User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message490559
viorel77

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2013 21:02)
Joined: 03 Sep 2011
Posts: 39, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 63.5
Votes: 4

 
Post Posted: 22-05-2012, 15:13:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Marius
2. Varsta:
19
3. Localitate:
Iasi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)
Destul..
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec:
Fire
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Socraate
7. Screenshot cu Interfata**:
http://picshare.geenza.com/pics/A732F3AF.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Fire e cel mai bun in pve pt mag
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele se vad in armory,rotatie simpla:deschzi cu pyro(pt Crit mass) aplici Living bomb si spamezi fire ball pana cand procuie hot strek(si atunci folosesti pyro).Gearul trebuie sa aiba crit si haste,pe langa intelect care e de baza,gemurile folosite sunt cele cu 40 intelect, folosind alte gemuri pt soket bonus doar daca acesta este de minim 20 intelect.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am facut toate raidurile incepand cu ZA si Kara pana la cele din CATA(pe acestea nu leam facut pe toate pe hc).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in IMMORTAL ,PRIDE si nu leam parasit, sau destramat.
12. Detalii PC***.
Pc 4 gm ram dualcore 3.2 Video ati radern pe 1 gm (128 bit),net bun..
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pt cv pve mai decent , globalu fiind ..sa zicem nu prea placut.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://picshare.geenza.com/pics/AE5913D8.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 22-05-2012, 18:49:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pe forum nu cred ca se accepta dualitatea conturilor. Intelegi tu ce trebuie -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Redroxe
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-05-2012 21:49)
Joined: 20 May 2012
Posts: 45, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.5
Votes: 2

Post Posted: 22-05-2012, 22:10:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca inca mai doriti mage , cum scrie in 1st post , am facut si eu o "cerere"
1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 16
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Cat trebuie/am chef . Nu este un nr. exact de ore/zii sau saptamana . Daca este nevoie pot sta oricat .
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire (pve) / Frost (for pvp - )
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Exorder (probabil o sa fie off specu @fire , de pvp , deoarece am incercat niste duels . Sunt in guild pvp ,deci nu necesita pve spec , dar acum am terminat cu tezele , si ma pot reapuca de PvE . Ca o mica paranteza , probabil o sa fie PvP spec , imi cer scuze , dar nu am mai facut pve demult decii ... dar am 359 ilvl ~full pve gear (doar shouders nu ii am - ).
7. Screenshot cu Interfata**: Revin in 15-20 minute.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Hmm , joc inca de pe WOTLK pe acest spec , nu cred ca as putea scoate dps pe arcane , mi-ar trb ceva timp.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Sunt multe encountere la care trb sa las DPS-u la o parte si trebuie sa tin ADDS , etc .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Hmm sa incep cu inceputu :
-Wotlk : LK down on 25 NORMAL , 10HEROIC & NORMAL .
-Cataclysm : Am facut pve doar pe Exodus (apoi m-am mutat aici ) , pe cand era last boss Omnotron . Am reusit sa fac pe 25N iar apoi sa desfiintat guilda (Might & Magic)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Ground Zero , Might and Magic , InspiratioN (o perioada mica pe WOTLK) ...
12. Detalii PC***. : Joc cu totu la low , si am fps bun in encountere - .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Am facut parte din multe guilde cu playeri foarte de treaba . Apoi "m-am lasat de PvE" deoarece veneau tezele bla bla , acum caut iarasi o comunitate , nu ma intereseaza numai items. Poate reusesc sa ajung pe la vreun miting daca sunt acceptat - .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Elev . Sunt comunicativ , nu sunt EMO RAGE-er si nu vreau doar items , MORE FUN !
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Consider important un singur lucru : vreau sa ma reapuc de PvE , si sa-mi caut o guilda buna !-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : La fel ca mai sus , revin ori asta seara , ori maine cu recount . Tocmai ce mi-am reinstalat windowsu acum cateva zile , nici recount nu-l mai am - .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vlad9669

