User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485836
devilboost

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-09-2015 17:29)
Joined: 15 Jul 2010
Posts: 394, Topics: 55
Location: Bucuresti

Reputation: 60.9
Votes: 12

Post Posted: 12-05-2015, 00:25:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Gabi

2. Varsta: 19

3. Localitate: Bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Momentan nu am restrictii,pot sta cat vreau eu.

4. Clasa: Priest

5. Main Spec/OFF spec: Holy/Shadow

6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/celion

7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/ezBhcbB.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am jucat Holy pe cataclysm si am decis sa raman pe acest spec pentru ca mi se pare mult mai util decat Discipline,pe care eu personal il consider mai mult suport decat healer.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

a) Talente: Tier 1: Void Tendrils mi se pare folositor mai ales in RDF-uri,unde e haos total,sa am timp sa reactionez la dmg-ul masiv in caz de mass pull.
Tier 2: Body and Soul,mult mai folositor decat Angelic Feather,pot sa-l dau pe orice player in cazul in care acesta trebuie sa kiteze/sa faca dodge la un anumit spell.
Tier 3: From Darkness, Comes Light pentru momenent am ales sa joc cu acest talent si nu cu Mindbender(neavand probleme cu mana in acualele encountere),deoarece imi ofera posibilitatea de instant cast a unui Flash Heal.
Tier 4: Aici depinde de preferintele personale,eu am ales Desperate Prayer.
Tier 5: Divine Insight pentru ca Prayer of Mending e unul dintre spellurile de baza,acest talent fiind foarte folositor in encounterele de 10/25 persoane unde unul dintre principalele spelluri este Prayer of Healing care ma ajuta sa beneficiez de acest talent.
Tier 6: Halo,un mass heal foarte folositor in raiduri.Pentru RDF folosesc Cascade deoarece nu intentionez sa fac pull la tot dungeonu atunci cand este nevoie sa ridic party-ul.

b) Stats priority: Intellect-Spirit-Haste(soft cap 16.66%)-Mastery-Crit

c) Gemming: Blue - Perfect Purified Roguestone
Red - Brilliant Primordial Ruby
Yellow - Reckless Vermilion Onyx / Perfect Zen Alexandrite
Meta socket - Ember Primal Diamond / Revitalizing Primal Diamond

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe TBC(WOWscape)unde am jucat tot Priest Holy cu care am reusit sa fac full progres in Sunwell.Dupa ce s-a inchis serverul din cauze cel putin neconoscute pentru mine,m-am decis sa intru pe Freakz unde deja era implementat patchul 3.3.5a.Am ales sa joc pe realmul Evolution deoarece era mai putina lume,prin urmare mai putin lag,unde am aplicat pentru guilda Ground Zero.Am fost primit acolo,unde am reusit sa ajung cu ei pana la Lich King.Pe Cataclysm,am ajuns un membru important al guildei,fiind promovat la gradul de ofiter.Pe 4.0.6 guilda a fost in perioada ei de glorie,la acel moment eram considerati una dintre cele mai bune guilde de pe Evolution.Am reusit sa facem full progres pe 4.0.6 dar si performante destul de bune la nivel de Realm,plasandu-ne pe locul 2 la unul dintre eventurile PVE.La inceput de 4.3.4 majoritatea playerilor s-au lasat de joc si guilda s-a destramat.Atunci am ales sa ma mut la alianta,unde am reusit sa imi continui progresul cu guilda Sublime.Spre sfarsitul expansionului m-am decis sa ma reapuc sa joc la hoarda,unde am intrat in Forgotten Heroes unde am reusit si aici sa fac full progres.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Dupa cum am precizat mai sus,am stat o perioada de aproximativ 3 ani in Ground Zero pana sa se destrame,dupa aceea am fost in Sublime,care odata cu fuziunea dintre Evolution si Genesis nu prea a mai mers o perioada de timp,dupa aceea am fost in Deathwish,unde am stat o perioada de timp,pana cand majoritatea au inceput sa se mute la hoarda sau sa se lase de joc.De pe la sfarsitul Cataclysmului si pana in prezent am stat in guilda Forgotten Heroes,ce pot sa spun,o guilda buna,cu oameni de treaba majoritatea dintre ei,dar uneori intrec masura cu limbajul si comportamentul lor.

