User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message494265
Diplomate

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2013 06:30)
Joined: 14 Jan 2013
Posts: 144, Topics: 21
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 78.1
Votes: 6

 
Post Posted: 22-08-2013, 19:33:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: TUDOR
2. Varsta: 28
3. Localitate: BUFTEA
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? DUPA ORA 19:00 ON PANA DIMINEATA DACA E NEVOIE IAR IN WEEKEND DISCUTABIL.
4. Clasa: MAGE
5. Main Spec/OFF spec: FIRE
6. Link Armory*: Click
7. Screenshot cu Interfata**: Click
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? SINCER!! DE NEVOIE MI-AM PIERDUT MAIN CHARUL SI AM DECIS SA ACCEPT UN MAGE SI SA-L INVAT. PE PARCURS AM OBSERVAT CA IMI PLACE PLUS CA PE ACEST PATCH MAGE FIRE
SCOATE DMG FOARTE BUN.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). VOI MERGE PE SCURT SI SPUN SI DE CE . PENTRU CA: DACA MA APUC SA EXPLIC VOI SCRIE APROXIMATIV ACELEASI LUCRURI PE CARE LE PUTEM GASII CAM IN ORICE GUIDE MAGE FIRE . IMPORTANTA STATS: primul loc il ocupa intelect - hit cap - critical strike - haste iar mastery ocupa ultimul loc se poate da
reforge la el este mai putin important decat primele ,iar haste cap influenteaza COMBUSTION si LIVING BOMB +haste = +tiks.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). TBC "ALINATA NUMELE GUILD The Follen Angels SERVAR XWOW". WOTLK SI CATACLYSM PE FREAKZ.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) SUBLINIEZ DOAR ULTIMA GUILDA "THE DIVINITY" ,MOTIVUL PENTRU CARE AM IESIT: S-A DESTRAMAT.
12. Detalii PC***. Click
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? CUNOSC CATEVA PERSONE DIN GUILD.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) LUCREZ ,TIMPUL LIBER MI-L PETREC CU FAMILIA IAR DACA E NEVOIE DE MINE AJUT INGAME, DAR PE PRIMUL LOC RAMANE FAMILIA.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). NU AM ALTE MENTIUNI.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Click



"Nu putem merge departe in prietenie daca nu suntem dispusi sa ne iertam unii altora micile defecte."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 22-08-2013, 20:18:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins diplomatule, respins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scorpio21

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-10-2013 18:36)
Joined: 18 Feb 2012
Posts: 15, Topics: None
Location: Belgium

Reputation: 66.9
Votes: 2

 
Post Posted: 23-08-2013, 21:24:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:vuya
2. Varsta:24
3. Localitate: bruxxeles belgia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) de la ora 8 jumate inacolo cate este nevoie pentru 1 bos nou un raid progres
4. Clasa: trol/druid
5. Main Spec/OFF spec:resto cam asta jok eu in general,mai am si balance da nu prea imbracat
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vuya
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place ca lumea sa depinda de mine -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).LK,4.0.6 n/h ful 4.3.4 n.h ful
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) the revengers fail raid doar GM ofiteri si rai leaderi fac raiduri restu ....
12. Detalii PC***. i7 10 gb ddr3 ti radeon 4 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? respec progres si seriozitate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez in wekend o ierire cu prietena prietenii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).sper ca e k astept raspuns,ms

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 24-08-2013, 13:01:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vuya rejected
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Selfserve

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2017 10:20)
Joined: 03 Feb 2013
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 98.2
Votes: 3

