User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message490299
jokero

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-09-2012 17:40)
Joined: 24 Apr 2012
Posts: 7, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 52.3
Votes: 2

Post Posted: 24-04-2012, 15:51:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL;Rares
2.Varsta:18
3.Localitate :Sibiu
4.Cat timp ai la dispozitie pentru WOW:4-5 ore pe zi mai mult in weekend
5.Clasa:Druid
6.Main Spec/OFF spec:Resto/feral
7.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hustlar
8.Screenshot Interface:file://localhost/C:/Users/MyComputer/Desktop/WoWScrnShot_042412_160956.jpg
9.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente,rotatie,importanta,gear,gemming,importanta unor stats in fata altora, etc).Eu stiu bine pe druid resto pentru am jucat si WOTLK pe druid resto.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Ei bine eu am inceput cu raidurile numa din WOTLK din 2008 de serverul spidernetromania am facut Lich King 25Hc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Eu nu am fost prin guilde am facut raiduri sau hc cu global
12. Detalii PC***.Placa video de 1gb 3gb ram si modelul e Asus
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca mam saturat ca tot scriu ca un ratat ce sa faca .De aceea as vrea sa intru in HKP facem tot ce ne o rolul si suntem seriosi uneori si funny.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt student,lucrez la o florarie:))(3 ore pe zi)imi place jocurile MMORPG gen rift wow sau ceva genu
15.Alte mentiuni:Pentru mine ar insemna mult sa intru HKP dar voi veti decide , dar in rest nb si bafta la raiduri

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Guitarist

[Warlord]



Status: Offline
(since 13-05-2015 03:19)
Joined: 13 Feb 2011
Posts: 199, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 59.8
Votes: 8

 
Post Posted: 24-04-2012, 16:42:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jokero wrote:
8.Screenshot Interface:file://localhost/C:/Users/MyComputer/Desktop/WoWScrnShot_042412_160956.jpg

DADA ! -))))))



"Yo Momma is so fat chain lightning hits her three times"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pinngu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-05-2012 16:28)
Joined: 24 Apr 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.1
Votes: 2

 
Post Posted: 24-04-2012, 16:58:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 19
3. Localitate: ***
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Cam in fiecare zi de la 3 pana seara la 10;11 iar vineri si sambata stau pana tarziu
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy / Retri
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pinngu
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place sa joc pe specu asta
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). sie lumea
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am vazut ce sa intamplat incepand de la TBC pana a aparut Cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in The Betrayers si sau comportat cam urat cu mine si de aceea am iesit
12. Detalii PC***. intel dual core2gb, 800 MHz FSB placa vidio 8500 gt
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca am vazut ca sunteti o guilda foarte buna si cu players foarte bine care stiu tot ce se face la raiduri
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber,hobby-uri etc.) student , lucrez si am multe ,hobby-uri, si timpul liber mil petrec cu prieteni prin cluburi
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Mi'as Dori Mult sa ma alatur voua..si sa invat cat mai mult WoW..Multumesc

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 24-04-2012, 19:28:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jokero wrote:
1. Nume IRL;Rares
2.Varsta:18
3.Localitate :Sibiu
4.Cat timp ai la dispozitie pentru WOW:4-5 ore pe zi mai mult in weekend
5.Clasa:Druid
6.Main Spec/OFF spec:Resto/feral
7.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Hustlar
8.Screenshot Interface:file://localhost/C:/Users/MyComputer/Desktop/WoWScrnShot_042412_160956.jpg
9.Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente,rotatie,importanta,gear,gemming,importanta unor stats in fata altora, etc).Eu stiu bine pe druid resto pentru am jucat si WOTLK pe druid resto.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Ei bine eu am inceput cu raidurile numa din WOTLK din 2008 de serverul spidernetromania am facut Lich King 25Hc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Eu nu am fost prin guilde am facut raiduri sau hc cu global
12. Detalii PC***.Placa video de 1gb 3gb ram si modelul e Asus
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca mam saturat ca tot scriu ca un ratat ce sa faca .De aceea as vrea sa intru in HKP facem tot ce ne o rolul si suntem seriosi uneori si funny.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt student,lucrez la o florarie:))(3 ore pe zi)imi place jocurile MMORPG gen rift wow sau ceva genu
15.Alte mentiuni:Pentru mine ar insemna mult sa intru HKP dar voi veti decide , dar in rest nb si bafta la raiduri


