User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message495114
alezeus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-01-2019 16:55)
Joined: 28 Jun 2011
Posts: 403, Topics: 61
Location: Romania

Reputation: 196.5
Votes: 23

 
Post Posted: 17-05-2013, 07:40:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wozy wrote:
1. Nume IRL: Alin
2. Varsta: 23
3. Localitate: Craiova
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) : de joi de la ora 18:00 pana duminica sunt disponibil.
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enhancement/Elemental
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Shaezlol
7. Screenshot cu Interfata**: http://www.fileshare.ro/e29551395
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : E un spec frumos,iar la partea melee mi se pare mai antrenant sa alergi un pic dekt sa stai pe loc si sa dai dps.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).:
Spec enha: 9-32-0 ; gems 50 agi pt red,25 agi 25 mastery pt yellow si 25 agi 25 hit pentru blue ; Stats prio-Agi>Mastery>crit>haste.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). :
Joc wow de 5 ani de pe 2.4.0...am avut parte de servere bune si proaste...am optat pentru servere pve mai mereu.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) :
Guilde exclusiv de pe realmul Genesis au fost urm.: Inspiration,Light of Dawn,The Divinity si The Revengers. Motivul ar fi lipsa progresului,stagnarea.
12. Detalii PC***. Procesor Amd Athlon 3500+, 2GB Ram,Video card 256 MB
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Este una din guildele in care vrei sa ajung facand gear cu alte guilde...la nivel profesional vb.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). :
Student in anul 4,nu lucrez,in tp liber ma plimb cu bicicleta sau joc fotbal,tenis,trag o fuga pana la padure la un gratar etc ;
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://www.fileshare.ro/e29551426



In Lod ai fost pe war si ai luat kick pt inactivitate ....pe pachul 4.06 cu full progres(scuze de offtopic)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-05-2013, 12:02:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jeyden - Respins.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
iuli1998

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-07-2014 17:32)
Joined: 15 Jan 2013
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 86.3
Votes: 3

 
Post Posted: 17-05-2013, 20:47:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Iulian(Horler)
2. Varsta:16
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?3-4 ore in timpu saptamani iar in weeken si vineri sunt disponibil mereu
4. Clasa:Priest
5. Main Spec/OFF spec:Holy/Shadow
6. Link Armory*:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Horler
7. Screenshot cu Interfata**:
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?deoarece imi place foarte mult sa dau heal pe acest spec
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).Parerea mea este ca pe priest multi joaca dar nu multi stiu juca desi priestul pare usor nu este chiar asa,este o clasa foarte complexa dupa parerea mea.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Joc wow de la 10 ani am jucat pe blizz pe vanila si pe pandaria
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)Blue World/Keeper of Somthing
12. Detalii PC***.procesor i5 nividia gf gt 630m 2gb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?Deoarece consider ca este o guilda de membri capabili de un raid.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Imi petrec timpul ca oricare dintre noi mai ies cu prieteni la o bere ....
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Cam atat
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 18-05-2013, 03:50:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Horler Respins



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
awakeme

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-09-2016 18:31)
Joined: 08 Feb 2011
Posts: 146, Topics: 37
Location: Boston

