User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504953
Lexiy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2012 13:10)
Joined: 13 Apr 2011
Posts: 79, Topics: 4
Location: United Kingdom

Reputation: -87.1
Votes: 12

Post Posted: 21-06-2012, 00:44:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Alexandra
2. Varsta:18ani
3. Localitate:Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?Mult.
4. Clasa:Priest
5. Main Spec:Shadow
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Lexiy
7. De ce ai ales specul pe care joci acum?Mi se pare usor.
8. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Eu nu joc in functie de cd's...joc 'prevenitv' -
9. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).hm...pai am jucat putin de tot in TBC si de pe wotlk ce joc mai des.
10. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ens,motiv disband.
11. Detalii PC***.Procesor Intel i5 3.1mhz,4GB DDR3,Placa video ATI 6920.Daca am gresit asta e,nu prea ma pricep - Daca conteaza atat de mult fac print.
12. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Pt ca vreau o guild buna.
13. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)..Pai cativa dintre voi ma cunoasteti deja..Ceilalti ma vor cunoaste pe parcurs.


Am luat warn ca am facut constatari =(
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-06-2012, 00:47:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lexi - Respins


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RaW_StriKeR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-11-2015 02:07)
Joined: 26 Sep 2011
Posts: 147, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 83.8
Votes: 3

 
Post Posted: 21-06-2012, 23:02:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Mirificus - respins
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
pingu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-06-2012 16:34)
Joined: 20 Feb 2011
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 65.5
Votes: 2

 
Post Posted: 22-06-2012, 22:57:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Florin

2. Varsta: 21

3. Localitate: Suceava

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? nu stiu exact, 3-4 ore, eventual mai spre seara

4. Clasa: Rogue

5. Main Spec/OFF spec: Asasination pve

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Moldoveanu

7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/show-image.php?id=f51ce50b0a70528b9f9e11643bb0187d

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Asasination il jucam si pe wotlk, si dadea roade -

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Pai ce sa spun, la rogue mi se pare cel mai important cum incepi rotatia[ cel putin pe asasination spec], cat despre gear, nu le stiu inca precis, doar ce m-am reapucat dupa o pauza de un an...

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Cam prin 2009 m-am apucat sa joc WOTLK, initial am fost prin cateva guilde mici, mai mult raid-uri cu globalul , printre cele mai bune raiduri erau alea de ajungeam la dbwill -, intr-un tarziu am pus 5,6k gs.. apoi am dat de unu qiu care avea el ganduri mari sa initieze o guilda la inceput eram 4-5 apoi s-au strans din ce in ce mai multi.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
In mare parte am fost in HKP - d'aia vreau sa revin in ea, pt ca stiu cum se faceau raid-urile pe atunci. Cat despre parasirea acestei guilde.. m-am simtit inplinit dupa ce am batut LK - parca nu mai avea acelasi farmec jocul, si tinand cont ca aveam un pc extrem de slab pe atunci si trageam tare sa joc cu 5-10 fps la raiduri de 25 am zis ca ma las pana imi iau alt pc

12. Detalii PC***.
Procesor:Quad core i5 la 3000
Ram: 4giga
Placa video: Nvidia Gt 440 de 2 giga
off:Daca scoteam dps cu rasnita aia veche de pc, acum cred ca o sa fie mai bine -

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doar ce m-am reapucat de wow,plus ca in guilda asta am invatat sa joc wow,mi-am perfectionat gameplay-ul si felul in care jucam wow

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Student la id, momentan nu lucrez nimic, imi vad de faculta in rest.. sala..jocuri pc.. si alte virtualitati -

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
-

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://www.picz.ro/show-image.php?id=e39cdc7a9ab63b8b9143781de6ecb705
Probabil pe boss scot mai mult dps , cand boss-ul ajunge sub 35% datorita la talentul "Murdererous intent"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 22-06-2012, 23:00:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Moldoveanu - acceptat. /w in game lu Emanuelle/ Ravenous/ Kleptomaniac


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
StereoSonic

[UnZlab]



Status: Offline
(since 01-04-2015 11:50)
Joined: 18 May 2011
Posts: 331, Topics: 22
Location: Bacau,Romania

Reputation: 128.9
Votes: 11

 
Post Posted: 23-06-2012, 20:11:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dragos

