User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message482676
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 17-06-2014, 13:49:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scamdruid - Acceptat


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tamaie
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 28-04-2020 14:58)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 1492, Topics: 75
Location: Romania

Reputation: -882.4
Votes: 102

   
Post Posted: 17-06-2014, 20:33:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dardrayx wrote:
Scamdruid - Acceptat


Nu pot sa cred X_X -)))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 17-06-2014, 23:56:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Believe/Baliv/Vlad - Respins (Stii tu)

___________________________________________________________________________________________________________

Recrutarile sunt in continuare deschise pentru:

- Druid (Resto/Boomkin) -
- Death Knight (Blood/Unholy/Frost) -
- Hunter (Beast Mastery/Survival) -
- Warlock (Affliction/Demonology/Destruction) -
- Shaman (Elemental/Enhancement) -


Cerinte minime: 403 ilvl, experienta pve, 40 days char played.

Putem recruta si alte clase/spec-uri, insa doar cu un nivel al jocului foarte ridicat + gear BIS.




I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pack

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-01-2015 20:07)
Joined: 27 May 2012
Posts: 23, Topics: 9
Location: Barlad

Reputation: 84.9
Votes: 3

   
Post Posted: 22-06-2014, 15:22:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alexandru
2. Varsta:17(18 in nov)
3. Localitate:Barlad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):acum este vara/cat este nevoie
4. Clasa:Warrior
5. Main Spec/OFF spec:Arms/Protection
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Troxon
7. Screenshot cu Interfata**:http://imgur.com/KKWBQza,NaQmZ8V
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Joc warrior arms inca de pe tbc,mereu mi-a placut,in schimb am incercat si fury,dar arms dupa parerea mea este mult mai mobil in pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Eu joc Expertise(22),hit cap desigur(8),si in rest crit/mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).full progres woltk(atunci nu jucam pe freakz),in 4.0.6 nu am facut pve.Am o experinta
in raiduri,ma coordonez foarte bine,pot rezolva probleme in timpul fight-ului.Pe 4.3.4 am 5/6 hc progres.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.).guilde mici,neimportante.
12. Detalii PC***.Acceptabil pentru raid`uri
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Doresc sa ma alatur din 2 motive mari:1.Seriozitatea,care probabil este cel mai important lucru 2.Relatile dintre jucatori,care de asemenea este un factor cheie in realizarea
unei guilde de succes/Dincolo de joc doresc sa leg prietenii,sa pot vorbi orice cu oricine din guild.(poate chiar scoala,hobbyuri,etc )
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt fotograf(la activ multe concursuri castigate),fac sport de performanta(kempo),imi place
sa ma relaxez ,sa ies cu prietenii,sunt deschis,sociabil,inventiv
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Cred ca am cuprins tot ce era important
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imgur.com/KKWBQza,NaQmZ8V#1
avand in vedere problemele de rage la dummy.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 23-06-2014, 22:56:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@pack - Respins (Avem destui warriori)



I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
doghiy05

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2015 09:11)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 33, Topics: 5
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 44.3
Votes: 6

   
Post Posted: 29-06-2014, 15:12:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 19
3. Localitate:Ramnicu Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore, si mai mult. Depinde cat este nevoie.
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: retribution 405, holy 403, prot 401
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Doghiiy
7. Screenshot cu Interfata**: se vede in ss-ul cu recountul
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Mi s-a parut cea mai complexa clasa din punct de vedere dps/support
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
rotatia e una singura cel putin pe freakz: judgement->gardian->potiune->cs+judgement->faci 3HP->aripi cu zelotry->inq->spam tv cs. apoi in functie de prioritati si cd tv->cs->judgement->exo->hammer->holy wrath
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe freakz am jucat doar de le 4.0.3 dar am experienta wow din lich king
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pride(a plecat toata lumea) INL(s-a desfiintat) betrayers(inactivitate in ultima saptamana, bacul e de vina)
12. Detalii PC***. i3 2,2Ghz, 8gb ram, 64 bit win7, nvidia 520 1gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Mi se pare cea mai serioasa guilda cu care se poate face progress si full run la orice raid
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) am terminat clasa a 12a. dau bacul, viitor programator, basketbalist in timpul liber
15. Alte mentiuni(pe care le consideri) In ss se va vedea addonul CLCret. Il folosesc doar pentru a tine evidenta la inq, deci as avea rugamintea sa nu se vada ca pe o slabiciune.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://tinypic.com/view.php?pic=30tl6yc&&s=8#.U7AQf_l_siw