Reputation: 84.8
Votes: 13

 
Post Posted: 19-05-2013, 16:20:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Marian-Andrei
2. Varsta:22
3. Localitate:Botosani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) :dupa ora 20 all night long ...in timpul zilei cam 4-6 ore
4. Clasa:druid
5. Main Spec/OFF spec:feral(dps)/inca ma gandesc la un offspec
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Kmxzew e salvat gear pvp ffs pot arata ingame gear pve
7. Screenshot cu Interfata**: http://i42.tinypic.com/2gvr4w5.jpg - nu fol addons just recount ...consider ca nu am nev nu ma ajuta cu nimic parerea mea doar
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? jok feral d p 4.0.6 imi place foarte mult
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). pai rotatie:prowl-feral charge-pounce(pt bleed)-ravage-mangle-rake-la 5 combo R I P-burst(berserk/trinket/etc)-spam shred -4 combo savage roar-si tot asa(pe scurt kepp dot's p target and savage roar si spam shred rake la bleed mangle pt increase bleed efect si tot asa -.
Gemming : 50 agil;25 agil - 25 mastery;25 agil 25 hit
Stats: hit cap feral mele e normal de 8% sincer eu am 3 hit si nu vad nici o diferentza /expertise e la fel gen wtf ! am 20 expertise si tot nu se observa vreun parry sau dodge foarte rar pot sa spun...ca main stat :agil ...dupa agil mastery da increase damage p bleeds(R I P,Rake,Pounce Bleed-asta mai rar ca doar odata se pune intr-un encounter).pe scur stats care le am eu cel mai important:agil-mastery...restu e can can parerea mea
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).am inceput sa jok wow de p wotlk am avut hunter cu full progres icc p toate dificultatile ... p 406 am inceput sa jok feral si resto...la fel toate dificultatile toate instantele care erau (BOT BWD si dungeon's)
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) am fost in mai multe guilds dar cea mai recenta care am fost "Bad Commpany" de ce am ieshit? un motiv simplu :nu e seriozitate cand e vb despre pve,nerespectare de program ca sa zic asa
12. Detalii PC***. 4 gb ram ddr2 freq 800.procesor 3k+amd semprom,plaka video nvidia dq stie ce model 512 ddr2-e cam tigaie iau altu vara asta -
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? fara sa mint sau sa lingusesc,pt ca vreau o guilda serioasa si da cea mai buna guilda d p server:D(tot am lingushit nu ?)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) momentan sunt p tusha nu lucrez nu fac facultate sau alte chestii /timpu liber mil petec la pc sau cu iubitha /mai pratic sporturi gen basket ,tenis de masa si shpritzu din cand in cand
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). doar o mentziune:sper sa nu se asculte manele p channel de ts ...vb serios
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. - demonstrez in game.
P.S: Imi cer scuze pentru eventualele greseli gramaticale daca sunt p undeva

Multumesc anticipat


I'M BACK!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cL@3

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-11-2013 13:19)
Joined: 12 May 2011
Posts: 13, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 61.4
Votes: 2

 
Post Posted: 19-05-2013, 20:13:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Claudiu
2. Varsta: 17
3. Localitate: Brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : In timpu saptamanii dupa ora 14-15 pana pe la cat e nevoie ... iar in weekend cat mai mult posibil
4. Clasa: BE Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Retribution / Holy
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Playboy
7. Screenshot cu Interfata**: http://s18.postimg.org/4xdrj8wi1/Wo_WScrn_Shot_051913_170937.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Pentru ca mi`a placut mult pe WotLK (mi`a placut divine storm -) )
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai o rotatie ar fii Judgemen (pt haste / sprint ) crusader - holy wrath - crusader - templar - (oricand se procuie Divine purpose folosit pt reinnoirea Inquisition-ului , Sau templar , sau Word of Glory daca este nevoie sa ajut healeri ) *edit* Am uitat sa specific main stats : Strength (asta inseamna si gems tot cu str) >Mastery > acuma depinde de persoana eu prefer sa joc la haste pentru mai mult sustain , dar tin si un crit >9% pt burst si care ma ajuta si la sustain
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : Pai am inceput pe WOTLK alaturi de niste prieteni .. si mi`a placut destul de mult .. m`am apucat pe 3.0.9 ... pe 4.0.6 am luat o pauza si am revenit acuma pe 4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Am fost in guilda Bad Commpany , dar nu mai exista organizare
12. Detalii PC***. : Intel dualcore 2.6 GHz , 3gb ram , placa video nVidia GeForce GT 430 1024 mb
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Am vazut ca exista organizare , si chiar m`ar interesa o guilda de performanta
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Momentan sunt elev..ma "ocup" de scoala - .. pe afara , cate un fotball , un tenis ce se poate -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). : Ma respecti , te respect !
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) -http://s23.postimg.org/8mq083pcb/Wo_WScrn_Shot_051913_170644.jpg

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
thorhur

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2016 19:00)
Joined: 03 Sep 2012
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 45.1
Votes: 3

