User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message494440
madalyn9208

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2011 10:18)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 105.7
Votes: 2

Post Posted: 18-10-2011, 23:36:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

. Nume IRL: Olteanul
2. Varsta: 19
3. Localitate: Slatina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Pe zi cred ca am in jur de 5 ore poate si mai mult depinde de zii
4. Clasa: Druid balance cu off spec heal
5. Main Spec/OFF spec: balance / resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Olteanul
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/265/wowscrnshot101911000204.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? - pe specul asta nu joc de acum , am in jur de 8 luni si cred ca e cel mai tare spel pentru un druid.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). = pt specul de balance am nevoie in primul rand de intelect iar ca rotatie e cea obijnuita cum o stiu toti [Wrath] [Moonfire] [Insect Swarm] spam [Wrath] pana apare luna si incep sa castez [Starfire] iar cand se activeaza [Starsurge] si dupa caz daca e nev de eoe [Starfall] [Wild Mushroom: Detonate]
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). - sincer sa fiu am inceput cu wow TBC mi-a placut foarte mult si am debutat pe un fun server - wowscape - am incepun cu un rogue si cred ca de atunci si pana acum am jucat cu toate clasele dintre toate nu imi place loockul si nu cred ca o sa joc vreodata pe el kiar daca e complex si ma batea intr-un timp gandul sa ma apuc si de el pe freka am venit cam acum un an pe vremea cand era lich kind am fost si in HKP dar am primit un kik - cred eu ca lipsisem cate va zile sper sa nu mai am ghinionul asta momentan sunt in BrÖöthèrhÖöd e ok dar din pacate toti st pt ei asa ca nu se prea fac raidul , mai pe romaneste guilda nu are activitate:(.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***. 2gb ram 1gb placa video ati radeon , procesor AMD dual core 4000+.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? - doresc sa revin in guilda sa apartin unei guilde foarte bune si sincer in viata imi place sa fiu cu invingatorii - asta nu inseamna sa skimb taberele cum imi vonvine, adica dupa 2zile sau 1 saptamana daca nu se intampla nik sa ies...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Ma numesc Madalin locuiesc in Slatina jud Olt am 19 ani, momentan stau acasa sa ma pregatesc pentru facultate doresc sa intru unde va pe baza de IT si imi place sa ma uit la seriale tv gen: Supernatural, The Mentalist , Prison Break , Fringe si cam astea ar fi de spus despre mn va multumesc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu cred ca mai am altceva de adaugat.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. nu am o poza de acest fel.. nu ma prea pricep daca doriti ma luati intr -un raid si vedeti ce dps scot:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 18-10-2011, 23:49:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Olteanul - Respins.. sorry mate -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arcade

[Archangel]



Status: Offline
(since 27-11-2023 09:10)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 755, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 343.6
Votes: 37

 
Post Posted: 19-10-2011, 01:06:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jointineanu wrote:
Nume
Adrian


Scz q ca ma bag, dar trebuie ADMIS neaparat! Asa caracter n-am mai vaz gg!
Adrian ne vedem in-game.