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 02-07-2014, 13:24:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru toate clasele.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
orha_maryus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2018 09:31)
Joined: 11 Jul 2011
Posts: 32, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 122.8
Votes: 8

 
Post Posted: 02-07-2014, 21:23:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 20
3. Localitate:Satu Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde de zi. 4-5 sau chiar mai mult de 10.
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: holy, disci
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Extassy
7. Screenshot cu Interfata**: https://www.dropbox.com/s/hlgq5bsd5z25ugy/Screenshot%202014-07-02%2022.02.08.png
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place sa joc healer, iar holy este un spec superior fata de disci pentru ca ai mult heal de grup. Disci e preferat uneori in raidurile mai mari unde se sta stack si se ia mult damage intr-un timp scurt pentru ca are acea bariera.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Cu toate ca mi se pare mai eficient Lightwell decat Spirit of Redemption la noi pe server nu se prea folosese si este considerata useless. Eu incep cam asa: Chackra->Prayer of Mending si cand incepe sa se ia damage pun Holy Woed: Sanctuary unde sunt mai multi playeri->Flash Heal daca e vreun player mai low->Circle of Healing daca se ia damage aoe->Prayer of Healing daca se ia damage aoe-> Greater Heal daca ia tankul sau alt player mai mult damage(avem stack de la serendipity care scade mana cost/cast time atat la Greater Heal cat si la PoH). Guardian Spirit il dau in caz de urgenta sau cand stiu ca acel player trebuie sa moara( de exemplu la yor tanku are 4 stackuri in purple; pun gardianul pe el il las sa moara si primeste 50% din hp). Ar fi prea multe de zis pentru ca e o clasa destul de complexa.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am mai jucat Wotlk dar mai mult pvp, am jucat putin pe 4.0.6 tot pvp si pe pachul actual m-am reprofilat.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pride-> a plecat gm-ul vreo 2 saptamani din oras si nu s-au mai facut raiduri+ ca cine a primit gm era putin dus, iar INL s-a desfiintat.
12. Detalii PC***. i3 1.86Ghz, 4gb ram, windows 8 64bit, Intel(R) HD Graphics 4000 2gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa fiu alaturi de o comunitate frumoasa, sa leg noi prietenii si sa ne distram impreuna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la Informatica UBB Cluj Napoca, nu lucrez si marea parte a timpului o petrec in fata calculatorului. Imi place tenisul de masa, iar in weekend mai ies cu prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri) -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 02-07-2014, 23:05:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@orha_maryus - Acceptat!



I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 08-07-2014, 08:14:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari deschise pentru paladini.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Fixation33

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-07-2016 20:47)
Joined: 08 May 2011
Posts: 433, Topics: 89
Location: Romania

Reputation: 133.6
Votes: 10

Post Posted: 08-07-2014, 11:13:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 18
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cand e nevoie sunt acolo. la orice ora din zi.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Restoration/feral tank
6. Link Armory*: link
7. Screenshot cu Interfata**: link
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? De cand am inceput sa joc pe druid, acum 5/6 ani am jucat pe resto, mi se pare un spec foarte frumos si bun de jucat.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In spec-ul cu care joc, am ales sa pun 2/3 puncte in furor deoarece este suficient, 3 punce in genesis deoarece mi se mai intampla sa raman fara mana dar sa rezolvat asa iar 0/3 in living seed deoarece este inutil. Si din cate stiu Swift rejuvenation nu functioneaza deci nu are rost sa pui puncte in el.
Ca si healing spells folosesc urmatoarele Rejuvenation,Regrowth, wild growth la cd, swiftmend la cd, si lifebloom pe tank. bineinteles o sa tin pe mine mereu harmony,iar la low mana, daca mai este un druid in raid vom face schimb de innervate.
Tranquility cand se ia damage mare sau cand se cere. stiu sa il dau si la yor in purple phase fara sa se puna stack si evident fara sa moara lumea, in purple dau si swiftmend pe un pet care sta in acelasi loc cu restul oamenilor.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc wow pe 335 pe freakz, am facut tot icc inclusiv lk pe 25n, pe 25hc tot inafara de lk, rs complet. Am jucat o vreme pe 406 la alianta pe freakz, aveam un dk dar m-am lasat de el si am revenit pe druid pe 4.3.4, acelasi druid de pe 3.3.5. Pe 4.3.4 am tot pe hc inafara de warmaster deoarece nu am avut cu cine sa il fac, in ce guild am fost nici nu incercau macar pe 10h, raiduri de 25 nici nu se faceau.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) The forgotten heroes(am plecat deoarece nu se faceau raidurile de 25 si se incepea sa nu se faca nici cele de 10.) evo( nu era lume de raid)
12. Detalii PC***. CPU:amd fx6300 3.8oc,GPU:Sapphire radeon r9 270x 2gb gddr5,8gb ram,internet rds 100mb
In raid de 25hc nu scad sub 75 fps si nici nu cresc peste 10ms
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru progres pve, pentru socializare si de ce nu legarea de prietenii noi. E ca si cum ai intreba de ce ai vrea sa sa ai un job bun si bine platit.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev, ma ocup cu reenactment-ul din Romania, cunosc limbajul de programare c++ nivel mediu, chiar si pentru trinitycore, am un catel in varsta de un an de zile, imi place sa imi fac diferite chestii la forja si nicovala(varfuri de sageti, cutite etc) imi place sa imi confectionez armurile pentru HMB si imi place sa calatoresc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 10-07-2014, 17:20:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Fixation33 - whisper Dardrayx in game sa discutam.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
quix

