User
Pass
2FA
 
 

Recruitments
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message48841
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 11-04-2012, 17:35:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Soulbringer wrote:
Nickname: Cartoonzwtf
        Rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
warforce

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2012 10:39)
Joined: 12 Mar 2012
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.4
Votes: 2

 
Post Posted: 11-04-2012, 21:30:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname :Skyper
Rasa / Clasa:Night elf druid
Main spec(PvE):resto
Off spec(PvE):balance
Itemlevel (not average):360
*Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Skyper
Guilda precedenta(si motivul plecarii):Opus dei dupa genesis pe care am parasito din cauza lagului dupa realm si a faptului ca mai multi prieteni deai mei sau transferat
De ce alegi HUGE?:deuarece am ineles ca este o guilda serioasa care face tot ce se poate face in pve:D
Ai prieteni in HUGE(nickname)? nu
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?:am 16 ani,sunt dornic de pve , am facut cam toti bossi innafara de de omno si cei noi pe heroic , cunosc bine scripturile.-
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?:dupa ora 15:00 pana cat este nevoie pt un raid sau event mai putin in weekend.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?:particip la orice raid pt progres nu pt iteme neaapaparat
recount nu am momentan....daca e sa nu ma descurc la raid imi dati gkick

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 11-04-2012, 22:39:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

warforce wrote:
Nickname :Skyper
        Rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
warforce

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-12-2012 10:39)
Joined: 12 Mar 2012
Posts: 9, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.4
Votes: 2

 
Post Posted: 11-04-2012, 23:42:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poi zimi si mie te rog si motivu

Posturi unite automat, 12-04-2012, 00:42:25

poi zimi si mie te rog si motivu


 
Staff message (aste):
 
Nu te accepta si gata, nu trebuie sa-ti dea explicatii.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pumpkin12

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-07-2012 12:00)
Joined: 17 Nov 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 51.9
Votes: 2

Post Posted: 12-04-2012, 10:06:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Brewer
Rasa / Clasa: Gnome/Mage
Main spec(PvE): Fire
Off spec(PvE): Fire
Itemlevel (not average): 356
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Brewer
Guilda precedenta(si motivul plecarii): nu mai tin minte ca a fost demult de cand nu am mai jucat pe freakz
De ce alegi HUGE?: Eu am ales Huge pentru ca am mai fost in Huge pe Wotlk si am reusit sa facem lk25 si am considerat ca playerii sunt maturi si intelegatori
Ai prieteni in HUGE(nickname)? am avut Bmode pe vremuri cand jucam
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Ma numesc Silviu am 20 de ani sunt din Deva Romania, stiu foarte bine engleza, si vin de pe Blizz
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: de la 2-8 ore/zi si joc wow de pe classic
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: probabil voi da un link pe facebook
Recount heal/damage done (intr-un raid) nu am sa va dau link ca nu am mai jucat demult aici dar cunosc clasa si zic eu ca ma descurc in raiduri stiu full script Bwd Blizzlike si Ds daca vreti -, si sper sa intelegeti faptu ca nu am item level dar asta e un mic amanunt care se va repara. ms de intelegere si de atentie.



Last edited by pumpkin12 on 12-04-2012, 13:33:27; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stanciuandrei1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2012 17:21)
Joined: 12 Mar 2012
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 12-04-2012, 12:24:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Neex
Rasa / Clasa: Human,Warrior
Main spec(PvE): Fury
Off spec(PvE): Arms
Itemlevel (not average): 363
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Neex
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Wanted Assassins ,deoarece doream sa fac pve si nu aveam cu cine in acel guild si de aceea am decis sa-l parasesc
De ce alegi HUGE?: playeri stiu ce trebuie sa faca in raiduri/dungeons ,guild pve,oameni seriosi
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Deocamdata nu,dar sper sa imi fac cat mai repede
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: sunt un baiat ok,am 15 ani,nu ma cred mai presus de ceilalti,nu vorbesc urat,nu-mi place sa ma cert
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: depinde,in week-ends stau destul de mult,dar in timpul saptamanii sunt la liceu si intru seara si de putine ori dimineatza
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: multe raiduri,dungeons pentru a face gear mai bun decat actualul