[quote="Thomas Raynesford Lounsbury"]It never ceases to surprise me at the infinite capacity of the human mind to resist the introduction of useful knowlege[/quote]
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jointineanu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2011 01:50)
Joined: 18 Oct 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 19-10-2011, 03:50:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:
Adrian
Varsta:
20
Localitate:
Constanta
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De la 0 ore cand sunt plecat din oras la 21 de ore maxim ...mai mult nu pot sta treaz ...mai am facultate -
Clasa:
Druid
Main Spec/OFF spec:
Joc cel mai des Balance dar mai joc resto si feral am 2 gearuri complete de 356 care le pot roti pe orice gen range/melee dps / ot / healer
Link Armory
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Coziasmoke
Screenshot cu Interfata:
http://s1116.photobucket.com/albums/k580/bvrzu23/?action=view&current=WoWScrnShot_101911_025041.jpg
http://s1116.photobucket.com/albums/k580/bvrzu23/?action=view&current=WoWScrnShot_101911_024042.jpg
De ce ai ales specul pe care joci acum?
Joc balance de acum 5-6 ani de pe vanilla, mereu mi'a placut pentru ca exact asta e "balanced", nu ii lipseste nimica druidului. Resto joc mai mult in Dungeonuri deoarece la major raids cand se fac seara eu sunt mai mereu bubuit(fumat) si nu e un combo prea bun ca ma panichez si controlez prea mult healul in functie de mana..
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
De talente nu mai are rost sa vorbesc deoarece nu mai merg hybrids specs ca inainte si majoritatea specurilor seamana intre ele, lame..
Rotatie1: Dots>Faerie Fire> wrath pana se activeaza moon effect>Starfire pana e aproape de a se dezactiva>cresc inapoi cu wrath Moon Effect>replace dots and faerie fire. Desigur starsurge de cate ori e activ.=> asta pentru burst damage astfel incat targetul sa cada repede.
Rotatie2:La fel ca mai sus doar ca oscilez intre cele 2 efecte => pt sustained damage .
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Vanilla a fost probabil cel mai captivant capitol din perioada lui , poate si pentru ca atunci am dat de gust ,poate si pentru ca imi placea sa vad continuarea de la war3 la un alt nivel fiind un infocat fan. Vanilla si TBC am jucat pe private, pe private de pe care provin multi din playerii serverului. Dupa care am facut o pauza de vre'un an intorcandu'ma in wotlk pe retail unde am jucat foarte mult pvp(fiind cea mai echilibrata parte a pvp'ului in wow) dar si instante uzuale gen naxx, uldum si alte prostii ...iar apoi din lipsa de timp m'am lasat de wow, intorcandu'ma de acum 2 sapt in el pe caracterul pe care l'am jucat 75% din timp . As fii foarte recunoscator daca ar fii un server strict vanilla sau tbc pe freakz -
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
La inceput am intrat in no namers iesind foarte repede din fiecare , apoi am trecut pe rand prin Champions of the Horde , unde a fost o mixtura de playeri decenti cu retarzi cu diplome (orice are puls se invita )si am plecat foarte repede. Exiled de care m'am plictisit ca nu facea nimic , Twinkiez, care desi erau buni si destui invitau pe "nepotism" sa zicem cand nu era sistem dkp... Pride care e plina de oameni de treaba dar care dorm toata ziua fiind guilda din prezent ..
Detalii PC.
Aici am de ales intre 2 laptopuri , asta pana pleaca taica'miu , unu de 6gb ram ddr3 ,2,5 gh i5 dual ,si placa video integrata de nu conteaza ca e degeaba si unu de 4gb rami ddr2, 2,3 turion dual core si placa video dedicata de 512 ati pe care merge aproape orice . Mentionez ca folosesc laptopul strict ca unitate centrala , avand conectate monitor, tastatura, mouse(si ca sa ma laud joc cu un Razer Naga Molten edition D) ,chiar si boxe. Rezolutie de 1280x1024. Net de la RDS cu banda de 50 Mbs- mai cade din cand in cand ca e wireless si routerul mai crapa.
De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Intrebare stupida actually ... E singura guilda serioasa de la hoarda , stricta, si nu in ult rand cea mai puternica. Am timp , vreau sa'l irosesc, asta cel putin pana in sesiune, si vreau sa'l irosesc cu cap -
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Fost student la medicina care din prea putin timp liber s'a lasat de ea si s'a apucat de marina- mult mai mult timp liber -
Imi place sa fumez un cui bun cu prietenii mei, de asemenea jucatori de wow pe server, poate reusesc sa conving cativa sa intre, fiind fosti jucatori de retail constant. Imi place sa flirtez sa mut mintea fetelor din loc si apoi sa le las , pentru ca nu prea imi permite religia si mai ales prietena - de fapt prietena ... imi place dirt biking'ul si alpinismul, nu prea mai ies din casa ca e mocirla - si nu prea ies "la bere" cand toti prietenii se strang la mine- deci am timp pentru voi :d, filme 3d si cam atat . Nu imi place sa dorm si sa beau in cantitati excesive- smoking is much safer -
Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
-Imi cer scuze daca am scris prea mult dar imi place sa povestesc si daca ma prinzi fumat nu scapi de gura mea -
-Gearul meu nu e inca complet la nivelul maxim de acum .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 19-10-2011, 07:33:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bravo adrian, frumoasa aplicatie, pacat ca fumezi ce nu trebuie, dar ne intelegem si acolo - Ma duc la facultate atm, so... /w asiria/killars/shamanizer/kaos pt dps test, ca vad ca nu ai uploadat si screenshot. Si ne auzim diseara! Bye.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bleackmeen88

