User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485802
hows91

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2015 20:34)
Joined: 18 Sep 2014
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38.2
Votes: 1

 
Post Posted: 25-09-2014, 20:27:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : dupa 17:00 - 18:00 pana tarziu 00:00 - 01:00
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat / Subtetly
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hows
7. Screenshot cu Interfata**: https://app.box.com/s/d0i03j02tfohd6q18fqw
https://app.box.com/s/91rn9gwrlw0g0aze09xy

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? joc rouge de cand ma stiu si in general melee class (mai am un war,.si pe el am donat arma), iar specul a fost adaptat serverului - normal pe blizz assa e top dps ca si spec
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
*legat de talente nu am ceva anume de spus, eventual pot lasa un Ps: https://app.box.com/s/w71x4su65yg88edojo2t
*rotatie start fight: garrote > 1x ss = 2x combo> SD
*rotatie fight: 4x ss > 1x rs = 5x combo (depinde de boss, dar de obicei aici dau burstul), in acest moment cu 5 combo sunt 2 variante, prima si cea mai simpla eviscerate si repeti rotatia, iar a doua se aplica doar daca ai in raid 1 warr sau 1 feral druid: Rupture apoi se repeta cele 4x ss > 1x rs = 5x combo si abia aici eviscerate ramanand ca SD sa mai aiba aproximativ 3-4 sec pana la expirare ceea ce inseamna ca urmeaza 2x ss > SD
*Agility>Haste>Mastery>Crit
*8% spellhit > 26 exp

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow de la 1.12.1 patch dar din pacate nu am avut posibilitatea sa joc pe blizz, iar privatele nu au fost mereu asa buna cum sunt astazi( daca putem spune asta), iar pe atunci bosii pur si simplu dadeau melee si eventual un aoe dmg nesemnificativ ceea ce inseamna ca habar nu am ce fac bosii din vanila cu adevarat.
TBC - am jucat pe un server Spidernet destul de ok full progress Kara - TK - BT
WOTLK - full progress: am avut warlock bis- Qpeck si pala holy- Sonisan: ca si guilda am fost in PvE, EliteNightStalkers daca mai tine-ti minte guildele astea si Betrayers care este si azi.
Chiar am contul unui fost membru al HKP-ului si un prieten vechi de-al meu druid- Moofasa
CATACLYSM - full progress pana in momentul de fata (spine hc, fara madness)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)au fost si alte guilde mai mici dar in The Divinity am facut full progress
12. Detalii PC***. procesor i5 placa 3.10 gHz video nvidia gt 680 turbo boost de 2GB , memory RAM 8 DDR3 , 1T hardul ( am desktop nu laptop,.. nu se incinge nu buseste - )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? caut o guilda serioasa, iar HKP-ul a demonstrat mereu lucrul asta si din cate am observat nimeni din g asta nu se cearta nu apare pe glob, fiecare isi vede de treaba lui si respect asta.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez la Orange, timpul liber il petrec cu prietenii si prietena ( filme, gratare, iesiri in oras la o bere la cafeaua cu tigara), joc fotbal si tenis de camp, sunt pasionat de tatuaje si cam atat
15. Astept un raspuns, Multumesc.

0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 25-09-2014, 20:46:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leaga contul.


Last edited by elizaa on 25-09-2014, 23:22:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dulahann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2014 12:40)
Joined: 01 Aug 2014
Posts: 16, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 41.7
Votes: 1

 
Post Posted: 25-09-2014, 22:49:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Eduard

2. Varsta:21

3. Localitate: Bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore zilnic .. mai mult in weekend

4. Clasa: Death Knight

5. Main Spec/OFF spec: Blood / Unholy

6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dulahann

7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/m1gu9zD

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : 1. e OP . 2. Imi place tank fiindca ii ajuti pe ceilalti , am un rol important si sanse mari la loot.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc) : Ca tank : ca rotatie : prioritati : intai threat generation : D&D si heart strike pentru 2-3 tinte , blood bath pentru 4+ . grip si call cand e nevoie. Dupa diseases ( pestilience daca e nevoie) . Altceva important e sa creez cat mai repede 5 death runes si sa le mentin asa . In situatiile in care bossul da dmg in bursts ( zon de ex) creez blood shield cat mai mare exact inainte sa loveasca astfel incat sa nu pierd HP si sa ajut heal) .. am 4 piese deci pastrez aproape mereu vamp blood pentru a ajuta tot raidul . tankez cu gurthalak si uneori si eye on unmaking si alte iteme de dps ca sa mai ajut dps-ul ( dau cam 25-30k , daca proc-uie tentaculele). Stats : destul de simplu : mastery am 29 cu Gurthalak 32 cu Experimental , dupa stamina , dupa parry/dodge. am un addon care urmareste blood shield / DS heal.. si dupa 30 mastery se atenueaza foarte mult scazand ca prioritate.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Am jucat in principal post cataclysm ( BH , FL , DS : 8/8 normal ,5/8 heroic) dar am facut si raidurile din WotLK si TBC pentru poveste si experienta.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Berserkers ( neseriozitate) . DamBineSalut ( dispute intre cofondatori , am plecat cu unul dintre ei sa facem alt guild , proiect care a esuat ) , Exilium ( neseriozitate ... m-a disperat senzatia ca sunt mereu ignorat... orice as intreba sau propune ).

