User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message504663
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 20-11-2012, 19:12:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drodu wrote:
drodu wrote:
Recrutari OPRITE din cauza inactivitatii din guilda


Inchid topicul, imi zici cand vrei sa il deschid.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 23-01-2013, 19:12:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutari Deschise

Recrutam :

Shaman - Toate specurile


Item LvL minim : 365.

Inainte sa postati va rog sa cititi Regulile Guildei si Modelul de Postare.


Mistweaver Monk Guide PvE



Last edited by Drodu on 23-01-2013, 19:28:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-01-2013, 19:23:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam orice pro player -


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LoRd_DaRK

[Once a Legend!]



Status: Offline
(since 12-09-2023 06:58)
Joined: 19 Jul 2010
Posts: 1012, Topics: 46
Location: Everywhere!

Reputation: 88.5
Votes: 29

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 23-01-2013, 21:05:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei-Gabriel

2. Varsta:17( mai mic cu 2 luni ca drodu si cu 40 de kg in gabarit )

3. Localitate: Valcea

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Aproximativ 3-4 ore (mai stau si pe blizz)

4. Clasa: Paladin

5. Main Spec/OFF spec: Holly/ Retri/Prot(full 4.0.6 gear... ) ( MS asi prefera prot.. dar pot sa stau orice..iafara de capra)
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Andreyutzuu

7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/713/wowscrnshot012712182446.jpg/ In mare parte aceasi... ceva modificari

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? joc pe toate... le stiu foarte bine si numai sunt " Aaaaa... Andreea tank. raid over"

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Nu sunt genul full stamina prot. full str pe retri sau full intelect pe holy. joc flexibil pe toate si incerc aproape mereu chestii noi. nu raman blocat.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput cu Wrath of the lich king... 3.3.3 parca si am jucat constant pana acuma.
Am experienta in majoritatea raidurilor chiar daca nu am jucat TBC si Vanilla stiu toate instantele/ raidurile de pe vremea aia
Joc pe cataclysm de cand s-a bagat pe freakz. am jucat alaturi de voi o lunga perioada pana la "vacanta"... acuma joc pe blizz pe MoP(matura nu aveau) + ca stiu majoritatea scripturilor din Hour of twilight / Firelands

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Pe cata pana am facut 85 am fost in The Life is PvE dar guilda s-a dus foarte repede deoarece multi s-au lasat... am iesit si am ajuns in Ethernal Gathering. Acolo am avut divergente cu un Oficer si am primit kick. a venit la randul lui The Betrayers(actuala guilda) care vreau sa o parasesc din cauza "respectului de il primesc" nu zic ca eu ofer mai mult... dar ma deranjeaza si "playerii vechi" cara chiar daca nu sunt capabili de ceva... sau poate sunt au avantaje in fata celor noi veniti (Indiferent de rank). GMs &Donors.. foarte ok. dar nu imi place modul lor de operare... imi place mai mult "comunismul din HKP" decat libertatea de acolo

12. Detalii PC***. Ahh... aici imi e mai greu am Procesor Intel Dual Core 1800 iar placa video Gforce 8400 ... rami 1GB se misca destul de ok fara freezuri sau altele. rareori se mai intampla un Low fps dar ma redresez repede.. fiind paladin mi-se intapla rar sa mor

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Pentru ca imi e foarte dor de voi Puppy Dog Eyes

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
WoW. Scoala. bauta cu tovarasii. somn.=> Se repeta.