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2014 12:33)
Joined: 23 May 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 23-05-2012, 11:09:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 17 ani
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? dimineata de la 8-11 si seara de la 8-11
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Protection/Holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Fender
7. Screenshot cu Interfata**: http://picshare.geenza.com/pics/841D8EF4.jpg;http://picshare.geenza.com/pics/C1BD2EA5.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pei imi place pala tank deoarece tanku mi se pare ca un animal cu mult HP care e necesar la fiecare raid!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). consider ca stats-ul principal pe care trebuie sa se axeze un pala tank este stamina 200k hp+ e de preferat! apoi consider ca trebuie sa ma bazez pe dodge si parry in ultimul rand fiind mastery-u. Rotatia mea nu este prea complexa ea se bazeaza pe prioritati si cd-uri.Talentele le-am facut singur!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc WOW de cand sa bagat pe freakz(3.3.5a) am jucat de atunci pe pala tank/dps! Progres mare nu am avut pana atunci am facut icc-u pana la sindragosa. Acum am progres full pe normal pe charu asta si cateva achiv p hc(mentionez ca acest char a fost banat cam 4 luni timp in care s-a bagat OSD; Magmaw si Atramedes...oricum de cand l-am debanat am apucat sa-i fac numai pe normal)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am fost in: Wanted Assassin(in perioada ei de glorie eram ofiter); Heaven(am parasit guilda deoarece playerii erau neseriosi si nu faceau raiduri calumea); Exiled(o guilda in care raidurile lipseau cu desavarsire gm-u nu se ocupa deloc) QQ Givers(din pacate am parasit guilda deoarece din anumite motive s-a spart...a fost cea mai buna guilda in care am fost)
12. Detalii PC***. Procesor Intel Core 2 Duo 2.6GHz; memorie RAM: 2Gb; placa video:nVidia GForce 8800(urmeaza s-o scimb cu GForce 9800); hard disk de 600Gb...performante destul de bune pentru a rule WOW impecabil
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Imi place faptul ca sunteti mereu primii care fac boss-i scriptati pe freakz si vreau sa am si eu ocazia de a fi printre cei mai buni; Mentionez ca a vb cu, cativa mebrii din HKP si simt ca putem fi tovarasi buni.(Guitarist;Quietrac si Moofasa etc.) mentionez ca nu numai itemele ma intereseaza in PVE pana la urma scopul jocului este de a ma distra,iar eu fac asta din plin -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 10-a la un liceu de top din Prahova(C.N Al. I. Cuza Ploiesti)-profil mate-info bilingv Engleza; hobby-uri:chitara clasica si acustica(am urmat cursuri 3 ani) ; basket(am fost la css ploiesti timp de 3 ani); trial bike si downhill(imi plac sporturile extreme); iesitu cu prieteni in oras; bautu(pana cad sub masa - );ascult muzica in timpul liber(rock; metal;blues si jazz) si evident(altfel n-asi mai face post aici) wow!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Sunt sociabil sunt glumet, sunt o fire mai impulsiva; nu sufar mediocritatea;(mda si cam atat...)
Sper sa gasiti aplicatia mea in regula si sa ne vedem cat mai curand in guilda.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 23-05-2012, 15:16:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@socrate - respins

@exorder - "respins"

@fender - nu recrutam paladini prot.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vlad9669

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2014 12:33)
Joined: 23 May 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.1
Votes: 2

Post Posted: 23-05-2012, 17:34:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sall am charu Fender. Daca il fac retri(stiu sa joc bine pe retri) ma luati in guilda??
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Clubber

[Zis si Stalkeru']



Status: Offline
(since 12-12-2020 14:23)
Joined: 19 Nov 2011
Posts: 500, Topics: 25
Location: Tuzla City