 
Post Posted: 20-05-2013, 17:48:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Laurentiu
2. Varsta: 17
3. Localitate: Mangalia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? in timpul saptamani,dupa ora 2 pana seara iar in weekend toata ziua.
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Resto/Ench
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Ericnorthman
7. Screenshot cu Interfata**: http://img163.imageshack.us/img163/8526/wowscrnshot052013183201.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? :Pentru ca joc resto de pe 2.4.3 si urmaresc sa fiu full mereu.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Nu isi are rost intrebarea fiecare player are un mod de a juca.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). De cand am inceput sa joc wow am urmarit sa fiu cel mai bun, pe orice sv am jucat.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Drunken badgers am fost pentru pvp,am iesit pentru a ma apuca de pve si m-am alaturat celor din Bad Company,unde am fost Class Leader,si pe locul 1 mereu in raid la heal.Am parasit guildul petru ca sa destramat.
12. Detalii PC***. Intel(R) Core(Tm)2 Duo Cpu E6850 @ 3.00Ghz 3.00Ghz ,Ram 2,00 GB,HDD 500 GB,Placa Video Nvidia GeForce 8500 GT
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guildul Mi-a fost recomandat de un prieten
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 10-A de liceu. in timpul liber ies afara cu prieteni mei,ma pasioneaza gaditul, si asta fac cel mai des.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).Send by 900



Last edited by thorhur on 21-05-2013, 16:01:06; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Culamic

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-04-2020 23:18)
Joined: 28 Mar 2013
Posts: 36, Topics: 22
Location: Luna

Reputation: 67.2
Votes: 9

 
Post Posted: 22-05-2013, 20:04:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Eduard (Edy)

2. Varsta: 16 ani

3. Localitate: Suceava

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : # ore pe zi , in functie de cum sunt raidurile atunci intru.

4. Clasa: DK

5. Main Spec/OFF spec: Unholy/Blood->in formare

6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Arghatu

7. Screenshot cu Interfata**: http://imageshack.us/photo/my-images/96/wowscrnshot052213204410.jpg/

8. De ce ai ales specul pe care joci acum? In patchul asta din cate stiu si din cate am auzit unholy este mai bun dps decat frost si am zis sa joc si eu sa vad cum este si imi place foarte tare.

9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Specul Unholy se bazeaza nu pe o rotatie ci pe anumite prioritati , eu de obicei incep cu Army of Dead apoi aplic diseases ori prin Outbreak ori Icy touch si Plauge Strike si dau 2 Festering Strike apoi Death and Decay si apoi in functie de kum am runic/runes dau Scourge Strike si Death Coil in rest activez tot timpul Dark Transformation si cam atat. A si dupa cele 2 FS si SS activer Gargoyle.

10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc de pe Cataclysm , putin am jucat pe 4.0.6 da pe 4.3.4 am full progres pe toate dificultatile.

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Havock( inactivitate) Groud Zero (a plecat multa lumea si sa destramat guildul) True Story (o guilda foarte ok nimic de reprosat)

12. Detalii PC***. Nu am probleme imi merge ff bine jocu.

13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Eu va conside o guilda destul de serioasa, zic asta pt ca vad ca de fiecare data cand apare un boss nou videourile voastre sunt alese sa fie postate drept demonstratie si din asta se vede ca atunci cand e vorba de ceva serios , lasati glumele de oparte si studiati bosul si dati Try-uri pana cand reusiti sa il faceti (sau chiar First try - ). Respect pentru asta. Sper sa mai si glumiti, radeti etc. -

14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai sunt un baietas cu simtul umorului, serios atunci cand trebuie , punctual , nu intarzii cand este ceva important asta in Real life cat si in joc cand este nevoie. Hobby-uri -> colectionez diferite lucruri , fotbal, tenis de masa, biliard, Filme .
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Cand o sa am probleme si nu o sa pot intra la raiduri o sa Anunt dar sper sa nu fie nevoie , astept sa ma alatur voua -. TS 3
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. http://imageshack.us/photo/my-images/20/wowscrnshot052213203953.jpg/ Doar Horn of the winter , il mai folosesc pt rune.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Denim

[Netrunner]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 18 Feb 2013
Posts: 19356, Topics: 525
Location: Shibuya

Reputation: 43934.7
Votes: 376

Post Posted: 22-05-2013, 23:21:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Culamic wrote:
1. Nume IRL: Eduard (Edy)


Scuze de off-topic, dar a aplicat si pentru Light of Dawn unde e momentan.