15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
Stiu cam tot ce se poate deocamdata pe freakz. buguri pozitive / negative... btw imi e frica de asiria - si imi e dor de dixxy - si restul ( emanuel killars hunti retra kakasba DROGU!!! Punky Guitara TZZ!! si restul Puppy Dog Eyes



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 24-01-2013, 00:46:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acceptat. Next - Citez pe Ravenous, recrutam orice pro player.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kanu1111
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 14-05-2015 18:06)
Joined: 20 Aug 2011
Posts: 113, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: -3.8
Votes: 8

 
Post Posted: 24-01-2013, 19:14:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Rares
2. Varsta: 14 si 10 luni
3. Localitate: Oradea
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3-4 ore in timpul saptamani si cat e nev in weekend
4. Clasa: Dk
5. Main Spec/OFF spec: Frost(incerc sa invat unholy)/blood
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xanlol
7. Screenshot cu Interfata**: nu am timp sa fac
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? este cel mai bun la ora actuala
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
drept sa spun am o rotatie proprie si un stil de joc propriu
incep cu outbreak dau obliterate si de aici depinde ce mi se procuie
la stats de obicei incerc sa tin destul de apropiate haste si mastery ( asa joc eu si dau destul de bune)
expertise 26
hit 8
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pe lichking facem dungeon(prima data am jucat pe freakz) , cataclysm am facut all inafara de council hc , joc cam de 3 ani wow
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Blue World - nu prea se facea raid si nici nu prea am avut timp sa intru(teste , teze si olimpiade)
12. Detalii PC***. Placa video 2 gb procer 2.4(leptop) , 4 gb ram , merge f bine , microfon si casti functionabile
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Doresc un gm si ofiteri care sa stie sa gestioneze un raid si vreau sami fac prieteni cu care sa pot colabora pt un raid bun
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Elev , hooby It , fotbal basket , in timpul liber merg cu amici in oras , joc wow si cam atat sunt un om sociabil pana ma calci pe coada
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. pot da in game

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 24-01-2013, 19:31:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Xanlol -RESPINS esti prea mic -



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flameblast

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-07-2016 18:35)
Joined: 17 Apr 2012
Posts: 43, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 54.6
Votes: 2

 
Post Posted: 24-01-2013, 20:09:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

]1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 19
3. Localitate: Husi
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-7 ore
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enha / resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flameblast
7. Screenshot cu Interfata**: http://i50.tinypic.com/34q1kar.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? am jucat si inainte pe tbc si lk ..si am zis sa joc si pe cata si mi se pare la fel de bun ca orice alt spec de dps .melee
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). cel mai important stat mi se pare agility .fara el pot sa am eu 8% melee hit si expertiza 26 ..daca nu are putere si crit indeajuns incat sa fac diferenta in pve
dupa stats mam uitat pe net atunci cand miam facut talentele si gearul cu tot cu stats .nu stiu dar poate ati auzit de site-ul http://www.noxxic.comstats dupa cum urmeaza Agility > 17% Spell Hit > 26 Expertise > Mastery > Crit > Haste .rotatia nu zic ca e relativ simpla da nici foarte grea nu e .cel mai important spell de la enha mi se pare .searing totem fara el damage de la lava lash este fara folos .dupa
1.searing totem 2.stormstrike . 3.lava lash . 4. lightning bolt .doar atunci cand avem 5 maelstrom weapon 5.5 unleash elements .+flame shock . .7 earthshock
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). am inceput sa joc wow .pe un server TBC .la inceput mi sa parut o prostie jocu da fratemiu incepuse sa joace si mam apucat si eu .am jucat 2 ani jumate pe tbc .dupa am jucat pe LK .1 an pe retail .si acum joc pe cata .freakz.de cand sa bagat la raiduri ..cred ca ma pricep destul de bine prind repede si ma interezeaza orice boss nou care apare pe Freakz .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) ..Awaken.si inca una ,dar ma interesat asa mult incat am uitat numele -.
12. Detalii PC***. 3GHZ.dual Intel Dual -Core
3 GM ram .palaca video .7300 GT nvidia .512 ram

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? cred ca fiecare isi doreste sa realizeze cat mai multe in game .sa aibe gear cat mai bun si sa fie cred eu in cea mai organizata guilda..evident sa invat cate ceva de la fiecare ppl ..si ..sper sa-mi fac prieteni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) ..sunt elev a 12 .liceu lucrez doar in timpul zilei ajutand pe afara .nu stau la oras . ..stau la tara ..hobby ..nu am in mod special ..imi place sa pescuies ..si sa butonez..in timpul liber la o bere cu colegii
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). ..ma consider un baiat foarte rabdator si calm .

ss 3 mil : http://i49.tinypic.com/2a4uvpe.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 24-01-2013, 21:23:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Flameblast - /w gufy in game . Accepted.