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2012 18:27)
Joined: 07 Apr 2011
Posts: 18, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.7
Votes: 4

 
Post Posted: 19-10-2011, 15:27:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
-Thoorop
2. Varsta:
-23
3. Localitate:
-Ilfov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
-Daca intru stau cel putin 5-6h si adaca este sa o punem de un graid ( Guild Raid ) stau pana il facem... numai sa nu fie cazuri ca a doua zi sa ma duc la munca si sa fie H 2-3 noaptea...
4. Clasa:
-Mage
5. Main Spec/OFF spec:
-Arcane si Fire ( pe fire fac mult aoe )
6. Link Armory*:
- http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Thoorop
7. Screenshot cu Interfata**:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
-Pt. ca imi place cum da si ma descurc destul de bn pe el...
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-Talentele sunt foarte usor de bagat acum cel mai mult trebuie sa ai o rotatie destul de buna...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
-Pe tbc si wotlk am jucat pe warr tank... ( mai jucam si pe mage in wotlk )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
-Multe... si dc le-am parasit ... nu au o organizare
12. Detalii PC***.
-Procesor Celeron(R) Dual-Core CPU T3500 @2.10 GHz 2.10 GHz , Installed memory (RAM) 2,00 GB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
- Ca ma plictisesc in altele... aici macar se face cva ( sper - )
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
- Lucrez si am un program mai complex dar in weekend sunt liber...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
-Nu am mentiuni...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 19-10-2011, 15:51:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bleackmeen88 wrote:
1. Nume IRL:
-Thoorop


Serios, te cheama Thoorop In Real Life ? (that's what IRL stands for)

Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kinook

[Pastor Penticostal]



Status: Offline
(since 12-03-2021 12:11)
Joined: 28 Jan 2011
Posts: 3333, Topics: 175
Location: Los Vitangeles

Reputation: 168.6
Votes: 66

   
Post Posted: 20-10-2011, 13:37:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL:
Andrei
Varsta:
19
Localitate:
Bucuresti
Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
3-4 h/zi,in general seara, depinde de program si de dispozitie, poate chiar si mai mult.
Clasa:
Druid
Main Spec/OFF spec:
Resto mainspec, offspec voi fi Balance cand voi face rost de trinkete si rings cu hit(momentan sunt feral pt LW farming)

Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kinook
Screenshot cu Interfata:
http://imageshack.us/photo/my-images/27/wowscrnshot100711204722.jpg/ =>crap-spec feral ,se vad grupele de raid in ea
http://imageshack.us/photo/my-images/508/wowscrnshot101911230622.jpg/ =>resto spec
mentionez ca e inca in constructie interfata mea, imi mai trebuie cateva addoane( o bara de cooldown, dominoes pt butoane mai mici, un aggro meter)

De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca imi place sa dau heal, rezist cu mana, am dispell, am aoe healing bun.

Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor
stats in fata altora, etc).

8http://www.wowhead.com/talent#0hfZMZrczIbcbuouo ->n-am https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=17116&&name=nature-s-swiftness ,ma descurc fara. regrowth pe targets intre 50-75% din hp, eventual urmat de un rejuvenation, 3 lifebloom pe tank, refreshed cu regrowth daca are HP peste 80%, rejuvenation+swiftmend pe cineva daca are ceva playeri langa el, datorita https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=81275&&name=efflorescence).AOE healing: wild growth, rejuvenation, regrowth pe cei low hp. Nu spamez heal pe cine nu trebuie, incerc sa tin de mana cat mai mult.Gearul il am cu haste(pana la ce CAP am putut sa fac din gear+gems, momentan am 1640 pt 5 tick rejuvenation fara raid buff) si spirit, crit si mastery reforged in haste./spirit . Ca sockete: red-40intelect, blue-40spirit yellow-40haste. Importanta statsurilor: intelect primary stat urmat de haste si spirit, iar din crit si mastery reforge->haste sau spirit.

Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK,
Cataclysm).

am inceput sa joc wow din TBC, patch 2.1.12, pe fostul server evolva, ca mai apoi sa ma mut pe toxic, wowscape,
xwow, ultimate, iar pe WOTLK sa ajung pe Freakz. Prima data am jucat healer, ca mai apoi sa trec feral tank si DPS,
erau OP pe vremea aia. Am dat jos cam toti bosii din TBC, incepand cu gruul, magtheridon, ssc, hyjal(still love
anetheron's feral staff), black temple(illidan still lived with his mum), si intr-un final sa ajung si eu sa il bat pe
kil jaeden in SWP.Chiar si in WOTLK am dat jos cam tot: onyxia 25, TOC25 n/h-pana la twin valkyrs(nu intelegea
lumea cu orburile albe si negre...), naxxramas-am ras tot din el, ulduar-aproape toti bossi in afara de yogg si
algaon, VOA, ICC-tot pe toate dificultatile, inclusiv LK pe 25H.in CATACLYSM:toate trashurile(pot sa tin healu
singur la toate...idk if that counts), baradin hold, Hoo hc tot, throne of tides-primii doi bossi

Detalii PC.
proc: intel e7200 dual overclocked@3GHz, placa video ati radeon 4670, 4 giga rami, microfon, tastatura normala, mouse razer copperhead, restul nu cred ca mai conteaza.

De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Am auzit doar cuvinte de lauda pentru voi, si as vrea sa fac PVE la un nivel mai inalt decat acum, plus ca nu ma simt bine in ghilda in care sunt( ignoranti, fac raidurile pe prietenii. fac mai mult PVP, nu fac random HC dungeons mai deloc)

Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri,
etc.)

Ce pot sa va spun, lucrez ca distribuitor independent Herbalife, am un program extra-mega-flexibil de munca, in
timpul liber imi place sa ies cu prietenii, sa beau, sa glumesc, sa ies la film, u get the point...hobby-uri?
calculatorul(games, photoshop, movies etc.) fotbalul, si pescuitul din cand in cand

Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
momentan imi cresc cateva alturi, as putea ajuta ghilda la LVL(dar nu sunt genul de om care e obsedat sa isi geareze toate alturile BIS in raiduri cu ghilda, le tin doar pentru vremurile in care n-am ce face cu druidul sau are nevoie cineva de un dps in plus - )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
devilhusky

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-10-2012 12:05)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 22, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 47.6
Votes: 2

 
Post Posted: 20-10-2011, 13:57:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alexandru
2. Varsta:19
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (6 ore pe zi +weekendul)
4. Clasa:Druid
5. Main Spec:Balance
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flypy
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/10/wowscrnshot102011140919.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?pentru ca joc dps pve si cu acest spec lucrez
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele trebuie puse de asa natura incat sa iti imbunatateasca criticalul,hasteul si sa aiba foarte mare legatura cu spelurile pe care le folosesti in raiduri(restul de talente care nu le folosesti in pve sunt degeaba daca bagi puncte in ele)...ca si rotatie :incep cu doturi dupa care wrath pana cand se activeasa lunar eclipse,dupa ce se activeaza spam starfire pana se activeaza solar eclipse si asta se repeta.in plus starsurge si starfall se dau la cd.pt trash se foloseste si wild mushroom).ca si stats trebui sa ajungi la un hit cap,la un haste cap si in rest mastery cat se poate de mult.in functie de itemele pe care le am si de valoarea statusurilor imi modific gemmingul pt a fii totdeauna la cap.gearul conteaza ,dar nu mai mult decat skillul.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow exact cand s-a bagat expantionul WOTLK si de atunci am jucat destul de mult pe diferite clase:am inceput cu paladin dupa care hunter,shaman,mage si druid.cred ac imi cunosc destul de bine clasa ,stiu ce trebuie facut intr-un raid...am fost in unele din cele mai bune guilde de pe sv si am avut performante deosebite la nivel de guilda.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in mai multe guilde.Totul mergea bine ,raidurile ieseau excelent chiar ,niciodata nu am parasit guilda pana aceasta nu s-a desfiintat.(PVE..Onixia..nu mai exact numele tuturor)
12. Detalii PC***.Placa video Nvidia 9500 GT 1gb,memorie 3GB DDR2,procesor intel 3.00GHZ,mouse x7 si tastatura A4 tech ,microfon,ts3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Mereu am jucat in guilde pve bune sau foarte bune deoarece imi plac raidurile foarte bine structurate,coordonate si cerd ca acest lucru il pot gasii la voi in guilda.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Politehnica bucuresti ,facultatea de Inginerie Electrica(ELTH UPB) sunt anul 1,nu lucrez,timpul liber mi-l petrec in mare parte in fata pc-ului,dar nu numai.hobby:handball.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Sunt o persoana care poate lucra foarte bine cu diferite tipuri de persoane ,imi place munca in echipa,sunt sociabil,si punctual.restu sper sa va dati seama voi daca voi fii admis in guilda.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
Nu am putut face asta deoarece cand bag recountul pur si simplu nu se mai misca wowul.o sa incerc sa gasesc alta varianta a recountului si daca merge o sa revin cu un ss.
multumesc de atentie.
astept un raspuns.