Reputation: 122.6
Votes: 22

   
Post Posted: 23-05-2012, 19:12:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Adrian
2. Varsta: 15
3. Localitate: Tuzla,Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore in special seara dupa 7-8-
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec:Holy/Retribution
6. Link Armory*: Histeryan's Armory
7. Screenshot cu Interfata**: Histeryan's Interface
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales sa joc holy pentru ca joc de mult si spre deosebire de multi alti jucatori eu prefer sa stau healer intr-un raid indififerent de difficultatea raid-ului!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
La paladin holy nu este o rotatie fixa este in functie de encounter si de scriptu acestuia,in sensul ca rotatia mi-o adaptez in functie de situatia raidului si de boss.Ca si importanta gear prefer sa joc Plate Specialization (wowhead link) pentru ca consider foarte important acel 5% to all stats!
Ca si gemming folosesc pe red Brilliant Inferno Ruby,pe yellow reckless-ember-topaz,pe blue Purified Demonseye.
Ca stats am asa Intellect>Spirit>Haste>Crit>si ultimu Mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc WoW pe TBC am facut inclusiv Ilidan si Kill'Jaeden.Apoi am continuat pe Wrath of the Lich King si lafel am facut tot ce se putea inclusiv LK 25h!Acuma pe cataclysm o duc lafel de bine ca pe celelalte patch-uri in sensul ca am full:)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost si inca sunt in The Betrayers iar motivul pentru care vreau sa o parasesc este lipsa de respect a unor membrii fata de mine si aceea "caterinca" facuta la raiduri cand incerc sa ajut.
12. Detalii PC***. Intel Dual Core,2 gb ram,placa video 1gb ddr3.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca sunteti o guilda unita,cu oameni seriosi si foarte sociabili exact ceea ce caut!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Pai,in primu rand scoala,daca este nevoie mai fac si niste treaba pe afara,mai merg pe la unii colegi la un suc, sa mai stam de vorba!Ca si hobby-uri fotbal,inot si cam atat!

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am zis tot ce era de zis!



Last edited by Clubber on 13-07-2012, 13:31:33; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 23-05-2012, 23:16:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Fender - Vorbeste cu Killars.

@Hysterian - Acceptat, /w killars/zunkie/emanuelle pentru invite.





Recrutam si un Shaman resto.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex25

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-07-2013 21:49)
Joined: 03 Jul 2011
Posts: 17, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 88.3
Votes: 6

 
Post Posted: 24-05-2012, 01:03:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alex
2. Varsta:24
3. Localitate:Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 6-9 h/zi
4. Clasa:Warlock
5. Main Spec/OFF spec:Destro/Demo
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexxll
7. Screenshot cu Interfata**:http://picz.ro/index.php?id=63925156ff8ee38c23c0872d2ec0d3f5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? joc destruction pt ca scoate dps mai bine decat Demo/afly
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).rotatia e foarte simpla incep cu Curse of elements pe target dau soul burn apoi soul fire instant aplic doturile (Bane of Doom Coruption Immolate) urmat de conflagrate , care il dau la cd chaos bolt la cd si spam de incinerate) ce trebuie sa fac e doar sa am grija sa tin doturile up pe target si sa am grija sa tin tot timpu improve Soul Fire , daca am range sa folosesc shadowflame il folosesc la cd gemurile care le folosesc sunt Brilliant Inferno Ruby(40 int) si tin cont de bonus shoket doar acolo unde primesc bonus int in slotu meta Burning Shadowspirit Diamond in sloturile galbene folosesc Recless Ember Topaz iar in Albastru Veiled Demonseye importantza statusuri Hit pana la 17% haste cat se poate crit mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am jucat pe Wotlk atunci eram hibrid destro/demo full run Icc 25hc /n 10h n RS 25 hc /n Rs 10hc/n
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in The life is pve pe WOTLK pe Cataclysm in Eternal Gathering (sa destramat) acum sunt in Specii
12. Detalii PC***.Procesor Amd atlon IIx2 4300e procesor 2.60 rami:4gb placa video:ATI Radeon hd 4800
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Pentru ca e o guilda serioasa unita si de incredere.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Lucrez hobby:pescuit
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
http://picz.ro/index.php?id=48358105e4f0089050e31cad69854175

