User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message490002
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 01-02-2014, 18:16:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Tulfuz (Tulfuxd) - Acceptat, 2 saptamani de proba.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hellraiser

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-06-2016 17:34)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 37, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 184.7
Votes: 8

 
Post Posted: 22-02-2014, 13:32:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ion Robert Cristian
2. Varsta: 21
3. Localitate: Dambovita
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : Cand este nevoie,dupa orarul guildei,atunci pot fii prezent,doar ca am problema ca in cursul saptamanii sunt la facultate si nu prea am timp sa stau tot timpul in wow,adica 24/24
5. Clasa: Paladin holly
6. Main Spec/OFF spec: Main spec holly pve/offspec holly pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flix
8. Screenshot cu Interfata*: http://i58.tinypic.com/qx6qys.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca e singurul spec pe care l-am ales de cand m-am apucat sa joc wow,alte specuri nu am incercat,cu toate ca ma tenteaza sa incerc sa imi fac un offspec de tank pve,nu am gear,dar m-ar tenta daca as avea ocazia sa strang gear...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc de cand era tbc,am jucat shokadin,apoi cu timpul,cu aparitia patch-urilor,am inceput sa joc holly si mi-a placut,am jucat holly pvp,apoi holly pve.Ce pot spune despre experienta pve,inainte am fost la alianta,am creat guilda Divide and Conquer cu un player Mortalstrike...aveam full progrese pe atunci,apoi s-a intamplat sa nu ne mai intelegem,Mortalstrike s-a mutat pe oficial,si eu cu cativa playeri,am dat leave la D&C si am creat guilda Razer,am avut si acolo full progrese,icc,os tot ce era pe atunci,apoi incet incet ne-am destramat si de acolo si m-am mutat la hoarda,la hoarda nu prea am avut cu cine sa fac pve si am lasat-o mai moale cu wow-ul,a intervenit alte probleme,personale.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):cum v-am mai spus si sus la alianta (D&C,Razer),iar la hoarda am fost in (The revengers,dar acolo m-am certat cu brosky si ma dat afara pentru ca era un ofiter,care facea arene cu off,off charul lui si il bateam in arena,iar el a intrat pe charu care era in guilda si mi-a dat mute si m-a injurat,eu am vb cu brosky si el tot pe ala l-a ascultat si m-a dat afara)
12. Detalii PC*. http://tinypic.com/r/14iec8p/8
http://tinypic.com/r/302nlso/8
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ma apuc de pve,vreau sa fac gear de pve,vreau sa vad cum e pve,sa cresc,si sa ma distrez
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Da,sunt student,nu lucrez nicaieri pentru ca programul de la facultate nu imi perminte sa lucrez,timpul liber ori mi-l petrec cu iubita,ori mi-l petrec jucand wow sau pur si simplu uitandu-ma la seriale,filme si chestii de genu.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante):Nici una importanta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-02-2014, 13:41:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Hellraiser/Flix - Respins


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 23-02-2014, 15:15:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:
Hunter
Warlock
Shadow Priest
Mage
Paladin Retribution
Dk Unholy


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kashuu

[Creep]



Status: Offline
(since 18-09-2022 06:48)
Joined: 08 Aug 2012
Posts: 1143, Topics: 73
Location: Alba Iulia

Reputation: 426.5
Votes: 37

          Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Kashulol 
Post Posted: 23-02-2014, 21:45:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 22
3. Localitate: Alba iulia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cat e nevoie
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Survival/Beast Mastery
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kashu
7. Screenshot cu Interfata**: http://i61.tinypic.com/30db439.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca mi se pare bun pentru DPS si e specu care merge destul de bine!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Explic in game!
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Pai eu am inceput sa joc de pe WOTLK si am avut momente cand mam lasat si mam rapucat! si mam reapucat de pe 4.0.6 si joc de atunci!
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Heaven sau mutat pe blizz si Deathwish, probleme personale!
12. Detalii PC***. Intel Dual de 2.2, 4 gb ddr 2, Nvidia g-force 220 de 1 gb!
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) deocamdata acasa si imi petrec majoritatea timpului pe wow!
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). NImic
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



Zambește , maine poate fi mai rau !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dbla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-02-2015 11:49)
Joined: 23 Feb 2014
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 62.7
Votes: 2

