User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message494238
Exdeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2013 13:44)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 83, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 4

 
Post Posted: 18-02-2013, 11:33:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shiiva - Acceptat. Mult succes de acum incolo!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 18-02-2013, 14:06:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Balustrada & Shiiva - acceptati, /w drodu pt invite

Gabano & Druveradru - respinsi din pacate -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Asphyxia

[Savior of Azeroth]



Status: Offline
(since 05-06-2014 05:34)
Joined: 01 Dec 2012
Posts: 141, Topics: 7
Location: Ogrimmar

Reputation: 90.9
Votes: 3

Post Posted: 19-02-2013, 18:02:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 4-6 ore, depinde de zi
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral Tank / Restoration
6. Link Armory*: Click it!
7. Screenshot cu Interfata**: Click it!
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Feral tank m-a atras pentru ca e destul de rar , ceea ce reprezinta o provocare.Off specul a ocupat locul de main spec pentru o perioada
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :
FERAL TANK: Mastery>Dodge , sa profiti de absorbul si dodge-ul de care beneficiaza druidul tank , (pot raspunde la orice alte intrebari)
RESTO : Haste 2004 - Mastery , haste rating 2004 pentru a profita de tick-uri in plus , mastery pentru a beneficia de heal increase
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am avut numeroase experiente frumoase , am vrut mereu sa reusesc prin munca , nu sa fiu "carat" de altii , mi-a placut sa evoluez treptat si sa-mi demonstrez propriile puteri , astfel am reusit full progres pe 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Unstoppable @ Alliance - Staff change + transfer to horde , Betrayers @ Horde - rankuri date aiurea , glume proaste
12. Detalii PC***. : AMD II x4 Quad-core , 4gb RAM , 1024 MB nVidia GTX 550Ti [~100 fps constant] , Conexiune stabila la internet (RDS) , Team Speak 3 + Mic
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : "We stand united"
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Lucrez ca sofer la o firma , munca ocupandu-mi cam tot timpul ...Imi plac plimbarile si ofc Summer beaches ^^
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Ma pregatesc intotdeauna pentru raiduri , ma adaptez repede , sunt sociabil



"A genuine leader is not a searcher for consensus but a molder of consensus."
Martin Luther King, Jr.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 19-02-2013, 22:10:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asphyxia wrote:
1. Nume IRL: Dan
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 4-6 ore, depinde de zi
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral Tank / Restoration
6. Link Armory*: Click it!
7. Screenshot cu Interfata**: Click it!
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Feral tank m-a atras pentru ca e destul de rar , ceea ce reprezinta o provocare.Off specul a ocupat locul de main spec pentru o perioada
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :
FERAL TANK: Mastery>Dodge , sa profiti de absorbul si dodge-ul de care beneficiaza druidul tank , (pot raspunde la orice alte intrebari)
RESTO : Haste 2004 - Mastery , haste rating 2004 pentru a profita de tick-uri in plus , mastery pentru a beneficia de heal increase
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Am avut numeroase experiente frumoase , am vrut mereu sa reusesc prin munca , nu sa fiu "carat" de altii , mi-a placut sa evoluez treptat si sa-mi demonstrez propriile puteri , astfel am reusit full progres pe 4.0.6
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Unstoppable @ Alliance - Staff change + transfer to horde , Betrayers @ Horde - rankuri date aiurea , glume proaste
12. Detalii PC***. : AMD II x4 Quad-core , 4gb RAM , 1024 MB nVidia GTX 550Ti [~100 fps constant] , Conexiune stabila la internet (RDS) , Team Speak 3 + Mic
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : "We stand united"
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Lucrez ca sofer la o firma , munca ocupandu-mi cam tot timpul ...Imi plac plimbarile si ofc Summer beaches ^^
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Ma pregatesc intotdeauna pentru raiduri , ma adaptez repede , sunt sociabil


/w Drodu, Dixxy sau Qiu in joc pt inspect



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Free

[Sefu' Papadiilor]



Status: Offline
(since 23-08-2020 08:21)
Joined: 13 Feb 2010
Posts: 243, Topics: 28
Location: United Kingdom

