User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504586
Palfi

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-04-2014 15:04)
Joined: 30 Jan 2012
Posts: 21, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 37.3
Votes: 4

 
Post Posted: 18-09-2012, 00:20:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Rares
2. Varsta:18
3. Localitate:Cluj-Napoca
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?de la 16:00 - 02:00
4. Clasa:Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto/balance/feral(tank)
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Antot
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/r/34y8jy8/6
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?Am jucat Resto pe cataclism deoarece nu ma prea pricepeam la dps cu nici o clasa, in timp am facut si gear de balance si incerc sa perfectionez si dps pe druid
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Pe Spec resto am abservat ca s-au reparat niste chesti la druid (gen mastery) l-am incercat si nu mi se pare prea atractiv asa ca am trecut inapoi pe haste , la druid resto nu prea ai o anumita rotatie , este o clasa aoe heal si ai prioritati la spelluri(Wild grouth la cd- regrowth/rej-swiftmend
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc wow de pe TBC - pe WOTLK m-am lasat o perioada , si am inceput PE CATA , nu am apucat sa fac LK deoarece pe servaru pe care jucam nu era bagat ICC, acum pe CATA am progres full+cunosc toate scripturile
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Darkfall(sa destramat)
The Betrayers (au existat cateva neintalegeri , si decizi nejustificate din partea GM-ului)

12. Detalii PC***.Intel Pentium dual core , 4gb rami ddr 2 , placa video gf 550 parca (nu stiu exact , nu ma pricep la pc-uri)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Vreau sa ma alaturi guildei datorita progresului , respectului fata de playeri , disciplina la raiduri
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt elev , abea am inceput clasa a 12 a , timpu liber il petrec la o bere ..2,3,4,5...prin oras.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://tinypic.com/r/200bscn/6 - mentionez ca balance este offspecu meu si inca mai testez unele chesti , sunt constient ca trebuie sa perfectionez dps-u

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 18-09-2012, 22:43:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Thetank Respins
@Valandu /w Gufy ingame
@Bonybawz Respins
@Antot Respins




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BaLaH

[Nightbreaker.+gfx]



Status: Offline
(since 02-03-2015 16:44)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 29, Topics: 4
Location: Bucuresti

Reputation: 31.7
Votes: 7

 
Post Posted: 22-09-2012, 19:51:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 19
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-6 ore pe zi, 5 din 7 zile pe saptamana
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Protection / Retribution
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Balahzaurusu
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/253/wowscrnshot092212203835.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place sa joc tank inca pe WOTLK, tancam cu druid, dar paladinul pare sa mearga mai bine ca tank pe Cataclysm
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Prioritatea pe Protection o are in primul rand mastery-ul, hit-ul si stamina.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Cataclysm fata de WOTLK are un minus destul de mare...pe WOTLK era fun cand faceai un boss, chiar daca luai wipe, stiai ca ai incercat si nu te lasi pana nu il faci, cel putin asa a fost la Lich...foarte fun cand iti luai 1 hit kill. Se radea, nu se injura.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Specii (am fost dat afara din cauza bac-ului (ceva timp afk), Light of Dawn (cateva neintelegeri)
12. Detalii PC***. AMD Athlon II x4 645 Processor 3.10 GHz, 4.00 GB RAM, 64-Bit
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Pentru ca este o guilda de increde, care face raid-uri bun si nu se da batuta la primul wipe.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): In prezent sunt proaspat student la UTCB ( Universitatea de constructii Bucuresti ) la sectia de Automatica si informatica aplicata. Ca hobby-uri am: Fotografia si Photoshopul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am alte mentiuni de facut -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.





