User
Pass
2FA
 
 

Recruitments
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message48842
cacabacea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-04-2012 21:23)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

 
Post Posted: 02-03-2012, 20:54:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: cacabacea
Rasa / Clasa: mage
Main spec(PvE): arcane
Off spec(PvE): fire
Itemlevel (not average): 359
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Cacabacea
Guilda precedenta(si motivul plecarii): insert a guild name, nu se fac raiduri iar cand se fac itemele sunt deja rezervate
De ce alegi HUGE?: guilda mare cu experienta
Ai prieteni in HUGE(nickname)?
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: fidel impatimit al jocului
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: joc cam 5 ore pe zi in weekend mai mult
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: forumuri si amici care joaca

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wolf16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2012 07:18)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 6, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 02-03-2012, 22:32:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Ivoo
Rasa / Clasa: Human/Rogue
Main spec(PvE): Combat
Off spec(PvE): -
Itemlevel (not average): 357ilvl
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Ivoo
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Am fost in 1 guilda si nu prea am vazut sa stie scriptu iei fac try pt bwd10hc si nam chef sa fac numa 10hc
De ce alegi HUGE?: Am citit drespre voi pe forum si mia placut progresiile
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu. Sunt nou pe freakz..
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Am rabdare,incredere si nimic altceva joc wow de 5ani
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Dimineata intru de la 10-13 seara de la 8-12 1 stau in joc nu fac altceva...
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Prima data cu Dps ...dupa depinde cum evoluez ...
Durs daca ceva este ineregula supenemi ca ai spus doar de ore si ai zis cai pe juma incompleta



Last edited by wolf16 on 03-03-2012, 09:52:06; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 02-03-2012, 23:33:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cacabacea wrote:
Nickname: cacabacea
Rasa / Clasa: mage
Main spec(PvE): arcane
Off spec(PvE): fire
Itemlevel (not average): 359
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Cacabacea
Guilda precedenta(si motivul plecarii): insert a guild name, nu se fac raiduri iar cand se fac itemele sunt deja rezervate
De ce alegi HUGE?: guilda mare cu experienta
Ai prieteni in HUGE(nickname)?
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: fidel impatimit al jocului
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: joc cam 5 ore pe zi in weekend mai mult
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: forumuri si amici care joaca

aceasta cerere nu e nici pe jumatate completata...try again.

Posturi unite automat, 02-03-2012, 23:33:36

wolf16 wrote:
Nickname: Ivoo
Rasa / Clasa: Human/Rogue
Main spec(PvE): Combat
Off spec(PvE): -
Itemlevel (not average): 357ilvl
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Ivoo
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Am fost in 1 guilda si nu prea am vazut sa stie scriptu iei fac try pt bwd10hc si nam chef sa fac numa 10hc
De ce alegi HUGE?: Am citit drespre voi pe forum si mia placut progresiile
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu. Sunt nou pe freakz..
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt deschis ...am jucat pe molten pe wotlk pana acuma dar e buguit cata in pve...
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 12h maxim(dim -seara )
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Prima data cu Dps ...dupa depinde cum evoluez ...

aceasta cerere nu e nici pe jumatate completata...try again. (12 really?) no shit, cand spui maxim, pot fi si 2 minute ingame...


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sovancristian

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-05-2012 14:33)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Azerbaijan