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2013 01:49)
Joined: 29 Dec 2011
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 59.7
Votes: 2

 
Post Posted: 24-05-2012, 01:22:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta:23
3. Localitate:timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?3 6 7 8 9 ore.Cand e sesiune poate mai putin dar pentru raidurile de 25hc sau 10 heroic am timp.(nu cred ca dureaza mai mult de 4 ore toate - )
4. Clasa:shaman
5. Main Spec/OFF spec:resto/elemental/cu putine ideme din enha
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gad
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/217/wowscrnshot052012053413.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am jucat pe tbc doar enhancement dupa care am zis sa fac o mica schimbare pe wotlk si asa mam bagat resto si cred ca am facut cea mai buna schimbare in domeniu shamanului e mult mai placut si mult mai complicat ca enhancement.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente.se poate juca si 3/7/31(pentru critical mai mult) si 0/7/34(pentru mana continu si unele bonusuri) si pentru intrerupt in caz de este nevoie 7/2/32. ma pot adapta la orisice combinatie de resto din acestea 3.
Rotatie-in general incep cu riptide pentru bonusul ce mi-l ofera healing wave spamat 1 target in caz ca nu e nevoie de exagerat de mult heal cu unleash elements plus bonusul din t11 ,healing surge in genere pentru a face HP cat mai rapid daca ai cd la riptide(poti folosi greater healing wave) si greater healing wave in caz ca vrei sa umpli dintr-o bucata sau 2 viata unui player ,pe tank mereu earth shield si pe mine logic water shiled si pe weapon earthliving,aoe heal si cel mai des folosit chain heal cu healing raid ( sunt cele mai utilizate ) totems stoneskin(daca sunt mai multi de 3 paladinu in raid nici nu-l mai pun)flametongue.healing stream(nu folosesc mana Spring Totem pentru ca exista might si plus ca am si glyph pentru healing stream ) si wrath of air.ultimul mana tide totem cu 1 alt shaman daca mai exista sau cu priest hymn of hope.

Glyphs-prime,Glyph of Earth Shield,Glyph of Riptide,Glyph of Water Shield;major,glyph of chain heal,glyph of healing wave,glyph of healing stream totem

Importanta geer-neaparat cu mail specialization,recunosc ca am 1 idem pvp pe mine acela este 1 ring(nu am avut noroc nici pe normal nici pe hc sa iau de la omnitron,in rest sunt full pve cu umeri de 346 din cauza ca alti nu sunt momentan poate la vara.
gemming- meta +50 intelect and 2 % maxim mana ; blue 40 spirit,red 40 intelect,purple- +20 intelect +20 spirit,orange- +20 intelect.+20/critical/haste/mastery,green- +20 spirit master.yellow pun ori orange,green.depinde ce am mai mult nevoie.

Importanta unor stats in fata altora spirit,intelect critical/mastery haste(am 944 e destul)
Critical pentru mai mult heal si procuierea mai desa a ancestral healing si ancestral awakening ajuta putin si la water shiled,din cate am citit multi zic ca este noul haste pe cata dar nu prea sunt convins de asta..
Mastery-ajuta foarte mult si single target si multi target la low HP
haste-cel mai bun prieten pe wotlk acuma a ajuns cel mai periculos prieten prea mult = 0 mana orisicum 916 minim pentru bonusul din riptide

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).joc de pe vanilla am inceput cu 1 warlock in pvp dupa care mi-am crescut toate caracterele de curiozitate sa vad ce si cum apoi cu rogul ca performanta in pve am facut tot ce se poate ... pe tbc am inceput cu shamanul pana in momentul de fata am facut toti bosi si toate dungeon si raidurile care se pot face pana in momentul de fata

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) hm EliteNightStalkers , the life is pve, The Betrayers,pride,specii,si acum de 2 zile i need a life ( in general sau destramat sau am dat leave,nu am primit kick din nici una pentru incompetenta) leave /fara progres dupa ceva timp de cand am intrat in ele/ideme date aiurea.

