User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message486554
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 05-10-2011, 16:09:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cordo wrote:
nu ba, eu zic sa il puneti le levier cl, eventual el sa se ocupe cu toate inviturile din moment ce e interesat si el si bitza pe cine nu accept eu in guilda


Asa facem, s-a votat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 05-10-2011, 16:21:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cordo wrote:
sincer, oricine spune "nu intru pt. iteme" vai de PLMEA, serios? joci wow doar sa vorbesti cu lumea? spuneti ma acolo
"vreau sa intru sa imi fac gear sa fiu b.i.s. sa dau dmg garla", sa tankez bo$$-like, sa intrec in heal Calugarii Ancestrali ai Zeului SOARE! "

Scuze core, daca te-am jignit.

Putin offtopic: Bitza, tu nu ai cumva niste fund de pupat ? iar au uitat sa iti puna lesa? nu ai niste carti de colorat sau conturi de pierdut, sau niste fund de pupat?...inca esti pus pe rank "sclav"/"mute"/"<insert adjectiv>" sau chestii de genu asta? poor baby...


Mai aveti multe texte de ratati?

SCUZE HKP, NU VROIAM SA VA INSULT.

Sau credeti ca daca bagati un scuze asa random, brusc nu mai e insulta, e ponei.


Shocker wrote:
Folositi un limbaj decent. Fara atacuri la persoana sau expresii vulgare. Orice utilizator al forumului vrea sa fie respectat indiferent de varsta, sex, natie sau nivel al cunostintelor. Evitati atitudinile ostile fata de ceilalti utilizatori. (1 - 4 warning-uri / ban temporar/permanent)


Shocker wrote:
Use a decent vocabulary in your posts. Do not verbally attack other users and do not use vulgar expressions. Every user on the forums would like to be respected regardless of their age, sex, gender, nationality or level of education/knowledge. Avoid hostile attitudes towards other users. (1 - 4 Warnings / Temporary or permanent Ban)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 05-10-2011, 17:01:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cordo wrote:
sincer, oricine spune "nu intru pt. iteme" vai de PLMEA, serios? joci wow doar sa vorbesti cu lumea? spuneti ma acolo
"vreau sa intru sa imi fac gear sa fiu b.i.s. sa dau dmg garla", sa tankez bo$$-like, sa intrec in heal Calugarii Ancestrali ai Zeului SOARE! "

Scuze core, daca te-am jignit.

Putin offtopic: Bitza, tu nu ai cumva niste fund de pupat ? iar au uitat sa iti puna lesa? nu ai niste carti de colorat sau conturi de pierdut, sau niste fund de pupat?...inca esti pus pe rank "sclav"/"mute"/"<insert adjectiv>" sau chestii de genu asta? poor baby...


Sa inteleg ca am primit warn pt :
1: "PLMEA"
2: "Putin offtopic: Bitza, tu nu ai cumva niste fund de pupat ? iar au uitat sa iti puna lesa? nu ai niste carti de colorat sau conturi de pierdut, sau niste fund de pupat?...inca esti pus pe rank "sclav"/"mute"/"<insert adjectiv>" sau chestii de genu asta? poor baby"

1: - Da-o naiba daca o fi vro ofensa atat de dura, serios acum, sau poate tu Levier devii un super aparator al vocabularului romanesc, sau chiar te-ai simtit atat de Ofensat la aparitia unui limbaj atat de dur ? doamne Levier vai doamne...te-am expus LIMBAJULUI ostenativ? vai

2: - Care e problema ? nu e asa ? Sa spuna el ca nu e asa, sa spuna el aici sau oricine din ens, ce rank avea el in guilda
Sa spuna el aici ce zicea el ca e in stare sa faca pentru a intra in guilda (eu daca zic probabil ca levier o sa se roseasca pana la calcaie daca pentru "plmea" am primit warn"
Sa spuna Bitza, daca i s-a mai furat contu, Sa spuna bita intradevar daca mai pupa in DOS si in opusul dosu-lui, cum el cu gura lui zicea pe guilda si pe forum.
EU Nu am zis decat -fapte- vorbe, care au fost DEJA spuse de Bitza.

