User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message505816
Ravenous

[Retired E5150]



Status: Offline
(since 28-12-2023 12:30)
Joined: 01 Jan 2012
Posts: 10472, Topics: 307
Location: Bucharest

Reputation: 1863.9
Votes: 234

  Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 06-05-2013, 14:43:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Shinzo - Respins


I AM NO LONGER A GAMEMASTER, PLEASE SEE SERVER STAFF



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
bumbem

[deathcoi]



Status: Offline
(since 10-11-2017 09:01)
Joined: 06 May 2013
Posts: 138, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 96.9
Votes: 17

 
Post Posted: 07-05-2013, 15:13:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bacau
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
Cat este nevoie
4. Clasa: dk
5. Main Spec/OFF spec: blood(tank)/si unholy dar nu prea am iteme
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Deathcoil
7. Screenshot cu Interfata**: http://postimg.org/image/i8okxwpq5/b141343e/
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca dk blood este si tank si heal si dps in acelasi timp:)) este cel mai imba tank dupa mine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talentele le puteti vedea pe forum...rotatia mea pe tank este foare simpla ...mentin disease si spammez death srike pe langa heart strike si rune strike mastery>stamina>doddge=parry
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
de pe tbc si am avut ocazia de a experimenta illidan si lich king 25h...
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
pe 4.3.4 nu prea am avut guilde deorece characterul are 2 days played
12. Detalii PC***. ram dd3 2gb/placa video de 512... procesor dual core de de 3.2
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
fiindca este cea mai buna guilde de pe server
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
sunt elev nu lucrez...nu am hobby-uri...
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
nici una

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 07-05-2013, 18:03:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Deathcoil /w Neffy dupa ora 22:00 in game , vorbim despre dk... vreau niste argumente bine puse la punct , atat pe main spec cat si pe off spec(trebuie sa sti sa le joci pe ambele la capacitate maxima pe cat iti permite gearu)

P.S aplicatie facuta in fuga .. nu ti-ai dat silinta + 2 days played pe dk ceea ce demonstreaza ca nu a fost main charul tau .. totusi iti dau o sansa , profita de ea

Edited - Respins



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
flicker

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-05-2013 10:32)
Joined: 08 May 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Azerbaijan

Reputation: 46.3
Votes: 2

Post Posted: 09-05-2013, 06:38:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Vlad
2. Varsta:17
3. Localitate:Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?5-12h.
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Shadow / Holy.
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Flicker - sper ca la armory sa nu va arate set-ul dp 4.0.6 , am t13 pants de shadow si hands 378 facute din tailoring cu spirit si haste.
7. Screenshot cu Interfata**:http://tinypic.com/r/6433uu/5
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece joc shadow de pe 4.0.6 si imi place foarte mult .
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai rotatia o incep cu vampiric ->swp->dp->mf spam pana la 3 orburi -> archangel->shadowfiend->mind blast-> mf -> refreshuiesc dot-uri si tot asa.
Gemming : Red->40 int. Yellow:->20int+ 20 haste. Blue:->20int+20 spirit.
Stats: Hit cap - 17% , Intellect -> Haste -> Mastery -> Crit.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
Am inceput sa joc de pe 2.3 (cand s-a bagat ZulÁmanul ) si pe am reusit sa dau jos Illidan-ul cu guilda Inner Sanctum pe ultimate , pe LK am dat jos LK cu guilda Gravity , pe 4.0.6 am reusit toti bossi bagati cu guilda Evo(realm evolution)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Evo.
12. Detalii PC***. Procesor intel quad core 3 ghz , placa video 1gb , HDD 160 gb , RAM - 4gb .
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Deoarece , dupa parerea mea , HKP e cea mai buna guilda de pe server.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 11a , majoritatea timpului liber mi-l petrec cu prietena mea sau jucand poker / facand trucuri cu carti si jucandu-ma wow .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Nu prea mai sunt multe de zis ci doar ca sper sa ma acceptati .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. - M-a testat Rahm aseara si a zis ca sunt OK.
P.S: Imi cer scuze pentru eventualele greseli gramaticale .

Multumesc anticipat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 09-05-2013, 12:23:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Flicker Accepted



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
INsanez0r.

[Need more rage ;o3]



Status: Offline
(since 16-08-2016 19:12)
Joined: 29 Oct 2012
Posts: 1708, Topics: 53
Location: Not Active.

