User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504634
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 01-04-2014, 19:45:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vlladutz - respins @ low gear
Rhastaro - respins
Baco - Da-mi un whisper in-game sa stam de vb.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coldshot

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-11-2014 22:18)
Joined: 03 Apr 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33.1
Votes: 1

 
Post Posted: 03-04-2014, 13:29:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Um. 4-5 ore pe zi
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Coldshot
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=t9e915&s=8#.Uz1F2vk0Fg8
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca e cel mai bun !?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). combustion op
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc mage de pe TBC. M-am lasat putin cand a inceput cata. Cam atat.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Council of elders (am dat leave din proprie initiativa), The Revengers ( playeri prea putini pentru 25)
12. Detalii PC***. Laptop i5 2.6, RAM 8gb, placa video 1gb radeon hd
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda serioasa si activa.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student in clasa a XI-a. In timpul liber ies cu prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Ofer/cer seriozitate la raiduri.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Am fost testat la dummy de magge. Nu cred ca mai e nevoie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 03-04-2014, 18:25:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Coldshot
Da, e ok. Am vazut ieri stats, reforge, gems, prioritati la spelluri si e bine. Insa eu nu sunt acasa pana vineri seara, cere invite unui GM (Dardrayx/Meow/Toyz/Drodu).
Te documentezi de pe forum sau de la alti colegi de guilda referitor la orele de raiduri, reguli, event-uri si achievement-uri in progres etc.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mozzie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2014 09:33)
Joined: 08 Sep 2012
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 73.2
Votes: 3

 
Post Posted: 03-04-2014, 20:41:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Anghel
2. Varsta: 18
3. Localitate: Ploiesti/Mizil
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? zilnic de la 7-8 seara pana tarziu
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: resto/feral
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mozzie
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca e nevoie la raids si m-am obisnuit sa joc healer
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). paaai 2005-2032 haste , spirit pana la 3000 combat regen mana , mastery cat cuprinde si ofc spellpower ; talents/rotatie... joc cu regrowth filler(dau aproximativ 40k heal unbuff cu hot si livingseed , consider ca e mai practic si nu raman fara mana , rotatia evidenta : rejuv pe care ia dmg , wild gr, swiftmend la cd (daca se ia dmg , evident) , lifebloom pe tank , regrowth filler ; cam atat aici de spus
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am jucat doar pe cataclysm masiv , in rest pe wotlk putin
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Revengers: foarte frumos , foarte de treaba lumea pe acolo dar s-au cam raspandit , inactivitate ; Bad Example in perioada de glorie si cam atat
12. Detalii PC***. dual core 2,6 ; placa video 512 cu 128b ; 3Gb RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca e seriozitate si activitate la raids , ma incadrez orelor de raid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt la liceu ; mate-info ; rock ftw
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). /
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. /

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 03-04-2014, 20:43:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mozzie - acceptat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 05-04-2014, 15:50:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Zoltan
2. Varsta:17
3. Localitate:Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 7-8 ore pe zi
4. Clasa:paladin
5. Main Spec/OFF spec:Holy/Retri
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
7. Screenshot cu Interfata**:am contu legat acolo le vezi
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? ca da foarte tare la orce boss si imi place cum dau cu el imi place spellurile si ca e greu
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).rotatie la single target: beacon-divine light-holy schok la CD-cand ai 3 holy power word of glory-flash of light-divine light -holy schok la multi target: beacon la tank-3 x holy radiance - light of dawn-flash of light-3 x holy raidance -light of dawn ,gemuri trebe de 50 Intelect, 25 intelect-25 haste , reforge trebe puse la crit si la haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow la patch 3.5.5 la freakz am jucat retry paladin, si cand abagat cataclysm am inceput sa joc holy ca mi-a placut , am toate achive pe hc numai ultra nam ca nam jucat de 5 luni ,am facut zon'ozz cand a bagat
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The Revengers sunt oamenii bune capabil la raiduri dar eu am iesit ca nu am avut loc la raid ,The Batreyers e guild bun dar guild masteru e prost si deaia am iesit
12. Detalii PC***.Intel Core I3 3,1GHz ,Nvidia Geforce 710 mb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? ca e cel mai bun din acest server si sunt playeri imba
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student ,cant la chitara de 6 ani ,hoobys:footbal,muzica
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 05-04-2014, 17:43:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ ISREAL - Respins