Last edited by BaLaH on 22-09-2012, 23:22:48; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rashesim

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-08-2022 23:03)
Joined: 22 Sep 2012
Posts: 368, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 53.9
Votes: 40

 
Post Posted: 22-09-2012, 20:02:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Rashesim
2. Varsta:16
3. Localitate:Petrosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):10h/Day,70h/week
4. Clasa:Retribution Paladin

5. Main Spec/OFF spec:Main Spec=Retribution. Off Spec/Protection
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rashesim
7. Screenshot cu Interfata**:
http://uploadimage.ro/images/99594517812151055964.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum:
Joc pe acest spec. de foarte multi ani,m-am obisnuit cu el si tot timpul da rezultate.
9. Talentele sunt creeatia mea proprie si sunt alese cu scopul de a da cat mai mult dmg,cat despre rotatie o folosesc pe cea mai des intalnita :Inquisition >Hammer of Wrath>Exorcism>Templar’s Verdict>Crusader Strike>Judgement>Holy Wrath>Consecrate.
Pentru a avea rezultatele dorite gearului ii trebuie mult strenght/mastery si critical damage.

11. Am fost in guildul Simplicty 2 saptamani dar am renuntat la el findca nu era activitatea la care ma asteptam.
Nu dupa mult timp am intrat in Dragonassasins,un guild nou in care am capatat functia de Class Master(In 2 saptamani din 51 de membrii am ajuns la 700 de la venirea mea),

12. Detalii PC***.:RAM 3GB ,Windows 7 64 bit , Ratingul esste de 6,5, procesor:Pentium Dual Core E5200
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre: In primul rand datorita prietenilor mei de acolo si in al doilea rand vreau sa ma alatur voua deoarece consider ca am nevoie de o familie unita ca HKP.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):Sunt Elev la profilul Informatica Intensiv,petrec timpul liber cu prietenii iar hobby-ul meu este cantatul la chitara si editarea pozelor in PHOTOSHOP.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Am facut aceasta cerere spre indrumarea lui Gufy si a Asiriei
Indiferent de raspuns,voi aprecia acest guild pentru membrii ei deosebiti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 22-09-2012, 22:20:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Localitate: Husi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enha / resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flameblast
7. Screenshot cu Interfata**: http://i50.tinypic.com/34q1kar.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am jucat si inainte pe tbc si lk ..si am zis sa joc si pe cata si mi se pare la fel de bun ca orice alt spec de dps .melee
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). cel mai important stat mi se pare agility .fara el pot sa am eu 8% melee hit si expertiza 26 ..daca nu are putere si crit indeajuns incat sa fac diferenta in pve
dupa stats mam uitat pe net atunci cand miam facut talentele si gearul cu tot cu stats .nu stiu dar poate ati auzit de site-ul http://www.noxxic.comstats dupa cum urmeaza Agility > 17% Spell Hit > 26 Expertise > Mastery > Crit > Haste .rotatia nu zic ca e relativ simpla da nici foarte grea nu e .cel mai important spell de la enha mi se pare .searing totem fara el damage de la lava lash este fara folos .dupa
1.searing totem 2.stormstrike . 3.lava lash . 4. lightning bolt .doar atunci cand avem 5 maelstrom weapon 5.5 unleash elements .+flame shock . .7 earthshock
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow .pe un server TBC .la inceput mi sa parut o prostie jocu da fratemiu incepuse sa joace si mam apucat si eu .am jucat 2 ani jumate pe tbc .dupa am jucat pe LK .1 an pe retail .si acum joc pe cata .freakz.de cand sa bagat la raiduri ..cred ca ma pricep destul de bine prind repede si ma interezeaza orice boss nou care apare pe Freakz .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ..Awaken.si inca una ,dar ma interesat asa mult incat am uitat numele -.
12. Detalii PC***. 3GHZ.dual Intel Dual -Core
3 GM ram .palaca video .7300 GT nvidia .512 ram

