User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message499939
odium

[Black Metal \m/]



Status: Offline
(since 18-08-2015 15:01)
Joined: 15 Sep 2010
Posts: 58, Topics: 7
Location: Timisoara

Reputation: 74.1
Votes: 6

 
Post Posted: 11-10-2011, 13:00:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristian

2. Varsta: 20

3. Localitate: Timisoara

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? ~4h, depinde de orarul meu de la faculta

4. Clasa: Shaman

5. Main Spec/OFF spec: Resto/Enh

6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Shabaka

7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/577/wowscrnshot100911204513.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mereu mi-a placut sa joc ca si support/heal, iar shamanul imi place din mai multe puncte de vedere: cultura shamanica, spirite, etc.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu folosesc clasicul 3/7/31, spec ce l-am folosit si pe serverul oficial. Ca si shaman healer nu cred ca este o anumita rotatie care trebuie utilizata: Ripitide ca sa am Tidal Waves -> HW/GHW/HS. Mereu ES pe tank, daca sunt 2 resto shamans pun ES pe celalalt shaman ca sa previn casting time loss si mereu Unleash Elements alaturi de ELW. Evident Water Shield on pe mine.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe oficial dupa ce s-a lansat TBC. Au urmat WotLK si Cata. Pe cand era versiunea ~3, WotLK, am inceput si eu pe Freakz, sa vad cum e. Bug-uri la inceput, dar mi s-a parut cel mai bun server romanesc. Pe oficial am gustat din primul content si putin din Firelands.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in LIFE IS PVE, lumea s-a cam dispersat dupa aparitia Cataclysm-ului si nu mai avea rost sa continui.

12. Detalii PC***. Procesor Intel i3, 3GB DDR3, ATI 1GB video card, internet prin fibra optica 100mb, casti cu microfon.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Trebuie sa recunosc ca v-am urmarit de mult timp. Cand am vazut ca ati dat jos Argaloth, Realm First, mi-am adus aminte cu bucurie de placerile si euforia de pe serverul oficial cand cineva primeste Realm First. De ce doresc sa ma alatur voua? Simplu: eu am fost obisnuit cu raidurile saptamanale pe oficial, alaturi de guildmates. S-a muncit din greu, chiar daca nu am fost hardcore raiding guild. Cred, defapt sunt sigur, ca alaturi de voi am din ocazia sa gust din acele placeri mai sus mentionate. De asemenea, imi place sa lucrez cu oameni maturi, cu oameni care accepta cand li s-a spus ca au gresit si de asemenea accepta critica, in special cea constructiva.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Da, sunt studen de automatica si calculatoare. De lucrat inca nu, mai am timp. Timpul liber mi-l petrec cu prietenii dar si in cadrul unei organizatii studentesti din care fac parte. Hobbys: DnB(Neurofunk) & Dubstep music, Black Metal (ciudat), filozofia, fotbalul.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Urasc mediocritatea si incultura, nu imi plac agramatii si cei ce vor sa para ceva ce nu sunt. Imi plac glumele ironice si seriozitatea.
Am obs la Qiu ca da dovada de experienta si seriozitate cand vorbeste cu lumea. Despre mine in final, nu sunt eu zeu doar ca am jucat pe oficial, chiar deloc, dar mi-ar placea sa joc alaturi de voi, din motivele pe care le-am mentionat mai sus: experienta voastra + seriozitate si strictete.


http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&cn=Shabaka
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyyltester

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2011 04:48)
Joined: 10 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 41.5
Votes: 3

Post Posted: 11-10-2011, 17:38:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RESPINS

 
Staff message (Gh0sT):
 
Vezi ce si unde postezi. +1 warn.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Deenman
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 11-12-2011 01:44)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 28, Topics: 7
Location: Cluj

Reputation: 46.4
Votes: 2

Post Posted: 11-10-2011, 17:45:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu ce tupeu vi si scrii respins cand nici macar nu esti in guilda?




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 11-10-2011, 19:19:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shabaka - Ironica situatia avand in vedere mesajul de mai sus. Raspunsul e negativ, deoarece timpul pe care-l petreci tu in wow e prea mic pentru ceea ce cautam noi, sper s nu fie cu suparare. Spor lajoc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tykycool

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2016 12:39)
Joined: 28 Mar 2011
Posts: 56, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 94.6
Votes: 4

