User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message488119
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 15-03-2012, 20:49:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Coditze - Respins, mic dps-u.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yodanny

[<King Koopa>]



Status: Offline
(since 24-04-2019 22:12)
Joined: 27 Jun 2010
Posts: 278, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 57.7
Votes: 14

     
Post Posted: 17-03-2012, 23:22:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dani

2. Varsta: 19

3. Localitate: Cluj-Napoca

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) in timpul saptamanii 4 5 ore/zi. dupa ora 20. iar in weekend ori de cat este nevoie.

4. Clasa: Rogue

5. Main Spec/OFF spec: combat/assassination

6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ambu

7. Screenshot cu Interfata**:
*in screenul cu DPS-ul o sa se vada si interfata

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ajuns la concluzia ca momentan este cel mai bun spec de dps, dupa multe teste, change de stats si schimbari de specuri.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talentele sunt atent alese pentru a maximiza dps-ul, cu putine puncte in talente de utility(doar de cate era nevoie pentru a accesa urmatoarele talente), rotiatia este simpla: 5x sinister= SND, 4xsinister+RS=Eviscerate. cand se ajunge la 0 energy se da KS pentru mana feed se mai da odata rotatia de eviscerate dupa cere AR si trinket pentru asa zis "burst", iar pentru multiple target se va da BF si AR(daca nu are cd) pentru un wipe rapid de adds. gearul este un factor vital pe rogue. cu cat mai bun gearul cu atat mai bune stats-urile cu atat mai mare dps-ul. gemmingul: se gemuieste la culoare doar daca bonusul este de agility, daca nu, se vor folosi gemuri de 40 agi. statsurile fac diferenta intre un rogue bun si unul foarte bun. eu tind sa tin un balans intre crit si haste cu hit si exp capped out(8% respectiv 25)

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de pe BC(2.4.3). aveam tot rogue, eram praf. dar cu anii am acumulat experienta, nu m-am lasat ca alti prieteni care au zis ca ei se plictisesc si am ajuns sa explorez partea frumoasa a wow-ului care este pve-ul. stiu scripturi de la SWP la BT. in WOTLK am fost class lider in una dintre cele mai bune guilde de pe server(mad doggz si ma mandream cu un gs de 6400:D) . Iar acum, in Cataclysm, stiu script la toate raidurile am toate achivement-urile de hc inafara de omnotron(unde nu reusim ca nu se coordoneaza oamenii)

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Cum am zis si mai sus am fost in mad doggz(WOTLK),ELGG(am luat kick pentru inactivitate,amt recut printr-o perioada mai nasoala cu familia, dar acum nu se mai pune problema), wanted assassin(am decis sa plec pentru ca era tiganeala mare, toti se certau erau favoritisme si nu mi-am gasit locul acolo..),si momentan Heaven(dar nici aici nu ma simt in largul meu..)

12. Detalii PC***.
CPU: AMD Phenom II X2 555 Dual Core, 3200MHz, socket AM3, Box, Black Edition (deblocat in quad core OC la 3,6 GHz)
MOTHERBOARD: Gigabyte M52LT-D3, socket AM3
RAM: Corsair 4GB, DDR3, 1333 MHz
COOLING: Scythe SCBSK-1000 Big Shuriken
CASE: RAIDMAX Cyclone 316B, Negru/Rosu
GPU: Palit nVidia GeForce GTS450 Sonic, 1024MB, GDDR5, 128bit, (OC + 7fps in orice aplicatie)
HDD: HDD Western Digital Caviar Green Power 500GB, 32MB, SATA
PSU: Rasurbo Silent-Power DLP-55.1, 550W
casti/ts/mic yes!
net: UPC 120MB(best shietz you can get)

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Staff putin si ales. fiecare stie ce are ce face nu trebuie sa ai grija de fiecare sa dea heal sau dps sau sa se miste cu un debuff la un anumit boss. si am fost foarte impresionat cand am vazut cata coordonare aveti. am ramas masca. de exemplu la omnotron. parca era un singur player care juca cu 25 de caractere..

