User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message482698
adikuu

[DeadMANwAlking]



Status: Offline
(since 06-07-2022 16:38)
Joined: 21 Sep 2011
Posts: 632, Topics: 37
Location: Bucuresti(Berceni)

Reputation: 281.1
Votes: 37

     
Post Posted: 18-06-2013, 17:31:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)
4-5 ore / Pot sta si mai mult daca e nevoie.

4. Clasa: 9 -) epic failure...ps nu imi pasa ca iau warn deoarece nu sunt in guilda,asa ceva nu merita iertat


ptr acel 9 ai un 0 de la mine:)))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 18-06-2013, 17:53:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Inace respins.


Nu mai postati daca aveti sub 17 ani!!! Nu va ia nimeni de crescut.




"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Inace cu virgula

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2018 22:49)
Joined: 17 May 2013
Posts: 34, Topics: 4
Location: Italy

Reputation: 217.7
Votes: 23

 
Post Posted: 18-06-2013, 20:13:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca ma acceptai iti spun eu ca nu imi dadeai 15 ani.

Si inca ceva

1. Nume IRL: Alex
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti

Acceptat . Vei juca blood
____________________

Era cumva peste 17:D?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 18-06-2013, 20:31:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uite de ce ti-am dat respins, ai ceva de spus o faci pe discutii dar tu esti prea cretin si prea copil prost sa itit dai seama ca acest topic este strict pentru RECRUTARI.
Faci aplicatie astepti raspuns. Esti acceptat bine daca nu la fel de bine esti respins.


 
Staff message (Raster):
 
+1 lang





"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jason

[��A]



Status: Offline
(since 02-01-2017 09:36)
Joined: 06 Apr 2011
Posts: 563, Topics: 148
Location: Focsani

Reputation: 167.4
Votes: 17

   
Post Posted: 21-06-2013, 19:48:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Ionut
2. Varsta: 19
3. Localitate: Focsani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : Perioada asta mai slabutz ca sunt cu BAC and shit, sa zic aprox. oricand e nevoie de mine.
4. Clasa: DK
5. Main Spec/OFF spec: Blood / Frost
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jason&&gn=Unhuman
7. Screenshot cu Interfata**: http://i44.tinypic.com/2s7sz9w.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: Initial pt ca-mi placea HP-ul pe care il dadea pe 3.3.5 (55.5k pe atunci), apoi pt ca l-am invatat destul de bine si imi place postura de tank @ raid.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). - long story is long, inspect me.. + rotatie in functie de tipul fightului, aoe, single-target focus
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). : De pe 3.3.5 am jucat Blood pana in prezent, deci experienta cred ca am.. destula
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Old Gang (mass leave), Blizz nerfed my life(liderul nu era pe placul meu)
12. Detalii PC***. 4GM RAM, Geforce 8699GT, 2.2ghZ intel duo-core
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? A venit aici o persoana cu care imi place sa ma joc/discut chestii + ca va stiu de guilda buna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) : Cu BAC-ul, you know.. party all day long
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). O sa intru putin mai rar decat majoritatea playerilor dat fiind faptul ca sunt cu bacul si admiterea @ academie, dupa o sa revin la normal.


"Life is a dream for the wise, a game for the fool, a comedy for the rich, a tragedy for the poor."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 21-06-2013, 20:07:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jason intereseaza-te @ blood macros summ pet + death pact / vampiric blood + rune tap etc.. pana atunci acceptat.. 1-3 sapt proba


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 21-06-2013, 20:57:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Recrutam:

Paladin Holy/Prot
Hunter
Shaman Elemental \ Enha
Feral Druid (Tank)
Druid Balance
Rougue
Mage
Deathknight Blood


Mistweaver Monk Guide PvE



Last edited by Drodu on 01-07-2013, 23:54:18; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SevenSteven

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-09-2013 11:15)
Joined: 28 May 2013
Posts: 5, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 54.2
Votes: 2

Post Posted: 22-06-2013, 09:39:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Dragos
2. Varsta: 16
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? Cat este necesar in jur de 3 ore seara si dimineata.
4. Clasa: Druid
5. Main Spec/OFF spec: Feral [Tank] / Restoration
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Arborkin [ilvl este 394 -> armory ilvl bugged la mine]
7. Screenshot cu Interfata**: http://i.cubeupload.com/EMOrVX.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Deoarece druidul tank este o clasa balansata si bazata in acelasi timp [ are multe rezisturi]
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Dupa parerea mea , la acest spec se joaca mult dodge si stamina [ele trebuiesc sa fie balansate] + mastery care ajuta savage defence.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). M-am apucat de wow de pe WOLTk am experienta la toate raids 4.0.6 cat si 4.3.4
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Bad Company , Bad Example etc . [le-am parasit deoarece dupa parerea mea gm-ii nu erau seriosi.]
12. Detalii PC***. Intel core i5 , 8 GB ram , Nvidia Gtx 650 , Internet speed: 100mb/s
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Guilda serioasa si respectabila .
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Sunt elev in clasa a 10-a [trec a 10-a] imi place muzica , dansul, iesitul in aer liber , fotbalul etc.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ISREAL

