User
Pass
2FA
 
 

Recruitments
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message48657
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 16-11-2011, 20:24:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lettheflamesbegin1802 wrote:
Nickname:Ozgiliath
Rasa / Clasa:Night Elf/Warrior
Main spec(PvE):Fury
Off spec(PvE):Tank pe viitor(din pacate nu am un gear atat de bun pe Protection)
Itemlevel (not average):359 Item LvL
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Ozgiliath
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Wanted Assassins(In urma unui conflict cu cativa membrii ai guildei am ales sa plec,fiecare cu treburile sale...nu vreau sa dau prea multe detalii fiindca nu discut pe nimeni...multumesc pentru intelegere)
De ce alegi HUGE?:Nu sunt fanul linguselilor motiv pentru care:sunt cateva guilde pe server...Huge pare o alegere buna pentru mine.Doresc o guilda care sa fac raiduri in mod regulat,sigur ca vorbim despre cele disponibile.O guilda cu o comunitate sociabila "cat-de-cat".
Ai prieteni in HUGE(nickname)?Nu nu am
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Ma numesc Flavius,sunt din Arad,lucrez la un full-time job,sunt politicos si diplomat atata timp cat mi se permite lucrul asta.Daca sunt jignit fie subliminal sau intr-un mod direct voi raspunde ca atare.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:6/7 ore aprox.Lucrez pe 3 schimburi deci totul depinde pe ce schimb sunt.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Venind si participand la raiduri,guild events,farm events,guild level events,sunt disponibil sa ajut pe oricine atata timp cat repet:sunt respectat.
Veti observa ca in gearul meu sunt cateva bucati PvP,consider ca scot un dps mult mai mare cu bucatile respective decat cu gearul albastru de la AH.
Multumesc anticipat!

accepted /w ingame Durs.[mentioneaza ca ai fost acceptat pe forum]


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
raduhara
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 05-04-2012 14:24)
Joined: 17 Oct 2011
Posts: 43, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 59.2
Votes: 2

 
Post Posted: 21-11-2011, 12:23:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: mamoth
Rasa / Clasa: mage / human
Main spec(PvE): Arcane
Off spec(PvE): - (foloesc doar arcane fiindca scot foarte bine dps)
Itemlevel (not average): 362
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Mamoth (aici arata setul PVP,insa puteti sa-mi dati whisper in game sa va arat eu setul pve 0
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Wanted Asassin.Am plecat deoarece se dadea vina pe mine pentru ce faceau altii.
De ce alegi HUGE?: Fiindca imi place guilda si caut oameni cu care sa vorbesc.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Momentan nu,insa sper sa-mi fac.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Pai,am 14 ani sunt din Buzau si sunt destul de prietenos(zic eu).Nu ma enervez repede si imi plac discutiile.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Pai dimineata 8-12 si seara 7-12
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Pai scot foarte bine dps si sper ca putem face progres pve impreuna.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gabyss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2019 07:54)
Joined: 26 Apr 2010
Posts: 446, Topics: 264
Location: nu am casa

Reputation: 193.8
Votes: 26

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  gabygaby335 
Post Posted: 26-11-2011, 20:03:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

raduhara wrote:
Nickname: mamoth
Rasa / Clasa: mage / human
Main spec(PvE): Arcane
Off spec(PvE): - (foloesc doar arcane fiindca scot foarte bine dps)
Itemlevel (not average): 362
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Mamoth (aici arata setul PVP,insa puteti sa-mi dati whisper in game sa va arat eu setul pve 0
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Wanted Asassin.Am plecat deoarece se dadea vina pe mine pentru ce faceau altii.
De ce alegi HUGE?: Fiindca imi place guilda si caut oameni cu care sa vorbesc.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Momentan nu,insa sper sa-mi fac.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Pai,am 14 ani sunt din Buzau si sunt destul de prietenos(zic eu).Nu ma enervez repede si imi plac discutiile.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Pai dimineata 8-12 si seara 7-12
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Pai scot foarte bine dps si sper ca putem face progres pve impreuna.


accepted /w ingame Durs,khaz[mentioneaza ca ai fost acceptat pe forum]



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexsk888

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-03-2018 16:09)
Joined: 23 Jan 2011
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 92.2
Votes: 3

 
Post Posted: 01-12-2011, 23:33:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs wrote:
Recrutarile sunt deschise tuturor claselor.

Cerintele pentru a putea fi acceptat in guilda:

    -Vocabular adecvat;
    -Experienta Wow-ing, minim 2 ani (asta presupune ca ati jucat si WoTLK destul de mult timp);
    -De vazut si de aplicat
    Regulile guildei;
    -Raspunsuri cat mai elaborate (nu aruncate pe forum in bataie de joc sau lipsa de imaginatie);
    -Minim 350 Ilevel main spec;


Cerere pentru recrutare:

Quote:
Nickname:Dudy
Rasa / Clasa:Drenai /Warrior
Main spec(PvE): DPS FURY
Off spec(PvE):TaNK
Itemlevel (not average):355
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Dudy
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Urzeala Tronurilor
De ce alegi HUGE?:Doarece doresc sa fac instante
Ai prieteni in HUGE(nickname)?:Nu
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:In functie de Liceu cel mai mult Vineri, Sambata si Duminica
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:


* Daca gearul este PvP, cererea va fi automat respinsa;Caracterul meu are duar un item PvP deoarece nu am alt ceva sa pun in locul acelui item
** Detalii amanuntite;


Atentie! Raspunde-ti la absolut toate intrebarile, in caz contrar cererea dumneavoastra va fi respinsa.

