User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message486541
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 04-05-2014, 13:40:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Baine - Respins.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
MeckWarr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-05-2014 16:18)
Joined: 31 Mar 2014
Posts: 11, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 35.4
Votes: 1

 
Post Posted: 05-05-2014, 21:34:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde, am timp destul.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms/Prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Meckk
7. Screenshot cu Interfata**: http://gyazo.com/1253904b0b64cb644aa39780f36ba01f
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca Arms se joaca acum . Am jucat si fury la vremea lui .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai cam toti warriori jucam la fel . Eu de exemplu am invatat de la altii si am mai aplicat si ce stiam eu .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe freakz de pe wotlk, am avut full progress pe toate patchurile . Momentan am 5/6 pe hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Council , Betrayers... Nu am avut o guilda in care sa stau foarte mult timp .
12. Detalii PC***. Un pc decent, care ruleaza ok orice raid .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca inca de pe wotlk era cea mai buna guilda de pe sv. ( eram in light of dawn pe atunci )
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt elev in clasa a 10-a
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 05-05-2014, 23:18:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MeckWarr wrote:
1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Depinde, am timp destul.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms/Prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Meckk
7. Screenshot cu Interfata**: http://gyazo.com/1253904b0b64cb644aa39780f36ba01f
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca Arms se joaca acum . Am jucat si fury la vremea lui .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai cam toti warriori jucam la fel . Eu de exemplu am invatat de la altii si am mai aplicat si ce stiam eu .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc pe freakz de pe wotlk, am avut full progress pe toate patchurile . Momentan am 5/6 pe hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Council , Betrayers... Nu am avut o guilda in care sa stau foarte mult timp .
12. Detalii PC***. Un pc decent, care ruleaza ok orice raid .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca inca de pe wotlk era cea mai buna guilda de pe sv. ( eram in light of dawn pe atunci )
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt elev in clasa a 10-a
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -


Respins.
Ai schimbat mai multe guilde in ultimul timp din cate stiu eu. Ai 9 posturi pe forum toate fiind aplicari la diverse guilde.
Oricum avem destui warri activi 406 ilvl+.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tublol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2015 21:41)
Joined: 21 Apr 2014
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 2

 
Post Posted: 05-05-2014, 23:25:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Florin
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bihor
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? destul
4. Clasa: Shamy
5. Main Spec/OFF spec: resto/ele
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tuby
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=tasxox&s=8
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).aoe riptide chain heal healing rain greater heal cand e sub 50% HP iar healing surge in caz de urgenta.. stats:mastery-haste-spirit-crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput pe tbc am continuat cu wotlku apoi cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***. intel 2,6 ghz, 2gb ram,placa video nvidia 220gforce 1gb cu 128 bits,
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda buna bazata pe pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 06-05-2014, 00:01:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scrieti niste mizerii de aplicatii parca a-ti completa un formular pentru un kg de zahar de la ajutoare.


Uitati-va la prima pagina de exemplu la playeri precum niotex, sambu, punkyfunky si lista poate continua, acei playeri au dat dovada ca au fost capabili sa lege mai mult de doua cuvinte si unii din ei au si excelat in guilda si la nivel de comunitate.
Nu e deajuns sa arunci doua vorbe intr-un spatiu in care o guilda se asteapta sa va autocaracterizati.

@Tuby
"Caut o guilda buna bazata pe pve"

Cu asa descriere greu intri si intr-o guilda de are farm normal ds si 3 bosi pe hc.

Aveti 18 ani dar scrieti ca pokemonii de viseaza sa aiba buletin pentru a-si ridica singuri alocatia.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tublol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-06-2015 21:41)
Joined: 21 Apr 2014
Posts: 8, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 2

 
Post Posted: 06-05-2014, 00:23:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
Scrieti niste mizerii de aplicatii parca a-ti completa un formular pentru un kg de zahar de la ajutoare.