Hustlar Respins




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Joeypachuta
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-04-2012 08:40)
Joined: 12 Apr 2012
Posts: 5, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

 
Post Posted: 24-04-2012, 19:28:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Paul
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
nu am o limita, daca este nevoie pot sta pana la ultimul wipe
4. Clasa:
Rogue
5. Main Spec/OFF spec:
PvE ~ Combat/Subtetly
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pachuta
7. Screenshot cu Interfata**:IMG: http://i43.tinypic.com/24lrkuu.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Deoarece este cel mai eficient spec pentru PvE. Damage constant cat si survavibilitate foarte mare.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

In primul rand am ales acest set de talente pentru ca imi ofera cel mai bun constant damage si destula survavibilitate.

Rotatia pe care o folosesc:
ss x 2, rs x1, killing spree,ss x1, snd, AR, eviscerate, ss x2, rs x1, eviscerate -- repet asta pana cand se termina AR, refresh SnD, ss x2, rv x1, killing spree, eviscerate etc.
In concluzie tin SnD up all time si incerc sa nu dau eviscerate peste AR/KS atunci cand este pe cd, incerc sa profit cat mai mult de talentul "Restless Blades". also pentru un boost de dps la killing spree schimb off hand-ul de 1.4 cu unul de 2.6.

Pe absolut toate gems in PvE trebuiesc puse +40 agility sockets deoarece agility influenteaza cel mai mult dps-ul, exceptia este doar daca bonusul influenteaza cap-ul la hit si nu mai trebuie sa dai un anumit reforge.
ex: chestul t11.
Gearul la rogue trebuie sa fie gemmed si reforged in asa fel incat sa aiba:
8% hit(fara talent, dar pe freakz e bugged deci nu e necesar sa faci 14%)
26/26 expertise
(fara aceste cap-uri rogue-ul nu are sanse mari in top 5 dps la orice raid)

Astfel, prioritatea stats devine: (Hit cap + expertise cap) > Haste > Mastery > Critical Strike Rating(aici vorbesc de secondary stats)
Am ales haste deoarece haste influenteaza cel mai mult constant dps.
-energy regen -> care influenteaza rata de spam a abilitatilor.
-white attack rate -> care influenteaza si proc-ul de la mastery/ si crits.


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow de pe tbc, dar am inteles jocul abia la inceput de wotlk. De atunci am facut toate raids posibile, cu mica exceptie ultimii bosi din ulduar(n-am apucat).
Momentan am facut orice boss pe orice dificultate in cataclysm pe Freakz.
- am jucat si pe blizz o perioada scurta de timp(~7-8 luni @ wotlk de la inceputul patch-ului 3.3.0 si am facut majoritatea ICC-ului. Apoi am mai jucat inca ~6 luni la inceputul cataclysm-ului si am apucat sa fac halfus si valiona din BoT si magmaw din BwD

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Ground Zero(ca sa plec pe genesis)
12. Detalii PC***.

Operating System
MS Windows 7 64-bit
CPU
Intel Core i5 2400 @ 3.10GHz
Sandy Bridge 32nm Technology
RAM
4.00 GB Single-Channel DDR3 @ 665MHz (9-9-9-24)
Motherboard
Hewlett-Packard 1494 (SOCKET 0)
Graphics
HP LE2201w (1680x1050@59Hz)
1024MB GeForce GTX 460 (Gigabyte)
Hard Drives
488GB Seagate ST3500413AS (SATA)

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Deoarece sunteti cea mai buna echipa, si vreau sa-mi testez limitele printre cei mai buni.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Sunt la liceu. Deobicei ies cu tovarasii pe afara la un fast food sau cu bicicleta sau chiar si prin WoW. Imi place sa desenez in timp ce ascult muzica, sunt destul de bun.
Also ador single-player games, de toate genurile.


