User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message505141
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 17-10-2011, 01:15:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Reptilik Respins

Scoti putin dps, poate cu alta ocazie.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
skyyltester

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2011 04:48)
Joined: 10 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 41.5
Votes: 3

Post Posted: 17-10-2011, 11:21:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume IRL: Andrei

Varsta: 21

Localitate: Brasov

Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? Hmm ... aproximativ ... o sa incerc sa fiu prezent la toate event'urile ce tin de PVE + ce o sa mi se mai ceara pe parcurs ( gen farming, gear guild mates , etc ... )

Clasa: Druid ( Tauren )

Main Spec/OFF spec: Resto ca main spec si boomkin ca offspec ( nu excelez momentan in offspec , mai am de lucrat la rotatie ... dar daca mi se va cere candva sa devin DPS .... farmez cateva iteme , 2 gemuri , 3 glyphuri si se rezolva , nu'i problema )

Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Stareye momentan nu am nimic de aratat aici

Screenshot cu Interfata**: IMG: http://img444.imageshack.us/img444/7576/wowscrnshot101011145133.jpg
Nu prea aveti ce vedea aici .... - folosesc Clique pentru heal ....

De ce ai ales specul pe care joci acum? Hmm ... poveste lunga .... am si pe oficial un resto drood tauren .... acolo l-am facut pentru farm/gold .... in timp ce lvl'uiam a inceput sa-mi placa si sa prind drag de el -

Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai sa le luam in ordine:

1.Talente .... talente .... talente .....
Pentru mine ca Resto druid e foarte greu sa joc cu un singur spec de Resto .... De multe ori mi se intampla sa ma duc la raid (aici vorbesc de serveru official) cu specu resetat si sa-mi fac acolo pe loc talentele deoarece nu stiam ce sarcina primesc .... daca mi se cerea Raid Heal foloseam specu asta http://www.wowhead.com/talent#0hrZcZrczId0ruouo unde se pune mai mult accent pe HoT ... daca raid leaderu imi cerea Heal Single Target ( gen Main Tank , Kitter de addsuri ) foloseam specu asta http://www.wowhead.com/talent#0hrhZZRfuhd0ru0uo unde se pune accent pe eco mana si cast time reduce ... joc resto druid de vreo 2 luni ... si inca nu am gasit un balans intre Eco Heal , Raid Heal , Single Target , OH SHIT Heal ... dar se vor rezolva si astea in timp ...

2.Eh rotatie .... nu am o rotatie fixa ... e in functie de fight ... in functie de situatie

Rejuvenation : Il folosesc random pe playerii sub 80%HP daca o duc bine cu mana
Lifebloom : Tin pe tank 3 stackuri daca healeru care este asociat cu el are probleme cu mana pentru a'l ajuta pe cat posibil ... daca nu ... pun cate 1 stack random pe careva.
Nourish : Spam la greu pe care prind ... Healu de baza cand e fightu chill ...
Healing Touch : OH SHIT Heal ....asta il folosesc doar in cazuri extreme ( dau de 3-4 ori cu el si sunt ... pa ... adio mana )
Regrowth : La fel OH SHIT Heal ....
Swiftmend : Il folosesc deobicei la AoE cand stam stackati sau daca e panica pentru instant heal ...
Wild Growth : Heal aoe pe care il folosesc frecvent
Tranquility : Heal aoe .... deobicei asta il foloseam numa cand imi zicea raid leaderu pentru a ma sincroniza cu ceilalti healeri ( e un CD foarte important .... si daca se trezesc 2 healeri sa isi iroseasca CDurile aiurea .... n-am rezolvat nimica )

Pentru raid heal: Rejuveration random pe playeri( prioritate low HP guys ) + Swiftmend pentru AoE Heal cand stam stackati ..... Wild Drowth la CD ... Tranquil cand mi se cere ... in rest spam de nourish si HealTouch in functie de caz ....

Pentru Heal Single target: 3 stackuri de Lifebloom avand grija sa ii dau refresh , Rejuv'u tot timpu pe target , spam de nourish si healtouch dupa caz .... in rest daca treaba merge cum trebuie trec sa ajut si AOE healrii cu Rejuv Wild grow + altele daca imi permite situatia si mana ....