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kalymera

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2016 14:27)
Joined: 11 Jun 2011
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 44.3
Votes: 2

 
Post Posted: 05-04-2014, 22:14:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan.
2. Varsta: 20
3. Localitate: Tg-Jiu.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Destul , cateva ore pe zi lejer.
4. Clasa: Rogue.
5. Main Spec/OFF spec: Combat / Sub
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zedock
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.com/a/img19/3060/rh4z.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Asa m-am obisnuit.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). AP ->Hit-> Haste ->Mastery->Crit + exp cap. Rotatie : mereu slice and dice , 4 cp + revealing + finishing.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Full progress patchu asta.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) @patchu asta , The Betrayers- Am luat kick pe baza de inactivitate , am luat o pauza de vreo 2 luni , acum am inceput din nou si am zis sa incerc ceva nou.
12. Detalii PC***. i3 , 4gb ram , 1gb placa video ( nu am probleme de gameplay).
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Mi se potriveste programu raidurilor + eficacitate.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -


http://thetural.com/wow/img/n_G511lnEb.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
halva

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2016 19:19)
Joined: 06 Apr 2014
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 2
Votes: 1

 
Post Posted: 06-04-2014, 17:46:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: luca
2. Varsta: 18 si 1 luna
3. Localitate: bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? vineri sambata oricat, duminica pana la 11
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec: enha401 off ele393
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Halva (am umeri de hc da nu stiu dc nu apar pe armory)
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/a/is6k6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am jucat shaman enha si pe tbc si pe wotlk si am vrut sa incerc si pe cata. Imi place ideea de melee mobil ce se bazeaza si pe speluri
mastery clar>crit>haste. mastery ma ajuta mult si pentru ca imi busteaza nokaledele.
talentele: http://imgur.com/J9TPAX2
glyphe: http://imgur.com/EJaxCH9
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai consider ca lava lash trebuie data la cd si aleg sa dau daca am stormstrike si 5 stackuri de maelstrom weapon prefer sa folosesc lb si apoi stormstrike pentru a mai adauga stackuri de mw si a da cat mai des lb. In faze de aoe spamez chain folosesc magma totem si fire nova la cd. gemming cel mai important agility expertise si hit pana la cap si dupa full mastery si hastul pt reforge.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat de pe tbc(pe private ce e drept ff putin pe original in perioada tbcului) am facut ili, kj pe tbc. pe wotlk am jucat pe molten aveam un hunter de 6.1kgs si pe freakz un lock demonology de 5.9kgs. pe cata am heroic ultraxion.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in betrayers, council si pride. Am iesit din cauza lipsei de timp acum 1 luna(mi am cumparat caine si a trebuit sa il cresc)
12. Detalii PC***. i5 iveybridge placa video nvidia gtx 670(a fost ceva bani nu am lag abs deloc) si 16gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? vreau sa ma reapuca serios si am auzit de la un prieten care a fost la voi ca e o atmosfera serioasa si faina.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)licean clasa a 11a. imi place sa ies pe afara sa merg la festivaluri si prin vama.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). merg la partyuri de 2/3 zile o data la 1 luna si stau cam tot weekendu.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
am dat la 5 milioane pare mai corect la 3 aveam cu vro 3k dps mai mult da dupa 5 raman constant pe la 44k pana la 10
http://imgur.com/SgH6xzV
Mersi pentru timpul acordat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Laryss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-08-2017 23:13)
Joined: 15 Aug 2013
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 2

   
Post Posted: 07-04-2014, 21:55:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ovidiu
2. Varsta: 21
3. Localitate: Dej,jud.Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 or more in timpu sapt... si mai mult in weekend
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Holy/Shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Selfcare
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.com/a/img855/8696/d546.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Imi place sa dau heal ... si cand faci ceva cu placere... o faci bine -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Sa joci la mastery - importanta gear ... nu cred k e nevoie la priest ... rotatie ... depinde de caz ... gemuri cu intel si ... intel +mastery
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Experienta ... in majoritatea expansionurilor ... inclusiv pandaria
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Ascension si sublime ... motivu ... m`am mutat la hoarda...
12. Detalii PC***. Procesor 3.2 dual core , placa video 1 GB , 4 Gb RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau o guilda stabila ... cu oameni de treaba ... fara copii
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Eu ca si persoana ... sunt calma, linistita.... ajutator ...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Ofera respect ... si vei fi respectat -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 07-04-2014, 22:35:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zedock - respins @ cerere incompleta
Selfcare - acceptat @ 2 sapt probi.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-04-2014, 23:43:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Halva - Leaga-ti contul cu cel de pe forum si cauta-ma in joc.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
atlantykron