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-08-2017 19:33)
Joined: 29 May 2013
Posts: 47, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 139.6
Votes: 4

 
Post Posted: 22-06-2013, 10:26:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Zoltan
2. Varsta: 16
3. Localitate: =Covasna
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? cat este necesar 6 ore seare si 3 ore dimineata
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: Holy/retri
6.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Greenway
7. Screenshot cu Interfata**:file:///D:/Zoz%C3%B3/Let%C3%B6lt%C3%A9s/wow/Screenshots/WoWScrnShot_061913_202950.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? ca holy paladin e cel main imba heal dupa resto shaman
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).la holy paladin trebuie multe intelect reforge pentru crit haste spirit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).Eu m-am apucat de wow la WOTLK am experiat la toate raid la 4.3.4 dar cu asta numai la patchul asta am jucat

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)THE FOREGOTTEN HEROES, PERVERTS, BAD EXAMPLE,LIGHT OF DAWN ,si am iesit ca sunt oameni prost
12. Detalii PC***. Intel core i4 3gb ram,Geforce 512mb,internet speed: 20mb /s
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? ca este guild imba si serioasa si este full progress la hc
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)Sunt elev din clasa a 9-a ,cant la chitara la 2 ani ,im place footbal ,billiard,si muzica
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vedma

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-10-2016 12:03)
Joined: 01 Jan 2013
Posts: 47, Topics: 15
Location: undevaaa departeeeeeee

Reputation: 8
Votes: 4

 
Post Posted: 22-06-2013, 12:44:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: camelia
2. Varsta: 18 ani
3. Localitate: brasov
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.)mai mult in weekenduri cat mai mult posibil dar si in timpul sap sunt on.
4. Clasa: mage
5. Main Spec/OFF spec: fire/arcane
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Sorceus
7. Screenshot cu Interfata**: http://s1367.photobucket.com/user/sorceus/media/WoWScrnShot_062213_131338_zpscbf69482.jpg.html?sort=3&&o=0
8.De ce ai ales specul pe care joci acum? pentru ca magul fire este mai interesant,desi este nerfat inca scoate dps.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). rotatie:pyro(crit mass,ignite,searing flames),living bomb(tot timpul pe target),fireball spamat si fire blast cand e ingnite mai mare si ultimul schorch daca ramai fara crit mass.crit mass,ignite si living bomb tot timpul pe target.(SINGLE TARGET)
AOE:living bomb,flamestrike sau blast wave.fire blast( cand se activeaza ca sa poti prinde living bomb pe toate targeturile),fire ball/scorch/combustie(ignite mare),living bomb fire blast ca sa imprasti combustia si flamestrike.
gear(armory) intelect,stamina no spirit nu ajuta la nimic.
gemming red=40;50 intelect,meta 54 int 3 % crit,purple 25 int si 25 hit;20 int 20 hit,orange 25 int si 25 crit/25 haste;20 int si 20 crit/20 haste.
stats:spell power(cat mai mult intelect) ,17% hit( sa nu dai miss pe target),haste 15% crit cat poti de mult si mastery sa zicem 14%( important pentru combustie).
talente:http://s1367.photobucket.com/user/sorceus/media/WoWScrnShot_062213_132856_zps6161125d.jpg.html?sort=3&&o=0
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). joc de un an.am inceput pe cataclysm.
sunt pasionata de pve.e mult mai interesant pve-ul decat pvp-ul in sensul ca trebuie sa faci o strategie pt.un boss,decat sa stai sa gandesti ce sa faci in arene + ca-ti faci un car de draci ca te bate unul:))))))
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
dunken badgners( era guilda pvp si cum nu ma interesa am iesit)
perverts( am iesit pentru ca incepusera dispute)
true story( desfiintare)
12. Detalii PC***. procesor:intel(R) core ram:4gb 540 @ 3.07 ghz
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? in primul rand pentru marea pasiune pentru pve,apoi vreau sa evoluez si sa invat mai multe(poate e un mag mai bun ca mine si pot invata de la el),prind repede un script si sa progresez cat mai mult in clasa mea.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) liceu,clasa a 12-a(vine bacul,dar nu-i bai))timp liber=distractie:D hobby-uri:desenat,scris citit.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).no pretentii si figuri.
16.http://s1367.photobucket.com/user/sorceus/media/WoWScrnShot_062213_125550_zps55fa375c.jpg.html8(aoe burst)http://s1367.photobucket.com/user/sorceus/media/WoWScrnShot_062213_134057_zps10fbb071.jpg.html?sort=3&o=0(5 mil)