 
Post Posted: 25-08-2013, 18:58:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alex
2. Varsta:20
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 4-5 ore pe zi depinde daca este zi de raiduri etc
4. Clasa:Death Knight
5. Main Spec/OFF spec:Main spec:unholy Offspec:blood
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Heartstrike
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/543/5bwy.j
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Din cauza buffelor pe care le-a primit unholyul pe peti plus ca am jucat pe wotlk/4.0.6 numai frost...si devenise plictisitor
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Specul este interesant,destul de usor de folosit,gear(gurthalak FTWWW,tentacule bla bla you knoww) eu gasesc ca mastery-ul este peste crit pt ca in primul rand acel shadow dmg este primul in recount iar in legatura cu hit-ul un 16-17% spell hit este necesar deoarece atacurile gen scourge strike etc sunt categorisite ca si spell dmg plus ca 2-3 miss-uri la melee nu te omoara atat la dps
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat de pe wotlk 3.3.5a incepand cu rogue assa(am facut full progres ICC+RS) jucand pe Xwow si dupa pe Freakz.Am inceput sa joc dk de pe wotlk jucand frost in 3.3.5 si in 4.0.6 iar in 4.3 vazand patch notes am decis sa ma mut unholy iar specul este foarte bun la damage.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Am fost in Opus Dei cam in cea mai mare parte a timpului dar problema este acum ca foarte multi din membrii "fondatori"/cei care se ocupau de guilda ori s-au lasat din diverse motive ori au plecat pur si simplu...organizarea nu mai este asa buna iar cel mai idiot lucru este faptul ca se pune pret pe DKP acum iar unii care au offchare cu 1k-2k dkp vin la raidurile de main(gen raidul 2-3) si ne iau noua main charelor itemele...si chestia asta ma supara foarte mult si cred ca e o idiotenie...sa prioritizezti un offchar in fata unui main...adica nu mai conteaza main off?-.Ma rog restul guildelor au fost random/de lvl up...nici nu merita mentionate
12. Detalii PC***.Procesor 3.2,4GB RAM,placa video Nvidia GeForce 9600 GT;Internet ROMTELECOM(cel mai rapid pachet...nu stiu numele dar nu am probleme cu ts-ul/raidurile de 25 etc)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cum am zis si mai sus comunitatea s-a pierdut si mai ales acea idiotenie cu main char/offchar ma rog...si ca alte motive n-o sa zic gen "ca sunteti cei mai buni bla bla" pur si simplu sa schimb comunitatea si stiu ca aici sunt playeri mai experimentati ca mine
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la marketing anul 3.Ca hobby-uri ar fi baschetul,fotbalul.In timpul liber stau cu prietenii,iesiri in cluburi etc...you know the shitt:))
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). In momentul de fata sunt la alianta cu acest char dar daca voi fii primit in guilda voi schimba factiunea.
16. http://imageshack.us/photo/my-images/809/p0md.jpg/ DPS-ul a fost dat pe dummy Boss Hc lvl 88...scuze dar in stormwind nu stiu unde sunt cele normale si nu,nu am folosit food,flask,scrool,potiune

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 25-08-2013, 22:34:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Heartstrike dps slab in comparatie cu cerintele noastre.. si nu iti e main char banuiesc .. vad ca ai donat dagger pe rogue... poate faci cu ala aplicatie


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 28-08-2013, 02:26:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

H K P RECRUTEAZA 1 BLOOD DK

-Minim 400 ilvl
-Full Achievements @ DS HC
-Minim 40 days played



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Warrzone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 14:31)
Joined: 06 Jul 2013
Posts: 17, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 39.6
Votes: 1

 
Post Posted: 29-08-2013, 14:34:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cat este nevoie stau si 5-6 ore
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Blood 400 Unholy404
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Alies
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/0JyXVsC
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece este un spec util si foarte bun in raiduri
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Dk blood joc la mastery pentru blood shield . Stamina o aiu doar din iteme nu si din sokete.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe lich king ,4.0.6,4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The betrayers, Pride, Allstars Randoms, The revengers
12. Detalii PC***. intel dual core i3 3.10 ghz 4gb rami , placa video ghtx 480 1 gb de memorie
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o guilda foarte buna cu progress si am auzit numai lucruri pozitive
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la umf stomatologie in anul 2
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 29-08-2013, 15:43:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Alies , respins.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Warrzone