 
Post Posted: 24-02-2014, 16:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Cristi
2.17 ani
3.Buftea
4.Dupa ora 18:00 pot sta cat este nevoie
5.Feral Druid dps=> main spec,Feral Druid PVP=>off spec,este singurul caracter
6.Click
7.Click
8.Am ales feralul deoarece am mai mult experienta pe el,sa joc restoration nu imi place pentru ca din punctul meu de vedere este plictisitor ca si healer,o sa imi fac spec balance daca e nevoie pentru al 6-lea boss(dar este cam nerfuit pe Freakz acest spec,mi-a spus un GM).Joc feral de pe 3.3.5,este singurul caracter si pe el vreau sa evoluez in skill(PvP/PvE).
9.Eu joc la mastery>crit>haste,nu are o anumita rotatie din punctul meu de vedere,ci prioritate la abilitati,gearul conteaza mult in raiduri deoarece bonusul de 2 piese este urmatorul:cand targetul mai are 60% HP sau mai putin la fiecare ferocius bite dat iti va resta durata ripului pe target.
10.Obisnuiesc sa joc pve de pe WOTLK(FoS,PoS,CoS,ToC,ICC etc...).Stiu script la orice boss(n/hc),depun foarte mult efort atunci cand e nevoie,nu am un limbaj vulgar si nu cred ca o sa va dezamagesc.
11.Drunken Badgers(am iesit ca nu se facea pve),The Forgotten Heroes(nu erau playeri capabili de 10/25 hc),Pride(am stat putin deoarece sunt mari suferinte),Blue World(am avut o problema cu internetul si nu am putut intra si m-au dat afara),Rage Quit(s-a dat over pentru inactivitate).
12.Procesor:i5 quad 3.1 mhz,4gb ram,160gb hdd 7200 rpm,placa video integrata Intel HD 2500.
13.Cred ca este guilda in care m-as simti cel mai bine(cu aceste cerinte nu cred ca sunt playeri ce sufera,ce injura etc...) si in primul rand este cea mai renumita pe Freakz prin palyeri si activitatile ei.
14.Elev clasa a XII-a MateInfo,timpul liber mi-l petrec la calculator,hobby-ul meu este dresajul canin bazat pe agresivitate umana nu canina.
15.Consider comportamentul si limbajul membrilor guildei cu noii membri(exceptie atunci cand se glumeste,daca se glumeste.eu sunt unul ce tin la gluma).
16.dps

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delirious1337

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2015 21:37)
Joined: 30 Oct 2013
Posts: 42, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 102.8
Votes: 5

 
Post Posted: 27-02-2014, 23:29:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 18 ani
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-3 ore momentan pt ca am bac-ul anu asta si na tre sa ma concentrez mai mult pe el.. dupa o sa fiu cv mai activ.
4. Clasa: Combat Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Sub (PVP) e mai mult doar de forma nu ma prea pricep la pvp -.-
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Drowning
7. Screenshot cu Interfata**: ..
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? m-a atras cel mai mult pe patchul acesta si consier ca mi se potriveste.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).stats priority shit load of Agillity > haste cat mai mult prefer sa joc> mastery> crit ( cel mai low stat) gemming red with 50 agi >orange 25 agi 25 haste/mastery. Rotatia prefer sa o arat in game daca se poate -.-
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc WoW doar de pe patchul acesta deci nu prea am experienta in general ..dar cunosc tot ce se poate despre acest patch..progress full pe hc etc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Perverts(aici am petrecut cel mai mult pacat ca s-o destramat) Light of Dawn (bajetii s-au mutat pe blizz) si Council of Elders ( aici consider ca bajetii nu acorda destula imp raidurilor cand se fac si de aici reiese si de ce nu au progress )
12. Detalii PC***. pc bun nu am probleme la raids.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? cred ca mi se potriveste...
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student, ma consider o persoana sociabila si prietenoasa iar in timpul liber imi place sa ascult muzica (in special rock \m/ !!) sa ies cu prietenii si adooor placinta cu mere - -))
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). pass.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/view.php?pic=24qn5hj&&s=8#.Uw-thvl_uxY

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DeathKnigst

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-03-2014 19:00)
Joined: 28 Feb 2014
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

 
Post Posted: 28-02-2014, 21:58:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 21
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?6-7 ore , depinde ,daca este ora de raid stau pana la sfarasit
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Unholy/Blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Alies
7. Screenshot cu Interfata**: -
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place foarte mult
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). 2 FS>2 SS > Burst > Dark Transf > Death Coil > DD
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de pe lich king
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu erau serioase
12. Detalii PC***. I3 3.1 ghz 4 gb ram placa video de 1 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca se tine de treaba si nu ii scade rangul asa cum scad la alte guilde
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la ASE ,
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Am fost test de Furyman

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Steelblood

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2014 20:14)
Joined: 31 Jan 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36
Votes: 1