15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Am teamspeak + microfon.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
IMG: http://i49.tinypic.com/2ylsbcg.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exdeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2013 13:44)
Joined: 13 Jun 2011
Posts: 83, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 33
Votes: 4

 
Post Posted: 25-04-2012, 13:39:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pinngu wrote:
1. Nume IRL: Marius
2. Varsta: 19
3. Localitate: ***
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Cam in fiecare zi de la 3 pana seara la 10;11 iar vineri si sambata stau pana tarziu
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy / Retri
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Pinngu
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca imi place sa joc pe specu asta
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). sie lumea
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am vazut ce sa intamplat incepand de la TBC pana a aparut Cataclysm
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in The Betrayers si sau comportat cam urat cu mine si de aceea am iesit
12. Detalii PC***. intel dual core2gb, 800 MHz FSB placa vidio 8500 gt
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca am vazut ca sunteti o guilda foarte buna si cu players foarte bine care stiu tot ce se face la raiduri
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber,hobby-uri etc.) student , lucrez si am multe ,hobby-uri, si timpul liber mil petrec cu prieteni prin cluburi
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Mi'as Dori Mult sa ma alatur voua..si sa invat cat mai mult WoW..Multumesc



Vad ca pe armory nu ai gearul de holy, si probabil e de retri (care este offspecul tau) dar cu siguranta sunt niste hibe URIASE acolo si in plus d asta nu se recruteaza paladini. Iar cu iesitul din betrayers, eu nu prea stiu povestea in felul asta, dar sa presupunem ca tu stii mai bine ce se intampla cu tine -





Last edited by Exdeus on 25-04-2012, 23:40:29; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-04-2012, 17:43:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Pingu - Nu recrutam paladini, credeam ca a fost destul de clar primul post din acest topic.

@Pachuta - O sa te cautam in joc, dar inainte de asta da Leaga Conturi pe forum.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
andrey23

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-02-2013 08:20)
Joined: 18 Sep 2010
Posts: 117, Topics: 26
Location: Romania

Reputation: 89.6
Votes: 3

 
Post Posted: 25-04-2012, 18:34:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Andrei
2. Varsta:20
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: Aproximativ am cateva ore vinerea sigur si in rest in functie de programul de la facultate...Nu prea am deloc timp semestrul asta 1 luna cat mai e din el martea si miercurea cam deloc
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: dps/heal
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sittingbull
7. Screenshot cu Interfata**: http://img521.imageshack.us/img521/4391/wowscrnshot041412114317.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Joc boomkin pentru ca este mult mai chalenging din punctul meu de vedere. Adica este totusi un efort sa iti mentii dps-ul dar sa stii si ce sa faci in raid.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: Specul meu este 33/0/8 Este un spec facut de mine modelat dups server, rotatia ar fii moonfire insect swarm si starfire pana in solar eclipse starfall pentru max damage apoi sunfire insect swarm si wrath pana la iesirea din solar moonfire insect swarm si wrath pana la lunar eclipse si trents la cd. Gearul este foarte important pentru un druid balance...Are nevoie de mult haste si de iteme numai leather pentru bonusul de 5% intelect = spell power = dmg din armor specialization. (Fac aceasta mica paranteza sa spun ca eu nu am specializarea pentru ca inca nu am destule valor points ca sa imi iau cizmele insa cand am o sa imi fac si specializarea). Ca stats importanta lor ar fii spell power >= hit rating>haste>mastery>crit. Socketele sunt 40 intelect in orice slot si in itemele cu 20 intelect socket bonus se poate pune intelect+haste la galben si intelect + spirit la albastre. Reforge-ul trebuie facut in fincite de item insa haste-ul are prioritate.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).: Joc wow de la vanilla si am jucat pe multe servere insa pe freakz joc de pe WOTLK scripturile le stiu pe toate in mare...Iar pe cata stiu toate scripturile mai putin la Atramedes si Magmaw (nu stiu scriptul de pe freakz insa cel teoretic il stiu) pentru ca nu am avut sansa sa ii fac.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): De pe cataclysm am fost doar in niste guilde micute care nici nu le mai stiu numele, apoi in The QQ Givers si acolo am ramas pana acuma cand sa decis conducerea sa se mute pe blizz, iar eu cum nu am bani de blizz dar vreau sa fac un raid si un progres am ales sa plec.
12. Detalii PC***. Amd Athlon X2 250 la 3GHz, 4Gb DDR3, placa video HD4250 onboard ca nam avut bani de mai mult -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: Pentru ca aveti progres si oameni capabili si vreau sa fiu printre cei mai buni de pe server
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): Sunt student la Facultatea de Inginerie Electrica din Politehnica Bucuresti, imi place sa joc wow desi e cam evident -, sa ies in parc cu amici, la un fotbal la un bascket in timpul liber. Vara asta sper sa scot si rolele de la debara sa le mai folosesc si pe ele -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).: Despre programul meu de raiding am zis deci cred ca asta este tot
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls: http://img692.imageshack.us/img692/2248/wowscrnshot041412115911.jpg