Uitati-va la prima pagina de exemplu la playeri precum niotex, sambu, punkyfunky si lista poate continua, acei playeri au dat dovada ca au fost capabili sa lege mai mult de doua cuvinte si unii din ei au si excelat in guilda si la nivel de comunitate.
Nu e deajuns sa arunci doua vorbe intr-un spatiu in care o guilda se asteapta sa va autocaracterizati.

@Tuby
"Caut o guilda buna bazata pe pve"

Cu asa descriere greu intri si intr-o guilda de are farm normal ds si 3 bosi pe hc.

Aveti 18 ani dar scrieti ca pokemonii de viseaza sa aiba buletin pentru a-si ridica singuri alocatia.




Trebuia sa fiu pupincurist gen:E best guild number 1? sau cum ca nu inteleg....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 06-05-2014, 00:42:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aici nu e chat. Nu esti capabil sa intelegi. Cand doresti sa intri intr-o guilda de top trebuie sa dai dovada ca ai experienta, ca nu esti arogant ca acum dovedindu-mi cat de prost esti defapt.

Chiar daca nu mai activez o sa depun un minim de efort sa iti arat cat de prost esti:
1. ". De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place"

Aici trebuie sa arati avantajele pe care le vezi tu la specul pe care il joci. Ca resto shamy care sunt punctele tari in timpul unui encounter.
Pe partea de offspec cata experienta ai si ce gear ai ca unul din cei care te vor recruta sa stie ce baga in guilda vara a depune efortul de a te cauta pe tine ingame ca sigur au altceva mai bun de facut.

2."Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc"

Nu ai amintit nimic de offspec deci imi lasi impresia ca ai pus acolo un offspec ca e la moda dar defapt tu inca incerci sa deslusesti tainele ascunse ale acestui spec de indata ce ai numa 20 de zile played dintre care poate 10 au fost la pescuit sleeping mode.

3. "10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput pe tbc am continuat cu wotlku apoi cataclysm "

Ai inceput ai continuat etc, dar ce clasa ai jucat pe aceste expansionuri. In ce guilde ai fost daca ai jucat pe wtolk de ex pe freakz sau daca a fost pe retail daca ai fost in guilde de top sau farming mode fara ceva notabil si de reamintit intr-o aplicatie.

4. "11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) "

Aici pauza -
AI ajuns la acest nivel doar prin ninja global guildless? Iar daca ai fost prin alte guilde de ce nu ai fost capabil sa le amintesti?

5. "13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Caut o guilda buna bazata pe pve "

Cu asemenea raspuns tu doar ai putea sa tragi guilda in jos si a crea greseli care ar duce la wipe. Guilda a devenit bazata nu din cauza numelui si a celora din care e formata si in mod clar tu nu ai cum sa ajuti la a atinge un nivel mai inalt prin aportul adus de tine.

6. "15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)."
Aici deobicei doritorii de a intra in guilda noteaza niste hobby-uri sau incalinatii catre ceva ar putea aduce un plus comunitatii. Sau pur si simplu mentiuni care ne-ar face sa intelegem de ce ai zis ca ai destul timp sa il petreci in wow sau invers si cat de mult consideri tu ca odata intrat in aceasta guilda vei aduce un adevarat ajutor acesteia si nu vei fi carat.

Pentru nelamuriri foloseste pm




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 06-05-2014, 00:51:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci aplicatia are 16 subpuncte, o mai spun inca o data... subpuncte care trebuiesc completate, nu bifate cu 3 litere.
Chiar daca esti Main Resto, daca tot ai OS de Elemental nu strica un print cu dps la punctul 16 sa vedem daca te putem folosi si pe alt spec cand e full raidul de healeri. Este doar un exemplu.
Tulpan a.k.a Asiria are dreptate din absolut toate punctele de vedere chiar daca nu mai face parte din HK.P, iar eu tocmai vroiam sa spun ce a scris el, dar nu cred ca are rost. Cererea e facuta la cardeala, de altfel mi-am dat seama din modul in care te-ai exprimat cand ti-am spus ca e necesara aceasta. Dar speram sa am eu impresii.
Chiar daca guilda inainteaza in varsta, inca pastreaza anumite valori si legaturi sociale, iar in onoarea celor care le-au creat, ele trebuiesc duse mai departe. Cum a sunat asta -.