Recrutari Deschise

Recrutam :

Shaman - Toate specurile

Death Knight



Inainte sa postati va rog sa cititi Regulile Guildei si Modelul de Postare.


Mistweaver Monk Guide PvE



Last edited by Drodu on 27-01-2013, 11:57:34; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
venomesse

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-12-2022 22:53)
Joined: 30 Aug 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 160.4
Votes: 4

 
Post Posted: 27-01-2013, 10:59:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Sorin
2. Varsta: 26 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 3 ore in timpul saptamanii , 4-5 ore / zii in weekend
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Elemental
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Voodoo
7. Screenshot cu Interfata**: momentan joc pe standard blizz interface . sunt in cautare de addons de cand sa facut update
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Ofera flexibilitate, rezistenta si un dps concurent cu restul claselor
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
hit > intelect > haste > crit .
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am inceput pe Vanilla (nu erau cine stie ce scripturi pe serverele de la vremea aceea) apoi tbc pe Kitt (am trecut prin toate raidurile cu full clearence) apoi LK pe freaks (am trecut prin toate raidurile cu full clearence)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Ancient Justice . Onyxia gave us head . (motivul plecarii a fost guild disbaned)
12. Detalii PC***. Intel core 2 duo E8400 . 12 gb ram . ati radeon 4850 1bg ram 256 biti .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Vreau sa ating peformante in pve si sunt convins ca se poate realiza in aceasta guilda longeviva cu playeri capabili.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Muncesc iar in timpul liber cu iubita si prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

Va multumesc,
Voodoo



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dreiv

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-11-2013 14:08)
Joined: 28 Nov 2010
Posts: 193, Topics: 22
Location: Romania

Reputation: 16.9
Votes: 7

Post Posted: 27-01-2013, 12:20:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andrei
2. Varsta: 23
3. Localitate: Timisoara
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW: luni - vineri dupa 6 , weekend full
4. Clasa: shaman
5. Main Spec/OFF spec: resto / enha
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Beargrylz
7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/405/wowscrnshot012713120738.jpg/
e o interfata custom scrisa de mine , inca mai am de lucru putin la ea, incompatibilitatii de functii lua cu 4.3
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? m-au corupt prietenii , si acum mie greu sa ma las -, plus ca e destul de intuitiv si usor
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). stie lumea cum joc
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am fost in Gms and Donors vreo...5 luni inainte de cata, dupa ne-am mutat la alianta ca gravity , dar serveru i-a nemultumit pe destul de multi si s-a spart gasca.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Gms and Donors, Gravity
12. Detalii PC***. amd dual core 4ghz, 4gb dd3,placa video radeon hd 6670
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Sunteti o ghilda de top, care exceleaza pentru ca nu admite greseli , ceea ce e un lucru foarte bun , aveti nevoie de oameni experimentati , care sunt de acord sa stea weekenduri intregi la wipeuri pana sa reuseasca un boss, iara o chestie care imi place enorm, am mai patit ca vroiam sa fac un boss, si multi fugrau dupa 2-3 wipeuri, Apreciez un mediu in care poti sa te dezvolti , Si vreau sa fac parte de o ghilda de care sa fiu mandru -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt programator , ca hobyuri , fac site-uri ca offjob, ies cu amicii , cant la chitara, inot , jocuri , etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu imi place lagu!!! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hopeucandmg

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-01-2013 15:38)
Joined: 30 Aug 2012
Posts: 14, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 54.5
Votes: 2

