User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message502944
pukka

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2017 08:15)
Joined: 10 Sep 2013
Posts: 74, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 192.2
Votes: 8

   
Post Posted: 03-11-2013, 20:40:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 21
3. Localitate: Reghin
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Is liber in general,daca nu intervine ceva nepravazut.
4. Clasa: Warrior/Arms
5. Main Spec/OFF spec: Arms
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&n=Celty
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/qxZE8n7.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ii singura clasa care mo atres in mod special.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Joc la single target spec,incep cu Rend/Mortal Strike/Colossus Smash/ Overpower/filter Slam/ Heroic strike 60 rage. Aoe Bladestorm dupa ce sa terminat sweeping strike concetraduma pe single target dps plus cleave daca sunt 3 targeturi sau mai multe si daca am mult rage Whirlwind.
Stats hit 8/exp 26/crit/mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wowu doar de 4 luni de zile ma invitat schizo sa ma joc si runecore cu schizo mia zis cu ce se manca acest joc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Druken Badgers era guilda de pvp am parasito motiv numi place pvp deloc, am venit pe jocu asta doar pentr-u pve, Inspiration Gm inactiv sa ajuns la destramarea guildei dupaia sa format Minahonda din fosti menbri din Minahonda in care sa ajuns sa stau acuma 2 ore sa bat un zon ozz si sa dea si raid over ca nu-s in stare sa bata un boss bagat de luni de zile ,la care mam saturat sai aud cum se cearta din nimica
12. Detalii PC***. Intel E7500 Rami 4GB DDR3 Nvidia 9500GT DDR2
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sa fac raid calumea nu sa stau 3 ani la un boss bagat de luni de zile
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa dorm.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Ii prima data cand fac o aplicatie,as dori si un pm daca o sa fiu respins si daca as mai putea pune o aplicatie cumva ,plus urasc sa dau in dummy. Am folosit bonusu de 80 streaght din alchemy am incercat sa-l prind in poza
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i.imgur.com/qxZE8n7.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 05-11-2013, 21:43:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@pukka - Accepted, 2 saptamani de proba.

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shamyx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-04-2014 15:43)
Joined: 08 Jul 2013
Posts: 18, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 35.1
Votes: 2

 
Post Posted: 07-11-2013, 01:02:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :3-4 ore mai mult in weekend
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enhancement/Resto(in constructie)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kibba
7. Screenshot cu Interfata**: http://i40.tinypic.com/34j2elh.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Deoarece enhancement merge mai bine fata de elemental.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). :Rotatie:Stormstrike,Unleashed Elements,Lava Lash,Flame shock si lighting bolt la procuire,Gems:50 agility,Stats:Agility>Mastery>Crit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Joc din TBC si am full progres pana la bossi care sunt pe server in momentul de fata 10/25 H
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):INL,am primit kick pentru o perioada lunga de inactivitate.
12. Detalii PC***. Inte I3 Quad Core 3.2GHz,NVIDIA 450 GT 1gb,4GB RAM.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :Progres si Seriozitate.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Sunt la liceu,in timpul liber imi place sa ies la un football,un gratar,etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. :http://i42.tinypic.com/dneqet.jpg


http://imageshack.us/a/img694/1167/md52.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-11-2013, 14:41:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Comatose - Dã-mi /w în joc.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 07-11-2013, 21:08:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kibba - Ma cauti in joc sa vad dak dpsu e real -
Si cu bindurile 1234567890-= ...... nush cum de poti juca asa. In fine, vedem in joc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
twotonheals

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-09-2014 13:27)
Joined: 24 May 2013
Posts: 10, Topics: None
Location: Suceava