Post Posted: 12-10-2011, 13:49:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Tica
2. Varsta: 20 ani
3. Localitate: Alba Iulia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :poi depinde de cand ma trezesc pana cand va fi nevoie de mine la raids am observat ca faceti la ora 22 :00 np duc pana la 4 dimi -)
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: assasination/combat
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ewain
7. Screenshot cu Interfata**: http://img854.imageshack.us/img854/225/wowscrnshot101211142213.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Poi eu joc main assa imi place mutilate spam joc si combat la nevoie pt buff savage ,dar in general joc assa pentru ca e un spec 1 target si dai damage done mult si sincer rogue doar la damage e bun ori dai ori nu dai:))
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). La assa te bazesi mult pe bleed efect cum e rupture si garrote sa menti venomous wounds pe targets rotatia nui grea :stealth>garote>snd>1x mutilate refresh snd >vendetta si trinkets cd's>mutilate x4-5 si enevnom! momentan gearu e de pre patch eu am reforged tot in hit si expertise pt ca sa am cel putin 8% hit ...gem's=agility si pt socket bonus trb gandit:) importanta stats>hit>expertise>haste>mastery>crit cam asa e momantan
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am incpeut pe tbc primu meu raid fiind Kara full run ..nu mai tin minte numele la server la tbs dupaia a urmat lk patch pe freakz la doborat pe all dificultatile cu guilda ,iar in cataclysm am doborat argaloth 10/25 soi haflus 10/25 n pt ca la hc nu aveam cu cine pt ca mureau i fire....
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The life is pve =guilda de pe wotlk am decis so parasesc desi sunt raid lider pt ca nu prea am cu cine face un raid capabil !!!asta e i must go on!!
12. Detalii PC***. Procesor Intel Dual core , 2 gb ram , ATI 512mb video card, internet prin fibra optica
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pt ca am observat ca faceti si meetinguri chair as vrea sa vin intr-o zi sa vb sa bem cate ceva pnm si este o guilda seriosa adica mno pnm nu ca altele care recrtau in masa si =0!!!!!oricum sunt chiar uimit de faptul ca faceti meet-inguri si repet as vrea sa vin si eu:)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Poi sunt student am lucrat la un magazin dar nu mai lucru pt bataie de joc salariu mic etc...timpul liber mil petrec la vreun club fotbal chair cand e zi off in wow mai joc alte jocuri pnm sa treaca timpu:)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu prea am mentiuni importante de facut doar pentru ca la guilda voastra am observat faza cu meet-ingul si mno mi-ar place sa dau un joint cu voi mai schimbam o vb ca nu prea am preteni de wow.am preteni dar nu prea vb cu ei de wow:)))pnm am 20 ani!!!!!!girls rulez!!!sti cum e !!!!P.s mi-ar palce placere sa fiu cu voi intr-o comunitate cum e wow-ul


http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ewain
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 12-10-2011, 14:00:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Ewain - da-mi pm cu un print cu recount la Normal dummy din Orgrimmar ..vreau sa vad dps@3 milioane dmg done, own buffs, no food, no flask.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tykycool

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2016 12:39)
Joined: 28 Mar 2011
Posts: 56, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 94.6
Votes: 4

Post Posted: 12-10-2011, 14:26:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://imageshack.us/f/831/wowscrnshot101211151204.jpg/

srry about recount !!e banal ca imi scoate bartenderu recountul si trb sa caut altu ca nu mi se duce bandwitch !


http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ewain
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 12-10-2011, 14:36:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Ewain - respins, 13k dps e destul de putin


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
peshte2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2012 05:13)
Joined: 02 Jun 2011
Posts: 32, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 21.1
Votes: 8

Post Posted: 12-10-2011, 18:14:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Gaby
2. Varsta:22
3. Localitate:bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): destul
4. Clasa:priest
5. Main Spec/OFF spec:holy/ shadow(pvp)
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pannzer
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:pt k joc din tbc holy si imi place sa fiu raid healer
9. Specurile le fac yo nu imi place sa le copiez cum fac toti noobi si habar nu au dc au bagat in acel talent am rotatie proprie.
10. am experienta mare in wow mai ales holy priest . am priest si pe retail.dar nu mai intru k au iesit multi prieteni si nu mai are rost e aiurea..
11. am fost in mai multe guilde dar am dat numa peste ninja...
12. Detalii PC***. racheta
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? am inteles k e organizata si e respect in ea.
14.sunt student.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 12-10-2011, 18:24:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Panzer - respins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 13-10-2011, 09:37:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@NIORAGE - Daca mai esti interesat, cauta-ma in joc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dkrypton39

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2012 13:26)
Joined: 19 Dec 2010
Posts: 14, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 113.5
Votes: 2

 
Post Posted: 13-10-2011, 10:23:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Dragos
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Buzau/Rm.Sarat
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
3-5h pe zi,mai mult in weekend,pot juca wow in sepecial seara de la 8:30 in sus
4. Clasa:
Death Knight
5. Main Spec/OFF spec:
Frost,Blood
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Unholykiss
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/831/wowscrnshot101311104532.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca am jucat frost si pe LK si mi-a placut foarte mult ,scot dps frumusel si e distractiv
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talents:http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=Genesis&&cn=Unholykiss&&group=2
Rotatia pe care o folosesc este: Dots{icy si plague} ,spam oblierate,dau howling cand procuie iar frost strike doar la 100% runic power,iar la kiling mashine doar oblierate
Gems:Eu folosesc STR iar pe locul 2 este mastery deoarce imi da dmg done{frozen heart}