12. Detalii PC***. Intel Core 2Quad Q8200 2.33GHz,3GB Ram,placa video GeForce 9600GT de 512 MB.Joc cu setarile la Good si cu rezolutia de 1920-1080.FPS-ul in raidurile de 25 se mentine constant la 70.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? M-am sarutat de guildele de nivel mediu unde nu este seriozitate la raiduri,batjocura si glumele de prost gust sunt la ordinea zilei in timplul unui encounter.M-am decis sa aplic pentru aceasta guilda pentru ca stiu ca am de aface cu oameni seriosi,capabili de progres.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Am terminat liceul,m-am inscris la facultate dupa care mi-am dat seama ca profilul pe care l-am ales nu este pe gustul meu.M-am decis sa aman facultatea anu acesta si m-am apucat de munca.In prezent nu mai lucrez,m-am apucat de invatat pentru examenul auto si dupa aceea pentru anul 1 la facultate.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am jucat o perioada scurta pe Blizzard pe 5.4.8 unde am facut majoritatea raidurilor prin LFR

16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vladul2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2015 15:49)
Joined: 12 May 2015
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 12-05-2015, 15:01:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In afara de luni si miercuri 21:00 – 0:00 nu am restrictii
4. Clasa: orice clasa de care are guilda nevoie
5. Main Spec/OFF spec: orice spec (fara arcane mage, arcane blast spam no thank you)
6. Link Armory: -
7. Screenshot cu Interfata: http://i.imgur.com/aahvWeQ.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talentele trebuie schimbate in functie de encounter (movement/single target/cleave/aoe etc...) rotatia si statsurile sunt obligatorii de stiut, gemming/reforging/ench in functie de hit/exp cap (foloseam addons pentru optimizare).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am fost destul de casual la inceput, faceam mostly PvP (eram mare noober). Am inceput sa ma joc wow cand era patchul 2.4.3. Am inceput sa gust raidingul in ICC cand ma chinuiam la LK cu guilda in care eram atunci. In Cata am facut aproape exclusiv PvP si m-am lasat de WoW un timp. Cam acum un an jumate am inceput sa ma joc pe oficial (cam pe la jumatatea patchului 5.4). Am ajuns 12/14 Heroic inainte de WoD Pre-patch dupa care am ajuns 14/14 Mythic. Acum joc in contiunare in WoD, sunt 6/7 Mythic +3/10 Mythic. Am 5 caractere 690ilvl+ deci stiu sa joc toate rolurile la un nivel avansat. In guilda de pe oficial sunt main tank ca pally.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Nu mai tin minte ince guild am fost in WotLK dar nu cred ca mai exista oricum. Pe oficial sunt in Juxtaposition@MagtheridonEU, a fost prima si singura guilda in care am fost si am ajuns de la casual raiders la semi-hardcore. Pe oficial e plictiseala acum si intru numai pentru cele 2 raiduri pe saptamana
12. Detalii PC. I5-4460 , Radeon R9 290, 8gb ram, net upc 500mbs, mic functional
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Cand faceam pvp in early cata pe freakz auzeam lucruri bune despre HKP si mereu mi s-a parut o guilda profesionala, nu m-am gandit nici o data ca as putea sa fiu la nivelul acesta pe atunci, acum totusi cu experienta de pe oficial in SoO si WoD sunt in stare sa joc orice rol si clasa la un nivel avansat.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Am inceput facultatea anul asta dar mi-am pierdut interesul si mi-am luat un an liber. Imi place sa ma joc wow (duh) si sa fac webdesign.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Din moment ce deabea ma intorc pe freakz nu am niciun char de 90 + gear. Totusi din moment ce requirement-ul este 460 si dungeon gear-ul este 463 zic ca in cateva zile voi ajunge sa ating cerintele. In MoP am jucat frost mage ca main pana cand ne-a plecat un tank si usor usor am ajuns sa fiu main tank pe paladin care si acum este mainul meu. Fac o lista cu ce stiu sa joc, dar asta nu inseamna ca nu pot sa joc orice alt spec/clasa.

Paladin Prot/Ret http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Pintmeister/simple
Rogue Assa/Combat/Sub http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Neyoh/simple
Druid Resto/Boomkin http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Iolimatree/advanced
Warrior Prot http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Nih%C3%B3/simple
Monk Brew/Wind http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Yolopunch/simple
Mage Frost/Fire http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Nihoniho/simple
Shaman Resto/Enh http://eu.battle.net/wow/en/character/magtheridon/Champagn%C3%A9/simple

Sunt disponibil sa vorbesc in amanunt cu un ofiter ingame/pe forum daca sunteti interesati, nu am pretentii sa pot veni la toate raidurile, fiind la inceputul expansionului gearul nu va fi o problema de obtinut deci consider ca neavand un char in acest moment nu este o problema. Ce vreau de la acest guild este sa mi se dea sansa sa dovedesc ca stiu cu ce se mananca PvE-ul si sunt sigur ca in scurt timp o sa ma vreti in main team -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pitiqh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2020 18:32)
Joined: 01 Dec 2014
Posts: 86, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 168.5
Votes: 13

 
Post Posted: 12-05-2015, 16:54:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Celion /w Dardrayx in game
@ vladul2 leaga cont-ul



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vladul2

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-05-2015 15:49)
Joined: 12 May 2015
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 31.1
Votes: 1

 
Post Posted: 12-05-2015, 17:19:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Leam legat, desi neavand caractere nu stiu la ce ajuta (aveam multe conturi cu 1 char/cont numa asta mi-l mai amintesc)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Danii

[Why so Serious?!]