Deci nu trebuie sa pupi guilda in cur...ci pur si simplu sa completezi o aplicatie cum trebuie, nu in batjocura. Asta ca sa nu fii tratat in maniera identica...ceea ce in cazul tau s-a si intamplat.

Respins!




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Wanksta

[DeepHouseBabe]



Status: Offline
(since 14-01-2015 05:47)
Joined: 31 Mar 2012
Posts: 2852, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 32.8
Votes: 63

Post Posted: 06-05-2014, 01:11:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:

Cristi

2. Varsta:

18

3. Localitate:

Targu Mures

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :

2 ore sau mai mult...depinde

5. Clasa

Paladin

6. Main Spec/OFF spec:

Retri/holy ~402 / protection ~395 ilvl

7 Link Armory*:


http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Wanksta

8. Screenshot cu Interfata**:

http://i.imgur.com/aoDKUtU.jpg

9. De ce ai ales specul pe care joci acum? :

Pentru ca burst - ...este singurul dps spec @ pala ...

10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec :

@ stats : hit 7.20 / 7.80% depinde care cum are noroc sa nu dea miss , exp mie 21 imi este de ajuns. dupa care mastery si crit la greu - . @Spells/rotation : potiune inainte de fight apoi judgement si de obicei burst apoi CS->inquisition->cs>templar->exorcism @ proc , Seal of truth , iar la yor'sajh mai fac switch cu righteousness , am incercat sa explic mai pe scurt nu foarte detaliat
@ Holy : joc la intelect->spirit->haste , cat despre rotatie ,ca healer nu ai o rotatie ,depinde de situatii , folosesc holy light ca filler cand nu se ia dmg mare , flash of light cand se ia dmg foarte rapid , si divine light pt big heals , iar wod la 3 holy power , cat despre aoe holy radiance + light of dawn.
@ protection inca invat -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum :
Am inceput pe tbc pe 2.4.3 parca sau chiar mai repede , tot un server privat romanesc full progress,apoi pe TBC am jucat pe ultishit dupa care a aparut freakzul , full progress last patch @ showdown , pe cata la fel am inceput tot cu showdown full bwd ( binteinteles ce se putea ) /bot la fel .iar acum am full achievs inclusiv warmaster

11. Foste Guilde :

Deathwish , nepotrivire de caracter - , jk ,program de raid inconvenabil

12. Detalii PC***. :

procesor dual core 2.80 GHz / 4GB RAM / placa video incorporata ( asta e partea mai rea ) dar am de g gand sa o schimb cat de curand

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :

Deoarece sunteti o guilda activa , aveti oameni capabili cu capul pe umeri si pentru ca aveti multi hateri -

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana :

Sunt elev in clasa a XII-a , profil : protectia mediuliu , in timpul liber ma mai duc la un fotbal , ies cu prietenii la o berula , o gagica , iar in rest...random shits

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

-

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. :

http://imgur.com/aoDKUtU,HvEYVW9#1 @ buffs recunosc ca mai aveam si mark , nu miam dat seama - + stamina



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ursumihai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2020 00:22)
Joined: 08 Apr 2012
Posts: 32, Topics: 1
Location: Romania/Bucuresti

Reputation: 227.3
Votes: 6

 
Post Posted: 08-05-2014, 12:10:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Mihai
2. Varsta:
29
3. Localitate:
Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Non Stop
4. Clasa:
Warlock
5. Main Spec/OFF spec:
Affliction
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Umr
7. Screenshot cu Interfata**:
http://postimg.org/image/90ogis6s7/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Este cel mai bun spec la warlock si il joc de 6-7 ani.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Stats: Intelect, Haste. Gemuri: Intelect/haste, Intelect/hit. Rotatie: Haunt la cd unstable affliction corruption si bane of agony tot timpul pe target.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
E poveste lunga spun doar ca joc din tbc non stop.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am jucat foarte mult timp in Gravity dar au ales sa se mute pe blizz
12. Detalii PC***.
i7
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca este cea mai buna guilda si ma reprezinta
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Lucrez in it. Timpul liber joc wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Am jucat pe Blizzard de cand a aparut Cata, deci la capitolul skill/binds/UI nu aveti de ce sa va faceti griji, as dori tare mult sa joc in HKP Multumesc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ghosteyelol