Reputation: 12
Votes: 59

Post Posted: 09-05-2013, 14:16:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Braila
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Dupa ce vin de la liceu, adica dupa 2:30 pana seara pana la 12 - 1.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms / Protection
6. Link Armory*: Lost ( s-ar putea sa fie cel pvp, dar sper sa se updateze repede )
7. Screenshot cu Interfata**: Interfata
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pai am ales arms pentru dmg si aoe \ protection pentru a tanka in diferite raids si unde este nevoie, ( fury nu mai avea rost sa joc ... )
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatie Arms: Rend ( la cd ) > CS ( la cd ) > MS ( la cd ) > Slam ( la 3 lambs ) > HS ( 70+ rage ) > Overpower ( cand imi procuie din rend sau cand nu am rage )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat o buna parte pe blizzard cand era LK acolo dar m-am lasat si am venit aici cand era inca LK dar dupa o saptamana s-a pus 406 si am facut progres pe hc la tot ce se putea face.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Drunken Badgers ( pvpu nu este punctul meu forte ... ) Deus Ex Machina ( s-au imprastiat ) Light of Dawn ( am adus cateva idei pentru AC hc iar guild masterului nu i-a convenit ca nu au fost ideile lui si m-a scos x-X ) I Need a Life ( m-am trezit dimineata cu kick, dunno reason ) GMs & Donors ( certuri intre guild mates all day )
12. Detalii PC***. Intel core 2 duo, placa video NVidia geforce 520 ( parca ) ma tine bine la raids de 25h
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? 1st realms.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai sunt sociabil, nu ma enervez repede, nu sufar ca 'dau dps \ am luat iteme pe 1 dkp ' iar timpul liber mi-l petrec cu prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Dunno.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. dau test ingame daca e nevoie Thinking



Last edited by INsanez0r. on 10-06-2013, 11:38:08; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 09-05-2013, 14:41:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

INsanez0r. wrote:
1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 17
3. Localitate: Braila
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Dupa ce vin de la liceu, adica dupa 2:30 pana seara pana la 12 - 1.
4. Clasa: Warrior
5. Main Spec/OFF spec: Arms / Protection
6. Link Armory*: Lost ( s-ar putea sa fie cel pvp, dar sper sa se updateze repede )
7. Screenshot cu Interfata**: Interfata
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pai am ales arms pentru dmg si aoe \ protection pentru a tanka in diferite raids si unde este nevoie, ( fury nu mai avea rost sa joc ... )
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
Rotatie Arms: Rend ( la cd ) > CS ( la cd ) > MS ( la cd ) > Slam ( la 3 lambs ) > HS ( 70+ rage ) > Overpower ( cand imi procuie din rend sau cand nu am rage )
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am jucat o buna parte pe blizzard cand era LK acolo dar m-am lasat si am venit aici cand era inca LK dar dupa o saptamana s-a pus 406 si am facut progres pe hc la tot ce se putea face.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Drunken Badgers ( pvpu nu este punctul meu forte ... ) Deus Ex Machina ( s-au imprastiat ) Light of Dawn ( am adus cateva idei pentru AC hc iar guild masterului nu i-a convenit ca nu au fost ideile lui si m-a scos x-X ) I Need a Life ( m-am trezit dimineata cu kick, dunno reason ) GMs & Donors ( certuri intre guild mates all day )
12. Detalii PC***. Intel core 2 duo, placa video NVidia geforce 520 ( parca ) ma tine bine la raids de 25h
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? 1st realms.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai sunt sociabil, nu ma enervez repede, nu sufar ca 'dau dps \ am luat iteme pe 1 dkp ' iar timpul liber mi-l petrec cu prietenii.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Dunno.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
aoe - http://www.iceimg.com/i/67/18/3797f878af.jpg
single target - http://www.iceimg.com/i/80/8f/446c70c8e0.jpg



Ai dat leave si nu a fost vb de neintelegere ai plecat full geared in INL cu sndd dupa ce te reprimisem a doua oara in guild. Cat despre ideile aduse la script AC hc nu imi amintesc sa fi avut ceva de zis cand am stat la progres ( flash a fost cel cu ideile pt AC hc si nu tu asa ca nu iti asuma meritele altora).
Multumesc si scz de off topic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Roshkatul

[Visul oricarui GM]



Status: Offline
(since 13-10-2019 16:42)
Joined: 24 Jun 2012
Posts: 2783, Topics: 120
Location: Romania

Reputation: 533.2
Votes: 118

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 09-05-2013, 15:17:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De asemenea, imi pare rau de offtopic, dar se pare ca Lost nici macar nu a precizat ca a fost membru Blue World timp de 2 luni si a fost luat la raiduri, in ciuda performantelor sale slabe la dps/tanking. A primit kick astazi, deoarece a facut aplicatie la voi, fara sa ne anunte, chiar daca a fost alaturi de noi o perioada lunga de vreme.

