User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 129, 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message482654
mothanu2015

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-09-2015 22:42)
Joined: 20 Aug 2015
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 1.1

 
Post Posted: 24-08-2015, 14:31:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alexandru Gabriel
2. Varsta: 20
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4 5 ore minim
4. Clasa: Saman
5. Main Spec/OFF spec: Enha / ele
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/belyalz
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/edit
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Nu e Foarte complex
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Glyph = Glyph of Fire Elemental Totem - Glyph of Fire Nova - Glyph of Healing Stream totem [ chiar daca esti enha poti pune si cate un totem de heal pentru a ajuta raidul ]
Talente = Nature's Guardian - Windwalk Totem - Call of the elements - Echo of the elements - Ancestral guidance -Elemental blast
Rotatie Burst = Fire elemental totem - Feral spirit - Virmen's Bite - Stormleash totem - Stormstrike - Ascendace [ Cu raciala ] - Unleash Elements - Stormblast -Elemental blast - Flame shok - Lava Leash - Fire nova - Earth shok [ Elemental blast la cd cu malestrom { cand e pe cd elemental blast si ai malestrom folosesti Lighting bolt - Chain Lighting depinde de boss ]}
Gear = este cu dus si intors la gear ... este important dar asta nu inseamna ca la 480 ilv cu saman enha nu poti da dps pentru ca iti iei mastery din elemental blast .
Stats : Mastery - Crit - hit 15 - haste 15.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
wotlk - am fost in guildul Wanted Assassins - progress full icc 25h 10h
cataclysm - vs the World - progress 10h full [ ma reapucasem de pve pe final de pach ]
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Die Hard - liderul guildului a plecat in strainatate si sa dat disband
Heaven - Au avut loc niste certuri am decis sa plec ca sa nu ma implic
Over lords - au migrat la alianta
12. Detalii PC***. Procesor I5 - 16 G ram - Hard disk SSD 128 , Hard 1 tera - Placa video on bord
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Momentan progresul si activitatea pe care o aveti in g + respectarea scripturilor .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Lucrez la un studio de videochat ca admin ... hobby am plecari la munte mare etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri imp)
Sper sa fie o munca in echipa .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 24-08-2015, 16:38:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Belyalz -> Acceptat /w ingame




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anonimatia

[Celebru anonim]



Status: Offline
(since 26-02-2021 20:45)
Joined: 18 Jan 2013
Posts: 772, Topics: 34
Location: Romania

Reputation: 27.2
Votes: 72

 
Post Posted: 25-08-2015, 20:59:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt în continuare deschise pentru:

- Mage (Frost/Fire) -
- Monk (Mistweaver) -
- Druid (Balance/Tank) -
- Death Knight (Blood) -
- Warrior (Fury/Arms/Protection) -
- Priest (Holy/Discipline/Shadow) -
- Hunter (Survival/Marksmanship) -


Cerinþe minime: 490 ilvl, experienþã pve, 40 days char played.

Putem recruta ºi alte clase/spec-uri, insã doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.

Legaþi cont-ul cu cel din joc.

Note: Reguli Guild.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PuggyLolly

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-11-2015 00:21)
Joined: 23 May 2015
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 39.1
Votes: 1