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 12-04-2012, 14:33:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pumpkin12 wrote:
Nickname: Brewer
        Accepted



stanciuandrei1 wrote:
Nickname: Neex
        Rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adi.clay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2012 12:40)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 33, Topics: 1
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 48.4
Votes: 2

Post Posted: 14-04-2012, 11:42:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mati pus sa pun schreen cat dps scot:http://imageshack.us/photo/my-images/403/wowscrnshot041412124230.jpg/

P.S. : Din pacate am uitat sa fac schreen cand eram in raid. ( Eram la Chimaeron ), daca cererea nu va fi acceptata, voi incerca data viitoare sa fac schreen in raid . Multumesc anticipat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
b9fcp

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2012 11:16)
Joined: 05 Jun 2011
Posts: 12, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

Post Posted: 14-04-2012, 18:51:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Xyleen
Rasa / Clasa: NE Druid
Main spec(PvE): Resto
Off spec(PvE): Balance
Itemlevel (not average): 356
*Armory:
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Old Gang :Main charul meu fiind pana akm 3 zile Nubuletzz pala holy 361 ilvl in Old Gang,mi-a fost furat accountul si acum am ramas cu druidul mai sus mentionat.Am plecat din old gang pentru ca nu pot suporta sa fac raiduri sau sa fiu in guild cu accountul meu dar cu alt jucator decat eu pe el.
De ce alegi HUGE?: Ramanand fara guilda si auzind diferite zvonuri ca SublimE se "darama" si cerandu-i cateva pareri lui Wtbtongue si mai multor oameni din Huge mi-au spun numai cuvinte de lauda..si incerc poate voi fi si eu acceptat pentru a arata de ce sunt instare. Multumesc.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu am prieteni in-game.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt de gasca,calm,receptiv,imi place sa-mi petrec o parte din timpul liber facand un raid/2/3/1000 fara prea multe wipeuri.Ma numesc Cosmin am 18 ani si sunt din Ploiesti.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 4-5 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: farmand encounterii pe toate dificultatile fara probleme.
Recount heal/damage done (intr-un raid)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adi.clay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2012 12:40)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 33, Topics: 1
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 48.4
Votes: 2

Post Posted: 15-04-2012, 14:12:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Skyper
Rasa / Clasa: Night Elf Druid
Main spec(PvE): Resto
Off spec(PvE): Balance
Itemlevel (not average): 362
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Skyper
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Dystopia , prea putine raiduri, si prea multa caterinca in timpu raidurilor [ de exemplu, unu canta salam, altu sufla in microfon, altu sufla nasu etc.. ]
De ce alegi HUGE?: Pentru ca este o guilda care le face clasa celelaltor guilde.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? NU
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: ma cheama adi, am 18 ani , sunt un om care respecta daca este respectat.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 6-16 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Ajutandu-va la raiduri , si facand noi Anchivementuri
Recount heal/damage done (intr-un raid) 6, maxim 16k .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gabyss

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-03-2019 07:54)
Joined: 26 Apr 2010
Posts: 446, Topics: 264
Location: nu am casa

Reputation: 193.8
Votes: 26

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET}  gabygaby335 
Post Posted: 15-04-2012, 18:54:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