Reputation: 307.8
Votes: 15

 
Post Posted: 20-02-2013, 21:36:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 19
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cand lucrez schimbu 1 18 00 - 24 00 schimbu 2 22 00 /24 00 weekend cat pot de mult
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/ feral cat
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fredoom
7. Screenshot cu Interfata**: http://i45.tinypic.com/2qb6fzq.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pt mobilitatea pe care o are si aoe heal pe care il da
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). 2005 haste = tickuri in plus pe spell + mastery = more heal = win , specul de resto a ramas la fel ca in 4.0.6 stiind de bugurile pe care le are pe 4.3 de la revitalize , efflorescence prea mic ,
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).aprilie 2012 freakz am facut tot ce se putea de pe 4.0.6 pt hc
TBC cand am jucat eu era tank $ spank pe ULTIMATE iar wotlk am jucat doar patchul cu naxx pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Unstoppable second gm = hitler = no fun fredoom = Jew
12. Detalii PC***. amd athlone x 4 640 ; nvidia gt 630 ; 4 ddr 3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? cunosc pe cineva in interior in rest hoarda imi e straina
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez ture de 9 ore numai am timp de mare lucru
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu sunt best druid healer dar cu putin ajutor pot sa devin - . mereu am cate ceva de invatat de la cei care vor sa impartaseasca



Argatu' - Sabotage ( feat. Piracy )
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 22-02-2013, 01:14:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Free wrote:
1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 19
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cand lucrez schimbu 1 18 00 - 24 00 schimbu 2 22 00 /24 00 weekend cat pot de mult
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/ feral cat
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fredoom
7. Screenshot cu Interfata**: http://i45.tinypic.com/2qb6fzq.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pt mobilitatea pe care o are si aoe heal pe care il da
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). 2005 haste = tickuri in plus pe spell + mastery = more heal = win , specul de resto a ramas la fel ca in 4.0.6 stiind de bugurile pe care le are pe 4.3 de la revitalize , efflorescence prea mic ,
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).aprilie 2012 freakz am facut tot ce se putea de pe 4.0.6 pt hc
TBC cand am jucat eu era tank $ spank pe ULTIMATE iar wotlk am jucat doar patchul cu naxx pe freakz
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Unstoppable second gm = hitler = no fun fredoom = Jew
12. Detalii PC***. amd athlone x 4 640 ; nvidia gt 630 ; 4 ddr 3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? cunosc pe cineva in interior in rest hoarda imi e straina
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez ture de 9 ore numai am timp de mare lucru
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu sunt best druid healer dar cu putin ajutor pot sa devin - . mereu am cate ceva de invatat de la cei care vor sa impartaseasca


Cauta pe Dixxy/ Drodu pt inspect



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
leopold1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2013 17:23)
Joined: 06 Sep 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.1
Votes: 2

Post Posted: 25-02-2013, 00:18:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Leonard

2. Varsta:
22

3. Localitate:
Pitesti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :
in jur de 5-6 ore pe zi daca e nevoie pot sta si mai mult

4. Clasa:
Hunter

5. Main Spec/OFF spec:
Marksmanship/off spec pvp

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Leozo

7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/f/72/wowscrnshot022413225246.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
am ales mm pentru ca ami place cum da an pve si pvp

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatie - Serpent Sting-> Chimera la CD, steady, aimed
Stats hit cap(8%) haste>crit>masteri

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Inceput pe TBC un server privat si mam reapucat de wow pe freakz cand a bagat LK dupaia am facut o pauza si mam apucat pe Cataclysm 4.0.6 cam an septembrie anu trecut

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc)
am fost an Ominence dar au iesit multi din ia si am iesit si eu si acu sant an cautare de Guild calumea

12. Detalii PC***.
Procesor: AMD Atholm IIx2 250 Dual Core Processor 6 gb
Ram: 4GB DDR3
Placa video: ATI Radeon HD 5450
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds
microfon, TS3, Skype, Mess tot ce vreti.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc din nou instante..si pe viitor raiding de calitate

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.
nu lucrez nu am terminat liceu pentru ca au avut probleme grave de sanatate si acu stau acasa

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
I like cookies
DPS http://imageshack.us/f/515/wowscrnshot022613160813.jpg/



