User
Pass
2FA
 
 

Recrutari PVE
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 130, 131, 132  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message485893
Flashmoo

[Skill Capped]



Status: Offline
(since 18-01-2022 12:25)
Joined: 15 May 2011
Posts: 2046, Topics: 394
Location: 127.0.0.1

Reputation: 705.3
Votes: 140

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 22-06-2013, 18:56:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@Jokedy - Accepted.


Retribution Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Protection Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5
Holy Paladin Guide PvE | In-Depth 7.3.5

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SkuII

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-09-2014 08:35)
Joined: 23 Jun 2013
Posts: 19, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 49.6
Votes: 1

 
Post Posted: 24-06-2013, 11:05:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:
Alex (Skull)
2. Varsta:
17
3. Localitate:
Sighetu Marmatiei
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?
4h-8h (si mai mult daca e cazul mai ales ca este vacanta)
4. Clasa:
MAGE
5. Main Spec/OFF spec:
Fire ( joc doar fire in pve si frost in pvp)
6. Link Armory*:
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Skull
7. Screenshot cu Interfata**:
normala
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?
Primul meu caracter a fost magul fire si de atunci nu am schimbat niciodata specul fire deoarece m-am obisnuit cu el.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
rotatia pe care o folosesc eu este: pyro, flame orb, living bomb , fire ball si miror cand am burst(dau pyro cand am crit mass).
AOE:dau flamestrike,aplic living bomb iar cand se activeaza fire blast il dau ca sa se imprastie living/combustion pe targeturi .
gemuri: eu folosesc gemuri yelow cu 40/50 crit si red cu 40/50 int.
stats:spell power,17,10%hit (sa nu dau miss),reforge in crit la tot ce se poate,haste si mastery (ce ramane la iteme)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci .
Imi place pve deoarece e mai greu sa faci gear decat in pvp si in acelasi timp e si distractiv.Eu joc wow de 3-4 ani ( am inceput pe 4.0.6 dar in timp am inceput sa joc in paralel si wotlk). In pve trebuie sa depui si efort ca sa-ti faci un gear respectabil fapt pentru care imi place si mai mult si totodata in pve poti sa intri si intr-un colectiv in care poti face o multime de lucruri dupa parerea mea.
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
Drunken Badgers(a fost plictisitor sa tot fac pvp),Pride(am stat cateva luni dar m-am certat cu cineva si am iesit),Evo(e in vacanta),The Divinity(nu prea m-am integrat si am iesit)
12. Detalii PC***.
procesor AMD Athlon 64 3200+ , placa video NVIDIA GeForce 9400GT 1,5gb, 4gb rami.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?
Doresc sa ma alaturi guildei HKP deoarece am auzit doar lucruri bune despre ea inca de pe 4.0.6 si acum m-am hotarat sa ma alatur si eu unei guilde ca aceasta(daca ma acceptati voi)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
Sunt elev la liceu,imi place basketul,ping-pong -ul si sa fac jogging
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). -
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://imageshack.us/f/28/ijwu.jpg/

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 24-06-2013, 11:33:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Skull - respins

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
venosia

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-09-2013 14:41)
Joined: 31 May 2012
Posts: 2, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 48.1
Votes: 2

 
Post Posted: 24-06-2013, 13:38:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Andreea
2. Varsta: 24
3. Localitate: CJ
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? : 2-8 ore pe zii depinde de lucru
4. Clasa: Priest
5. Main Spec/OFF spec: Holy/Dis
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Venosia
7. Screenshot cu Interfata**: IMG: http://img21.imageshack.us/img21/516/7wh3.jpg
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? : Primul char pe care l-am avut era priest healer mam obisnuit cu el ca fiind healer indiferent daca era holy pve sau dis pvp.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
shiel , renew, si mending pe tank la inceput , cu chakra te adaptezi de situatie aoe heal sau solo target healing, gemming :cat de mult poti intelect, in rest haste cap de 22% dupa care mastery.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm).
am inceput sa joc pe retail de la 1.2.1, dupa 3 ani mam lasat de retail , am decis sa ma joc pe privat dupa mai multe servere am ajuns pe freaks unde m-am adaptat destul de rapid .
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.)
am jucat pe evolution, cand sa desfintat relamul am venit pe genesis si am intrat in havock care sa destramat nu de mult si acuma is in alliance funeral company .
12. Detalii PC***. : Inte Core i7, 8gb ram, 2 gb video
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? pentru faptul ca doresc sa evoluez si ii una dintre cele mai bune guilde de la horda
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.)
is la master, lucrez in infrumusetare corporala, ca si hobby colectionez fluturi.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fleshstorm

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-02-2023 13:10)
Joined: 12 Jul 2011
Posts: 25, Topics: 19
Location: Romania