Last edited by devilhusky on 21-10-2011, 14:56:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 20-10-2011, 13:58:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Donut RESPINS
@Lemans ACCEPTED

Recrutarile la MAGE sunt inchise!!!




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fairytail

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2011 20:11)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 20-10-2011, 21:38:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume:Catalin
Varsta:20
Localitate:Timisoara

Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 7-8 h/zi(joi-duminica)luni,marti,miercuri sunt la facultate.
Clasa:Druid
Main spec/Of spec:Resto druid pve/Resto druid pvp
Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ezwraith
Screenshot cu interfata:Nu stiu cum sa fac upload...
De ce ai ales specul pe care joci acuma:Resto,joc de cand m-am apucat de wow,ador sa vad intr-un bg/raid all the players alive:P
Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Resto druid pvp:-este foarte important pentru un resto druid sa aiba intelect and spirit(more spell power and mana regen)sokets with intelect and spirit...for resto druid pve is the same.
Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):M-am apucat prin 2005-2006 nu mai stiu sigur -,Tbc-ul a fost my playground...in aceasta vers am descoperit cat de extraordinar este druidul resto,primul raid facut de mine fost Grull's lair(my leader),la inceputu-l wotlk m-am lasat de wow pana cand s-a facut update (vers 3.5.5).
Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Am fost in mai multe guilde de cand joc wow dar pe alt srv(din pacate srv sau desfintat).
Detalii PC:Processor(amd athlon dual core,3,30 ghz)
Ram(4 gb)Graphyc card(1 gb)
Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Student la facultate de agronomie din Timisoara,Nu lucrez,hobby-uri(fotbal,wow..etc)Imi petrec timpul liber cu prietenii and World of warcraft.
Alte mentiuni(pe care le consideri importante):n-am nici o alta mentiune...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 20-10-2011, 21:41:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ezwraith - RESPINS

Flipy , Kinook - cautati-ma in joc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 21-10-2011, 09:55:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

RECRUTAM:

- Rogue
- PALADIN RETRI / TANK
- DK DPS(cu offspec tank)
- Druid Balance
- Shadow priest



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
unspe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2011 13:22)
Joined: 20 Oct 2011
Posts: 3, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 50.7
Votes: 2

 
Post Posted: 22-10-2011, 12:59:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Quote:
Raul

2. Varsta:
Quote:
18

3. Localitate:
Quote:
Tg. Mures

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Quote:
de la vreo 14 pana la 24-1. miercurea de la 19 la 24/1 pentru ca am treaba

4. Clasa:
Quote:
Druid

5. Main Spec/OFF spec:
Quote:
Balance/resto&feral. am tot ce se poate cumpara pe ele inafara de waistul de LW si ringul de caster, pe care nu le gasesc.