Status: Offline
(since 27-03-2020 19:55)
Joined: 22 Sep 2010
Posts: 1508, Topics: 93
Location: Oltenita

Reputation: 183.4
Votes: 36

   
Post Posted: 13-05-2015, 23:54:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: danii

2. Varsta: 19

3. Localitate: Bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cand e nevoie, cat e nevoie, cat imi permite facultatea

4. Clasa: DK

5. Main Spec/OFF spec: frost 471 ilvl/blood 472 ilvl

6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/daniix

7. Screenshot cu Interfata**: nu are rost, sunt pe laptopul de la bucuresti acum, voi putea pune cand ajung acasa la oltenita cu interfata reala

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? frost > unholy ca dps dupa parerea mea

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Tier 1. Plague Leech, rune, o ideala combinatie alaturi de blood tap, pt un dps constant
Tier 2. Anti Magic-Zone - pt absorb
Tier 3. Prefer death's advance, mi se pare cel mai folositor dintre cele de acolo
Tier 4. Death pact - acel heal nu se stie niciodata cand te poate salva intr`o situatie critica
Tier 5. Blood Tap - dupa parerea mea cel mai important talent acesta este, stackezi blood tap si le utilizez in special pe critul de la obliterate avand in vedere ca deocamdata joc 2H
Tier 6. Gorefiend's Grasp - ideal pt stackarea de adds

Main Stats - Strength > Expertise (7.5) > Hit (7.5) > Crit > Mastery > Haste

Dupa parerea mea, rotatia nu trebuie explicata in multe cuvinte, disease`urile sa fie up mereu, obliterate la killing machine avand in vedere ca joc 2H, apelez la blood tap + plague leech cand raman fara rune, frost strike pt stackare de blood tap, outbreak pt a tine disease up cand nu am rune disponibile pt a pune disease, 35%< = soul reaper

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc de cand a aparut TBC, care dupa parerea mea a fost cea mai reusita expansiune, raidurile geniale, wotlk am jucat aici pe freakz, nu se compara cu TBC dar la fel ca acolo, raidurile au fost facute integral, de aici a plecat si pasiunea pt dk, cataclysmul a fost inceputul magului meu, nu am reusit sa acopar toate raidurile avand in vedere ca am fost ocupat cu bacul si asa mai departe, din pacate, dar nu il consider un impediment, retin foarte repede si ma adaptez la fel de repede la orice fel de raid si script, scuzati lipsa de cuvinte dar, mate info, cred ca spun tot cu asta -

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) sincer, nici nu mi le amintesc pe toate, o voi pune pe ultima, Council of Elder, chiar aici pe MOP, lipsa de organizare dupa parerea mea, debandare + lipsa de comunicare
12. Detalii PC***. Rulez in momentul acesta de pe un laptop cu procesor intel i3 1.70 ghz, 4gb ram, ati radeon HD 8500M, dar avand in vedere ca vine vacanta, acasa am un pc mult mai performant, dar si pe acesta jocul ruleaza fara nici-un fel de problema

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am auzit de guilda inca de pe cataclysm, erati/sunteti printre cei mai buni, iar aderarea la ea pt mine este o provocare, de adaptare a jocului la cel mai inalt nivel, specularea acestui joc alaturi de o guilda activa si serioasa

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student la Politehnica Bucuresti, la facultatea de Electronica, Telecomunicatii si tehnologia informatiei, da, nici eu nu stiu ce a fost in capul meu, nu judecati -, iubesc sportul, orice fel de sport, de la fotbal pana la fitness, iar de ceva timp m-am reapucat de wow, rulat in conditii decente, cateva ore pe zi

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Cel mai probabil nu am facut o cerere wow, sunt constient de asta, sunt nou pe dk si sunt sigur ca am foarte multe de invatat, dar as vrea sa fac asta alaturi de cei mai buni, accept mereu sfaturi si ajutor, si cred ca am potentialul de a face parte din aceasta guilda, pe parcurs calitatile mele si cunostintele despre dk sunt sigur ca se vor imbunatatii

16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

http://i61.tinypic.com/nlbiu1.jpg

Multumesc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 14-05-2015, 01:31:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Danii (Daniix) - Respins.