Last edited by vedma on 22-06-2013, 13:26:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
threaperro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-09-2017 18:11)
Joined: 06 Mar 2013
Posts: 31, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 60
Votes: 6

 
Post Posted: 22-06-2013, 13:04:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Madalin, Rhastaro
2. Varsta: 27
3. Localitate: PH
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 2-6h pe zi
4. Clasa: Shaman
5. Main Spec/OFF spec: Enha / Resto
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Rhastaro
7. Screenshot cu Interfata**: Normala
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? deaorece este acelasi spec pe care am jucat si pe blizz 1 an de zile
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
ss, unleash ele, flame sock, lightning bolt la 5 stackuri, lava lash, earth shock. prioritati gear agil>mastery>crit>haste 23expertise
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
WOTLK 4ani, cata 6 luni
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
mai toate ghuildele existente pe server.
Motiv: sunt pers care trag ghuildele in jos ... nu se fac schimbari nu am alte optiuni.
12. Detalii PC***. i5 4gbram 1gb video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? printre cele mai bune ghuilde de la hoarda sau cel putin bine organizata
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) fara ocupatie
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://tinypic.com/view.php?pic=2qsqx&&s=5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tulpan
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 19-10-2015 18:13)
Joined: 21 Feb 2011
Posts: 888, Topics: 88
Location: Land of Chaos

Reputation: 3.3
Votes: 62

   
Post Posted: 22-06-2013, 13:09:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Sorceus nu ai a2a meserie terminata, nu ai legate conturile pe forum. Ma cauti in joc cand ai 525 si la a2a meserie pt test dps live



"I'm selfish, impatient, and a little insecure. I make mistakes, I'm out of control, and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best."

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Furyel

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-10-2016 19:17)
Joined: 01 Nov 2011
Posts: 427, Topics: 49
Location: Romania

Reputation: 591.2
Votes: 22

 
Post Posted: 22-06-2013, 17:54:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Rhastaro - Accepted


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 22-06-2013, 17:56:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Arborkin - Respins
@ Greenway - Respins


Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokedy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-04-2016 15:49)
Joined: 09 Aug 2012
Posts: 876, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 0.6
Votes: 91

     
Post Posted: 22-06-2013, 18:43:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Catalin
2. Varsta: 18 ani
3. Localitate: Gherla , Jud CLuj
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): pe zi 5-6 ore, in timpul saptamanii nu o sa fie probleme, e vacanta am timp
4. Clasa: Paladin
5. Main Spec/OFF spec: main RETRI(401) , offspec: HOLY(395)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Jokedy
7. Screenshot cu Interfata**: http://iceimg.com/i/70/4a/95169870a2.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : in primul rand pentru ca retribution e clasa facuta sa reziste , HEAL + DMG = rezistance. (si cand m-am apucat de wow jucam diablo 2 si la fel acolo am folosit clasa paladin)
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Pai nu stiu ce sa zic , fiecare paladin joaca cum vrea el, in mare parte am folosit specul de pe forum doar la talente am mai improvizat eu. Strength -> Mastery -> haste/crit. gemuri cu strength pe cat posibil (hit rating/expertise nu le tin la maxim deoarece miss nu dai nici cu 5%,expertise tin 24),inq pe tine pe durata scriptului si cam atat (rotatia si-o face fiecare paladin cum i se pare lui ca e mai buna iar cand aceasta nu e buna o schimba)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de pe TBC , aveam paladin holy (op in pvp si pve). pe wotlk am fost GM pe un server si nu prea am avut timp de paladin , cu toate astea am reusit sa fac ICC ,TOC si alte raids. Pe cataclysm 4.0.6 nu am facut pve doar PVP, 4.3.4 -> full progres la raids

11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : singura guilda in care am stat e Blue World , celalalte nu are rost sa le mentionez (am iesit din cauza problemelor din conducere)
12. Detalii PC***. Intel core i5 2.7k GHZ , 4gb RAMI (30-40 fps constant inclusiv raids ) si mai am un laptop i7 3.2 GHZ 4k rami
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? : Provin dintr'o guilda capabila , dar datorita unor probleme de conducere am ales sa imi continu zilele mele de wow'player intr'o alta guilda capabila, hkp.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.):sunt un scolar obisnuit cu hobby'uri nu prea speciale.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). nu.
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://iceimg.com/i/c1/34/27c59ba738.jpg ( asta e cel mai recent recount .. am si altele cu dps mai bun din zile anterioare dar consider ca e deajuns asta)





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 29-03-2024, 14:47:17
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x