Reputation: 47.2
Votes: 2

Post Posted: 03-03-2012, 15:14:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Arson
Rasa / Clasa: Druid
Main spec(PvE): Feral
Off spec(PvE): Resto
Itemlevel (not average): 359
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Arson
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Focus. As vrea sa ma mut deoarece toti din guilda au plecat in alta guilda si acum nu mai fac nici un raid
De ce alegi HUGE?: Pentru ca mi se pare unul dintre guild-urile de top de pe evolution si as vrea sa invat de la cei mai buni. Inca nu stiu sa joc la perfectie clasa mea dar cred ca ma pricep destul de bine si sunt deschis la sugesti si sfaturi.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt o persoana de incredere, care poate intra la cam toate raid-urile anuntate. Sunt rabdator si nu ma enervez. Respect pe cei mai buni decat mine si daca mi se reproseaza ceva incerc sa rezolv acea problema pe care o am.Joc Wow din anul 2006(6 ani) pana acum un an nu am jucat atat de profesionist dar tot stiu unele lucruri din versiunile precedente
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: In fiecare zi 15:30-17:00 si apoi pot sa imi fac timp pentru raid-uri.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Prin performanta. Voi da tot ce pot in raid-uri astfel incat sa ajut guild-a sa ajunga in top.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 03-03-2012, 15:36:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sovancristian wrote:
Nickname: Arson
Rasa / Clasa: Druid
Main spec(PvE): Feral
Off spec(PvE): Resto
Itemlevel (not average): 359
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Arson
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Focus. As vrea sa ma mut deoarece toti din guilda au plecat in alta guilda si acum nu mai fac nici un raid
De ce alegi HUGE?: Pentru ca mi se pare unul dintre guild-urile de top de pe evolution si as vrea sa invat de la cei mai buni. Inca nu stiu sa joc la perfectie clasa mea dar cred ca ma pricep destul de bine si sunt deschis la sugesti si sfaturi.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt o persoana de incredere, care poate intra la cam toate raid-urile anuntate. Sunt rabdator si nu ma enervez. Respect pe cei mai buni decat mine si daca mi se reproseaza ceva incerc sa rezolv acea problema pe care o am.Joc Wow din anul 2006(6 ani) pana acum un an nu am jucat atat de profesionist dar tot stiu unele lucruri din versiunile precedente
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: In fiecare zi 15:30-17:00 si apoi pot sa imi fac timp pentru raid-uri.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:Prin performanta. Voi da tot ce pot in raid-uri astfel incat sa ajut guild-a sa ajunga in top.

revino cu un recount la aproximativ 3 mil. damage done


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sniff

[Account disabled]



Status: Offline
(since 28-03-2012 10:03)
Joined: 04 Feb 2012
Posts: 233, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: -16.1
Votes: 11

 
Post Posted: 03-03-2012, 15:36:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wolf16 wrote:
Nickname: Ivoo
Rasa / Clasa: Human/Rogue
Main spec(PvE): Combat
Off spec(PvE): -
Itemlevel (not average): 357ilvl
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Ivoo
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Am fost in 1 guilda si nu prea am vazut sa stie scriptu iei fac try pt bwd10hc si nam chef sa fac numa 10hc
De ce alegi HUGE?: Am citit drespre voi pe forum si mia placut progresiile
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu. Sunt nou pe freakz..
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Am rabdare,incredere si nimic altceva joc wow de 5ani
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Dimineata intru de la 10-13 seara de la 8-12 1 stau in joc nu fac altceva...
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Prima data cu Dps ...dupa depinde cum evoluez ...
Durs daca ceva este ineregula supenemi ca ai spus doar de ore si ai zis cai pe juma incompleta


Imi cer scuze la Durs ca ma bag, dar....mai invata limba romana baiete. Noua ne plac moldovenii -.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wolf16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2012 07:18)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 6, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 03-03-2012, 17:43:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu cred ca am scris ceva gresit din cate vad eu ....Sunt moldovean si ce ai vrea sa ma omor ... imi cer scuze daca am gresit cu ceva
Durs Am editat ala si tiam pus orele exacte cand intru .O sa ma prezint la raiduri cand o sa fie nev de mn bineinteles.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 03-03-2012, 18:07:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wolf16 wrote:
Nu cred ca am scris ceva gresit din cate vad eu ....Sunt moldovean si ce ai vrea sa ma omor ... imi cer scuze daca am gresit cu ceva
Durs Am editat ala si tiam pus orele exacte cand intru .O sa ma prezint la raiduri cand o sa fie nev de mn bineinteles.

