asta cu tancatu dupa care pe wotlk am jucat Dk tank pt ca hp-ul si healul pe care si-l dadea in comparatie cu warriorul mi se parea un improove . Mentionez ca pe Wotlk am facut tot Icc cap coada cu fosta guilda de la alianta Addicted care sa desfiintat .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Guilde in care am fost : Addicted , The Betrayers iar dupa desfiintarea lor mi-am gasit refugiul in PVE care nu prea mai era in floare atunci .
12. Detalii PC***.Placa video : Nvidia 1 GB / 2gb ram /procesor 2.8 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Caut oameni maturi cu experienta cu care ma pot intelege si de ce nu de la care am de invatat si la randul meu sa ajut membrii.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev Clasa a - 12 - a , fire vesela , comunicativa , prietenoasa iar timpul liber il petrec la PC si practicarea diferitelor sporturi gen footbal , skandeberg , BIliard etc....
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Dati-mi o sansa!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 02-10-2011, 19:37:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fanaticu- Respins



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
powerpui

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2011 09:36)
Joined: 02 Oct 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 02-10-2011, 20:39:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan Valentin

2. Varsta: 22
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde 2-4 ore daca e si mai mult
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Prot / Holy
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Battossay

7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/9/wowscrnshot100211212246.jpg/
nu am stat sa o customizez..... reduce lagu interfata baisic

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
hm... pt ca prot paladin e cel mai tare tank in Cataclysm

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
important e mitigation adica ( block, parry dodge + un minim de HP de 150k)

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

joc wow de cand a aparaut ( am jucat pe blizz de la sfarsitu la vanila pana acu in cataclysm)

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
.....sincer numai copii sub 18 ani cuc are nu ai ce discuta sau fara activitate in guilda

12. Detalii PC***.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa fac PVE

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student master anu 1 .... Gamer.... plm

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
poate ca trebuia sa scriu cat mai elaborat aplicatia da sincer sa zic imi stiu clasa foarte bine stiu ce encountarurile foarte bine si cate aplicatii pe bliz am facut mi sa cam luat sa scriu la fiecare toate chestiile cu experienta .. rotatiile ... daca nu ma credeti ca sunt bun luati-ma 1 sapt de test daca nu sunt bun ma dati afara si asta e....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 03-10-2011, 02:15:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARILE SUNT OPRITE MOMENTAN.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Core007

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2012 21:06)
Joined: 05 Sep 2011
Posts: 12, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 64.1
Votes: 6

 
Post Posted: 04-10-2011, 09:27:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adi (dar tot Core mi se spune)
2. Varsta: 18
3. Localitate: Ploiesti , Prahova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : In weekend pot sa stau non-stop pe WoW , iar in timpul saptamanii Dimineata si Seara pana la 12-1-2
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Blood Off-Tank , Frost DD
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=bladecore
7. Screenshot cu Interfata**: http://img195.imageshack.us/img195/8625/wowscrnshot100411100428.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Fiindca este cel mai OP spec de PvP si PvE in acest moment .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Nu exista o rotatie exacta la Death Knight deoarece exista Blood Tap pentru a-ti schimba rotatia dupa placul tau . Conteaza foarte mult ce damage poti sa dai si cat HP ai , pe asta se bazeaza un DK .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : In TBC am inteles cu adevarat ce este jocul asta cand am primit de ziua mea un CD de 2 saptamani pe retail . Dupa aceea , am incercat sa imi fac eu servere sau sa joc pe private , si mi-a cam reusit . La inceputul WOTLK-ului m-am reapucat de blizz si am invatat dk-ul , apoi am stat sa ma obisnuiesc din nou pe private cu bugurile pe ei .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Crue (Ninja Leaderi) , EXILED (Lider inactiv) , The Frozen Order (Guilda in care sunt acuma , ii ajut pe cei mici cum pot)
12. Detalii PC*** : Windows 7 , Procesor de 3.60 dual , Placa Nvidia de 1024 cu 512 biti , Mouse si Tastatura A4Tech , Microfon On , Casti On .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : Fiindca destule persoane v-au laudat drept o guilda activa si organizata ; nu intru pentru iteme , rar o sa cer asa ceva .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Clasa a 11-a , sunt scripter si mapper la cs , am un TeamSpeak de 512 sloturi de care am grija cand am timp liber iar si mai joc si League of Legends ; Toate astea si am si timp pentru viata mea normal !
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Aveti 4 canale Semi-Permanente pe acel teamspeak (fara reclama) ; eu va pot oferi o sectiune permanenta la mine pe teamspeak ; + postul peste acel Closed arata cat de interesat sunt :- )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 05-10-2011, 00:28:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Core007 wrote:
1. Nume IRL: Adi (dar tot Core mi se spune)

As zice respins si as putea sa iti dau o gramada de motive dc, dar nu vreau sa par un raton sau un disperat dupa elitest.
Succes mult in continuare and have fun!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BitzaZaOne

[Hardc0R3 Raider]



Status: Offline
(since 04-06-2018 16:05)
Joined: 19 Oct 2010
Posts: 912, Topics: 20
Location: Deva

Reputation: -133
Votes: 21

   
Post Posted: 05-10-2011, 12:12:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cordo wrote:
Core007 wrote:
1. Nume IRL: Adi (dar tot Core mi se spune)

As zice respins si as putea sa iti dau o gramada de motive dc, dar nu vreau sa par un raton sau un disperat dupa elitest.
Succes mult in continuare and have fun!