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? cred ca fiecare isi doreste sa realizeze cat mai multe in game .sa aibe gear cat mai bun si sa fie cred eu in cea mai organizata guilda..evident sa invat cate ceva de la fiecare ppl ..si ..sper sa-mi fac prieteni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) ..sunt elev a 12 .liceu lucrez doar in timpul zilei ajutand pe afara .nu stau la oras . ..stau la tara ..hobby ..nu am in mod special ..imi place sa pescuies ..si sa butonez..in timpul liber la o bere cu colegii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ..ma consider un baiat foarte rabdator si calm .

ss 3 mil : http://i49.tinypic.com/2a4uvpe.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bigpaw

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2012 16:04)
Joined: 13 Jun 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 56.1
Votes: 2

 
Post Posted: 22-09-2012, 23:53:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu mai e valabil


Last edited by Bigpaw on 23-09-2012, 17:17:03; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jawa123

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-11-2012 12:34)
Joined: 23 Sep 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.1
Votes: 2

Post Posted: 23-09-2012, 23:38:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Alex
2. Varsta:
19
3. Localitate:
Baia Mare
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
De obicei joc majoritatea zilei dar mai ies si eu pe afara deci aproximativ sa zic asa 10-12 ore cam asa .
4. Clasa:
Priest
5. Main Spec/OFF spec:
Holy/Shadow
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Jawa
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/842/wowscrnshot092412001115.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Am jucat foarte mult heal , joc de mult timp wow si asta e specul care mi se potriveste cu adevarat .... Eu zic ca ma descurc binisor, dar mai am de invatat (omul cat traieste invata). Imi place ceea ce fac ca sa zic asa.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Dupa parerea mea talentele trebuie proportionate in urmatorul fel 7/31/3 , am bagat in cele mai importante talente de pe holy dupacare 3 in shadow pentru spell haste si restu in disci.Rotatie nush ce as putea sa zic aici eu joc in functie de necesitate dupa cum stiti chakra imi da 1 spell aoe sau 1 spell pentru critical heal sau damage depinde ce spell folosesc , deci ca rotatie nu am una pe care sa o practic folosesc ce e necesar, Gear-ul este foarte important daca sti sa il folosesti trebuie sa ai mult spirit pe pristu holy deoarece healu costa mana de aceea ca sa va raspund si la intrebarea ce gemuri folosesc ;gem de intelect si spirit mai mult pentru ca acestea doua is cele mai importante statusuri pentru priest holy desigur mai sunt si altele cum ar fi mastery sau crit . Cele mai importante statusuri fiind intelect si spirit dupacare mastery si crit .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc WOW acum 7 sau 8 ani de zile pe clasic. Am facut pe clasic zull gurub mai mult dupacare a aparut TBC am facut Illidan si pe WOTLK am facut si Arthas si Uldum am curatat am prins cam toate raidurile care merita mentionate -. Si acum pe Cata am facut raiduri cunosc scripturi tot inafara de Council din BOT am facut BWD tot inafara de nefarian si atra(am incercat dar nu am reusit cu global) care nu e si in Bot valy si halfus . Pe caracterul asta am facut doar Halfus hc , si magmaw atat... Nu am avut cu cine sa fac raiduri pe caracterul acesta.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am umblat in multe guilde si m-am decis sa incerc sa postez intr-o guilda care ii instare sa faca Bwd 10n omno malo ... bosi care is foarte usori daca sti ce trebuie facut la ei , ultima guilda a fost Nolimits un adevarat fail ... Sunt doar cativa care pot face diferenta acolo in rest sunt nabi cu gear...
12. Detalii PC***.
Intel dual core 2.4 ghz , 2gb rami(vreau sa mai adaug) , placa video nvidia geforce fx 5200 ( 1 gb frecventa 256 daca mai retin bine)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Sunteti o guilda activa care a reusit intradevar sa faca diferenta .... M-am saturat sa vad increzuti .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt student in primul an ... De obicei pierd timpul cu prietenii si fac Wing Chun ( arte martiale) la un club din oras.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Stiu ca nu prea am gear dar chiar cred ca va pot ajuta si ca voi ma puteti ajuta . Am experienta in joc si inca 8 chare pe langa acesta , pe care nu joc dar am profesii pe ele:) daca sunteti interesati . Va rog sa luati in considerare aplicatia chiar daca nu am gear!- O zi buna!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
galexan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2013 09:27)
Joined: 20 Jul 2012
Posts: 11, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 31.4
Votes: 2