Last edited by leopold1 on 26-02-2013, 16:09:43; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kiler333

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2017 16:09)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 8, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 60.3
Votes: 2

 
Post Posted: 26-02-2013, 03:10:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Primeheal
2. Varsta:19
3. Localitate:Pitesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: In timpul saptamani de la 17:30 pana la 23:30
weekend de la 11 la 23.
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec:Heal, enhansment
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Primeheal
7. Screenshot cu Interfata**:Prefer interfat clasica nu imi adauga chestii nefolositoare.Hot key am setat pe interfata normala.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Am preferat sa fiu de ajutor grupului in care fac parte iar ca dps nu simt ca ajut,desi dps nu ma pricep prea bn.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Multe detalii pot da ingame explic fiecare schimbare pe loc e dificil intr-un post.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Initial nu imi placea din cauza zvonurilor dar cand am intreat pe tbc prima data am fost fascinat incantat si "mama ce misto e".
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Omniscience Am decis sa ies deoarece dupa schimbarea patch-ului playeri nu mai intrau nu puteam sa mai raman.
Blue world era guilda capabila dar in care lideru devine rege si face ce vrea ceea ce nu doresc,vreau ca toti sa fie egali.Luxx actuala guilda dar consider ca voi parasii aceasta guilda , deoarece nu se respecta programul( primisem la un moment dat warn de la lider ca am facut in afara programului dar el programeaza raidu si descoperim ca raidul se facuse cu 1-2 ore inainte chiar de Gm sau de second Gm)
12. Detalii PC***.AMD sempron 3600+ ,2 Ghz ,2 Gb RAM ,nvidia Gforce 6150Se 430.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Reputatia buna a guilzi imi araata ca sunteti o guilda capabila cu jucatori adevarati care se ajuta reciproc si care ii consider exemple de urmat pt adevaratii jucatori.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)(I like cookies.)Dar fara glume elev de liceu clasa a XII Hobby-uri plimbatul jocuri pe calculator , in special wow, filmele.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). As dori sa stiu ce teste se fac pt un heal si pttank si ce se urmareste ca sa imi dau seama ce sa fac.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 26-02-2013, 13:13:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Primeheal - respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 26-02-2013, 15:20:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Leozo - print dps ? bine ca scrii "15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
I like cookies. " , dar nu consideri important un ss cu dps meter.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sexiTzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2016 08:34)
Joined: 03 May 2011
Posts: 61, Topics: 8
Location: HKP

Reputation: 210
Votes: 10

 
Post Posted: 26-02-2013, 16:11:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leopold1 wrote:
1. Nume IRL:
Leonard

2. Varsta:
22

3. Localitate:
Pitesti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :
in jur de 5-6 ore pe zi daca e nevoie pot sta si mai mult

4. Clasa:
Hunter

5. Main Spec/OFF spec:
Marksmanship/off spec pvp

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Leozo

7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/f/72/wowscrnshot022413225246.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:
am ales mm pentru ca ami place cum da an pve si pvp

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatie - Serpent Sting-> Chimera la CD, steady, aimed
Stats hit cap(8%) haste>crit>masteri

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Inceput pe TBC un server privat si mam reapucat de wow pe freakz cand a bagat LK dupaia am facut o pauza si mam apucat pe Cataclysm 4.0.6 cam an septembrie anu trecut

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc)
am fost an Ominence dar au iesit multi din ia si am iesit si eu si acu sant an cautare de Guild calumea

12. Detalii PC***.
Procesor: AMD Atholm IIx2 250 Dual Core Processor 6 gb
Ram: 4GB DDR3
Placa video: ATI Radeon HD 5450
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds
microfon, TS3, Skype, Mess tot ce vreti.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc din nou instante..si pe viitor raiding de calitate

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.
nu lucrez nu am terminat liceu pentru ca au avut probleme grave de sanatate si acu stau acasa

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
I like cookies
DPS http://imageshack.us/f/515/wowscrnshot022613160813.jpg/


leozo wisp Tzz



Faima existenþei umane nu constã în a trãi, ci în a ºti pentru ce trãieºti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vrases

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2018 18:59)
Joined: 22 Jan 2013
Posts: 31, Topics: 6
Location: Prin prejur

