User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504622
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 25-09-2012, 15:00:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

encrypt - accepted


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tkachuk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2016 14:14)
Joined: 04 Jun 2012
Posts: 105, Topics: 1
Location: Targoviste

Reputation: 301.5
Votes: 8

 
Post Posted: 25-09-2012, 17:13:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Corneliu
2. Varsta: 28 ani
3. Localitate:Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Pot fi online pentru orice raid anuntat cu cel putin o zi inainte si pot ramane pana la sfarsitul raidului indiferent cat va tine.
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec:Combat / nimic
6. Link Armory*: [/url] http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Tkachuk [/url]
7. Screenshot cu Interfata**: [url] http://i.imgur.com/Ngqma.jpg [url]
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Este cel mai viabil spec de PVE in momentul de fata.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Fiecare isi va impune rotatia proprie dar bazele sunt aceleasi pentru pentru aceasta clasa.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat pe blizz druid resto si warrior de pe beta si m-am lasat inainte de Cataclysm.Pana m-am lasat am avut progress full cu guilda si am fost in primele 5 guilde din wow.Pe freakz si clasa rogue joc de doar 3 luni aproximativ.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Perverts - o guilda buna, guilda care mi-a dat sansa la inceput.S-a destramat si de aceea am iesit
The Divinity - o guilda foarte bine pusa la punct in care am invatat multe. S-a destramat de asemenea si am iesit .

12. Detalii PC***.
Dell Optiplex 390
Intel(R) Pentium(R) CPU G630 @ 2.70 GHz 4.00 GB
Placa video GT630 2GB GDDR3
Am luat pc-ul la insistentele cuiva de a ma juca wow pe freakz.Nu este stralucit dar este mai mult decat suficient pentru a suporta un raid de 25 fara pic de lag sau delay.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Este o guilda de top si o guilda serioasa din ce am auzit si cred ca imi voi gasi locul aici.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Nu sunt student:( nu mi-a placut scoala) - Lucrez intro companie poloneza internationala ca IT administrator si am si o afacere proprie.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nici o mentiune

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 25-09-2012, 18:18:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Braxxus Accepted



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Annestezie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-07-2013 11:35)
Joined: 05 Feb 2012
Posts: 7, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 69.2
Votes: 2

 
Post Posted: 26-09-2012, 18:39:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Iulian
2. Varsta: 17 ani
3. Localitate: Braila
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? dupa orele 22:00 oricat.
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: FROST 368ILVL , BLOOD 371ILVL
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Annestezie
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.girlshare.ro/31776121.3
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? In comparatie cu Unholy spec-ul de Frost este mai rentabil la DPS iar Blood este pentru Tankat.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Strenght-->Hit Cap-->Expertise cap-->Mastery-->Haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). WOTLK --> LK 25HC down , Cataclysm --> FULL PROGRES.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) . Last One(s-a destramat) , EliteNightStalkers ( s-a destramat ) , I need a life (probleme cu orele raid-urilor).
12. Detalii PC***. Intel(R) Core(TM) i3 CPU 530 @ 2.93 GHz , 2GB RAM .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Program de raid-uri convenabil , longetivitatea guildei .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Elev clasa a 11-a.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. : http://www.girlshare.ro/31776145.5



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AlexMatei

[Paris]



Status: Offline
(since 22-09-2015 12:14)
Joined: 20 Jul 2012
Posts: 433, Topics: 46
Location: Orgrimmar

Reputation: 114.6
Votes: 18

 
Post Posted: 26-09-2012, 20:42:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Editat


http://eu.battle.net/wow/en/character/silvermoon/Alexmatei/advanced



Last edited by AlexMatei on 25-02-2013, 09:35:53; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Iulyart

[Gospodar Consumator]



Status: Offline
(since 31-12-2021 22:30)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 1115, Topics: 92
Location: Romania

Reputation: 151.7
Votes: 25

   
Post Posted: 28-09-2012, 12:55:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