 
Post Posted: 24-09-2012, 12:08:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 20
3. Localitate:Focsani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5h/zi….in week-enduri mai mult
4. Clasa:Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire / Arcane……….PvE/PvP
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Galexan
7. Screenshot cu Interfata**: http://img228.imageshack.us/img228/7210/wowscrnshot071712142446.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Am ales fire deaoare imi place sa dau aoe si am observat ca arcane da mai mult decat fire pe single target
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Talent : Momentan il am pe cel dupa forum
Rotatie : Pe boss :Scorch , tin living bomb pe target,spam cu fireball , pyroblast cand se procuieste…iar cand am toate doturile pe target Combustion
Trash: Incerc sa dau mult aoe cu fire blast + Combustion (cand toate doturile sunt pe target)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Ma joc WoW de la cataclysm incoace...nu am apucat nici macar wotlk. Prima data am facut caractere la alianta…..dar cand un prieten si-a facut un char la hoarda mi-am facut si eu si am vazut ca hoarda este mai buna decat alianta si mi-am inceput un mage…clasa mea favorita .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Am fost in Kissmydarnassus la alianta ca tank/dps dar mi-au dat kick deaoarece m-am apucat de hoarda si nu prea am mai intrat la alianta..deci nu am fost active si din aces motiv mi-au dat kick
12. Detalii PC***.
Rezolutie :1440 x 990
Display: 1.W1942
Microfon am
Am boxe / casti
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Deoarece vreau sa ma gearez mult mai bine (am eu niste planuri). Vreau o guilda capabila de heroice si chiar normale…sa nu mai zic TAUNT!!!! De 5ori. Vreau sa intru in HKP deoare este o guilda UNITA si serioasa si nu cred ca playerii acestei guilde spun la raiduri : brb tigara sau :scz...tre sa ies . Ori faci raid si ramai ori PA! Vreau sa fac parte dintr-un raid in care membrii sa stie ce trb sa faca ceea ce in HKP 100% din playeri cred ca stiu .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt stundent si imi place somnul...sper ca nu faceti raiduri dimineata..dar ma voi trezi daca chiar e nevoie . Timp liber : Wavebording , la un suc cu prietenii ,baschet / fotbal ,iar iarn sky. Hobby: Imi place sa merg la pescuit cu prietenii dar si sa ma joc wow;)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Limba materna este Romana . Ma pricep destul de bine la engleza(speaking ,writing,spelling) si putin la germana..dar nu cred ca va fi nevoie de germana...cam atat.
http://img94.imageshack.us/img94/811/wow

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 24-09-2012, 17:05:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Galaxen adu print cu test dummy ogrimmar cel de lvl 85/88 la 3 mil dmg done only main buffs si dai legare conturi



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
agent4ever

[DUBSTEP LOVER]



Status: Offline
(since 09-05-2020 13:34)
Joined: 29 Feb 2012
Posts: 24, Topics: 9
Location: Bucharest