Cat despre afirmatia " nu ai niste carti de colorat " VAI MIE, iarta-ma Levier ca a trebuit sa vezi chiar TU lucru asta.
Deja ma simt vinovat ca te-am expus uni asemenea limbaj, cata impertinenta din partea mea Levier...sa zic eu un lucru atat de pervers lui bitza, baiatu cred ca e traumatizat pe viata.

Lucru ce tu nu ti-ai dat seama e ca din cauza ta Levier si a lui Bitza s-a facut tot spamu asta, si tot oftopicul asta, daca tu esti aparatorul personal al pudorii lui bitza.

Apropo, scuzele mele catre Core, baiatul care facuse aplicatia pe forum, nu au fost ca l-am jignit in cuvinte vulgare ci doar daca i s-a parut lui ca i-as fi subestimat capacitatile de a juca cu dk-ul, in tot postul respectiv nu i-am adresat un cuvant urat. Si ca sa mai clarific inca o data, ce i-am zis lui bitza nu au fost cuvintele mele doar am repetat ce a zis el in trecut...nu cu mult timp in urma.

Tu "ciocanel" ai facut acelasi lucru ca si bitza, intradevar stiu ca e un privilegiu sa primim loc pe forum unde ne putem exprima, si da sunt reguli, si le stiu foarte bine de 1 an de zile nu am luat 1 warn macar, dar tu ai facut acelasi lucru ca si Bitza, in loc sa vezi ca defapt el e vinovatul care vine aici si isi da impresii. DIGG-IT ?





Last edited by Cordo on 05-10-2011, 17:11:10; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 05-10-2011, 17:08:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce nu inteleg eu e de ce membrii HKP continua sa ia warnuri, pe subforumul nostru ? DE CE NU DAI FRATE WARN celor care incep offtopicul si care ne forteaza sa raspundem in felul in care o facem ? Ce vrei sa le spunem la bagaciosii astia fara educatie ?

" Frate, te rog eu, nu mai posta la noi pe subforum, ca nu e frumos. Da sa nu mai postezi ok? Te rog frumos! "

Trebuie sa stam noi sa ce ? Sa explicam altora care nici nu sunt in guilda de ce recrutam cum recrutam, s.a.m.d ? Sau poate vazand ce a postat la noi pe acest topic trebuia sa-l intreb daca e ratat, sau ce cuvinte se mai folosesc in limbajul academic de forum.

Aplici regulamentul fara o judecata dreapta. Si un regulament aplicat fara judecata e un regulament aplicat prost.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tze

[Leader of the pack]



Status: Offline
(since 08-02-2013 15:51)
Joined: 12 Apr 2011
Posts: 75, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 61.4
Votes: 6

Post Posted: 05-10-2011, 17:11:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)






"Elemental orbs juggler , lightning fast , earth shocker HKP's Class Leader Shamanizer"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 05-10-2011, 17:15:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

trebuie sa ne abtinem de la orce comentariu pe forum in contradictoriu cu ce doreste seful warnului.
Ingenunchiati in fata jignirilor si a abuzurilor membri hkp pentru a multumi majoritatea.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Levier
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2012 11:57)
Joined: 15 Feb 2007
Posts: 6876, Topics: 145
Location: Romania

Reputation: 86.5
Votes: 126

 
Post Posted: 05-10-2011, 17:26:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, aveti si voi dreptate. Ma bucur, onest, pentru voi.

Daca n-ati observat, si n-ati observat ca sunteti primii care sariti sa planjeti ca va oprima sefii warnurilor si alte alea dar nu prea stiti ce vorbiti, fact:

PLMEA este exprimare vulgara. Restul de citat care-i in rosu este ostil (puteam sa-ti dau doua warnuri, nu unul) si bitza a primit si el tot un warn.