12. Detalii PC***.intel pentium dual cpu e 2160 % 2.20 ghz 4 gb rami placa video apphire Radeon HD6850, 1GB, GDDR5, 256bit, PCI-E hard 300 gb net rds -

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pana in momentul de fata a rezistat cel mai mult si cel mai bine si a realizat tot ce multe guilde nu au putut realiza

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student in anul 3 ca sporturi prefer baschet ca bautura berea rece - in rest sunt in wow - sunt chill nu tip nu ma crizez nu plang dupa 1 idem, primesc sfaturi pot sa dau sfaturi (nu ma deranjeaza) pot sa invat daca nu stiu ceva,nu vreau altceva decat wow cat timp sunt in el -

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Sa fim sanatosi





Last edited by gad on 24-05-2012, 14:13:07; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kamykazey

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-03-2016 22:39)
Joined: 21 Mar 2011
Posts: 117, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 179.8
Votes: 10

 
Post Posted: 24-05-2012, 13:53:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sebastian
2. Varsta: 18 ani
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Toata ziua si pot sta si dupa 12 noaptea
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Restro / Enha
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Spinkles
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/zMV0Q
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales acest spec deoarece imi place foarte mult sa stau helear mai ales la fighturi unde este chiar nevoie de heal
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). La shamanul restro se joaca depinde cum doresti.....multi joaca pe spirit ...multi pe intelect eu prefer sa joc pe spirit doarece nu mi se consuma mana atat de repede.... pe langa cel pe intelect......Shamanul se joaca si pe specuri diferite daca vrei sa te faci instat wolf si celalant spec cu intreruptul la Omnotron sa nu dai miss...Cel mai importat lucru este sa joci la Mail Specialization doarece iti ofera cele 5% all stats si te ajuta foarte mult. Ca stats am asa Spirit>Mastery>Haste (dar nu foarte excesiv) >Intelect > Crit....
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). AM inceput sa joc de pe TBC cand era Illidian si pana acum in continuare
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Sunt in The Betrayers dar vreu sa plec doarece nu se mai fac raidurile calumea nu mai este seriozitate.
12. Detalii PC***. Intel Dual Core , 2 gb rami , placa video : Nvidia GForce 9800 gt
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Sunteti o guilda cu bunul simti si mai ales unita (asta respect eu la voi)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev...imi place sa ies la un suc ceva si mai ales meeting....si hobiuri Fotbalul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Cam atat de zis....Multumesc pt timpul acordat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 24-05-2012, 14:40:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Spinkles - Acceptat. /w Zunkie/Emanuelle in joc pentru invite.

@Gad - nu-mi dau seama care e main charul la tine. Ai facut aplicatia pentru shaman, dar ai 6k Achiev points pe rogue -

@Alexxll - Da un test in-game cu Ravenous, apoi o sa-ti dau eu raspunsul pana luni.

-> Ravenous - astept feedback pe pm dupa ce il testezi live, multumesc -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gad

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2013 01:49)
Joined: 29 Dec 2011
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 59.7
Votes: 2

 
Post Posted: 24-05-2012, 15:02:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cu rogue fac doar pvp si achiev le-am facut in general pe wotlk - pe cata nu am facut pve plus ca am ban si shamanu a fost main la mine mereu pentru pve


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 24-05-2012, 18:18:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Gad - Acceptat pentru teste 1-2 saptamani sa vedem care e treaba. /w Zunkie/Emanuelle pentru invite.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-05-2012, 10:52:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam mai multe clase, asteptam aici aplicatiile voastre.

1 DK frost
2 Mage
1 Paladin Retri
2 Holy Priest
2 Rogue
1 Warlock

-> Aplicatiile incomplete vor fi respinse.
-> Cine nu are contul de forum legat de cel din joc va fi respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 07-06-2024, 23:10:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x