Reputation: 151.8
Votes: 5

 
Post Posted: 24-06-2013, 20:48:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristian P.
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.): In general - seara dupa ora 8, pot sta pana dimineata fara probleme/restrictii.
4. Clasa: Death Knight
5. Main Spec/OFF spec: Blood-Tank/Unholy-DPS
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Xenochrist
7. Screenshot cu Interfata**: http://imgur.com/QcLdInX
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? DK Blood Tank - cel mai potent tank pe Cataclysm, extrem de rezistent, foarte mult selfheal, absorb shield, raid heal AoE foarte bun de la Blood Parasite/Rune Tap Glyph si foarte important - combat resser. in general Blood DK este cel mai versatil tank, imi place foarte mult clasa, am caracterul de pe patchul WOTLK 3.3.5a.
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Balance intre stamina socket si mastery socket, reforge main stat Mastery apoi balance intre parry si dodge. Rotatie: Bone Shield > Outbreak > D&D (pt threat) > Death Strike > Rune Strike (pentru threat + refresh rune de la Runic Empowerment) > Heart Strike. Pt AoE, Pestilence disease spread, D&D + Blood Boil, ajuta mult de exemplu la Yor'sahj la adds. AMS inainte sa intre Purple Globule in Yor'sahj - nu apare Deep Corruption pentru cateva single target heals pe tank. In situatiile de heal intens pe raid ajuta mult Rune Tap Glyphed. Folosesc Lichborne pentru posibilitatea selfheal-ului cu deathcoil, Ghoul sacrifice + Vampiric Blood pentru 50% heal. Dancing Rune Weapon in phase-uri cu melee attacks intens (threat+20% parry, de ex in combinatii cu Yellow Globule). Am dat exemplu Yor'sahj pentru ca este singurul boss mai challanging din contentul pve existent.
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am inceput sa joc pe server privat de la patch-ul TBC 2.4.3 (full progress pve: SWP, BT, Hyjal, SSC, TK) apoi pe WOTLK 3.3.5a am inceput sa joc DK si de atunci nu ma mai despart de el (full progress pve: ICC, TOC). Pe 4.0.6 full progress BWD, BOT exceptand Council HC deoarece a fost o perioada de inactivitate in perioada ce precedea schimbarea patch-ului. Pe 4.3.4 full progress pve (cum se introducea cate un boss nou, stateam cu grupa pana il picam pentru progres, ex: Yor'sahj sau Hagara).
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Pe Freakz de la 3.3.5a, HORDECORE > The Deceivers > Mellediction (guilde faine dar care s-au destramat pe rand, motivul plecarii din ele a fost guild disband de catre GM...). Pe 4.0.6: We Play Naked, Evo (mi-am petecut o mare parte din timp in ele, pe timpul verii a urmat o perioada de inactivitate a guildelor+ realm fusion). Pe 4.3.4: Blue World - guilda serioasa, stabila, oameni capabili, dar exista tensiuni intre ofiteri si conducere iar acest fapt ma nemultumeste, exista conflicte, calitatea raidurilor a scazut.
12. Detalii PC***. Proc AMD Athlon II X3 455 3.30 GHZ, 4 Gb RAM, Video GeForce nVidia 6600, 1 Gb RAM
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Prefer un mediu in care interactiunile dintre membrii grupului sunt de natura constructiva, unde exista relatii bazate pe respect, dar nu in ultimul rand, doresc un grup performant, ce doreste progres, doreste sa evolueze impreuna.
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Urmez cursurile Master-ului Sanatate Ocupationala si Performanta in Organizatii al Universitatii Bucuresti - FPSE. Momentan imi caut de munca dar gasesc doar programe de intership pe domeniul meu de interes. In timpul liber: Gaming - cea mai mare parte. In rest cant la chitara, compun muzica, incerc mereu sa-mi depasesc nivelul, sa evoluez.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Sunt de acord cu regulile guildei si programul de raiduri imi este la indemana.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
neffy

[Mos Craciun e Hater]



Status: Offline
(since 03-06-2016 17:02)
Joined: 05 Nov 2011
Posts: 580, Topics: 29
Location: HKP

Reputation: 255.1
Votes: 33

 
Post Posted: 24-06-2013, 20:56:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Cristian P.
2. Varsta: 23
3. Localitate: Bucuresti

Acceptat.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
vlad96

[Best Thresh EU]



Status: Offline
(since 14-06-2018 15:32)
Joined: 23 Jul 2012
Posts: 32, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 98.1
Votes: 5