OH SHIT Macro : Rejuv , Swiftmend , Healtouch la greu

3.Importanta gear ..... "-.- da , e important ... - .... ce pot sa zic aici e ca trebuie sa am toate itemele de " Leather " pentru bonus buff ....

4.Gemming ....(Orange) RecklessEmberTopaz ArtfulEmberTopaz ... (Purple) PurifiedDemonseye ..... (Red) BrilliantInfernoRuby + (Meta) Ember Shadowspirit Diamond
Nu prea tin cont de sokete sau alte prostii .... Important e sa-mi iau soket bonusurile de Intelect si Mastery ... In rest bag Brilliante pentru Intelect ....

5.Statsuri .... Intelect si Mastery prioritare .... Spirit pe locu doi ..... apoi incerc sa fac un balans intre Crit si Haste ....

Ar mai trebuii sa vorbesc de enchanturi .... joc de cateva zile pe Freakz .... nu stiu momentan ce si cum aveti scriptat .... daca merg retetele ... daca sunt accesibile ... etc ...

Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc WoW in martie anul acesta pe oficial .... Acolo am dat tot ce se putea pe normal in 4.0.6 .... vreo 3-4 bossi HC ..... in 4.1 ne-au bagat Zul'Aman + Zul'Gurub (instante de 5) ... bullshit ..... si in 4.2(Firelands) am 2 bossi HC ! .... mai pe scurt .... 4.0.6 il stiu la perfectie .... acum depinde cat de blizz like sunt scripturile ..... BH si Halfus din BOT nu sunt nici 50% scriptati .... aici la fel no sa fie mare problema .... imi spuneti tactica pe scurt tactica si ma prind io pe parcurs .....

Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
----- Joc de cateva zile aici .... n-am asa ceva ....

Detalii PC***. Core 2 Duo 3000 , 4GB Ram , Nvidia de 1G ....

De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pai sunt un player dedicat acestui joc si caut o guilda foarte buna.

Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student Brasov la UnivTransilvania , anu 3 la Inginerie Electrica si Stiinta Calculatoarelor , lucrezi ? - Glumesti ..... , timpul liber il petrec frecand menta prin camin joaca somn joaca somn joaca baut somn scoala baut baut somn joaca joaca somn baut.

Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Hmmm ..... Nu fumati ***** dalea de la Weed shop ( un beep si va fac legatura cu "Herbalistii" nostrii ) ... beti ceva inainte de raid pentru un buff de +20% more fun...altceva ... n-am ce .... ne vedem in raid daca e sa ..... Bafta la joc si Have Fun.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 17-10-2011, 17:13:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stareye imi dai /w ingame



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jetolik
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-11-2011 19:48)
Joined: 29 Jun 2011
Posts: 137, Topics: 5
Location: Brasov

Reputation: -30.3
Votes: 9

   
Post Posted: 17-10-2011, 18:22:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Alexandru

2. Varsta:

19

3. Localitate:
Brasov

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Mai mult decat este nevoie .

4'. Clasa:
Rogue

5. Main Spec/OFF spec:
Assassination PVE / Assasination PVP

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ninehundred

7. Screenshot cu Interfata**:



8. De ce ai ales specul pe care joci acum?

Eu am ales specul assasination deoarece pe acesta am jucat si pe WOTLK si mie se pare ca da binisor dps , si e rotatia aseamanatoarea ca cea de pe Lk deci nu e o problema .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai ca rogue assasination rotatia ar fi urmatoarea : rupture(breake stealth) + slice and dice + mutilate + mutilate + envenom + mutilate + mutilate + rupture (si repeat de la primu mutilate) cand are sub 35% folosim si putin backstab ca sa primim energy - .

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Eu nu am jucat decat pe WOTLK si acuma Cataclysm deci nu prea am ce sa va zic decat ca am jucat pe Evolution . Icc 10/25 n/hc , Rs 10/25 Voa 10/25 Full runn's !

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
EternaL GaterinG - nu am parasito inca dar nu e lume si nu sa facut decat Bh 10 . ( am primit kick dupa post - precum a mentionat veku )


12. Detalii PC***.


+

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa fac progrese cu Cataclysm'u si sa am cu cine schimba o vorba , pentru ca m'am saturat de copii ingamfati care vorbesc fara sa cunoasca majoritatea cuvintelor scoase pe gura .