[┌∩┐]



Status: Offline
(since 07-09-2015 08:34)
Joined: 07 Jun 2011
Posts: 433, Topics: 46
Location: Spain

Reputation: 196.2
Votes: 13

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-05-2014, 17:56:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Ursumihai - Respins.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
defallen

[Best hunter eu]



Status: Offline
(since 12-12-2017 19:28)
Joined: 29 Oct 2010
Posts: 201, Topics: 43
Location: Bucuresti

Reputation: 3.7
Votes: 24

Post Posted: 09-05-2014, 22:33:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Cosmin
2. Varsta:
19
3. Localitate:
Botosani de loc, momentan in Cluj.
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW?
Dimineata de obicei merg la sala si in rest nu prea sunt ocupat.
4. Clasa:
Hunter
5. Main Spec/OFF spec:
Bm/Sv
6. Link Armory:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xenli
7. Screenshot cu Interfata:
Se vede in recount. E cam aceeasi desi ar mai trebui lucrat putin la ea.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am inceput sa joc cand s'a buguit Explosive Shot'ul de la sv si mi s'a parut interesant de jucat, si de atunci am ramas cu el desi joc si sv la alti bossi gen yor'sajh hc.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec.
Nu prea ai ce zice despre bm..kill shot'ul la cd si inainte de focus fire si grija cand sa iti dai burstul. Geming 50 agi clar si singurul ce il poti considera daca ai un socketbonus de agi ar fi 25agi+25hit. Talentele is cam common la toti.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum.
Am inceput sa joc pe tbc pe ultimate parca, in principal jucand pvp atunci ca asa mi'a fost introdus wow'ul de un amic. Dupa am dat de pve si parca pvp'ul a parut mai putin fun si de atunci m'am axat mai mult pve. Am jucat si lk pe freakz..the pretorians pe atunci(old gang ce a fost mai recent pe cata).
11. Foste Guilde:
Am fost la aly pana acum 1 ora ^^ am jucat mai mult in opus dei de unde am plecat dupa ce m'am certat cu un ofiter si dupa deatwish care s'a destramat si m'am lasat de wow.
12. Detalii PC.
AMD Radeon HD 8570M, (2gb) procesor: i3-3110M @2.40Ghz, 4Gb DDR3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Este o guilda in care oamenii se implica si nu joaca doar ca sa piarda vremea zic eu ci sa faca o treaba de top. Aveti un program de raiding perfect pentru mine pentru ca prefer sa joc seara mai mult. Si mai am un amic cu care ma inteleg bine in guild -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana.
Sunt stundent in cluj, sau am fost pentru ca recent mi'am retras dosarul de la facultate pentru ca vreau sa incep alta. Sambata si duminica lucrez dar nu ar fi o problema ca termin la 9jumatate seara sau 2jumatate ziua si asta pentru inca 2 luni maxim.
15. Alte mentiuni.
None of note...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done.
http://imgur.com/q70gKpu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vineriseara

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-05-2014 09:21)
Joined: 10 May 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 31
Votes: 1

Post Posted: 10-05-2014, 22:55:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa-mi arati cat dai tu la 3 mil daca defallen are 37k si zici ca e low.
am vazut dps-ul unora dintre membrii vostri in raiduri...~40k majoritatea.
toata lumea are dps-ul asta indiferent cat da pe dummy. ilvl si dps se vad in raid.
te-am vazut la ultraxion, yor'sahj; aproape de finalul boss-ului nici in top 15 nu mai erai. deci esti sub 30-35k dps in raid. inca putin si te ia si tanku.
deci contributia ta in guild e sa te crezi inteligent si mai bun decat ceilalti.



