User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message487402
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-09-2014, 11:49:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Mythra - /w Pitiqh in game pentru test.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 10-09-2014, 14:05:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mythra respins.
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Fough

[Nutella Lover]



Status: Offline
(since 13-12-2019 11:16)
Joined: 12 Dec 2012
Posts: 1046, Topics: 193
Location: Gotham

Reputation: 393.9
Votes: 153

   
Post Posted: 11-09-2014, 14:34:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Rares
2. Varsta: 19
3. Localitate: Tg-Jiu (soon Bucuresti)
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) pana incepe facultatea...all the time...dupa sa vad in functie de program (primul an)
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms/Protection
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fatboss
7. Screenshot cu Interfata**: o sa se vada in printul de la dps test
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? arms>fury ca dps pe acest patch.Eu as prefera fury, dar pentru a da un dps mai bun joc pe acest spec. Si protection imi place destul de mult dar neavand un gear bun pe el nu rezist foarte mult si un dk de exemplu rezista mult mai bine la anumiti bossi (cei la care nu e nevoie de miscare multa)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Ca si talente daca nu trebuie sa tankez in timpul unui raid vin cu ambele spec-uri (aoe+dps), ca stats joc la 8%hit, 20 exp si in rest echilibru intre mastery si crit (own buffs am 15% crit si 21% mastery). Nu cred ca warriorul are o rotatie exacta ci se joaca mai mult la prioritati. Daca ar fi sa dau o rotatie as merge pe shout->charge->rend->CS->MS->slam->DC(sa profit de potiune)->spam de MS,slam,HS si CS cand n-are cd si nu e pe boss (asta cat timp tine DC).In rest MS la cd, CS la fel inafara de momentele cand deja e aplicat pe boss, slam la 20+ rage, HS la 60+ rage, OP <20 rage. charge cand am ocazia si cam atat in mare.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow la inceputul de 4.0.6 si am invatat sa joc incet incet pana am ajuns in Madness unde am stat peste 2 ani (nu pot zice ca nu voi ramane atasat de acea guilda pentru multa vreme).Ca si progress am avut tot ce am putut face pe Cataclysm(inafara de spine pentru ca am avut o perioada de pauza cu admiterea la facultate si cand am revenit nu am mai avut cum sa-l fac).Consider ca mi-am facut treaba la raiduri si cand am fost pus sa fac un lucru, l-am facut (de exemplu tankat)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Madness, motive personale.
12. Detalii PC***. i5,4gb ram,ATI Radeon HD 5700 2 gb(cred), oricum nu am probleme cu fps-urile la nici un encounter.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? sunt in cautare de o schimbare.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Anul acesta am intrat la Poli la ETTI si in curand trebuie sa ma mut la Bucuresti. Ca si hobby-uri am jocurile video, iesitul cu prietenii si tenis-ul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). daca sunt acceptat ma voi muta la h...am deja banii in cont pentru transfer proof.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
Nu consider ca este foarte relevant pentru un warrior dps-ul care-l da intr-o bucata de lemn (considerand ca el isi ia rage-ul din damage-ul primit), dar am facut un efort -> dps



0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 11-09-2014, 15:17:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat.
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Grubstep

[/ Dreadful /]



Status: Offline
(since 06-08-2020 18:25)
Joined: 31 Mar 2014
Posts: 549, Topics: 1
Location: i skogen, aleine