[Bulgarian Lions]



Status: Offline
(since 22-12-2014 22:01)
Joined: 12 Jun 2012
Posts: 239, Topics: 85
Location: mejdu krakata na maika ti :}

Reputation: 264.3
Votes: 7

 
Post Posted: 11-07-2014, 18:21:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vasil
2. Varsta: 24
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in fiecare zi dupa lectii mai preciz seara dupa 8
4. Clasa: Warlock
5. Main Spec/OFF spec: Demo/Destro
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Exodus&&cn=Marzelanka
7. Screenshot cu Interfata**: jos la dps
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Warlockul in general este unu dintre cei mai mizerosi eroi din wow - hated so much - . Demonology ofera foarte bun burst din cauza prepot mastery + multe abilitati si 2 pets pt huge aoe (felguard) si Infernal (din pacate cu cd de 6 min cu 2 piece bonus) , ofera execution phase foarte placut .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele mele sunt loate de pe forum ca si glyps , Single target rotatie Pre-pot mastery gear , folosesc felguardu , beneficiez de demon soul + felstorm si l schimb cu felhunteru (din cauza shadowbite marind dps-u cu cat mai mult dots over time am pe target) , dau dots immolate , corruption , bod , hog si shadowflame . Execution phase soul fire spam + keep dots up si la proc incinerate . AoE - Main pet Felguard , Metamorphosis , Demon soul , hog , felstorm , immolation aura + hellfire si uneoiri char se da si shadowflame , infernal in caz ca e nevoie . Importanta gear - benefit de spellpower , set bonus . Stats - Spellhitcap 17% , Haste ~2k rate fara dark intent , mastery , crit . , Gems - Meta - 54 intelect 3% crit , Red - 50 intelect , Yellow - 25 intelect 25 mastery , Blue - 25 intelect 25 hit . Food - 90 intelect 90 stamina . Potions - Volcanic potion , Flasks - Draconic mind - 300 intelect . Elexirs - Elexir of the master - 225 mastery .
Prepoting . Start cu mastery gearu , folosesc Elexir of the master pt a beneficia de cat se poate mai mult mastery , Dau proc la Soulshifter Vortex cu hellfire si dupa ce procuie dau Moonwell Chalice imi folosesc macro de metamorphosis , demon soul , switch gear to intellect gear , folosesc flask cu intelect si dau felstorm (dupa ce se termina dau change la petu cu felhunter via SB , dots si mentin rotatie normala .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am jucat vanilla , un pic tbc , wotlk nu prea am jucat si din inceputul 2012 am inceput sa ma joc pe Freakz 4.0.6 unde nu prea ma duceam la raiduri pentru ca nu gaseam playeri capabili , dar aveam progress bh , bot si bwd cu rogu si cu alt chars . Pe 4.3.4 cu warlocu meu am full 10n si 10h 6/6 , 25 nu ma joc pentru ca am probleme cu FPS uneori imi cade pana 1 si ramane asa mult timp , macar pe ts aud ce se intampla din pacate nu pot face nimic in 25`s !
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
In Genesis de mult n-am jucat nici nu le tin minte , momentan sunt pe Exodus unde am fost in C O R E , cu rogue meu defapt a fost alliance guild pentru care am facut race change , aveam 3/3h inainte sa apara zon , ultrax si big fat shieldly cow , dupa aia m-am transferat pe horde si am fost in Aeon Nox unde aveam progress 5/5 h , dar nu mi-au placut 2 persoane din guilda si din cauza asta am ramas afara din guilda ! Momentan sunt in Riders of the Storm unde copii au batut wm doar de 2 3 ori si din cauza neseriositatea unei persoane nu putem sa avem 100 % progress care ma oftica .
12. Detalii PC***. 4gb ram 2 core 2.3ghz vga 256/32 .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca in guilda voastra exista progresul care mereu am cautat si vreau sa fiu pe langa oameni care isi stiu treaba si pot juca jocu , disciplinati cu raid spirit and good teamplay , fara neseriositate si nerespect !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student anul 4 la UMFCV profil Farmacie
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Momentan nu am ce sa mentionez aici !
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i59.tinypic.com/25ptter.jpg + HoT last boss http://i60.tinypic.com/25zjjgm.jpg