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-10-2013 14:31)
Joined: 06 Jul 2013
Posts: 17, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 39.6
Votes: 1

 
Post Posted: 29-08-2013, 16:02:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dc


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 29-08-2013, 16:06:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Warrzone wrote:
dc

Deciziile luate nu se discuta, Neffy e class leader deci are dreptul sa aleaga pe cine recruteaza.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 31-08-2013, 16:25:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:
Blood DK
Enha & Elemental Shamy
Resto, Balance & Feral(DPS) Druid
Disc Priest


Guild Requirements:
395+ Item Level
40+ Days Played/Char
Off Spec (Pe care sa stiti juca)


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bosca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2016 17:27)
Joined: 25 Aug 2013
Posts: 12, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 22.5
Votes: 2

 
Post Posted: 31-08-2013, 19:52:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Stefan
2. Varsta:19
3. Localitate:Vaslui
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:Cat doresc....in functie cum am chef in acea zi -
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:holy/disc
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Bosca
7. Screenshot cu Interfata**:http://s1017.photobucket.com/user/b_bosca/media/WoWScrnShot_062413_163428_zps8b8ba86c.jpg.html
8. De ce ai ales specul pe care joci acum:Am ales specu acest deoarece este bun la pve deoarece face mult aoe heal...disc este la fel de bun prin fapt ca are absorbu si speluri de rezist plus mana regenu....
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:Talentele nu le pot discuta pe fiecare in parte alea le pun in functie de necesitate; o rotatie pt holy ar fi un main spell Player of Healing si Circle of Healing cand nu e la cd iar in cazuri extreme Divine hymn plus alte speluri solo target daca nu necesita aoe heal...pe disc cel mai mult joc la absorb shield e mereu pus pe membri din raid si heal tot timp cand este necesar; gear pt priest trebuie sa aiba spirit in general pt a nu ramane fara mana in mijlocul raidului; gems ar 50int red socket,25int-25spirit blue,25mastery-25intel Yelllow spirit ar fi stats principal intelectu se subintegele presupun apoi mastery,haste si cam atat pt Heal...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Wow joc de pe TBC am inceput pe un privat servar impreuna cu un var de al meu si am inceput sa ne perfectionam in ceia ce priveste wow dupa TBC in decurs de vreun an a aparut Wotlk unde am jucat pe Spidernet pana cand sa bagat cataclysm acolo am facut pve cel mai mult si am invatat priestu bine dupa care am mai jucat pe cateva privaturi instant 255....dupa aceia mia recomandat un prieten Freakz si am decis sa vin aici de pe 4.0.6 unde am facut mai mult pvp si pe final inainte de 4.3.4 am inceput pve numai ca nu prea ma ajuta gearu....
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Drunken Badgers faceam pvp(High warlord) apoi Inspiration dar am iesit ca era cam dezorganizare guild leaderu fiind mereu ocupat...
12. Detalii PC***.6Gb ram,Processor AMD A4-3300M APU cu radeon(tm) HD Graphics 1,90 Ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:este o guilda serioasa si capabila de progres!
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Abia am terminat liceu acum sunt acasa (somer) si astept sa plec in strainatate cat de curand!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:joc wow mai pe tot decursul zile pot juca pe mai multe clase la fel de bn,in plus sunt receptiv si pot asculta si executa ceia ce zice un raid leader

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Optikall

[Ceapa-i Dumnyezo']



Status: Offline
(since 25-01-2018 16:18)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 666, Topics: 66
Location: SM - BM

