User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message487405
tze

[Leader of the pack]



Status: Offline
(since 08-02-2013 15:51)
Joined: 12 Apr 2011
Posts: 75, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 61.4
Votes: 6

Post Posted: 21-11-2011, 10:50:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rusraul wrote:
1. Nume IRL:
Raul


ia alt recount , tu il ai pe cel de pe wotlk de cauza aia iti face lag-ul ala



"Elemental orbs juggler , lightning fast , earth shocker HKP's Class Leader Shamanizer"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pumpkin12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2012 12:00)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

Post Posted: 21-11-2011, 12:24:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Duta Silviu
2. Varsta: 20
3. Localitate: Deva
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4/7 ore/zi
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Bushman
7. Screenshot cu Interfata**: http://img163.imageshack.us/img163/1291/wowscrnshot112111113715.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales specul resto deoarece prin multe incercari mi-am dat seama ca acest spec mi se potriveste si ca imi place mult ceea ce fac, am incercat dps/tank dar pana la urma am ajuns la resto si imi fac treaba calumea.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).acum depinde de situatie si de spec, eu am spec de aoe heal pve talentele le-am facut cu mai multi prieteni dandune cu parerea si facand mai multe teste
eu treaba mi-o fac ca la carte asta poate vedeti la test...nu va spun acum cum dau heal ca la fiecare situatie dau diferit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow de pe classic nu aveam foarte multa experienta pe atunci dar incet incet am inceput sa inteleg jocul si din pacate a devenit un viciu....raidurile/dungeonurile le cunosc aproape pe toate classic/tbc/wotlk si cataclysm 4.0.6 in timpul liber mai fac raidurile de 40 de pe classic cu un prieten for fun.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in lysergicaciddyethelamide acolo am fost mai multi prieteni care ne cunoastem de pe wotlk 313 am parasit guilda deoarece m-am transferat la horde, si unii dintre baieti erau inactivi si a cam pierit spiritul guildei.
12. Detalii PC***. Intel Core 2 Duo E7500 @ 2.93GHz 4,00 GB Dual-Channel DDR2 @ 400MHz Generic PnP Monitor (1280x1024@60Hz)
512MB GeForce 210 (ASUStek Computer Inc) 488GB Western Digital WDC WD5000AAKS-00V1A0 ATA Device (SATA)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? banuiesc ca vreti raspunsuri sincere....am vazut cerintele si mi-am dat seama ca vreti sa faceti ceva si ca va intereseaza sa aveti o guilda calumea si oameni de calitate nu prea am cum sa va dovedesc ca sunt capabil si potrivit dar daca imi acordati o sansa o voi dovedi si nu va va parea rau.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student la Scoala Sanitara Carol Davilla Deva vreau sa ma fac asistent medical(male nurse da da funny) in timpul liber de obicei joc wow fac raiduri de lvl mic, stau pe filelist astept jocuri noi pentru a le testa, mai joc call of duty modern warfare 2 online....vara in fiecare duminica sunt la airsoft cu echipa noastra/mai avem competitii etc iarna mai putina activitate...baschetul iara este un hobby de al meu...muzica iara imi place dubstep,drum n bass, ceva rock, jazz, reggae, rap, folk, clasica.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).sunt un jucator de wow simplu (old school) fara prea multe addon's inutile sa va arat eu ce interfata "smechera" am, stiu engleza foarte bine aproape perfect , sunt ambitios si invat foarte repede, ma adaptez la orice situatie, wow joc de 5 ani. nu prea am gear pve dar se poate remedia problema in scurt timp si oricum treaba mi-o fac, banuiesc ca nu cautati neaparat gear cat persoane de calitate. sper ca v-am dat o mica idee ce fel de persoana sunt astept un raspuns si o sansa sa imi dovedesc loialitatea, activitatea si dc nu skillul si experienta de 5 ani in wow.....mersi de atentie.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 21-11-2011, 13:31:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Bushman - respins - pvp gear