Reputation: 78.3
Votes: 3

     
Post Posted: 07-11-2013, 22:06:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Lucian
2. Varsta: 16
3. Localitate: Suceava
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpul saptamanii de la 16:00 pana la 23-00-00:00,iar in weekend 11:00 pana la 00:00-1:00
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Twotonheals
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales acest spec pentru ca pe el stiu sa joc cel mai bine si imi place mai mult decat celalalte
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). La dudu resto nu ai o rotatie exacta...cat despre stats...mastery-haste sunt esentiale
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow de pe TBC(5 luni) dupa care am trecut la WOTLK pana cand s-a mutat serverul pe cataclysm,iar de la inceperea cataclysmului am facut full progress in ambele patch-uri (4.0.6-4.3.4)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Singura mea guilda a fost Minahonda,acolo am facut full progress,iar acum s-a spart.
12. Detalii PC***. 4 gb ram,1 gb placa video,Processor:AMD 2x dual core 2.4
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o guilda serioasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt la liceu,timpul liber mi-l petrec fie la calculator fie pe afara...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marynus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2019 03:04)
Joined: 01 May 2011
Posts: 101, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 321.6
Votes: 36

 
Post Posted: 07-11-2013, 23:34:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marian
2. Varsta: 19
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): Ori cand este nevoie.
4. Clasa: Warr
5. Main Spec/OFF spec: Main Arms / OFF PVP
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Marynus
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum: Tot patch wotlk/4.0.6a am jucat numai fury dar cand 4.3.4 a aparut am vrut sa incerc ceva nou.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):Colossus Smash->Mortal Strike -> Overpower(sub 35 rage) -> Heroic Strike(peste 65 rage) -> Slam(spam cand am cd smash/mortal) /stats : STR -> Hit Cap -> Crit ->EXP -> Mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):Pai am inceput sa joc pe wotlk perioada ulduarului (raiduri mam apucat cand aparuse icc)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Allstar Randoms (long story) now SPECII (Friends)
12. Detalii PC***: 2 gb ram/2gz/512 video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Lucrez (gestionar)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) -





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HolyStrikers

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2016 02:02)
Joined: 04 Jan 2013
Posts: 47, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 7.3
Votes: 8

 
Post Posted: 08-11-2013, 00:10:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 16 ani
3. Localitate: Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Zilnic dupa ora 14-15, pana cand este novoie.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Ret/Holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Holystrikers
7. Screenshot cu Interfata**: http://i43.tinypic.com/de4the.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? L-am ales pentru ca iti ofera un dmg decent, si consider ca este necesar la un raid.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Stats: Hit(8%)>Expertise(joc la 21)>Mastery>Haste>crit
Geming: Full strength
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Wotlk: am jucat foarte putin, Cata: 4.0.6: Full progress
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Minahonda- s-a spart guilda.
12. Detalii PC***. Intel Celeron G530 2.4 GHz, 4Gb Ram, Nvidia GeForce 210.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deorece este o guilda de top.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) elev, imi place sa ma distrez cu prieteni.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i39.tinypic.com/a3k01d.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-11-2013, 01:18:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Holystrikers - Acceptat.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fixation33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2016 20:47)
Joined: 08 May 2011
Posts: 433, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 133.6
Votes: 10