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
momentan sunt elev clasa a12-a(mate/info), an terminal, bac, una alta, stiti voi, dar intotdeauna imi fac timp de wow. timpul liber il petrec cu prietenii, stiti voi:D betii si iesiri in club. am si o prietena. mor dupa DUBSTEP. traiesc pe spinarea parintilor:)) (deocamdata) siii.. cam atat

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
multumesc pentru ca ati acordat o citire aplicatiei mele, si sper din tot sufletul sa colaboram:)

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/f/593/wowscrnshot031812091016.jpg/



HKP vs Atramedes 10H

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 18-03-2012, 10:35:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ambu, o sa te rog sa-l cauti pe Tampita de la noi din guilda, ii zici ca te-am trimis la el pentru un test. Si o sa discutam pe seara cred.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adeliinus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2012 11:20)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 18-03-2012, 10:59:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Adellin
2. Varsta: 13/si 8 zile
3. Localitate: Bacau/Dofteana
4. 4 ore seara in cursu saptamni si 5,6 ore vinerea sambata si duminica
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: REsto/Balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Adeliinus
7. Screenshot cu Interfata**:
8. Pentru a face bwd trash Balance si raiduri cu guildele Resto
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Pe WOTLk aveam gearu praf da pe cataclysm am crescut foarte mult ...pe warr si pe druid
11. Foste Guilde BrOotherhOod am parasito pentru alta guilda de nivel 10 pentru ca intrasem in ea de o saptamana si nu am facut nimic. Am mai fost in Eternal am parasito pentru ca cine facea raiduri gasea mereu motive sa le anuleze ba nu sunt oameni ba nu facem nimic ...-
12. Deteatli pc *** 1 gb ram 3.000 ghz placa video de 124 mb
13. Pentru progresu in pve si doresc o experenta noua in guilda voastra
14. Imi place wow foarte mult. Intre ore 11 si 5 merg la scoala ...Uneori Duminica mai ies pe drum cu prieteni sau colegi ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 18-03-2012, 11:02:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adeliinus wrote:
1. Nume IRL:Adellin
2. Varsta: 13/si 8 zile
3. Localitate: Bacau/Dofteana
4. 4 ore seara in cursu saptamni si 5,6 ore vinerea sambata si duminica
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: REsto/Balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Adeliinus
7. Screenshot cu Interfata**:
8. Pentru a face bwd trash Balance si raiduri cu guildele Resto
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
10. Pe WOTLk aveam gearu praf da pe cataclysm am crescut foarte mult ...pe warr si pe druid
11. Foste Guilde BrOotherhOod am parasito pentru alta guilda de nivel 10 pentru ca intrasem in ea de o saptamana si nu am facut nimic. Am mai fost in Eternal am parasito pentru ca cine facea raiduri gasea mereu motive sa le anuleze ba nu sunt oameni ba nu facem nimic ...-
12. Deteatli pc *** 1 gb ram 3.000 ghz placa video de 124 mb
13. Pentru progresu in pve si doresc o experenta noua in guilda voastra
14. Imi place wow foarte mult. Intre ore 11 si 5 merg la scoala ...Uneori Duminica mai ies pe drum cu prieteni sau colegi ..


Nu recrutam clasa ta, sorry.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciprianclipea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 22:17)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 77.3
Votes: 9

 
Post Posted: 18-03-2012, 15:45:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ciprian
2. Varsta: 19
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? inafara de marti si din 2 in 2 saptamani weekendul ,i'm free to play.
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec: enhacement -361(ilvl command)/off spec resto(352il)
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ciprian
7. Screenshot cu Interfata**:


8. De ce ai ales specul pe care joci acum? nicio alta clasa nu este atat de fascinanta cum este shamanul( pentru mine cel putin), are tot ce-i trebuie : heal, dmg enorm, chiar si taunt!- Shamy enha is the only one i love in this game!-

