User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message488089
ikkaa

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-05-2018 17:00)
Joined: 22 Dec 2011
Posts: 62, Topics: 14
Location: Romania

Reputation: 205.1
Votes: 12

 
Post Posted: 13-03-2012, 00:48:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Silviu

2. Varsta:21

3. Localitate:Galati

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 5-6 ore/zi; 30-40 ore/saptamana

4. Clasa:Shaman

5. Main Spec/OFF spec:Resto/Enha

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ykka

7. Screenshot cu Interfata**: http://i44.tinypic.com/autto0.jpg

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Joc resto de cand am inceput world of warcraft...imi place foarte mult sa dau heal...

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Despre talente ce sa spun...nu sunt ca alte clase sa joace pe mai multe stiluri.Ca rotatie folosesc Healing Surge,Riptide,Greater Healing Wave(Chain Heal), Healing Raid,dar cel mai des folosesc Healing Surge.Ca Gem-uri folosesc Intelect si spirit deoarece am nevoie de mana regen pentru a heala mai usor si cu o siguranta mai buna.Stats Spirit 2500-2600, Mastery 15%, Haste 10%

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de pe TBC pe unele servere private.Nu stiam prea multe despre iteme si nu ma descurcam.Incet incet mi-am facut prieteni in-game si am inceput sa intreb despre joc.Cam atat despre TBC.
WOTLK am inceput tot pe servere private,imi placea foarte mult sa fac questuri si imi cresteam multe charactere... .Despre Instante,Raiduri BG-uri nu pot sa spun prea multe ca nu era pasionat de ele.Spre final cand aparuse Cataclysm auzisem si eu de raiduri si Bosi,iar atunci am inceput sa particip.Gear-ul meu fiind slab nu aveam intrare la toate instantele asa ca ma multumeam si cu un dungeon.M-am lasat de WoW pentru o perioada de timp,si m-am apucat iar inainte de trecerea la Cataclysm.
Despre Cataclysm ce sa zic...o versiuna foarte reusita.O joc de cand s-a instaurat pe Freakz si joc cu mare placere.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Wanted Assassin-nu puteam face nici un raid heroic, ma saturasem numai de normale

12. Detalii PC***. AMD Athlon(tm) 64 Procesor 3500+ 2,21 Ghz , 1GB Ram

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunteti Cea mai buna guilda pve si as dori sa ma alatur guildei...

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Am absolvit 1 an la Facultatea De Mecanica,iar din anul 2 nu mai eram atras de facultate,asa ca am renuntat.Nu muncesc.In timpul liber merg la ping-pong, biliard, fotbal, la o bere cu prietenii.Hobby-uri Muzica(cant la orga)

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu am nimic de mentionat

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



Last edited by ikkaa on 13-03-2012, 00:52:23; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
robbie222

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2012 16:25)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 13-03-2012, 00:50:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eram sigur ca veti sterge -))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 13-03-2012, 01:02:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ykka, am analizat aplicatia, si nu e tocmai ce cautam.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 13-03-2012, 09:31:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Robbie - eu ti-am raspuns in joc, tu mi-ai facut aplicatie pentru hunter. Nu mai stresa lumea din HKP aiurea, ca mi se pare ca ai 16 ani si nu iti mai plateste mamica contul pe blizzard. Toata lumea se plange ca le dai mesaje peste mesaje in joc. Eu sunt GM in caz ca ai avut curiozitatea sa te uiti, si eu hotarasc cine intra in guilda si cine nu. Iar tu domnule, nu esti potrivit pentru aceasta guilda, xavi ? Spor la joc. Si cum deciziile nu se comenteaza, daca dai reply, iei report.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
robbie222

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-05-2012 16:25)
Joined: 11 Mar 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 13-03-2012, 14:30:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Robbie - eu ti-am raspuns in joc, tu mi-ai facut aplicatie pentru hunter. Nu mai stresa lumea din HKP aiurea, ca mi se pare ca ai 16 ani si nu iti mai plateste mamica contul pe blizzard. Toata lumea se plange ca le dai mesaje peste mesaje in joc. Eu sunt GM in caz ca ai avut curiozitatea sa te uiti, si eu hotarasc cine intra in guilda si cine nu. Iar tu domnule, nu esti potrivit pentru aceasta guilda, xavi ? Spor la joc. Si cum deciziile nu se comenteaza, daca dai reply, iei report.