6. Link Armory*:
Code:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Unsprezece

7. Screenshot cu Interfata**:
Quote:
mai jos

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Quote:
pentru ca vreau sa pun clasele puredps in fund, iar balance e sigurul spec care imi permite. feralu e mai complicat asa, cu toata miscarea haotica a bossilor e greu sa te pozitionezi pt shred, plus ca balance are rotatie mai usoara care imi permite sa ma concentrez mai mult pe fight decat pe rotatie.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Quote:
talentele sunt 31/2/8, standardul pt moonkin pve 406. rotatia e usoara, cred ca o stiti insa ce nu multi stiu e ca a casta 1 dot dupa ce prinzi un eclpise e dps gain, fiind ca se reseteaza nature's grace, si primesti haste. Gearul trebuie sa fie cu hit pana la 17%, haste si mastery. bineinteles ca si crit e folositor, dar nu la fel de folositor ca ultimele doua. Gemming am ales pt red intellect, galbene int haste si albastre int spirit. am pus spirit deoarece spiritul se "contorizeaza" ca si spirit datorita talentului balance of power. bineinteles ca intellect este cel mai important stat, dupa hit pana la 17%, dar cred ca se subintelege.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Quote:

am inceput pe un server privat, am jucat cu rogue pana m.am prins cum e wowul. mi se parea apoi o clasa seaca, si mi.am facut priest, holy. am ajuns sa facem realm first pe serverul respectiv (mmorpg4all) apoi s.a inchis, si m.am lasat de wow. apoi de ziua mea am primit cadou wow pe retail, era TBC. pana am facut eu 70, s.a bagat lk. bineinteles ca mi.am facut dk si am jucat cu el pana in cand a aparut TotC. Nu am avut cine stie ce progress in raiduri, adica nu era ceva iesit din comun. apoi m.am ofticat ca druizii aveau HP mai mult decat mine(tancii) si ghici ce ?! mi.am facut druid, am jucat cu el ca un disperat si pe cand s.a implementat icc am ajuns in guild hardcore (lost society, shattered halls eu). incet incet ne.am imbinat, ca si setup si echipa de raid, si am ajuns sa facem realm 2nd la Putricide si sindragosa 25 hc. primii au fost kreml high. apoi a venit vara si oamenii plecau/veneau din vacante, noi neavand o echipa stabila pe tot parcursul verii pt lk HC. cand s.a bagat 4.0.1 m.am lasat de blizzard si ma invart pe aici de atunci.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Quote:
The betrayers, back in the days cand era impero GM. am avut dispute cu ei. Apoi am fost in Method, pana cand Jud a dat disband ca s.a carat pe blizz. apoi m.am lasat de freakz si de cand s.a bagat cataclysm am fost in pride, realness si revenge of the fallen. primele doua erau, pentru mine, destul de inactive. In ultima era un baiat cam suferind, fara viata sociala care se credea zeul zeilor in materie de orice. ne.am certat vreo saptamana apoi nu m.am mai putut abtine si i.am urat de bine, coborand sfintii din calendar. Mi.am luat mute, chiar daca era in party chat si m.am enervat. nu ma intelegeti gresit, suport critica, dar cea constructiva nu doar asa ca sa dam din gura fara sa verificam.


12. Detalii PC***.
Quote:
e bun si merge bine, nu cred ca are rost sa va scriu spec. merge wowul calumea, am fps , mic, vent/ts,am tot ce trebuie.


13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Quote:
Fiinda ca din exterior imi pare ca fiecare membru este util. Adica nu sunt 40000 de membri, si din aia se selecteaza 25 si restul iau _)_ in mufa. De asemenea am fost cam prin toate guildele care eu le consider catusi de cat bune pe la hoarda, sunteti ultima speranta. Si acum ca sa citez un membru hkp(mi se pare) vreau sa fac iteme, sa dau dps de sa imi dea crispatii .gmn ca am hack.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Quote:
Sunt elev, nu lucrez. timpul liber mi.l petrec pe afara, cu gasca, facand tampenii si enervand batranii. Ador sa fumez(tigari) imi place alcoolul si evident imi place wow.ul. Datorita constitutiei mele vreau sa ma apuc de judo , multe persoane mi.au spus ca as putea face performanta.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Quote:
In screenshot am 4 buffuri. unul e moonkin form, altul e aura de la moonkin cu haste, am giftul de druid si master shapeshifter. toate sunt ale mele, deci sunt selfbuffed.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

Code:
http://i55.tinypic.com/16j4vop.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 22-10-2011, 15:51:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Unsprezece - da-mi /w in-game.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 03-07-2024, 04:50:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x