12. Detalii PC***.http://www.pcgarage.ro/sisteme-pc-garage/pc-garage/gaming-adventure-intel-i5-4440-8gb-ddr3-1tb-hdd-gtx-660-oc-wi-fi/

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Din multe motive : 1. mi-am servit timpul in guilduri obscure ca oricare jucator nou pana sa ajung unde sunt. Am fost in destule guilduri cu oameni neseriosi si iresponsabili ca sa ajung sa apreciez un guild mare si bine organizat. Apreciez si ca ati incercat sa va cunoasteti intre voi ( am vazut forum) fiindca vreau sa fac parte din ceva mai mare . Sunt sociabil si imi face placere sa ma implic , daca intru vreau sa ma fac cunoscut si sa ajut si sunt suficient de serios , punctual si implicat cat sa va puteti baza pe mine.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.).
Student la electronica , bucuresti . gaming la greu , in special RPG. Joc wow impreuna cu iubita ( pretty cool actually ) si alte activitati..

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : vreau sa fac parte dintr-o comunitate stabila si interactiva. Multumesc !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 25-09-2014, 23:22:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

leaga contul.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
hows91

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-02-2015 20:34)
Joined: 18 Sep 2014
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 38.2
Votes: 1

 
Post Posted: 26-09-2014, 08:03:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L-am legat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 26-09-2014, 11:05:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@hows /w Pitiq in game.
@dulahann Respins

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rokeritzu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2017 20:54)
Joined: 28 Aug 2013
Posts: 41, Topics: 4
Location: pe luna

Reputation: 189.8
Votes: 6

             
Post Posted: 27-09-2014, 15:43:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Valentin
2. Varsta: 17
3. Localitate: Sulina
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : in timpul saptamanii 14:00-23:00 ( de nevoie si pana la 12,1 noaptea) , weekend ( anytime )
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Disci
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rokeritu
7. Screenshot cu Interfata**: http://i60.tinypic.com/t7ek1s.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am ales clasa priest spec holy/disci mai exact, deoarece mi se pare cea mai completa si flexibila clasa heal, deoarece pot sa-mi schimb tactica in functie de boss.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-talente: http://i61.tinypic.com/2ir9h0x.jpg / http://i62.tinypic.com/3328g2w.jpg
-rotatie holy (acum depinde si de boss) : Incep cu chakra (aoe) , prayer of mending , balta cand este cazul , flash heal + prayer of mending cand este cazul , burst cand se ia dmg masiv ( dots + holy fire,smite pana se procuie insignia -> divine hymn ), scut/renew/prayer inainte sa inceapa o anumita faza la bossul X sau Y.
-rotatie disci : Incep cu holy fire + smite pentru 5 stacks la Archangel , Archangel ( 5 stacks ) il folosesc de fiecare data pentru mana si inainte sa se ia dmg masiv + burst cand este cazul, pennance la cd, prayer of mending la fel cand este cazul ( pentru heal si absorb ), spam scut, prayer of mending la cd, Bula in dmg masiv, power infusion ( pe un DPS ori pentru burst ), faza de single target heal chakra ( single target )
-stats both specs: INT-> MASTERY -> HASTE -> SPIRIT ->
my stats : 22 mastery, 16.50 haste, 2700(non combat) spirit/ 3600 spirit(combat, cu trinket doar pe holy nu si pe disci), 15 crit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). m-am apucat de wow de pe vremea lui Vanilla dar abia am inceput sa invat wow-ul pe vremea aceea pe private, iar pe TBC,WOTLK am facut doar PVP pe majoritatea claselor existente tot pe privat cu pauze destul de mari ce-i drept, spre sfarsit la wotlk am inceput pve hard pana a aparut cataclysm si am inceput iar hard pvp pana de curand cam de 1 an am luat iar boala pve progres 7/7 hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost prin guilde pve low progres pe la inceput si in niste guilde la prieteni, recent am fost in OMG donorS iam ajutat cu progres 7/7 hc dar am decis sa ies din ea deoarece majoritatea raidurilor pe la spine se aduceau oameni din guilde straine/global si se dadeau itm la roll pentru global, iar acum sunt in guilda mea unde imi tin charele( Madness of Deathwing ).
12. Detalii PC***. procesor 2.1 ghz, placa video 1gb geforce 7300 , ram 1gb ( pc-ul e cam paleta, am un laptop la service : 4gb ram , placa ati radeon 1gb, procesor 2.5 ghz )
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? deoarece vad ca sunt din ce in ce mai multe guilde pe server pline de ninja si defaimate, si HKP-ul mi se pare o guilda extrem de serioasa nu o vad pe global sa fie ponegrita sau defaimata intr un fel ( lasand haterii la o parte ).
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Ei bine nu lucrez, sunt in cls a XI-a profil real, imi petrec timpul cu prietenii in oras, fotbal, sala, etc.
Contul este legat, multumesc -


