User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message488123
puiiu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 12-01-2012 22:26)
Joined: 03 Aug 2010
Posts: 119, Topics: 40
Location: pe marte

Reputation: 66.5
Votes: 4

Post Posted: 08-10-2011, 15:13:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Gabi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Oltenita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :intre orele 14:00-18:00 nu is on
4. Clasa: retry
5. Main Spec/OFF spec: retry holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Warspyy
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/5/wowscrnshot100811155141.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :pt ca asta joc de pe TBC (retry)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe TBC nu am facut pve deloc. WOltk icc rs toc ulduar naxx. Cata BH
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) . FAA am iesit pt m*am certat cu cineva si in death note am iesit ca m*am transferat la h
12. Detalii PC***. RAM 2gb placa video 1gb doar ce e necesar
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? faceti mult pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : cls 12-a etc nu dau explicati pt viata personala
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nimic important

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 08-10-2011, 15:18:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Warspyy - Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 08-10-2011, 20:52:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Paul
2. Varsta: 17
3. Localitate: Calarasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :Depinde de program ( la raiduri pot fi )
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Survival / MM
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gladys
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/5/wowscrnshot100811155141.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pentru ca este mult mai fiabil momentan , pana se fac unele talente de pe specu' de MM
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc) Gemming ( Full Mastery / Agility ) Rotatie ( nu e una anume dar eu pe aceasta o aplic , SS-Explosiv-Black Arrow-Cobra shot pana se duc cd-urile , Punand la fel trap launcher+ice trap la cd ) Spec ([3/7/31])
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc de pe tbc primul meu server fiind abcwow , apoi m-am mutat pe freakz pe wotlk si de atunci numai aici joc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) . EliteNightStalkers
12. Detalii PC***. Placa Video de 512 , Memorie 2g , Procesor Intel 2,5ghz dual core , microfon / casti .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru progresele care le-ati facut si pareti oameni seriosi .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 08-10-2011, 21:01:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Gladys - Cred ca glumesti. RESPINS


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Paul !?

[Maniac]



Status: Offline
(since 31-03-2020 22:01)
Joined: 21 Jul 2011
Posts: 1269, Topics: 104
Location: Calarasi

Reputation: 62.2
Votes: 49

Post Posted: 08-10-2011, 21:04:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum ti-ai dat seama ;-?

EDIT: Gata boss


 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
Nu mai posta in topic daca nu ai de gand sa ramai la subiect. Altfel iei warn.




Last edited by Paul !? on 08-10-2011, 21:12:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 08-10-2011, 21:09:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Paul !? wrote:
Cum ti-ai dat seama ;-?



Catalepsia wrote:
-> Decizia de a respinge o aplicatie NU se discuta.


Ai primit report pentru ca reply-ul tau nu contine o aplicatie la guilda. Mult noroc in gasirea uneia care sa ti se potriveasca.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eddlol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-05-2013 06:04)
Joined: 02 Jan 2011
Posts: 18, Topics: 5
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 99.6
Votes: 3