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev in clasa a 12'a , din pacate am ramas repetent 1data - din motive WOTLK - . Timpu liber il petrec ba cu prietenii , ba cu prietena :-" si cel mai mult timp il petrec in fata calculatorului jucand WoW .


15.Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Sper sa fiti multumiti de cererea mea si o sa accept si un refuz .
Multumesc anticipat !

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



I'm like three times 300 !



Last edited by jetolik on 17-10-2011, 18:43:49; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Nrultimate

[your master]



Status: Offline
(since 23-07-2023 17:07)
Joined: 02 Nov 2010
Posts: 1033, Topics: 162
Location: Where the sun shine only if you pay him

Reputation: 357.6
Votes: 23

   
Post Posted: 17-10-2011, 18:40:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scuze Qiu ca postez, dar ca si adaugare Ninehundred a primit kick ca sa poti sa il inviti -

VEKU
Joker of Jokes. Ace of Games. Warrior of Chaos.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
raduhara
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2012 14:24)
Joined: 17 Oct 2011
Posts: 43, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 59.2
Votes: 2

 
Post Posted: 17-10-2011, 18:49:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Radu Joc : Donut
2. Varsta:18
3. Localitate:Buzau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : oricat,cel mai mult pot sta dupamiaza,insa si dimineata.Seara nu pot sta mai mult de ora 1,pentru ca programul nu imi permite.
4. Clasa:Mage
5. Main Spec/OFF spec:Arcane(pve)\Frost(pvp)
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Donut
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/713/wowscrnshot101711092633.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum:De cand m-am apucat de mage,m-am gandit ca este o clasa PERFECTA pentru mult dps in pve,desi la incpeut jucam pe fire.Pe wotlk m-am apucat de arcane si chiar am mers foarte bine,am fost full pve si chiar reuseam sa fac ceva in raiduri(16 k dps pe vremea aceea).Pe cataclysm m-am apucat si de ceva pvp,insa pe frost,desii nu am reusit sa ma desprind de Arcane,asa ca inca joc pe acest spec.

9.Rotatia in Pve pe arcane se bazeaza in special pe Arcane Blast si Arcane Misiless,insa pe Frost este putin mai complicata si ar trebuii sa scriu destul de mult.
10.Pe tbc nu am facut raiduri,desi m-am apucat de wow pe TBC,nu stiam juca asa ca nu am dorit sa le scric altora raidul.Pe wotlk,lich king down.Pe catalcysm inca nu am facut niciun boss,ijnsa m-am uitat pe youtube si stiu scripturile.
11.Enigma,The Live si Pve,Eternal,Only lag can kill me.
12.4 GB RAM,FARA LAG NICI MACAR IN DALARAN
13.DStiti,mie mereu mia placut aceasta guilda,insa nu am fost sigur ca va mai trebuie magi.Astazi am vorbit cu TZZ pe whisper si mi-a spus ca trebuie sa-mi mai pun 2 sokete si ca este nevoie neaparata de magi si sa fac cerere.Mi se pare interesenta aceasta guilda. -
14.Liceu,clasa a 12-a.Lucrez la un McDondals din apropiere,insa doar cu jumatate de norma si nu petrec mult timp acolo(2-3 ore). Imi place baschetul,ma joc foarte des cu prietenii,chiar si in meciuri mai importante.Daca doriti sa stiti mai mult despre mine /w in joc Donut
15.As dori sa mentionez ca nu sunt ca altii sa ma rog de lume pentru ceva,imi place sa fiu pe picioarele mele,insa un ajutor nu e niciodata rau-venit -.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 17-10-2011, 20:41:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ninehundred - /w me in-game


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Enitro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-06-2012 12:29)
Joined: 30 Mar 2011
Posts: 59, Topics: 16
Location: Botosani

Reputation: 46.7
Votes: 9

   
Post Posted: 18-10-2011, 15:43:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Bogdan
2. Varsta:20
3. Localitate:Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :Sunt shomer - Lucrez la o sala de internet..Ori cat doresc eu pot sta
4. Clasa:Mage
5. Main Spec/OFF spec:Arcane(pve)\Frost(pvp)
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Enitroo
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/show-image.php?id=edaef70bbdb3980eb7fa0d5ac73cbf49

8. De ce ai ales specul pe care joci acum:De cand m-am apucat de mage,m-am gandit ca este o clasa PERFECTA pentru mult dps in pve,desi la incpeut jucam pe fire.Pe wotlk m-am apucat de arcane si chiar am mers foarte bine,am fost full pve si chiar reuseam sa fac ceva in raiduri(16 k dps pe vremea aceea).

