User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message488869
ChryoS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2012 16:32)
Joined: 22 Feb 2012
Posts: 61, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 7.5
Votes: 4

 
Post Posted: 08-06-2012, 15:59:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu inteleg ce e asa de funny - dar daca tu zici ...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 08-06-2012, 16:58:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ChryoS wrote:
nu inteleg ce e asa de funny - dar daca tu zici ...


Am citit ce ai scris, consider ca nu e tocmai satisfacator. Raspunsul e unul negativ. Toate cele bune.

@Hrn - nu mai posta aici, am scris in primul post care sunt oamenii avizati pentru a raspunde, multumesc.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cSSk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 11:18)
Joined: 19 Mar 2012
Posts: 75, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -94.9
Votes: 7

 
Post Posted: 08-06-2012, 17:10:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: sorin
2. Varsta: 17 fac in august
3. Localitate: ms
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) peste 2
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: prot/holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Cssk
7. Screenshot cu Interfata**: http://i48.tinypic.com/2ryir6q.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Deoarece imi place sa o iau in gura de la bossi - kiddin , nu stiu - asta imi place
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec : @ tanking nu am o rotatie care o folosesc , depinde de encounter si situatie @ holy, incerc sa rezist cat mai mult cu mana , nu am o rotatie nici aici
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : joc de pe TBC , am facut full hyjal si bt.wotlk full inafara de LK HC iar cataclysm full N , pe HC nu am facut prea multe dar stiu scripturile
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Awaken
12. Detalii PC***. 4gb ram , procesor dual core , placa video 1 gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? More PvE progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) :Sunt elev,imi place sa imi petrec timpul liber afara cu prieteni , la un fotbal , o bere,chestii dastea Dosent Matter sau prin WoW
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 08-06-2012, 18:35:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Cssk - /w Emanuelle in joc, spune-i ca te-am trimis eu pentru inspect. Toate cele bune.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kutulu-

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2017 12:50)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 19, Topics: 3
Location: Bucuresti

Reputation: 49.3
Votes: 3

     
Post Posted: 09-06-2012, 16:28:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

me again

1. Nume IRL: Edi
2. Varsta: 17
3. Localitate: buc
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): destul cat sa nu ratez niciun raid
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy pve si shadow pvp
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Chocoholic
7. Screenshot cu Interfata**: ceva mai recent: http://shareimage.ro/images/cdwt3c18br5arlhfgyc6.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place priestul healer ^.^
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). stats: int > spirit > haste > crit > mastery, sockets folosesc red 40 int, blue 20 int si 20 spirit si yellow 20 int si 20 haste. N-am o rotatie stabila...folosesc spellurile in functie de hp, ce face bossul in mom. respectiv si de mana...
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat ceva timp pe wotlk insa nu ma pot lauda cu cine stie ce progres iar pe cataclysm joc de vreo 4-5 luni si in ceea ce priveste raidurile le-am facut pe toate atat pe normal cat si pe hc.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) EXILED si Awaken
12. Detalii PC***. Amd phenom x3 de 2.8 ghz, 2gb video si 4 ram
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? de ce nu?
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt o persoana sociabila, ma inteleg bine cu toata lumea - imi place fotbalul, tenisul de masa, pescuitul iar timpul liber mi-l petrec prin parc, prin oras...depinde
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). stiu ca am mai aplicat si in trecut insa chiar vreau sa intru in hkp -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RaW_StriKeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2015 02:07)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 147, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 83.8
Votes: 3

 
Post Posted: 09-06-2012, 16:54:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Magiunator admis
@Strachi admis
@Luryess respins - mai ai de lucrat la rotatie, gear
Cat de curand o sa aveti invite in guilda



Last edited by RaW_StriKeR on 09-06-2012, 17:23:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 09-06-2012, 16:58:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Chocoholic - Astept un PM de la tine, in care sa-mi vorbesti mai detaliat despre cum se joaca priestul holy, cat si despre experienta ta in raidurile de Cataclysm. Vreau sa aflu ce ti-a placut, de ce, ce e indicat sa faci ca holy priest, ce e de preferat sa nu faci, care e scopul unui holy priest in raid, ce iti amintesti de la raidurile pe care le-ai facut (faze care s-au intamplat si care ti-au ramas in minte), dar si alte lucruri pe care le consideri demne de mentionat. Take your time, don't be superficial. Cheers !

@Raw - Ai mai testat un mage, poti sa-i transmiti raspunsul final, cat si feedback-ul pe care mi l-ai dat mie prin PM, poate il ajuta in dezvoltarea individuala.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 10-06-2012, 02:16:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@cSSk - Respins


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cSSk
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-06-2012 11:18)
Joined: 19 Mar 2012
Posts: 75, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: -94.9
Votes: 7

 
Post Posted: 10-06-2012, 02:21:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nici macar nu am participat la acel raid test..- whatever.decizia voastra
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HrN

[mayhem]



Status: Offline
(since 04-08-2014 20:54)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 768, Topics: 94
Location: trag in piept aerul jegos de bucuresti...