Again, imi pare rau de off topic, decizia va apartine in intregime.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 09-05-2013, 16:15:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Lost respins



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
montella

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-07-2013 01:08)
Joined: 08 May 2013
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 2

Post Posted: 11-05-2013, 18:58:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Bogdan
2. 27
3. Bucuresti
4. 2-3 ore pe zi in timpul saptamanii si 4-6 ore in zilele de weekend.
4. Priest
5. Discipline/Holy
6. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Efunu
7.
8. Prefer Discipline deoarece este dinamic pot da dps ajutand colegii din raid/party si datorita punctelor puse in "Atonement" din talent tree in timp ce produc dps fac si healing.Specul ales imi permite sa fac healing bun cu Atonement si cu Penance,dar si absorb bunicel cu Power Word Shield si Divine Aegis.
In ultimul timp am inceput sa particip la raiduri de 25(BH si DS) si am ales specul de Holy pentru ca genereaza healing AOE (prin chackra-circle of healing-holy word:sanctuary-prayer of healing)mai mare decat discipline care este un spec de suport .
9. Din punctul meu de vedere healerii nu au o rotatie ci se adapteaza situatiei , gearul are importanta lui insa si modul in care fiecare intelege talent tree-ul conteaza .pentru ambele spec-uri (disc+holy)ca gemming aleg intellect , ca reforge pe discipline aleg mastery(pentru abosrb) iar pe holy haste(tickuri rapide ale hoturilor si casting speed rapid).
10. Am inceput sa joc wow de pe TBC dar din lipsa de alta ocupatie , la pierderea timpului si pentru ca amicii mei jucau, am continuat pe WOTLK cand am inceput sa joc si pvp si pve (5 man dungeons ICC, ICC 10/25 N si HC)si am continuat acum pe Cataclysm .
11. Am fost membru al unei guilde formata de mine si de amicii mei pentru a avea acces la banca si a putea socializa mai usor.
12. Procesor AMD quad core 3.60GHz, 4 GB RAM
13. Stiu ca este guilda cu cele mai bune progrese PVE si cred ca pot in primul rand invata de la voi si in al doilea rand ajuta la atingerea unor noi obiective avand in vedere ca urmeaza sa mai scripteze bossi noi in DS.
14. Am terminat Politehnica Bucuresti,lucrez la o multinationala in domeniu finante,imi petrec timpul liber cu prietenii/colegii sau in fata calculatorului
15. Programul meu de lucru nu este unul fix, in principiu in timpul saptamanii sunt acasa si disponibil pentru wow dupa ora 20:00.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 11-05-2013, 22:57:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Efunu - Accepted

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 12-05-2013, 12:47:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:
Warlock
Paladin Retribution
Death Knight Blood
Death Knight Frost/Unholy
Shaman Enhancement


Mistweaver Monk Guide PvE



Last edited by Drodu on 15-05-2013, 13:30:00; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
iotarget

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-07-2014 19:06)
Joined: 09 Jul 2011
Posts: 8, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54.3
Votes: 2

 
Post Posted: 14-05-2013, 23:43:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 25
3. Localitate: Sibiu
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 4 ore pe zi, in fiecare zi. In week end si mai mult.
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat/Assasin
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Iotargetx
7. Screenshot cu Interfata**:
http://imageshack.us/photo/my-images/21/wowscrnshot051513002357.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum?:

Pentru ca este specul cel mai potrivit pentru Cataclysm si cel mai rentabil.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).

Ca si talente folosesc 7/31/3. Rotatia alterneaza in functie de raid. Daca este si un feral druid introduc si Rupture. Ca stats Agility>hit>exp>haste>mastery, iar ca gems folosesc 50 agil si 25 agil+25 haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).