[ update pe parcurs ]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 02-12-2011, 00:25:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu imi dai mie quote si editezi in postul meu, ori respecti ca oricare alt player ori nu.
respins


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Cr37zu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-08-2013 09:09)
Joined: 27 Aug 2011
Posts: 25, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 49.5
Votes: 2

 
Post Posted: 02-12-2011, 23:07:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Doomkin
Rasa / Clasa: Nelf/Druid
Main spec(PvE): Balance
Off spec(PvE): Resto
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Doomkin
Guilda precedenta(si motivul plecarii): HARDCORE-Disband
De ce alegi HUGE?: O guilda care pune punctul p I
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Ohohoooo:Jag,Krummy,Khaz, etc.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: wow exp 6 ani:-? in rest...vreau sa fiu "descoperit"=)
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Cam in orice zi....mici exceptii
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Un dps dps imba,un healer exceptional. Ce pot sa zic...Ajut si eu cum pot xD

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
krummy

[King Of Hell]



Status: Offline
(since 16-03-2020 17:30)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 628, Topics: 39
Location: Twisting Nether

Reputation: -97.8
Votes: 24

   
Post Posted: 03-12-2011, 01:02:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cr37zu wrote:
Nickname: Doomkin
Rasa / Clasa: Nelf/Druid
Main spec(PvE): Balance
Off spec(PvE): Resto
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Doomkin
Guilda precedenta(si motivul plecarii): HARDCORE-Disband
De ce alegi HUGE?: O guilda care pune punctul p I
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Ohohoooo:Jag,Krummy,Khaz, etc.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: wow exp 6 ani:-? in rest...vreau sa fiu "descoperit"=)
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Cam in orice zi....mici exceptii
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Un dps dps imba,un healer exceptional. Ce pot sa zic...Ajut si eu cum pot xD

Momentul mult asteptat : Du-te ba Du-te baaaa
L.E. : iti faci heal main spec , /w me ingame .


All I need is a Gun with NO Bullets , some BULLETS and a *** ROCK CD.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
gabyss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2019 07:54)
Joined: 26 Apr 2010
Posts: 446, Topics: 264
Location: nu am casa

Reputation: 193.8
Votes: 26

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  gabygaby335 
Post Posted: 03-12-2011, 01:07:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cr37zu wrote:
Nickname: Doomkin
Rasa / Clasa: Nelf/Druid
Main spec(PvE): Balance
Off spec(PvE): Resto
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Doomkin
Guilda precedenta(si motivul plecarii): HARDCORE-Disband
De ce alegi HUGE?: O guilda care pune punctul p I
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Ohohoooo:Jag,Krummy,Khaz, etc.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: wow exp 6 ani:-? in rest...vreau sa fiu "descoperit"=)
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Cam in orice zi....mici exceptii
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Un dps dps imba,un healer exceptional. Ce pot sa zic...Ajut si eu cum pot xD


accepted /w ingame Durs,khaz[mentioneaza ca ai fost acceptat pe forum]



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 03-12-2011, 10:48:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Durs wrote:
Recrutarile sunt deschise in special Healerilor.

Updated


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Crain

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-01-2012 18:30)
Joined: 31 Oct 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 17-01-2012, 14:28:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname:Duduletz
Rasa / Clasa:Worgen Druid
Main spec(PvE):Feral
Off spec(PvE):Balance
Itemlevel (not average):355
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Duduletz
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Back To Rule.Comportament neadecvat din partea Gm-ului si am fost dat afara fiindca mi-a picat netu odata la raid.
De ce alegi HUGE?:Am vazut oameni seriosi care au bun simt si care sunt dornici de PVE
Ai prieteni in HUGE(nickname)?:Nu dar daca sunt acceptat cu siguranta o sa imi fac.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Sunt un baiat de 16 ani de treaba dispus sa ajut cu placere membrii guildei, joc WOW de aproximativ 2 ani
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:5-6 ore pe zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Vreau sa ajut guilda cu tot ce pot mai ales la PVE am experienta in raidurile de Cataclysm ajut membrii guildei cu ce pot si raspund cu placere la orice intrebare mi se pune.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 17-01-2012, 15:28:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Crain wrote:
Nickname:Duduletz
Rasa / Clasa:Worgen Druid
Main spec(PvE):Feral
Off spec(PvE):Balance
Itemlevel (not average):355
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Duduletz
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Back To Rule.Comportament neadecvat din partea Gm-ului si am fost dat afara fiindca mi-a picat netu odata la raid.
De ce alegi HUGE?:Am vazut oameni seriosi care au bun simt si care sunt dornici de PVE
Ai prieteni in HUGE(nickname)?:Nu dar daca sunt acceptat cu siguranta o sa imi fac.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:Sunt un baiat de 16 ani de treaba dispus sa ajut cu placere membrii guildei, joc WOW de aproximativ 2 ani
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:5-6 ore pe zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Vreau sa ajut guilda cu tot ce pot mai ales la PVE am experienta in raidurile de Cataclysm ajut membrii guildei cu ce pot si raspund cu placere la orice intrebare mi se pune.