AlexMatei wrote:
1. Nume IRL: Alexandru
2. Varsta: 19
3. Localitate: Bragadiru
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Oricat este nevoie
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Frost / Blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alexmatei
7. Screenshot cu Interfata**: Se vede in SS-ul de la recount
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Singurul spec viabil pt dk dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Eu am ales sa joc dk-ul la haste.Talentele sunt cele pe care le au majoritatea dk-ilor.Stats:8% Hit>26 Expertise > Haste>Mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe freakz din martie anul trecut , raidurile le faceam cu globalul ...din cate imi aduc aminte cel mai departe am ajuns la Sindragosa...Pe Cataclysm am toti bossi down mai putin council pe HC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Divinity - Guilda de elita care din pacate s-a destramat...
12. Detalii PC***. 2 gb ram , placa video ati radeon hd 5450 1 gb ( cred ca am nimerit-o ) procesor dual core ( am 4-50 fps in raiduri deci nu reprezinta o problema )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guilda foarte capabila , sunteti mereu primii si nu renuntati niciodata
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) In timpul zilei stau pe afara cu prietenii , iesim la o shaorma , jucam fotbal si ... fete - in weekend-uri mai merg la un gratar alea alea si seara WoW -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Gufy e baza -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/view.php?pic=25tf78z&&s=6 (am uitat sa scot marku ala X_X)


Din pacate numai avem nevoie de dk, momentan respins .


Recrutam:


Mage

Shaman

Warlock


-> Aplicatiile incomplete vor fi respinse.
-> Cine nu are contul de forum legat de cel din joc va fi respins.


"The world has come to a point where nobody is an asshole. Because everyone is."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
granini

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2013 13:20)
Joined: 04 May 2011
Posts: 22, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 95.5
Votes: 2

 
Post Posted: 28-09-2012, 19:53:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Diana

2. Varsta: 21 ani

3. Localitate:Iasi

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Trebuie sa vad programul de anul acesta la facultate dar, in principiu pot fi on la orice raid anuntat

4. Clasa: Shaman

5. Main Spec/OFF spec:Enha / Resto

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Butterfly

7. Screenshot cu Interfata**: Am interfata normala

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Imi plac lucrurile complicate -

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Enha : 10/31/0
Rotatie: 1 Searing Totem
2 Stormstrike
3 Lava Lash
4 Maelstrom Weapon cu 5 Stacks = Lightning Bolt instant
5 Unleash Elements
6 Flame Shock
7 Earth Shock
8 Feral Spirit
In privinta gear-ului incerc sa am cat mai multe iteme mail cu agility avand in vedere bonusul de 5%.
Gems : Meta - Agile Shadowspirit Diamond
Yellow - Adept Ember Topaz
Red - Delicate Inferno Ruby
Blue - Glinting Demonseye
Stats: Agility > Hit ( pana la Spell Cap de 17% sau 1742 Hit Rating) > Expertise ( pana la Dodge Cap de 541 Rating ) > Mastery > Critical Strike Rating > Haste

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Tbc: Karazhan, Zul’aman, Magtheridon, Gruul’s Lair,Mount Hyjal.
Wotlk: Naxramas (tot pe 10/25, inclusiv anumite achiev), The Obsidian Sanctum (10/25), The Eye (10/25), Ulduar (10/25), Onyxia, Trial of the Crusader (10/25 full), ICC (10/25 full) apoi m-am lasat.
Pe Freakz am facut tot ce era posibil pana sa ma las de wow la inceputul verii ( din cauza job-ului pe care l-am avut).

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pride - o guilda buna care s-a destramat
The Divinity - o guilda foarte bine pusa la punct in care am invatat multe. Din pacate s-a destramat si am iesit .