Reputation: 198.3
Votes: 5

 
Post Posted: 27-02-2013, 09:08:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mircea
2. Varsta: 24
3. Localitate: Bucuresti (Sector 5)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Avand in vedere ca si lucrez, cam 3 - 5 ore, de pe la 19-20 seara pana pe la 23 - 00 in timpul saptamanii, iar in weekend 10+ in cazul in care nu sunt plecat.
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enhancement / Restoration
6. Link Armory*: Vrases
7. Screenshot cu Interfata**: Interfata
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Asa am crezut ca-i cel mai bine sa il fac.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
I.Rotatie: Inainte de toate nu trebuie sa lipseasca pe Main Hand Windfury (wowhead link) si pe Off Hand Flametongue + Lightning Shield (wowhead link), iarasi foarte important totemul Searing sa nu lispeasca, sa revenim la rotatie 1.Stormstrike, 2. Lava Lash, 3. Flame Shock, 4. Unleash Elements, 5. Earth Shock, deasemenea DOAR cand avem 5 Maelstorm Weapon folosim Lighting Bolt + Cooldown EX: Feral Spirit.
II. Gear/Stats: Urmaresc sa ajung la PRIO CAP EXPERTISE (26/26) si HIT CHANCE 17%
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat pe fiecare din ele la vremea lor, dar cel mai mult am petrecut pe TBC si WOTLK.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Method (Au renuntat majoritatea), Luxx (Prea multii ""cunoscatori"), Havock(Prea multa aroganta).
12. Detalii PC***.Placa de Baza: Gigabyte H61M-DS2, Procesor: Intel Core i5 3570, 3400 Mhz, Placa video: Sapphire AMD Radeon HD7750, 1024 MB, GDDR5, 128bit.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru a avea parte de un PROGRES PVE cum se cuvine.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Muncesc de pe la 8 -9 pana pe la 17 - 18. Timpul liber il pretec fie cu familia la rude, fie in oras cu prietenii/iubita la o ingetata pe bat si un pahar cu apa. Hobby: Muzica sa am si am tot ce imi trebuie.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. RECOUNT 3MIL


...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 27-02-2013, 13:21:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vrases - respins

Dpsul cam mic pt gearul tau... Si asta datorita rotatiei, care este partial gresita -

Oricum misto addons - si imba pc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vrases

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-10-2018 18:59)
Joined: 22 Jan 2013
Posts: 31, Topics: 6
Location: Prin prejur

Reputation: 198.3
Votes: 5

 
Post Posted: 27-02-2013, 16:32:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Furyel wrote:
Vrases - respins

Dpsul cam mic pt gearul tau... Si asta datorita rotatiei, care este partial gresita -

Oricum misto addons - si imba pc.


Deacord cu tine legat de DPS, dar am realizat astazi ca Dummy ala nu ma lasa sa folosesc Unleash Elements si prin urmare nu imi activeaza Windfury Weapon si Flametongue Weapon, daca nu ma crezi poti incerca si tu si o sa te convingi, din cauza asta am facut un alt Test pe Dummy din Durotar cu 0 Armor si 0 Resilience.

DPS 3 MIL

P.S. Stiu ca nu sunt acceptate raspunsurile la un raspuns din partea staff-ului dar am considerat chesti asta una destul de importanta si care probabil nu o stie toata lumea.


...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 27-02-2013, 17:40:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am citit ce ai scris, si da, nu merge unleash pe acel dummy, defapt nu merge unleash pe nici un neutral target, dar tot am dat 21k. Uite un print facut akum 2 minute.

http://tinypic.com/view.php?pic=244r492&&s=7

Si prinutl asta al tau de la dumy-urile din durotar, ai dat 21k pt ca dupa ce aplici flameshock, si dai lavalash, ala se imprastie pe 4 targets, de akolo ai tu 21k.
Am dat si eu dps afara la dumy-ul ala si am dat putin mai mult -

http://tinypic.com/r/2hhhjqh/7

Mare diferenta de gear intre noi nu este, deci scuze nu sunt.

Raspunsul ramane tot nu, imi pare rau.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 01-07-2024, 12:47:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x