Accepted, contacteaza un secund gm sau un organizer din guilda, mentioneaza ca ai fost acceptat pe forum.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andorius

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2013 13:46)
Joined: 05 Mar 2011
Posts: 23, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 70.9
Votes: 2

 
Post Posted: 22-01-2012, 18:46:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Ando (Char Name: Axe)
Rasa / Clasa: Priest / Gnome
Main spec(PvE): Shadow
Off spec(PvE): holy / discipline
Itemlevel (not average): 359
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Axe
Guilda precedenta(si motivul plecarii): in WOTLK : Enigma, Gravity, Premonition, CATA: Premonition, Focus ,lipsa de raiduri, dorinta de a progresa
De ce alegi HUGE?: va stiu de pe wotlk de cand inca erati pe genesis, sunteti profesionisti si respectati lumea.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? nu am dar sper sa imi fac
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: lucrez full time, la o firma de IT.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: de obicei intru zilnic pe la ora 17:30 pana pe la 12 se poate intampla cateodata in functie de proiectul decare ma ocup sa nu pot intra anumite perioade din cauza k termin munca la 10 seara,dar atunci intru in weekend.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sunt farmer ador farm events, stiu scripturile. dau dps bun, am bun simt si respect.

Edit dat pentru a mentiona ca am pe offchare daca considerati ca e necesar, mining, Blacksmithing, jewelcrafting, herbalism, Alchemy, Inscriptionism, Enchanting si acum cresc tailoring.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 22-01-2012, 19:08:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

andorius wrote:
Nickname: Ando (Char Name: Axe)
Rasa / Clasa: Priest / Gnome
Main spec(PvE): Shadow
Off spec(PvE): holy / discipline
Itemlevel (not average): 359
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Axe
Guilda precedenta(si motivul plecarii): in WOTLK : Enigma, Gravity, Premonition, CATA: Premonition, Focus ,lipsa de raiduri, dorinta de a progresa
De ce alegi HUGE?: va stiu de pe wotlk de cand inca erati pe genesis, sunteti profesionisti si respectati lumea.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? nu am dar sper sa imi fac
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: lucrez full time, la o firma de IT.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: de obicei intru zilnic pe la ora 17:30 pana pe la 12 se poate intampla cateodata in functie de proiectul decare ma ocup sa nu pot intra anumite perioade din cauza k termin munca la 10 seara,dar atunci intru in weekend.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: sunt farmer ador farm events, stiu scripturile. dau dps bun, am bun simt si respect.

Edit dat pentru a mentiona ca am pe offchare daca considerati ca e necesar, mining, Blacksmithing, jewelcrafting, herbalism, Alchemy, Inscriptionism, Enchanting si acum cresc tailoring.

Accepted,mentioneaza(ingame) ca ai fost acceptat pe forum


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
rroggue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2014 15:16)
Joined: 24 Jan 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 24-01-2012, 19:24:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Zed
Rasa / Clasa: night elf/rogue
Main spec(PvE): combat
Off spec(PvE): subtlety
Itemlevel (not average): 357
*Armory: Zed
Guilda precedenta(si motivul plecarii): sublime (un comportament neadecvat,si prea nesimtiti)
De ce alegi HUGE?: deoarece este o guilda model pe acest server si este guilda capabila de orice raid
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Morty
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: joc de le burning crusade,si joc de 3 ani,rogue si druidu cunosc foarte bine
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 4-5 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:sa fim pe primul loc la orice,si voi ajuta in guild cu orice e nevoie

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 24-01-2012, 19:27:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rroggue wrote:
Nickname: Zed
Rasa / Clasa: night elf/rogue
Main spec(PvE): combat
Off spec(PvE): subtlety
Itemlevel (not average): 357
*Armory: Zed
Guilda precedenta(si motivul plecarii): sublime (un comportament neadecvat,si prea nesimtiti)
De ce alegi HUGE?: deoarece este o guilda model pe acest server si este guilda capabila de orice raid
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Morty
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: joc de le burning crusade,si joc de 3 ani,rogue si druidu cunosc foarte bine
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 4-5 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:sa fim pe primul loc la orice,si voi ajuta in guild cu orice e nevoie

if you know the pro, then youre with us -
Accepted ,mentioneaza ca ai fost acceptat pe forum.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 17-06-2024, 20:41:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x