2. Varsta: 20

3. Localitate: Bacau

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 5-6 ore pe zi

4. Clasa: Warlock

5. Main Spec/OFF spec: destro(pve)/demo(pvp)

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Queny

7. Screenshot cu Interfata**: -->punctul 16:)

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Pentru ca destruction pe patch asta da cel mai mare damage in pve.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Ca talente am puse 3/7/31,desigur cum toti warlocki au acest spec.Ca stats intai fac hit cap care este 17% dupa dau reforge din mastery/crit in haste adica hit-->haste-->crit-->mastery.
Ca rotatie incep asa:soul fire pt increase damage(care il tin mereu permanent) dupa aplic Curse of the Elements -> Bane of Doom -> Immolate -> Corruption -> Conflagrate -> Chaosbolt -> Incinerate.Dak sunt 2 bosi intr-un fight folosesc si bane of havoc ca sa pot da damage pe amandoi:) si shadowflame pe mai multi mobi/adds cum ar fi cei de la Magmaw,Maloriak,etc...

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc wow de pe versiunea 2.4.3(TBC),dupa m-am lasat o perioada am revenit pe wotkl pe 3.1.3 pe Freakz si am continuat cu Cataclysm tot aici:) .Stiu toate scripturile la toti bosi care sunt bagati pana acuma

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Prima guilda a fost Brootherhood pana cand ne-au plecat niste oameni de baza si am decis sa ies din guilda,dupa care am fost in Twinkiez dar am iesit faptul ca am luat de 4 ori wipe la halfus la rand pe 10 hc.

12. Detalii PC***. Procesor:AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+ 2,01Ghz ,placa video de 512 mb si 2 gb rami:)

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca sunteti cea mai buna guilda de pe Genesis de la hoarda,am auzit de voi si stiu si multe de la prietenul meu Necomercial si nu sunt hater k toata lumea.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Am terminat clasa a 12-a,astept bacu.Timpul liber il petrec in wow,la bere cu prietenii si la fotbal

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Astept bacu’ sa il trec cu 5.99 -)

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i49.tinypic.com/draxoo.jpg




Respect membrilor HKP-istilor pe care i-am cunoscut .
Cine vrea sa il ajut cu like-uri(facebook) la o poza (pentru concursuri sau nu stiu eu ce ) /pagina,PM ME
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dr.litokranius

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2012 00:16)
Joined: 18 Jun 2012
Posts: 2, Topics: 1
Location: Switzerland

Reputation: 46.1
Votes: 2

Post Posted: 24-06-2012, 02:16:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

s

Posturi unite automat, 24-06-2012, 03:16:35

1. Nume IRL:vaida iuliu, in game farby
2. Varsta:23
3. Localitate:cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
am in jur la 5,6 ore dar in special seara cand se fac raiduri sunt otot timpul on si in timpul zilei dar depinde de circumstante in timpul zilei
4. Clasa:hunter orc
5. Main Spec/OFF spec: main spec pve MM siof spec pvp tot MM doar niste puncte schimbate
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Farby
7. Screenshot cu Interfata**:
http://www.picz.ro/index.php?id=df55a82588e703772777cc0cb7f74f0a
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
pentru ca dau dps mai mare si imi place mai mult
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
poi in primu rand ti doturile pe mob/boss etc serperting dupa care castezi aimed shot in continuare chimera steady shot sa refaci energia i arcane shot care ii instant la fel si chimera chimera iti da refresh la serperting si inca niste chesti care le folosesc pentru burst gen rapid fire trinkete .. ca hunter poti sa mergi pe critsau haste eu am ales haste adica am dat reforge la majoritatea itemelor cu mastery in haste gemuri folosesc haste crit si bineinteles primadata iti faci hit capul sa nu dai mis care ii de 8 la hunteri in pve si 5 in pvp
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
poi eu zic ca am ceva experienta joc woow de 6,7 ani nu sigur cchiar:D am inceput in TBC experienta atunci jucam eram la inceput pe un se romanesc c-zone am facut tk ssc.hyjal .bt, le-am facut pe toate stiu fiecare script de la bosii in WOTLK deja am trecut pe RETAIL(oficial ) pe oficial am jucat 4 ani:D am prins si ceva din tbc dar cam putin juma de an am facut naxx 10/25 tos10/25 eye10/25 voa 10/25 ulduar10/25 ... cam toate inafara de ultimele 2 ca am facut o apuza iin CATA nu tare am jucat pe oficial numa 3,4 luni dupa care m-am lasat de blizz ca nu tare mai am chef si am venit aicea am facut in cata pe blizz primi 2 bosi din firelands pe langa ce avem voi aicea pe sv bot/bh/bwd/... vreau sa zic ca stiu al scripts de pe sv asta la orice boss
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
la hoarda in nici una asta sper sa fie prima si ultima:) la alianta am fsot daor in 2 inntr-o guilda low lvl care am stat daor sa cresc si acuma is in unstopeable cu warlockul meu xenth dar am decis sa joc la hoada de acuma inainte frist time for me here at horde:) for the horde!!!-
12. Detalii PC***.
Icore 5 , 8GB RMW placa video nividia gforce GT model 540m de 2gb , AM LEPTHOP JOC APROAPE LA ULTRA TOT:)

