User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message489271
Xerenex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2013 00:59)
Joined: 18 Apr 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 78
Votes: 2

 
Post Posted: 01-07-2012, 12:56:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

-


Last edited by Xerenex on 01-07-2012, 18:10:24; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TheWhiteWidow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2017 17:11)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 14, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 71.5
Votes: 3

 
Post Posted: 01-07-2012, 16:10:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Georgiana
2. Varsta: 26
3. Localitate: Deva
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In fiecare zi, exceptand 8 ore pe care le petrec la munca.
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: holy/disci
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iliiliill
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/33/wowscrnshot070112164534.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi sta in fire sa am grija de altii. -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Din punctul meu de vedere este foarte important ca un priest healer sa joace la Chakra(in functie de bossi, sa activeze Serenety ptr single target-in general tank- sau Sanctuary ptr aoe raid heal) si sa nu foloseasca mereu Flash Healx2+Greater Heal ptr a nu ramane fara mana( deobicei inainte de pull se intra in chakra, renew pe tank, apoi cat mai mult Heal ptr a conserva mana. Intre se foloseste 2xFlash Heal ptr a fi activ Serendipidy cand este nevoie de Greater Heal). Ptr aoe raid heal-> Chakra Sanctuary-> Prayer of Mending(activeaza Holy Word-Sanctuary)->Circle of Healing->2x Flash Heal->Prayer of Healing. (Nu neaparat in aceasta ordine, la cd-uri.)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de la sfarsitul perioadei Tbc. Am capatat experienta mai multa de pe Wotlk(progres am avut la LK doar pe 10 hc, nu si pe 25). Pe Cataclysm, progres full cu exceptia ODS.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost co-fondatoare la guilda Madness, dupa care am plecat din motive personale-m-am transferat la ho, apoi am intrat in Blood Legion(pvp guild) unde am stat cam 9 luni, am iesit din nou din motive personale, apoi am ajuns in Perverts, pana cand s-a spart gasca cu oamenii de treaba.
12. Detalii PC***. AMD V160, ATI Mobility Radeon Hd 4250, 3 Gb DDR 3.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Ptr. progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez in invatamant; sunt rea si exigenta.=)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). In vara asta nu voi putea intra in fiecare zi. Dupa un an de munca, concediul este primordial.


And when they cut us, we bleed blue.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 02-07-2012, 17:09:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TheWhiteWidow wrote:
1. Nume IRL: Georgiana
2. Varsta: 26
3. Localitate: Deva
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In fiecare zi, exceptand 8 ore pe care le petrec la munca.
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: holy/disci
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iliiliill
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/33/wowscrnshot070112164534.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi sta in fire sa am grija de altii. -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Din punctul meu de vedere este foarte important ca un priest healer sa joace la Chakra(in functie de bossi, sa activeze Serenety ptr single target-in general tank- sau Sanctuary ptr aoe raid heal) si sa nu foloseasca mereu Flash Healx2+Greater Heal ptr a nu ramane fara mana( deobicei inainte de pull se intra in chakra, renew pe tank, apoi cat mai mult Heal ptr a conserva mana. Intre se foloseste 2xFlash Heal ptr a fi activ Serendipidy cand este nevoie de Greater Heal). Ptr aoe raid heal-> Chakra Sanctuary-> Prayer of Mending(activeaza Holy Word-Sanctuary)->Circle of Healing->2x Flash Heal->Prayer of Healing. (Nu neaparat in aceasta ordine, la cd-uri.)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de la sfarsitul perioadei Tbc. Am capatat experienta mai multa de pe Wotlk(progres am avut la LK doar pe 10 hc, nu si pe 25). Pe Cataclysm, progres full cu exceptia ODS.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost co-fondatoare la guilda Madness, dupa care am plecat din motive personale-m-am transferat la ho, apoi am intrat in Blood Legion(pvp guild) unde am stat cam 9 luni, am iesit din nou din motive personale, apoi am ajuns in Perverts, pana cand s-a spart gasca cu oamenii de treaba.
12. Detalii PC***. AMD V160, ATI Mobility Radeon Hd 4250, 3 Gb DDR 3.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Ptr. progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez in invatamant; sunt rea si exigenta.=)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). In vara asta nu voi putea intra in fiecare zi. Dupa un an de munca, concediul este primordial.



Leaga contul de forum. Apoi cere un invite in guilda. Esti acceptata, ai 2 saptamani de proba. Succes -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 02-07-2012, 18:20:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

qiu .zi si mie daca sunt acceptat .am facut post mai demult
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 02-07-2012, 18:26:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

flameblast wrote:
qiu .zi si mie daca sunt acceptat .am facut post mai demult


Esti acceptat, fa transferul si cauta pe Gufy pentru invite.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 02-07-2012, 20:55:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam :

2 TANCI (orice clasa)

2 Rogue

1 Mage



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Komin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2014 20:27)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54.3
Votes: 2

