User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504652
Fixation33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2016 20:47)
Joined: 08 May 2011
Posts: 433, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 133.6
Votes: 10

Post Posted: 10-04-2014, 21:55:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad Brudasca
2. Varsta: 18
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6ore pe zi
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration/Feral
6. Link Armory*: Link
7. Screenshot cu Interfata**: Link
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am incercat sa fiu si tank si dps, dar nu mi-au placut asa ca am ramas pe heal, spec care il joc de pe wotlk( cand era pe freakz)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Stats:Intelect>Mastery>Haste>Crit>Spirit.
Pe tank tin 3xLifebloom si il resetez cu Nourish,HT,Regrowth
Rejuvenation pe cei care iau dmg, dar o sa am grija sa fie tot timpul 3 up pentru a beneficia de bonus Nautre's Bounty.
Regrowth 1/minut pentru Nature's Grace
Wild Growth si Swiftmend cand se ia aoe.
La clearcasting regrowth sau HT
La gem folosesc pentru fiecare culoare ce contine intelect in functie de prioritate stats. La meta va fi intelect+2%mana, red intelect simplu, blue intelect si spirit, yellow intelect si mastery daca am 2005+ haste, daca nu intellect si haste.
La talente nu e prea mult de spus. Am luat un build de pe net.
La gear nici nu se ia in calcul full leather pentru bonus, in rest sa fie de druid heal. Cam atat imi vine acuma in minte despre gameplay. Sunt tipul practic.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Nici nu stiu cati ani au trecut, cred ca 6. In orice caz eu joc de pe wotlk si am facut LK pe 25N si 10N. Pe cataclysm am facut o parte din raid-uri(m-am lasat o vreme de wow din cauza scolii bac si alte alea)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Blue World singura care imi amintesc acuma. Am avut o pauza de un an aproape
12. Detalii PC***. CPU: AMD FX-6300
GPU:Sapphire Radeon R9 270x 2gb gddr5 OC toxic
Memorii:8gb@1600Mhz CL9 Dual Channel
Microfon:Da
Net: RDS
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru performanta PVE. Nu o sa scriu argumente lungi si lingusitoare. Atat vreau, doar performanta PVE.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Momentan nu sunt nici student si nici elev, un hobby de al meu este HMB(historical medieval battle), blacksmithing IRL si Leatherworking IRL
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sper sa ma incadrez in standardele guildei.



Last edited by Fixation33 on 11-04-2014, 13:30:16; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Delerion

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-05-2014 15:21)
Joined: 10 Apr 2014
Posts: 6, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 35.2
Votes: 1

Post Posted: 11-04-2014, 13:10:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Costin
2. Varsta:27
3. Localitate:Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? aprox 6 ore pe zi, mai mult sau mai putin, depinde de prioritatile din IRL.
4. Clasa:Death Knight
5. Main Spec/OFF spec:Unholy/Blood
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Delerion
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/view.php?pic=2yk1jwn&s=8#.U0e4FVe0W_g
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Unholy e cel mai viabil spec de dps al dk-ului pe acest patch, de aceea l-am ales. Datorita faptului mastery are perioade de decalaj maine fata de azi(referitor la acest server), specul de Unholy este superior frost-ului.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
1. Talente:Talentele la unholy sunt relativ identice, cu mici prioritati pe care eu personal le-am ales http://tinypic.com/view.php?pic=2i88vww&s=8#.U0e_71e0W_g (dupa cum se vede si in imagine). In primul rand am ales sa 3 puncte pt [Nerves of Cold Steel] deoare ce iti da Hit, doar 1 punct in [Magic Suppression] si 1 punct in [Improved Blood Tap] pt regen Death rune,
2. Rotatia: Prefer sa incep cu burst(Blood Fury(Racial), Unholy Frenzy,Golemblood Potion,Dark Transformation, apoi Outbreak urmat de - 2xFS , 2X SS, Summon gargoyle, DND.
3.Gem: strength 50+ prioritar / 25str.+25mastery sau 25str.+25hit(daca este necesar)
4.Stats: hit cap 8% ft important urmat de haste/mastery, exp. 0 (este inutil).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat mult pe molten pe wotlk, pe freakz am inceput pe 4.3.4 la insistentele unor prieteni. Joc de aprox 4 ani wow.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Am inceput cu un hunter la hoarda unde am jucat cu pretenii prin diverse guilde mai low, tot cu el am fost prin pride si alte guilde care se tot destramau. Cu dk-ul am inceput la allianta anul trecut intr-o guilda cu nivel mai scazut referitor la progress, urmat de Unstoppable(aici am iesit din diverse probleme irl), am venit la horde unde nu am avut guilda, am avut 1-2 incercari in diverse guilde dar impuneam max prezenta in diverse zile chiar daca anuntai ca nu poti fi prezent sau nu aveau oameni de raiduri.
12. Detalii PC***.AMD X4 3.4Ghz, 8Gb ram, 1Gb video, net RDS.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sincer nu am avut vre-o intentie deosebita, mi s-a propus de catre un membru al guilde. Intentia mea este de a gasi o guilda unde se poate face raid de 10/25h, unde sa fie nevoide de clasa mea.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Timpul in irl il petrec fie la munca, fie cu prietenii/ prietena. Sunt o persoana punctuala, serioasa, dezinvolta.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Suplimentar mentionez faptul ca job-ul meu se desfasoara si in schimbul 3 in una sau 2 zile pe saptamana, duminica obisnuiesc sa o dedic prietenei.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/view.php?pic=29z3oxs&s=8#.U0fNxVe0W_g

