User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 73, 74, 75  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message167711
Heack

[DemiGod]



Status: Offline
(since 13-02-2017 06:58)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 198, Topics: 2
Location: Brasov

Reputation: 352.1
Votes: 11

Post Posted: 02-07-2012, 13:18:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sinistrul wrote:
1. Nume IRL: Vilan Adi
2. Varsta: 16
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde 4-5 ore pe zi
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Protection/retribution
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Palaworld
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am alex paladin pentru ca are toaate specurile, Protection(tank),retribution(dps) si holy (healer)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pentru specul de protection(pe le joc eu cel mai mult) nu se mia foloseste (Hand of Reckoning) pentur ca nu mai da dmg ca pe lich king,se incepe cu judgemnt (ca taunt pentru mob,boss)pentur ca ceilalti sa nu ia agro trebuie pusa pe jos Consacration si tinut pe tot timpul Seal of Truth si Righteous fury
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Vanila,TBC,WOTKL pe freakz si am avut si pe molten si Catalysm pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Exiled,Perverts,The Haters
12. Detalii PC: AMD athlom(tm)64 x2 Dual core processor 4000+ 2,10 GHz ||| 1,00 GB RAM(deocamdata vineri-sambata o sa il imbunatatesc)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Din cauza progresului facut si il veti face -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt o persoana vesela ,Joc footbal,Cateodata si Basket si Tenis (si World of Warcraft)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu sunt Alte mentiuni
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):



/w Neverdead ingame




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
heeals23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2013 16:37)
Joined: 01 Jul 2012
Posts: 81, Topics: 8
Location: Acasa

Reputation: -29.4
Votes: 6

 
Post Posted: 02-07-2012, 21:49:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Samy
2. Varsta: 16
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5 ore chiar mai mult
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: resto/feral
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Heeals
7. Screenshot cu Interfata: http://img163.imageshack.us/img163/9439/wowscrnshot042312104810.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place resto si ma descurc
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). asdta depinde de tipul specului
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) light of dawn
12. Detalii PC: 2 gb ram nVidia gForce 9600 gtx intel core i5 3.2 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guilda foarte buna in pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nimic special imi place basketul si gaming
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nimic special
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):



Leave nothing behind
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pytyrogue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-06-2013 08:24)
Joined: 14 Apr 2011
Posts: 13, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 82.3
Votes: 2

Post Posted: 02-07-2012, 22:04:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

/w Dudulzor in-game!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zombie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-08-2015 19:59)
Joined: 19 Jun 2012
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 17.1
Votes: 2

 
Post Posted: 03-07-2012, 13:51:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cornel (nu am fost atent sry)
2. Varsta: 14
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 8-9 ore depinde ce program am
4. Clasa: rogue
5. Main Spec/OFF spec: combat/subtlety
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zombala
7. Screenshot cu Interfata: IMG: http://s18.postimage.org/8zl9ba7v9/Wo_WScrn_Shot_070312_143355.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place mult clasa rogue si am inteles ca combat e cel mai bun spec pt el
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc): asta depinde de tipul specului
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe WOWLK am inceput cu un cu dk dar cataclysm ma facut sa renunt la el si asa am ales sa incerc un rogue si sunt foarte bucuros ca am ales sa fac asta
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Hrode PoWeR (este guilda mea am facuto ca sa am unde sa depozitez banii avand meserie alchemy castigam foarte mult)
12. Detalii PC: 2 gb ram ATI x1300 Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guilda foarte buna in pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt elev acum trec clasa a IX a si imi place sa imi fac prieteni
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nimic special
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic):IMG: http://s17.postimage.org/bu6dhyvsb/Wo_WScrn_Shot_070312_144912.jpg

IMG: http://s17.postimage.org/ilwsktkrv/Wo_WScrn_Shot_070312_144915.jpg

p.s a mai scazut dps-ul pana am facut ss ca nu stiam sigur cat DMG trebuia sa dau in mare dau 15k dps.