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
sincer nus asa mare cunosctor de guilde la hoarda dar ma mai uit pe forumuri aicea la voi pe frekz si multa lue vb foarte frumos despre guilda voastra si eu zic ca am fata e guilda aia avdn in vedere ca is dedicat oricarei provocari am timp is serios rabdator inteleg cum functioneaza guildele mari am ilvl 356 doar de 2 zile ce am facut lvl 85 sper sa ma primiti mai ales cel mai important sa imi fac prieteni noi

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
poi sunt student acuma is anu 4 la politehnica in cluj sectia mecanica profil SET sisteme si echipamente termice

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
mentionez ca sunt serios , o persoana ajutatoare doarnica de performanta rabdatoare ascultatoare nu conteaza wipe eu tot asa is ca prima data:) vreau sa imi fac prieteni noi si sa ajut guilda cum pot sper sa fiu acceptat

Posturi unite automat, 24-06-2012, 03:16:49

1. Nume IRL:vaida iuliu, in game farby
2. Varsta:23
3. Localitate:cluj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
am in jur la 5,6 ore dar in special seara cand se fac raiduri sunt otot timpul on si in timpul zilei dar depinde de circumstante in timpul zilei
4. Clasa:hunter orc
5. Main Spec/OFF spec: main spec pve MM siof spec pvp tot MM doar niste puncte schimbate
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Farby
7. Screenshot cu Interfata**:
http://www.picz.ro/index.php?id=df55a82588e703772777cc0cb7f74f0a
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
pentru ca dau dps mai mare si imi place mai mult
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
poi in primu rand ti doturile pe mob/boss etc serperting dupa care castezi aimed shot in continuare chimera steady shot sa refaci energia i arcane shot care ii instant la fel si chimera chimera iti da refresh la serperting si inca niste chesti care le folosesc pentru burst gen rapid fire trinkete .. ca hunter poti sa mergi pe critsau haste eu am ales haste adica am dat reforge la majoritatea itemelor cu mastery in haste gemuri folosesc haste crit si bineinteles primadata iti faci hit capul sa nu dai mis care ii de 8 la hunteri in pve si 5 in pvp
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
poi eu zic ca am ceva experienta joc woow de 6,7 ani nu sigur cchiar:D am inceput in TBC experienta atunci jucam eram la inceput pe un se romanesc c-zone am facut tk ssc.hyjal .bt, le-am facut pe toate stiu fiecare script de la bosii in WOTLK deja am trecut pe RETAIL(oficial ) pe oficial am jucat 4 ani:D am prins si ceva din tbc dar cam putin juma de an am facut naxx 10/25 tos10/25 eye10/25 voa 10/25 ulduar10/25 ... cam toate inafara de ultimele 2 ca am facut o apuza iin CATA nu tare am jucat pe oficial numa 3,4 luni dupa care m-am lasat de blizz ca nu tare mai am chef si am venit aicea am facut in cata pe blizz primi 2 bosi din firelands pe langa ce avem voi aicea pe sv bot/bh/bwd/... vreau sa zic ca stiu al scripts de pe sv asta la orice boss
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
la hoarda in nici una asta sper sa fie prima si ultima:) la alianta am fsot daor in 2 inntr-o guilda low lvl care am stat daor sa cresc si acuma is in unstopeable cu warlockul meu xenth dar am decis sa joc la hoada de acuma inainte frist time for me here at horde:) for the horde!!!-
12. Detalii PC***.
Icore 5 , 8GB RMW placa video nividia gforce GT model 540m de 2gb , AM LEPTHOP JOC APROAPE LA ULTRA TOT:)

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
sincer nus asa mare cunosctor de guilde la hoarda dar ma mai uit pe forumuri aicea la voi pe frekz si multa lue vb foarte frumos despre guilda voastra si eu zic ca am fata e guilda aia avdn in vedere ca is dedicat oricarei provocari am timp is serios rabdator inteleg cum functioneaza guildele mari am ilvl 356 doar de 2 zile ce am facut lvl 85 sper sa ma primiti mai ales cel mai important sa imi fac prieteni noi

