User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message486441
tick

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2012 10:29)
Joined: 17 Jul 2012
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 47.3
Votes: 2

 
Post Posted: 18-07-2012, 17:30:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:
Catalepsia wrote:
Recrutam mai multe clase, asteptam aici aplicatiile voastre.

din aceasta cauza am facut aplicatia

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 18-07-2012, 22:42:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DK frost 362 20 k dps dummy , toate achiev pe hc , fost guilda Heaven (am iesit ca s-a destramat cand a venit vara )http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zabalos armory link



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 19-07-2012, 13:25:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zabalos wrote:
DK frost 362 20 k dps dummy , toate achiev pe hc , fost guilda Heaven (am iesit ca s-a destramat cand a venit vara )http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zabalos armory link


Daca ai citi primul post de pe topicul nostru de recrutari, ce raspuns ti-ai da?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cyclon

[Why so Serious]



Status: Offline
(since 06-07-2015 22:54)
Joined: 07 Jan 2012
Posts: 229, Topics: 16
Location: In Birt

Reputation: -206.5
Votes: 25

 
Post Posted: 19-07-2012, 17:57:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fa o cerere mai elaborata Zabalos,cu cererea asta zici ca esti pustiul ala de 13 ani care joaca pe clasa "orior"


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 19-07-2012, 18:24:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Alin
2. Varsta:
21
3. Localitate:
constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
8 ore pe zi
4. Clasa:
Warrior
5. Main Spec/OFF spec:
frost / blood
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zabalos
7. Screenshot cu Interfata**:
Simpla
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
asa am jucat din tot-deauna de pe wowtlk
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
26 expertise 5 hit soketat full strenght si reforge in haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am inceput pe wowtlk am achiv de la lick king pe 10 si 25 N pe cataclism am achiev de la toti bossi prezenti pe hc .
12. Detalii PC***.
Dual core 2300, 2 gb ram ddr2, placa video ATI radeon 512 ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
vreau o guilda activa si progress full
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Nu sunt student , nu mai lucrez momentan deci am mult timp liber care il petrec pe wow sau dota .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Scuze de cererea anterioara




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 19-07-2012, 23:33:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cyclon wrote:
Fa o cerere mai elaborata Zabalos,cu cererea asta zici ca esti pustiul ala de 13 ani care joaca pe clasa "orior"


Nu postezi pe topicul asta.



zabalos wrote:

4. Clasa:
Warrior
5. Main Spec/OFF spec:
frost / blood

7. Screenshot cu Interfata**:
Simpla

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
asa am jucat din tot-deauna de pe wowtlk

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am inceput pe wowtlk am achiv de la lick king pe 10 si 25 N pe cataclism am achiev de la toti bossi prezenti pe hc .


14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Nu sunt student , nu mai lucrez momentan deci am mult timp liber care il petrec pe wow sau dota .

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Scuze de cererea anterioara



Zabalos, cum e pana la urma, warrior frost sau dk fury, cu ce aplici? Cererea PE CARE ai facut-o anterior cred ca era mai serioasa, oricum acceptam scuzele. Mie mi-ai facut seara, iti multumesc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 20-07-2012, 00:35:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

m-am grabit am uitat sa sterg war dk e clasa


8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
asa am jucat din tot-deauna de pe wowtlk ( ma refeream la frost spec)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 20-07-2012, 13:14:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zabalos wrote:
m-am grabit am uitat sa sterg war dk e clasa


8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
asa am jucat din tot-deauna de pe wowtlk ( ma refeream la frost spec)


Respins.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
galexan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2013 09:27)
Joined: 20 Jul 2012
Posts: 11, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 31.4
Votes: 2