Reputation: 40.1
Votes: 2

     
Post Posted: 24-09-2012, 20:05:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex in game : Killerdudu
2. Varsta: 17
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW : Cam in fiecare zi de la 17:00 pana la 00:00 nu am ore fixe.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec : Restoration OFF spec : Balance
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Killerdudu
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/f/266/wowscrnshot092412204703.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Deoarece, pentru mine druidul este cel mai pun caracter de pe acest server si nu as da druidul nici pe Pandaren -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec : STACK ALL THE HASTE !!! haste si intelectul cred ca este tot ce conteaza la dudu resto
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum : Am inceput sa joc serios de pe CATA..pe WOTLK a fost doar sa invat totul in materie de WOW.. Acum pot spune ca sunt si eu profesionist in materie de wow. Stiu scripturile la zi + la bossi care inca nu au aparut..ca sa fiu precaut ..poate apare cho'gall in orgrimmar si cineva trebuie sa stie scriptu.
11. Foste Guilde: Specii, I need a life, Divinity ( sa destramat )
12. Detalii PC***. Alienware M17x... totul pe ULTRA
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : deoarece vreau sa joc cu cei mai buni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana : Liceu de chimie ( cls a-11-a ) dupa BMX time !
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Daca cineva iti ofera ceva MOCA nu refuza !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Optikall

[Ceapa-i Dumnyezo']



Status: Offline
(since 25-01-2018 16:18)
Joined: 27 Feb 2012
Posts: 666, Topics: 66
Location: SM - BM

Reputation: 84.4
Votes: 35

        Optiskillz 
Post Posted: 24-09-2012, 21:37:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Raul
2. Varsta: 18
3. Localitate: Augsburg, Bayern, Germania
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7h/zi….in week-enduri mai mult
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto /Balance in constructie
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Optikall
7. Screenshot cu Interfata**: http://i50.tinypic.com/k33zh1.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? To be the best ? E cel mai bun healler de pe vanilla pana pe cataclysm.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).: Pe druidul resto nu este o rotatie specifica, doar sa stii sa dai spellurile la momentul potrivit si in functie de nevoie.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Ma joc wow de la inceputul expansiunii wotlk, am inceput pe un server numit Scapegaming/2BitGaming, incepand cu Druid Balance, am considerat ca mie mi-ar fii mai potrivit Druidul Resto.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Pe Evoltion am fost in guilda Evo, am iesit din guilda din cauza mai multor probleme cauzate de unii conducatori. Acum ceva vreme, m-am mutat pe realmul Genesis, in speranta ca voi gasii mai multa distractie nu doar raiduri.
12. Detalii PC***.
Rezolutie :1280x1024, Procesor AMD FX-4100, 4,2 Ghz, Video Card: ATI RADEON HD 8800 Series. Casti & Microfon = Checked
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Vreau sa am o experienta mai buna de gameplay, fun, prieteni noi, + am cativa tovarasi la voi in guilda, raiduri bine organizate, Sa fiu printre oameni mai relaxati si cum se cade.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Recent mi-am schimbat locuinta din Satu Mare in Augsburg, timpul liber il petrect afara, downhill, cu prietenii la o bere, si acasa la un film sau wow. Sunt un om intelegator, cu rabdare si cu actele in regula -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante): Imi cer scuze daca nu cautati druid, dar incerc si eu sa ajung intr-o guilda cu oameni care stiu si ce e distractia nu doar stresul la raiduri.
16. Recount Dps: ----



Last edited by Optikall on 25-09-2012, 20:59:59; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
decenu

[Best Paladin Holy]



Status: Offline
(since 30-03-2022 20:51)
Joined: 14 Oct 2011
Posts: 502, Topics: 23
Location: Bucuresti

Reputation: 223.8
Votes: 18

 
Post Posted: 25-09-2012, 04:07:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) 2 zile da 2 zile nu -
4. Clasa: paladin
5. Main Spec/OFF spec: holy/prot
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Dcnu
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca joc paladin holy de 5-6 ani si asta imi place!
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). pai scriu roman aici -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). si aici sunt multe de povestit , pe tbc am inceput sa joc wow .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Doar The Divinity , nu am parasit-o eu , m-a parasit ea din pacate
12. Detalii PC***. Nu ma plang
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru ca e singura guilda in care cred ca m-as intelege bine cu restu playerilor
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) am fost student , lucrez , nu exista timp liber ,
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). important e sa imi fac treaba si atat
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
katos

