User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504205
Vans

[Devil May Cry]



Status: Offline
(since 31-05-2020 06:02)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 129, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 197.5
Votes: 15

       
Post Posted: 24-08-2014, 14:43:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. David
2. 21
3. Sicilia
4. Cu cateva exceptii sunt on in fiecare zi dupa 9 seara (+ ziua daca am timp)
4. DK
5. Unholy-main; Blood-os
6. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vans
7. Postez la nr. 16 si o sa se vada si interfata.
8. Sincer primul si ultimul motiv este petul(este interesant sa-l ai in preajma). S-a intamplat ca pe acest patch sa fie si peste frost la dps @ boss si in + ams improve ofera un mic help healer wise.
9. Rotatie: Outbreak - 2FS - SS pana intra pe cd - DC cand am full runic sau proc de sudden doom. DND la cd si inainte de goyle folosesc burstu iar petul incerc sa.l transform cat mai rapid.
Stats priority: Hit-8% > Strength > Haste > Mastery(@Gurthalak) > Crit
Gemming: Red-Strength Yellow-Strength+Haste Blue-Stregth+Hit Meta: universalul Reverberating
10. Am inceput sa joc pe TBC dar am apucat f putin deoarece s.a trecut la Wotlk. Pe wotlk am avut un warlock cu care am jucat pana s.a introdus icc apoi am luat dku prin char trade cand a fost introdus si am facut tot ce s.a putut fara LK(in momentul respectiv nu am mai jucat timp de 4-5 luni). Pe 4.0.6 am facut tot ce s.a putut iar acum mai am de facut doar spine hc.
11. Cand eram la ally: Sublime apoi m.am transferat pe Genesis realm(aveam probleme cu fpsu asa ca m.am intors pe Evolution); apoi pe Evo am fost in Crushers pana s.a desfiintat si m.am mutat la H.
Horde: Blue Word(au fost primii care mi.au dat inv dupa transfer) dupa 2-3 zile am primit kick si nici in ziua de azi nu am inteles de ce. Apoi am fost in Council of Elders din care am dat leave(in momentul respectiv era cev de genu: esti bis si donat poti lua iteme altora chiar dc nu folosesti specul). Next a fost Divinity...aici nu ma incadram f bine in programul lor si am iesit pt ca ii deranjam mai mult si acum suntem la zi:)
12. Intel Core 2 Duo CPU 8400 3.00 GHz
4 GB RAM
NVIDIA GeForce GT 240 - 2 GB
13. Sper ca reputatia va precede si nu ma refer doar la kill boss. Caut o guilda unde ma pot integra bine, unde ofer si primesc la randul meu respect si unde nu mai vad probleme de genul: main spec < ofspec pt ca cel cu ofspec e bis pe main si doar ajuta...pt mine guilda reprezinta un grup bine determinat in care persoanele care.l alcatuiesc se ajuta intre ei si devin mai buni prin informatii diverse si ascultarea de cel care este selectat leader.
14. Momentan am o mica vacanta insa din sept o sa incep munca. Merg de cateva ori pe sapt la sala(mai mult pt organism decat bodybuilding), ies cu prietenii cateva seri gen vineri/sambata, imi plac calatoriile si joc fotbal/baschet.
15. Cea mai importanta mentiune este ca momentan nu am MIC...presupun ca o sa.mi cumpar dupa 1 septembrie deoarece sicilienii astia au sarbatorile de vara, s.a nimerit sa fie si Sfantul orasului si nu gasesc deschis un magazin de specializare.
16. http://i61.tinypic.com/fa0gas.jpg Daca nu trebuia la acest dummy ma anuntati si dau din nou la cel care trebuie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
anto04gamer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-01-2015 23:05)
Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 1