 
Post Posted: 31-08-2015, 18:31:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: bobo
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpul saptamanii : 5 ore ; weekend : 8 ore ;
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Shadow / Shadow
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/blown
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/oj0r81x3v/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este o clasa si cu un trecut destul de interesant , mai diferit fata de celelate clase.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Talente : Tier 15 : Void Tendrils : Un talent bun care ofera stabilitate ( spre exemplu cand ne ataca un player / mob ) putem beneficia de anumite secunde importante. Tier 30 : Body and Soul : Un talent destul de interesant , care ofera un mic speed in momentul in care shield-ul este pus pe un target. Tier 45 : Solace and Insanity : Un talent foarte recomandat pentru orice fight , acesta avand baza pe devouring plague ( care este aplicat la 3 shadow orbs + mind flay-ul). Tier 60 : Angelic Bulwark : Acesta are proc automat cand hp-ul celui care foloseste talentul , scade la un anumit procentaj. Tier 75 : Power Infusion : In opinia mea , este cel mai ok talent , permitandu-i priest-ului sa aiba un bonus de haste pentru un anumit interval de timp , avand un cooldown de 2 minute , destul de mic. Tier 90 : Halo : Este un talent destul de ok , acesta ajutandu-l pe cel care il foloseste , dar mai ales healerii intr-o situatie mai dificila. Putem spune ca pe specul de shadow nu avem neaparat o rotatie anumita : Vampiric Touch > Mind Blast > Halo > Shadow Word : Pain , urmat de burst-ul format dintr-o trinketa + potiunea de intellect , + devouring plague ( care trebuie aplicat doar la 3 shadow orb-uri ). Folosesc Mind flay ca filler damage , mind blast la cooldown si iar devouring plague doar la 3 shadow orb-uri. In faza de final , cand hp-ul inamicului scade sub 20 % HP putem da shadow word : death , acesta da la randul lui 1 bonus de shadow orb. In cazul gear-ului pot spune ca este clasa care depinde cel mai mult de gear-ul pe care il detii + reforge-urile facute ( foarte importante ). Gemming : red soket : brilliant primordial ruby ( 160 intellect ) / reckless vermylion onyx ( 80 intellect + 160 haste ) ; Yellow : Reckless vermylion onyx ( 80 intellect + 160 haste ) / fractured sun's radiance / artful vermylion onyx ( 80 intell + 160 mastery ) / quick sun's radiance ( 320 haste ) ( In functie de ce ii trebuie mai mult fiecarui player ) ; Purple : purified imperial amethyst ( 80 intellect + 160 spirit). Stats : hit 15% (care poate fii facut si cu ajutorul spirit-ului) ; haste : 17% ; mastery > crit ( cat se poate ).
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc serios de pe cataclysm ( 4.3.4 mai exact ), avand un progress full , pe un resto druid.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Methods : neseriozitate la raid-uri , greseli minore dar in acelasi timp multiple.
12. Detalii PC***. nvidia geforce 820 2gb , i5 , 1.70 ghz , 4gb ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progress , seriozitate la raid-uri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Imi place sa ies cu prietenii , sa ma distrez.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Daca voi fii acceptat , ma voi transfera cat de curand posibil.
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://postimg.org/image/g55rl8zzt/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 31-08-2015, 20:26:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bobo -> Acceptat




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 04-09-2015, 01:54:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt în continuare deschise pentru:

- Death Knight (Blood) -
- Druid (Feral/Guardian) -
- Mage (Frost/Arcane/Fire) -
- Paladin (Holy/Retribution/tank) -
- Hunter (Survival/Marksmanship) -
- Monk (Mistweaver/Windwalker/Brewmaster) -

Cerinþe minime: 490 ilvl, experienþã pve, 40 days char played.

Putem recruta ºi alte clase/spec-uri, insã doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.

Legaþi cont-ul cu cel din joc.







Last edited by Jokedy on 08-02-2016, 14:35:57; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ShootingStar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-12-2015 20:25)
Joined: 06 Sep 2014
Posts: 172, Topics: 11
Location: Cluj-Napoca

Reputation: 76.7
Votes: 8

 
Post Posted: 01-10-2015, 10:15:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Moldovan Paul
2. Varsta: 23
3. Localitate: Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
-Eu lucrez in ture, deci nu am program fix, intr-o saptamana nu o sa pot intra la raiduri, dar in rest o sa intru
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy / Retry
6. Link Armory*:
-https://armory.freakz.ro/character/genesis/yvainee
7. Screenshot cu Interfata**:
- http://imgur.com/UGh6asz
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
- Holy este unul dintre cele mai frumoase specuri pe holy si cel care se poate mula dupa fiecare encounter in parte
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
-Mult controversatele talente ale paladinului holy . Multa lume joaca cu Selfess Healer si Divine purpose, dar eu joc cu Eternal Flame si Holy Avenger de cand l-au reparat.
Si reforgiurile. Pe multi i-am vazut ca joaca crit, mastery. Eu joc haste (3600) pentru tickul la eternal flame si in rest mastery.
-De rotatie ce sa zic . Holy shock la cd pentru a face Holy Power. Holy radiance tot pentru holy power si heal aoe .
Aoe heal - Light of Dawn, iar single target divine light si holy light cand nu e dmg puternic pe raid. eternal flame pun pe cat mai multe targeturi pentru a avea hotul pe cat mai multi.
-Cduri defensive : Paladinul holy este clasa cu cele mai multe cooldownuri defensive - Devotion Aura, Avenging Wrath, Guardin of Ancient King, Holy Avenger, Divine Purpose. Eu incerc sa le combin intre ele in functie de raid. Daca e dmg puternic pe raid scot guardianul, aripi, dau potiune (daca nu am cd la divine flavor dau si ala pentru a busta critul) si incep sa umplu raidul.
-Gemuri + Enchanturi se vad pe armory
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). - full progress vanilla, tbc, wotlk.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
The Betrayers - se face un singur raid de heroic, iar restul care vor raid nu isi dau interesul la script si dps .
12. Detalii PC***. Intel core i3 , Nvidia geforge GT 520, 3 GB RAM . Joc la 80 fps fara probleme
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Progres, raiduri. Sunteti o guilda serioasa, fara copii si copilarisme
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Stundent la politehnica, dar si lucrez la firma Bosch de aceea am spus ca nu am un program fix de raiduri
15. Alte mentiuni(pe care le consideri imp)
Sper la o colaborare frumoasa cu voi si Jokedy te astept la Escape la o bere !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 01-10-2015, 12:10:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat. /w ingame.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 07-10-2015, 13:10:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutãrile sunt în continuare deschise pentru:

- Paladin (Protection) -
- Warrior (Protection) -
- Mage (Frost/Arcane) -
- Death Knight (Blood) -
- Shaman (Restoration) -
- Druid (Balance/Guardian) -



Cerinþe minime: 500 ilvl, experienþã pve, 40 days char played.

Putem recruta ºi alte clase/spec-uri, insã doar cu un nivel al jocului foarte ridicat.

Legaþi cont-ul cu cel din joc.

1 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulifer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2020 23:44)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 11.2
Votes: 1

  Iulifer 
Post Posted: 09-10-2015, 22:42:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: iuli
2. Varsta: 16
3. Localitate: valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu am timp fix
4. Clasa: war
5. Main Spec/OFF spec: arms/prot
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Tterry
7. Screenshot cu Interfata**: file:///C:/New%20folder/WoW_5.4.8/Screenshots/WoWScrnShot_100915_234116.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Am ales sa joc arms deoarece da crit mare in timp ce da si foarte rapid atat single target cat si aoe
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). stats este crit->haste procuie Talentele se fac dupa bunul plac, nu putem obliga o persoana sa joace cu un anumit build de talente daca i se pare mai ok altfel, ca rotatie eu incep mereu cu battle shout-> charge-> collosus smash-> burst si de aici continuu cu mortal strike-slam
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am jucat war si vanila si pe cata dupa 4.0.3in coace mare progres avand atat pe 4.3. cat si pe 4.0
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) heaven(kick) inl(sa destramat)
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? lDeoarece este unua din putinele guilde de pe Freakz capabile de raiduri serioase.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt la liceu,iar in timpul liber prefer sportul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Doresc sa mentionez ca pe Armory am 494 ilvl, dar acolo nu arata si upgreade-urile pe el am 498 file:///C:/New%20folder/WoW_5.4.8/Screenshots/WoWScrnShot_100915_234102.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Anca

[Bad Kitty]



Status: Offline
(since 12-12-2021 05:06)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 5021, Topics: 240
Location: Hell

Reputation: 2575.2
Votes: 308

 
Post Posted: 09-10-2015, 22:46:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Iulifer -> Respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iulifer

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2020 23:44)
Joined: 16 Jun 2015
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 11.2
Votes: 1

  Iulifer 
Post Posted: 10-10-2015, 20:04:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: iuli
2. Varsta: 16
3. Localitate: valcea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu am timp fix
4. Clasa: war
5. Main Spec/OFF spec: arms/prot
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Tterry
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/YN4YHWS
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Am ales sa joc arms deoarece da crit mare in timp ce da si foarte rapid atat single target cat si aoe
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). stats este crit->haste procuie Talentele se fac dupa bunul plac, nu putem obliga o persoana sa joace cu un anumit build de talente daca i se pare mai ok altfel, ca rotatie eu incep mereu cu battle shout-> charge-> collosus smash-> burst si de aici continuu cu mortal strike-slam
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am jucat war si vanila si pe cata dupa 4.0.3in coace mare progres avand atat pe 4.3. cat si pe 4.0
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) heaven(kick) inl(sa destramat)
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? lDeoarece este unua din putinele guilde de pe Freakz capabile de raiduri serioase.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt la liceu,iar in timpul liber prefer sportul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Doresc sa mentionez ca pe Armory am 494 ilvl, dar acolo nu arata si upgreade-urile pe el am 498 http://imgur.com/ajQnt45 profesii: jwl/bs 600

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 10-10-2015, 20:09:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Anca wrote:
Iulifer -> Respins





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zoltack

[La Politemnițã]



Status: Offline
(since 04-04-2023 06:50)
Joined: 15 Oct 2014
Posts: 75, Topics: 37
Location: Timisoara