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 11-04-2014, 17:42:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Fixation33 - Respins
@ Delerion - Accepted, 2 sapt de proba.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
carutacudouaroti

[HeaVen]



Status: Offline
(since 12-09-2018 00:59)
Joined: 08 Aug 2013
Posts: 423, Topics: 31
Location: Baia Mare

Reputation: 40.5
Votes: 47

              Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  Lockkar 
Post Posted: 11-04-2014, 19:46:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Raul
2. Varsta: 17
3. Localitate: Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? aprox. 14 ore
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec: Destruction
6. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lockkar
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Stiu sa il joc foarte bine , imi place , si este cel mai bun.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele: http://img17.imageshack.us/img17/8862/destructiontalents.png
Rotatia mea o incep exact cum sunt asezate spellurile pe prima bara, in rest improvizez
stats: Haste (2681 Rating) , Hit 17% in rest reforge din mastery in crit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Ma joc wow de pe patchul: 2.4.3 TBC , m-am jucat pana pe 3.0.9 pe retail dupa am fost pe spidernet , apoi freakz si putin molten in prezent doar pe freakz, pe 2.4.3 faceam illidan si kil'jaeden saptamanal, pe 3.3.5a am ajuns pana la Sindragosa pe spidernet, iar acum pe WoW Freakz pe patchul prezent (4.3.4) fac tot ce e disponibil.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Am fost in vechea guilda KVT, a fost foarte bine , ne intelegeam cu totii foarte bine, faceam caterinca inainte de raiduri, aveam full progress, dar guilda la final s-a spart din cauza ca au plecat foarte multi.
12. Detalii PC***. Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8300 @ 2.50 GHz
Installed memory (RAM): 4,00 GB (3,50 usable)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am vrut de mai mult timp sa ma alatur guildei dar nu am avut ocazia pentru ca nu prea stateam pe wow asa des ca si acuma, doresc sa ma alatur pentru ca este cea mai buna guilda in pve de pe server.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt la liceu in clasa a-10-a si in timpul liber cand ies pe afara ma dau pe skate , sunt skater de 3 ani:).
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/view.php?pic=jjmbd0&&s=8#.U0gn6VV_vYw



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 11-04-2014, 23:56:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ carutacudouaroti - /w toyz
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 12-04-2014, 11:56:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Bakz acceptat!



I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dglvlad
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 16-01-2015 01:27)
Joined: 26 Jan 2014
Posts: 522, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: -19.6
Votes: 18

   
Post Posted: 15-04-2014, 11:18:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 21
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4h / zi
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec : Destruction / Demonology(nu-mi place..nu prea joc)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lockher
7. Screenshot cu Interfata**: @ recount
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi plac foarte mult casterii. Din statistici e clasa cel mai putin jucata.. poti sa iesi in evidenta.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Best Burst Rotation : (trinket+potiune) Curse of the Elements - Immolate - Soulburn + Soulfire(instant) - Bane of Doom - Corruption - Conflagrate - Demon Soul + Doomguard - 1x Chaosbolt - Shadowflame - Incinerate Spam
Prioritatile (in ordinea importantei lor)
1. Bufful de Improved Soulfire mereu up /
2. Conflagrate la CD. Cand am CD la Soulburn si trebuie sa castez incep atunci cand mai am 5 sec din Debuff pt a mentine timp de 95% + acel increase de 10% spell power. (folosesc POWER AURAS pt Conflagrate si Improved Soul Fire)
3. Immolate UP mereu
4. Celelalte DOTuri pe target (Bane of Doom/Corruption)
5.Demon Soul si /use Gloves la cd.