 
Post Posted: 20-07-2012, 18:18:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 20
3. Localitate:Focsani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5h/zi….in week-enduri mai mult
4. Clasa:Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / Arcane……….PvE/PvP
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Galexan
7. Screenshot cu Interfata**: http://img228.imageshack.us/img228/7210/wowscrnshot071712142446.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales fire deaoare imi place sa dau aoe si am observat ca arcane da mai mult decat fire pe single target
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talent : Momentan il am pe cel dupa forum
Rotatie : Pe boss :Scorch , tin living bomb pe target,spam cu fireball , pyroblast cand se procuieste…iar cand am toate doturile pe target Combustion
Trash: Incerc sa dau mult aoe cu fire blast + Combustion (cand toate doturile sunt pe target)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Ma joc WoW de la cataclysm incoace...nu am apucat nici macar wotlk. Prima data am facut caractere la alianta…..dar cand un prieten si-a facut un char la hoarda mi-am facut si eu si am vazut ca hoarda este mai buna decat alianta si mi-am inceput un mage…clasa mea favorita .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in Kissmydarnassus la alianta ca tank/dps dar mi-au dat kick deaoarece m-am apucat de hoarda si nu prea am mai intrat la alianta..deci nu am fost active si din aces motiv mi-au dat kick
12. Detalii PC***.
Rezolutie :1440 x 990
Display: 1.W1942
Microfon am
Am boxe / casti
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Deoarece vreau sa ma gearez mult mai bine (am eu niste planuri). Vreau o guilda capabila de heroice si chiar normale…sa nu mai zic TAUNT!!!! De 5ori. Vreau sa intru in HKP deoare este o guilda UNITA si serioasa si nu cred ca playerii acestei guilde spun la raiduri : brb tigara sau :scz...tre sa ies . Ori faci raid si ramai ori PA! Vreau sa fac parte dintr-un raid in care membrii sa stie ce trb sa faca ceea ce in HKP 100% din playeri cred ca stiu .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt stundent si imi place somnul...sper ca nu faceti raiduri dimineata..dar ma voi trezi daca chiar e nevoie . Timp liber : Wavebording , la un suc cu prietenii ,baschet / fotbal ,iar iarn sky. Hobby: Imi place sa merg la pescuit cu prietenii dar si sa ma joc wow;)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Limba materna este Romana . Ma pricep destul de bine la engleza(speaking ,writing,spelling) si putin la germana..dar nu cred ca va fi nevoie de germana...cam atat.
http://img94.imageshack.us/img94/811/wows

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RaW_StriKeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2015 02:07)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 147, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 83.8
Votes: 3

 
Post Posted: 20-07-2012, 19:08:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@galexan - cautam ilvl mai mare - ~365, foarte frumoasa aplicatia, pe data viitoare
- nu ai postat print dps - error 404

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prozacel

[Consigliere]



Status: Offline
(since 02-09-2016 19:04)
Joined: 16 Nov 2010
Posts: 383, Topics: 39
Location: Romania

Reputation: 90.9
Votes: 7

 
Post Posted: 21-07-2012, 12:25:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu renunt la freakz spor in continuare. Pentru doritori de blizz care au nevoie de ajutor sau de guilda ma puteti gasi pe Stormscale - Prozacel / Thuldelas. Over & out. Peace


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
minmatar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2012 08:31)
Joined: 07 Feb 2011
Posts: 10, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 112
Votes: 2

 
Post Posted: 25-07-2012, 09:29:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Predescu Andrei
2. Varsta:15
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?5-6 ore
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Holy/Disci
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fugicaotrag
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/content_round.php?page=done&&l=img215/7394/wowscrnshot072512103726.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Imi place holy pentru ca se prind heal crits destul de mari cu greater heal si pentru ca un priest holy este foarte folositor in raiduri .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Specul meu pe holy este http://www.wowhead.com/talent#bchZfubrMkrkcdoh am decis sa nu plusez in lightwell pentru ca majoritatea playerilor nu ar da click pe ea si oricum nu e cel mai bun healing spell.La priestul holy trebuie sa fii atent la tipul de chackra ales in timpul raidului ghidandu-te dupa nevoile raidului (adik aoe heal sau 1target).Spelurile de baza sunt Renew,Greater Heal,Flash Heal,Divine Hymn ,Prayer of Mending ,Circle of Healing,Prayer of healing si Holy wordurile.
Renew-un spell de baza pentru holy ne ajuta sa tinem heal mai usor ,un fel de rejuvenation al druidului trebuie sa fie mai mereu pe cei care iau damage
Greater Heal-Un spell foarte imporant folosit pe targeturile cu low HP in combinatie cu Renew aduce targetul repede si usor la full hp
Flash Heal-Un spell bun petru situatii critice daca nu se ia prea mult damage eu il folosc deobicei cu procul de Surge of Light pentru conservare mana
Divine Hymn-Emergency button pentru pristul holy ,folosit doar cand tot raidul ia heavy damage
Prayer of Healing-Aoe heal bun folosit in combinatie cu Circle of Healing daca cateva targeturi iau mult damage.
Prayer of Mending-Trebuie sa stea mereu pe tank/offtank daca pe tank este renew atunci pe off-tank
O combinatie interesanta est power torent shadowfiend si hymn of hope care te readuc repede la full mana.
Glyphs:
Eu personal am luat:
Glyph of Spirit of Redemption
Glyph of Circle of Healing
Glyph of Inner Fire
Glyph of Shadowfiend
Glyph of Levitate
Stats si reforging
1. Stats:Intelect>Spirit>Haste>Mastery>Crit
Intelectul- mareste manapool da si spellpower si este cel mai important stat.
Spiritul-Regenerare mana mai rapida in timpul raidului ar trebui sa ajungi aproape de 4000 (eu ajung la 3700 si nu am probleme)ca sa mearga bine.
Haste-Mareste tickurile lui Renew si reduce cast time la speluri soft capul de 1290 dupa parerea mea e de ajuns pentru bossi care sunt acum pe freakz
Mastery-La inceputul Cata acest stat era cel mai important stat deoarece la maximul de 100 stacks ajungeai la 230k heal pe secunda acum a fost readus la normal si nu mai da asa de tare heal incercandu-se o experienta mai blizzlike.
Crit-cred ca numele spune destul
La reforging:
Spirit>Haste>Mastery>Crit
Gems:
Red : Brilliant Inferno Ruby
Blue: Purified Demonseye
Orange: Reckless Amber Topaz ori Artful
Meta:Ember shadwspirit Diamond
Gearing:AH si Tol Barad ar trebui sa te aduca usor la 359
Nu prea am altceva de spus daca am omis ceva in pare rau
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput pe WOTLK pe rowow acum vreo 4 ani.Nu-mi mai amintesc exact dc dar m-am plictisit si m-am mutat pe freakz aici am reinceput cu un shammy resto si mi-a placut foarte mult am ajuns cu el pana pe la 6k gs dar dupa a venit cataclysm si nu mi se mai mai parea atat de bun shammy resto asa ca am facut un priest cu care inca joc.Am invatat toate scripturile in timp iar acum m-am obisnuit cu clasa.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Am fost pentru inceput in specii pe wotlk si un pic pe cata ,facand ceva gear si guilda ducandu-se dracu am plecat in the betrayes.A fost bine o perioada se faceau raiduri si mergea treaba acum m-am enervat pentru ca nu s putea sa facem bwd hc decat cu 40 de wipe si oricum nu se mai faceau la fel de multe raiduri asa ca am plecat.
12. Detalii PC***.HP Z800 ZL2.8 300G 6G Win7 Pro 64-bit WS , Intel Xeon X5660 2.80 12MB/1333 6C CPU, 300GB HDD SAS 15K, 6GB (3x2GB) DDR3-1333, No Integrated, Win 7 Professional 64, USB Laser Scroll (Momentan sunt de pe un laptop mai vechi pana vine PC-ul meu de la reparat)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Sunteti adevarati profesionisti si faceti raiduri cum trebuie nu ca alte guilde.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt student la liceu deobicei immi petrec timpul cu prietenii prin oras ,pe acasa joc LoL si WoW si imi place sa cant la chitara din cand in cand .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nimic
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
malinji