Recrutarile sunt in continuare deschise pentru:

-Warrior (Protection) -
- Priest (Holy/Shadow) -
- Death Knight (Blood) -
- Mage (Frost/Fire/Arcane) -
- Paladin (Protection/Holy) -
- Shaman (Restoration/Elemental) -
- Druid (Feral/Restoration/Balance) -
- Warlock (Destruction/Demonology) -
- Rogue (Combat/Assassination/Subtlety) -
- Monk (Brewmaster/Mistweaver/Windwalker) -


Cerinte minime: 460 ilvl, experienta pve, 40 days char played.

Putem recruta si alte clase/spec-uri, insa doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.

Legati cont-ul cu cel din joc.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yodanny

[<King Koopa>]



Status: Offline
(since 24-04-2019 22:12)
Joined: 27 Jun 2010
Posts: 278, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 57.7
Votes: 14

     
Post Posted: 14-05-2015, 12:09:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dani
2. Varsta: 22

3. Localitate: Cluj-Napoca

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5h

4. Clasa: Rogue

5. Main Spec/OFF spec: Sub/combat

6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/ambu

7. Screenshot cu Interfata**:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Single target DPS foarte mare din cauza la glyphul de hemorrhage. Si pentru ca deocamdata BiS available pentru rogue avantajeaza foarte mult specul sub. cu oportunitatea sa joci la 2 daggere epice.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Rotatie: premed -> ambush -> hemorrhage pentru 35% increase dmg -> SND -> CDS+ shadow dance + spam ambush si la 5 combo evis. Keep hemorrhage and SND up. SD la cd
Talentele: chiar nu ai cum sa gresesti aici.
gemming: max out agility whenever possible.
Stats: hit cap 7.5, exp nu merge deocamdata, agi>haste>mastery>others. agi din motive clare, haste pentru energy regen, attackspeed, poison proc etc, si mastery pentru crituri mari la Evis + moar AS pe SND.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc de pe BC. Am fost noob ca toata lumea. am aruncat HS di bagaj. bagam la talentele din ficare spec pentru ca eu credeam ca la lvl max o sa poti sa le completezi pe toate. Dupa TBC am inceput sa ma prind cum sta treaba cu wow-ul. Am descoperit rogul. Am fost nebun dupa pvp perioada aceea. Pe Cata m-am domolit si am inceput sa joc pve.


11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in HKP pe toata perioada Cata aproape. M-am lasat de joc inainte de patchul cu DS din cauza ca aveam dificultati la facultate. Cea mai buna experienta care am avut-o in wow a fost acolo. restul guildelor au fost de umplutura sa am acces la traituri. Nimic concret.

https://youtube.com/watch?v=RUkVfhoxRwY:

(pentru referinta - )

12. Detalii PC***. Phenom x4 @4,00GHZ, Nvidia GTX560, 8gb RAM, 500MBPS UPC fiberlink

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Imi e dor de voi - oameni care vor sa scoata tot ce e mai bun din wow. fiecare stie ce are de facut si isi cunoaste clasa perfect. nu exista frustrarile care exista in alte guilde.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
sunt din CJ. Student anul 3 automatizari si calculatoare. fan gaming, ma joc tot ce e mainstream. in timpul liber am viata de student. stiti voi prea bine cum sta treaba -

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
sper sa fim din nou impreuna (***.jpg)

16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imgur.com/a/1Ip6F#0

burst
@10mil
@20mil



HKP vs Atramedes 10H

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 14-05-2015, 12:45:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@yodanny (Ambu) - Acceptat, /w me in-game.

Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
suntoratusca12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2015 11:41)
Joined: 04 Apr 2015
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

 
Post Posted: 14-05-2015, 21:56:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai Emilian
2. Varsta: 18
3. Localitate: Ramnicu Valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : intre 2 si 5-6 ore
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Protection / Furry
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/ohratusca
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/vc73wb375/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru a participa mai multe raiduri / Pentru a farma mai usor
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Imi place sa joc agresiv pe warrior si consider ca pe patch-ul asta warrior are o insemnatate importanta ca si dps la nivel de raid.

Voi juca warrior protection full critical odata cu introducerea itemelor de 522+. Acum joc fara reforge-uri.