 
Post Posted: 08-10-2011, 21:58:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:
Edward Codrescu
Varsta:
19
Localitate:
Bucuresti
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
5-6 ore pe zii, chiar mai mult depinde de program.
Clasa:
Hunter
Main Spec/OFF spec:
MM / Survival la nevoie.
Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Eddlol
Screenshot cu Interfata:
http://imageshack.us/photo/my-images/17/wowscrnshot092711104110.jpg/
De ce ai ales specul pe care joci acum?
Destul de accesibil si usor de optimizat.
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Am ales MM ca main spec(3/34/4) deorece il consider mai solid atat PVE cat si PVP. Ca gemmuri am ales 40 agility / 20 agility - 20 crit. Agi>Crit>Hit>Haste(nu merge pe freakz din pacate)>Mastery. Rotatie - Serpent Sting-> Chimera la CD, steady, aimed + arcane shot cand am spare focus, Rapid Fire+Blood Fury la CD, Missdirection/Feigndeath in caz de aggro.
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
M-am apucat de WoW in patchu' 2.2.0 (TBC) incepand cu un Hunter(server instant 70) si am renuntzat la el indata ce am realizat ca rogue-l este mult mai amuzant, stealth abuse FTW (Fail server) am continuat asa invatzand zii de zii lucruri noi. Am renuntzat la acel server deoarece crea mult prea multe neplaceri si am trecut la un High-rate, evident cu un rogue (2.4.3) farmand BT iar apoi sunwell la greu. A fost o pauza de aprox. 2 luni apoi am inceput din nou in Wotlk cu un warlock unde am facut numai PVE atat cat se putea(ulti..), am gasit o guilda care am iubito. La scurt timp aceasta s-a mutat pe freakz deoarece evident ulti dadea rateuri. Fiind server nou am inceput cu un Pala Ret, Icc 5/25(n/hc) saptamanal, in fine tot tacamul. Au intervenit ceva probleme in familie si am renuntzat din nou la joc pentru aprox 5 luni verificand lunar care mai e treaba. Am revenit in Cata, paladinul nu mai era pe placul meu si am trecut mai departe facand hunteru-l 85, de aici am inceput sa joc numai pe el -.
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Method(WOTLK): Aici am gasit cam absolut TOT ce imi puteam dorii, raiduri LA GREU, socializare si respect, s-a stricat treaba apoi (GM a plecat, si de aici s-a stricat tot)
Realness - neorganizata, nu intzelegeam nimic, am iesit rapid.
Actual - The betrayers, nu sunt pe placul meu, mult prea multa inactivitate si tacere, cam fiecare pt el.
Detalii PC.
Proc: Intel Core 2 Duo E6550 2.2GHZ, Placa video: GeForce 9600GT 512 MB, RAM: 4GB, HDD: 260. Dispun TS3/Skype + Microfon.
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Lipsa de activitate, neavand o guilda exclusiv PVE am ales PVP pentru a nu ramane "CHEL".., tin sa precizez ca am facut Halfus 10n/25hc, ToT si Hoo si cunosc perfect actualele scripturi. Vreau o guilda care sa fie activa sa poti face treaba, si socializa. Decat sa bantuai prin ORG stand afk mai bine fac un dungeon/raid. Consider ca pot indeplinii cerintzele pe care le cautatzi.
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Am terminat 12 clase anul acesta(Bacul picat -), sunt pasionat de IT. Zilnic sala 1-2h, seara o berica un film este perfect D:. Iubesc animalele -. Invatz rapid si ma adaptez in functie de cerinte.
Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Desi nu recrutatzi Hunteri, poate se face loc de 1 -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killars

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2015 08:17)
Joined: 02 Jul 2011
Posts: 120, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 231.5
Votes: 11

 
Post Posted: 09-10-2011, 19:00:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eddlol /w Killars ingame.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
odium

[Black Metal \m/]



Status: Offline
(since 18-08-2015 15:01)
Joined: 15 Sep 2010
Posts: 58, Topics: 7
Location: Timisoara

Reputation: 74.1
Votes: 6

 
Post Posted: 09-10-2011, 19:50:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? ~4h, depinde de orarul meu de la faculta
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Enh
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Shabaka
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/827/wowscrnshot091311141300.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mereu mi-a placut sa joc ca si support/heal, iar shamanul imi place din mai multe puncte de vedere: cultura shamanica, spirite, etc.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu folosesc clasicul 3/7/31, spec ce l-am folosit si pe serverul oficial. Ca si shaman healer nu cred ca este o anumita rotatie care trebuie utilizata: Ripitide ca sa am Tidal Waves -> HW/GHW/HS. Mereu ES pe tank, daca sunt 2 resto shamans pun ES pe celalalt shaman ca sa previn casting time loss si mereu Unleash Elements alaturi de ELW. Evident Water Shield on pe mine.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe oficial dupa ce s-a lansat TBC. Au urmat WotLK si Cata. Pe cand era versiunea ~3, WotLK, am inceput si eu pe Freakz, sa vad cum e. Bug-uri la inceput, dar mi s-a parut cel mai bun server romanesc. Pe oficial am gustat din primul content si putin din Firelands.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in LIFE IS PVE, lumea s-a cam dispersat dupa aparitia Cataclysm-ului si nu mai avea rost sa continui.
12. Detalii PC***. Procesor Intel i3, 3GB DDR3, ATI 1GB video card, internet prin fibra optica 100mb, casti cu microfon.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Trebuie sa recunosc ca v-am urmarit de mult timp. Cand am vazut ca ati dat jos Argaloth, Realm First, mi-am adus aminte cu bucurie de placerile si euforia de pe serverul oficial cand cineva primeste Realm First. De ce doresc sa ma alatur voua? Simplu: eu am fost obisnuit cu raidurile saptamanale pe oficial, alaturi de guildmates. S-a muncit din greu, chiar daca nu am fost hardcore raiding guild. Cred, defapt sunt sigur, ca alaturi de voi am din ocazia sa gust din acele placeri mai sus mentionate. De asemenea, imi place sa lucrez cu oameni maturi, cu oameni care accepta cand li s-a spus ca au gresit si de asemenea accepta critica, in special cea constructiva.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Da, sunt studen de automatica si calculatoare. De lucrat inca nu, mai am timp. Timpul liber mi-l petrec cu prietenii dar si in cadrul unei organizatii studentesti din care fac parte. Hobbys: DnB(Neurofunk) & Dubstep music, Black Metal (ciudat), filozofia, fotbalul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Urasc mediocritatea si incultura, nu imi plac agramatii si cei ce vor sa para ceva ce nu sunt. Imi plac glumele ironice si seriozitatea.
Am obs la Qiu ca da dovada de experienta si seriozitate cand vorbeste cu lumea. Despre mine in final, nu sunt eu zeu doar ca am jucat pe oficial, chiar deloc, dar mi-ar placea sa joc alaturi de voi, din motivele pe care le-am mentionat mai sus: experienta voastra + seriozitate si strictete.