Reputation: 126.4
Votes: 27

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  decrepitwarrior 
Post Posted: 12-09-2014, 00:05:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Brinzan Mihai
2. Varsta: 23
3. Localitate: Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? :Pai eu as putea intra oricand in timpul Weekend-ului, iar in timpul sapt. cam pe la ora 6-7 seara pana la vre o 12-1 dimineata , si de la vreo 9-10 dim stau vre-o ora.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms(PvE)/Arms(PvP)
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rollingblade (Daca nu imi vedeti gearul de PvE, vi-l pot arata IG pt ca eu fac si PvP si na...)
7. Screenshot cu Interfata**: O sa dau cand dau SS'ul la DPS.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pai am ales spec-ul si mai ales clasa, ca o stiu sa joc de aproape 6 ani, si cam asta am jucat-o cel mai mult.Si pe patchul asta Arms e cel mai bun spec la PvE, si Fury este dar e mai greu si eu nu joc cu Fury -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). : SS la Talente ~~~>http://i.imgur.com/meXHn0G.jpg?1 , rotatia este asa ~~~> Charge/Rend Macro (#showtooltip Charge/cast Battle Stance/cast Charge/cast Rend/startattack) , CS (Zerk Stance ~~~>#showtooltip Colossus Smash /cast Berserker Stance/cast Colossus Smash/startattack) , MS , HS (Cand am +65 Rage) , Overpower(Battle~~~>#showtooltip Overpower/cast Battle Stance/cast Overpower/startattack) acesta il folosesc cand am putin rage si nu am DC si tre sa maresc DPS urgent , Slam , cand am burst ,dau un CS si folosesc Slam in continuu , ca da cel mai mult dmg. cand sunt mai multi mobi de atacat , dau SS si Bladestorm , (+Maresc Sansele de Proc la Gurthalak, cu cel putin 40%),
Macro-ul meu de NUKE~~~>/cast Blood Fury(Racial)/cast Recklessness/use Rotting Skull/use Golemblood Potion, Deadly Calm folosesc numai in ocazii cand am handicap de rage si vreau sa imi maresc DPS cu disperare.Ca stats cel mai important este STR pt warrior , iti mareste dmg la toate sursele care le ai. Crit este imediat dupa STR ca iti mareste dps la fiecare crit care il dai.Hit de asemenea la fel de important ca fara el celelalte stats nu au nici un rost , ca pierzi o gramada de dps cand ratezi o lovitura si
e foarte dureros pt pefromanta unui warrior, trebuie sa ai in jur de 8% capped.Expertise e forate important deoare ce iti reduce sansele ca atacurile tale sa fie ferite, si iti trebuie cam intre 20 si 24, nu tre sa ai mai putin sau mai mult.Mastery nu e asa important, dar conteaza sa ai si tu putin acolo pt niste atacuri bonus.Gemurile importante pt warrior sunt ~~~>Red (STR) ,Blue (STR+Hit) , Yellow (STR+Crit).Cam atata despre performanta unui warrior in PvE totul se datoreaza in indemanarea abilitatilor importante.(Asta din propria mea experienta, sper ca nu gresesc cu ceva)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :Pai am inceput sa joc wow de pe TBC , si am am facut complet ZA in a 2-a sapt pe retail dupa lansare, BT ceva mai tarziu dupa lansare si nu am mai apucat SWP pentru ca ma lasasem pt o vreme de pe retail pana m-am intors pe wotlk cand a aparut 3.3x si am ICC 10hc 12/12 si ICC 25hc 11/12, Ruby Sanctum 25hc Complet , iar pe Cata nu am fost in primele patchuri dar am progresie de 5/7 si stiu tacticile la bossii curenti de pe Freakz (Eu sper ca e destul ca eu ma pot descurca dar nu am apucat in guilde sa fac prea mult..ca in toate care am fost incepusera sa cada...).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :Am fost in Council of Elders, The Divinity , Ejusdem Generis (Inainte de merge acesta) , pai cam in toate acestea care am fost toate au inceput sa cada incet, incet... mai ales Ejusdem Generis si regret ca s-o desfiintat... in celelalte au inceput multi sa se mute din Elders in Divinity, din Divinity in HKP si incepeau sa se goleasca si nu mai gaseam raiduri sa se organizeze...si asta...
12. Detalii PC***. : 8GB RAM ,Intel Core i3-4160 CPU @3,60GHz, 3600 Mhz , 2 Core , 4 Logical Professor (Ma descurc de minune si pe detaliile la maxim in raidurile de 25, deci nu e problema ca am FPS stabil tot timpul.)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Pai am auzit ca e guilda de top de pe server, si as vrea sa ma alatur pt ca si eu sunt capabil, vreau sa intru in cat mai multe raiduri posibile, si vreau sa ma alatur comunitatii din guilda , si nu va voi dezamagi , promit! -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Pai am terminat Facultatea acum un an, si am devenit barman...lol stiu...meserie de bossi , imi place sa petrec cu prietenii timpul liber cand nu stau la PC , poate ma joc pe PC impreuna cu ei deasemenea , imi place sa gatesc mancaruri specifice italienesti -)) si stiu sa desenez opere artistice...daca ma uit la cele originale.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: Pai nush ma intereseaza sa gasesc si oameni de premade in PvP cand nu facem Raiduri - Atata tot!
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. :Nu cred ca puteti judeca un warrior de DPS la Dummy ,atata timp cat nu generez rage cand nu iau dmg, dar...http://i.imgur.com/dscpmDo.jpg?1
Sper ca macar voi fii testat -
Multa Bafta tuturor!