Ti-ai facut curaj in sf sa raspunzi ? Dupa ce ai sters posturile care te faceau de ras.....sa iti fac o harta poate macar acum dupa atata timp intelegi ca hunterul l-am pus acolo doar ca sa nu fie goala aplicatia ....ti-am si evidentiat inca intr-un post ca ori esti orb , ori nu stii sa citesti si tu nici macar n-ai avut bunul simt sa raspunzi.
A fost ultimul reply ...sper undeva acolo in capushorul tau sa-ti dai seama ca suferi rau ...si sa revii cu picioarele pe pamant.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zabalos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-07-2014 16:29)
Joined: 16 Feb 2012
Posts: 190, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 95.8
Votes: 6

 
Post Posted: 13-03-2012, 16:12:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alin
2. Varsta:21

3. Localitate:constanta

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? 8 ore/zi; 60 ore/saptamana

4. Clasa:dk
5. Main Spec/OFF spec:frost/blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zabalos
7. Screenshot cu Interfata**:http://www.picz.ro/show-image.php?id=f7d53dddb5a6f4a2999ffc30e505c175
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place sa dau DPS
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
tanlentele eu zic ca sunt ok asa cum le am puse pt max dps skillu conteza
hit8% expertise 26% haste 1307 ar fii ok si se joaca la full strenght
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
pe freakz am inceput de pe wowtlk , am batut lich king pe 10 n si 25 toc toate dificultatile rs toate ..
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Wanted Assassin-nu puteam face nici un raid heroic, ma saturasem numai de normale

12. Detalii PC***. intel(tm) 32 Procesor 3000Ghz dual core , 2GB Ram

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunteti Cea mai buna guilda pve si as dori sa ma alatur guildei...

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez , program forte lejer ma 3 sunt acasa in timul liber imi place sa joc wow
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Nu am nimic de mentionat

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - sincer numai am screen shot pt ca am dat format si nici nu mai gasesc recontu sa mearga (il avem de la un prieten) 20 k dps dau accept test la dummy

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 13-03-2012, 22:09:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

robbie222 wrote:
Catalepsia wrote:
Robbie - eu ti-am raspuns in joc, tu mi-ai facut aplicatie pentru hunter. Nu mai stresa lumea din HKP aiurea, ca mi se pare ca ai 16 ani si nu iti mai plateste mamica contul pe blizzard. Toata lumea se plange ca le dai mesaje peste mesaje in joc. Eu sunt GM in caz ca ai avut curiozitatea sa te uiti, si eu hotarasc cine intra in guilda si cine nu. Iar tu domnule, nu esti potrivit pentru aceasta guilda, xavi ? Spor la joc. Si cum deciziile nu se comenteaza, daca dai reply, iei report.

Ti-ai facut curaj in sf sa raspunzi ? Dupa ce ai sters posturile care te faceau de ras.....sa iti fac o harta poate macar acum dupa atata timp intelegi ca hunterul l-am pus acolo doar ca sa nu fie goala aplicatia ....ti-am si evidentiat inca intr-un post ca ori esti orb , ori nu stii sa citesti si tu nici macar n-ai avut bunul simt sa raspunzi.
A fost ultimul reply ...sper undeva acolo in capushorul tau sa-ti dai seama ca suferi rau ...si sa revii cu picioarele pe pamant.



Poti sa citesti asta, pe silabe? -> NU IMI PASA! Ai report.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 14-03-2012, 00:42:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Zabalos - Nu avem nevoie de DK.

Posturi unite automat, 14-03-2012, 00:42:12

Recrutam:

1 Paladin Tank cu offspec DPS
1 Rogue
1 Shaman



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
nist

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2016 14:22)
Joined: 25 Apr 2010
Posts: 15, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 190.3
Votes: 6

 
Post Posted: 14-03-2012, 16:52:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Paul

2. Varsta: 18

3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
In timpul saptamanii 4-5 ore. In weekend mai mult.

4. Clasa: Rogue

5. Main Spec/OFF spec:
Assassination/combat

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Nist
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/826/wowscrnshot031412161012.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Momentan joc assasination pentru ca mi se pare ca scot ceva mai mult damage decat pe combat.


9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Rotatia:Stealth > Garrote > Slice and Dice > Mut. > Envenom > mut pana la 4-5 cp > Rupture
Vanish la cd pt overkill si de preferat a se folosi vendeta cand avem buful de overkill+1 trinket de burst pentru a maximiza bonus damage de la vendeta.
Acest spec se bazeaza pe poison damage, deci dupa agility si spell hit, mastery este urmatorul stat pe care trebuie sa ne axam deoarece mareste poison damage.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc WOW inca de pe TBC mai exact joc cam de vreo 4 ani. Experienta in raiduri pe tbc: Illidan down si SWP pana la felmyst. Pe wotlk am inceput sa joc pe freakz. Experienta in raiduri:LK pe 10n down. Cam astea ar fi raidurile mai importante de pe TBC si WOTLK. Pe cataclysm nu am reusit sa fac omnotron pe nicio dificultate( nici nu am avut o guilda care sa fie in stare)

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in realness inca de pe wotlk pana pe cataclysm cand mare parte din jucatori au luat o pauza de wow si guilda s-a destramat.