vreau doar un recount cu damage done...dupa cum ti-am spus, stiu ca ai gresit la ora
edit: SNIFF nu e treaba ta aici, ai ceva nelamuriri? go la Discuss topic


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wolf16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2012 07:18)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 6, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 03-03-2012, 18:46:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

IMG: http://img31.imageshack.us/img31/7282/wowscrnshot030312185509.jpg
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 03-03-2012, 18:53:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wolf16 wrote:

e foarte putin,
Rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wolf16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2012 07:18)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 6, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 03-03-2012, 19:08:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

stiu ma bag acu assa si revin cu ss imd mio zis cnv ca e slab combat la dps
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
amercy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2012 16:16)
Joined: 04 Mar 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 04-03-2012, 17:33:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Amercy
Rasa / Clasa: Human/Warrior
Main spec(PvE): Protection
Off spec(PvE): Dps(nu stiu bn)dar invat
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Amercy
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Nu am jucat de foarte mult timp. si nu mai tin minte
De ce alegi HUGE?: Am auzit ca sunteti la putere in pve.si vreau sa invat de la cei mai buni.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Pe tine de cunosc durs din pvp ...cam atata
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Parerea mea este ca sunt de treaba.am rabdare.si Sunt de incredere ,nu prea ma enervez la un joc:P
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: O sa intru tot timpu cand sunt programate raidurile intru cate 5-6h pe zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Cu tancatu..Bine prima data o sa tanchez 10n/hc si maxim 25n pana ma invat bine
Recount heal/damage done (intr-un raid)= ---

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 04-03-2012, 18:06:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

amercy wrote:
Nickname: Amercy
Rasa / Clasa: Human/Warrior
Main spec(PvE): Protection
Off spec(PvE): Dps(nu stiu bn)dar invat
Itemlevel (not average): 360
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Amercy
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Nu am jucat de foarte mult timp. si nu mai tin minte
De ce alegi HUGE?: Am auzit ca sunteti la putere in pve.si vreau sa invat de la cei mai buni.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Pe tine de cunosc durs din pvp ...cam atata
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Parerea mea este ca sunt de treaba.am rabdare.si Sunt de incredere ,nu prea ma enervez la un joc:P
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: O sa intru tot timpu cand sunt programate raidurile intru cate 5-6h pe zi
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Cu tancatu..Bine prima data o sa tanchez 10n/hc si maxim 25n pana ma invat bine
Recount heal/damage done (intr-un raid)= ---

avem nevoie de tanci care stiu absolut tot despre clasa lor. imi pare rau
Rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
amercy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-03-2012 16:16)
Joined: 04 Mar 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 04-03-2012, 18:17:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ok ms oricum
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wolf16

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2012 07:18)
Joined: 02 Mar 2012
Posts: 6, Topics: None
Location: United Kingdom

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 04-03-2012, 20:28:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Ivoo
Rasa / Clasa: Human/Rogue
Main spec(PvE): Combat
Off spec(PvE): Assasination
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Ivoo
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Sunt in back to rule.Vreau sa plec neaparat Nu sunt in stare decat de 10man:|.Numi place
De ce alegi HUGE?: Aleg huge pt ca aici vad oameni seriosi si nu panarame . Imi place de cand vati combinat cu focus ..Eu tot intreb de unu altu is buni astia din huge ... Si toti miai zis ca e buna guilda si de cand vati combinat aveti progres pve fantanstic
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu prea.Dar imi fac:D
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt de incredere .O sa ma descoperiti in timp
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: Cand sunt programate raidurile sunt online si cu asta am spus tot sa zic asha 6-7h
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Depinde cum evoluez...
Recount heal/damage done (intr-un raid)

IMG: http://img860.imageshack.us/img860/387/ivodps.png

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 05-07-2024, 23:31:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x