Post Posted: 09-11-2013, 11:16:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Vlad Brudasca
2. 17
3. Brasov
4.De obicei dupa scoala ies cu cainele afara , iar de pe la 4-5 sunt liber pana seara tarziu.
5.Druid
6.Restoration/Feral Combat.
7.Fiireworks
8.Interfata
9.Am ales acest spec acum mult timp, pe cand era 3.3.5 pe freakz. Am vrut mereu sa joc heal, si imi placea druidul foarte mult, acesta fiind un hot foarte bun.
10.De cand m-am apucat de heal am jucat cu healbot( nu ma intereseaza cine ma injura etc. asa imi place sa joc si asa joc). De obicei tin 3xLifebloom pe tank si folosesc Nourish sau Regrowth ca sa resetez durata la Lifebloom.
Cand se ia aoe dmg in raid dau Wild Growth si Swiftmend si Rejuvenation pe cei care iau dmg normal. In cazul in care acestea doua nu fac fata si se ia foarte mult damage de catre foarte multi jucatori dau Tranquility.
Tin pe 3 oameni Rejuvenation pentru a beneficia de bonusul din Nature’s Bounty pentru a casta mai rapid Nourish.
Cand se activeaza Clearcasting folosesc Regrowth.(daca nu e cazul sa o folosesc. O voi casta odata la un minut pentru Nature’s Grace.
Nourish o folosesc ca spell de heal principal deoarece are cel mai mic mana cost. Iar cast time-ul ajunge la 1.5-6 secunde cu toate up.
Stats principale sunt Intellect pentru mana, dupa vine Mastery pentru Harmony apoi Haste.
11. M-am apucat de acest character prin 2011, pe vremea aceea serverul era pe 3.3.5. Am inceput ca fiecare, low level si low skill. Dar cu timpul si cu multe df-uri facute am ajuns in guildul We Play Naked. Acolo am crescut foarte mult si foarte bine. Am facut tot icc25hc(inafara de lk pe hc, doar pe 25n). In perioada 4.0.6 am fost cu guildul Inspiration dar s-au mutat si eu am ramas aici, din cauza unor problem personale nu prea am activat o perioada dar de prin luna mai a.c. m-am reapucat in forta de WoW. Am facut DS-ul pe 25n cu toti bossi care sunt momentan on pe freakz. Firelands la fel. Pe vremea 4.0.6 am facut bwd si bot pe hc complet(doar bossi de pe freakz).
12.In mare parte guildele mari in care am fost sunt urmatoarele:We play naked(s-a destramat);Inspiration(s-au mutat pe exodus, chestii nici macar acum nu am inteles care a fost toata faza dar se mai intampla);Blue World( din cauza fostilor membrii din wpn am intrat inapoi in acest guild cu care am facut ds si fl. Din cate am aflat, majoritatea vor sa plece din cauza ca nu se mai fac raiduri de 25hc. Inactivitate si alte alea)
13. Pc-ul meu este destul de vechi, dar este ingrijit foarte bine si nu m-a lasat la greu. Am un procesor de 2.4GHz, 5Gb Ram ddr2, Placa video Nvidia de 1Gb.Microfonul este prezent si el, iar conexiunea mea la internet este foarte buna. 10+Mb down si 8mb up de pe torrent. ISP este RDS si pentru ca locuiesc intr-un oras mare nu am probleme sa pice internetul sau alte chestii.
14. Pentru progress pve, socializare si dorinta de a creste.
15. Momentan sunt elev. Nu mai am mult pana la bac, studiez in Brasov la Colegiul Nicolae Titulescu, specializarea Matematica-Informatica.
Cant la chitara de 2 ani de zile, recent am primit un caine de la prietena si de obicei in weekend pe la ora 10 pana la 17 sunt cu el pe afara. In rest principala mea ocupatie este scoala deoarece vreau sa iau examenul de bacalaureat si dupa o sa am vreme si de WoW si de alte ocupatii.Sper ca sunt inteles si ca nu voi fi criticat pentru aceasta decizie.
Daca mi-au scapat cateva greseli gramaticale imi cer scuze. Am facut acest formular in word si le mai corecteaza el dupa cum crede .
Daca este ceva neclar spuneti si voi fi mai clar.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 09-11-2013, 12:13:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ twotonheals - Respins.
@ marynus - Acceptat, 2 saptamani de proba.
@ Fixation33 - Respins.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UnbannmeplsxD

[Odysei R1 Elemental ]



Status: Offline
(since 30-03-2018 15:59)
Joined: 13 May 2013
Posts: 90, Topics: 38
Location: Austria

Reputation: 28.2
Votes: 10

 
Post Posted: 09-11-2013, 21:41:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Raul
2. Varsta: 18
3. Localitate: Vienna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Monday-Sunday ( 17:30- 01:00)
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Elemental ( pve ) / Elemental ( pvp)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Odysei
7. Screenshot cu Interfata**: http://de.tinypic.com/view.php?pic=2hcdmgw&&s=5#.Un6MhflLMbg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Why not ( nu stiu sa joc : enhancement sau resto)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Int-Hit 17 % ( spirit)- Haste-Mastery-Critical
Flameshock, Unleashed elements, "Makro cu volcanic potion", Instant Lavaburst, spamm lighning pana ai 9 stackuri de Fullmination, Fullmination, Cast lavaburst ( daca nu am CD)
" Never use unleashed element in a fight, its a huge DPS los"
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Starded @ Patch 4.0.2 pana la patch 5.2 ( blizzard)
Raid Exp: am avut wipe si succes na ce sa zic -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
Am fost in Speedkill ( ungarian Guild)
am avut full progress 10h
dc am iesit ?
Problems with DKP system