 
Post Posted: 24-08-2014, 18:07:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Antonio
2. Varsta: 19
3. Localitate:Pitesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Dimineata joc mai putin dar seara nu prea am restrictii
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Main spec Holy OFF spec Shadow
6. Link Armory*: https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Aeleindis
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/qUBZXZX
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Deoarece mainul meu este healerul dupa Wotlk in special Priestul si Shamanul
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Rotatia: Incep inainte de encounter folosind chakra cu prayer of healing pentru a putea casta Holy Word:Sanctuary pentru un bun regen de HP
In special joc Solo-Target Flash Heal + Flash Heal + Greater Heal...Incerc sa le explic playerilor sa apese pe Lightweel fiind un super HP Regen. In special am cautat guides pentru reforge si pe Freakz si pe Blizzlike dar am observat ca dintr-un set propriuj de reforgeuri ma ajuta mai mult reforgurile la care m-am gandit sa le fac singur... Gemmingul: Red: Brilliant Inferno Ruby este cel mai important gem oferind 50 INT... Blue gem: Joc cu Purified Shadow Spinel fiind un Socket mov care ofera 25 INT si 25 Spirit...Yellow gem: Folosesc Reckless Lava Coral...Meta socket: Ember Shadowspirit Diamond 54 intelect si 2% mana in plus... Stats: 12,5% Haste ...Mastery : 20% minim pentru un bun Echo Of Light... Gear: Utilizes un trinket de la spine fiind foarte bun ca regen de mana si un trinket 410 HC Windward Heart pentru sansa de 29k heal pe critica celui mai Low Hp membru din jur.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Primul meu patch a fost Wotlk care nu a fost jucat pe freakz ci pe alt server... Primul meu char pe WOTLK a fost priestul dupa care am inceput sa joc si shaman ( ambele charuri au fost heals cu OFF spec DPS) Raidurile mele preferate de pe WOTLK pana acum si in care am si am avut cea mai mare experienta sunt: ICC ( care a fost si cel mai distractiv ) BWD si Dragon Soul.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Prima mea guilda cu progres a fost The Forgotten Heroes. The council of elders si Exilium: In prima guilda fiind The Forgotten Heroes am fost dat afara pentru o eroare din cauza dealyului dupa server care s-a dovedit sa nu fie greseala mea dar leaderul s-a pripit si am primit kick.. Din a doua si a treia am iesit deoarece... progresul era mic si nu ma chemau la raiduri din cauza ca eram nou in guilda
12. Detalii PC***. Procesor: Intel Celeron CPU G530 2.40 GHz, RAM: 3 GB, System Type : 32 bits.Fara probleme de FPS sau caderi la 25n sau 25HC Delay am doar de la server FPS: intre 30-40( 25n 25 HC) si 60 ( 10n 10 hc )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Deoarece guilda voastra este una profesionista cu progres 7/7 si cu oameni de treaba. Pentru a descoperii si poate a invata cateva lucruri noi de la alti healeri sau DPSI cu experienta din guilda voasta.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student deocamdata nu lucrez.Timpul liber il petrec ziua cu colegii de la facultate sau cu prietenii din cartier, hobby-uri basketul IT si pescuitul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Deocamdata nimic daca doriti sa stiti ceva in plus despre mine contactati-ma in joc .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 24-08-2014, 19:17:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Vans - Respins.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 24-08-2014, 19:18:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ anto04gamer(Aeleindis) - Respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
barcsi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2016 11:02)
Joined: 29 Jul 2014
Posts: 10, Topics: None
Location: Hungary

Reputation: 56.3
Votes: 2

 
Post Posted: 25-08-2014, 22:23:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Tremar
2. Varsta: 17
3. Localitate: Barcs (Hungary)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-3 hour/day
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Main-Enchament(399 ilvl), Off-Resto(400 ilvl)
6. Link Armory*: //armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tremar
7. Screenshot cu Interfata**: http://kep.ivpicture.hu/806650.N.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Because when i was in Horde, i always played with Tauren-enchament shaman.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Rotation: Totems->Unleash Elements->Flame Shock-> Stormstrike-> Lavalash-> Firenova-> When you have 5 Maelstorm-Lighting bolt; Stat priority: Spellhit 17%-> experise 24-> Mastery-> Crit-> Haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). I started to play wow in WOTLK, i played on a German server (frostmourne) i killed all of boss in ToC and Icc. I started to play on this server 4 years ago, when was 4.0.6. I killed in ds10 hc - 5/7, 25hc 4/7.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) I was in the Hungarian Avangers, they didn't make good progress in ds10hc.
AMD FX-8320 3.5GHz
Sapphire Radeon HD7770 1GB DDR5
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? i want to have fun and make good progress in ds10hc and 25hc.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). i'm student and i have training 5 times a week, so i won't be at afternoon.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://www.kepfeltoltes.hu/view/140825/WoWScrnShot_082514_211416_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mnr2311