12. Detalii PC***.
Hp 6730s
Intel® Pentium® Dual Core 3 GB
Placa video ATI Mobility Radeon HD 3430


13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Este o guilda serioasa, capabila, unita si cred ca imi voi gasi locul aici.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt studenta iar timpul liber incerc sa mi-l petrec cu prietenii - Si...imi plac provocarile

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nici o mentiune

16. Screenshot cu damage done la 3 mil: http://www.picz.ro/index.php?id=7e4e2efa59858fd2507bd36a46639643



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Makhpella

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-02-2016 13:39)
Joined: 11 Oct 2011
Posts: 115, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 53
Votes: 8

 
Post Posted: 28-09-2012, 23:20:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In weekend all day/night, in timpul saptamanii de la 3-4 pana la 10-12
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Retri
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Makhpella
7. Screenshot cu Interfata**: http://shareimage.ro/images/zcnto4a3gbej6xi54nws.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place paladinul holy
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Stats Int haste spirit crit, ca sockete prefer full intelect
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat de toate in afara de Classic. Pe Cata am full progress except Council H, dar stiu scriptul.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Oblivion, Perverts, The Divinity...Toate au fost in regula, toate s-au spart.
12. Detalii PC***. I7, 2,60 ghz, 8 gb ram, placa video 1gb (and it's a laptop)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o guilda serioasa in care se fac raiduri, si oamenii sunt atenti la raiduri, nu cu capu in nori
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev clasa a 12-ea la filo, majoritatea timpului mi-l petrec pe WoW, imi place sa citesc, ascult rock, metal, hip hop, rap
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Scuzati gearu retri de pe armory
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Healer Thinking

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 28-09-2012, 23:50:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

granini -accepted

Si cam atat cu shamani deocamdata



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 29-09-2012, 00:09:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine ,da' ms ma gufy -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 30-09-2012, 18:36:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:


Mage

Shaman

Warlock

Hunter

Priest


-> Aplicatiile incomplete vor fi respinse.
-> Cine nu are contul de forum legat de cel din joc va fi respins.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AngelHunter

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 21:19)
Joined: 06 May 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 83.6
Votes: 2

Post Posted: 01-10-2012, 12:29:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Editat


Last edited by AngelHunter on 01-10-2012, 21:11:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 01-10-2012, 17:32:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Angelhunter leaga`ti conturile pe forum si da`mi /w ingame



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
poK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-11-2014 11:04)
Joined: 10 Oct 2010
Posts: 91, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 163.8
Votes: 8

 
Post Posted: 01-10-2012, 18:36:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Quote:
Adrian

2. Varsta:
Quote:
19

3. Localitate:
Quote:
Brasov

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Quote:
5h / zi ( Incepand cu ora 17:00 cand vin de la servici ).

4. Clasa:
Quote:
Warlock ( Genesis )
Paladin [Holy / Ret / Prot ] ( Evolution)
Mage [Fire] ( Exodus )

5. Main Spec/OFF spec:
Quote:
Destruction / Demonology ( Warlock )
Holy / Protection ( Paladin )
Fire / Fire ( Mage )

6. Link Armory*:
Quote:
Warlock ( Abea crescut , incet incet fac gear )
Paladin ( Posibil sa fie gearu PvP pana se updateaza armory-u )
Mage ( Foarte putin are played pe cataclysm aici)


7. Screenshot cu Interfata**:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?

Quote:
Warlock - Well, nu sunt un PRO in ale warlockului, sincer am vrut sa vad cum este aceasta clasa.
Paladin - Joc paladin de la inceputul WotLK si imi place idea de a fi healer / dps / tank. Cand este nevoie de tine ca si clasa, sa poti fi folositor.
Mage - Long story, nu are rost sa o povestesc acum. Dupa parerea mea, este clasa cu un "pure" dps, iar animatiile sunt ok -.