12. Detalii PC***. : "My Phone has a better processor xD " HP dv7 ( laptopt) 2x 2,4 Ghz, ATI Radon 4450, 8 GB Ram, intern microfon dar folosesc "Razer Kraken"
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :
1. eu caut o guilda cu full progrress ( 10 si 25) 2. caut o guilda cu skilled ppl
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Zerspannungstechniker (German) cant translate it :< Hobby : Fitness, gaming, clubbing
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Nush daca ati vazut da eu nu prea stiu sa vorbesc / scriu pe RO dar inteleg tot xD
Main Language :German sau English

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Instinkt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-08-2017 20:09)
Joined: 28 May 2013
Posts: 32, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 63.5
Votes: 6

   
Post Posted: 11-11-2013, 14:08:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Gabriel

2. Varsta: 18

3. Localitate:Bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW Cel putin 4 ore pe zi(in fiercare zi)

4. Clasa: Priest

5. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Iinstinktt

7. Screenshot cu Interfata**:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am toate clasele de healari...dar pur si simplu cel mai mult imi place priestul,asta e primul meu caracter si main-ul,am inceput ca shadow si de nevoie am facut si holy,apoi a inceput sa ador acest healar

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele pe care le folosesc sunt cele de baza,dar nu folosesc Lightwell deoarece intr-o vreme nu era functional si acum oricum nimeni nu da click pe el..Statsurile cele mai importante sau cele pe care ma bazez sunt ca la orice healar Intelect si Spirit....apoi dupa parerea mea la holy priest e mastery

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow la sfarsitul 4.0.6 si m-am apucat bine abea de pe 4.3.4...invat repede si am 4 tipuri de armuri deja pe patch-ul asta...Cata heal/dps si Pve Heal/Dps..toate prin multa munca...

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Cel mai mult am stat in Drunken Badgers...(pvp) si am decis sa o parasesc..deoarece imi doream mai mult pve h iar cu globalul imi era imposibil,am fost o vreme in Perverts....unde nu m-am acomodat(toata lumea se certa,se luau wipe-uri pe normal) si de atunci tot am cautat o guilda pve stabila dar nu am gasit...

12. Detalii PC***.
Amd x6 6100 4 ghz,8 Gb ram,windows 7 ,gt 220(este facut pe piese,trei schimbata placa video..dar wow merge fara nici o problema)

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa primesc acelasi respect pe care il ofer,vreau o guilda serioasa si de top....Vreau sa nu fiu ninjat de propria guilda(cum mi s-a mai intamplat..si vreau o guilda unde toti sa fim prieteni si colegi,nu leadarii sa simpatizeze pe unii sau pe altii..sa fim toti egali si sa lucram impreuna..


14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student la Snspa Comunicare,anul 1,lucrez la un magazin de piese auto,iar timpul liber il petrec pe wow,sau facand foarte mult sport...sunt o persoana foarte activa,glumeata,mereu cu zambetul pe buze...Ca si sporturi imi place sa alerg noaptea (12-2 noaptea) sa fac mult ciclism,sala si imi place sa citesc si sa cant....momentan cantand si avand mai multe conterte prin bucuresti ca artist de hip-hop...Altceva imi place sa compun poezii de cand eram mic,avand si premii pentru asta si cantece...

15. Alte mentiuni Cand fac raiduri pe global...ies deobicei pe primul loc la heal si imi place sa fiu competiv(in sensul bun) sa fiu mai bun ca cel mai bun prin multa munca...nu sa-i atac pe altii....
Am facut Yor h prima oara cu globalul(ce nu cred ca atunci era la mana oricui)
O mentiune importanta este ca nu am inca full progress pe h si de asta imi doresc o guilda serioasa,scripturile le cunosc la zon si hagara dar n-am avut efectiv cu cine sa fac...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cjb

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2014 22:50)
Joined: 11 Nov 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Kazakhstan