Reputation: 261.1
Votes: 23

 
Post Posted: 11-10-2015, 14:50:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? In fiecare zii de la 7-8 in sus (inafara de ziua de vineri in care sunt plecat, dar daca chiar ii nevoie pot ramane pentru raid)
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Balance/Restoration
6. Link Armory*: https://armory.freakz.ro/character/genesis/Zoltack
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.imgur.com/21iCtcD.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am ales sa joc druid balance pentru ca ii un spec folositor in raid si pentru ca ii un spec care imi place si ii putin mai complicat de jucat
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talente: talentele la care joci sunt diferetinate de la fight la fight , eu am ales sa joc pentru damage increase Incarnation si nature's vigil deoarece impreuna fac un burst eficient si nature's vigil in special deoarece cooldownul se reseteaza deodata cu cooldownul trinketelor si asa poti avea un "mini burst" in momentul cand iti procuie trinketele, iar pentru ajutor la raid mass entaglement adesea cel mai folositor , Ursol's Vortex la fel de folositor si Ysera's Gift pentru un mic heal passiv
Gear:gearul joaca un rol foarte important in maximizarea damage-ului dat deoarece mai mult intelect => mai mult crit chance, mai mult crit chance = mai mult damage
si la fel cu crit dat de iteme
Stats:Dupa parerea statusurile ar trebui sa vina asa Hit 15%>Crit>Haste(cap)>Mastery ( Am ales mai jos socketele albastre 160 Crit 160 Hit pentru a scoate tot spiritul din iteme si sa pun haste in plus deoarece ajuta in rotatia normala si cu procul la trinketa de haste ajung la al 2-lea cap de 10296 )
Gemming: Socketele Rosii: 160 intelect. Socketele Galbene : 320 Crit .Socketele Albastre : 160Crit 160 Hit .Socketele Portocalii : 80 intelect 160 Crit
Rotatie :Ca opener eu incep la un wrath distanta de Eclipsa Lunara , pre-pot folosind potiune , starfall si castand wrath la o secunda din Pull Timer imediat cum intri in eclipsa, toate trinketele ar trebui sa fie procuite , Burst (Fara celestial alignement, berserking) aplici dot-urile incepand cu eclipsa opusa si primul spell castat sa fie starsurge deoarece in timp ce il castezi iti va venii un proc de Shooting Stars si dai 2 starsurge-uri dintr-un singur cast , dupa asta starfall imediat dupa ce primul trece, cum ajungi la mijlocul barei de energie folosesti celestial alignement cu berserking , reaplici dot-urile daca au trecut , spam starfire si folosim starsurge la proc , starfall mereu dupa ce trece celalalt ,cand celestial alignement mai are 1-2 sec , castam wrath ca sa intram inapoi in eclipsa lunara pentru inca un starfall dupa asta rotatia normala refresh dot-uri numa dupa ce trec , si folosim ce e nevoie pentru a intra in eclipsa
Glyph: Glyph of Rebirth cel mai folositor in rest aproape orice glyph poti sa il folosesti
Symbiosis : Eu il folosesc daca ii un Holy Paladin in raid pe el , daca tancii au nevoie pentru defensive dau pe ei , daca nu folosesc pe un dk pentru AMS
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Raidurile nu le-am inceput asa deodata , jucam casual si faceam cate un dungeon din cand in cand , jucam cu cativa prietenii care ei au facut deja cativa bossi din dragon soul si i-am rugat sa ma duca si pe mine intr-un raid , eram restoration druid si am ramas uimit cand am iesit pe locul 1 ca healer si m-am gandit sa imi gasesc o guilda care face pve , cand am gasit una atunci am inceput sa fac raiduri mai in fiecare seara, acum pe pandaria m-am reprofilat pe balance pentru ca la inceput de patch restoration nu era folositor de loc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) 1.Unstoppable , am decis sa ies din guilda deoarece toti playerii care jucau bine au plecat si au ramas niste persoane care nu erau foarte bune si nu jucau serios in timpul encounterului
2.Opus Dei , ma gandeam ca o sa fie mai ok ca se faceau raiduri multe la ei dar playerii erau prea "zei" , si comentau foarte mult aiurea
12. Detalii PC***. Intel Core 2 Duo e4500 ,GeForce GTS 450 , 4G RAM si am si microfon functional
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc ca ma alatur HKP deoarece ii o guilda serioasa, pentru Progresul guildei si Activitatea ei
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev la liceu de mate-info , sunt o persoana foarte competitiva , ca hobby sunt pianist si timpul ramas mi-l petrec jucand WoW,
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Momentan sunt la alianta si ma voi transera imediat si ma voi face Troll, daca voi fii aceptat
16. Screenshot Recount 20 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://i.imgur.com/UVL60jP.jpg


Druid Balance PvE Guide 5.4.8

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 11-10-2015, 21:14:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zoltack da /w dcnu jokedy anka


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 129, 130, 131, 132  Next    


The time now is 28-03-2024, 21:39:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x