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-02-2015 14:11)
Joined: 17 Feb 2012
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 115.3
Votes: 3

Post Posted: 25-09-2012, 12:47:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Catalin
2. Varsta:19
3. Localitate:Targoviste
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?4-5ore,5zile
4. Clasa:dk
5. Main Spec/OFF spec:frost/blood
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Braxxus
7. Screenshot cu Interfata**:http://imageshack.us/photo/my-images/521/wowscrnshot092512133754.jpg/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?frost-singurul spec bun pt dps la dk(o rotatie relativ simpla si damage mare),iar blood pentru tank
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).http://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCoQFjAA&url=http%3A%2F%2Felitistjerks.com%2Ff72%2Ft110296-frost_dps_cataclysm_4_0_6_my_life%2F&ei=rIZhUOq0BIfDtAassYHgCg&usg=AFQjCNGqSNSTba0jEcFjqURue6xEfaRVjg&sig2=BTE6-Im8kAc0ijEP3ZwicA <---de aici am invat si eu -
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Am inceput sa joc wow pe WOTLK pe alt server ,iar de 1 an jumatate am venit pe freakz;
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.):divinity ;
12. Detalii PC***.Pentium(R) DUal COre E5300 2.66GHz,2GB RAM,Nvidia geforce 9500, ts3,microfon
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?pentru ca doresc sa ma alatur unui colectiv unit cu oameni capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)elev
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/photo/my-images/521/wowscrnshot092512133754.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 25-09-2012, 13:15:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Braxxus te testeaza Necomercial in joc



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
encrypt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-10-2017 05:57)
Joined: 03 Mar 2012
Posts: 15, Topics: 2
Location: United Kingdom

Reputation: 38.2
Votes: 3

Post Posted: 25-09-2012, 14:52:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristi
2. Varsta: 25
3. Localitate: Hunedoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore pe zi
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Elemental/Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rampaghu
7. Screenshot cu Interfata**: http://i46.tinypic.com/i23f46.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? In principal am jucat resto dar am ales specu elemental pt ca e 'challenging'
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Elemental este un spec de ranged caster.La fel ca majoritatea casteri'lor, spec'ul nostru se bazeaza pe DOTS,procs si cooldowns pt un dps efficient.Odata cu lansarea Cataclysm'ului,shamanu elemental nu foloseste o rotatie specifica,ci mai degraba o prioritate a spell'urilor care determina ce spell trebuie castat urmator.La fel ca si ceilalti shamani,elemental se bazeaza pe toteme pt a buffa raid'ul dar si pt extra dmg,desi totemele care trebuiesc folosite variaza in functie de situatie.
Pe specul elemental timingu e crucial iar pt un dps constant trebuie folosite spell'urile in asa fel in cat sa nu pierdem dps cu gcd si aici ma refer la spell'urile instante care trebuiesc folosite cat posibil doar dupa un spell cu cast.Cele mai importante stats'uri ale noastre sunt, pt o crestere in dps in functie de punct pe stat: Spirit/Hit (pana avem capped) >> Intellect > Haste >= Mastery >> Crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
M_am apucat de WOW pe un server privat de WOTLK unde am facut full ICC si pe care am jucat 1 an si jumatate dupa care am venit pe Freakz,server pe care joc de 1 an.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Divide and Conquer,The Divinity, am plecat datorita faptului ca s_au destramat!
12. Detalii PC***. Intel Core 2 Duo [email protected],2Gb Ram,AMD ATI 6770 1GB Ram.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Stiu ca sunteti o guilda activa si vreau sa ma alatur voua pt raid'uri si progres.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Lucrez ca electrician la o exploatare miniera.Timpul liber mi-l petrec in oras cu prietena si in fata pc'ului.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu am
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://i48.tinypic.com/2ephh05.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 25-09-2024, 09:22:50
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password