De WOW m-am apucat in perioada TBC pe retail. Primul char a fost Hunter, iar pe privat am venit dupa ce a fost lansat WOTLK pe retail. Au fost perioade de cateva luni in care m-am lasat de joc si am revenit, dar in principiu am dat clear la tot ce putea fi facut in momentul cu pricina.
In ce priveste Cataclysm, nu am prins patchul 4.0.6, insa am dat clear la tot ce este posibil pe 4.3.4.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)

Exodus: Back to Rule - Am decis sa ma intorc pe Genesis din cauza amicilor care jucau aici.
The Revengers - Decid sa nu spun motivul pentru care plec aici din respect pentru unii colegi.

12. Detalii PC***. I7 2.2 Ghz, Nvidia GT630 2 GB, 8 Gb Ram

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?

Consider ca ma pot imbunatati continuu atata timp cand fac raiduri alaturi de persoane care ma motiveaza in privinta asta. Mai pe scurt vreau sa fac performanta(atat cat imi permite serverul).

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)

Sunt la master anul 1 in Sibiu si momentan lucrez ca Inginer de Validare la o firma multinationala.


16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/photo/my-images/21/wowscrnshot051513002357.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jeydenxxx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-12-2017 20:44)
Joined: 06 Nov 2010
Posts: 15, Topics: 6
Location: Romania

Reputation: 93.6
Votes: 3

 
Post Posted: 16-05-2013, 22:48:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Mauritio
2. Varsta: 19 ani
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): 4 - 5 ore pe zii depide ;d stau si mai mult daca e nevoie
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retry / Tank
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jeyden
7. Screenshot cu Interfata**: http://i40.tinypic.com/f5niu.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? -->Poi pt ca joc de vro 4 ani cu paladinu retry Pve,PVP... si mam obisnuit gen cu rotatiiele etc..
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc: hit cap,expertize cap,sockets-Mastery and Strenght,Strenght and hit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm): Poi joc de cand era TBC pe un sv mai fun...aveam full progres la Black temple si sunwel,pe Lick king am jucat pe Freakz si am avut progres Full icc(10n,25n,25hc)si pe catalysm(full BWD(10n,10h,25n,25h)DS(10n,25n Full)(10h,25h fara Yor deoarece nu am avut o guilda pve si faceam doar cu globalul)si la BH(full progres)
12. Detalii PC***:
-Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @2,60GHz (2 CPUs), ~2,6GHz ;
-Memorie: RAM DDR2 3GB ;
-Placa Video: Nvidia Geforge 8400 GS , 1GB.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?- Guilda respectata, serioasa, perfecta pentru progres si orele la care se fac raidurile sunt Excelente ...21:30 - 22:30
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 12-a, pe wow stau cel mai mult seara cva gen de la 9 pana la vro 2 - 3dim ;d
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). --------
16. Screenshot Recount : http://i40.tinypic.com/2645ao7.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wozy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-04-2018 18:07)
Joined: 26 Jul 2011
Posts: 93, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 74
Votes: 5

 
Post Posted: 17-05-2013, 00:21:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 23
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de joi de la ora 18:00 pana duminica sunt disponibil.
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enhancement/Elemental
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shaezlol
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.fileshare.ro/e29551395
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : E un spec frumos,iar la partea melee mi se pare mai antrenant sa alergi un pic dekt sa stai pe loc si sa dai dps.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:
Spec enha: 9-32-0 ; gems 50 agi pt red,25 agi 25 mastery pt yellow si 25 agi 25 hit pentru blue ; Stats prio-Agi>Mastery>crit>haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :
Joc wow de 5 ani de pe 2.4.0...am avut parte de servere bune si proaste...am optat pentru servere pve mai mereu.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
Guilde exclusiv de pe realmul Genesis au fost urm.: Inspiration,Light of Dawn,The Divinity si The Revengers. Motivul ar fi lipsa progresului,stagnarea.
12. Detalii PC***. Procesor Amd Athlon 3500+, 2GB Ram,Video card 256 MB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Este una din guildele in care vrei sa ajung facand gear cu alte guilde...la nivel profesional vb.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :
Student in anul 4,nu lucrez,in tp liber ma plimb cu bicicleta sau joc fotbal,tenis,trag o fuga pana la padure la un gratar etc ;
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://www.fileshare.ro/e29551426



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 08-10-2024, 16:11:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x