Ai mai luat un warn cordo acum ca faci flaming cu mine si esti in continuare offtopic. Aveti topic de discutii.

Warnuri nu luati pe subforumul vostru. Luati pe forum, care merge dupa regulamentul asta in toate zonele sale. Invatati asta sau veti lua in continuare warnuri.


Cat despre "de ce nu dai frate warnuri la bulanjii aia de posteaza aiurea."
Raspunsul e simplu. Fiindca in loc sa le faceti report, va apucati sa le comentati gratuit si sa-i insultati.

Nu ma intereseaza ce topic e, al cui e subforumul sau cine-i userul in wow. Incalci regulamentul ti-o iei, INDIFERENT CINE ESTI, DACA AI DONAT, DACA N-AI DONAT, DACA ESTI GUILD MASTER SAU GAME MASTER. OBISNUITI-VA SI INVATATI SA VA COMPORTATI CA NISTE OAMENI NORMALI.

Deasemenea, tze, si tu un warn
Quote:
Evitati posturile monosilabice de genul "OK", "Ms", "Bv" sau altele care nu denota altceva decat incultura si lipsa de respect. (1 Warning)


@tulpan: Serios? Pot sa vad postul tau pe headerul de la OTV pe la ora 22.00

@Catalepsia: Ca ultima precizare: Aplic regulamentul conform judecatii mele care printre altele este judecata care conteaza. Ca tu nu esti de acord cu ea nu este problema mea in nici un fel.


Si de la acest post incolo, ori vedem niste recrutari si chestii aferente, ori incep cu warnuri pentru offtopic. Luati discutia si o duceti la discutii/offtopic sau faceti topic special, ii puneti titlul "rugul lui Levier" si ardeti acolo cu gratie. (disclaimer: si acolo se aplica regulamentul)


@Cordo si postul de sub mine: Nu. Insistati sa va certati cu un SMOD in topicul gresit, acolo va raman posturile.



Last edited by Levier on 05-10-2011, 17:35:26; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 05-10-2011, 17:30:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vezi ca deja faci offtopic aici, daca ai ceva de zis te rog sa folosesti Discutii
si daca esti dragut sa muti posturile de mai sus, inclusv asta pe Discutii
Multumesc -

@ Levier in postul de mai sus, pai daca tot te ocupi de forum esti esti mare sef, dece nu repari la ce ai ajutat sa se strice, adica offtopic aici?
sau ... ce nu poti? sau...interese personale sunt mai presus ? daca poate cineva sa mute posturile cine poate ? la cine sa cer ajutor?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Core007

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2012 21:06)
Joined: 05 Sep 2011
Posts: 12, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 64.1
Votes: 6

 
Post Posted: 05-10-2011, 18:05:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cordo wrote:
BitzaZaOne wrote:
Kaos, kaos... Tu respingi dupa numele jucatorilor? sooooo weird.

Ok, o sa incerc sa explic doar pentru tine pui:

Core007 wrote:
5. Main Spec/OFF spec: Blood Off-Tank , Frost DD

- dc "blood off-tank" nu ai incredere in tine ca poti tine main tank, tinand cond ca dk tank e cel mai bine scriptat momentan pe server.
- ce inseamna "frost dd" ? frost duble dps? frost do dodo? frost dual dweelding? cred ca dual wield....nu stiu sigur

Core007 wrote:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Fiindca este cel mai OP spec de PvP si PvE in acest moment .

- blood este spec op 1v1, e bun in arene doar pt ca multi copii nu stiu cum sa il bata, e vina lor.
- blood e spec de tank, nu e spec op de tank, e singurul spec.
- frost "dd" da, e cel mai viabil spec de dps

Core007 wrote:
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Nu exista o rotatie exacta la Death Knight deoarece exista Blood Tap pentru a-ti schimba rotatia dupa placul tau . Conteaza foarte mult ce damage poti sa dai si cat HP ai , pe asta se bazeaza un DK .


- ai lovitu potul cel mare cu asta, cred ca ar trebuii sa fie motto pt orice persoana care joaca dk - vai...