Retired

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 22-05-2013, 23:56:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Denim wrote:
Culamic wrote:
1. Nume IRL: Eduard (Edy)


Scuze de off-topic, dar a aplicat si pentru Light of Dawn unde e momentan.


In HKP a fost respins pe motiv de Low dps . in rest e ok .. pare un tip de treaba , eu i-am sugerat sa-si caute o guilda care nu are asteptarile H.K.P`ului

Pe viitor v-as ruga , daca postati in legatura cu playerii .. sa o faceti la topicul de discutii @H.K.P



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dyonisus

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-06-2013 18:02)
Joined: 09 Apr 2013
Posts: 5, Topics: None
Location: Italy

Reputation: 53.2
Votes: 2

 
Post Posted: 24-05-2013, 15:05:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Robert
2. Varsta: 18
3. Localitate: nettuno italia
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?mereu disponibil an orar de raid^^
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Main holy 386 item level off spec protection item level:work in progress
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Dyonisus
7. Screenshot cu Interfata**: IMG: http://i40.tinypic.com/9j15dz.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai fiin heal nu am o rotatie precise aici e doar chestie de improvisatie nu exista o formula magica care ma poate ajuta sa tin an viata tankul sau raid e doar chestie de reactie,improvisatie etc etch... gearu pentru mine nu este foarte important(nu conteaza da cunu are 400 item level sau 380 cine e mai bun castiga)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc wow pe wotlk si pe cataclysm wotlk am facut toate raudirle am avut main druid heal/tank dk frost 2w joc acum pe wowis un server italian ami ramane sa al dau jos pe lk 10h -
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) keeper somethings am fost acolo o perioada gm a spus ca se putea face raiduri hc pe global dupa ce am facut ma amenintat de kik nu stiu de ce ori cum caut o guilda care fare raid anauntru e mai sigur si mai distractiv^^
12. Detalii PC***. am un pc foarte bun ati radeon 7970 intel core i 7 990xtreme edition(si am spus tot)
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Am vasut prin ogrimar niste membri din guilda voastra mi se pare o guilda foarte buna cu playeri foarte buni si ami doresc sa fac parte din voi -
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student IMPORTANT Sunt italian deci nu stiu sa scriu foarte bine romaneste si ami cer scuze daca am scris/o sa scriu prosti sunt foarte simpatic si ami place sa cunosc persoane noi -
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). am spus tot -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.nu am spec retri -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tanasstefan

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2013 19:03)
Joined: 19 Feb 2012
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 67.1
Votes: 2

 
Post Posted: 25-05-2013, 08:33:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume In-Game : Pendula
Varsta:24
Ora de culcare aprox` :23-24
Clasa & Spec (Ms`+Off`) :dk unh(dps) blood(tank)
Ilvl :dps -392; tank-390
Link Armory :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Pendula
Printscreen interfata :http://img571.imageshack.us/img571/4139/wowscrnshot052413224850.jpg dps
http://img198.imageshack.us/img198/8446/wowscrnshot052413225226.jpg tank
Profesii (Sa fie full) :enchanting
De cat timp joci wow + /played :5 ani ; played 40 zile
Stats priority (pe specul tau) :unh ->strenght->haste->mastery->expertiza->crit
blood-> mastery->parry->dodge->exp
si la ambele cu 8% hitul de rigoare
Experienta cu clasa curenta :4-5 ani
Ce progres ai avut pe 4.0.6 / 4.3.4 pe Freakz sau Blizz` ? :freakz toate cele, raiduri 2,2k etc si pe blizz ds n si raid finder si 2,2k rat dull pvp

Fosta Guilda si Motivul pentru care ai iesit din ea :PVP(s-a destramat)
De ce vrei sa vii la noi in guilda :aici ai cu cn sa faci un raid , planificare stricta si corecta.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 25-05-2013, 14:22:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Playboy - Accepted.
@Dyonisus - Respins.



Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 25-05-2013, 16:52:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ pendula Respins

Sunt prea multe motive..mie lene sa le enumar ..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 03-06-2013, 23:42:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:

Rougues

Blood Dk

Protection Paladin

Warlock

Shaman Enha / Elemental

Feral Druids(Guardian)


Va rog sa respectati modelul de aplicatie !!!

Cei care aplica in guild trebuie sa aiba si un off spec pus la punct.


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 11-07-2024, 17:05:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x