Post Posted: 02-03-2014, 16:30:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Mihai
2. Varsta:22
3. Localitate:Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?1-7 ore pe zi(poate se intampla sa am o zi prosta),depinde daca sunt raiduri in acea zi
4. Clasa:Hunter
5. Main Spec/OFF spec:Survival/Marksmanship
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Steelblood
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.com/a/img543/6595/lmz9.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Este mai usor de miscat in raids,mai mobil
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Prima data talentele se fac de tine,si te obisnuiesti sa joci cu ele,pe parcurs schimbi daca vezi ca ceva nu e in regula,pana dai randament.Rotatia difera de la gear la gear(t13)si tot trebuie sa fie creata de fiecare individ,gearu este important sa fie cat mai mare la raids,ca se pot intampla situatii cand se ia wipe la 1-2%,si conteaza.Agility desigur,hit cap,si in rest sub stats haste crit mastery la alegerea fiecaruia.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).TBC,main a fost hunter ca si pana acuma,scripturile au diferit de la server la server.Am apucat sa joc pe toate pachurile de atunci si pana acuma.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Alliance funerar company(reckoning) am fost dat afara din cauza inactivitatii(vreo 3 sapt)dupa care la scurt timp sa destramat cred,nu mai vad pe nici unu sa fie in guild.Pe moment sunt in HGW,si abia ce reusim cateodata sa facem yorshaj pe 10 hc.
12. Detalii PC***.Amd athlon 3k+,3gb ram,invidia placa video,merge excelent,daca imi merge mie prost inseamna ca este de la server nu de la mine,Net rds.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?La gearul care il am vreau sa dau randament mai mare si sa-l fac mai util pentru ceilalti.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)In curand voi termina cursurile de electrician,iar dupa sper ca ma voi angaja,in timpul liber ies cu amici la o bere ceva,iar cand nu am ce face acasa joc flash games pe http://www.kongregate.com
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sexiTzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2016 08:34)
Joined: 03 May 2011
Posts: 61, Topics: 8
Location: HKP

Reputation: 210
Votes: 10

 
Post Posted: 02-03-2014, 16:47:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

STEELBLOOD acceptat /2 saptamani proba


Faima existenþei umane nu constã în a trãi, ci în a ºti pentru ce trãieºti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 03-03-2014, 12:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@DeathKnigst (Alies) - Respins.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyzo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2015 22:56)
Joined: 02 Sep 2013
Posts: 136, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 122.4
Votes: 8

 
Post Posted: 08-03-2014, 00:17:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Delirious1337 - Respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rusko0

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-06-2014 12:50)
Joined: 11 Mar 2013
Posts: 50, Topics: 20
Location: Bucuresti

Reputation: 13.3
Votes: 5

Post Posted: 13-03-2014, 19:58:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: George
2. Varsta: 21
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde de zi , pe saptamana vreo 20 de ore (estimativ).
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Unholy / Blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Eqynox
7. Screenshot cu Interfata**: este interfata clasica de wow.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc pe unholy pentru ca damageul care il pot da este mai mare decat pe frost si este mult mai stabil. De asemenea in cele mai multe situatii cu unholy poti sa cresti in damage (frostul nu e la fel de accesibil ,parerea mea) . Un alt motiv ar fi petii (gargoyle + ghoul)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-Talentele difera in functie de boss (spec cu amz ptr ultraxion /fara amz / pentru aoe damage etc.)
-Rotatie : burst ,outbreak , 2fs , 2ss gargoyl , empower , blood tap la prima runa de blood etc.
-Importanta mare pentru strength > haste > mastery > crit.
-Importanta gear . gearul este important dar consider ca si cu alte iteme mai slabe poti sa ajungi la un nivel destul de mare ( ma refer damage etc.)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
-TBC am jucat pe alt server.
-WOTLK m-am lasat
-CATACLYSM m-am apucat anul trecut in martie. ~68days played
Stiu toate scripturile Cataclysm.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Divinity / The Betrayers / The Revengers. Divinity se destramase ( de asta am iesit) . The Betrayers foarte ok , dar am decis sa ies din cauza unor neplaceri.
The Revengers ( nu se ocupa nimeni de ea , nu exista activitate )
12. Detalii PC***. Laptop ASUS x54c : dual core de 2.2 ghz , 6gb ram , placa video integrata ( joc cu tot la low / fara addoane ) 100 + fps in ogg la ore de varf , in raiduri pe orice dificultate +40 fps.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru progres si deoarece consider ca este o guilda serioasa si punctuala.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student UPB - ETTI . Nu lucrez . Timpul liber : programare / proiecte / invatat / wow / iesit cam asta e ordinea.
Hobby-uri . inot ,basket , filme.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://postimg.org/image/c4z91wybd/
http://postimg.org/image/kbr8thoe1/
http://postimg.org/image/7ukl6bt89/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 13-03-2014, 20:08:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@rusko0 (Eqynox) - Acceptat, 2 saptamani de proba.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NePsteR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 28-06-2015 10:17)
Joined: 03 Nov 2011
Posts: 15, Topics: 1
Location: United States