Nu sunt nebun, sunt doar Matzu!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 25-04-2012, 21:09:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Sittingbull - Respins(dps nu e suficient, iar programul tau nu se potriveste cu al nostru)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thilan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-04-2018 14:18)
Joined: 07 Nov 2011
Posts: 270, Topics: 8
Location: Where heroes are born.

Reputation: 173.5
Votes: 15

 
Post Posted: 26-04-2012, 01:06:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Radu

2. Varsta: 20

3. Localitate: București

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)? Am un program destul de flexibil, pot petrece mult timp in WoW. Și ca sã rãspund la întrebare, pot spune cã sunt disponibil în jur de 6-7 ore.

4. Clasa: Druid

5. Main Spec/OFF spec: Balance/Restoration

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Moofasa

7. Screenshot cu Interfata**: Click.

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Consider cã este un spec destul de eficient pe care îl folosesc de când am început sã joc pe druid, îmi place mai ales pentru simplul fapt cã este cel mai ușor jucat, în comparație cu restul.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Rotația este destul de simplã, pentru burst încep cu Insect Swarm (wowhead link), Moonfire (wowhead link), castez Wrath , apoi Starsurge și din nou Wrath pânã când ajung la Eclipse (Lunar) , odatã ajuns acolo folosesc Volcanic Potion și Force of Nature (wowhead link), apoi dau Starfall (wowhead link) și Starfire (wowhead link) pânã ajung la Eclipse (Solar) (wowhead link). Odatã ajuns la Eclipse (Solar) (wowhead link) folosesc Sunfire (wowhead link). În rest merg din Eclipse în Eclipse, refresh constant la Insect Swarm (wowhead link) și Moonfire (wowhead link), și Starsurge la cooldown.

Consider cã este important ca toate itemele sã fie leather pentru a putea beneficia de Leather Specialization (wowhead link).

La gems, folosesc Burning Shadow Spirit Diamond pentru meta socket, la red socket Brilliant Inferno Ruby , la yellow Reckless Ember Topaz , iar la blue Purified Demonseye . În general țin cont de socket bonus doar dacã acesta este Intellect sau Haste.

Intellectul vine pe primul loc în ceea ce privește stats-urile la druid, apoi 17% hit rating/spirit, haste, mastery și în cele din urma crit.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am început sã joc WoW începând cu patch-ul 3.0.3 pe un server privat, primul caracter fiind druid. Ca raiduri am fãcut tot ce se poate începând cu Naxxramas, Ulduar, Trial of the Crusader, Icecrown Citadel. Pe Cataclysm am jucat foarte puțin pe official, în rest pe Freakz. Ca progres personal am facut tot ce se poate, exceptând Atramedes pe heroic.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Cea mai mare parte din timp mi-am petrecut-o în Awakén, guilda destul de bunã, companie la fel de bunã. Motivul pentru care am decis sã plec este unul personal, și nu vreau sã las loc de discuții, dacã intereseazã pe cineva în mod special, mã puteți întreba în privat. Recent am fost in Pride, o companie foarte bunã, oameni maturi, dar din pãcate guilda s-a destramat din motive care îmi sunt neclare.

12. Detalii PC***.
Laptop: Intel Core i5 M430 @2.27Ghz
Hard disk 500gb
Ati Radeon HD 5650, 1gb
4gb Ram.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru cã m-am sãturat sã dau "try-uri" la fiecare raid, pur și simplu vreau sã fac un raid cap coadã, fãrã nervi și fãrã sã pierd ore în șir în fața unui boss aștepând dupã X și Y. Cred cã pot sã scap de toate astea la voi în guild.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt student în anul II la Facultatea de Științe Politice, timpul liber mi-l petrec cu prietenii de fiecare datã când am ocazia sau în WoW. Ca persoanã consider cã sunt o fire destul de calmã și cu simțul umorului, mai multe veți descoperi voi.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). În ultima vreme am jucat ca tank pentru ca asta mi s-a cerut, tocmai de aceea gearul de pe specul de tank este ceva mai bun în comparație cu cel de pe celelalte 2 specuri. Pot îndeplini orice rol de care aveți nevoie în raid.