Last edited by zombie on 03-07-2012, 13:58:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
geanu

[Not a Creep]



Status: Offline
(since 12-01-2018 18:10)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 837, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 41.6
Votes: 31

Post Posted: 03-07-2012, 13:55:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zombala - Respins. Te cheama Zombala IRL, super.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dxme666

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 09:29)
Joined: 24 Sep 2011
Posts: 30, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 54
Votes: 2

 
Post Posted: 04-07-2012, 14:01:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 17
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-7+
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Fury/Protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dumb
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? L-am ales dupa ce am citit un numar mare de ghiduri despre clasa mea si dupa mai multe teste pe care le-am facut incercand sa vad care mi se potriveste mai mult si care este cel mai prolific spec pve pe warrior
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Ca pentru orice clasa si pe warrior trebuie sa atingem mai intai hit si expertise cap respectiv 8% si 26/26 eu am ales sa joc war fury la criticala astfel ca dupa ce am asigurat un punct fix de 19 mastery am dat reforge la haste si la tot ce era in plus in criticala lucru care mi se pare eficient avand astfel o combinatie de crit si mastery care consider ca avantajeaza dpsu-l atat in burst dar si pe durata.
Rotatia:Colossus smash dupa care avem optiunile blodthirst sau raging blow daca ni sa procuit(eu personal fortez procul printr-un berseker rage) eu consider ca optiunea cea mai buna cel putin pentru primu hit e raging blow dupa conteaza mult rage-ul pe care il ai si felul in care te adaptezi situatiei nu vom da intr-o situatie cu putin rage heroic strike(il dau doar cand am 80+ rage ca sa ma asigur ca nu cumva raman fara)astfel ca cea mai uzuala solutie este blodthirst. Un alt lucru important in rotatie este sa nu pierdem nici un slam la proc deoarece este o sursa buna de rage dar si de dps. in rest mai putem incerca daca nu avem war tank sa pundem sunder armor(recomand doar in fighturile in care iei mult damage. Sochetele: red si meta sunt cele fixe respectiv 40 str si 54 str si 3% incr critical damage in rest conteaza daca avem hit capul sau nu il avem putem opta pentru inscribed ember topaz sau etched demonseye.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe warr de pe la sfarsitul lk unde am avut un progres mediu cu multe tryuri la lk insa fara rezultat pozitiv datorita grupului nu foarte perseverent
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Awaken , Brootherhood , Wicked (prefer sa nu zic nimic despre ele deoarece consider ca la un moment dat puteam fi indetificat cu ele)
12. Detalii PC: AMD Athlon(tm) x2 dual core processor 4400+ 2.30Ghz 4 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda cu un program stabil si care tinde sa fie cat mai buna si cred ca descrierea vi se potriveste
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev tocmai am trecut a 12 sunt o persoana punctuala (prefer sa vin mai devreme decat sa intarzii), perseverent , sociabil , imi place sa joc ping-pong, fotbal, biliard etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://i47.tinypic.com/24o3o9d.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 04-07-2012, 14:31:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dxme666 wrote:
1. Nume IRL: Adrian
2. Varsta: 17
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-7+
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Fury/Protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dumb
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? L-am ales dupa ce am citit un numar mare de ghiduri despre clasa mea si dupa mai multe teste pe care le-am facut incercand sa vad care mi se potriveste mai mult si care este cel mai prolific spec pve pe warrior
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Ca pentru orice clasa si pe warrior trebuie sa atingem mai intai hit si expertise cap respectiv 8% si 26/26 eu am ales sa joc war fury la criticala astfel ca dupa ce am asigurat un punct fix de 19 mastery am dat reforge la haste si la tot ce era in plus in criticala lucru care mi se pare eficient avand astfel o combinatie de crit si mastery care consider ca avantajeaza dpsu-l atat in burst dar si pe durata.
Rotatia:Colossus smash dupa care avem optiunile blodthirst sau raging blow daca ni sa procuit(eu personal fortez procul printr-un berseker rage) eu consider ca optiunea cea mai buna cel putin pentru primu hit e raging blow dupa conteaza mult rage-ul pe care il ai si felul in care te adaptezi situatiei nu vom da intr-o situatie cu putin rage heroic strike(il dau doar cand am 80+ rage ca sa ma asigur ca nu cumva raman fara)astfel ca cea mai uzuala solutie este blodthirst. Un alt lucru important in rotatie este sa nu pierdem nici un slam la proc deoarece este o sursa buna de rage dar si de dps. in rest mai putem incerca daca nu avem war tank sa pundem sunder armor(recomand doar in fighturile in care iei mult damage. Sochetele: red si meta sunt cele fixe respectiv 40 str si 54 str si 3% incr critical damage in rest conteaza daca avem hit capul sau nu il avem putem opta pentru inscribed ember topaz sau etched demonseye.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe warr de pe la sfarsitul lk unde am avut un progres mediu cu multe tryuri la lk insa fara rezultat pozitiv datorita grupului nu foarte perseverent
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Awaken , Brootherhood , Wicked (prefer sa nu zic nimic despre ele deoarece consider ca la un moment dat puteam fi indetificat cu ele)
12. Detalii PC: AMD Athlon(tm) x2 dual core processor 4400+ 2.30Ghz 4 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda cu un program stabil si care tinde sa fie cat mai buna si cred ca descrierea vi se potriveste
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev tocmai am trecut a 12 sunt o persoana punctuala (prefer sa vin mai devreme decat sa intarzii), perseverent , sociabil , imi place sa joc ping-pong, fotbal, biliard etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): http://i47.tinypic.com/24o3o9d.jpg