Reputation: 38.5
Votes: 4

 
Post Posted: 16-03-2014, 12:37:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ma numesc Dean Dumitru.
2. Varsta: Am 19 ani.
3. Localitate: Locuiesc in Brasov.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)?: Pe zi, pot fi activ cam 4-5 ore, depinde de program, iar pe sptamana, aproximativ, 25-30 de ore. Programul me de scoala este de dimineata, de la 8 - 13 sau 14, iar dupa sunt liber.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy(401ilvl full PVE) si Retry(400ilvl PVP full cata)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lucika
7. Screenshot cu Interfata**: http://s23.postimg.org/9xbpyjyaz/Interfata_SS.jpg. Am optat pentru AddOns precum X-Perl(pentru player, target, party si raid frames), DBM(pentru fiecare zona, inclusiv CD-uri utile cum ar fi la Ultrax), OmniCC, Power auras, HealBot(fara auto target, dupa mine este un must pentru orice healer) si Atlas(pentru harta, zone, etc).
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Dupa parerea mea, holy pala este unul dintre cei mai buni healer posibili. Main specul meu este holy, deoarece imi place aceasta clasa in PVE cel mai mult, iar in PVP joc retry(mi se pare cel mai bun dps).
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):
-Gems:
Meta: Ember Shadowspirit Diamond
Red: Brilliant Inferno Ruby ===> urmeaza sa imi iau toate Brilliant Queen's Garnet
Blue: Purified Demonseye ===> idem cu Purified Shadow Spinel
Yellow: Reckless Lava Coral

-Gear:
5/5 Piese Heroic 410
Arma: Maw of the Dragonlord(pentru acel boost de AOE si spell power)
Off: Dragonfire Orb
Non-tire: neck si un trinket de 378(le voi schimba cat de curand), restul 397/410.

-Enchants:
Back: Enchant Cloak - Greater Intellect
Chest: Enchant Chest - Peerless Stats
Feet: Enchant Boots - Lavawalker
Hands: Enchant Gloves - Greater Mastery
Wrist: Enchant Bracer - Mighty Intellect
Legs: Powerful Ghostly Spellthread
Weapon: Power Torrent

-Stats: Intellect > Spirit > Haste > M/C

-Rotation:
Single Target: BOL(pe tank) > Holy Shock(la CD) > DL(pentru HolyPower)/FoL(depinde de situatie) > WoG(la 3 HolyPower) + alte spell-uri, in functie de situatie
AOE: Holy Shock > Holy Radiance(pentru HolyPower) > Light of Down + pasiva de la arma + alte spell-uri, in funcite de situatie

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am inceput sa joc pe acest server doar de la patch-ul WOTLK. Am facut in mare parte majoritatea raidurilor de pe WOTLK, iar din Cata stiu toate scripturile si am si cateva achievements-urile(BH 10/25, FL 10/25n/h, DS 10/25n + Ultrax + ds 10h ->nu am reusit sa fac cu globalul pe H<-)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Am fost membru si ofiter in "DrunkenBadgers"(cand era) si in "WATCHERS", iar dupa, acum aproximativ 3 luni, am fost accepat in guilda voastra. Am fost mebru o saptamana, dupa mi s-a spart contul si numai zilele trecute am reusit sa il recuperez. Am o aplicatie acceptat pe pagina 99.
12. Detalii PC***: Am un laptop foarte bun, de ultima generatie, imi merge totul la ultra: I7, placa video Nvidia GeForce GTX 560M 2gb, 8GM ram DDR3.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: In primul rand, asa dori sa ma alatur guildei voastre pentru renumele pe care il are pe server si pentru seriozitatea si devotamentul pe care il arata de fiecare data cand este nevoie. Mi se pare o guilda foarte unita, cu oameni maturi si de calitate. In al doilea rand, guilda este cea mai buna de pe server la PvE, acesta fiind un aspect foarte important pentru mine, deoarece vreau sa scap de raid-urile cu globalul si sa fac progress.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt elev in ultimul an la unul dintre cele mai bune licee din orasul meu, pe profilul mate-info, unde am castigat numeroase premii la concursurile de programare. Totodata, practic si tennis-ul de performanta de 8 ani, unde timp de doi ani suntem campioni nationali pe echipe. Imi petrec timpul liber cu prietenii, deoarece sunt o persoana sociabila si prietenoasa, iar principalul meu hobby, dupa tennis, este WoW-ul. In orice caz, daca voi fi acceptat iti veti da seama mai bine ingame si pe TS.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Doar ce am spus si la itemul 11. Am mai fost membru la voi si am iesit din cauza ca mi s-a furat contul. Acum am revenit si imi doresc destul de mult sa fiu acceptat din nou in guilda voastra.

Multumesc pentru atentie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-05-2024, 05:07:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x