9.Rotatia in Pve pe arcane se bazeaza in special pe Arcane Barrage , Arcane Blast si Arcane Misiless,insa pe Frost este putin mai complicata si ar trebuii sa scriu destul de mult.
10.Pe tbc nu am facut raiduri,desi m-am apucat de wow pe TBC,nu stiam juca asa ca nu am dorit sa le scric altora raidul.Pe wotlk,lich king down raid de 10.Pe catalcysm am facut radiru 10 25 N (hc nu am avut cu cine)
11.Realness (Calaclysm)
12.In stare de functionare
13. Pentru ca ati fost pe I pe wotlk..si sunteti buni
14.Lucrez la o sala de Internet ..Toata ziua WoW..
15.Multumesc!!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LeMans90

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-12-2011 12:42)
Joined: 25 Sep 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51
Votes: 2

Post Posted: 18-10-2011, 19:52:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Daniel
2. Varsta: 21
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): De obicei dupa ora 16, cand termin cursurile, laburile...pana noaptea tarziu...Prefer sa stiu dinainte cand facem raidurile, sa pot planifica si viata reala - in principiu in fiecare zi sunt disponibil, in intervalul 16- 01 noaptea.
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Arcane/Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Lemans
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/9/wowscrnshot101811192641.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Prima data am jucat pe fire, e preferatul meu spec pt crescut. Dar dupa 85,m-am plictisit rau de el, am ales arcane pt ca imi place mai mult si cred ca da cel mai mult dps in multe cazuri, cel putin single target.
Imi place si frostul, mai ales cum l-au facut acum pe Cata, dar deocamdata prefer sa il folosesc doar in arene.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele le am : 33/5/3
Prime Glyph-uri : Arcane Blast, Arcane Barrage, Mage Armor, Arcane Power sunt cele mai semnificative.
Prioritatea stats-urilor: INT, HIT (inca 0.3% si ating cap-ul de 17%), Mastery, CRIT, HASTE.
Rotatia de obicei se bazeaza pe mai multe faze, la inceput un burst, cu mirror images, arcane power, apoi cand ajung pe la 80% mana bag Gemu si spamez arcane blast pana la ~ 33% mana, Evo apoi o vreme 3-4 AB apoi Arcane Barrage sau missles cand scade mana sub 30-40 %. Ideea e sa am cat mai multa mana, ca sa dau cat mai mult dmg, dar aici ma ajuta si glyphul de Mage Armor + buff-ele din instanta. In raiduri mai serioasa folosesc si potiuni de spellpower. Cand am activ folosesc si Presence of mind. Inainte sa incep, pun Focus Magic pe unul din Raid, astfel incat amandoi beneficem de sansa de crit marita.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc WOW acum mult timp, dar pt o scurta durata de timp, nu am gasit un server cat de cat Ok, asa ca am preferat sa mai joc Silkroad vreo cativa ani.
De wow mai serios m-am apucat iar acum 2 luni, cand fiind in sesiunea de restante [am avut 4 pe care le-am si luat] stateam in camera cu un coleg care juca pe original. Mi-a facut pofta, am facut 20 lv pe un cont trial pe Blizz, si uite asa apoi am ajuns aici.
Am citit mult pe net despre Wow, mai ales despre cum sa joci cu Mage, si am incercat majoritatea chestiunilor gasite pana la urma joc ca mine, bazat pe xperienta de pana acum si bineinteles ca lucrurile care au functionat le-am adoptat in stilul de joc.
Ce sa zic, pe WTLK am facut vreo 5 bosii cu globalul din ICC pe mai multe dificultati, VOA, TOC, si alte cateva.
Aici tot cu globalul, am facut Argaloth 10/25. Mi-as dori sa fac cat mai multe, chiar si din Vanilla sau TBC, ICC cand aveti chef.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti,
Nu la foarte mult timp dupa ce am inceput sa joc mi-am dat seama ca pentru a intra intr-un guild serios trebuie sa am gear, skill, experienta si profesii full. Asa ca am intrat si pe parcurs in mai multe, mai mult doar ca sa nu fiu singur, ce sa zic, lipsa de organizare si haosul din ele m-au motivat si mai mult sa ma dezvolt cat mai rpd.
12. Detalii PC. Intel Core 2 Duo 2.26 GHZ, 2 GB RAM 1066 MHz, GF 9400 GT.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
COnsider ca a venit timpul sa investesc energia intr-o guilda serioasa [cred ca e cea mai serioasa], organizata, cu reguli care se urmeaza, oameni maturi cu care poti vb orice, cu bun simt. Chiar vreau de ex sa contribui la dezvoltarea ghildei, sa rupem tot ce se poate, simtindu-ne bine impreuna in acelasi timp.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student anul III Automatica si Informatica Aplicata in Brasov [Univ Transilvania], mai lucrez din cand in cand part-time, sunt inca voluntar in AIESEC, am facut Atletism de performanta [sprint 60-400 m, 1 medalie nationala, 1 internationala, dar am luat medlaii si in crosuri judetene]. Am facut Dezbateri Academice, imi place aventura si de obicei cand ma apuc de ceva imi place sa fiu cel mai bun, de asta sunt mereu deschis si prind repede orice, chiar si in WoW.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Am 2 profesii full : Tailoring si Enchanting.
Nu am gear perfect pt ce se poate acum pe server, mi-ar mai trebui un trinket din Tol Barad, iar shoulderii si un inel sunt de pvp din lipsa de alte iteme mai bune momentan. Si mai sunt si alte cateva lucruri ce as mai putea schimba, dar in mare sunt multumit.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. - 13,14 K, daca ma concentrez mai tare cred ca pot si mai bine.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 18-10-2011, 20:23:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Enitroo Respins