acceptat , 2-3 sapt de proba

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 05-07-2012, 10:05:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru toate clasele exceptand magii


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusgudal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2012 19:08)
Joined: 29 Apr 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 07-07-2012, 17:02:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 17
3. Localitate: Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in fiecare zi , 3-4 ore
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Discipline
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yashiro
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca imi place sa joc ca healer si ca dps (celalalt character warrior)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu pentru reforging gear , pentru rotatii , pentru gemuri si enchants folesesc un guide pve si pvp noxxic.com
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Eu am mai jucat wow in wotlk paladin retribution si mam lasat o vreme pana a aparut cataclysm si de atunci am inceput sa joc wow , pai in wotlk faceam mai mult pvp si dupa am inceput pve
11. Foste Guilde(prin ce guildEe ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Exiled , Drunken Badgers , Eternal ...
12. Detalii PC: Momentan folosesc laptopul pana ajung la casa parinteasca .. sunt la bunici dar aici merge ok pc ( Pc de acasa are 4 Gb/Ram , Placa video Nvidia net de la nextgen ...) nu sacadeaza deloc ...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru gear si pentru fun - si pentru progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) hoby tenis student la matematinca informatica engleza intensic -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): -- sunt healer

PS : am si un warrior uitati armory : - :-H : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mozen ( cu amandoua charactere joc pve cat si pvp ) ( pvp just for fun - - )

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 07-07-2012, 17:45:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariusgudal wrote:
1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 17
3. Localitate: Zalau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in fiecare zi , 3-4 ore
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Discipline
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yashiro
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca imi place sa joc ca healer si ca dps (celalalt character warrior)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu pentru reforging gear , pentru rotatii , pentru gemuri si enchants folesesc un guide pve si pvp noxxic.com
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Eu am mai jucat wow in wotlk paladin retribution si mam lasat o vreme pana a aparut cataclysm si de atunci am inceput sa joc wow , pai in wotlk faceam mai mult pvp si dupa am inceput pve
11. Foste Guilde(prin ce guildEe ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Exiled , Drunken Badgers , Eternal ...
12. Detalii PC: Momentan folosesc laptopul pana ajung la casa parinteasca .. sunt la bunici dar aici merge ok pc ( Pc de acasa are 4 Gb/Ram , Placa video Nvidia net de la nextgen ...) nu sacadeaza deloc ...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru gear si pentru fun - si pentru progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) hoby tenis student la matematinca informatica engleza intensic -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic): -- sunt healer

PS : am si un warrior uitati armory : - :-H : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mozen ( cu amandoua charactere joc pve cat si pvp ) ( pvp just for fun - - )


respins...vicious multe / low gear

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mariusgudal

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-07-2012 19:08)
Joined: 29 Apr 2012
Posts: 19, Topics: 1
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 46.9
Votes: 2

Post Posted: 07-07-2012, 18:19:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am dat link cu armory pvp la warrior macar pe warrior sa il luati sau datimi inspect ca numai setu vicious mil arata pe warrior http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mozen&&gn=Drunken%20Badgers
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sharkyman

[Maniac]



Status: Offline
(since 01-09-2018 14:25)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 1080, Topics: 40
Location: Romania