Post Posted: 27-01-2013, 12:23:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 18
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 4-5 ore
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Resto - main , off spec am si feral si boomkin
6. Link Armory*:[url=https://www.wow-freakz.com/armory/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Hopeucanstar]click[.urk]
7. Screenshot cu Interfata**: nu mi-am luat nici un addon inca abea am intrat pe 4.3.4
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? imi place sa fiu healer -
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). eu ma ghidez in general dupa haste/crit/intelect incerc sa le echivalez.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). pai joc de pe 3.3.5 tot va urmaresc si as vrea sa intru la voi , sunt ok in raiduri nu vorbesc ascult ordinele ... nu stiu ce altceva as mai putea zice.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Specii , am iesit deoarece erau prea multi imaturi , itemele se dadeau alandala daca pot zice asa . Revengers , m-au dat afara dupa o neintelegere unde ei au spus ca am gresit , au vazut inainte de a intra in guilda lor o cerere la alta guilda si de aici a plecat...
12. Detalii PC***. quad core 2.9 , 4 gb ram , 1 TB hdd , placa ati radeon 5850 hd 1 gb - windows 7 ruland pe un system de 64 de biiti
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? am mai multi prieteni dar nu acesta este motivul principal , ci acela de a avea performanta si in acelasi timp linisite , coordonare si experienta de a cunoaste oameni
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) nu lucrez , astept sa termin liceul dupa care vad ce fac, sunt calm nu ma enervez din orice prostie sunt deschis la orice subiecte si .. nu stiu.. -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunteti tari , tineti-o tot asa !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 27-01-2013, 12:48:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Beargrylz & Voodoo - Acceptati amandoi

Hopeucanstar - Nu mai recrutam Druids atm



I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Catalepsia

[Account disabled]



Status: Offline
(since 14-02-2016 02:31)
Joined: 12 Feb 2011
Posts: 2630, Topics: 230
Location: HKP

Reputation: 8.6
Votes: 95

 
Post Posted: 27-01-2013, 13:37:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hopeucanstar, te-am adaugat pe lista de recrutari, cand se face loc la druizi stam de vorba. Multumim frumos pentru aplicatie:)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alpharzr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-02-2017 06:07)
Joined: 17 Dec 2010
Posts: 23, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 86
Votes: 4

 
Post Posted: 28-01-2013, 14:36:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Sebi
2. Varsta:17 aproape 18
3. Localitate:Constanta
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.):3-5 ore:dupa ora 18
4. Clasa:DK
5. Main Spec/OFF spec:Frost/Unholy(nu m-am decis inca)/tank off
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Fnatiq
7. Screenshot cu Interfata**:cat se poate de basic doar niste binduri si atat
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:ma descurc cel mai bine pe el si imi place sa dau dps cat mai mare
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Pai prioritati Obliterate la proc Howling Blast la proc disese up mereu un hit cap 8% un exp cap 26-27% pe langa astea atentie in raiduri si nu stati cu ochii pe reccount.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Pai m-am apucat de pe 2.4.3 primu server a fost WoW Caleum dupa am continuat cu Last WOW apoi freakz progress cam tot ce se poate face pe all patch all version cu mici ezitari LK 25h.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)I Need A Life Specii The Betrayers Gms And Donors
12. Detalii PC***.8 GB ram Corsair Vengeance placa video Nvidia Gtx-460 1GB 256 bit procesor i5 3.2GHZ internet romtelecom abonament 12mb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Deoarece sunteti o guilda foarte civilizata si bine pusa la punct playerii se respecta intre ei si cand e vorba de progress sau raiduri e progress si raiduri si nu pvp sau alte lucruri.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Student clasa 11-a Liceu timpu liber il petrec in compania prietenilor/prietenei pe afara la o cafea/bere/suc la un bar sau club sau in zilele insorite mai ies cu prietenii la un Skate prin centru.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Astept raspunsul vostru.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 25-09-2024, 15:18:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x