Reputation: 32
Votes: 1

Post Posted: 11-11-2013, 14:12:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Tonk
2. Varsta:
22 ani
3. Localitate:
Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
In general...aproape toata ziua... nu prea am ocupatie in afara de facultate. seara tarziu..pana la ce ora ( dupa cum spuneam.. nu amalta ocupatie)
4. Clasa:
Shaman
5. Main Spec/OFF spec:
Resto/Enha ( in devenire)
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tonk
7. Screenshot cu Interfata**:
momentan downloadez wow-ul
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Mi se pare cel mai potrivit pentru PVE. Mai am cateva iteme d emodificat pe acolo, care stiu ca nu se potrivesc caracterului meu dar le voi rezolva in cateva zile, acum ca m-am hotarat sa ma reapuc de jucat WoW.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Tinand cont ca sunt numai PVE nu prea sunt multe de spus la acest subpunct.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de la primul pacth(1.01 cred ca era) pe Vanilla serverul Evo1, primul meu caracter fiind un paladin retribution. Am continuat pe TBC cu druid resto care mi-a placut cel mai mult dintre toate caracterele ( le-am incercat pe toate, dar pentru scurt timp). Pe WOTKL am continuat cu druidul, si la fel si pe Cataclysm, pana ce m-amplictisit de el si am trecut la shaman resto. Pe scurt, am jucat de la primul patch si pana acum aproape tot timpul, cu pauza de maxim 2 saptamani cand ma plictiseam si jucam altceva.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Inca de la inceputul Cataclysmului am jucat in guilda Alliance and Funeral Company unde pot sa zic ca a fost cea mai placuta experienta de pana acum in WoW, pana inmomentul in care unul dintre liderii mari ai guildei sa imbatat ca porcul ( scuzati-mi expresia) si a inceput sa ne injure si sa ne de-a afara pe toti. Am mai fost in Unstoppable si am iesit dupa o saptamana pentru ca este genul de guild aunde nu te baga nimeni inseama ( nu te ia nici macar la ET) daca esti nou venit. Am jucat si in Blue World, dar am iesit dupa primul raid ( o zi ) pentru ca guild masterul de acolo stie sa se exprime numai cu cuvinte de genul "curvo" "esti mai prost ca mata" "sa va f*t mamele" si alte chestii de genul acesta. Am fost o perioada si in Specii ( 2 saptamani) apoi au inceput sa iasa plaierii buni si ramasesem decat vreo 5 de lvl 85.
12. Detalii PC***.
Laptop
Intel Core 2 duo 2.2 Ghz
video nVidia 512
RAM DDR3 -3Gb
Nu am nici un fel de problema in WoW cu laptopul.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
In primul rand datorita reputatiei pe care o aveti. Si in al 2-lea rand PRESUPUN ca sunteti ca o "familie" si acesasta este genul de guild ain care as vrea sa joc.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student ( Universitatea Romano-Americana, Facultatea de Informatica Manageriala- Anul 3), lucrez de acasa, timpul liber mi-l ocup cu Warcraftul si ma joc cu catelusul meu -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Nu am.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hoinar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-10-2020 08:53)
Joined: 08 Nov 2012
Posts: 45, Topics: 7
Location: Pitesti

Reputation: 209
Votes: 10

 
Post Posted: 15-11-2013, 20:15:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 22
3. Localitate: Pitesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In jur de 7-8 ore.
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire/Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hoinar
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales Fire deoarece parctic mai mult Pve, iar majoritatea bosilor din DS au un encounter de AOE.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Incep cu Volcanic Potion, Pyro, LB, FB, FFO, hero,Combustion si continui cu pyro la fiecare proc Hot streak: Hitcap->Intelect->Crit->Haste->Mastery. 17,16% hit , 32% crit, haste 20,56%, mastery 14.21.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow dupa TBC(2.4.3) pe un server privat 1x, am continuat cu WOTLK aici pe freakz si de atunci aici am ramas.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL, All StarRandoms, Deathwish. Respectul.
12. Detalii PC***. Intel Core2Duo E8400 3.0 ghz, 4 gb ram, Video Ati Radeon VTX HD 6790 1 gb/256 bit, HDD 500gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt o fire sociabila cu orice stie sa ma respecte, imi place sa ies cu prieteniiin club sisa joc fotbal.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am nimic de mentionat!




Cand ai de aface cu oameni,aminteste-ti ca nu ai de-a face cu creaturi logice,ci cu creaturi emotionale!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 09-09-2024, 23:53:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x