@lebenita - respins- low dps.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gionelu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2012 08:22)
Joined: 22 Nov 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 22-11-2011, 00:27:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? de la 1 ziua pana seara pot sta nam ora fixa de culcare stau cand e nevoie
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: ARcane pve / Arcane pvp
6. Link Armory*: Undeadly
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/show-image.php?id=efccc1f59685106e8e1a35553647755c poftim -
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca mi se pare cel mai distractiv si bun dintre cele 3 variante
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).In primul rand talentele conteaza foarte mult..ca rotatie folosesc 4x arcane blast , arcane missiles cand se activeazza..apoi aditional arcane/fire blast si restul
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc wow de aproximativ 2 ani..pot spune ca am destula experienta si ma descurc foarte bine cu clasa mea
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) pai am fost in Simphony of Destruction prima guilda si am iesit pentru ca liderul in ultimul raid a dat disband la raid;urmatoarea a fost guilda mea The Twilight Elite care a durat putin dupa care am dat disband din diverse motive
12. Detalii PC***. placa video 1gb / rami 2gb / procesor 3.2 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca sunt interesat de guildele cu experienta pve
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student in clasa a 11-a , timpul liber il petrec cu prietenii si prietena deobicei iesim pe undeva in oras etc depinde.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante)....am putea face treaba impreuna cu mage-ul meu

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 22-11-2011, 00:56:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Undeadly - Respins



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 22-11-2011, 00:57:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Undeadly - respins


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Teneth

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2011 13:57)
Joined: 22 Nov 2011
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45
Votes: 2

Post Posted: 22-11-2011, 00:58:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 17
3. Localitate: Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De la 7-8 in sus sunt liber
4. Clasa: DK nume-Annubis
5. Main Spec/OFF spec: Frost / Blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Annubis
7. Screenshot cu Interfata**: interfata e normala (nu imi plac interfetele care imi schimba action barurile)
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am ales Frost pentru pve pentru ca imi place dps-ul si eu trecand de la un caster (mage) la un mele dps simt ca ma tine treaz apasatul pe butoane.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatia este destul de simpla: Icy touch si pleague strike la inceput si sa fie mereu pe boss, urmate de 2 blood strike si 3 frost strike. Obliterate si hallowing blast cand se procura. Str=ap si cam asta e baza in sokete. talente : 4:27:3
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow in TBC pe Echonet unde am ramas si pe WOTLK . Aveam un druid feral . Faceam mai mult pvp in TBC. In Wotlk am inceput sa fac raiduri si eram din ce in ce mai bun. Cunosteam scripturile si faceam bossi cu oameni cu gear mai varza decat pe freakz dar mai capabili. Aveam pe langa druid un Dk care incepuse sa ma atraga mult si am lasat druidul in favoarea lui. Am ajuns pe freakz pentru ca serverul ramanea fara playeri. Am zis sa incep cu ceva nou asa ca mi-am facut un mage. Primul lucru dupa ce am facut lvl 80 , am intrebat o alta tipa mage de spec si rotatie. Eu zic ca am ajuns un invatacel foarte bun , cu dmg done mereu in primii 5 din raiduri si cu 6.2k gs cand guildul s-a spart putin pentru a face LK pe 25 hc (fusese anuntul cu venirea Cataclysm-ului si noi nu puteam face LK pe 25 hc) . Odata cu venirea Cataclysm-ului am continuat cu mageul dar am ramas dezamagit de dps asa ca mi-am scos dk-ul de la naftalina. Am bagat ceva bani in el pentru gear (in mage am bagat mult timp farmand iteme) si am ajuns la un gear decent de 356 item lvl. Scot cam 18k dps pe dummy si sunt destul de multumit avand in vedere ca am head si manusi de tank cu sokete de dps si cu enchanturi de dps plsu reforge. Ca blood tank zic ca ma descurc binisor. 160k viata nebufat . Imi place ideea de a tanka dar nu am avut ocazia in raiduri pana acum. Stiu scriptul de la toti bossi actuali . Guildul meu s-a destramat odata cu decizia Gm-ilor de a se muta pe evolution. Am tot incercat sa gasesc un guild serios si nu prea am reusit.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Cel mai rezistent guild in care am fost a fost Revenge of the fallen. Motivul destramarii acestuia este mai sus. Am trecut prin guilduri gen Exiled sau The frozen order incercand sa dau de ceva mai bun dar erau multi si neorganizati.
12. Detalii PC***. Momentan am un pc destul de varza cu 2 gb ram si procesor cam mic de 1.8 dar urmeaza sa il schimb in decembrie pe un 2x core de 3.2 , 4 gb ram , 1gb video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Sper ca o sa imi fac noi "colegi" de wow cu care sa ma inteleg si cu care sa bat orice provocare pve pe care ne-o aduce Shokeru.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev intr-a 11a si am 17 ani. In timpul liber (pe care mi-l tot prelungesc - ) ascult multa muzica (rock/blues/jazz/clasic) stau in wow sau rezolv puzzle-uri Rubik si derivatii mai complicate. Mai cant si la chitara bass dar este doar un hobby momentan. Pot spune ca imi plac animalele foarte mult si cred ca o sa ajung veterinar intr-o zi (ma simt ca in clasa a 4a cand ne-au intrebat ce vrem sa facem la scoala - ) Obisnuiam sa citesc mult dar din pacate mi-am cam pierdut apetitul odata cu trecerea timpului si lipsa cartilor care sa ma atraga (sau poate ca nu le gasesc eu)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
screen shot nu pot da momentan pentru ca e destul de tarziu si nu imi mai stiu contul de imagesack. o sa vin cu o modificare. dau in jur de 18k doar cu ce am eu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 22-11-2011, 01:01:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Annubis - dai whisper in-game cand dai 20k+ dps la dummy pe 3 mil.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 22-11-2011, 10:09:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
@Lebenita - /w Qiu in joc pt dps test.