12. Detalii PC***.
procesor de 2.4 GHz, 2gb de ram, placa de 512. in vara voi achizitiona un pc nou.
Conexiune internet prin modem UPC.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
HKP este cea mai buna guilda la momentul actual si stiu ca pentru a ramane in guilda trebuie sa iti dai interesul si sa fi ff bun in clasa cu care joci,iar acest lucru testeaza potentialul fiecarui jucator. Pe langa asta cunosc si ceva lume in hkp cu care am fost impreuna in alte guilde.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/photo/my-images/51/wowscrnshot031412170501.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 14-03-2012, 17:15:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Nist - E mic dps-ul de pe recount, ar trebui un 18k+.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciprianclipea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 22:17)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 77.3
Votes: 9

 
Post Posted: 15-03-2012, 14:15:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1



Enhacement Shaman PVP Cataclysm Guide


Last edited by ciprianclipea on 18-03-2012, 15:37:39; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciprianclipea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 22:17)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 77.3
Votes: 9

 
Post Posted: 15-03-2012, 15:55:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

2



Enhacement Shaman PVP Cataclysm Guide


Last edited by ciprianclipea on 18-03-2012, 15:38:04; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-03-2012, 17:43:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Ciprian - Inclin sa zic nu, pentru ca nu stii sa-ti joci offspecul , iar noi avem nevoie de oameni care pot face asta, pentru a ne conferi flexibilitate. O sa vorbesc cu Killars si iti dau un raspuns concret pe seara.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciprianclipea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 22:17)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 77.3
Votes: 9

 
Post Posted: 15-03-2012, 18:36:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
@Ciprian - Inclin sa zic nu, pentru ca nu stii sa-ti joci offspecul , iar noi avem nevoie de oameni care pot face asta, pentru a ne conferi flexibilitate. O sa vorbesc cu Killars si iti dau un raspuns concret pe seara.

sincer.. nu ca nu stiu sa mi joc offspecul,... dar nu imi place sa fac asta...sincer...desi as putea sa incerc sa invat sa joc mai bine cu resto...Nu sunt un noob:P stiu ce face clasa. prioritati etc...doar ca nu m-am bazat pe resto




Enhacement Shaman PVP Cataclysm Guide
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Coditzaru
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 01-08-2012 18:11)
Joined: 28 Dec 2011
Posts: 47, Topics: 5
Location: UnDe Zeii Se FuT

Reputation: -66.1
Votes: 5

 
Post Posted: 15-03-2012, 19:33:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta:15 implinitzi
3. Localitate: Ploiesti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: in timpul saptamanii 4-5 ore seara, in weekend am la dispozitie toat timpu din lume
4. Clasa:Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat/Assasination
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Coditze
7. Screenshot cu Interfata**:http://i43.tinypic.com/6h3ihh.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Pentru ca pe acesta ma descur cel mai bine si pentru ca este cel mai bun spec pve de rogue.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: In primul rand trebuie sa am facut hit 8 si expertise 26 pentru a nu da miss/dodge/pary. Apoi trebuie sa am haste cat mai greu, iar apoi ca prioritate urmeaza mastery si crit. Despre gemuri e foarte usor : 40 agi pe red, yellow 20 haste 20 agi, blue 20 expertise 20 hit.Iar despre rotatie...open target ambus>sinister strike x3>revling strike x1 >snd>killing spree(o sa fie low energy)>adrenaline rush(burstu cu potiuni cu tot) si tot asa.SND TREBUIE TINUT MEREU
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc wow de 3 ani(fac 4 vara asta) si am jucat putin timp pe tbc, apoi pe wotlk unde am facut toti bossi inafara de lk pe 25h, iar pe cataclysm cunosc toate scripturile.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):Specii-am iesit din cauza discutiilor dese intre lideri, I need a life-nu aveam loc la raiduri.
12. Detalii PC***. Procesor amd athlon x4 3.10ghz, 4 gb ddr3, placa video ati radeon 6890 1 gb 256 biti gddr5
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Pentru ca este o guilda serioasa care stie ce vrea de la playeri si cu ganduri mari.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): sunt elev, timpul mi`l petrec pe afara cu prietenii si in fata calculatoruli
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Cunosc sistemul dkp, am ts3, microfon, iar cand vine vorba sa incerc sa fac ceva nou sau sa inteleg un script inteleg fara prob
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://i39.tinypic.com/25ku0dx.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 13-05-2024, 22:39:39
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x