AOE DPS : Improved Soulfire up - Bane of Havoc pe un target - Shadowflame - Rain of Fire - Summon Infernal (Yorsaj) ...Rain of fire

Hit cap : 17 %
Haste cap : undeva pe la 2600 este ideal. Momentan joc cu 20% Haste deoarece joc cu Rathrak (am facut teste si scot mai bine cu daggerul + offhand decat cu stafful de la Hagara chiar daca pierd stats).
Crit (20%) > Mastery (14%)

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

M-am apucat de Wow in 2009 cu colegii de liceu pe un server international privat @ TBC. Joc Cataclysm(pe freakz) din iunie 2013.
Aveam noi un guild al nostru si ne chinuiam prin Naxx Ulduar ICC:))

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Forgotten Heroes (no progress)- The Council of Elders ( 1 zi ) - The Betrayers ( Erau cateva persoane care nu ma agreeau. Intr-un final m-am certat cu un officer si am decis sa parasesc guilda)

12. Detalii PC***: procesor : AMD A8 Quad Core / ATI RADEON 6550 / 4 GB RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Mi-a placut mereu sa fiu printre cei mai buni.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Sunt student in anul 2 la Inginerie - Calculatoare. Imi place muzica mult(cant la pian/chitara)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante) : Tin sa mentionez ca Toyz m-a invatat multe chestii si ii multumesc pe aceasta cale oricare ar fi raspunsul lui.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

http://postimg.org/image/8lrlocgcz/ 40k - 3 mil own buffed




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-04-2014, 18:50:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ dglvlad - Accepted, 2sapt de proba.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ionelushu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-04-2014 07:31)
Joined: 17 Apr 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.1
Votes: 1

 
Post Posted: 17-04-2014, 22:05:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Ioan Ionel
2. Varsta:17
3. Localitate:Cluj Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) zilnic 3-4 ore
4. Clasa:Warrior
5. Main Spec/OFF spec:only Arms
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Axiam
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?deoarece imi place sa fiu primul la dps
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc)rotatie:charge-rend-collosus-mortal-slam-Op,pastrez prioritatile
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).joc de pe 2.4.3
11. Foste Guilde:am avut propria guilda
12. Detalii PC***.4gb ram ,procesor 3.2gh
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:deoarece sunteti o guild care nu se da batuta si obtine progrese deosebite
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana.Sunt elev,sportiv,practic box de performanta de 6 ani.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-04-2014, 22:16:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Ionelushu /w ingame
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cucuricucutu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-05-2018 17:56)
Joined: 30 Mar 2014
Posts: 14, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 50.3
Votes: 3

 
Post Posted: 17-04-2014, 22:28:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Miron Vlad
2. Varsta: 17
3. Localitate: Cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW :zilnic
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enhancement/Restoration
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vlladutz
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/7lOTErC
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pentru ca acest spec are un damage mare
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). la talente m-a ajutat un prieten pentru ca eram un incepator pe shaman enhancement dar intr-un final am inteles foarte bine talentele pe care le am selectate, rotatia este una simpla , pui jos totemele pe care le prefer si incepi cu Unleash Elements--Lava Lash--- Stormstrike--eart Shock si la 5 stack folosesti Chain lighning pt ca este buguit Lighning Bolt pe serverul acesta, prima data ca si gear am incercat sa imi iau itemele din set pentru a imi oferi beneficiul din acel set ...dupa aia importante sunt trinketele pentru burst...gemming, eu intotdeauna pun match socket pentru bonusul de socket care este agility......eu folosesc mastery pentru ca imi da un plus de dps fata de critical...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). eu joc Wow de pe patchul 4.0.6 unde aveam progress full pe normal si pe heroic in raiduri si dungeonuri.. pe 4.3.4 am progres pe normal full iar pe heroic in DS am doar 3 bosi din 5
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Pride: All Star Randoms..acestea sunt cele mai bune guilde in care am fost, din Pride am iesit pentru ca m-a rugat un prieten sa il ajut sa isi ridice o guilda si am iesit din ea pentr a il ajuta pe prietenul respective, din All Star Randoms am iesit deoarece am avut o mica neintelegere cu GM din cauza unui sword din Firelands 25hc.
12. Detalii PC***. Procesor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ .3.16 GHz 3.17 GHz...RAM:4 GB....System type:64 bit Operating System
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? doresc sa ma alatur guildei voastre deoarece este cea mai buna guilda de pe acest server si as dori sa fac parte din ea
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :sunt elev in clasa 11 in Liceul cu program sportive Cluj , practoc boxul de 6 ani iar ca hobby ies cu prieteni la un fotbal in fiecare saptamana
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://imgur.com/w4XDzOn

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 18-04-2014, 00:18:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Vlladutz - Respins
Cont de forum facut acum juma' de luna.
Nu ai contul din WoW legat de cel de pe forum.
Meserii pauza.
Gear low.
Dps slab.