Reputation: 78.4
Votes: 17

 
Post Posted: 10-06-2012, 11:00:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toate discutiile legate de eventul asta, incepand cu modul in care a gestionat qui situatia inainte de event si terminand cu cum a ajuns sa se comporte si sa vorbeasca dupa event m-au impins spre concluzia inevitabila ca sunt mai presus de lucrurile astea, de dramele de copii virgini, si de balacareala tiganoasa care s-a creat pe forum. Nu vreau ca numele meu sa fie legat in nici o situatie de lucruri de genul asta, asa ca va spun prieteneste la revedere.


Ca nota de incheiere, nu ca vreau sa creez si mai mult flame decat este, dar pe lk jumatate din gm-ii de pe freakz erau in ENS (cobrel, skilz, burton, froster, setemotion, myt, alma, etc) si nici macar odata nu s-a pus problema de integritatea lor, si mai ales de integritatea guildei, cand o sa va dati seama de ce, atunci o sa va dati seama si unde ati gresit in toata situatia asta.

Again, toate cele bune, va salut, la revedere.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-06-2012, 11:55:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Toate cele bune iti dorim si tie, adios.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 10-06-2012, 14:50:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Localitate: Husi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enha / resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flameblast
7. Screenshot cu Interfata**: http://i49.tinypic.com/1zxbgaw.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am jucat si inainte pe tbc si lk ..si am zis sa joc si pe cata si mi se pare la fel de bun ca orice alt spec de dps .melee
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). cel mai important stat mi se pare agility .fara el pot sa am eu 8% melee hit si expertiza 26 ..daca nu are putere si crit indeajuns incat sa fac diferenta in pve
dupa stats mam uitat pe net atunci cand miam facut talentele si gearul cu tot cu stats .nu stiu dar poate ati auzit de site-ul http://www.noxxic.comstats dupa cum urmeaza Agility > 17% Spell Hit > 26 Expertise > Mastery > Crit > Haste .rotatia nu zic ca e relativ simpla da nici foarte grea nu e .cel mai important spell de la enha mi se pare .searing totem fara el damage de la lava lash este fara folos .dupa
1.searing totem 2.stormstrike . 3.lava lash . 4. lightning bolt .doar atunci cand avem 5 maelstrom weapon 5.5 unleash elements .+flame shock . .7 earthshock
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow .pe un server TBC .la inceput mi sa parut o prostie jocu da fratemiu incepuse sa joace si mam apucat si eu .am jucat 2 ani jumate pe tbc .dupa am jucat pe LK .1 an pe retail .si acum joc pe cata .freakz.de cand sa bagat la raiduri ..cred ca ma pricep destul de bine prind repede si ma interezeaza orice boss nou care apare pe freakz .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ..foste guilde ..am fost in showdown .si unstoppable in care sunt si acum . in showdown mia placut mult dar nu stiu din ce motive am fost dat afara ..mam trezit fara guilda ..cel mai mult imi placea ca era egalitate ..adica fiecare ppl avea dreptu la gear .chiar daca eu sa zic nu stiam un script ei ma lua si imi explicau si ma corectau daca cumva greseam .in unstoppable nu mia placut pentru ca de fiecare data cand se incercau bosii grei .aka ODS .la care nu am achiv de hc .nu se lua decat ppl care aveau relatii ..
12. Detalii PC***. 3GHZ.dual Intel Dual -Core
3 GM ram .palaca video .7300 GT nvidia .512 ram

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? cred ca fiecare isi doreste sa realizeze cat mai multe in game .sa aibe gear cat mai bun si sa fie cred eu in cea mai organizata guilda..evident sa invat cate ceva de la fiecare ppl ..si ..sper sa-mi fac prieteni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) ..sunt elev a 12 .liceu lucrez doar in timpul zilei ajutand pe afara .nu stau la oras .- ..stau la tara ..hobby ..nu am in mod special ..imi place sa pescuies ..si sa butonez..in timpul liber la o bere cu colegii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ..ma consider un baiata foarte rabdator si calm .

off : ideea e ca sunt la alianta ..si am auzit ca se poate transfera charul in caz ca voi admis .daca nu se poate puteti sa imi dati un pm ..sau un reply .ms



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-06-2012, 17:13:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Flameblast - Vreau ss cu dps meter la 3 mil dmg done, pe normal training dummy, ala care e singur dupa un perete acolo la voi la A. Deasemenea, vreau sa stiu daca iti poti plati transferul la hoarda, in cazul in care vei fi acceptat.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 10-06-2012, 17:43:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

link: http://i46.tinypic.com/2v9vyfa.jpg


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 10-06-2012, 17:48:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ala e dummy-ul. O sa vorbesc cu Gufy sa vedem cand poate sa te testeze live.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 18-05-2024, 22:34:22
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x