Reputation: 84.4
Votes: 35

        Optiskillz 
Post Posted: 01-09-2013, 02:00:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: George
2. Varsta: 17
3. Localitate: Augsburg, Germania
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): de obicei stau in majoritatea parte a timpului.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral Tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Optikalls
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/rfGAclY.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Joc Druid Tank de cand am inceput sa joc wow, uneori am fost si off-spec tank, dar tot acest spec mi-a placut mai mult, ma reprezinta.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: Sunt mai multe stiluri de joc al acestui spec, unii joaca la stamina, altii joaca la agility, eu spre exemplu joc la agility deoarece imi place sa dau si un dps decent, macar apropiat de cel al unui dps obisnuit, momentan masteryul nu functioneaza deci e putin nefolositor, in viitor cand se va repara probabil ca va fii mai folositor...dar pana atunci nu prea...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Am inceput sa joc wow, de la sfarsitul patchului 2.4.3, primul caracter care mi l-am facut a fost un druid, numit, Dabestdk, si de atunci eu joc doar clasa druid, indiferent de spec, am tot schimbat specurile, si am observat ca feral tank mi se potriveste cel mai mult, am jucat o perioada si pe blizzard, nu am jucat mult pentru ca mi se pare destul de plictisitor, pe freakz joc din 2010, cu mici pauze.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) H EAVEN - ura si dusmanie intre membrii ( asta a fost acum 4 luni ), GMs and Donors - Disband ( pe cand a fost la alianta ), M adness - ura intre membrii si la raiduri a fost doar caterinca, iar in Un stoppable nu pot sa spun ca am fost o perioada lunga de timp, aproximativ 2 saptamani, m-am despartit de prietena mea si am preferat sa ma mut inapoi la hoarda.
12. Detalii PC***. AMD FX-4100 3,6GHz Quad Core, 4 GB RAM 1600MHz, ATI Radeon HD 7650 1Gb DDR5
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Parerea mea este ca in momentul de fata la hoarda nu mai gasesti o guilda competenta, as vrea ca HKP sa fie ultima guilda in care intru, si sa ma stabilesc aici pentru totdeauna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt o persoana amuzanta, am limitele mele, sunt petrecaret, imi place sa ma dau foarte mult cu bicicleta, practic sportul cu bicicleta numit "Downhill", pana acum mi-am rupt doar un picior si mi-am spart 3 dinti, m-am mutat acum 1 an jumate in Germania, vremea e naspa. Sunt ascultator, respect pe cine ma respecta. In general sunt foarte sociabil, indiferent cu cine stau de vorba.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: Sunt constient ca mai sus nu scrie ca, cautati Druid Feral Tank, dar imi asum toate riscurile deoarece asta este singura guilda in care cred ca m-as adapta foarte repede.

Multumesc anticipat si scuzati-mi greselile gramaticale ( daca am vreuna )


Cumpar Cioara neagrã / Corb



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
grapphu

[Psychomaniac]



Status: Offline
(since 01-03-2024 16:07)
Joined: 11 Jun 2013
Posts: 113, Topics: 10
Location: United Kingdom

Reputation: 88.1
Votes: 7

 
Post Posted: 01-09-2013, 09:59:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Samy
2. Varsta: 17
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In vacanta cam 12 ore/zi in timpul scoli 5-6 ore
4. Clasa: druid
5. Main Spec/OFF spec: balance/balance pvp/resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Yusei
7.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca il cunosc cel mai bine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Fiecare player joaca dupa stilul lui cu stats si talente diferite -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe sfarsitul Wotlk-ului
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Light Of Dawn,INL,The Betrayers,Unstoppble.
12. Detalii PC***. 2gb ram , 1 gb ddr3 placa video intel dual core 3.2ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guild buna cu progres bun pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa ma joc , sa nabac si sa calatoresc -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am idee de ce am fost dat afara deoarece am anuntat la drodu ca o sa plec 3 saptamani
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls:



BLESS UP 𓅓 MORE LIFE



Last edited by grapphu on 01-09-2013, 13:43:12; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 89, 90, 91 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 01-07-2024, 20:48:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x