@darkfest - mai cresti dps-u si stam de vb.


Am incercat sa scot mai mult dps, try dupa try.... dar la gearul actual pot doar http://imageshack.us/photo/my-images/20/wowscrnshot112211095839.jpg/

Se poate imbunatati, si stiu de ce am nevoie, dar nu am avut posibilitati sa fac rost de ele.... ca de exemplu un head de la valiona, un relic pe valor, chest pe valor... etc



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 22-11-2011, 10:21:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Furyel wrote:
Catalepsia wrote:
@Lebenita - /w Qiu in joc pt dps test.

@darkfest - mai cresti dps-u si stam de vb.


Am incercat sa scot mai mult dps, try dupa try.... dar la gearul actual pot doar http://imageshack.us/photo/my-images/20/wowscrnshot112211095839.jpg/

Se poate imbunatati, si stiu de ce am nevoie, dar nu am avut posibilitati sa fac rost de ele.... ca de exemplu un head de la valiona, un relic pe valor, chest pe valor... etc


Gufy - GM Realness ? Daca da, te asteptam sa intri in HKP cu shamanul, nu cu offcharul -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 22-11-2011, 10:37:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Furyel wrote:
Catalepsia wrote:
@Lebenita - /w Qiu in joc pt dps test.

@darkfest - mai cresti dps-u si stam de vb.


Am incercat sa scot mai mult dps, try dupa try.... dar la gearul actual pot doar http://imageshack.us/photo/my-images/20/wowscrnshot112211095839.jpg/

Se poate imbunatati, si stiu de ce am nevoie, dar nu am avut posibilitati sa fac rost de ele.... ca de exemplu un head de la valiona, un relic pe valor, chest pe valor... etc


Gufy - GM Realness ? Daca da, te asteptam sa intri in HKP cu shamanul, nu cu offcharul -