@ Lemans te caut maine in joc




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Unguruarmasar

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-11-2011 09:26)
Joined: 17 Jul 2011
Posts: 2, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 70.3
Votes: 2

 
Post Posted: 18-10-2011, 22:01:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Skillsz
2. Varsta:21
3. Localitate:Petro
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) toata ziua
4. Clasa:MAge
5. Main Spec/OFF spec:Fire/ FROST
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Skillsz
7. Screenshot cu Interfata**:...
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Best pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). XP TBC....
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm)TBC am fost in a 4 guilda care la picat pe LK 25 hc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.).Betrayers ,D&Q ..
12. Detalii PC***. best...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pve de Calitate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student wow football sex...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu accept un raspuns negativ:))



Last edited by Unguruarmasar on 18-10-2011, 22:05:09; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 18-10-2011, 22:03:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unguruarmasar wrote:
1. Nume IRL:Skillsz
2. Varsta:21
3. Localitate:Petro
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) toata ziua
4. Clasa:MAge
5. Main Spec/OFF spec:Fire/ FROST
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Skillsz
7. Screenshot cu Interfata**:...
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Best pve
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). XP TBC....
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Betrayers ,D&Q ..
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) M-am transferat de la ally l
12. Detalii PC***. best...
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pve de Calitate
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Student wow football sex...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu accept un raspuns negativ:))


Printre cele mai proaste aplicatii pe care le-am vazut. Fara screenshoturi, raspunsuri de 2 lei, nici macar n-ai citit primu post din recrutari.


RESPINS



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jointineanu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2011 01:50)
Joined: 18 Oct 2011
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 18-10-2011, 22:29:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume
Adrian

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 18-10-2011, 22:40:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jointineanu wrote:
Nume
Adrian




-)))))))


 
Staff message (Levier):
 
Evitati posturile monosilabice de genul "OK", "Ms", "Bv" sau altele care nu denota altceva decat incultura si lipsa de respect. (1 Warning)




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Punkyfunky

[GLADIATOR]



Status: Offline
(since 08-06-2015 22:21)
Joined: 04 Feb 2011
Posts: 128, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 67.3
Votes: 10

 
Post Posted: 18-10-2011, 22:55:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jointineanu wrote:
Nume
Adrian


EPIC




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 02-10-2024, 23:32:45
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x