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). In primul rand , shamanul enhacement se bazeaza pe prioritati. Fiecare miscare trebuie atent aleasa pentru maxim dmg. Am si un guide ( pvp din pacate ) pentru enhacement shaman, poate va lamuriti ca sunt master of this class:http://forum.wow-freakz.com/CATACLYSM-Enhacement-Shaman-PVP-by-ciprianclipea-t97875.html

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Joc WoW de pe patchul 3.1, si inca de atunci enhacement shaman( au trecut cam 3-4 ani).Pe lich king a fost o perioada de acomodare, dupa care am trecut pe cataclysm( iunie 2011), am crescut-dobandit minte>decat in perioada de liceean:P am inceput sa gandesc la raids ...
Am la activ fiecare boss de pe Freakz:Halfus, Valiona, Maloriak, Chimeraon,inclusiv Omnotron DS 10 HC.

Cel mai interesant raid a fost Chimeraeon 25HC, unde din lipsa de shamani resto, am fost rugat de leader sa joc la healing rain(5x procs of maelstrom)
Astfel , nu numai ca am dat cel mai mult heal,dar am avut si 48kheal/sec dublu decat urmatorul HEALER din raid.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost membru al HKP- inainte sa inceapa facultatea, dupa am facut cerere transfer pe evolution , unde am aplicat ptr EVO.Aici am avut cele mai mari realizari pe parte de pve....(all bosses down)

12. Detalii PC***. procesor intel pentium P6200(dual core)-2100ghz, ATI radeod hd6370m -512 dedicati, 3GBram

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? I want to be wih the best. Vreau seriozitate, munca, spirit de echipa...

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student anul I in brasov- la inginerie electrica si calculatoare cu predare in lb engleza.Timpul liber il petrec cu prietenii prin cluburi, karaoke, biliard.Particip cam la orice activitate imi iese prin cale la facultate.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). I master my class. Ma adaptez foarte repede oricarei cerinte.
Aveti nevoie de un shaman adevarat!

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.




Enhacement Shaman PVP Cataclysm Guide
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 18-03-2012, 15:47:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-am uitat de tine Ciprian, doar am fost prinsi cu altele zilele astea. cred ca stam de vorba pe seara -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ciprianclipea

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-02-2013 22:17)
Joined: 30 Aug 2011
Posts: 59, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 77.3
Votes: 9

 
Post Posted: 18-03-2012, 19:19:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
N-am uitat de tine Ciprian, doar am fost prinsi cu altele zilele astea. cred ca stam de vorba pe seara -

v-as ruga sa-mi specificati un nume, si o ora....




Enhacement Shaman PVP Cataclysm Guide
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
titileasca

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-06-2014 08:16)
Joined: 09 Jan 2012
Posts: 50, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 4.5
Votes: 5

 
Post Posted: 20-03-2012, 09:13:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:ALex
2. Varsta:16ani
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:7-8ore in cursu saptamani; 9-10ore duminica si sambata.
4. Clasa:DK
5. Main Spec/OFF spec:frost/blood
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Zaharuza
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/?t=postupload
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:Deoarece toti dk joaca dps frost si dau f.m. dmg
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:PAi nu am nici un secret adika primadata dau outbrake dupaia de cate ori pot da oblitarade le dau dupaia dau bowling blast si cand se tarmina dizizurile dau plague strike si un ice tought
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).:Joc de 3 ani pe dk sunt foarte experimentat j
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Mortis; Wandesd Asasisn;Speci;Prinde
12. Detalii PC***.Am un pc foarte performat si nu am probleme
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Deoarece este cea mai buna guilda de pe servari din hoarda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt stundet
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).:Nimik
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.http://tinypic.com/?t=postupload

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 20-03-2012, 09:50:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Zaharuza - Nu recrutam clasa ta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
adeliinus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2012 11:20)
Joined: 18 Mar 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 20-03-2012, 18:25:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

scuze pentru ca am spamat si am trimis de 2 ori acelasi mesaj - am inteles nu recrutati clasa mea ... poate o recrutati alta data ... astept ..
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
namedruidlol

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-07-2012 12:16)
Joined: 20 Mar 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: bucuresti