nu sunt gm, tineam doar locu, am vazut ca aveati nevoie de dk frost - nu de shamy - cum vrei, eo joc pe ce e nevoie, toate charele care le am le cunosc foarte bine -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 22-11-2011, 12:44:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Denis
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Arad
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
3-4 ore. Dar imi pot aranja programu dupa raidurile voastre, deci nu o sa fie problema de timp -
4. Clasa:
Shamy troll
5. Main Spec/OFF spec:
resto Pve / Elemental PvP
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Gufy (sper sa apara itemele pve resto)
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/507/heal.png/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Imi place sa joc healer, si asta a fost clasa de heal care mi-a placut
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Spek:http://imageshack.us/photo/my-images/717/spekx.png/
Rotatie: In primul rand ne asiguram Mana Regen-ul (Water shield pe tine, si Manaspring totem sumonat),Earthliving Weapon Encheant, Earth Shieldu-l pus intodeauna pe playerul care i-a cel mai mult dmg ( de obicei pe tanci ), Raptide , 2x Healing Wawe sau Greater Healing Wawe( in functie de situatie, dak nu e nevoie de prea mult heal, folosim healing wawe, pt a economisi cat mai multa mana..) Greater Healing Wave( este recomandat doar pt playery cu low hp, datorita mastery-ului de la resto shamy, dak playerul e low da mai mult heal, si dak este folosit DUPA ce ati dat un unleash elements, ve-ti da cu 20% mai mult heal cu acel spel, deci dak targetul are cam 40% hp, ii veti da cam 80k heal) Healing surge se foloseste doar in cazuri critice, dak se poate DELOC.... ManaTide totem, este foarte important, pt tine, pt raid, pt cat mai mare mana regen, mana tide se foloseste cand ai in jur de 60%-75% mana, ca sa se mai poata folosi inca odata in acelasi encounter.
Importanta stats=> SPIRIT !! => Crit => Haste => Mastery (cel putin asa joc eo, consider ca dak am mai mult spirit imi permit sa folosesc healing surge si sa nu raman in pana de mana)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de pe tbc... insa prea putin, faceam doar pvp-uri pe atunci... apoi am venit pe wotlk pe serverul spidernet.. Dupa vreo 2-3 luni am venit pe freaks, si am gasit o guilda in care m-am stabilit, in care am ramas pana akum in cata.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Realness, a fost super ok(pe wotlk) raiduri frumoase, pvp-uri (cu uni) dar akum pe cata s-au lasat multi, si nu prea mai e activitate.... asa ca m-am decis sa caut in alta parte -
12. Detalii PC***.
Procesor : Intel Core i3 [email protected](4Cpus), 2~2.9GHz ( imi tine 4 wow-uri in window mode, si merge bine)
Memory : 4gb ram ddr3
Placa video : GeForce 9800GT
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pt ca e o guilda pve foarte buna si doresc sa particip si eo la raidurile sale -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt in clasa 12-a liceu-l sportiv -, nu lucrez... imi place sa joc baschet si sa inot -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Imi place sa ajut, sa lucrez in echipa -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 22-11-2011, 12:56:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O sa dam mai incolo un test intr-o heroica ceva , sa ajung acasa.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Razec

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-01-2012 21:33)
Joined: 10 May 2011
Posts: 6, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 87.6
Votes: 2

Post Posted: 22-11-2011, 13:04:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cezar
2. Varsta: 25
3. Localitate: Focsani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? ~ 6 h
4. Clasa: priest
5. Main Spec/OFF spec: Shadow/Holy
6. Link Armory*: Sunt de foarte putin timp pe svr nu am apucat sa adun prea mult. Caut sa ma alatur unei guilde pve pentru placerea raidurilor si noului content. Nu prea amce scrie pe aici ca va suna ca o lauda ieftina. Am jucat since Vanilla pe Evolva. Am venit de pe un svr unde experienta pve era la nivel maxim in comparatie cu ce se gaseste pe alte svr romanesti. Acolo am fost in guilde ca Outland Raiders ,Turma ,Legion Of Rubber Dukies. Top Horde Dps!!!
Cunoscut ca Razec aka Boucuputeri - ask around about me


7. Screenshot cu Interfata**: Classified
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Cataclism.....ce altceva poti juca....
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Care vrea sa stie best shadow gameplay /w me



10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
12. Detalii PC***.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 22-11-2011, 13:08:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Razec


Eu(catalepsia) am fost cu fratimiu (stonky) in outland raiders pe vremuri. Nu cred ca Anhel te-a invatat sa fii arogant. Asa ca refa aplicatia si da informatiile cerute , fara classified sau whisper in-game suffering. Tu trebuie sa ne convingi ca meriti sa fii cu noi in guild, nu trebuie sa intrebam noi pe server de tine ca sa aflam cat de ALMIGHTY esti. Asta daca vrei sa intri aici, daca nu sunt o multime de guilde bune pe server carora te poti alatura.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 12-05-2024, 00:43:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x