[ISANE-MAN]



Status: Offline
(since 22-12-2016 17:18)
Joined: 13 May 2011
Posts: 1268, Topics: 69
Location: Bucuresti

Reputation: 141.9
Votes: 49

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-08-2014, 22:40:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

barcsi wrote:
1. Nume IRL: Tremar
2. Varsta: 17
3. Localitate: Barcs (Hungary)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-3 hour/day
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Main-Enchament(399 ilvl), Off-Resto(400 ilvl)
6. Link Armory*: //armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Tremar
7. Screenshot cu Interfata**: http://kep.ivpicture.hu/806650.N.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Because when i was in Horde, i always played with Tauren-enchament shaman.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Rotation: Totems->Unleash Elements->Flame Shock-> Stormstrike-> Lavalash-> Firenova-> When you have 5 Maelstorm-Lighting bolt; Stat priority: Spellhit 17%-> experise 24-> Mastery-> Crit-> Haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). I started to play wow in WOTLK, i played on a German server (frostmourne) i killed all of boss in ToC and Icc. I started to play on this server 4 years ago, when was 4.0.6. I killed in ds10 hc - 5/7, 25hc 4/7.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) I was in the Hungarian Avangers, they didn't make good progress in ds10hc.
AMD FX-8320 3.5GHz
Sapphire Radeon HD7770 1GB DDR5
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? i want to have fun and make good progress in ds10hc and 25hc.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). i'm student and i have training 5 times a week, so i won't be at afternoon.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://www.kepfeltoltes.hu/view/140825/WoWScrnShot_082514_211416_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
doghiy05

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2015 09:11)
Joined: 19 Jan 2013
Posts: 33, Topics: 5
Location: Ramnicu Valcea

Reputation: 44.3
Votes: 6

   
Post Posted: 28-08-2014, 14:05:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta: 19
3. Localitate: Ramnicu Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Depinde de zi in general 4-5 ore.
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retribution/Holy-Prot (depinde de ce este nevoie la raid)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Doghiiy
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/zyVX3E3
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Nu neaparat specul, dar am ales paladinul pentru ca imi ofera posibilitatea de a juca mai multe roluri intr-o singura clasa.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatia la paladin nu e fixa, dar nici foarte diferita, trebuie sa tii cont de prioritatile spelurilor, de cd ramas(la inq de exemplu)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe 4.3.4 full progress in afara de spine, pe 4.0.3 nu prea am jucat pve.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pride, INL, Revengers. INL s-a destramat, Pride nu imi mai conveneau programele de raiduri si conditiile puse de gm, iar revengers am doar 2 saptamani in aceasta guilda, si nu este un motiv special, doar ca nu cunosc pe nimeni si dureaza pana te integrezi, doar na, esti la inceput, esti ignorat.
12. Detalii PC***. http://imgur.com/aShR4qC
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita reputatiei, este o guilda veche, stabila si serioasa
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Am terminat liceul, primul an la facultate la mecatronica, imi place sa ies in oras sa ies cu amicii si sa vin la raiduri beat(kiddin' )
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
As vrea sa fiu testat in-game in raid deoarece un simplu dps test pe dummy nu reflecta adevarata performanta ce rezulta la raid. Pe oricine poti pune in fara oricarei clase si sa ii invete rotatia apoi sa stea pe loc si sa apese niste butoane.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
marynus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-03-2019 03:04)
Joined: 01 May 2011
Posts: 101, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 321.6
Votes: 36

 
Post Posted: 29-08-2014, 21:56:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marian
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) dupa ora 18:00 --> 07:00
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Heal/Tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Orkide
7. Screenshot cu Interfata**: http://tinypic.com/view.php?pic=28rjfo7&&s=8#.VADZb8NEKUk
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place druidu resto foarte mult, mi se pare mai deosebit fata de celalalte
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Nu sunt prea bun la explicat recontu spune tot.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :WOTLK exact cand sa deschis freakzu
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : The Forgotten Heroes
12. Detalii PC***. http://tinypic.com/view.php?pic=21aclk7&&s=8#.VADZ6sNEKUk / http://tinypic.com/view.php?pic=21aclk7&&s=8#.VADZ6sNEKUk
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Datorita reputatiei, este o guilda veche, stabila si serioasa + am 1 prieten acolo(game friend)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Munca--> Casa--> Munca--> Casa
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. --