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-04-2013 02:01)
Joined: 11 Apr 2012
Posts: 14, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 51.4
Votes: 3

 
Post Posted: 27-07-2012, 01:53:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 22
3. Localitate: IS
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? = cand e de raiduri sau alte eventuri is on
4. Clasa: warr
5. Main Spec/OFF spec: 369 dps arms , 367 prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kkls
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/show-image.php?id=2e34f6b219be59318af833780b6f015d
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : e mai convenabil la dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). rend pe target ,mortal ,colosus ,mortal ...initial ..3 mortal sa am tot timpu, slam .hs...execute..etc..
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). full script ..
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) specii
12. Detalii PC***. i7 acasa.... dar mai mult joc de la sala..
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sunteti buni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). pas

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gerz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2013 22:48)
Joined: 27 Jul 2012
Posts: 12, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 2

 
Post Posted: 27-07-2012, 10:30:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: bogdan
2. Varsta: 16
3. Localitate: pascani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-6 ore pe zii
5. Clasa: hunter
6. Main Spec/OFF spec: mm pve / mm pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gerz
8. Screenshot cu Interfata*: http://img268.imageshack.us/img268/6375/wowscrnshot072612231338.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : primu caracter care mi lam facut pe wotlk adica cand mam apucat de wow a fost hunteru si acolo jucam tot mm da nu stiam sa joc dar am invatat cu ajutorul unu hunter skilat
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :am facut tot pe wotlk lk pe 25h ui
11. Foste Guilde guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :i need a life am fost plecat la mare si am uitat sa spun,pve core nu e o guild cu full progres
12. Detalii PC*. Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :am auzit ca sunteti o guild foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :sunt elev la liceu profilu mate-info imi place sa imi petrec timpu jucand wow si la fotbal si iesirile cu prietenii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://img33.imageshack.us/img33/5739/wowscrnshot072712112002.jpg
http://img193.imageshack.us/img193/5835/wowscrnshot072712112433.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 27-07-2012, 20:47:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Fugicaotrag si Kkls respinsi nu recrutam clasele voaste momentan

@Gerz /w Shadowarrows ingame pentru live dps test.

Recrutam:

1 DK Frost
1 Resto Shaman cu offspec de DPS
2 Rogues

-> Aplicatiile incomplete vor fi respinse.
-> Cine nu are contul de forum legat de cel din joc va fi respins.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 05-05-2024, 18:43:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x