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
poi sunt student acuma is anu 4 la politehnica in cluj sectia mecanica profil SET sisteme si echipamente termice

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
mentionez ca sunt serios , o persoana ajutatoare doarnica de performanta rabdatoare ascultatoare nu conteaza wipe eu tot asa is ca prima data:) vreau sa imi fac prieteni noi si sa ajut guilda cum pot sper sa fiu acceptat

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 24-06-2012, 12:48:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Queny - 2 sapt de proba ca Demonology cu conditia sa schimbi Head-ul ala de ***

@Farby - Respins



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Silviu.X

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-03-2013 19:59)
Joined: 12 Sep 2011
Posts: 297, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 20.7
Votes: 4

 
Post Posted: 26-06-2012, 14:49:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ATENTIE! Vreau sa stiti ca inainte sa cititi cererea mea de a intra in guilda: Caracterul meu este la alianta dar sunt gata sa-l mut la horde.

1. Nume IRL: Andrei-Silviu

2. Varsta: 15-16 ani

3. Localitate: Galati

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) Am la dispozitie tot timpu.

4. Clasa: Priest

5. Main Spec/OFF spec: Holy/Disci 362 ilvl

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Moreea

7. Screenshot cu Interfata**: http://www.picz.ro/show-image.php?id=e8675224e718199c2df518f53f2416d5
Asta e interfata mea de cand ma stiu si m-am obisnuit si ma descurc foarte bine. E din cauza monitorului si de aia e cam ingramadita.

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? La momentul actual eu zic ca e cel mai bun spec pe care joc si zic ca ma reprezinta sa fiu healer.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Avand in vedere ca sunt priest din punctul meu de vedere spun ca o duc prost cu mana si trebuie sa am grija ce fac si cum fac. Fiecare miscare gresita ma poate costa foarte mult. Stats: intellect, spirit, haste, mastery ........

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
M-am apucat de WoW cam de prin TBC si joc in continuare. Imi place ce au facut si ce vor face in viitor cei de la Blizzard. Eu sper ca acest joc sa mearga in continuare si sa aibe succes. Pe WOTLK am jucat aici pe FREAKZ dar am fost shami resto. Pe WOTLK am facut tot fara Lich King.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in Fallen Angels Alliance si m-am saturat sa astept sa intre oamenii de baza cu care faceam raidurile. Sunt noi veniti care nu au nici o treaba cu acest joc. Si in plus consider ca nu mai au nevoie de mine.

12. Detalii PC***.
Procesor: AMD Athlon 2.59 GHz
Ram: 2giga
Placa video: WinFast PX8400 gs 512 Mega
off: Sper si poate ca in vara aceasta sami iau un Pc mai performant.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Oameni de treaba eu zic, nu ca in alte guilde care in loc sa-si vada de treaba lor si sa se uite la ei sa vorbeasca urat despre altii, plus ca sunteti eu zic cea mai buna guilda de pe FREAKZ.

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Pai trec in clasa a 10-a, o sa fac ore de dimineata, prin urmare nu am cum sa lipsesc de la raiduri doar din motive de sanatate sau familie.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Imi doresc de mult timp sa ma alatur voua si sper sa ma acceptati. Caracterul meu, sau caracterele mele sunt la allianta dar sunt in stare sa donez si sa le mut la horde ca sa ma alatur voua.

P.S.: 1-Daca am facut cateva greseli gramaticale imi cer scuze dar am probleme cu tastatura cand scriu ceva.
2-Am vazut ca aveti nevoie si de shaman enhancement si am si shaman.


_____________________________________

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ylfor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 21:13)
Joined: 21 Dec 2011
Posts: 399, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 34.9
Votes: 6

 
Post Posted: 26-06-2012, 18:59:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mihai
2. Varsta: 18
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 2-4 ore ,chiar mai mult in 24/24 in zilele ploioase .
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Main : Combat , Off : Deocamdata subtlety dar dureaza 30 sec pt respec asas .
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rofly


7. Screenshot cu Interfata**: http://i46.tinypic.com/30ij2ue.jpg Interfata curata exceptand dbm , msbt si rogue power auras care apar doar cand dai , primesti dmg/heal sau in raiduri .