Kaos, kaos... Tu respingi dupa numele jucatorilor? sooooo weird.


[quote="Hujin"]Totul se va rezolva la ora 10:00 am.

Edit: Disclamer: cuvintele de mai sus nu trebuie interpretate in mod absolut. Este doar o estimare personala bazata pe calcule statistice la care am adaugat 60 de minute marja de eroare.[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 05-10-2011, 13:10:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BitzaZaOne wrote:
Kaos, kaos... Tu respingi dupa numele jucatorilor? sooooo weird.

Ok, o sa incerc sa explic doar pentru tine pui:

Core007 wrote:
5. Main Spec/OFF spec: Blood Off-Tank , Frost DD

- dc "blood off-tank" nu ai incredere in tine ca poti tine main tank, tinand cond ca dk tank e cel mai bine scriptat momentan pe server.
- ce inseamna "frost dd" ? frost duble dps? frost do dodo? frost dual dweelding? cred ca dual wield....nu stiu sigur

Core007 wrote:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Fiindca este cel mai OP spec de PvP si PvE in acest moment .

- blood este spec op 1v1, e bun in arene doar pt ca multi copii nu stiu cum sa il bata, e vina lor.
- blood e spec de tank, nu e spec op de tank, e singurul spec.
- frost "dd" da, e cel mai viabil spec de dps

Core007 wrote:
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Nu exista o rotatie exacta la Death Knight deoarece exista Blood Tap pentru a-ti schimba rotatia dupa placul tau . Conteaza foarte mult ce damage poti sa dai si cat HP ai , pe asta se bazeaza un DK .


- ai lovitu potul cel mare cu asta, cred ca ar trebuii sa fie motto pt orice persoana care joaca dk - vai...

Core007 wrote:
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : In TBC am inteles cu adevarat ce este jocul asta cand am primit de ziua mea un CD de 2 saptamani pe retail .

- nu prea cred ca ai inteles mare lucru... tinand cont ca nu puteai face lvl nici macar 60, si multe multe alte chestii , oricum...lucruri pe care le poti face pana la lvl 20, lots of fun...

Core007 wrote:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : Fiindca destule persoane v-au laudat drept o guilda activa si organizata ; nu intru pentru iteme , rar o sa cer asa ceva .

- sincer, oricine spune "nu intru pt. iteme" vai de PLMEA, serios? joci wow doar sa vorbesti cu lumea? spuneti ma acolo
"vreau sa intru sa imi fac gear sa fiu b.i.s. sa dau dmg garla", sa tankez bo$$-like, sa intrec in heal Calugarii Ancestrali ai Zeului SOARE! "

Scuze core, daca te-am jignit.

Putin offtopic: Bitza, tu nu ai cumva niste fund de pupat ? iar au uitat sa iti puna lesa? nu ai niste carti de colorat sau conturi de pierdut, sau niste fund de pupat?...inca esti pus pe rank "sclav"/"mute"/"<insert adjectiv>" sau chestii de genu asta? poor baby...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tze

[Leader of the pack]



Status: Offline
(since 08-02-2013 15:51)
Joined: 12 Apr 2011
Posts: 75, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 61.4
Votes: 6

Post Posted: 05-10-2011, 14:35:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kaos tocmai ai primit achieve pt ultimele posturi , iti trimit imediat.






"Elemental orbs juggler , lightning fast , earth shocker HKP's Class Leader Shamanizer"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 05-10-2011, 14:41:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si cordo si bitza +1 warn. Recrutari or gtfo.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 05-10-2011, 15:17:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am explicat detaliat dc nu vroiam sa il acept pe dk-ul respectiv, asta pentru ca bitza"" era interesat, am precizat apoi ca fac putin offtopic
DOAR pentru a clarifica lucrurile cu BITZA" , care e problema levier vrei tu si bitza ala sa faceti recrutari aici acum?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 05-10-2011, 15:34:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Levier wrote:
Si cordo si bitza +1 warn. Recrutari or gtfo.


Pentru ce warn la Kaos ? E CL la noi in guild.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 05-10-2011, 15:38:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ba, eu zic sa il puneti le levier cl, eventual el sa se ocupe cu toate inviturile din moment ce e interesat si el si bitza pe cine nu accept eu in guilda


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-04-2024, 13:38:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x