Core007 wrote:
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : In TBC am inteles cu adevarat ce este jocul asta cand am primit de ziua mea un CD de 2 saptamani pe retail .

- nu prea cred ca ai inteles mare lucru... tinand cont ca nu puteai face lvl nici macar 60, si multe multe alte chestii , oricum...lucruri pe care le poti face pana la lvl 20, lots of fun...

Core007 wrote:
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre : Fiindca destule persoane v-au laudat drept o guilda activa si organizata ; nu intru pentru iteme , rar o sa cer asa ceva .

- sincer, oricine spune "nu intru pt. iteme" vai de PLMEA, serios? joci wow doar sa vorbesti cu lumea? spuneti ma acolo
"vreau sa intru sa imi fac gear sa fiu b.i.s. sa dau dmg garla", sa tankez bo$$-like, sa intrec in heal Calugarii Ancestrali ai Zeului SOARE! "

Scuze core, daca te-am jignit.

Putin offtopic: Bitza, tu nu ai cumva niste fund de pupat ? iar au uitat sa iti puna lesa? nu ai niste carti de colorat sau conturi de pierdut, sau niste fund de pupat?...inca esti pus pe rank "sclav"/"mute"/"<insert adjectiv>" sau chestii de genu asta? poor baby...


Hai sa te lamuresc putin , vad ca esti destul de incompatibil cu viata asta :

1.Off-tank = offensive tank
dd = damage dealer , hmm gandirea asta !

2.Sa-ti explic pe rand , vad ca esti gigi contra :
- Este OP fiindca sunt altii incapabili sa-i faca counter
- Da mai mult damage ca un frost dk in acest moment
- Nu e numai 1v1 , practic te certi singur , avand in vedere ca arenele sunt 2v2 , 3v3 si 5v5

3.Vrei adevarul ? Bun . Aia e cea mai tampita intrebare din istoria wow-ului ; fiecare cu combo-ul lui .

4.Dupa ce am primit acele 2 saptamani , m-am abonat la ei . Posibil ca unele minti sa nu inteleaga asta , dar ma asteptam la mai mult de la voi :- )

5.Eu joc WoW ca sa ajut alte persoane si sa ajung cunoscut si pe acest server prin activitatea mea . Tu pe de alta parte , avand acea ideologie in minte , numai pentru iteme joci . GG.

6.Nu am nicio idee cine e bitza , nu ma intereseaza , dar eu vad pe altcineva pupand curu' pe aici

Scuze nenea' daca te-am jignit =)

@@L.E: Kaos ... inainte sa comentezi la mine , ar trebui sa fi mai atent fiindca , te-am batut de atatea ori in pvp ca nu mai tin minte . Resentimente ? :- )

@@@ tze : sincer ?
http://bgeiger.net/photos/main.php?g2_view=core.DownloadItem&&g2_itemId=255&&g2_serialNumber=2


 
Staff message (Levier):
 
+1 warn. Deschide ochii, tocmai ce-a fost sanctionat pentru postul ala. Nu era necesar sa faci si tu flaming.




Last edited by Core007 on 05-10-2011, 18:11:50; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 05-10-2011, 18:09:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai report.

catalepsia wrote:
-> Decizia de a respinge o aplicatie NU se discuta.


Nici macar nu trebuia sa iti dam explicatii, nu-ti vezi lungul nasului?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Core007

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-06-2012 21:06)
Joined: 05 Sep 2011
Posts: 12, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 64.1
Votes: 6

 
Post Posted: 05-10-2011, 18:14:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Ai report.

catalepsia wrote:
-> Decizia de a respinge o aplicatie NU se discuta.


Nici macar nu trebuia sa iti dam explicatii, nu-ti vezi lungul nasului?


Next fail incoming .

Unde am fost refuzat ? "as spune" nu este o decizie .
Report , warn , da-ti singur pentru ... romana .

Dar tu , iti vezi lungul nasului ?