http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Shabaka
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rea

[tu dã bi dã best]



Status: Offline
(since 23-01-2018 15:18)
Joined: 16 May 2011
Posts: 2299, Topics: 41
Location: sector 2 bucuresti

Reputation: 275.1
Votes: 67

   
Post Posted: 09-10-2011, 22:43:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Reah

2. Varsta: aproape 18

3. Localitate: Bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? dupa ora 14 pana la 23 in cursul saptamanii iar in weekend cat este nevoie -

4. Clasa: priest shadow

5. Main Spec/OFF spec: shadow ambele (1pve main / off pvp)

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Reah

7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/f/225/wowscrnshot100911230349.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? de cand m-am apucat sa joc pe priest am ales shadow nu stiu de ce probabil dupa nume preotul intunecat - ... si pentru faptul ca imi place sa fiu in top la dps desigur ca la inceput nici nu stiam cu ce se mananca priestul .. dar cu timpul incet incet m-am prins de rotatie si totul e foarte usor acum

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
--in primul rand talentele sunt cam tipice adica nu selectezi in silece sau stun(cu disarm) deoarece nuti sunt de folos in pve ... si alegi in talente care iti ofera reduce mana sau reduce cd la spelluri de threat pentru a nu crea neplaceri tancilor
--rotatia nu e foarte complicata depinde de la om la om cum vrea sa inceapa : pain->d.p->v.t->m.b apoi le reimprospatezi cand se duce timpul
--gearul dupa parerea mea este foarte important deoarece iti schimba mult din performante in toate privintele ..dar daca esti om si te respecti te gandesti si iti propui sa fi mai bun pe zi ce trece sau de la un raid la altul ... (de ex: ai fost pe 6 din 10 la dps si ai in gear de sparge gura targului ... ti se face observatie si te straduiesti sa iti depasesti limitele si sa fi mai practic )
--gemurile sunt diferite mult fata de wotlk unde puneai spell power cu haste ... acum mastery`ul ajuta enorm de mult (cel putin la priest) la cresterea dmg`ului doturilor .. insa intellectul este limitat si nu poti face abuz de spamm pe 1 singur spell .. haste`ul isi face si el treaba dar nu in primele locuri (poate din equip din iteme) ... dupa parerea mea : mastery->intellect->crit->haste->spirit

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am inceput sa joc pe spidernet de pe 3.0.9 nu stiam nici cum se creste 1 char ... omoram mobi sa fac lvl dar cu ajutorul unor prieteni am inceput sa invat cum se joaca
raidurile au fost un lucru important in aprofundarea cunostintelor in materie de clasa spec rotatie
pe wotlk stiu toate dungeons/raids posibile cu scipturile de rigoare iar pe cataclysm suntem cu totii la inceput .. tu totii inca invatam dat fiind ca esti un expansion nou , lucruri noi de la un patch la altul , nici nu se pune problema de scripturi (numai din curiozitate te uiti macar pe youtube/wowhead sa vezi care e scriptul la raidurile noi si iti faci o idee ceea ce ar trebui sa faci)

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
prima guilda de pe freakz a fost The Army of Lightness unde am crescut mainul de pe wotlk (pala holy- Rea) unde lam dus pana la best in slot apoi am trecut la off char adica priestul la care am ramas pana in momentul de fata

12. Detalii PC***.
placa video 512 , 2 gb ram , amd athlon dual core procesor , microfon+ casti on
internetul il am de 4 ani si nu a facut nici macar 1 data vreo problema , cum zic unii wber imba awesome speed -