Eu-s tacto !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
elizaa
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 17-11-2014 23:14)
Joined: 26 Apr 2013
Posts: 229, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 34.3
Votes: 17

 
Post Posted: 27-09-2014, 20:14:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins @ program raid
1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ufk

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2014 16:28)
Joined: 18 Aug 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 39.1
Votes: 1

Post Posted: 28-09-2014, 22:48:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: ANdrei
2. Varsta: 19 ani
3. Localitate: Romania, Bihor, Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): destul de mult doar cand nu am de lucru peacasa
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Main Unholy, off blood
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ufk
7. Screenshot cu Interfata**: file:///F:/World%20of%20Warcraft%204.3.4.15595%20FREAKZ%20Edition/Screenshots/WoWScrnShot_092814_233334.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am jucat tot frost dar pana la urma am ajuns sa scot la mult pe unholy si asta ma convins sa raman pe unholy cred ca e deajuns
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). talentele obisjnuite rotatia am invatato dupa clc dk gem cat ma multe rosi cu str la stats preferabil crit in loc la mastery hastu ramane prioritar
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). eu am juacat doar depe cata 4.0.6 si pana acuma. Am o experienta buna zic eu in raiduri stiu orce script.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) intro guilda in care am fost cam pela inceput a fost exo o guilda foarte buna dar sa destramat din cauza gm a tot inceput sa nu mai intre si cand intra dadea pe cine avea chef afara fara motiv, si majoritatea guildelor chia se ninjau intre membri ei, lipsa de comunicatie, plicitsitoare
12. Detalii PC***. AMD ATHLON dual core 3.5 ghz, 2gb ram , placa video 500 nvidia
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt ca ii awesome si miam dorit demult sa intru
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) somer - acum am termina scoala is la scoala de soferi, imi place sa ma distrez foarte tare, o viata buna zic eu.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 28-09-2014, 23:37:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ufk wrote:
1. Nume IRL: ANdrei
2. Varsta: 19 ani
3. Localitate: Romania, Bihor, Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): destul de mult doar cand nu am de lucru peacasa
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Main Unholy, off blood
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ufk
7. Screenshot cu Interfata**: file:///F:/World%20of%20Warcraft%204.3.4.15595%20FREAKZ%20Edition/Screenshots/WoWScrnShot_092814_233334.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am jucat tot frost dar pana la urma am ajuns sa scot la mult pe unholy si asta ma convins sa raman pe unholy cred ca e deajuns
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). talentele obisjnuite rotatia am invatato dupa clc dk gem cat ma multe rosi cu str la stats preferabil crit in loc la mastery hastu ramane prioritar
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). eu am juacat doar depe cata 4.0.6 si pana acuma. Am o experienta buna zic eu in raiduri stiu orce script.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) intro guilda in care am fost cam pela inceput a fost exo o guilda foarte buna dar sa destramat din cauza gm a tot inceput sa nu mai intre si cand intra dadea pe cine avea chef afara fara motiv, si majoritatea guildelor chia se ninjau intre membri ei, lipsa de comunicatie, plicitsitoare
12. Detalii PC***. AMD ATHLON dual core 3.5 ghz, 2gb ram , placa video 500 nvidia
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pt ca ii awesome si miam dorit demult sa intru
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) somer - acum am termina scoala is la scoala de soferi, imi place sa ma distrez foarte tare, o viata buna zic eu.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu



@Respins.
Dupa cum scrii imi pare rau ca ai rezistat si consumat aerul 19 ani pe pamant.