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Rezumat : Bugul de la deadly poison influenteaza enorm dps pe asassination tinand cont ca mastery mareste dmg dat de poisons si ca thick timerul se reseteaza mereu cand aplici deadly poison . Pe combat ai mai multa mobilitate si singurul bug care afecteaza performanta la raid este cel de la bladeflurry , overall combat este alegearea inteleapta pt un raid dar bine inteles in lipsa de lock sau petul dragonhawk de la hunter in raidurile de 25 este de preferat sa fie un rogue asas pt https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=58410 (wowhead link)

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatie la combat rogue este cat se poate de usoara tinand cont ca avem spell de missdirect aggro care este buguit pozitiv din cate am observat putem incepe rotatia asap . Se incepe cu sinister strike pana la 4-5 combo urmat de slice dice , 1-2-3 ss pana ramanem low la energy , killing spree , ( targetul are sigur 3-4 combo points pe el ) revealing strike , eviscerate , adrenaline rush timp in care vom prinde lejer 5-6 eviscerate date cu revealing strike pe target , repeat .
Cds gen : trinkets , pots se dau odata cu adrenaline rush , adrenaline rush si ks se dau imediat ce revin dupa cd !


10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe Tbc patch 2.3.0 pe Echonet dupa Ultimate timp de 1 an si putin . Wotlk numai pe freakz timp in care am facut realm first la naxx @kel thuzad in patch 3.0.3 parca urmat de cateva killuri la lk pe 25hc . Cataclysm la fel am jucat numai pe freakz progres tot exceptand Atramedes pe hc ..


11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Light of Dawn , a fost bine in guild cel putin la inceput pana de curand , oameni ok , iam *parasit* deoarece era un fel de Deja Vu in guild odata la 3 saptamani se gaseau 5-6 oameni imbracati sa iasa dupa care incepeau mass invites timp in care pierdeai aproape 2 ore NUMAI LA 1 BOSS chestia asta sa repetat de 2-3 ori ..

12. Detalii PC***.
Sistem de Operare : Windows 7 Ultimate 32 biti
Placa Video : Nvdia GeForce 9600 GT 1gb ram
Ram : 4 gb
Procesor : Pentium Dual Core E5500 2.8 ghz

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece aveti progres full nu numai cu raidurile de 10 cat si cele de 25 .
Programul raidurilor dupa 21:30 perfect .
Sa vad un raid de 25 de playeri care toti isi dau silinta sa scoata un raid la capat nu ca in fosta guilda gen doar 10-11 si restu sa o frece la rece ..

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Trec clasa 12-a la liceul Dumitru Motooc din Bucuresti , timpul liber in mare parte fotbal , tenis de picior si LoL , am facut o gramada de surveys dar no dota2 key pt mine ..

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Scuze pentru wall of text ..

16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - http://i46.tinypic.com/30ij2ue.jpg . Nu citisem 3 mil dmg si mam oprit la 3 mil500, dps a scazut datorita thickurilor de deadly poison care au ramas pe dummy ..

Ts 3 & Mic Avaible .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 26-06-2012, 19:25:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Rofly Respins, low dps



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ylfor

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-11-2014 21:13)
Joined: 21 Dec 2011
Posts: 399, Topics: 51
Location: Romania

Reputation: 34.9
Votes: 6

 
Post Posted: 26-06-2012, 21:21:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tulpan wrote:
@Rofly Respins, low dps


ty for quick answer , am mai incercat de cateva ori sa dau dps la acel dummy dar ma bate maxim mai mult de 19k300 dps nu am dat si dupa thickurile de la deadly poison ma aduc inapoi in 15-16k .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 27-06-2012, 14:38:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ylfor wrote:
tulpan wrote:
@Rofly Respins, low dps


ty for quick answer , am mai incercat de cateva ori sa dau dps la acel dummy dar ma bate maxim mai mult de 19k300 dps nu am dat si dupa thickurile de la deadly poison ma aduc inapoi in 15-16k .


Multumim pentru aplicatie in primul rand. Iti dorim toate cele bune in continuare, si speram sa-ti imbunatatesti jocul pe viitor.


@Moreea - Feedback-ul meu vizavi de aplicatia ta este unul negativ, unul din motivele principale fiind varsta, dar si faptul ca ai aplicat la mai multe guilde de pe server. Spor la joc -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
clokocko

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-08-2017 11:54)
Joined: 11 Sep 2011
Posts: 20, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 76.3
Votes: 4

Post Posted: 27-06-2012, 17:37:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

primiti prot pala sau feral tank druid?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 27-06-2012, 17:43:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

clokocko wrote:
primiti prot pala sau feral tank druid?


Only if hardcore, active & professional player.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 30-09-2024, 05:41:55
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password