Reputation: 48.2
Votes: 2

Post Posted: 20-03-2012, 21:24:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Roberto
2. Varsta: 17 si 4 luni
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Luni de la ora 9 pana la ora 1-2 marti de la ora 5 pana seara miercuri la fel ca lunii etc o zi da o zii nu
4. Clasa: Druid resto
5. Main Spec/OFF spec: heal/balance
6. Link Armory*:
7. Screenshot cu Interfata**: nu pot sa fac screen nu merge butonul Print Screen
8. Dece ai ales clasa: Pai Druidul resto este foarte conplex are avantaje si dezavantaje joc cu druidul resto de 2 anii deci cred ca o cunosc foarte bine clasa
12. Detalii PC***. : placa video 3gb ram 357 biti x2 16gb ram ddr3 1330 frecventa procesor 8200 dualcore
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Best guild !
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student in clasa a 11-a , nu lucrez momentan pai cu prietenii si prietena deobicei iesim pe undeva in oras etc depinde / am ca hobby un sport k1 fac de 8 anii sportul acesta
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).... Pai.. nu am

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cllwz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2012 20:21)
Joined: 20 Mar 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Moldova, Republic of

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 20-03-2012, 22:12:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Catalepsia wrote:
Înainte sã aplici pentru HKP este bine sã ºtii câte ceva despre noi.

Considerãm acest lucru important mai ales pentru cã odatã cu nivelul de performanþã PvE al guildei a crescut ºi numãrul celor care îºi doresc performanþe similare (dar nu le pot avea) ºi, implicit, numãrul zvonurilor rãutãcioase/denigratoare despre noi.


I. În HKP nimic nu este mai important decât efortul depus de fiecare membru la raid.

În HKP acest efort este sinergic. Adicã efortul colectiv este constant mai mare decât suma eforturilor individuale. Mai simplu spus: nimeni nu carã pe nimeni în spate.

II. HKP impune respect.

În primul rând respectul fiecãruia pentru efortul celorlalþi. Te vei simþi prost sã fii singurul din raid care nu ºtie un script nou sau care a întârziat ºi vei avea grijã sã nu se întâmple a doua oarã.
Apoi respectul de sine. Te vei simþi bine sã faci parte dintr-o echipã care funcþioneazã ca un ceas, care rezolvã rapid ºi eficient orice problemã apãrutã în raid.


III. Cãutãm soluþii la probleme, nu vinovaþi.

Pentru noi este important sã gestionãm eficient resursele raidului respectiv, nu sã avem doar raiduri OP. ªi reuºim, în proporþie covârºitoare.

IV. Ca sã reziºti în HKP trebuie sã îndeplineºti OBLIGATORIU douã condiþii:

a) Sã fii printre cei mai buni în clasa/specul tãu (iLvl 355+ ºi best in raid-slot cu guilda actualã este, de regulã, un bun punct de plecare). Poþi obþine detalii specifice (cifre) de la class-master. (Receptivitatea la sfaturi/sugestii confera un avantaj aici.)

b) Sã nu suferi*. Suferinþa este rezultatul unei maladii iar maladiile sunt periculoase pentru sãnãtatea guildei. Pot fi cronice ºi/sau contagioase. Prin urmare, le extirpãm rapid.

HKP se bazeazã pe reguli. Regulile sunt aceleaºi pentru toatã lumea, inclusiv pentru cei din conducerea guildei.


______________________________________

* Pentru claritate: poþi sã suferi de cele mai diverse ºi extreme forme de obsesii, fetiºuri, religii, convingeri, preferinþe sau manii, atâta timp cât ele nu deranjeazã pe nimeni din guild. Dacã deranjeazã/ofenseazã, eºti obligat sã le pãstrezi pentru tine sau sã le scoþi, odatã cu tine, din guild. În plus, nu prea ne intereseazã cât de citit sau de umbat eºti, cât þii la bãuturã sau ce succes ai la sexul opus. Tot ce vrem de la tine, în primã fazã, este sã ne ajuþi sã terminãm raidurile în timp record, ca sã avem fiecare mai mult timp sã citim, sã ieºim, sã bem, sã agãþãm. Respectã cele douã reguli de la punctul IV. ºi sunt ºanse mari sã legi prietenii aici.