Cius




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Varulomida

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-01-2015 18:46)
Joined: 25 Jan 2014
Posts: 61, Topics: 4
Location: Germany

Reputation: 37.1
Votes: 5

 
Post Posted: 27-04-2014, 10:54:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Mihai
2. Varsta:23
3. Localitate:Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : In principiu oricat este nevoie,am program la facultate destul de lejer.
4. Clasa:Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Arms/Protection
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Crocomaster
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=k0mmv&&s=8#.U1zBMFf_iwg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc warrior de pe WOTLK,insa atunci am fost protection.Cum warriorul prot,cel putin pe patchul acesta si-a pierdut din putere,m-am reprofilat(dar inca am pastrat si specul prot)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Specul pe arms este unul relativ standard,putand fi schimbat in functie de encounter(3/3 incite pentru single target sau 1/3 incite si 2/2 blood and thunder ptr aoe;warriorul nu are o rotatie,dar are o lista de prioritati:charge->colosus->ms->slam(la inceputul encounterului cu procurile up=>mai mult dps)/overpower in alte situatii->slam.Gearul la warrior,pe masura ce este mai aproape de bis,se observa si diferenta la dps(cum a fost si pe wotlk),un warr bis de obicei e top dps(bineinteles,conteaza si cat de bine joci).Gemurile sunt strength->str crit->str hit(in caz ca nu e facut cap-ul si bonusul e de cel putin 20 str) iar ca importanta la statsuri eu joc strength>crit>mastery.Combinatia aceasta a mers cel mai bine pentru mine.In ce priveste encounterele,managementul cd-urilor face diferenta la fiecare boss.Momentele bune in care sunt folosite acestea,fac diferenta la dps.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : full clear,mai putin ahn qiraj pe vremea cand era vanilla
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Betrayers;atitudinea raid leaderului a lasat de dorit;daca tot trebuie criticat sau certat cineva,sa se faca dupa raid,nu sa se inceapa cu urlete frenetice in timpul encounterului.Pana la urma e un joc si nu zic ca e ok sa nu fii atent,dar omul pana la urma joaca de placere,nu sa fie facut in toate felurile(for the record,nu eu am fost cel jignit,au fost altii,dar nu mi se pare ok).
12. Detalii PC***. AMD Phnexom x3 8450,2 gb rami,ATI Radeon 6770,500 gb hard disk.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa fac parte dintr-un grup foarte bun,deoarece cred ca si eu pot aduce o contributie pe masura
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student,momentan ma pregatesc fizic pentru o operatie la genunchi care o voi avea la sfarsitul lunii iunie,sa pot juca baschet din nou.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). DPS-ul meu pe target dummy este ceva mai low,nu ma pricep pe dummy sa menajez rage-ul atat de bine(nu prea am dat teste pe dummy),insa in encountere situatia este altfel(zonoz 25h->65-70k,yorsaj->50-65k,hagara->40-52k,ultraxion->40-45k,morchok->40-45k,warmaster->undeva la 30k,desi nu este dps race pana la faza a 2-a).Insa daca veti considera ca merit o sansa,voi demonstra ca nu sunt vorbe in vant.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/view.php?pic=2crk8c3&&s=8#.U1zFyVf_iwg
** aici este screenshot-ul cu achievurile,mi s-a spus ca e necesar si acesta: http://tinypic.com/view.php?pic=hulger&&s=8#.U1zHLFf_iwg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 30-04-2014, 00:20:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Crocomaster - Respins.

Revino cand ai gear mai bun, dps pe masura.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Baineftw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2015 20:33)
Joined: 04 Apr 2012
Posts: 17, Topics: 1
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 160.9
Votes: 6

 
Post Posted: 03-05-2014, 18:56:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Moldovan Lucian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde de situatie dar in general 2-4 ore
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms/Prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Baine
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/usermedia.php?uo=fNkd6hpTbcMbrB9AtVSQi4h4l5k2TGxc#.U2UeWvmSyHM
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece arms pe patch-ul aceste e mai bun decat furry
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai joc warr de 4 ani deja pe freakz, aici am invat sa joc wow.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Heaven pana sa destramat si mai recent Deathwish de unde am fost dat afara pt o perioada de inctivitate de 1 luna si ceva
12. Detalii PC***. intel i3 3.3ghz dual core, 8gb ram, gtx 650
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca e cea mai bun g de pe sv.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Acum lucrez ca sofer pe TIR pe comunitate de cateva luni, in timpul liber ma duc la sala joc fobal si ma plimb cu motocicleta
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Cateodata sunt plecat mai multe zile la rand de acasa deci daca nu sunt activ 2-3 zile sa stiti dc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 25-09-2024, 14:24:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x