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 29-08-2014, 23:46:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@doghiy05 - Da-mi /w in game pentru test live.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Donotmilkme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2015 22:31)
Joined: 03 Sep 2014
Posts: 9, Topics: None
Location: Targu Mures

Reputation: 51.2
Votes: 2

     
Post Posted: 03-09-2014, 23:46:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Calin
2. Varsta: 18
3. Localitate: Targu Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore
5. Clasa: Druid
6. Main Spec/OFF spec: Restoration / Tank
7. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Donotmilkme
8. Screenshot cu Interfata**: http://prntscr.com/4jeg04
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? Intotdeauna mi-a placut healer, si Druid mi s-a parut cel mai interesant
10. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : Fiecare isi face talent tree dupa cum stie mai bine, rotatia difera depinde de situatie, Haste cap.
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe Cataclysm si am inceput pe 4.3.4 .
12. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evo
13. Detalii PC***. 3 gb ram, 512 mb video , 2.6 procesor dual core
14. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Imi pare o guilda activa si plina de oameni capabili, oameni de la care a-si fura si eu meserie
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev pe clasa a 12-a
16. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Radunebunu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-03-2015 23:09)
Joined: 12 Aug 2014
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 39.1
Votes: 1

Post Posted: 05-09-2014, 12:44:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Radu
2. Varsta: 22
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 4-5 ore sau mai mult depinde de zi.
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto main / ele off
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Noisemaker
7. Screenshot cu Interfata**: /
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca am jucat shaman resto inca din tbc...
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Earth shield / Healing rain mai tot timpu pe jos / greater pe tank si chain in rest
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). tbc tot inafara de illidan , wotlk lk pe hc , cata wm hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***. riders of the storm s-au ratacit oamenii..., The council of elders m-au ninjat.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca mi se pare cea mai buna guilda la hoarda actual
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez,bascket,inot,alergat.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Pot fi gasit pentru confirmare sau nu pe urmatoarele chare Noisemaker,Beatjnkz,Snowelf. O zi buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 05-09-2014, 16:41:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Donotmilkme & Radunebunu Rejected
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ghingu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2017 16:09)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 19, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 7.8
Votes: 6

 
Post Posted: 08-09-2014, 22:00:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nume :Mircea
2.Varsta:18
3.Localitate :Alba Iulia
4.Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):7-8 ore si mai mult.
5.Clasa:Paladin
6.Main Spec/OFF spec:Holy main/retry off
7.Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Twiixx
8. Screenshot cu Interfata**:e aia clasica
9.De ce ai ales specul pe care joci acum?: pt ca altu mai bun nu este
10.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc):spam holy radience
11. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm):poi am jucat TBC si CATA
12.Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :plictiseala
13.Detalii PC***.:destul de bun cat sa ma tina la 25h:D
14.De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?:pt ca mi se pare ca e serioasa .
15. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):elev in a 12-a.practic fotbal
16.Asta e poza pt offspec retry:http://tinypic.com/usermedia.php?uo=adkBqYNLltvbAJ%2BBnuIk9oh4l5k2TGxc#.VA4KjPmSzfI -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 08-09-2014, 22:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

acceptat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Mythra

[Account disabled]



Status: Offline
(since 09-11-2014 19:27)
Joined: 09 Sep 2014
Posts: 75, Topics: 10
Location: Durotar

Reputation: 40.6
Votes: 5

     
Post Posted: 10-09-2014, 11:26:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 22
3. Localitate: Alba iulia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? depinde de zi, majoritatea timpului 7-8 ore
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec:Main feral dps / off feral tank
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Mythralol
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/AX8uHGA
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pt ca imi place feral si druidu mi sa parut cea mai complexa clasa
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). fiecare is face talentele dupa cum crede, Hit cap 8% - mastery - crit - haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pai am inceput sa joc pe cataclysm pe blizz si pana la urma am ajus aici...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) -
12. Detalii PC***. ma ajuta la 25h
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca mi se pare cea mai buna guilda de pe freakz.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)deocamdata nu lucrez, imi petrec timpul liber cu prietenii, footbal, etc
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Mai am un hunter 409 dar nu imi mai place hunter si mam decis sa joc dud!
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. prefer sa dau testu live! multumesc




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 19-09-2024, 19:19:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x