Reputation: -84.6
Votes: 35

 
Post Posted: 07-07-2012, 18:48:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

la warriori sunt inchise recrutarile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bezea

[Guma Turbo]



Status: Offline
(since 07-10-2014 12:23)
Joined: 07 Dec 2010
Posts: 412, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 247.1
Votes: 12

 
Post Posted: 07-07-2012, 18:49:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mariusgudal wrote:
Am dat link cu armory pvp la warrior macar pe warrior sa il luati sau datimi inspect ca numai setu vicious mil arata pe warrior http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mozen&&gn=Drunken%20Badgers


Avem destui warriori .Cat despre priest cand esti full pve si macar 362+ atunci revii;pana atunci iti urez mult noroc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
curpitsa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-12-2020 05:59)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 38, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 64.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-07-2012, 01:46:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrey
2. Varsta: 19
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? oricat este nevoie
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: main spec healer off spec feral sau moonkin
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place druidu
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
cele mai importante stats pentru druid resto sunt int , spirit haste iar rotatia simpla 3 stack de lifebloom rejutation pe toata lumea spam wild groth si cercu la stack
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc din wotlk dupaia am facut o pauza si am ajuns aici in cataclysm -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nu se face progres in actuala poate fosta guilda
12. Detalii PC: amd apu 3870k 8gbddr3 etc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? full progres si am vazut o gramada de playeri buni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
acuma am terminat liceul o sa fac o mica pauza si poate continuii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Posturi unite automat, 08-07-2012, 02:46:47

1. Nume IRL: Andrey
2. Varsta: 19
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? oricat este nevoie
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: main spec healer off spec feral sau moonkin
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pubdown
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/194/astae.jpg/ interfata este de acum 1 luna
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place druidu
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
cele mai importante stats pentru druid resto sunt int , spirit haste iar rotatia simpla 3 stack de lifebloom rejutation pe toata lumea spam wild groth si cercu la stack
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc din wotlk dupaia am facut o pauza si am ajuns aici in cataclysm -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nu se face progres in actuala poate fosta guilda
12. Detalii PC: amd apu 3870k 8gbddr3 etc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? full progres si am vazut o gramada de playeri buni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
acuma am terminat liceul o sa fac o mica pauza si poate continuii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Heack

[DemiGod]



Status: Offline
(since 13-02-2017 06:58)
Joined: 25 Mar 2011
Posts: 198, Topics: 2
Location: Brasov

Reputation: 352.1
Votes: 11

Post Posted: 08-07-2012, 07:41:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

curpitsa wrote:
1. Nume IRL: Andrey
2. Varsta: 19
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? oricat este nevoie
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: main spec healer off spec feral sau moonkin
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place druidu
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
cele mai importante stats pentru druid resto sunt int , spirit haste iar rotatia simpla 3 stack de lifebloom rejutation pe toata lumea spam wild groth si cercu la stack
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc din wotlk dupaia am facut o pauza si am ajuns aici in cataclysm -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nu se face progres in actuala poate fosta guilda
12. Detalii PC: amd apu 3870k 8gbddr3 etc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? full progres si am vazut o gramada de playeri buni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
acuma am terminat liceul o sa fac o mica pauza si poate continuii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Posturi unite automat, 08-07-2012, 02:46:47

1. Nume IRL: Andrey
2. Varsta: 19
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? oricat este nevoie
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: main spec healer off spec feral sau moonkin
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pubdown
7. Screenshot cu Interfata: http://imageshack.us/photo/my-images/194/astae.jpg/ interfata este de acum 1 luna
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place druidu
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
cele mai importante stats pentru druid resto sunt int , spirit haste iar rotatia simpla 3 stack de lifebloom rejutation pe toata lumea spam wild groth si cercu la stack
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc din wotlk dupaia am facut o pauza si am ajuns aici in cataclysm -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) nu se face progres in actuala poate fosta guilda
12. Detalii PC: amd apu 3870k 8gbddr3 etc
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? full progres si am vazut o gramada de playeri buni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
acuma am terminat liceul o sa fac o mica pauza si poate continuii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).




Low gear, fara leather specializ = respins




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Rageless, 08 March 2016 12:55



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 73, 74, 75  Next    


The time now is 27-06-2024, 23:14:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x