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
n-am de gand sa fiu ca altii gen "ptr ca e cea mai smekera guilda" NU
vreau sa intru in aceasca guilda ptr :
1- raiduri organizate cu oameni care isi cunosc clasa foarte bine
2- socializare cu membrii care au cel putin cei 7 ani de acasa
3- dupa munca depunsa , dkp primite ca rasplata voi bida pentru itemele muncite fara a suferii daca altcineva vai doamne mi-a luat itemu

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
ma numesc ionut dar de cand am intrat in liceu lumea mi-a spus johnny ,, peste 5 luni fac 18 ani , elev in clasa a 11-a , inca nu am un job desi as dori unul . timpul liber il petrec in funtie de dispozitie dar si de vreme , nu toata ziua cu ochii in WOW Hypnotized pwe pwe i`m the best (life is good) .

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
va multumesc ca ati avut rabdarea sa cititi cererea mea -


Good luck and have fun !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deenman
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 01:44)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 28, Topics: 7
Location: Cluj

Reputation: 46.4
Votes: 2

Post Posted: 10-10-2011, 00:41:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neavand nici o legatura cu conducerea guilde HKP ,pe care o respect, (sunt membru) tin sa precizez pentru cei care vor face apply-uri ca raidurile la noi de obicei incep la ora 22 ( de asta se impune si o anumita varsta, printre altele). Bafta si play da gamez.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyyltester

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2011 04:48)
Joined: 10 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 41.5
Votes: 3

Post Posted: 10-10-2011, 14:41:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Later edit :

Aplicatie stearsa , ma bucur ca va dati interesu in a citi orice aplicatie!

Bafta la joc



Last edited by skyyltester on 10-10-2011, 18:08:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RnGbeastXoXo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-02-2012 15:35)
Joined: 10 Oct 2011
Posts: 10, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 57.7
Votes: 2

Post Posted: 10-10-2011, 17:08:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Mircea
2. Varsta:17 ,
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?pe zi 2-3 ore pe saptamna 20-25. Sunt dispus sa ajut guilda cu xp cap/zi -
4. Clasa:Mage
5. Main Spec/OFF spec:Frost / Arcane
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rngbeastxoxo
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&l=img714/2162/wowscrnshot101011155545.jpg&&via=mupload&&newlp=1
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? l-am ales pt ca este unul dintre cei mai buni dps joc cu el de pe tbc. si cred ca ma voi bate cu baietii la dps .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Acest spec este oarecum discutabil fiind preferabil in lupte unde exista foarte mult damage pe raid. De asemenea daca simt ca tankul nostru nu se descurca prea bine cu threatul si nu dispune de un rogue / hunter care sa il ajute sa mentina threatul pe target este indicata sa mut 1 sau chiar 2 puncte din Arcane Stability in Arcane Subtlety.
Asadar, "rotatie":
3x / 4x AB + *se activeaza MB* + AM
4x AB + *MB nu se activeaza* + ABR
Cat despre sokete +crit+hit+mastery pt ca aste trebuie -haste pt ca nu prea se joaca si nu e bun.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Sa incepem cu inceputul :
-TBC : BT(FULL),Sunwell(full)
-Woltk : Rs10/25 n/h (full) , Icc 10/25 n/h (full) all hcs (banuiesc ca nu va intereseaza.)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-Pirde (nu imi plac nu sunt nici pe plan PvP si nici catus de putin PvE)
-AirWalk(WOLTK lave certuri ..)
-Mad Dogs (pana la desfiintare)
12. Detalii PC***.
Processor : Pentium(R)Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHz
Installed memory(RAM) 3.00GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Petru ca am auzit ca este o guilda capabila pt raiduri bune si oamenii sunt foarte de treaba ..
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student inca in a 11-ea , lucrez ma joc wow , imi petrect timpul la scoala wow si cam atat , hobiul meu este si in acelasi timp cel mai preferat si iubit sport pe care il si practie handbalul.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nici o mentiune de altfel multumesc si HaveFun incontinuare.



Last edited by RnGbeastXoXo on 10-10-2011, 17:48:04; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-10-2011, 17:42:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respinsi toti.

catalepsia wrote:

RECRUTAM:

- HOLY PRIEST
- PALADIN RETRI



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-10-2011, 18:19:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Also, am extins putin lista.

RECRUTAM:

- HOLY PRIEST
- PALADIN RETRI
- DK DPS
- Shaman Resto/Enhancement



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 14-05-2024, 09:00:09
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x