b9fcp wrote:
Nickname: Xyleen
Rasa / Clasa: NE Druid
Main spec(PvE): Resto
Off spec(PvE): Balance
Itemlevel (not average): 356
*Armory:
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Old Gang :Main charul meu fiind pana akm 3 zile Nubuletzz pala holy 361 ilvl in Old Gang,mi-a fost furat accountul si acum am ramas cu druidul mai sus mentionat.Am plecat din old gang pentru ca nu pot suporta sa fac raiduri sau sa fiu in guild cu accountul meu dar cu alt jucator decat eu pe el.
De ce alegi HUGE?: Ramanand fara guilda si auzind diferite zvonuri ca SublimE se "darama" si cerandu-i cateva pareri lui Wtbtongue si mai multor oameni din Huge mi-au spun numai cuvinte de lauda..si incerc poate voi fi si eu acceptat pentru a arata de ce sunt instare. Multumesc.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Nu am prieteni in-game.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: Sunt de gasca,calm,receptiv,imi place sa-mi petrec o parte din timpul liber facand un raid/2/3/1000 fara prea multe wipeuri.Ma numesc Cosmin am 18 ani si sunt din Ploiesti.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 4-5 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: farmand encounterii pe toate dificultatile fara probleme.
Recount heal/damage done (intr-un raid)


Accepted

Posturi unite automat, 15-04-2012, 19:54:53

Adi.clay wrote:
Nickname: Skyper
Rasa / Clasa: Night Elf Druid
Main spec(PvE): Resto
Off spec(PvE): Balance
Itemlevel (not average): 362
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&&cn=Skyper
Guilda precedenta(si motivul plecarii): Dystopia , prea putine raiduri, si prea multa caterinca in timpu raidurilor [ de exemplu, unu canta salam, altu sufla in microfon, altu sufla nasu etc.. ]
De ce alegi HUGE?: Pentru ca este o guilda care le face clasa celelaltor guilde.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? NU
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: ma cheama adi, am 18 ani , sunt un om care respecta daca este respectat.
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 6-16 ore
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Ajutandu-va la raiduri , si facand noi Anchivementuri
Recount heal/damage done (intr-un raid) 6, maxim 16k .


Accepted



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pek

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2012 20:29)
Joined: 15 Apr 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 16-04-2012, 00:07:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Pek
Rasa / Clasa: worgen / druid
Main spec(PvE): balance
Off spec(PvE): resto
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Pek
Guilda precedenta(si motivul plecarii): am mai fost intr-o guilda la horde nu imi mai amintesc numele , am plecat deorece nu erau oameni cu care sa te intelegi.
De ce alegi HUGE?: este una din guildele de pe evolutuion care are un bun progres PvE si sunt oameni cu care te poti intelege sa face un raid linistit.
Ai prieteni in HUGE(nickname)? nu am niciunu prieten in HUGE
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: imi place sa imi fac prieteni, nu sunt un om care ma enervez repede
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 7-8 ore in saptamani si de vineri dupa ora 3 pana duminica cat este nev
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: pot sa ajut cu tot ce am daca e nev pe cineva din guild ,si la raiduri si restu.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 16-04-2012, 00:24:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pek wrote:
Nickname: Pek
        Rejected


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adi.clay

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-05-2012 12:40)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 33, Topics: 1
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 48.4
Votes: 2

Post Posted: 16-04-2012, 08:52:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

THX. Astept si invitatia ! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pek

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-04-2012 20:29)
Joined: 15 Apr 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 2

Post Posted: 16-04-2012, 12:44:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nickname: Pek
Rasa / Clasa: Worgen / Druid
Main spec(PvE): Balance
Off spec(PvE): Resto
Itemlevel (not average): 357
*Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Evolution&cn=Pek
Guilda precedenta(si motivul plecarii): We Play Naked horde / in ulitmul timp nu sau mai facut raiduri
De ce alegi HUGE?: HUGE este un din cele mai bune guilde de pe EVOLUTION
Ai prieteni in HUGE(nickname)? Momentan nu cunosc pe nimeni guild.
Ce ar trebui sa stim despre tine(descrie)?: ma numesc Petru am 17 ani ,nu sunt o persoana care ma enervez repede
Cat timp esti dispus sa stai ONLINE(ingame)?: 7-8 ore in timpul saptamani, 9-12 in weekend.
**Cum crezi tu ca poti ajuta guilda pentru a putea fi promovata?: Prin participare la raiduri si ajutand cu tot ce pot pe oricine din guild

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 05-07-2024, 22:17:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x