     
Post Posted: 26-06-2013, 20:52:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Vlad
2. Varsta: 17
3. Localitate:Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?-In vara cam tot timpul, infara dupa 7-8 seara pana pe la 12
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Survival/Marks
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Ballsack
7. Screenshot cu Interfata**: Este cea default
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Este cel mai bun pentru PVE
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Am si scris un ghid pe care il puteti gasi pe forum la sectiunea hunter
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Am full progress momentan, si cunosc toate scripturile de wotlk si tbc
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Allstar randoms-multa cearta
12. Detalii PC***. i7 3770k, gtx 580 amp2,16gb ddr3
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Stiu ca este o guilda bine organizata
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Trec a 11-a la liceu, iar in timpul liber fie stau la PC fie mai ies prin oras la o bere
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.
http://tinypic.com/view.php?pic=2dtszsx&&s=5



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gale112

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-08-2013 11:42)
Joined: 28 Jun 2013
Posts: 4, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 34.1
Votes: 1

Post Posted: 28-06-2013, 13:48:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL:Bogdan
2. Varsta: 14
3. Localitate: Focsani
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?:Toata saptamana depinde de raiduri
4. Clasa: Mage
5. Main Spec/OFF spec: Fire/Arcane
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&cn=Galexan
7. Screenshot cu Interfata**: Joc cu lui v3 de la drodu
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Pentru ca fire da tare
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). De ex intelectul , intelectul nu consta doar in mana la mage , consta si in crituri de aceea sunt facute si voulcanic potion care dau 1200 intelect pentru a te ajuta la crituri - si rotatie : Pyroblast , lb pana ajunge pyro la target daca dam crit si o sa se mai procuiasca unu il dam daca dam crit combustion raciala ( daca sunteti troll sau orc) si daca avem noroc de trinketul care da bufful Velocity castam fireball si la fiecare proc dam pyro ignite
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Pai am inceput pe cataclysm 4.0.6 am avut 366 ilvl pve faceam raiduri si altele
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) : Pai in The forgotten heroes pentru ca adiburn se crede smecher da nu e
12. Detalii PC***. Pai am un pc care imi mentine 30 fps la raid de 10n si 14 -15 la 25n
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? Este o guilda foarte bune
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) Pai sunt momentan in vacanta sunt la scoala
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). Am achivement hc la toti bosi actuali

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sexiTzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2016 08:34)
Joined: 03 May 2011
Posts: 61, Topics: 8
Location: HKP

Reputation: 210
Votes: 10

 
Post Posted: 28-06-2013, 14:03:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Galexan respins - esti micut (14 ani)


Faima existenþei umane nu constã în a trãi, ci în a ºti pentru ce trãieºti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FuNKyZz

[The Light of Dawn]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:14)
Joined: 06 Feb 2011
Posts: 1243, Topics: 17
Location: Pe Marte

Reputation: 75.5
Votes: 65

 
Post Posted: 28-06-2013, 20:20:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Stefan
2. Varsta: 19 (aproape 20)
3. Localitate: Bucuresti
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ?: Imediat dupa ce am terminat cu bacu am timp suficient
4. Clasa: Hunter
5. Main Spec/OFF spec: Survival/Bm/marksmanship (nu merge prea ok, dar daca sunt nevoit sa il joc , se rezolva)
6. Link Armory*: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=Genesis&&cn=Flashzor
7. Screenshot cu Interfata**: se regaseste in screenshotul cu dpsu
8. De ce ai ales specul pe care joci acum?: pentru ca il joc de cand joc wow, mai exact 3.3.5 si am mers pe acest spec deoarece e umpic mai interesant ca si restu, din punctu meu de vedere marksmanship nu reprezinta un spec de hunter, unde castezi intr-una, beast mastery devin eu prea useless pt ca petu da mai tare ca mine
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc). Buildul meu este de forma 3/7/31. Din punct de vedere al rotatiei, nu pot spune ca am una exacta, ma axez mai mult pe prioritati, dar am intotdeauna grija ca Serpent stingul, hunter's markul si blackarrow sa fie pe target, indiferent daca ma misc sau stau pe loc. Ca gemming, sunt socketat in mare parte full agility, fiind cel mai important stats apoi fiind urmat de crit si apoi mastery. Nu gasesc foarte folositor haste-ul, dupa cateva teste facute de profesionisti (elitistsjerks) s-a demonstrat ca haste-ul pe 4.3.4 e nefolositor deoarece beneficiem de un divin bonus set de Tier 13 care dubleaza amountu de focus cand castam cobra/steady shot, iar cele 4 piese te transforma practic in "mitraliera" (cand folosim arcane shot la 4 piese ni se activeaza un buff de 30% haste, divin)
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow de pe wotlk, am facut full run peste tot, mai putin lich king 25H, cam pe atunci nu prea aveam treaba cu jocu, invatam. In cataclysm am facut tot de pe 4.0.6 si totul de pe 4.3.4 (contentul actual) sa zicem legat de hagara (nu o luati ca o suferinta, nu asta e intentia) am participat la server first
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.): Allstar randoms (nu am primit un motiv concret chiar daca am facut parte din conducere), exiled, si alte guilde mai mici
12. Detalii PC***. Placa nvidia gforce 8600 512 mb, procesor intel dual core 2 GHz, 4 gb rami
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre?: pai am cateva cunostinte (amici) aici, plus ca majoritatea oamenilor banuiesc ca sunt majori ( no offence pt cei mai mici, dar pe unde am fost, cate un copilas (din pct de vedere al comportamentului) a mai destramat ceva)
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.): sapt urmatoare termin cu bacu, viitor stundent
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante).no
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls. This