Imi este foarte dificil sa vad acel screenshot de se afla la tine in calculator in "file:///F:"




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
micualex

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2018 08:13)
Joined: 05 Jul 2013
Posts: 22, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 3

 
Post Posted: 30-09-2014, 20:38:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alexandru
2. Varsta:17
3. Localitate:Barlad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Sunt foarte activ,(oricand este raid sunt on) in general dupa ora 17:00//sambata si duminca oricand
4. Clasa:Shaman
5. Main Spec/OFF spec:Resto/Element(low gear)
6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Vrajitor
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/e39SLgJ
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?de cand m-am apucat sa joc wow m-a atras healu.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Mastery>haste si cap spirit//nu am o rotatie exacta depinde de situatie/folosesc LB foarte des// din experinta care o are fiecare healer isi poate da seama si singur ce si cum .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc wow de pe woltk(full prog)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)betrayers
12. Detalii PC***.este relativ ok pentru raid`uri
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? In timp ce joc wow vreu sa am langa mine oameni capabili si sa ma distrez in acelas timp.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Fotograf(hobby),practic multe sporturi sunt o persoana activa imi place sa ma distrez si sa imi traiesc viata din plin(actual elev)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).-
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -
(off spec joc rar) dar. http://imgur.com/DPaTEXf

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sufarstarx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2017 02:20)
Joined: 02 Oct 2014
Posts: 8, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 19.3
Votes: 3

Post Posted: 02-10-2014, 21:56:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 21
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4h/zi
4. Clasa: Troll Warlock
5. Main Spec/OFF spec: Affli/Destro
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Sufarstarx
7. Screenshot cu Interfata**: -
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? PT CA TOP DPS
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Dots up pe cat mai multe targeturi sb + drain soul filler
AOE sb seed of corruption
Haste cu DI 30.0% 3050 rating > crit >mastery

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
de pe TBC
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) DIVINITY - INACTIVITATE pe vara->kick
12. Detalii PC***. amd quad 4 gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? ca sa fac 25h
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student/sportiv/sociabil/punctual/serios/amabil
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). - dau tare -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dardrayx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-07-2018 21:34)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 468, Topics: 19
Location: IN YOUR MOM

Reputation: 205.4
Votes: 123

Post Posted: 02-10-2014, 22:10:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vlad - nice try, respins.


0 1
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 05-10-2014, 17:07:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutarile sunt in continuare deschise pentru:

- Rogue (Combat) -
- Mage (Fire/Arcane) -
- Death Knight (Blood) -
- Druid (Boomkin/Feral) -
- Priest (Shadow/Holy/Discipline) -
- Hunter (Beast Mastery/Survival) -
- Shaman (Elemental/Enhancement) -
- Paladin (Holy/Retribution/Protection) -
- Warlock (Affliction/Demonology/Destruction) -



Cerinte minime: 400 ilvl, experienta pve, 40 days char played.

Putem recruta si alte clase/spec-uri, insa doar cu un nivel al jocului foarte ridicat + gear BIS.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
daphinis

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-06-2015 19:16)
Joined: 21 Sep 2014
Posts: 14, Topics: 1
Location: Sibiu

Reputation: 34.6
Votes: 2

   
Post Posted: 10-10-2014, 20:35:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Tudor
2. Varsta:15
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : in timpu saptamanii nu prea pot dar in weekend oricand si la orice ora e nevoie
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms/Protection
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ddenwen
7. Screenshot cu Interfata**: -
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: E un spec foarte ''distractiv'' si se da si un dps bun pe acest spec
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Pai 8hit 25 expertise , dupa Crit>mastery>haste , incep ''rotatia cu rend '' colossus smash , mortal strike la cd , overpower si slam - , la aoe dau bladestorm , dupa sweeping strikes si cleanve. cam atat am avut de zis.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : joc wow de vreo 3-4 ani am inceput pe xwow ,dupa am continuat pe freakz ,pe freakz pot spune ca joc de cand a fost bagat patch-ul 4.0.6
12. Detalii PC***: procesor i5 , 4gb ram , 64-bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Intelegere , Progress si distractie
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Pai sunt elev , am un orar foarte ciudat de la 14:00 la 20:00 imi peterec timpul liber pe wow la orele de raid si cu gasca in oras - sunt un tip de mii de cuvinte - acum sunt intr-un fel peste cinci minute sunt diferit - dar asta nu se intampla si la orele de raid cand sunt serios si calm
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: Am spus tot ce am avut de spus.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 26-04-2024, 14:39:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x