 
Post Posted: 03-07-2012, 01:42:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 17 in august fac 18
3. Localitate: Giurgiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Intre 6 si 12 ore
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/balance(pvp feral)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Komin
7. Screenshot cu Interfata**: http://i50.tinypic.com/vo5vlu.jpg Simplu nu prea incarcat ..
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca pot sa ajut toti players din raid
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-Joc cu specul http://www.wowhead.com/talent#0hrZMZrczIbcruoho:oVcmbVzm
Ca rotatie nici nu cred ca se poate pune problema la healer, trebuie ca intr-o fractiune de secunda sa-ti dai seama cui ii dai heal, si ce heal sa dai in functie de HP si cata mana ai. Regrowth dau numai la clearcasting, Wild growth la cd (binenteles ca daca raidul e full, nu-l irosesc)
-Gearul am incercat sal balansez, primordial fiind haste, dar sa am si Leather Specialization, motiv pentru care inca stau cu headul albastru de Justice Points(acum imi fac engineering pt head (nu mi-a picat pana acum la atramedes))
-Gemurile sunt socketate pt bonus, 40int pe red, 20int 20spirit pe blue si 20int 20haste pe yellow.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe TBC (am jucat foarte putin pve) dar incepud cu wotlk am jucat in diferite guilde cu care am incercat sa am un proges cat mai bun si zic eu ca am reusit (Lichking 10n/25n/10hc) si acum pe Cataclysm am facut tot ce se putea face pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pe cataclys am fost in elgg unde am fost class leader dupa am intrat in ens unde si acolo sa inchis guilda si in momentul actual sunt in The Betrayers
12. Detalii PC**:Am un procesor Intel Dual Core de 2.93GHz 4 gb ram ddr2 Placa video nvidia gforce 9800
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt progres si pt ca sunt in cautarea unei guilde cu organizare ff buna si sunt sigur ca la voi o voi gasi
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student acum am trecut a 12 sunt la profil mate info .Dupa parerea mea sunt o fire sociabila imi fac repede prieteni.Timpul liber mi-l petrec jucad wow /fifa11/lol/iesind cu prieteni la o bere....
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am multi prieteni la voi in guilda ...Din elgg/ The Betrayers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lunasorab

[Regelee]



Status: Offline
(since 01-02-2013 16:51)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 92, Topics: 25
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 4

Post Posted: 05-07-2012, 09:56:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 17
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: O sa incerc sa-mi fac timp pt raiduri seara , iar ziua sunt mai mereu on ca nu am ce face ...
4. Clasa: Dk
5. Main Spec/OFF spec: Blood / Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Frankensteyn
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimage.org/image/waoi6hwrp/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca-mi place sa tankez
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc.: Nu e o rotatie anume pe blood doar cea de inceput pt aggro ( outbreak+ 2 icy touch + 2 DS + 2 HS ) . FULL MASTERY , hit mai deloc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat de tankat pe Cataclysm - , am tankat toti bossi pe HC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Mai toate , motive si motive
12. Detalii PC***. Rezista
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Seriozitate la raiduri si progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): elev clasa a xi-a , ziua cand e cald stau prin wow , seara ies pe afara pe banca la o bere , o samanta , un pahar de vorba .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ~


*** You!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 05-07-2012, 13:55:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dixxy/Drodu un raspuns pt Komin care a postat mai sus.

Vorbiti cu Kaos sa dea un raspuns /test la DK-ul Frankensteyn.

Multumesc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Komin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-02-2014 20:27)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54.3
Votes: 2

 
Post Posted: 05-07-2012, 13:57:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am primit raspuns qiu de la drodu crd ca a uitat sa posteze
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 05-07-2012, 15:24:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incep prin a-mi cere scuze daca, din indiferent din ce motive, postul asta e considerat offtopic.

Intrebarea mea e simpla. Se mai recruteaza warriori? Daca da, care sunt cerintele?
Mersi mult.


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 05-07-2012, 20:47:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

gandhi wrote:
Incep prin a-mi cere scuze daca, din indiferent din ce motive, postul asta e considerat offtopic.

Intrebarea mea e simpla. Se mai recruteaza warriori? Daca da, care sunt cerintele?
Mersi mult.


Warrior prot se recruteaza. Gear full pve min 365 ilvl. In rest completezi formularul de pe prima pagina de recrutari si astepti raspuns aici sau ingame.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gandhi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-01-2015 06:25)
Joined: 21 Mar 2012
Posts: 209, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: -46.7
Votes: 6

 
Post Posted: 06-07-2012, 07:10:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
gandhi wrote:
Incep prin a-mi cere scuze daca, din indiferent din ce motive, postul asta e considerat offtopic.

Intrebarea mea e simpla. Se mai recruteaza warriori? Daca da, care sunt cerintele?
Mersi mult.


Warrior prot se recruteaza. Gear full pve min 365 ilvl. In rest completezi formularul de pe prima pagina de recrutari si astepti raspuns aici sau ingame.


Mersi mult. Din pacate, nu joc prot. Intrebasem dupa ce am vazut ca druidul de mai sus nu fusese respins, chiar daca nu s-a specificat faptul ca inca se recruteaza clasa lui.


Kockflex/Braintumor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yry

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2017 17:45)
Joined: 14 Jun 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 73.2
Votes: 2

 
Post Posted: 07-07-2012, 17:24:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

faceti recrutari la druid boomkin?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katalyn17

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2012 15:34)
Joined: 11 Feb 2012
Posts: 19, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 57.6
Votes: 2

 
Post Posted: 08-07-2012, 10:43:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sau elemental shaman 365?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 21-05-2024, 16:04:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x