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 12-09-2014, 00:16:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Grubstep - Respins.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
kanai

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-12-2018 11:57)
Joined: 03 Apr 2011
Posts: 38, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 95.3
Votes: 3

Post Posted: 12-09-2014, 16:08:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Razvan
2. Varsta:25
3. Localitate:Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? timp am cat vreau dar ingame stau cam 2-4 ore / zi cand nu e raid si cand e stau cat pana so gata
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:HOLY/DISCI
6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zamolxex
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Din simplu motiv ca e OP , sincer prefer disciplin ca heal dar pe freakz nu e asa de bun ca si holy in momentu de fata
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). healeru nu are o rotatie anume, ca si gemuri full intelect>haste>crit>mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).M-am apucat de wow pe vremea cand BT era la putere, am jucat din TBC pana in MOP Pe blizz iar apoi am ramas fara bani si am venit aici pe freakz. Ca si raiduri am facut tot ce se putea face pana in momentu actual.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evolution , The betrayers, GM&donors cam astea ar fii ultimele dintre ele , motivu e simplu pt care am iesti , toata lumea se agita, la fiecare wipe se crea prea multa tensiune si se dadea vina de pe un om pe altu.
12. Detalii PC***. am un i5 cu 8g rami si placa video nvidea 525m
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunteti vechi si uniti si sunt sigur ca intr-un raid nu zbierati si injurati , caut o guilda cu care pot sa raidui in liniste si de fun.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.). Ma nu stiu ce sa va spun despre mine asa ; sunt o persoana caruia ii place sa se distreze(cui nui place -) ca si hobiuri am airsoftu si jocurile pe pc. Ca job in momentu de fata sunt in procesul de cautare dar sa vedem poate in viitoru apropiat schimb si problema asta.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
micualex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2018 08:13)
Joined: 05 Jul 2013
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 3

 
Post Posted: 13-09-2014, 23:51:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alexandru
2. Varsta:17
3. Localitate:Barlad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Sunt foarte activ,(oricand este raid sunt on) cand este nevoie si sunt anuntat sunt prezent.
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec:Resto/Element(low gear)
6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vrajitor
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/e39SLgJ
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?-e cand m-am apucat sa joc wow m-a atras healu.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Mastery>haste si cap spirit//nu am o rotatie exacta depinde de situatie/folosesc LB foarte des// din experinta care o are fiecare healer isi poate da seama si singur ce si cum .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc wow de pe woltk(full prog)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)guilde anonime cu care nu am putut face progres.
12. Detalii PC***.este relativ ok pentru raid`uri
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? In timp ce joc wow vreu sa am langa mine oameni capabili si sa ma distrez in acelas timp.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Fotograf(hobby),practic multe sporturi sunt o persoana activa imi place sa ma distrez si sa imi traiesc viata din plin(actual elev)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 13-09-2014, 23:58:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kanai & micualex rejected
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
BladeFatan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-11-2014 06:38)
Joined: 15 Jul 2012
Posts: 8, Topics: None
Location: Bulgaria

Reputation: 51.3
Votes: 2

Post Posted: 16-09-2014, 00:24:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hey ! Warr dps 399 ilvl 5/7 hc skilled know all scripts on hc , good dmg - Bladefatan
0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 16-09-2014, 13:18:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BladeFatan wrote:
Hey ! Warr dps 399 ilvl 5/7 hc skilled know all scripts on hc , good dmg - Bladefatan


Nu esti la matrimoniale - respins.