 
Staff message (Zohlomg):
 
+1 warn


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cordo
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-12-2011 17:44)
Joined: 13 Oct 2010
Posts: 722, Topics: 102
Location: Small Cally' 205200

Reputation: -13.1
Votes: 15

 
Post Posted: 05-10-2011, 18:26:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Core, tiam zis esti nablet, pararel cu jocu, nu ai ce cauta aici, nu stiu ce ai facut tu in arena, nu te tin minte reprezinti pt mine ce reprezinta cea mai mica insecta posibila prinsa in grila unui dric. 0 skill 0 om, joci sa ajuti lumea? ajuta-ma si cara-te de aici.
Respins atunci, respins acum. ramai la cs-ul tau sau la serveru tau personal de wow. esti depasit si liber sa pleci.

Momentan toate recrutarile sunt inchise.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 05-10-2011, 18:28:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTARILE SUNT INCHISE. CINE MAI POSTEAZA DUPA MINE ARE REPORT.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tze

[Leader of the pack]



Status: Offline
(since 08-02-2013 15:51)
Joined: 12 Apr 2011
Posts: 75, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 61.4
Votes: 6

Post Posted: 06-10-2011, 13:13:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Levier wrote:
Ok, aveti si voi dreptate. Ma bucur, onest, pentru voi.

Daca n-ati observat, si n-ati observat ca sunteti primii care sariti sa planjeti ca va oprima sefii warnurilor si alte alea dar nu prea stiti ce vorbiti, fact:

PLMEA este exprimare vulgara. Restul de citat care-i in rosu este ostil (puteam sa-ti dau doua warnuri, nu unul) si bitza a primit si el tot un warn.

Ai mai luat un warn cordo acum ca faci flaming cu mine si esti in continuare offtopic. Aveti topic de discutii.

Warnuri nu luati pe subforumul vostru. Luati pe forum, care merge dupa regulamentul asta in toate zonele sale. Invatati asta sau veti lua in continuare warnuri.


Cat despre "de ce nu dai frate warnuri la bulanjii aia de posteaza aiurea."
Raspunsul e simplu. Fiindca in loc sa le faceti report, va apucati sa le comentati gratuit si sa-i insultati.

Nu ma intereseaza ce topic e, al cui e subforumul sau cine-i userul in wow. Incalci regulamentul ti-o iei, INDIFERENT CINE ESTI, DACA AI DONAT, DACA N-AI DONAT, DACA ESTI GUILD MASTER SAU GAME MASTER. OBISNUITI-VA SI INVATATI SA VA COMPORTATI CA NISTE OAMENI NORMALI.

Deasemenea, tze, si tu un warn
Quote:
Evitati posturile monosilabice de genul "OK", "Ms", "Bv" sau altele care nu denota altceva decat incultura si lipsa de respect. (1 Warning)


@tulpan: Serios? Pot sa vad postul tau pe headerul de la OTV pe la ora 22.00

@Catalepsia: Ca ultima precizare: Aplic regulamentul conform judecatii mele care printre altele este judecata care conteaza. Ca tu nu esti de acord cu ea nu este problema mea in nici un fel.


Si de la acest post incolo, ori vedem niste recrutari si chestii aferente, ori incep cu warnuri pentru offtopic. Luati discutia si o duceti la discutii/offtopic sau faceti topic special, ii puneti titlul "rugul lui Levier" si ardeti acolo cu gratie. (disclaimer: si acolo se aplica regulamentul)


@Cordo si postul de sub mine: Nu. Insistati sa va certati cu un SMOD in topicul gresit, acolo va raman posturile.



am avut post monosilabic ? sau de ce am luat warn ? -



"Elemental orbs juggler , lightning fast , earth shocker HKP's Class Leader Shamanizer"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 08-10-2011, 14:50:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM:

- HOLY PRIEST
- PALADIN RETRI





Last edited by Catalepsia on 08-10-2011, 19:00:46; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 07-05-2024, 10:32:38
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x