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tallythepaly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-07-2014 19:41)
Joined: 31 Oct 2012
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 36.8
Votes: 3

 
Post Posted: 12-07-2014, 00:05:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 18
3. Localitate: Piatra-Neamt
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Oricand.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto Pve/ Resto PVP
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sezy
7. Screenshot cu Interfata**: https://imageshack.com/i/nl4c3nj
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca mereu mi-a placut resto-ul.. a fost healerul meu preferat, ma joc de 5 ani
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). La talente ce sa zic, un link la spec http://freecode.hu/wowtal/eng/?DU#3023.17-2.20-221301302103223110211!-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1 , joc cu 2 in furror pt ca se merita mult mai mult sa tii 3 in genesis.Legat de rotatei, tin mereu 3 LB pe target (tank in principiu) , tin mereu pe mine Harmony-ul, dupa prioritati: Swiftmend(soart de preferat pe rogue.shamy,pt heal marit)>WG>Rejuv(Rejuvul il mai spamez , depinde de encounter)>Regrowth(la Clearc Casting, sau in cazuri extreme), folosesc innervate la 80-70% si la 20% , tranq-ul il dau cand zice raid leaderul, sau in finctie de cum folosesc ceilalti healeri cd-urile. La importanta geareului, ce as putea sa zic, la resto conteaza mult trinketele , iar cea mai buna combinatie (posibila, nedonata) sunt insigna(sau cel de la zon ozz)+windward. Legat de reforge: Haste cap de aproximativ 2030 haste (sau cat mai aproape) > Mastery (mini un 20) > Spirit (cam 2300 e de ajuns la rotatia pe care o folosesc) > Crit ( sa fie 20% ca sa ai sansa buna de proc la Windward).Importanta unor stats fata de altele: sa zicem importanta mastery-ului fara de spirit: Uni ar zice de exemplu ''am 3k spirit, am sa dau spamm de rejuv si tin tot raidul full'' dar daca eu folosesc mastery in locul spiritului ala , e de ajuns sa dau un wild growth si fac cat toate rejuvurile lui, datorita mastery-ului ( asta a fost doar un exemplu )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Eu am inceput sa joc wow pe 3.3.5, pe wotlk (freakz) unde am facut primul meu druid. Am facut cam tot in afara de Light of Down, dupa a bagat freakzul 4.0.6, am facut full hc bwd/bot(in afara de 25h AC) pe un druid numit Bubosul, care dupa mi-a fost furat. In prezent, pe 4.3.4 am facut full hc , tot contentul existent pe freakz.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Allstar Randomns.. s-a spart in seara asta .
12. Detalii PC***. Procesor : Intel Core i5-2450M CPU- 2.50 GHz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sincer.. e cam cea mai buna de pe freakz( nu vreau sa fiu lingusitor) si nici nu vreau sa ma duc prin The Betrayers sau alt ceva.. , si vreau progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt in clasa a 12 a, la liceul de arte din Piatra Neamt, Studiez percutia. In timpul liber sunt tobosar in 2 trupe, una rock, iar cealalta fank / jazz , timp liber, imi fac, nu e problema.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am ideea ce sa scriu, cam ata ar fi, Multumesc.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. Sunt Heal.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Magge
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 13-06-2015 21:21)
Joined: 04 May 2013
Posts: 434, Topics: 18
Location: Bucuresti

Reputation: 207.4
Votes: 20

   
Post Posted: 12-07-2014, 00:28:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ tallythepaly - Accepted!



I should not be woken, I'm the walking dead but I'm just a talking head, a zombie floating
But I got your mom deep throating

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 108, 109, 110 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-03-2024, 12:38:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x