0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
antonio6666

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-02-2017 22:11)
Joined: 01 Apr 2013
Posts: 9, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 78.8
Votes: 4

 
Post Posted: 16-09-2014, 21:33:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Tony
2. Varsta: 19
3. Localitate: Targu-Mures
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW: Disponibil oricand
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: arms / protection
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Allcritnohit
7. Screenshot cu Interfata**: http://i62.tinypic.com/4j4c3n.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Cel mai potrivit spec pt dps.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Imi conosc clasa, este descrisa pe forum la categoria warrior.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pe freakz joc de cand a bagat cataclysm. Sunt activ, capabil de hc / progres. Momentan am progres 6/7 10/25 hc. Am luat o mica pauza de wow si acum sunt in cautarea unui guild capabil.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Heaven (s-a destramat), The forgotten heroes (am iesit deoarece am fost plecat pe celalalt realm), Whoracle(cand am fost transferat pe celalalt realm), Revengers(cand am revenit pe genessis. Am fost dat afara pentru inactivitate cam o luna). Acum am revenit si sunt pregatit.
12. Detalii PC***. Amd FX 8350 / 4 gb ram ddr3 1866 / ssd intel 520 series 120 gb / sapphire hd 7870 2gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunt activ si capabil de progres. Caut guild cu experienta care sa fie capabil.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la informatica, nu lucrez, am multe hobby-uri, imi place sa fiu punctual.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Numele in game e Allcritnohit. Banuiesc ca mai mult ma cunoasteti dupa numele de Vandyke. Am fost nevoit sa imi schimb numele cand am fost pe celalalt realm. Am sa vin la un raid de proba, iar daca voi considerati ca nu sunt la nivelul guildei voi da leave singur.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 16-09-2014, 22:53:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@antonio6666/Tony - Acceptat, /w la un ofiter in joc.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
poro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-04-2018 18:30)
Joined: 14 Jul 2011
Posts: 20, Topics: 1
Location: Ireland

Reputation: 47.3
Votes: 4

 
Post Posted: 18-09-2014, 01:21:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: mihai
2. Varsta:27
3. Localitate: dublin
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? zilnic dupa ora 9 -10 seara
4. Clasa: shaman
5. MAIN Spec/OFF spec: enha/resto
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Porro
7. Screenshot cu Interfata**:https://www.anonimg.com/img/d72b02f154c91bf08c992b2fa1bb7d4f.png
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca mult dps pentru ca is satul de heal adica pe tbc si woltk am stat numai heal
mai ales pe woltk cand era o placere sal bat pe prozacel la heal ca am fost in aceeasi guilda pe atunci bine si o perioada pe mop
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
enha=atack speed power si crituri enorme si plus ca imi place burstu
iar rotatie stormstrike-flame shock-unleash elements-se activeaza ligh bolt si dupa lava lash repet toate la cd doar ca o data folosesc
flame shock si o data earth shock
gear de preferat at fi hc cam tot armele de la madnes trinketa de la spine si na in rest ce sa zic fiecare cum poate cu gearu eu am ramas unpic in urma drep sa zic
gemming rosii 50 agil galbene 25 agyl 25 mastery albastre 25 agil 25 hit
stats--hit(la spell)-expertise-mastery-crit-haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). raidez de pe vanila de cand cu molten core
blackwing si dupa mia placut prea tare ca sa ma mai pot orpri pana astazi
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) mad dogs heaven the betrayers gms and donors elitenightstalkers
evolution si altele caci am avut o pauza cam de un an si acuma sunt in hemorage nu stiu cum dar nu mai eu is on tot timpul astea fac raidurile prea devreme
la mine e decalata ora cu 2ore
12. Detalii PC***. sony vayo 4 g ddr3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? in primul rand pentru raiduri caci stiu ca in hkp se facunpic mai tarziu raidurile si asa as puteasavin si eu
si in al doilea rand pt ca e o guilda respectata si lumea joaca f bine (app am invatat enha de la gufy)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) lucrez is in irlanda timpul liber o ard pe balta
cu batu in mana -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). sper sa intru si sa ma integrez repede printre voi
16. SCREENSHOT Recount 3 Mil. DMG Done



0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 19-09-2014, 01:15:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@poro/Porro - /w Meow in joc, sa vedem daca ai invatat ceva de la Gufy ^^.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 11-05-2024, 22:58:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x