Recrutam:

1 Paladin Tank cu offspec DPS
1 Rogue
1 Shaman


Aplicatie recrutare:
Quote:

1. Nume IRL:cllwz
2. Varsta:18
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?seara incepand de la ora 6 pana la 24 -01 noaptea
4. Clasa:shamn
5. Main Spec/OFF spec:resto 364 ressto 358 ensh
6. Link Armory*:2 piese din t13 1 heroica si una normala umeri vicios deoarece nu am gasit alt item mai bun si pt mail specializare trinkete unu din barad si unu darkmoon cel cu spirit321 scutul facut la blacksmiting arma inca nam gasit mai bun deact cea vicioasa curea heroica de la valiona neck de la wrist heroic
7. Screenshot cu Interfata**:nam cum sall postez o sall dau pe ts daca o sami poermiteti sa intru
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?pt cai o clasa unica inca din clasic cand era lv 60 joc shamy resto si asta voi juca mereu
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).taletele trebuie alese astefel incat sati bonusse sa te ajute si sa nu pui talente care nuti folosesc ex healing rain e un skill foate impotant pt shamny doarece da heal aoe folosesc healing surge si la cd riptide pt cati da bonus la heal la cd spamez si unshlesher element pt cati da la un heal 20 5 mai mult heal totemele le folosesc in functie de boss exp chimeron folosesc totemul care da heal doarece trebuie heal aoe mult earth shild il spamez dupa ce se termina repede doare iti creste healul etc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).prima data am jucat tbc lastwow am avut exp de 1 an jumate dupa care am terminat toti bosi pe pala si shamny resto am dorit o schimbare si mam apucat de lich king pe shmny am jucat 8 luni dupa care sa schimbat sv pe cataclism am asteptat cu nerabdare dar problema a fost ca niciodata nam gasit o guilda care sa fie unita si sa se inteleaga oriunde ma duceam toti faceau raid doar ei care se cunosteau apoi am jucat in wanted assasin aici miam facut prieteni dar problema a fost ca ne plecat oameni ba pe evo ba in alte guilde ba sau mutat la alianta yo aici in wanted am class lider pe shamny am participat la prima data cand am picat valiona malorica valiona hc onotron normal
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)cum am mai scris si mai sus nu a fost problema de de guilda ci ca neau plecat oameni iar in 10 oameni pro nu ai cum sa cari inspate pe alti din guilda care nici nu stiu ce inseamna stakat odata ^-^ lea zis pe ts iesi din raid iesi din raid si in loc sa se distanteze iel a dat leave din raid
12. Detalii PC***.2giga ram placa video 1 giga +leptop 3giga ram 1 giga placa video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?pt ca exista oameni capabili si maturi nu copii nobii si rasfatati
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)invat la liceu de economie clasa 11 locul 1 intra 9 2 in clasa 10 imi place foarte mult matematica si marketingul
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
sper sa mi se indeplineasca visul de a devenii membru pt a putea merge mai departe in urmatoarele pachuri ce vor aparea si sa nu raman cu bosi nefacuti in urma
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.




*Pe armory sa se vada gearul PVE, altfel aplicatia va fi respinsa.
**De preferat interfata de party/raid.
***Asta inseamna Componente, Conexiune Internet, OBLIGATORIU UN MICROFON FUNCTIONAL.


[size=18]Persoane avizate pentru a raspunde pe aceasta sectiune:
Qiu, Killars, Asiria. Dixxy

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 20-03-2012, 22:24:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Link Armory*:2 piese din t13 1 heroica si una normala umeri vicios deoarece nu am gasit alt item mai bun si pt mail specializare


ne cauti ingame cand ajungem la t13 momentan respins




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 21-03-2012, 07:39:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Roberto - Respins -> "student in clasa a 11-a" "joc de 2 aniii" wtf. Lasa limba romana in pace prietene -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 14-05-2024, 07:14:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x