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

Am jucat TBC 4 ani, 2 ani pe Blizzard, 2 ani pe LastWoW, WOTLK 2 ani pe Neverendless si pe Freakz, Cataclysm pe freakz ( ultimele 5 luni jumatate)

Am jucat warrior (protection in principal) si druid (healer in principal), dar si shaman elemental, warrior arms si fury.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

The Forgotten Heroes
12. Detalii PC***.

i7 3820 / 8GB RAM 2000 MHZ / ASUS Radeon R9 290x 4GB 2x384 bits / Mouse mad catz rat 5 si tastatura steelseries APEX Raw


Netu asta: http://s22.postimg.org/ea46066ld/10956041_1624193707803712_4144939922803815662_n.jpg

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Incerc sa-mi fac prieteni online (intrucat in realitate nu am atat mult timp datorita scolii si part time job-ului pe care il am) si sa lucrez in echipa.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

O persoana singuratica, dar pot socializa cu usurinta.

In timpul liber fac web design pentru o firma si sunt web developer junior. Imi place sa calatoresc singur.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pitiqh

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-05-2020 18:32)
Joined: 01 Dec 2014
Posts: 86, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 168.5
Votes: 13

 
Post Posted: 15-05-2015, 00:33:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vraciul6210

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-05-2015 17:33)
Joined: 14 Apr 2013
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 16-05-2015, 19:42:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vracyul
2. Varsta: 24
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : ultimul an la facultate, nu lucrez, foarte mult timp
4. Clasa: monk
5. Main Spec/OFF spec: mist
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: pt ca e ceva nou
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). serios?
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). litch, cataclysm, raider specii
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) specii
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? chiar vreau sa joc si sa am cu cine
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) student IME inginerie automatica
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 17-05-2015, 18:28:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Respins - Cerere incompleta.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mcstab

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-03-2024 13:24)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 341, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 400.1
Votes: 20

   
Post Posted: 19-05-2015, 18:48:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Ionut
2. Varsta:22
3. Localitate:Alexandria
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore/zi
4. Clasa:rogue
5. Main Spec/OFF spec:combat
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/dragonspy
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? dps rezonabil , cel mai bun pentru pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). rotatia: stealth - ambush - sd - 4xcp cu ss + 1 cp rv finish eviscerate , ks la cd , burst la cd , sd tot timpul up . talentele variaza in functie de raid
stats : hit exp 7.5% , agility haste
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
joc de pe tbc . wtlk pe freakz in fiecare expansion am full tot ce a fost bagat mai putin pe cata unde am jucat doar pana spre final si nu am deathwing
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) mare parte din timp la ally Old gang , Ascension sau destramat acum imi caut o guilda serioasa si de progres
12. Detalii PC***. 3 gb ram DDR2 , 512 video NVidia 8800 GT , Amd Phenom II x2 3.0 , HDD 1TB WESTERN
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? progres pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) momentan mult liber
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imgur.com/a/nX4q1



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Cosmin050895

[Who Cares]



Status: Offline
(since 19-02-2022 21:27)
Joined: 10 Jul 2013
Posts: 656, Topics: 17
Location: Pitesti

Reputation: 365.1
Votes: 27

   
Post Posted: 19-05-2015, 23:30:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@mcstab (Dragonspy) - Respins.


Exorcizare Gets 100.000 Honorable Kills

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Firelol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2016 09:44)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 12, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 95.4
Votes: 3

 
Post Posted: 21-05-2015, 22:29:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 23

3. Localitate: Bucuresti

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-3 ore in timpul saptamanii.mai mult in week-end.

4. Clasa: Rogue

5. Main Spec/OFF spec: combat/assasination

6. Link Armory*:https://armory.freakz.ro/character/genesis/guest

7. Screenshot cu Interfata**:

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este cel mai complex spec..single target damage decent plus cel mai bun aoe dintre cele 3 specs.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Incepi cu ambush -rvs-ss-SND-ss-evi la 5 cp
ks,sb,ar la cd...
Talentele shadow focus si anticipation obligatorii restul depind de raid.
Red socket agility,yellow agi+haste,blue bagi red cu agility.
stats priority-7.5 hit,exp-haste>mastery>crit..la cel mai slab stats ii dai reforge.


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
M-am apucat de wow pe TBC,pe freakz joc din WOTLK.Cata am jucat tot pe freakz iar MOP pe blizz.


11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in HKP pe 4.0.6 dupa care m-am mutat pe blizz.


12. Detalii PC***. lenovo y50,i7,nvidia gtx 860,8gb ram

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Sunteti una dintre cele mai bune in care am fost..plus ca-mi este dor de glumele despre Drodu -

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
student.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).


16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imgur.com/dDA6ZVr

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 27-04-2024, 16:20:00
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x