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sexiTzz

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2016 08:34)
Joined: 03 May 2011
Posts: 61, Topics: 8
Location: HKP

Reputation: 210
Votes: 10

 
Post Posted: 28-06-2013, 20:33:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

flashzor wisp me pentru live test


Faima existenþei umane nu constã în a trãi, ci în a ºti pentru ce trãieºti.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hopeqt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2014 12:27)
Joined: 09 May 2013
Posts: 33, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 9.6
Votes: 3

 
Post Posted: 30-06-2013, 14:01:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume IRL: Bogdan
2. Varsta: 17
3. Localitate:
4. Cat timp ai la dispozitie pentru WOW (pe zi, pe saptamana, aproximativ.) ? 6-12 ore
4. Clasa: Rogue
5. Main Spec/OFF spec: Combat
6. Link Armory*: link
7. Screenshot cu Interfata**: o sa o vedeti la recount dps.
8. De ce ai ales specul pe care joci acum? Imi place rogue
9. Spune-ne cum crezi tu ca trebuie sa joci pe acest spec(talente, rotatie, importanta gear, gemming, importanta unor stats in fata altora, etc).
talentele mele le puteti lua dupa armory
rotatie : sinister pana la 5 combo , SnD , full burst ( fara adrenaline ) , KS , dupa sinister pana pe la 40 energy , dupa adrenaline , la 4 combo RS urmat de Evi.
Gem : - rosu : 50 agil
-galben: 25 agil / 25 haste
-albastru : 25 agil / 25 hit
-meta : 54 agil . 3 % increase crit. dmg
Importanta stats : Agility > Hit > Haste > Expertise > Crit
10. Povesteste-ne despre experienta ta in raiduri de cand ai inceput sa joci WOW si pana acum(Vanilla, TBC, WOTLK, Cataclysm). Joc wow dupa 3.3.5 tot pe freakz am inceput. experienta in raiduri , full progres ( 3.3.5 , 4.0.6 , 4.3.4 )
11. Foste Guilde(prin ce guilde ai mai fost, cum au fost ele, de ce ai decis sa le parasesti, etc.) Blue World , nu am decis sa parasesc guilda insa am fost exclus din ea pentru inactivitate , ceea ce este adevarat am avut niste probleme mari in familie si nu am putut anunta.
12. Detalii PC***. quad core 2.8 GHz , 8 GB DDr3 , 1 TB HDD , Ati radeon 5850 Hd 1 gb.
13. De ce doresti sa te alaturi guildei noastre? seriozitate si progres
14. Spune-ne cate ceva despre tine, ca si persoana(daca esti student, lucrezi, cum iti petreci timpul liber, hobby-uri, etc.) sunt student , sociabil hobbyuri fotbalul si inotul.
15. Alte mentiuni(pe care le consideri importante). In raiduri scot mult mai mult decat pe dummy .
16. Screenshot Recount 3 Mil. DMG Done(pt dps only) - Normal Training Dummy din Orgrimmar(nu cel heroic) own buffs, no food, no flasks, no scrolls.

DPS @ 3 mil.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drodu

[Plictisit]



Status: Offline
(since 25-09-2020 16:27)
Joined: 30 May 2011
Posts: 1529, Topics: 121
Location: Moon

Reputation: 222.4
Votes: 105

   
Post Posted: 30-06-2013, 19:39:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ Hopestab - Respins

Mistweaver Monk Guide PvE

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hopeqt

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-04-2014 12:27)
Joined: 09 May 2013
Posts: 33, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 9.6
Votes: 3

 
Post Posted: 30-06-2013, 19:43:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pot sa stiu si eu motivul? Eventual sa-l corectez pe viitor . Multumesc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tycy

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-05-2019 11:03)
Joined: 05 Jan 2012
Posts: 76, Topics: 3
Location: Onesti

Reputation: 261.6
Votes: 9

 
Post Posted: 01-07-2013, 14:45:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hopeqt wrote:
Pot sa stiu si eu motivul? Eventual sa-l corectez pe viitor . Multumesc


Low Dps
Putine Ore jucate pe el
Achiv points la fel de putine

Seamana mai mult a offchar..




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 130, 131, 132  Next    


The time now is 28-04-2024, 22:14:34
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x