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-09-2014 10:44)
Joined: 01 Mar 2013
Posts: 3, Topics: 2
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 54.1
Votes: 2

 
Post Posted: 08-04-2014, 22:21:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 31
3. Localitate: Cernavoda
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? minim 2,3 ore zilnic si cel putin o zi pe weekend in functie de progranul guildei
4. Clasa:priest
5. Main Spec/OFF spec: shadow
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Cenusereasa
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am inceput sa joc wow acum 5 ani pe hunter si ma bateau sp asa ca mi-am facut sp in august 2010 si am ajuns aici:)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Nu ai ce sa schimbi la pve shadow,specul e standard,rotatia odata ce ai 4 piese devine la fel,in principiu:volcanic si switch/mf/dark archangel/3ms un mb/4ms un mb mf si cat mai am procurile de insignia berserk urmat de doturi,incerc sa pun swp la peste 100% haste si cat mai mult sp,gemuri 50int si 25 int/mastery,stats: haste 31.3,mastery cat mai mult si rotund eu am 23,restul crit,bineinteles hit 17%
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat pve pe wotlk dar fara performante majore am ajuns o singura data la LK pe 10n in rest primii 6 bosi pe h.Am mai jucat pe rowow si x wow cateva luni inainte de freakz doar pvp,aveam 3 hunteri:)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Havock si Heaven pana la disband iar de 8 luni aprox in The Revengers,puteti cere lamuriri la Broscky eram in grupa lui de 10h,eu zic ca ma descurcam onorabil.
12. Detalii PC***. Laptop Lenovo G580,procesor I3 2,4, video 2gb dedicat,8gb ram ddr3,hard 1 terra,sub 10 ms si 40-60 fps constant in raid de 25h
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunteti cea mai buna guilda pve cu oameni dedicati si maturi,sper:).
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt electrician in domeniul energiei regenerabile,ascult muzica (rock,folk,radio guerrilla)fotbal,vama veche,baruri,incerc sa ma bucur de viata cat mai mult si cat mai pot.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu o sa ma auziti foarte mult pe TS incerc sa fiu cat mai discret si sa imi fac treaba cat mai bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 08-04-2014, 22:31:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ciprian - acceptat @ 2 sapt probi.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bakz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-04-2015 11:10)
Joined: 11 Sep 2013
Posts: 18, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 74.6
Votes: 2

 
Post Posted: 10-04-2014, 19:07:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 19
3. Localitate: Bucharest
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? minim 5 ore.
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / Frost ( pvp )
6. Link Armory*: Bakz
7. Screenshot cu Interfata**: O sa vedeti in screen cu DPS.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Cel mai bun PvE , one target cat si AoE.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Spell PW. > Ht > Cirt > Haste > Mastery , rotatia depinde de procurile pe care le ai , in general urmaresti sa dai combustionul atunci cand ai toate doturile UP pe target si un ignite cat mai mare.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow dupa 3.3.5 , am LK HC down , si de atunci joc in continuare la un nivel destul de inalt.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) INL - Nu am iesit , guilda s-a desfiintat deoarece marea majoritate au decis sa se mute pe Blizz.
12. Detalii PC***. i7 quad core 2.8 GHz ,8 gb RAM , ATI Radeon 5800 HD series 1 gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Seriozitate si progres pve incredibil.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sociabil , cu simtul umorului , bun simt , seriozitate cand vine vorba de raiduri.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Tin sa precizez ca magul nu are un DPS stabil , poate avea si 30k , poate avea si 150k , totul depinde de procs / crits etc.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. 3 milioane cu TW
3 milioane fara TW



Last edited by bakz on 10-04-2014, 23:37:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 25-09-2024, 12:31:12
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x