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Pe vanila am jucat foarte putin,lvl 20 si cv pe un server fun,asta cand auzisem de wow,jucam cu prietenii.Dupa ne-am mutat pe TBC unde am jucat considerabil,aproape ca devenisem dependent de el - raiduri pe bc : ZA,Grull,TK,SWP,Kara,BT,si din cand in cand mai faceam bwl
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pe cataclysm nu am fost decat 1 guilda,betrayers,am iesit deoarece programul de raiduri nu ma avantaja,intotdeauna era cu 1 ora sau 2 contra programului meu....
12. Detalii PC***.
RAM : 4gbDD2
video: Nvidia 9500gt
Procesor:dual core E5200
Monitor:21inch
Microfon,mouse si tastatura simple
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Din cauza lipsei de activitate,e altceva sa faci o instanta cu oameni pe care ajungi sai cunoste decat cu global si sa ai sanse sa iei wipe din niste nimicuri.un Guild Run in Sw,o instanta vanila,ajutor reciproc,intelegere,sa vorbim cu toti pe TS...Am vazut ca sunteti o guilda activa,si din acest motiv am ales sa fac o aplicatie.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Timpul liber in general mil petrec cu prietenii,ori in wow,ori prin oras,in general cu prietenii,momentan sunt la liceu,iar cand e frumos afara ma mai plimb si cu scuterul,hobby-ul este inotul,chiar daca in oras la mine ,,Rm.Sarat'' nu exista un bazin unde sa imi pot perfectiona acest hobby,imi mai place sa evadez din oras,cu familia,prietenii ori la mare ori la munte
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/photo/my-images/249/wowscrnshot101311113822.jpg/
nu am putut face,deoarece era problema cu crashurile



Last edited by dkrypton39 on 13-10-2011, 10:51:41; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 13-10-2011, 10:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Unholykiss - ai ratat punctul 16.Screenshot cu recount @3mil dmg done. As vrea sa vad acel ss cu recountul, aplicatia in rest e destul de ok din punctul meu de vedere, o sa se uite peste ea si CLeaderul nostru de la DK.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shinigami04

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-03-2012 15:10)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 10, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 3

 
Post Posted: 13-10-2011, 14:22:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 19 ani
3. Localitate: Dej,Cluj napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in zilele in care am mai putin de invatat si 4-5 ore in altele deloc
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: enhancement pvp/enhancement pve
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Skywrath
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/show-image.php?id=66d038bb0f8e35577bb5169f76ef543d
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am ales specul deoarece dupa parerea mea shamanul pe enhancement e mai provocator ca pe resto sau ele bineinteles si mai complicat dar mult mai satisfacator
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). hmm aici umila mea parere este ca trb sa preferi mastery si agility deoarece iti maresti critul si mastery mareste damageul in sine...pana in patch 4.3 cand o sa fie nerfuit spell poweru in pvp joc cu main hand de spell power si cu flametongue deoarece burstul este mai mare...repet acest lucru va fi nerfuit in 4.3 si atunci voi reveni la stilul normal de jucat cu enha bninteles
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de pe tbc cu shamanul am fost healer am avut full tier 6 pe wow ultimate si full vengefull gladiator am facut parte din prima guilda de pe serverul meu care l-a facut pe Illidan si KJ ....pe wotlk am jucat enha si ele insa nu am jucat asa de mult deoarece am avut multe activitati mai importante ca jocul dar am avut full wrathfull si t9....tier 10 doar cateva piese....si pe cataclysm numai cat am jucat pe wowfreakz am facut halfus bh 10 25 si 25hc am si manusile epice de la halfus ca si dovada
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) used to could in tbc....gravity in wotlk si pana acum in cata the betrayers si Pride
12. Detalii PC***. procesor dual core 2gb,3gb ddr2 si placa video ati radeon 512
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? doresc sa ma alatur guildei voastre deoarece sunteti singura guilda de pe server care este mai buna decat gravity
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student FSEGA(presupun ca nu trebuie sa spun ce inseamna) imi petrec timpul liber jucand wow sau cu iubita mea si la diverse pelerinaje religioase.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://www.picz.ro/show-image.php?id=4a6e5ed7e8271e621cfb21a709858e39 21,5k dps

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 13-10-2011, 14:47:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Skyrath - poate n-ai inteles bine, recount la 3 mil dmg done, nu 1 mil. Oricum pare dragut dps-u, cauta-ma in-game.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 12-08-2024, 14:48:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x