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
Click.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
zuperzxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-09-2012 03:55)
Joined: 26 Apr 2012
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 47.1
Votes: 2

Post Posted: 26-04-2012, 03:29:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume : Razvan

Varsta: 19

Localitate: Giurgiu

Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?

- In timpul saptamanii de la ora 16:00 pana seara tarziu 1-2-3 depinde/ cat e nevoie.

Clasa: Paladin

Main Spec/OFF spec: Main spec Retribution/ OFF spec Holy la cerere

Link Armory:

http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Zuperzx

Screenshot cu Interfata:

http://uploadimage.ro/images/78563311440208506626.jpg

De ce ai ales specul pe care joci acum?

- Am ales retribution pentru ca imi place foarte mult . i like melle dps/ more dmg joc retribution de cand m.am apucat de paladin, am aproximativ 1 an jumate 2, in special in PVP joc retri am 2.2+ rating 2v2. pe spec retri dupa parerea mea pot scapa de orice problema pvp/pve. mi se pare cel mai complex spec pentru pvp si tot , pe zi ce trece exersez, cunosc tot mai mult acest spec, aceasta clasa si tot mai multe tricuri. Holy joc decat pve daca este nevoie, Protection don.t like. don.t like tanking. Nu mi.a placut niciodata.

Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

- Din punctul meu de vedere joc <a href="http://www.wowhead.com/talent#sbZRbMZcdGRbosdfd/">2/7/32</a>; importanta stats ar fii urmatoarea Hit->Expertise->Strength->Mastery->Crit->Haste, cel mai importat : HIT 5% , rotatia pe care o folosesc in pve: need 3 Holy Power for inquistion . Crusader Strike - Holy Wrath - Judgement - Exorcism - Crusader STrike - Templars' Verdict- Judgement- Crusader - Exorcism - Holy wrath - Hammer of Justice daca este nevoie . Pentru burst folosesc Avenging Wrath + <a href=" http://www.wowhead.com/item=68712%5burl%5d%5b/url%5d/">Impatience of Youth</a> , scot Guardian of Ancient Kings si folosesc Hammer of Wrath si apoi incep cu rotatia de mai sus -

Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

- Pai m.am apucat de wow in vara anului 2008, datoria unor tovarasi, jucand wow la sala ma-m uitat la ei apoi cu timpul am invatat si eu. La inceput m.i s.a parut un jok foarte dificil, am jucat prima data pe un server "Matrix" adminul fiind un prieten din oras, mi.am facut un priest shadow, jucam pe TBC. Apoi am jucat pe Apocalips tot TBC, tot asa adminul fiind un tovaras din Constanta,am jucat pe official ceva timp cam 8 luni de zile, dar din lipsa timpului liber am abandonat retail intrucat am practicat sport de performanta: "karate" si am fost plecat ceva timp din tara prin competitii. intr.un final dupa 2-3 luni de zile am intrat pe Ultimate v. 2.4.3 am jucat cu priest/rogue/paladin aproximativ 1 an jumate- raids on Black Temple/Hyjal Summit/Sunwell Plateau,Coilfang Reservoir/Karazhan:x/ Tempest keep, cazand Ulimate/Hysteria am jucat putin pe molten wow si pe cateva fun server, apoi am intrat pe Freakz jucand cu paladinul pe WOTLK raids on Naxx/Ulduar/VOA/TOC/ICC CITADEL+ Lick king Love Struck mi sa parut cea mai tare instanta si cel mai frumos boss, ma refer la scripturile dupa Freakz + all hcs. ! De cand s.a bagat Cataclsym am jucat doar pe Freakz, Raids on Baradin hold 10n/25n + BWD/BOT 10n/h 25n/h hc. TOT/sc..etc si mult pvp - bg+arena 2v2 and 3v3.

Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

- Pe TBC am jucat pe Ultimate am fost in Sillens Assasins la Horde/ si Unknown+Used To could la ally, si putin prin ENIGMA. WOTLK Freakz am fost in ELiteNightStalkers playeri pro, am luat pauza aprox 1-2 luni iar cand am revenit organizarea numai era acceasi, playerii noi..era alta atmosfera..numai mi.a placut si am iesit, am cautat o guilda cat de cat pro RAIDS on.. Awaken, am un tovaras acolo si mi.a dat el invite..dar nu e pe placul meu..playeri favoriti si fitze...:Chatterbox doresc sa intru in HKP intrucat vreau sa progresez in continuare si sunteti o guilda pro RAIDS ON / dkp on si o activitate si o organizare foarte buna.

Detalii PC.


Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_gdr.091207-1941)
BIOS: Phoenix - AwardBIOS v6.00PG
Desktop, Procesor Intel Core I3 Sandy Bridge 3,1 Ghz, 4 GB DDR3, Placa Video: NVIDIAŸ GeForceŸ GTX 460 1g ddr5
Monitor Model: Philips 190S5
Monitor Id: PHL0824
Native Mode: 1280 x 1024(p) (60.020Hz)
Description: Speakers (SoundMAX Integrated Digital HD Audio)
Default Sound Playback: Yes
Default Voice Playback: Yes

+ Casti a4tech / skype / ts. - mouse microsoft / tastatura microsoft.

De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Este genul de guilda pe care o doresc, pentru progresele pe care le.ati facut, sunteti oameni foarte seriosi pusii pe treaba, stiti ceea ce vreti, organizara buna, activitate ..playerii skilled - si bunul simt care conteaza cel mai mult...

Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :

- Sunt elev clasa a 12 la liceul Tudor Vianu, vreau in continuarea sa dau la Academia de Politie, sunt o persoana sociabila, cu simtul omorului, optimista, serios cand este nevoie - in timpul liber ma jok WoW/ ies cu prietenii la suc/bere cu gagica deasemenea la fel...club/plaja..etc

Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

- Pai in momentul in care va ganditi ce faceti in privinta mea. sper sa faceti o alegere buna, si va garantez ca nu va veti indoii de mine, sper sa fiu recrutat. spor la treaba - baieti in continuare !














0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 26-04-2012, 09:39:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Zuperzx - un print screen cu dps meter la 3 mil dmg done te rog.

@Moofasa - Welcome.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shoutgun

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2012 12:07)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 37, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 53.3
Votes: 2

 
Post Posted: 26-04-2012, 10:14:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: alex
2. Varsta: 16
3. Localitate: bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : 4-6 ore pe zii
5. Clasa: hunter
6. Main Spec/OFF spec: mm pve / mm pvp
7. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shoutgun
8. Screenshot cu Interfata*: http://img69.imageshack.us/img69/3621/wowscrnshot042212230658.jpg
9. De ce ai ales specul pe care joci acum? : primu caracter care mi lam facut pe wotlk adica cand mam apucat de wow a fost hunteru si acolo jucam tot mm da nu stiam sa joc dar am invatat cu ajutorul unu hunter skilat
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :am facut tot pe wotlk lk pe 25h
11. Foste Guilde guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :specii (mam enervat ca nu aveam cu cine face raid si o sapt nu a fost decat 18 on la raid de 25
12. Detalii PC*. Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+
Ram: 2.0 GB
Placa video: GeForce 8600 GT
pe scurt...nu cred ca voi avea probleme mari din cauza fps-urilor
conexiune net : Rds fiberlink ....pana acu nu prea am avut mari probleme cu netu
am microfon si posibilitatea de a sta pe ts3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? :am auzit ca sunteti o guild foarte buna
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :sunt elev la liceu profilu mate-info imi place sa imi petrec timpu jucand wow si la fotbal si iesirile cu prietenii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :...
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/688/wowscrnshot042012130640.jpg/



Last edited by shoutgun on 18-05-2012, 17:34:44; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 26-04-2012, 10:25:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shoutgun - esti in baza noastra de date, dar momentan nu e free spot pentru hunteri .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
shoutgun

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2012 12:07)
Joined: 20 Apr 2012
Posts: 37, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 53.3
Votes: 2

 
Post Posted: 26-04-2012, 10:34:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adica cand se elibereaza un loc la hunter ma iei ??
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 03-06-2024, 01:01:16
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password