Last edited by vineriseara on 11-05-2014, 11:21:40; edited 7 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 10-05-2014, 23:56:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@defallen - Respins
@vineriseara - Respins

Damage low amandoi.
Ciao -




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sentime22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2014 13:03)
Joined: 28 May 2013
Posts: 8, Topics: 3
Location: Brasov , Rasnov

Reputation: 56.5
Votes: 3

     
Post Posted: 14-05-2014, 12:07:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius

2. Varsta: 20

3. Localitate: Brasov / Rasnov

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : depinde de ce schimb fac , la schimbu unu de la ora 4 la ora 11 seara , schimbu 2 de la ora 11:50 la 5 dimineata , schimbu 3 nu fac !

4. Clasa: Hunter

5. Main Spec/OFF spec: Sv / MM

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pathun

7. Screenshot cu Interfata**:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : nush ce sa spun , e greu sa menti pe sv un damage constant poate sa scoata poate sa cada , daca nu se foloseste rotatia buna pe care nu prea multi o stiu , de exemplu pe sv dau mai putin ca pe mm , dar imi place sa ma chinui , mai multe speluri de dat pe sv de cat pe mm , pe Mm este totul mai simplu si putine speluri , pe care le spamezi mereu , joc sv ca imi place foarte mult si ma simt bine

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). trebuie sa ai un spec Pve , nu ai ce cauta in pve cu specu pvp ca sa dai silent , silent la ce la boss ? lol , rotatia fiecare cum joaca ,,, eu pt sv joc HM-BA-SP-TL-ET-ES-AS-ES-AS-ES-CS-CS-ES-AS etc si tot asa sa am mai tot timpu TNT pe mine !! pt ES , And stats cum toata lumea stie 8% hit , haste 2150 adica 33 % sa avem cobra shot cast 1.5 sec , crit depinde de gearu fiecarui player , mastery 15%

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: joc wow de aproape 8 ani , am jucat foarte mult pe blizzard impreuna cu taicamiu , care este inebunit dupa wow ... el inca joaca pe blizz. ma rog in fine am jucat de la clasic cand habar nu aveam cu ce se mananca jocu , alergam de nebun pe harti si mi se parea ca draq , nu am apucat sa fac nici un raid pana cand sa deschis tbc si am avut un rogue care am facut BT .... apoi am continuat sa joc wotlk am inceput sa inteleg si eu jocu mai calumea sa vad cum sta treaba despre fiecare spel stats itemele si etc ... cataclysm am jucat dar foarte putin pe blizz ... dupaia am venit aici pe freakz unde mi sa parut foarte fain ... chear daca nu erau scriptati bosi sau cine stie eram eu prea noob sa inteleg scriptu ... dar nu chear nu erau schiptati bosi am zis ca ma las de wow ... am stat vreo 2 luni fara apoi am revenit , mi-am facut un hunter pe care joc si acuma .

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):mysticalz , treaba este ca degeaba sunt oameni de treaba si mi-am facut prieteni , daca nu se face nimic ... degeaba sunt playeri buni care sau gerat 397 ilvl ... full normale , nu dupa ce ajungi sa fii full ds N vrem sa facem Ds H ,ceea ce acolo nu se putea face si nu inteleg de ce ... cam attat am sa spun ...

12. Detalii PC***.: mobil AMD Sempron (TM) procesor 3400+ , MMX 1.8 GHz Memori RAM 1.5 GB NET ROMTELECOM

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:deoarece vreau sa fac un progres sa inteleg mai bine cu voi arta wow'lui , sunteti o guilda demna de raiduri si nu numa si skill in PVP , si stiti sa apreciati munca

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Am terminat liceul acum 2 ani liceul cu program sportiv , am lucrat ca animator la Club vila BRan cine a auzit si stie de ea , acuma lucrez intr-o fabrica fac piese interioare pt masini BWM AUDI ETC >... sunt o fire vesela , imi place sa glumesc respec lumea in timpu liber joc wow , sau ies la o bere sa la o plimbarica cu prietena

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 104, 105, 106 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 07-05-2024, 03:02:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x