9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Quote:
Warlock:
Talente : Depinde de necesitatea acestora in raiduri, de raidul specific cat si de buffurile pe care le ai in momentul acela.
Rotatie : Destruction : Curse of the Elements > Soul Fire pentru a activa Improved Soul Fire > Bane of Doom > Immolate > Corruption > Conflagrate > Chaos Bolt > Incinerate > Soul Fire la proc.
Gemming:
Yellow
Red
Blue
Stats: Hit > Intellect > Haste > Crit > Mastery


Quote:
Paladin:
Holy ( Main Spec )
Talente : La fel ca la warlock, in functie de necesitatea acestora cat si de raidul in care voi merge.
Rotatie : Nu exista asa ceva , dar in mare va voi spune. Holy Light ca si Filler > Holy Shock pentru Holy Power > Word of Glory ( la 3 Holy Power ) > Flash of Light cand targetul ia damage destul de rapid > Divine Light doar la proc de Infusion of Light . Asta ar fi la Single Target.
Gemming:
Yellow
Red
Blue
Stats: Intellect > Haste > Spirit > Crit > Mastery


Quote:
Mage:
Talente: Single target / AoE damage amandoua la mine tot timpul.
Rotatie: Scorch > Living Bomb > Fireball > Pyroblast la proc Hot Streak . Combustionul e dat cand sunt toate doturile pe target.
Gemming:
Yellow
Red
Blue
Stats: Hit > Intellect > Crit > Mastery > Haste


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):
Quote:
Povestea incepe de pe WotLK pe un anumit server ( U****ate) unde era daca imi aduc bine aminte patchul 3.2.2a, pe cand Ulduar era cel mai fruntas raid. Ei bine am venit pe aici pe Freakz si a inceput povestea. Mergand in The QQ Givers pe vremea cand inca nu erau scriptati decat 4-5 bosii din ICC am inceput sa fiu un PvE Addict. A urmat perioada cea mai frumoasa a WoWului aceasta fiind EliteNightStalkers unde am invatat si am invatat la randul meu pe alti cat am stiut si ce am stiut. BWD > BWL > Onyxia > BT > SSC > SWP > TC > EoE > Ulduar > ToC > ICC > RS > BWD ( cata ) > BoT > Firelands > DS, cam acesta ar fi progresul.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Quote:
The QQ Givers (Disband pentru inactivitate), EliteNightStalkers (Semi-Disband, deoarece nu este un patch grozav iar a intervenit monotonia), Ground Zero [Evolution] (Lipsa totala de eficienta in raiduri, si de progress)

12. Detalii PC***:
Quote:
Procesor: AMD Athlon II x3 450 3.20 GHz ( Posibilitate de deblocare si al 4-lea core )
Placa de baza: ASRock 760GM-GS3 ( Putin irelevanta )
Memory RAM: KingMax 2GB DDR3 1333MHz CL9 ( am avut 4GB pana acum 1 luna, dar o sa imi cumpar altii )
Placa Video: Sapphire Radeon HD5670 1GB DDR5 128-bit 775MHz ( Pot rula fara nici un fel de problema orice joc aparut la ora actuala )


13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Quote:
Pentru ca sunteti o comunitate veche care a rezistat dp WotLK si imi inspirati incredere, si pentru a ajuta daca e cazul.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Quote:
De mai bine de 1 an de zile m-am angajat la o firma de materiale de constructii si vopsele ( Cea ce fac este sa colorez vopselele, rosu > verde > albastru , tot felul de culorii - ) unde am un program de 8 ore cu 1 ora pauza de masa. In schimb prefer sa ies la o bere cu prietenii , sa ascult muzica , si diferite activitatii care apar din senin, oarecum sunt deschis la orice.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Quote:
Singura mentiune as dori sa o fac la caractere. Paladinul si Mageul le pot transfera daca doriti ( Raifaissen Bank e deschis la orice ora ) asta doar daca ma acceptati.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.


P.S Atata se poate pe warlock la item levelul care il am, sper sa luati in calcul asta.
P.S.II. Asiria ca fapt divers, sunt Mihaix / Eck , daca iti mai aduci aminte am vorbit noi odata.


See ya.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 01-10-2012, 19:53:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mihaix magu ma intereseaza



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 65, 66, 67 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 25-09-2024, 11:22:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x